Portal w trakcie przebudowywania.
Niektóre funkcje są tymczasowo wyłączone, inne mogą nie działać poprawnie.

Matkowscy h SAS, Biliński Ukraina Turki

4.03.2013 14:50
Proszę o kontakt i pomoc w odnalezieniu przodkow lub potomkow rodziny Matkowskich z Turki. Sa to: (1) Aleksander i Anastazja: ich dzieci - (2a)Mikolaj, jego żona zona Teresa zd Symowicz, ich dzieci (3a1)Antonina, (3a2)Jozefa, (3a3)Emil (tych znam ), (3a4)bd, (3a5)bd; (2b)Jozef,zona (bd) syn (3b1)Marian Matkowski; (2c) Jan, zona Katarzyna zd Klimczak, 4 dzieci (3c1)Marian, (3c2)Anna po mezu Saj (lub Sachaj), (3c3)bd, (4c4)bd; (2d)Wasyl; (2e)Anna po mężu Galycz; (2f)Maria po mezu Bilinska, dzieci (3f1)Jula po mezu Jegorow (tych znam), (3f2)Antoni; (2g)Emil;

Odpowiedzi (5)

5.03.2013 15:09
Proszę o kontakt i pomoc w odnalezieniu przodkow lub potomkow rodziny Matkowskich z Turki. Sa to: (1) Aleksander i Anastazja: ich dzieci - (2a)Mikolaj, jego żona zona Teresa zd Symowicz, ich dzieci (3a1)Antonina, (3a2)Jozefa, (3a3)Emil (tych znam ), (3a4)bd, (3a5)bd; (2b)Jozef,zona (bd) syn (3b1)Marian Matkowski; (2c) Jan, zona Katarzyna zd Klimczak, 4 dzieci (3c1)Marian, (3c2)Anna po mezu Saj (lub Sachaj), (3c3)bd, (4c4)bd; (2d)Wasyl; (2e)Anna po mężu Galycz; (2f)Maria po mezu Bilinska, dzieci (3f1)Jula po mezu Jegorow (tych znam), (3f2)Antoni; (2g)Emil;


Witam,

usystematyzuję robiąc drzewko:
1. Aleksander Matkowski + Anastazja NN (panieńskie nazwisko)
1.1. Mikołaj Matkowski + Teresa Symowicz
1.1.1. Antonina Matkowska
1.1.2. Józefa Matkowska
1.1.3. Emil Matkowski (tych Pan/Pani zna)
1.1.4. NN
1.1.5. NN
1.2. Józef Matkowski + NN
1.2.1. syn NN
1.2.1.1. Marian Matkowski
1.3. Jan Matkowski + Katarzyna Klimczak
1.3.1. Marian Matkowski
1.3.2. Anna Matkowska + NN Saj lub Sachaj
1.3.3. NN
1.3.4. NN
1.4. Wasyl (Bazyli) Matkowski
1.5. Anna Matkowska + NN Galycz
1.6. Maria Matkowska + NN Biliński
1.6.1. Julia Bilińska + NN Jegorow (tych znam)
1.6.2. Antoni Biliński
1.7. Emil Matkowski

Proszę sprawdzić czy wszystko się zgadza i proponuję założyć stronę rodzinną na Herbarzu. W razie kłopotów administrator Herbarza chętnie dopomoże

Pozdrawiam serdecznie,
Marta Czerwieniec
13.03.2015 09:44
Witam ! W powiecie turczańskim była i jest wieś Matków i pr tu bylo gniazdo rodowe Matkowskich
Pozdrawiam Kazimierz Swierniak
26.11.2016 19:41
Witam. Nazywam się Jan Matkowski Syn Emila i Eugieni Matkowskich, pochodzę z Matkowa. Aktualnie mieszkam w Polsce w miejscowości Małomice, znam większość mojej rodziny.Ale chętnie poznam wszystkich, warto podtrzymywać tradycję i utrzymywać kontakt. Miło byłoby zorganizować spotkanie i odnależć swoje korzenie.Jesteśmy liczną rodziną ze wspaniałą historiją więc naprawdę warto coś w tym kierunku robić.Jak ktoś jest chętny i też ma ochotę na kontakt, zapraszam.
26.11.2016 20:04
Witam.Nazywam się Jan Matkowski syn Emila i Eugieni, urodziłem się w Matkowie, większość rodziny znam, ale chętnie poznam wszystkich i nawiążę kontakt.Jeżeli jest ktoś kto ma ochotę i chce odbudować korzenie, proszę o kontakt.Pozdrawiam wszystkich.
13.09.2017 12:21
Poszukuję potomków inż. górniczego Jana Sas Matkowskiego ur. 4.12.1891 roku w Drohobyczu, zm. 15.03.1956 roku we Wrocławiu, absolwenta gimnazjum w Chyrowie i Akademii Górniczej w Leoben. Sporo wiem na jego temat, ale jest jeszcze pełno "czarnych dziur". Rozpoznaję go na kilku zdjęciach z archiwum dziadka, również absolwenta AG w Leoben i mam jego kartki do mojego dziadka. Serdecznie pozdrawiam! Magda Bernacka magdalena.bernacka@gmail.com