Portal w trakcie przebudowywania.
Niektóre funkcje są tymczasowo wyłączone, inne mogą nie działać poprawnie.

Jeziorkowie - pogaduszki :)

27.01.2012 19:22
Przeglądnąłem analogiczny wątek dotyczący rodzin Wołodko, Wołodkiewicz, Wołodkowicz, Wołodźko i ... pozazdrościłem Może i mnie (w przyszłości mam nadzieję NAM) uda się zebrać w jednym miejscu informacje na temat osób o nazwisku Jeziorek z różnych stron kraju i świata. Póki co sam będę umieszczał tutaj informacje, które uda mi się znaleźć.

Odpowiedzi (2)

4.02.2012 15:20
Witaj Witaj
Ojjjj wiem że nie zazdrościsz, tylko urosła w Tobie potrzeba

Ależ naturalnie że się uda- tego dębowego rodowego bardzo życzę Tobie,
bo u Wołodków - wciąż tylko zielono od...m a r z e ń..
Przy Twojej pracowitości - nie trzeba będzie lat tylu, co przy stoliku "W" w Kawiarence , wystarczy parę miesięcy.

Odwiedzin w niej jest dużo nawet niestety bardzo rzadko ktoś na pogaduszki
na dłużej przysiada.
Tobie życzę może nie tłumów ale chociaż paru osób zaangażowanych , pracowitych
no i ciekawych spojrzeń i odwiedzin

4.02.2012 15:43
Dzięki za dodawanie otuchy
Wiesz, z tą pracowitością to prawda. Wiem, że to nieskromne, ale .. "Życie nas nie rozpieszcza, pieśćmy się sami."
Właśnie pracuję nad zebraniem danych o Jeziorkach z [forum_t]17642,Kraszewic, sporo tego w Internecie.
Cały czas zajmuję się oczywiście rozbudową drzewa z Uszwi, bo to interesuje mnie najbardziej, tam urodził się mój ojciec.
Właściwie już dziś mógłbym dodać sporo danych, jednak najpierw chcę w miarę dokładnie posprawdzać. To kolejna moja cecha - skrupulatność
/wada ?, może tak, bo sam siebie potrafię tym, podobnie jak pracowitością, zamęczyć /.
Jurek