Portal w trakcie przebudowywania.
Niektóre funkcje są tymczasowo wyłączone, inne mogą nie działać poprawnie.

Czeszejko-Sochaccy

14.12.2017 15:57
Poszukuje jakich kolwiek danych odnosnie rodziny mojego dziadka Romana. Wiem, ze posiadlosc znajdowala sie kolo Sarny na Wolyniu. Rod Czeszejkow najwieksze jego skupisko odnalazlam we wsi Sochy (ale zadne dane ich mieszkancow nie pasuja do dziadka) Obila mi sie o uszy nazwa Netreba (ale znalazlam na Wolyniu 2 wsie o tej nazwie, ale nic po za tym. Moze ktos w internecie czytal tez opis "Karty" gdzie byl opisany mord na moim pradziadku (a ojcu dziadka) i tam tez jest nazwa Netreba, ale ma sie ni jak do wiedzy jaka posiadam. Z gory dziekuje. Kinga

Odpowiedzi (3)

28.12.2017 13:20
Witam,

7 stycznia 2018 będę w rodzinnych stronach i jak się uda będą na mnie czekały albumy ze zdjęciami, dokumenty, pieczęcie herbowe itp. rodziny Czeszejko-Sochackich, jeśli w tym terminie dam rade odwiedzić wujków to może dowiem się coś o Romanie gdyż jak wiadomo Czeszejko_Sochaccy jedna wielka rodzina:). Tylko pytanie z mojej strony czy na pewno Sarny a nie Sochy.
18.01.2018 14:59
Bede bardzo, ale to bardzo wdzieczna za jakie kolwiek informacje. Na chwile obecna dowiedzialam sie,ze moj dziadek Roman urodzil sie jeszcze w majatku Porzecze woj Pinskie, a jego rodzice to Boleslaw Czeszejko Sochacki i Helena z d. Jancewicz.
4.06.2018 11:39
Dzień dobry!
Na pewno mam informacje dotyczące Pani poszukiwań.
Proszę o PW.
Z poważaniem, Yurii Chyzh.