Portal w trakcie przebudowywania.
Niektóre funkcje są tymczasowo wyłączone, inne mogą nie działać poprawnie.

Sudoł

8.04.2012 22:44
Szukam informacji o rodzinie Walentego Sudoła syna Marcina i Stanisławy oraz Zofii Sudoł siostry Walentego. "Powiadom mnie jeśli ktoś odpowie"

pozdrawiam franio50

Odpowiedzi (5)

11.04.2012 22:53
Drogi Franio!
Pozwolę sobie na krótka uwagę- jeżeli chcesz pomocy w tym dziale to wpisz chociaż poszukiwane nazwisko w tytule, to pozwoli na szybszą pomoc. Nie każdy użytkownik ma czas na wertowanie każdego postu, niektórzy zwracają uwagę jedynie na tytuły.
Pozdrawiam serdecznie
Józek
13.04.2012 10:55
Popieram tezę. Poszedłbym nawet dalej. Wszystkie posty typu: „szukam śladów moich dziadków”, „szukam info”, „szukam przodków” i tp., z brakiem nazwiska w tytule, a czasem nawet i w treści, powinny być już systemowo odrzucane.
13.04.2012 14:24
Wystarczy, że będą ignorowane.
13.04.2012 15:26
Popieram tezę. Poszedłbym nawet dalej. Wszystkie posty typu: „szukam śladów moich dziadków”, „szukam info”, „szukam przodków” i tp., z brakiem nazwiska w tytule, a czasem nawet i w treści, powinny być już systemowo odrzucane.


Och ja cudownie ze Pan, Panie Andrzeju_b2 tu zbyt duzo do powiedzenia nie ma. Mimo wszystko dziekuje za zwrocenie mi na ten maly bladzik uwagi. Troche wiecej uprzejmosci, troche mniej samoprzekonania o wlasnej bezblednosci, bylo by mile widziane w przyszlosci. Przyzekam poprawe na przyszlosc. Pozdrawiam .

P.S. Mam nadzieje, ze mi Pan wybaczy brak apostrofow nad literami nie mam niestety polskiego alfabetu na mojej tastarturze. Z gory przepraszam moj blad, och moze bede miala szczescie i moj post niebedzie dlatego przez Pana system usuniety.
13.04.2012 22:19
Rozumiem, że nowi użytkownicy nie zawsze mają rozeznanie jak działa nasze forum, to fakt. Z drugiej jednak strony gdyby przeczytali nasz FAQ, znaleźliby taki punkt:
"W tytule daj nazwisko a nie słowo "szukam" - wiele linków w Herbarzu wyszukuje wątki tylko po tytule.
My starsi użytkownicy irytujemy się ( chyba jednak niepotrzebnie), że ktoś tak pisze swój post nie podając w tytule nazwisk. Ja to jednak rozumiem i nie potępiam w czambuł. Doradzam jednak co zrobić na przyszłość, aby taki post był zauważalny. Nie bądźmy jednak tak radykalni, aby żądać usunięcia takiego postu! Wszak nikogo nie obraża.
Pozdrawiam serdecznie
Józek