32930. Leszczyńscy Kołomyja Wiszniówka Ferdynand i Maria

Dział właściwy i jedyny do umieszczania postów typu "Szukam tego i tego". Wpisz tutaj swoje poszukiwania - ale koniecznie zaznacz że obserwujesz wątek (powiadomienie o odpowiedzi) - otrzymasz maila jeśli ktoś odpisze.
Prośby:
* Logowanie Aby dodać ogłoszenie musisz być zalogowany. Zarejestruj się
* No mail Prosimy nie umieszczać adresów mailowych (adresy mailowe będą KASOWANE) - po pierwsze to generuje spam, a po drugie informacje mogą się przydać też innym. W zamian proszę zaznaczyć "Powiadom mnie jeśli ktoś odpowie" - pod postem w edycji.
* Kolejne możliwości Gdy już napiszesz ogłoszenie sprawdź z czego jeszcze możesz skorzystać.
* UWAGA !!! - Ogłoszenia osób nieaktywnych na forum mają trwałość najwyżej kilka miesięcy. Skorzystaj z innych możliwości a ogłoszenie będzie działać.

Leszczyńscy Kołomyja Wiszniówka Ferdynand i Maria

Postprzez Martuss912 » 16.05.2018

Witam, szukam informacji o moich pradziadkach- Maria( poczodząca prawdopodobnie ze Lwowa, nazwisko panienskie nie jest mi znane) oraz Ferdynand, mieszkali w Wiszniówce, wcześniej w Kołomyi. Mieli 3 lub 4 synów, którzy potem zostali wywiezieni na Syberię. Rodziców zamordowano i słuch po nich zaginął. Maria prawdpodobnie pochodziła z rodziny Kolanów. Szukam informacji o nich samych jak i o ich pochodzeniu.
Avatar użytkownika
Martuss912
Veni vidi i znikli
Veni vidi i znikli

Powrót do SZUKAM NAZWISKA (Szukam informacji o rodzinie xxx...)