Portal w trakcie przebudowywania.
Niektóre funkcje są tymczasowo wyłączone, inne mogą nie działać poprawnie.

Rycerze (Knigh Fight) - gra internetowa

1.09.2010 15:44
[attachment]rycerze.jpg

To gra w której wcielasz się w postać rycerza - rycerza światłości lub dzikich hord. Pokonując wrogów lub wyruszając na misje otrzymujesz coraz więcej sprawności. Gra praktycznie uniemożliwia poświęcenie więcej czasu w ciągu dnia, gdyż aby mieć "złoto" trzeba zgłaszać się na zadania trwając nawet 12 godzin (w tym czasie trzeba po prostu czekać). Wiele osób która tam grają wciela się w postacie prawdziwych polskich rycerzy, przyjmuje miejsce w zakonach rycerskich i uczy się walczyć honorowo. Jest to więc gra nieco inna niż popularne gry - godna polecenia.

Moja postać to Mszczuj ze Skrzynna h. Łabędź - autentyczny rycerz króla Jagiełły, walczący pod Grunwaldem, w innych bitwach a także na licznych turniejach rycerskich w Europie. Podanie głosi że to być może on pokonał osobiście Ulryka von Jungingena

Jeśli chcesz zagrać - chętnie pasuję Cię na rycerza - Kliknij w ten link
(Gra jest darmowa z możliwością konta premium)

A może już grasz w tą grę? Pochwal się swoimi osiągnięciami

Komentarze (6)

6.12.2010 21:28
Witam,

Grałem w Knight Fight jakiś czas. Żona mi założyła postać dawno temu dla żartów na serwerze nr 1. Postać doprowadziłem do 37 lvl i dalej już mi się nie chciało jej rozwijać. Nigdy nie miałem konta premium.

Na którym serwerze grasz?

Pozdrawiam.
21.12.2010 14:41
Na pierwszym i czwartym
Ale przyznaję że trochę mnie rozczarowała gra - w sumie to tylko bijatyka i kupowanie broni - a "duch rycerski" jest głównie przez rysunki - brak jest innych wydarzeń które przeciętnemu rycerzowi jawiły się codziennością. Gdyby ktoś chciał coś takiego zrobić to mogło by być ciekawe.

Ale i tak polecam gierkę
2.11.2011 20:21
No i jak tam z graniem ? - jakieś sukcesy ? Ja nie mam po prostu czasu
21.12.2011 15:22
Ja także nie mam czasu kompletnie na Knight Fight.

Zwróciła moją uwagę gra Dzikie Pola, gdzie można się wcielić w rolę szlachcica, kozaka, rajtara lub jeszcze kogoś innego. Jest to gra w większości strategiczna, ale nie brak jej elementów rpg. Jej fabuła jest osadzona w XVII wiecznej Rzeczypospolitej Obojga Narodów. Póki, co w nią nie grałem, ale kiedyś na pewno zagram. Bardzo lubię ten okres dziejów i interesują mnie losy kozaczyzny, szczególnie tej zaporoskiej.
20.03.2012 09:34
Ciekawe czy w tej grze chodzi o pokonanie Polaków bo są "ciemiężycielami Kozaków", czy raczej chodzi o sprawiedliwe zarządzanie i obronę Wielkich Pól
28.09.2012 15:58
Witam
A grał ktoś może w Ogniem i Mieczem albo w Medieval Total War w grze są Polskie oddziały ciekawie jak się spisują.