Portal w trakcie przebudowywania.
Niektóre funkcje są tymczasowo wyłączone, inne mogą nie działać poprawnie.

POSZUKIWANA - POSZUKIWANY

8.01.2008 16:17
Bardzo chciałabym , aby w tym miejscu umieszczać - podawać - wszystkich odnalezionych członków RODZINY WOŁOCZKO . Po zidentyfikowaniu będziemy mogli usadowić ICH na odpowiedniej gałęzi naszego drzewka.

Odpowiedzi (37)

Strona z 2 Następna >
9.01.2008 12:21
Może ktoś zna JERZEGO WOŁOCZKO - aktualnie jest nauczycielem historii w Liceum w Świdnicy.....
Ciekawe " z których" to Wołoczków....
Bardzo też intryguje mnie MARCIN WOŁOCZKO - nie mogę jakoś trafić do NIEGO...mimo,że czytałam jego wypowiedzi na forum rekreacji historycznych ,oglądałam zdjęcia z turnieju rycerskiego w Lęborku.......
Myślę, że jakiś szósty zmysł skieruje ICH na nasze FORUM....
10.01.2008 17:35
Czy ktoś czytał książkę Elżbiety Tarkowskiej "Czas w życiu Polaków"....
Autorka opisuje tam epizody z życia Polaków,które były decudujące o ich dalszym losie i całym dalszym życiu.....
Jednym z tych ludzi jest K.WOŁOCZKO - 30-to letni inżynier,
/w tamtym czasie/ bez perspektyw na udane życie wyjechał na zawsze z Polski...........
Jakże chciałoby się dzisiaj z NIM porozmawiać...........
10.01.2008 19:53
Nie czytałam, ale jestem .
10.01.2008 19:57
Na razie poruszam się po omacku. Nie widzę "zmień Profil", więc się przedstawiam :
Magdalena Wołoczko
córka Waldemara i Barbary (barbara12144)
10.01.2008 20:04
witamy witamy:)

mały zlot rodizny na forum!!!

pozdrawiam
10.01.2008 20:13
A jakże, wszak Wołoczko to jedna rodzina
10.01.2008 20:16
fajnie odkryć po latach rodzine, o ktorej istnieniu sie nie widzialo przez ponad 20 lat:) przed chwila wyslalam do Wujka Roberta:) zdjecia nasze jednoczesnie dziekujac za Wasze!
10.01.2008 20:40
Hmmm..... Wujek Robert? Czyżby to był mój brat???
Dzastinagks ja także nie znam całej rodziny Wołoczko i dlatego się tutaj znalazłam. Ponoć wszyscy noszący to nazwisko - bez względu na kraj zamieszkania - to nasza rodzina. Więc....
10.01.2008 22:32
Tak już rozmawiałam z Panią Barbarą:) która jest moją Ciocia tak jak i Pani:)
11.01.2008 00:46
Dzasti(pozwól na taki skrót bom stara i się mylę, hehehe ) no tylko nie PAN, PANI. Jak możesz do CIOĆ swoich mówić "pani", ha??? Nie grzesz kobieto!
Ja jestem Magda i basta. A moja MAMI to faktycznie ciocia Ewa bo po imieniu mówić nie wypada, ale nie "pani", na miłość boską...
Dzasti, napisz coś więcej o sobie. Byłoby miło.
11.01.2008 08:43
przepraszam... Ciocie:) a Ciocia Basia zostanie Ciocią Basią - nawet nie pomyślałam o innej formie:)
moge napisać więcej o sobie - moje prawdziwe imię to Justyna nazwiska chyba pisac nie musze:) mieszkam w Tczewie z moją rodzinką - rodzice w 1 pokoju, Babcia w 2 a my z bratem w 3:)
mam 22 lata:) pracuje i studiuję, podobnie mój brat, jezeli chodzi o rodziców Tata z Mamą mają małą firmę transportową, Mama dodatkowo jest główną ksiegową w jednej z tczewskich firm, ktora zajmuje się sprzedażą materiałów budowlanych. Babcia jest na emeryturze:)
niewiem co więcej pisać proszę o pytania będzie mi łatwiej:)
opowiedz coś o sobie? mimo że po wpisaniu "Wołoczko" w google na 8 stron 6 jest o Magdalenie Wołoczko z wiadomych względów.....
11.01.2008 16:01
DZASTIN.... jeśli "ciocia Basia " to mam być ja -----to zmyłka, gdyż ja jestem ciocia EWA /bo takiego imienia najczęściej używam/
11.01.2008 16:03
nie no teraz wpadka na całego........... jasne Ciociu Ewo:)
11.01.2008 19:29
Dzasti, bardzo chętnie napiszę parę słów o sobie.
Skończyłam studia na Akademii Rolniczej w Lublinie, kierunek Ochrona Środowiska. Po obronie pracy nadano mi zaszczytny tytuł Mgr Inż.
Cały czas myślę także o skończeniu, po latach, drugiego ze studiowanych przeze mnie kierunków : Hodowle Amatorskie. Jednak po przekroczeniu magicznej 25. jakoś ciężko mi wsiąść w autobus i dojechać kilka ulic dalej na uczelnię celem załatwienia formalności . Od paru lat już się tak "mobilizuję", bo dręczy mnie kac moralny z tytułu nie obronionej pracy magisterskiej pod roboczym tytułem - tu uważaj - "Stan pogłowia rasy bullmastiff (...)". Ale przecież szewc bez butów chodzi...
Taaak....
Cóż jeszcze o mnie? Sama nie wiem. Mieszkam sama. Męża i dzieci : niet. Prowadzę w samotności swoją hodowlę i tak mija dzień za dniem Z racji wyjazdów na wystawy psów (wtedy przeszczęśliwa wręcz Barbi niańczy resztę moich psiaków, a Waldi popada w istną euforię "wisząc na telefonie" i pytając kiedy Barbi wróci ) bywam to tu to tam. Jest też kilka innych w miarę ciekawych "tematów" w moim życiu, jednak ich omawianie pasuje raczej do kawy i ciacha niż opisywania na forum. natomiast jeśli interesuje Cię coś konkretnego to śmiało pytaj. Faktycznie - ciężko tak samemu o sobie... Najczęściej, choć wcześniej miało się tyyyyyyyyle do powiedzenia, nagle w głowie pojawia się "amba" i nie wiadomo o czym pisać.
11.01.2008 20:10
no długi i interesujący tekst....... zgadzam się, że szczegółowe informacje powinny odbyć się przy kawie i ciachu - kto wie może już nie długo - fajnie mieć pasje realziować ją i w ten sposób pracować,hehe i roziców w nią wciągac:)
Nasza rodzinka często jeździ na spływy... rodzice od 13 lat co roku w wakacje na letni, a gdzieś od 5 lat w ferie zimowe jeździmy na zimowy spływ... tegoroczny wyjazd już wkrótce:)
chłopacy czyli Tata i mój brat ostatnio pasjonuja sie jazda na nartach.. własnie są w Słowacj i zjeżdżają....
Mam i ja pasje też z moim Tatą, czsami i Mama się włączy oraz brat... jeździmy z Tatą na mecze żużlowe.... a także na hokej na lodzie i mecze piłki nożnej:)
i tak nam się kręci:)
pozdrawiam
12.01.2008 08:30
Czy ktoś wie co się dzieje z NASZĄ MARTĄ WOŁOCZKO ????????????
MARTA jesteś "poszukiwany-poszukiwana" !!
Chyba się nas nie wyrzekłaś ?
12.01.2008 11:55
niewiem co się dzieje z Ciocią Martą ale za chwilkę wyślę jej maila - może nas odwiedzi:)
12.01.2008 12:11
składam najlepsze życzenia Cioci Ewie - myśle że chyba dobry dzień bo sprawdzałam na starym forum...
pozdrawiam
12.01.2008 14:17


Wielkie dzięki.........ale nie mów głośno.....nie ma się czym chwalić......
Ale szczególnie wieczorem w najmilejszym rodzinnym gronie będzie BARDZO MIŁO......
12.01.2008 14:42
oj będzie bal....
Strona z 2 Następna >