Portal w trakcie przebudowywania.
Niektóre funkcje są tymczasowo wyłączone, inne mogą nie działać poprawnie.

Bohosiewicz Janina i... przodkowie rodziny

28.12.2017 18:10
szukam nazwiska Bohosiewicz Janina i przodków rodziny

Poszukuję kontaktu z rodziną Janiny Bohosiewicz ur. 1900 r. +1949 żony dr n.med i filozofii Kamila Bogackiego. Jednocześnie poszukuję również kontaktu z rodziną Marii Schwarze - córki powstańca styczniowego Bronisława Schwarze - po mężu Bogackiej - matki 3-ch córek Kamili, Bronisławy i Marii - urodzonych najprawdopodobniej w Clevland USA. Jestem córką dr Kamila Bogackiego i - przygotowując się do wydania publikacji o moim Ojcu - przyjacielu Prezdenta USA W.Wilsona z czasów jego pobytu w USA - studia medyczne na Uniwersytecie Princton w Clevland USA - a co za tym idzie , wpływu na XIII deklarację Prezydenta Wilsona odczytaną w Kongresie Amerykańskim, późniejszego - po powrocie do Polski osobistego lekarza Marszałka J. Piłsudskiego - poszukuję dokładniejszej wiedzy w tym zakresie.
Fotografii, dokumentów, a przede wszystkim osób - które posiadałyby jeszcze wiedzę w tym obszarze.
Poszukuję kontaktu z rodziną Kamili Bogackiej po meżu Sadowskiej - pierwszej córki mojego Ojca z małżenstwa z Marią Bogacką z d. Schwarze, zamieszkałej w USA.
Zmarłej w 1981 r. w USA.
Mając na względzie powyższe, liczę na możliwość odnalezienia tutaj - osób, które - być może dysponują dokumentami - a może żyją jeszcze osoby ze strony Kamili Sadowskiej z d. Bogackiej USA i Janiny Bohosiewicz hb. Wilczekłosy z rodziny szlacheckiej pochodzenia ormiańskiego.
Z serdecznością,
Kamila Bogacka

Odpowiedzi (1)

28.12.2017 22:44
Bardzo dziękuję. Wierzę, że dzięki Państwu uda mi się ! Wierzę ! Pozostaję z szacunkiem, Kamila Bogacka