Portal w trakcie przebudowywania.
Niektóre funkcje są tymczasowo wyłączone, inne mogą nie działać poprawnie.

Obidziński

13.04.2010 21:10
Witam.Poszukuje wiadomosci na temat rodziny Obidzińskich,parafia Gzy.Zalezy mi na odnlezieniu potomkow Tomasza Obidzińskiego i Petroneli zd.Rostkowska,zmarlej w roku 1858,oraz Tomasza i jego drugiej zony Julianny zd.Ołdakowskiej.Tomasz najprawdopodobniej z obu malzenstw mial 13 dzieci,z czego losy 5 z nich sa mi znane.Niestety 8 z rodzenstwa pozostaje tajemnica.Sa to Faustyna wyszla za maz za Boleslawa Grochowskiego w roku 1889,najprawdopodobniej wyjechali do Warszawy.Jozefa w roku 1877 wyszla za maz za Walentego Demba.Pozostale dzieci to Janina-1887,Mieczyslaw-1883,Jozef-1880,Jan-1874,oraz dzieci z pierwszego malzenstwa Jozefa-1852,Jozef -853 i Feliks-1856.Bede wdzieczna za kazda chocby najmniejsza informacje. domeczekk@wp.pl
Pozdrawiam Urszula.

Odpowiedzi (1)

28.04.2017 13:49
Moja prababka Franciszka Obidzinska byla zona Wladyslawa Perzanowskiego, mieszkali w okolicy Golymina Osrodka w Obidzinie?, Marciszach?, Paluk?. Mieli kilkoro dzieci, jednym z nich byl moj dziadek Franciszek Perzanowski. Czyzby Obidzinscy z okolic Gzow i Obidzina to krewni ? Niestety poza tym co napisalam nie mam innych wiadomosci.