Portal w trakcie przebudowywania.
Niektóre funkcje są tymczasowo wyłączone, inne mogą nie działać poprawnie.

Poproś redaktora o pomoc

7.12.2013 14:55
Tutaj możesz napisać jeśli potrzebujesz pomocy technicznej lub merytorycznej przy pisaniu tematów ogólnych - takich służących innym. Redaktorzy proszeni są o obserwowanie tego wątku, więc zawsze ktoś się odezwie.

Jeśli chcesz napisać artykuł i chcesz to zrobić dobrze, jeśli chcesz napisać taki artykuł żeby zostać redaktorem, jeśli chcesz poznać różne sprytne sztuczki i tricki - poproś tutaj o pomoc - wskaż wątek w którym potrzebujesz pomocy, oceny.

Czekamy na pytania

Odpowiedzi (2)

5.06.2016 15:38
Witam Państwa

Mam problem z zamieszczeniem załącznika do mojej prośby o tłumaczenie z j. rosyjskiego gdyż przy kazdej próbie uzyskuje odpowiedż ze załącznik jest za ... szeroki ?? Nie bardzo tego rozumiem gdyż jestem już "starszą panią" i techniczna strona komputeryzacji jest dla mnie zbyt skomplikowana a nie mam kogo ( z młodszego pokolenia ) prosic o pomoc. Czy mogła bym w jakiś inny sposób wysłać do Państwa treść dokumentów o których przetłumaczenie mi chodzi ?? Mam je zachowane w komputerze , mam możliwośc wydrukowania a także bez problemów mogę "załączyć" do zwykłego maila uzywanego w korespondencji. Może istniała by możliwośc wysłania kopii tych dokumentów a Państwo sami zamieścili by je na forum w moim imieniu ?? Bardzo prosze o pomoc gdyż zależy mi na uzyskaniu jak najwiekszej ilości wiadomości o moich przodkach a mam z tym trudności gdyż w chwili obecnej nie mieszkam w Polsce

Z góry serdecznie dziękuje i czekam na odpowiedż Ewa Tokarski ( Toczyłowska)
1.08.2019 08:52
Widocznie plik jest bardzo duży. Obecnie zwiększyliśmy limity do wysyłanych załączników, ale i tak plik powinien mieć mniej ni 2MB. Niestety z naszej strony też jest taki sam limit i nie będziemy w stanie go ominąć, więc wysłanie do nas niewiele pomoże. W internecie są dostępne strony gdzie można dokonać "online" zmniejszenia rozmiaru pliku. Wysyła się tam plik i pobiera zmniejszony.