Portal w trakcie przebudowywania.
Niektóre funkcje są tymczasowo wyłączone, inne mogą nie działać poprawnie.

Krajewscy,Wyrzykowscy

23.03.2017 13:55
Witam,Poszukuje wszystkiego o tych rodzinach moja prababcia z domu Krajewska pochodzila z Rzadkwina pow, Strzelno Władysława Krajewska wyszłą za mąz za FRAŃCISZKA WYRZYKOWSKIEGO ,mieli dwójke dzieci Henryka I Krystyne.Na poczatku mieszkali w Rzadkwinie,potem przeprowadzili sie do Bydgoszcy,w czasie wojny przez ten okres mieszkali w Gnieznie,gdzie dziadek pracował w rzezni,po wojnie wrócili do Bydgoszczy i zamieszkali na osiedlu Jary..Czerwonego Krzyża.Prosze o jakiekolwiek wiadomosc,,bede czekac.
Witam...dowiedziałam sie ze rodzice mojej prababci mieli na ime Józefa i Franciszek...prababcia miała brata Kostka,oraz siostre Leokadie.Kostek zamieszkał w Rzadkwinie,A Leokadia przeprowadziła sie do Strzelna

Odpowiedzi (1)

18.05.2017 09:57
Witam,
W poszukiwaniach Krajewskich
pradziadek Józef Krajewski ur 25 .12.1872 r Rucewo pow Inowrocław slub 23.01.1896 r w parafi Liszkowo Złotniki kujawskie z Frańciszka Domalska ur 1874 r w Niszczewicach z rodziców Adalbertus Domalski i Marianna Kołodziejska.slub brali 1868 r w parafi Liszkowo ,poszukuje rodziny..i wiadomosci