Portal w trakcie przebudowywania.
Niektóre funkcje są tymczasowo wyłączone, inne mogą nie działać poprawnie.

Legiony Nadwislanskie 1813

10.10.2008 15:30
Archiwa z Vincennes dotyczace Legionow nadwislanskich (1813) sa tez do dyspozycji

Odpowiedzi (6)

5.01.2009 19:59
Poszukuje informacji o osobach z rodu Jerzmanowski.
Stefan
13.01.2009 14:11
znalezione dokumenty Jerzmanowski sa opublikowane na http://www.napoleonczycy.skyblog.com
14.01.2009 09:31
no tak - tylko że ta publikacja tam jest tak mała że nieczytelna
nie dało by się w większym formacie umieścić tego u nas w bazie ?
14.01.2009 10:18
Fakt ze jest zle widoczna
ale ta baza sluzy mi tylko do przechowywania dokumentow wg numeru kartoteki
zdjecia dobrej jakosci sa do dyspozycji
prosze mi powiedziec jak je przeslac (jerzy.klijanienko@curie.net)
dokumenty zebrane -
1: wyplyniecie polskiej armii na San Domingo (2 akta na 3, brak jednego w Vincennes)
2: kpt Tadeusz Zakrzewski
3; baron Imperium Jan Pawel Jerzmanowski
Poniewaz archiwa sie informatyzuja powoli, kustosz powiedzial mi, ze juz w przyszlym roku bedzie ulatwiony dostep do listy i kartotek oficerow. Jak na razie mozna konsultowac nazwiska do litery M
14.01.2009 10:28
prosze mi powiedziec jak je przeslac


Wystarczy się zalogować do bazy zdjęć i można wysyłać. Przy czym to są dokumenty - a więc rozdzielczość musi być spora. Normalnie jest tam ograniczenie do 800 px. Proszę podać termin i wtedy na jeden dzień zniesiemy ograniczenie wielkości, będzie można dodawać większe dokumenty do 2000 px.

ps. lepiej nie pisać adresów mailowych w postach bo to generuje spam, automaty tylko na to czekają (choć staramy się je blokować, to jednak coś się zawsze przedrze a kopia strony i tak jest w googlach wraz z adresem mailowym), lepiej zaznaczać "Powiadom mnie jeśli ktoś odpowie" pod postem w czasie edycji
24.08.2014 02:38
w Sobótce (powiat łęczycki) jest akt, 67/1816, urodzenia syna "Kapitana Woyska Polskiego Pułku Pierwszego Leniowey Piechoty" Maxymiliana Jerzmanowskiego;
nie wiem czy ta informacja została już gdzieś na forum udostępniona, niestety jako początkująca mam ograniczony dostęp do informacji na forum.