Portal w trakcie przebudowywania.
Niektóre funkcje są tymczasowo wyłączone, inne mogą nie działać poprawnie.

Bazar

26.03.2010 10:27
Proszę o dodanie więcej rzeczy na bazar

Odpowiedzi (6)

26.03.2010 16:16
Oczywiście - rzeczy się pojawią
Natomiast ostrzegam że uzyskiwanie punktów drogą wypisywania postów bez sensu jet karane ostrzeżeniem - a ostrzeżenie punkty odejmuje. Dużo. Posty są kasowane i to również punkty likwiduje. Na naszym Forum działają aktywnie moderatorzy i takie działania są prędzej czy później dostrzeżone.
28.03.2010 17:36
Czy nnn lll
28.03.2010 17:50
Jeśli ostrzeżenia byłyby zasadne wobec moderatorów, to i owszem. Jednakże grupa moderatorów składa się ze ściśle współpracującej i działającej grupy ludzi, którzy bynajmniej nie piszą i nie publikują postów nie zawierających naukowych treści.

Pozdrawiam,
Marta Czerwieniec

PS. Natomiast nikt nie lubi pieniaczy, którzy piszą tylko po to, aby pisać i robić tzw. "zadymę".
28.03.2010 18:47
„byki“ WIELKIEGO - talar
28.03.2010 23:25
Witam,
a dlaczego Pan zakłada, że to akurat Pana nazywam pieniaczem? Wcześniej, przed moim postem, także kilka innych osób się wypowiadało Zresztą chodziło mi o stwierdzenie ogólne, że dobrze byłoby gdyby na Herbarzu wszyscy skupili się na dodawaniu wartościowych danych. Ale jeśli poczuł się Pan adresatem tego sformułowania, to przepraszam.

Nasz Admin doszedł do wspaniałej sumy 1700 i więcej postów tworząc Herbarz od podstaw przez ostatnie 2 lata, a więc trochę się tych informacji nazbierało. Zresztą nie tylko on może poszczycić się tak dużym wynikiem. A wiem, że taka aktywność jest możliwa - ja jestem aktywna w pisaniu dopiero od listopada 2009 r. i może dziś jeszcze, a może dopiero jutro osiągnę liczbę 500 postów, tak więc też jest to niezły wynik jak na pół roku działalności

"Byki" poprawiam wszędzie gdzie zauważę

Pozdrawiam,
Marta

ps. O co chodzi z tym "do końca maja"?
18.12.2017 09:41
Też chciałabym wiedzieć. Wiadomo, wypowiedzi muszą być wartościowe.