Przodkowie Ewy Cybart zam. Okrasso

Genealogia Polaków
Uzupełnianie diagramów
Popraw/uzupełnij - formularz

Redaktorzy strony, współpraca
Redakcja Genealogii Polaków
Ewa Okrasso
Simple english translation  Zdjęcia rodzinne  Forum rodzinne  Mapa interaktywna  Leksykon genealogiczny i bazy danych  Bibliografia, źródła  Drukuj stronę



   Pokolenie 1
        1 - Ewa Cybart 

   Pokolenie 2
        2 - Józef Cybart
        3 - Barbara Cegielska 

   Pokolenie 3
        4 - Adam Cybart [akt urodzenia]
        5 - Janina Romanowska, ur. 1904 [akt urodzenia]
        6 - Tadeusz Cegielski, ur. 1911
        7 - Zofia Woźniak 

   Pokolenie 4
        8 - Jan Cybart [akt ślubu, akt urodzenia syna]
        9 - Wilhelmina Vogel (Fogel) [akt ślubu, akt urodzenia syna]
        10 - Antoni Romanowski, ur. 20.10.1874 [akt urodzenia, akt ślubu, akt urodzenia córki]
        11 - Wiktoria Przemińska (Przymyłska, Przemęska) h. Gozdawa, ur. ok. 1889 [akt urodzenia, akt ślubu, akt urodzenia córki]
        14 - Józef Woźniak, ur. ok. 1881
        15 - Franciszka Karwowska. ur. 21.8.1891 Radziwiłłów, zm. 21.10.1944


   Pokolenie 5
        16 - Karol Cybart
        17 - Anna Orchulska
        20 - Andrzej Romanowski, ur. ok. 1843 [akt ślubu, akt urodzenia syna, akt ślubu syna]
        21 - Marianna Kanigowska h. Lis, ur. ok. 1842 [akt ślubu, akt urodzenia syna, akt ślubu syna, akt zgonu]
        22 - Józef Przemęski (Przemiński) [akt chrztu córki, akt ślubu córki]
        23 - Konstancja Eleonora Chełmicka h. Nałęcz [akt chrztu, akt chrztu córki, akt ślubu córki]
        30 - Paweł Karwowski, h. Pniejnia [akt ślubu]
        31 - Marianna Brzezińska, ur. 27.12.1861 [akt ślubu]

   Pokolenie 6
        32 - Józef Cybart (Ziebart), ur. ok. 1788,  [akt ślubu]
        33 - Julianna Długochęcka, ur. ok. 1799 [akt ślubu]
        40 - Wojciech Romanowski [akt ślubu syna]
        41 - Józefina Wierzboska h. Jastrzębiec [akt ślubu syna]
        42 - Karol Kanigowski, ur. ok. 1819, mieszka: Goślice [akty urodzenia córek, akt ślubu córki, akt zgonu córki] - Genealogia Kanigowskich
        43 - Małgorzata Koziołowska, ur. ok. 1826  [akty urodzenia córek, akt ślubu córki, akt zgonu córki]
        44 - Józef Łukasz Przemęski h. Gozdawa, ur. 5.2.1818,  [akt urodzenia, akt urodzenia córki, akt ślubu, akt ślubu syna Piotra w par. ew-aug Płock 1862]
        45 - Marianna Krankiewicz (Kramkiewicz), ur. ok. 1816 Strachuń, [akt ślubu, akt urodzenia córki, akt ślubu syna]
        46 - Jakub Chełmicki, ur. ok. 1821,  [akty urodzenia dzieci, akt ślubu córki, akt ślubu] - Genealogia Chełmickich
        47 - Marianna Regina Pierścińska (Przemińska, Pierśczyńska), ur. ok. 1825 [akty urodzenia dzieci, akt ślubu córki, akt ślubu]
        60 - Antoni Karwowski [akt ślubu syna]
        61 - Marianna Amelia Charciszewicz [akt ślubu syna]
        62 - Józef Brzeziński, ur. 18.9.1840 Łasieczniki [akt ślubu córki]
        63 - Pelagia Samborska, ur. ok. 1846 [akt ślubu córki]

   Pokolenie 7
        64 - Jan Cybart [akt ślubu syna]
        65 - Katarzyna ?? [akt ślubu syna]
        66 - Antoni Długochęski,  [akt ślubu córki]
        67 - Petronela ??, , [akt ślubu córki]
        88 - Mateusz Przemęski [akt ślubu syna]
        89 - Apolonia Sadecka [akt ślubu syna]
        90 - Andrzej Krankiewicz [akt ślubu córki]
        91 - Rozalia ??  [akt ślubu córki]
        92 - Maksymilian Chełmicki [akt ślubu syna]
        93 - Apolonia Olszewska [akt ślubu syna]
        94 - Franciszek Pierściński
        95 - Marianna Czarnecka
        124 - Franciszek Jan Chrzciciel Brzeziński, ur. 20.08.1818
        125 - Marianna Szczepanik, ur. ok. 1821 Budy Bartniki


   Pokolenie 8
        248 - Wojciech Brzeziński, ur. ok. 1771 Bolimów, zm. 12.6.1843 Radziwiłłów,  mieszkał w Sokołowie
        249 - Marianna Matuszewicz 
        250 - Feliks Szczepanik
        251 - Gertruda ??

   Pokolenie 9
        496 - ?? Brzeziński ur ok. 1740 - Genealogia Brzezińskich [filiacja za Stężycki A., Brzeziński h. Łabędź)

   Pokolenie 10
        992 - ?? Brzeziński, ur. ok. 1710

filiacja hipotetyczna

   Pokolenie 11
        1.984 - Jan Dunin-Brzeziński
        1.985 - Katarzyna Dunin-Szpot 

   Pokolenie 12
        3.968 - Mścisław Dunin-Brzeziński ok. 1700
   
   Pokolenie 13
        7.936 - Hieronim Dunin-Brzeziński ok. 1670
        7.937 - Dorota Kawa Gawrońska ok. 1670 

   Pokolenie 14
        15.872 - Mścisław Dunin-Brzeziński

   Pokolenie 15
        31.744 - Stanisław Dunin-Brzeziński

   Pokolenie 16
        63.488 - Jan Dunin-Brzeziński

   Pokolenie 17
        126.976- Tomasz Dunin-Brzeziński
        126.977 - Zuzanna ?? 

   Pokolenie 18
        253.952 - Mszczuj II Dunin ze Skrzynna, ur. ok. 1390  
        253.953 - Jadwiga ?? 

   Pokolenie 19
        507.904 - ?? ze Skrzynna ok. 1360

   Pokolenie 20
        1.015.808 - Mszczuj I ze Skrzynna ok. 1320

   Pokolenie 21
        2.031.616 - Otto ze Skrzynna ok. 1280

   Pokolenie 22
        4.063.232 - x ?? ok. 1250

   Pokolenie 23
        8.126.464 - Wszebor Krystynowic ze Skrzyńska ok. 1210

   Pokolenie 24
        16.252.928 - x Krystyn ok. 1175
        16.252.929 - ?? Rawicz 

   Pokolenie 25
        32.505.856 - Piotr "Stary" ze Strzelna ok. 1140-1196
        32.505.857 - Grot Rawicz

   Pokolenie 26
        65.011.712 - Wszebór Piotrowic ok. 1115-/1153

   Pokolenie 27
        130.023.424 - Piotr Włostowic ok. 1080-1153
        130.023.425 - Maria Rurykowicz ok. 1080

   Pokolenie 28
        260.046.848 - Włost Dunin ur. ok. 1050, od dawna osadzony na Śląsku, możliwe, że syn księcia śląskiego  - Genealogia Duninów
        260.046.850 (A.1) - Oleg Michał ks. czernihowski Rurykowicz  ok. 1058-1115
        260.046.850 (B.1) - żona z Połowców

			
   Pokolenie 29
        A.2 - Światosław II ks. czernihowski Rurykowicz 1027-1076
        A.3 - ?? z Dithmarschen
        B.2 - Ossulok, chan Połowców

   Pokolenie 30
        A.4 - Jarosław "Mądry" Rurykowicz 978-1053
        A.5 - Ingegerda (Anna) szwedzka  +1049
        A.6 - Etheler hr. z Dithmarschen

   Pokolenie 31
        A.8 - Włodzimierz I Wielki Rurykowicz, książe kijowski 958-1015
        A.9 - Rogneda Połocka 956-1002
        A.10 - Olaf III "Skotkonung" Eriksson, król szwecji ok. 970-1021/1022
        A.11 - Astryda ?? 

   Pokolenie 32
        A.16 - Świętosław Rurykowicz 942-972
        A.17 - Malusza (z) Lubech 944
        A.18 - Rogwołod Połocki
        A.19 - Eryk VIII "Zwycięski" Bjornsson, król Szwecji ok. 930-994
        A.20 - Sygryda (Świętosława) "Dumna" Piast 968/-1013/ 

   Pokolenie 33
        A.32 - Igor Rurykowicz 877-945
        A.33 - Olga (Helena) Hostomysławowna, wlk księżna kijowska +969
        A.38 - Bjorn (Emund ?) "Stary" Eriksson ??
        A.40 - Mieszko (Dagobert) I "Dagon" Piast, książe polski 922-992
        A.41 - Dobrawa Przemyślid 931-977 

   Pokolenie 34
        A.64 - Ruryk ok. 820-879
        A.65 - Edwina nowogrodzka
        A.76 - Eryk ?? ok. 854-882
        A.80 - Ziemomysł Piast, książe polański +ca 959
        A.82 - Bolesław I "Srogi" Przemyślid +972
        A.83 - Biagota 

   Pokolenie 35
        A.128 - Kij ok. 790
        A.129 - Bjorn Eriksson ?? ok. 837
        A.160 - Leszek Piast, książe polański /880
        A.164 - Wratysław I Przemyślid +920
        A.165 - Drahomira ze Stodor 

   Pokolenie 36
        A.258 - Eryk Refilsson ?? ok. 815
        A.320 - Ziemowit Piast, książe polański
        A.328 - Borzywoj Przemyślid ok. 894
        A.329 - Ludmiła z Psova +921 

   Pokolenie 37
        A.516 - Refil Bjornsson ?? ok. 797
        A.640 - Piast
        A.656 - Gośćwit Przemyślid

   Pokolenie 38
        A.1.032 - Bjorn "Żelaznobrzegi" Ragnarsson ??
        A.1.280 – Chwost, być może czarownik na dworze ks. Popiela
        A.1.281 - Rzepka ??