Portal w trakcie przebudowywania.
Niektóre funkcje są tymczasowo wyłączone, inne mogą nie działać poprawnie.

Dynamiczny Herbarz umarł?

4.06.2011 17:26
Witam,

Herbarz umarł? Na stronie głównej coś się stało ze stylem, na forum posucha. Czy na mejle wysyłane na adres genealogia{m.a.l.p.a.}okiem.pl redakcje odpowiada?

Odpowiedzi (6)

11.06.2011 21:06
Nie wiem, czy ta strona żyje i czy ktoś tu zagląda, ale włos mi się na głowie zjeżył, gdy przeczytałam coś takiego odnośnie herbu Gryzima: "Inne nazwy: Borek, Bork, Lupus, Wilk, Trzy Wilki

Nazwa może być związana ze słowem "lasek" (borek), które jest również podobne do słowa "lisek". W herbie na czerwonym polu trzy kroczące lisy (wilki) złote, jeden nad drugim. Niesiecki mówi o białych (srebrnych) lisach (za Kamana kontynuacją "Klejnotów..." Długosza)."

Wszystkie nazwy nawiązują do wilka, mitologia do wilka, znaczenia do wilka a tu o lisach...
9.07.2011 16:10
lew jest kotem ja nie jestem botem !!!! a administrator jest młotem !!! skasuj moje konto nic wiecej nie chce

konto zostało skasowane dlatego jest nieaktywne
11.07.2011 16:14
Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, że Herbarz nie umarł. Wszyscy redaktorzy portalu, jak również administrator i redaktor naczelny w jednej osobie - Marcin Niewalda, pracują na portalu dla idei, nieodpłatnie, po godzinach swojej zasadniczej pracy zawodowej. W związku z tym, nie zawsze na czas są dokonywane poprawki, uzupełnienia czy zmiany.

Panie Adamie, trzeba było się nie logować na Herbarz, a nie teraz w niewybredny sposób nakazywać usunięcie konta. Jak tylko to będzie możliwe, Pana konto zostanie usunięte. Niemniej nie może Pan oczekiwać natychmiastowej reakcji na Pana nieprzemyślane zachowanie.

Pozdrawiam serdecznie,
Marta Czerwieniec
jeden z redaktorów

PS. Jeśliby zachodziła potrzeba, to proszę również przesyłać korespondencję na adres: kresy@okiem.pl
13.08.2011 16:19
Są takie zaszłości myślowe z dawnych czasów - "Ja tu przyszedłem, mi się należy - teraz ! - już! " Na szczęście nie żyjemy już w socjalizmie. Herbarz jest grupą osób, które poświęcają swój czas, energię, zamiłowanie, dzielą się tym z innymi. Nie jesteśmy w stanie pomagać od razu każdemu - tym bardziej takiemu kto nie potrafi po prostu wejść na swój profil i znaleźć link "usuń" i zabiera w ten sposób czas poświęcony na sprawy poważne, a jeszcze bardziej takiemu kto absolutnie nic od sibie nie wniósł i żąda specjalnego traktowania.
13.08.2011 16:26
A co do odpowiedzi na maila - ogromnie przepraszam że niekiedy to trwa - korespondencji jest coraz więcej, a trzeba jeszcze pracować. Tym bardziej że mnóstwo jest takich "adasiów" którzy po prostu zabierają czas przy okazji wykrzykując obelgi.

Mogę tylko powiedzieć, że staramy się odpowiedzieć na wszystkie maile. Niektóre niestety zabierają ogromnie dużo czasu i zachodu a mało kto chce się odwdzięczyć za poświęcony czas. Z drugiej strony pracujemy nad nowym typem serwisu gdzie będzie dużo więcej możliwości kontaktu, współpracy i porozumienia. W międzyczasie staramy się uruchomić nowe możliwości przyśpieszające prace.

W końcu to nasza wina że zainteresowanie jest tak ogromne. Widać nasz serwis na prawdę potrafi coś zdziałać.
13.08.2011 16:30
Nie wiem, czy ta strona żyje i czy ktoś tu zagląda, ale włos mi się na głowie zjeżył, gdy przeczytałam coś takiego odnośnie herbu Gryzima: "Inne nazwy: Borek, Bork, Lupus, Wilk, Trzy Wilki

Nazwa może być związana ze słowem "lasek" (borek), które jest również podobne do słowa "lisek". W herbie na czerwonym polu trzy kroczące lisy (wilki) złote, jeden nad drugim. Niesiecki mówi o białych (srebrnych) lisach (za Kamana kontynuacją "Klejnotów..." Długosza)."

Wszystkie nazwy nawiązują do wilka, mitologia do wilka, znaczenia do wilka a tu o lisach...


Trzeba czytać uważnie "może być związana..." co oznacza że jest również taka teoria etymologiczna. Może to być oczywiście też błędne.