17125. WYKAZ WŁAŚCICIELI DÓBR TABULARNYCH W GALICJI ROK 1902

Listy zawierające wiele nazwisk, odnoszące się do wydarzeń, pozycji, funkcji, wojsk itp.
UWAGA: Listy osób pochowanych na cmentarzu, albo listy mieszkańców umieszczać w dziale Miejsca. W tym dziale tylko listy osób, niezwiązane z konkretnym miejscem.

WYKAZ WŁAŚCICIELI DÓBR TABULARNYCH W GALICJI ROK 1902

Postprzez aleator » 13.04.2012

Wykaz alfabetyczny według nazwisk właścicieli.
Szukane nazwiska woj. małopolskie Bajor, Dryś, Mazur (Zaborów, Wola Przemykowska), Jeziorek (Chronów, Uszew), Przeklasa (Gromnik).
Akt urodz. Katarzyny Jeziorek, przełom XVIII/XIX w., okolice Wiśnicza.
...
http://jeziorek.url.ph/
http://chronow.url.ph
aleator
Kreator Forum
Kreator Forum
Lokalizacja: Kraków
Medale: 2
Tłumacz (1) Twórca indeksów (1)

Odp: WYKAZ WŁAŚCICIELI DÓBR TABULARNYCH W GALICJI ROK 1902

Postprzez aleator » 13.04.2012

Aberdam Jakób - Suszyca wielka - poczta Chyrów powiat Stary Sambor
Aberdam Mendel - Łowczówka - poczta Łowczówka powiat Tarnów
Aberdam Mendel i spółka - Szczepanowice - poczta Rzuchowa powiat Tarnów
Abgarowicz Roman - Czerkawszczyzna - poczta Czortków powiat Czortków
Abłamowicz Dr. Stanisław - Lubinka - poczta Janowice powiat Tarnów
Abrahamowicz Dawid - Siemianówka - poczta Szczerzec powiat Lwów oraz Podwysoka - poczta Ptecowa powiat Śniatyn
Abrahamowicz i Bereźnicka Pawlina:
- Czukiew - poczta Sambor powiat Sambor
- N. Targowica - poczta Horodenka powiat Horodenka
Abrahamowicz Konstanty - Wołczek - poczta Sokal powiat Sokal
Adamski Robert i spółka - Stańkowa - poczta Tyzawa wołoska powiat Lisko (obecna nazwa Lesko)
Ader Aron i Juda Honig - Bereźnica - poczta Kałusz powiat Kałusz
Ader Michał - Jazowsko - poczta Jazowsko powiat Nowy Sącz oraz Kielanowice - poczta Tuchów powiat Tarnów
Adler Mojżesz, Eisek Eisen, Salomon Katz, Eufroim Neuman i Dr. Merc Horowitz - Tuczne - poczta Świrz powiat Przemyślany
Agopsowicz Antoni - Zabłotów - poczta Zabłotów powiat Śniatyn
Agopsowicz Bron. i Kajetan - Balińce, Kułaczkowce i Trofanówka - poczta Gwoździec powiat Borszczów
Agopsowicz Jakób - Kobylec i Nazurna - poczta Matyjowce powiat Kołomyja
Agopsowicz Kazimierz - Tułuków - poczta Zabłotów powiat Śniatyn
Agopsowicz Stanisław - Rogóźna - poczta Rajtanowice powiat Sambor oraz Błozew górna - poczta Nowe miasto powiat Stary Sambor
Aleksander Julian - Załubincze - poczta Nowy Sącz powiat Nowy Sącz
Alers Jan - Bortiatyn, Księżymost, Sądowa wisznia, Zagrody - poczta Sądowa wisznia powiat Mościska
Aleksandrowicz Cezaryna - Poręba wielka - poczta Oświęcim powiat Biała
Andler Franciszek i dr. Gottlieb Bert - Soroki - poczta Buczacz powiat Buczacz
Andruszewska Józefa - Smolin - poczta Niemirów powiat Rawa
Anlauf Józef - Bystrowice - poczta Próchnik powiat Jarosław
Antoniewicz Bołoz Dom. - Zadubrowce - poczta Śniatyn powiat Śniatyn
Antoniewicz Bołoz Jan dr. - Skomorochy - poczta Potok złoty powiat Buczacz
Antoniewicz Bołoz Henr. dr.- Włosań - poczta Mogilany powiat Podgórze
Araten Markus - Przebieczany - poczta Wieliczka powiat Wieliczka
Arcybiskupstwo łać. lwowskie:
- Potoczany, Rekczyn, Horodyszcze, Pokropiwna, Krasna, Plancza wielka, Plancza mała, Tanrów - poczta Narajów oraz Kozłów powiat Brzeżany
- Bartatów, Obroszyn, Powitno, Zuszyce, Stronna, Stawczany - poczta Bartatów oraz Mszana dworzec powiat Gródek
- Markowa - poczta Zawałów powiat Podhajce
Artwiński Mieczysław - Borki niż., Gawłuszowice, Kliszów - poczta Gawłuszowice powiat Mielec
Artwińscy Jan i Zofia - Ostrówek - poczta Gawłuszowice powiat Mielec
Artymowicz Oktaw. - Chłopiatyn - poczta Bełz powiat Sokal
Asłan Paweł - Kozina - poczta Halicz
Aschheim Szym. i Kr. - Breń osuch., Kawęczyn, Ziempniów - poczta Czermin powiat Mielec
Aschheim Szym. - Wadowice gór. - poczta Wadowice gór. powiat Mielec
Aschkenasy Dawid - Netreba - poczta Zbaraż powiat Zbaraź
Aschkenasy Hinda - Niedzieliska - poczta Świrz powiat Przemyślany
Aschkenasy Jakób - Koropiec - poczta Pomorzany powiat Złoczów
Asekuracya Tow. krak. - Kotuzów oraz Wiśniowczyk - poczta Wiśniowczyk powiat Podhajce
Atteslander Stanisław - Pleszów - poczta Pleszów powiat Kraków
Augustynowicz Bolesław - Kniaźe - poczta Kniaźe powiat Złoczów
Augustynowicz Bronisław - Woszczańce - poczta Rudki powiat Rudki
Augustynowicz Kajetan - Żywaczów - poczta Nieźwiska powiat Horodenka
Aulich Albert - Baryłów - poczta Uwin powiat Brody
Aulich Edgar - Bachlowa, Hoczew oraz Średnia wieś - poczta Hoczew powiat Lisko (obecna nazwa Lesko)
Aywas Mikołaj - Stecowa cz. I. - poczta Stecowa powiat Śniatyn
Szukane nazwiska woj. małopolskie Bajor, Dryś, Mazur (Zaborów, Wola Przemykowska), Jeziorek (Chronów, Uszew), Przeklasa (Gromnik).
Akt urodz. Katarzyny Jeziorek, przełom XVIII/XIX w., okolice Wiśnicza.
...
http://jeziorek.url.ph/
http://chronow.url.ph
aleator
Kreator Forum
Kreator Forum
Lokalizacja: Kraków
Medale: 2
Tłumacz (1) Twórca indeksów (1)

Odp: WYKAZ WŁAŚCICIELI DÓBR TABULARNYCH W GALICJI ROK 1902

Postprzez aleator » 13.04.2012

Babicz ks. Jan, kan. - Siekierzyna - poczta Limanowa powiat Limanowa
Bachman Aron Leib - Dźwiniacz dol. - poczta Ustrzyki dolne powiat Lisko (obecna nazwa Lesko)
Bachman Henryk i spółka - Podusilna - poczta Narajów powiat Przemyślany
Backenroth Israel - Łukawica - poczta Łukawica powiat Sambor
Baczyński Michał - Lustawice - poczta Zakliczyn powiat Brzesko
hr. Badeni Kazimierz:
- Sobierzec oraz Sorochów - poczta Jarosław powiat Jarosław
- Adamy, Busk, Grabowa, Humniska, Jabłonówka, Kupcze, Lanerówka, Wierzblany, Wolica derewl., Zuratyn - poczta Busk powiat Kamionka strumiłowa
hr. Badeni Stanisław:
- Koropiec, Koropiec nowosiółka, Zubrzec, Zalesie - poczta Koropiec powiat Buczacz
- Branice - poczta Pleszów powiat Kraków
- Grabie - poczta Wieliczka powiat Wieliczka
Bajewski Kazimierz - Wybudów - poczta Kozowa powiat Brzeżany
Bakałowicz Jan - Sułów - poczta Wieliczka powiat Wieliczka
Balicki Ludwik - Wykoty - poczta Sambor powiat Sambor
Bal Stanisław Jak. i Balowa Helena - Tuligłowy - poczta Pohorce powiat Rudki
Bal Władysław, Dydyńska Sybil., Nowosielecki Br. - Grąziowa - poczta Wojtkowa powiat Dobromil
Baltaziński Kazimierz - Jasień - poczta Brzesko powiat Brzesko
Banach Jan - Mierzeń - poczta Dębice koło Dobczyc powiat Wieliczka
Banhidy br. Józef - Chodaczów - poczta Grodzisko powiat Łańcut
Banhidy Kazimierz:
- Grodzisko dolne, Grodzisko górne i Grodzisko miasto - poczta Grodzisko powiat Łańcut
- Gorzyce, Tryńcza oraz Ubieszyn - poczta Tryńcza
Bank austro-węg. - Moszczanica - poczta Cieszanów
Bank krajowy Lwów - Brzostek oraz Machowa - powiat Pilzno
Baran Chaim - Rakowiec, Semenówka i Siekierczyn - poczta Niezwiska powiat Horodenka
Baraniecka Marya, Kęplicz Maryan i Torosiewicza J. spadkobiercy - Myszków - poczta Tłuste powiat Zaleszczyki
Baranowski Józef i Marya - Trzebinia - poczta Trzebinia powiat Chrzanów
Barańskiego Kazimierza spadkobiercy - Radłowice - poczta Sambor powiat Sambor
Barańska Klotylda - Rozhurcze oraz Stryj-Zulin - powiat Stryj
Barański Michał - Kończyska - poczta Zakliczyn powiat Brzesko
Barański Tadeusz - Siemiszniów - poczta Siemiszniów powiat Stryj
Barański Włodzimierz - Łukawica niżna - poczta Stryj powiat Stryj
Bartkego Plessner Adolfa spadkobiercy - Klucznikowice oraz Łazy - poczta Oświęcim powiat Biała
Bartmański Józef - Todanie - poczta Kamionka strumiłowa powiat Kamionka strumiłowa
Barzykowski Bronisław - Siołko, Siwka kałus., Siwka wojn., Sliwki, Słoboda nieb., Słoboda row., Słobódka i Stańkowa - poczta Wojniłów powiat Kałusz
Basko Antoni i Marya - Ludwinów - poczta Podgórze powiat Podgórze
Basko Antoni, Marya, Józef, Teresa i Jezowski Antoni - Zakrzówek - poczta Dębniki powiat Podgórze
Basches Fanny - Rosochowacice - poczta Bogdanówka powiat Skałat
Baum br. Walerya - Kopytówka - poczta Brzeznica powiat Wadowice
Bauman Kazimierz i Zofia:
- Berdechów - poczta Stróże wyżne powiat Grybów
- Cieniawa, Mystków oraz Mszalnica - poczta Ptaszkowa powiat Grybów
hr. Baworowska Marya - Ostrów - poczta Ostrów powiat Tarnopol
Baworowska Zofia - Chodaczków mały - poczta Borki wielkie powiat Tarnopol
hr. Baworowski Emil - Niżborg stary, Niżborg nowy oraz Czabarówka - poczta Niżborg nowy powiat Husiatyn
hr. Baworowski Michał:
- Czerniszówka, Orzechowiec, Podwołoczyska, Zadniszówka, Staromiejszczyzna oraz Sorocko - poczta Podwołoczyska powiat Skałat
- Krzywe oraz Horodnica - powiat Skałat
- Bieniawa - poczta Sosnów powiat Podhajce
hr. Baworowski Michał i Marya - Bohałtowce - poczta Sosnów powiat Podhajce
Baworowski Rudolf - Kopyczyńce, Hetmanowszczyzna, Kubowce, Barabaszówka oraz Kotówka - poczta Kopyczyńce powiat Husiatyn
Baworowski Wacław - Kołtów - poczta Sassów powiat Złoczów
Baworowski Władysław:
- Poznanka gnił. - poczta Skałat
- Proszowa, Skomorochy i Smolanka - poczta Proszowa powiat Tarnopol
- Toporów - poczta Toporów powiat Brody
- Budzanow - poczta Budzanow powiat Trembowla
- Germanówka, Niwa, Nowosiółka, Zalesie, Iwanie puste, Uście biskupie oraz Horoszowa - poczta Germanówka powiat Borszczów
Szukane nazwiska woj. małopolskie Bajor, Dryś, Mazur (Zaborów, Wola Przemykowska), Jeziorek (Chronów, Uszew), Przeklasa (Gromnik).
Akt urodz. Katarzyny Jeziorek, przełom XVIII/XIX w., okolice Wiśnicza.
...
http://jeziorek.url.ph/
http://chronow.url.ph
aleator
Kreator Forum
Kreator Forum
Lokalizacja: Kraków
Medale: 2
Tłumacz (1) Twórca indeksów (1)

Odp: WYKAZ WŁAŚCICIELI DÓBR TABULARNYCH W GALICJI ROK 1902

Postprzez aleator » 14.04.2012

ks. Bażanski Porfiry - Artyszczów - poczta Gródek powiat Gródek
Bączkowski - Dobrowody - poczta Iwanczany powiat Zbaraż
Beck Mailech i spółka - Brzezinv - poczta Wielopole powiat Ropczyce
Becwar Rudolf - Dąbrowica - poczta Janów powiat Grodek
Bereźnicka Pawlina i Arahamowioz i spółka - Czukiew - poczta Sambor powiat Sambor
Berger Ozyasz i Kremnitzer F. M. - Kupiczwola - poczta Mosty wielkie powiat Żółkiew
Berglasowie Berl, Leib, Feiga, Estera, Chaim, Eisig - Kiełków - poczta Rzochów powiat Mielec
Bergmann Markus L., Hubin - poczta Potok zloty powiat Buczacz
Berke Karol Jan - Karwodźa - poczta Tuchów powiat Tarnów
Berski Leon - Tyhnanowa - poczta Krościenko powiat Nowy Targ
Bezner Nuchim - Potoczysko - poczta Horodenka powiat Horodenka
Białobrzeska Marya i Poten Wiktor - Błażew - poczta Czerchawa powiat Sambor
Białoskórski Stanisław - Staje - poczta Korczów powiat Rawa
Bichterle Adolf - Chocznia - poczta Wadowice powiat Wadowice
Biedroń Józef, Czyżewska Jadwiga i Skorczewski J. - Przyszowa - poczta Limanowa powiat Limanowa
Biegeleisen Koppel - Nagnajów i Siedleszczany - poczta Tarnobrzeg powiat Tarnobrzeg
Biegeleisen Sam. - Brzyście - poczta Gawłuszowice powiat Mielec
Bielański Julian - Straszęcin i Wola wielka - poczta Dębica powiat Ropczyce
Bielawski Jan - Nehrybka - poczta Pikulice powiat Przemyśl
Bielecki Piotr - Siedliska i Lubenia - poczta Boguchwała powiat Rzeszów
Bielenin Jakób Sp. - Zdziary - poczta Radymno powiat Dąbrowa
Bielska Marya - Lipniki - poczta Mościska powiat Mościska
hr. Bielska Marya i c. k. Skarb państwa:
- Lipa - poczta Bolechów powiat Dolina
- Roztoczki - poczta Witwica powiat Dolina
hr. Bieliński Józef - Siercza - poczta Wieliczka powiat Wieliczka
Dr. Bieliński Stanisław - Wierzchnia - poczta Wojniłów powiat Kałusz
Bieniaszewska Halina - Wysoka - poczta Głogów powiat Rzeszów
Bieniedzki Władysław - Kozna - poczta Kałabarówka powiat Skałat
Bieniewski Włodzimierz - Jodłówka - poczta Pruchnik powiat Jarosław
Biesiadecki August - Skotniki - poczta Kobiersyn powiat Podgórze
Dr. Biesiadzki Stanisław - Łobzów - poczta Łobzów powiat Kraków
Biesiadecki Stanisław - Kierlikówka - poczta Bochnia powiat Bochnia
Bietkowska Józefa - Huta zielon. - poczta Potylicz powiat Rawa ruska
Biliński Feliks - Huta obed. - poczta Potylicz powiat Rawa ruska
Biliński Franciszek - Leszczyn - poczta Strzeliska nowe powiat Bóbrka
Biliński Józef - Wierzbica - poczta Chodorów powiat Bóbrka
Biliński Karol - Szarpańce - poczta Łuczyce powiat Sokal
Bilińska Kazimiera - Wola duch. - poczta Podgórze powiat Podgórze
Bilgraj Chaskel - Fitków - poczta Tarnawa leśna powiat Nadwórna
Birnbauma Ch. spadkobiercy i Rosenkranz Jos. - Kułaczyn - poczta Śniatyn powiat Śniatyn
Bisanz Jan i spółka i Schmidt Jan - Wiszenka - poczta Krukienice powiat Mościska
Biskupstwo gr. kat. w Przemyślu:
- Spas - poczta Spas powiat Stary Sambor
- Straszewice i Wola koblańska - poczta Stary Sambor powiat Stary Sambor
- Wielunice - poczta Niżankowice powiat Przemyśl
Biskupstwo rz. kat. w Przemyślu:
- Brzozów, Domaradz, Golcowa, Blizne, Przysietnica i Stara wieś - poczta Brzozów powiat Brzozów
- Radymno i Skołoszów - poczta Radymno powiat Jarosław
- Równe - poczta Równe powiat Krosno
- Bihale, Łukawiec i Szozutków - poczta Cieszanów powiat Cieszanów
- Czeremcha i Daliowa - poczta Jaśliska powiat Sanok
- Jasiel - poczta Jaśliska powiat Sanok
- Jaśliska - poczta Jaśliska powiat Sanok
- Kamionka - poczta Rymanów powiat Sanok
- Królik polsk. i Królik wołosk. - poczta Rymanów powiat Sanok
- Mymoń - poczta Besko powiat Sanok
- Moszczaniec - poczta Bukowsko powiat Sanok
- Posada jaśliska - poczta Jaśliska powiat Sanok
- Rudawa jaśliska - poczta Jaśliska powiat Sanok
- Surowica - poczta Bukowsko powiat Sanok
- Szklary - poczta Jaśliska powiat Sanok
- Wola niżna i Wola wyżna - poczta Jaśliska powiat Sanok
- Zwadka rym. - poczta Dukla powiat Sanok
Bleiberg Leib, Dr. Segal Adolf i Bruckman Marya:
- Czukiew - poczta Sambor powiat Sambor
- Majnicz - poczta Łąka powiat Sambor
Bleichfeld Samuel - Baczyna - poczta Stary Sambor powiat Stary Sambor
Blumenfeld Mina i Adolf - Cieląż - poczta Sokal powiat Sokal
hr. Błażowska Józefa - Ryczów - poczta Ryczów powiat Wadowice
br. Błażowska Kazimiera:
- Wierzbiatyn oraz Bortniki - poczta Jezierzany powiat Buczacz
- Słobódka dolna - poczta Manasterzyska powiat Buczacz
br. Błażowski Maryan - Browary, Jazłowiec oraz Nowosiółka jazł. - poczta Jazłowiec powiat Buczacz
Błotnicki Jan - Dzikowiec, Lipnica oraz Zielonka - poczta Dzikowiec powiat Kolbuszowa
Bobczyński Aleksander - Niewistka - poczta Niewistka powiat Brzozów
Bobczyńska Klara - Hłudno - poczta Dynów powiat Brzozów
Bobiński Wojciech - Bugaj - poczta Biecz powiat Gorlice
hr. Bobrowska Ludwina - Bogoniowice, Tursko oraz Kipszna - poczta Ciężkowice powiat Grybów
hr. Bobrowski Stefan - Andrychów - poczta Andrychów powiat Wadowice
Bobrowski Władysław:
- Biskupie mel., Charzewiec oraz Melsztyn - poczta Zakliczyn powiat Brzesko
- Złota - poczta Czchów powiat Brzesko
- Długie - poczta Jedlicze powiat Krosno
Bocheński Franciszek:
- Mużyłów - poczta Podhajce powiat Podhajce
- Ottyniowice - poczta Chodorów powiat Bóbrka
Bogdanowicz Aleksander - Przemiwółki - poczta Kulików powiat Żółkiew
Bogdanowicz Antoni - Kielichów oraz Oleszków - poczta Zabłotów powiat Rawa
Bogdanowicz Feliks - Ostrowice - poczta Gwoździec powiat Kołomyja
Bogdanowicz Marceli - Woziłów - poczta poczta Potok złoty powiat Buczacz
Bogdanowicz Mieczysław - Kossów - poczta Białobożnica powiat Czortków
Bogdanowicz Michał - Romanówka - poczta Mogielnica powiat Trembowla
Bogdanowicz Stanisław i Michał - Doliniany - poczta Gródek powiat Gródek
Bogdanowicz Władysław - K. Hajwronki - poczta Wiśniowczyk powiat Podhajce
Szukane nazwiska woj. małopolskie Bajor, Dryś, Mazur (Zaborów, Wola Przemykowska), Jeziorek (Chronów, Uszew), Przeklasa (Gromnik).
Akt urodz. Katarzyny Jeziorek, przełom XVIII/XIX w., okolice Wiśnicza.
...
http://jeziorek.url.ph/
http://chronow.url.ph
aleator
Kreator Forum
Kreator Forum
Lokalizacja: Kraków
Medale: 2
Tłumacz (1) Twórca indeksów (1)

Odp: WYKAZ WŁAŚCICIELI DÓBR TABULARNYCH W GALICJI ROK 1902

Postprzez aleator » 15.04.2012

Bogdański Władysław - Zabłotce - poczta Radymno powiat Jarosław
Bogucka Marya:
- Bazar oraz Krzywołuka - poczta Jazłowiec powiat Czortków
- Panszowka - poczta Dźuryn powiat Czortków
- Dźuryn - poczta Dźuryn powiat Czortków
Bogucka Marya i spółka - Drohiczówka - poczta Latacz powiat Zaleszczyki
Bogucka Marya i br. Heydl Franciszek - Świerzkowce - poczta Jazlowiec powiat Zaleszczyki
Bogucka Marya - Zaleszczyki małe - poczta Jazłowiec powiat Buczacz
Bogucki Władysław - Kluwińce - poczta Chorostków powiat Husiatyn
Bogusz Franciszek Ksawery - Lubasz - poczta Szczucin powiat Dąbrowa
Bogusz Ludwik i Leontyna - Brzezie szlacheckie i Tomaszewice - poczta Zabierzów powiat Kraków
Bogusz Zofii spadkobiercy - Smarzawa - poczta Brzostek powiat Pilzno
Bohdan Hipolit - Zadwórze - poczta Zadwórze powiat Przemyślany
Bohdan Tadeusz - Milatyn nowy i Milatyn Stary - poczta Milatyn nowy powiat Kamionka
Bohdanowicz Antoni - Matyjowce - poczta Matyjowce powiat Kołomyja
Bohosiewicz St. Jędrz. - Tuczapy - poczta Popielniki powiat Śniatyn
Bohrer Aron:
- Wola żyrak. - poczta Grabiny powiat Ropczyce
- Łączki - poczta Łączki powiat Ropczyce
Bolechower Zach. - Worwolińce - poczta Tłuste powiat Zaleszczyki
hr. Bonda Marya i hr. Piniński Mieczysław - Burakówka, Koszyłowce oraz Capowce - poczta Koszyłowce powiat Zaleszczyki
hr. Bonda Marya i spółka - Popowce, Sadki oraz Słobódka - poczta Koszyłowce powiat Zaleszczyki
Bondi Karol - Krzeczów, Jodłówka i Brzęzowa - poczta Bochnia powiat Bochnia
hr. Borkowska Elżbieta - Dołżanka oraz Donamerycz - poczta Tarnopol powiat Tarnopol
Borkowska Marya - Biskowice - poczta Sambor powiat Sambor
Borkowska Olga - Ponikwa - poczta Ponikwa powiat Brody
hr. Borkowski Jerzy i Krzeczonowicza Grz. spadkobiercy - Kasperowce - poczta Kasperowce powiat Zaleszczyki
hr. Borkowski Jerzy - Gródek, Kościelniki, Kułakowce, Duninów oraz Szczytowce - poczta Kasperowce powiat Zaleszczyki
hr. Borkowski Ludwik - Nowosiółki - poczta Uhnów powiat Rawa
Borkowski Mieczysław - Mielnica Chud. - powiat Borszczów
Borkowska hr. Dunin Stella - Uhrynów górny - poczta Jamnica powiat Stanisławów
Dr. Borzemski Antoni - Dobrosin oraz Piły - poczta Dobrosin powiat Żółkiew
Borzemski Józef - Kniesioło - poczta Strzeliska Nowe powiat Bóbrka
Bossowski Bolesław - Bisłuszowa oraz Uniszowa - poczta Ryglice powiat Tamów
Braameyer Leib - Chudyjowa - poczta Skowiatyn powiat Borszczów
Brand Leib - Wysoczany - poczta Szczawne powiat Sanok
Brand Adolf - Hyki oraz Dębiaki - poczta Chorzelów powiat Mielec
Brand Helena - Wielopole, Budzisz, Sośnice, Nawsie, Konice oraz Brzegocin - poczta Wielopole powiat Ropczyce
Dr. Brandt H. Antoni - Ujście oraz Sadkowa góra - poczta Borowa powiat Mielec
Brandys Jan - Wielkie drogi - poczta Wielkie drogi powiat Wadowice
Breier Ernestyna i spółka - Iławcze - poczta Sorocko powiat Trembowla
Breitman Lea - Dubowce - poczta Kromia powiat Tarnopol
Brenner Izrael - Załukiew - poczta Halicz powiat Halicz
Brettler Jakób - Diatkowce, Turka oraz Fatowce - poczta Kołomyja powiat Kołomyja
Breuer Jan - Malczyce oraz Suchowola - poczta Mszana dworzec powiat Gródek
Breza Helena i spółka - Książnice, Podleszany oraz Rydzów - poczta Mielec powiat Mielec
Brochocki Adam - Białka król. - poczta Barszczowice powiat Lwów
Broeder Ad. Paulina - Teniatyska - poczta Lubycza powiat Rawa
Broniewska Eleonora - Dzwonowa oraz Lubcza - poczta Jodłowa powiat Pilzno
Bromirski Kazimierz - Faszczówka oraz Tarnoruda - poczta Tarnoruda powiat Skałat
Bromirski O. Henryk - Olszanka - poczta Potylicz powiat Rawa
Brückman Ludwik i spółka - Manasterzec - poczta Komarno powiat Rudki
Brückman Albert - Zady ad Woł. - poczta Łąka powiat Sambor
Brückman Marya i spółka - Majnicz - poczta Łąka powiat Sambor
Brüll Abraham - Borusów - poczta Borynicze powiat Bóbrka
br. Brunicki - Dobromirka - poczta Maksymówka powiat Śniatyn
br. Brunicka Wanda - Okopy - poczta Cieszanów powiat Cieszanów
br. Branicki Adolf:
- Kosowiec - poczta Lubień powiat Gródek
- Małkowice - poczta Czerlany powiat Gródek
Brunicki Julian - Bereznica, Podhorce, Tatarsko oraz Wiecierzany - poczta Stryj powiat Stryj
Brunicki Seweryn - Bedrykowce, Zaleszczyki st., Zaleszczyki m. oraz Dobrowlany - poczta Zaleszczyki powiat Zaleszczyki
br. Bronicki Seweryn i spółka - Dupliska oraz Dzwiniacz - poczta Dupliska powiat Zaleszczyki
Bronicki Zdzisław - Lubliniec nowy oraz Lubliniec stary - poczta Cieszanów powiat Cieszanów
Brykczyńska Olga:
- Celejów - poczta Niżborg nowy powiat Husiatyn
- Senkowce ad Horodenka - powiat Huasiatyn
Brykczyński Stanisław - Dydiatycze - poczta Sądowa wisznia powiat Mościska
Brykczyński Mieczysław - Pacyków oraz Gwoździec - poczta Stanisławów powiat Stanisławów
Brylińska Aniela i spółka - Wasylkowce II - poczta Wasylkowce powiat Husiatyn
Brzeski Bronisław - Góra motycz. - poczta Grabiny powiat Ropczyce
Brzezińska Ewelina:
- Osieczany - poczta Myślenice powiat Myślenice
- Latoszyn - poczta Dębica powiat Ropczyce
Brzeziński D. Zdzisław - Łazany oraz Wola podłaz. - poczta Wieliczka powiat Wieliczka
Brzozowski Władysław - Pantalowice - poczta Kańczuga powiat Przeworsk
Buber Berta - Lubianki niż. oraz Lubianki wyż. - poczta Zbaraż powiat Zbaraż
Buber Karol:
- Anielówka - poczta Tłuste powiat Zaleszczyki
- Rożanówka oraz Tłuste wieś - poczta Tłuste powiat Zaleszczyki
Buber Karol i spółka - Capowce - poczta Koszyłowce powiat Zaleszczyki
Bujwid Kazimierz i spółka:
- Czasław - poczta Dobczyce powiat Bochnia
- Raciechowice - poczta Dąbie koło Dobczyc powiat Wieliczka
Bulsiewicz Jan i Konst. - Borówna - poczta Bochnia powiat Bochnia
Bulowski Jerzy i spółka - Pisarzowice - poczta Koza powiat Biała
Burzyńska Emeryka - Siedlec z Łąką - poczta Radłów powiat Tarnów
Bauxbaum Dawid i spółka - Majdan - poczta Kopyczyńce powiat Husiatyn
Dr. Byk Emil - Leszczatów - poczta Tartaków powiat Sokal
Byk - Woteruchy - poczta Rodatycze powiat Gródek
Bzowska Emilia i spółka - Zerosławice - poczta Łapanów powiat Wieliczka
Bzowska Ludwika Wanda - Brzączowice - poczta Droginia powiat Myślenice
Bzowski Bogusław - Lipnik - poczta Wiśniowa powiat Wieliczka
Bzowski Jan - Radwan - poczta Szczucin powiat Dąbrowa
Bzowski Kazimierz - Droginia - poczta Droginia powiat Myślenice
Szukane nazwiska woj. małopolskie Bajor, Dryś, Mazur (Zaborów, Wola Przemykowska), Jeziorek (Chronów, Uszew), Przeklasa (Gromnik).
Akt urodz. Katarzyny Jeziorek, przełom XVIII/XIX w., okolice Wiśnicza.
...
http://jeziorek.url.ph/
http://chronow.url.ph
aleator
Kreator Forum
Kreator Forum
Lokalizacja: Kraków
Medale: 2
Tłumacz (1) Twórca indeksów (1)

Odp: WYKAZ WŁAŚCICIELI DÓBR TABULARNYCH W GALICJI ROK 1902

Postprzez aleator » 17.04.2012

Capiński Jan - Łodzinka górna - poczta Bircza powiat Dobromil
Cieleccy Artur i Anna:
- Hadynkowce - poczta Hadynkowce powiat Husiatyn
- Oryszkowce - poczta Kopyczyńce powiat Husiatyn
Ceglecki Antoni – Krasne - poczta Touste powiat Skałat
Celnik Isaak – Bedzieszyna - poczta Czchów powiat Brzesko
Cetnarski Jan, Lukszandel Anna i Szulc Maryan - Medynia głog. – poczta Medynia powiat Łańcut
hr. Cetner Albert:
- Korczyn, Pogrzebiska oraz Osikowe – poczta Jastrzębica powiat Sokal
- Rozdralów, Andrzejówka, Lech i Łczowa – poczta Byszów powiat Sokal
- Podkamień – poczta Podkamień powiat Brody
hr. Cetner Andrzej - Laszki, Mościska, Rzadkowice, Sokola oraz Zawada – poczta Mościska powiat Mościska
Chamcowa Ludwika - Skowiatyn – poczta Skowiatyn powiat Skowiatyn
Charasimowicz Józef - Wola wadowicka – poczta Wadowice górne powiat Mielec
Chenłowie Józef i Marya - Budyłów i Mikulińce - poczta Śniatyn powiat Śniatyn
Chłopecki Edward – Żabokruki – poczta Chocimierz powiat Horodenka
Chociszewscy Al. i Józ. i spółka:
– Raciechowice – poczta Dolne koło powiat Wieliczka
- Czasław – poczta Dobczyce powiat Wieliczka
- Poznachowice dolne – poczta Wiśniowa powiat Wieliczka
Chołodecki Ludwik i Malinowski Władysław – Kudynowce – poczta Zborów powiat Złoczów
hr. Chołoniewska Helena - Czerniawa, Podgać, Rudniki i Sułkowszczyzna – poczta Mościska powiat Mościska
hr. Chomętowska Marya - Olszówka i Raba niżna – poczta Zaryty dworzec powiat Limanowa
br. Christiani Henryk – Walica – poczta Dębica powiat Ropczyce
Christiani Zygmunt – Rzeplin – poczta Prurhnik powiat Jarosław
Chrobak Michał, Jan, Józef – Młynne – poczta Limanowa powiat Limanowa
Chrystyani Grabieńska i Szameitowa Stanisława - Przybyszówka I, II – poczta Rzeszów powiat Rzeszów
Chrystyani Kornwald i Ludgarda – Trzciana – poczta Trzciana powiat Rzeszów
Chrzanowski Konstanty - Niedary wielkie i małe – poczta Bochnia powiat Bochnia
Chrząstkowski Roman:
- Łęka żabiecka – poczta Dąbrowa powiat Dąbrowa
- Burzyn – poczta Tuchów powiat Tarnów
Chrząszcz Ludwik – Graboszyce – poczta Zator powiat Zator
Chwalibóg Andrzej – Bolęcin – poczta Chrzanów powiat Chrzanów
Chwalibóg Jan – Grójec – poczta Oświęcim powiat Biała
Chwopil Jan – Bukowice – poczta Baligród powiat Lisko (obecna nazwa Lesko)
Cielecki Zaremba Artur – Porembowa – poczta Potok złoty powiat Buczacz
Cielecki Juliusz - Byczkowce, Słobudka dżury oraz Kąt rydoduls.- poczta Białobożnica powiat Czortków
Cieński Kazimierz – Ścianka – poczta Potok złoty powiat Buczacz
Cieński Ludomir – Okno – poczta Horodenka powiat Horodenka
Cieński Ludwik – Romaszówka – poczta Dżuryn powiat Czortków
Ciesielski Dr. Teofil – Zawady – poczta Glińsko powiat Żółkiew
Cieśliński Franciszek – Polańczyk – poczta Solina powiat Lisko (obecna nazwa Lesko)
Cieszanowskiego Br. Spadkobiercy - Dobra rustyk. – poczta Mrzygłód powiat Dobromil
Cieszyński Ludwik - folwark w Dynowie – poczta Dynów powiat Brzozów
Ciszewski Henryk i Herzberg Mojżesz – Szade – poczta Sambor powiat Sambor
Clar Ernest i spółka:
- Pysznica oraz Kłyżów – poczta Pysznica powiat Nisko
- Studzieniec – poczta Ulanów powiat Nisko
hr. Csaky Rudolfina i br. Waldek Gizela:
- Łysiec stary, Stebnik, Niewoczyn oraz Posiecz-Majdan – poczta Łysiec powiat Bohorodczany
- Drohomirczany – poczta Łysiec powiat Stanisławów
Cybulska Emilia – Krzesłowice – poczta Mogiła powiat Kraków
Cybulska Lucya – Humniska – poczta Brzozów powiat Brzozów
Cywińska Marya – Płotycza – poczta Kozowa powiat Brzeżany
Czajkowski Bronisław – Kowalówka – poczta Monasterzyska powiat Buczacz
Czajkowski Henryk – Ernsdorf – poczta Bóbrka powiat Bóbrka
Czajkowskiego Jana spadkobiercy - Kamionka wołoska – poczta Kamionka lipińsk. powiat Rawa
Czajkowski Ludwik – Luczany – poczta Chodorów powiat Bóbrka
Czajkowski Włodzimierz – Pietniczany – poczta Bóbrka powiat Bóbrka
Czajkowska Marya – Hańkowce – poczta Śniatyn powiat Śniatyn
Dr. Czajkowski Władysław:
- Mokszany małe – poczta Sądowa wisznia powiat Mościska
- Łuczyce – poczta Pikulice powiat Przemyśl
- Medwedowce i Nowostawce – poczta Buczacz powiat Buczacz
- Sokulec – poczta Potok złoty powiat Buczacz
Czanuowski Kaź. i Jadw.:
- Stadniki i Gdów – poczta Gdów powiat Wieliczka
- Kędzierzynka – poczta Dobczyce powiat Wieliczka
Czarkowski Konstanty - Niegowce, Niebyłów, Nowina, Nowy Kałusz oraz Perokosy – poczta Niegowce powiat Kałusz Czarkowski
Golejewski Tadeusz:
- Janówka, Petryków i Zagrobela – poczta Tarnopol powiat Tarnopol
- Harasymów – poczta Niezwiska powiat Horodenka
- Wierzchniakowa, Wvsaczka, Wołkowa, Pirzatyńce oraz Strzałkowa – poczta Borszczów powiat Borszczów
Czarniakowska Marya – Kipiączka – poczta Tarnopol powiat Tarnopol
Czarnowski Eustachy - Pogórska wola – poczta Tarnów powiat Tarnów
ks. Czartoryski Adam:
- Sieniawa – poczta Sieniawa powiat Jarosław
- Adamówka – poczta Adamówka powiat Jarosław
- Krasne – poczta Majdan powiat Jarosław
- Cieplice, Dobcza, Dobra, Dąbrowica, Dybków, Rudka, Słoboda oraz Wylewa - poczta Sieniawa powiat Jarosław
Czartoryska ks. Florentyna:
- Jabłonów oraz Suchostaw – poczta Suchostaw powiat Husiatyn
- Uwisła – poczta Chorostków powiat Husiatyn
- Grodzisko, Nowe miasto oraz Posada nowomiejska – poczta Nowe miasto powiat Dobromil
- Magdalówka – poczta Baworów powiat Skałat
- Iwanówka – poczta Trembowla powiat Trembowla
Czartoryski ks. Jerzy:
- Pełkinie – poczta Jarosław powiat Jarosław
- Piwoda – poczta Wiązownica powiat Jarosław
- Czerwona wola oraz Łeżachów – poczta Sieniawa powiat Jarosław
- Makowisko – poczta Bobrówka powiat Jarosław
- Manasterz – poczta Wiązownica powiat Jarosław
- Mołodycz – poczta Radowa powiat Jarosław
- Nielipkowice – poczta Wiązownica powiat Jarosław
- Krubel pełk. – poczta Jarosław powiat Jarosław
- Ryszkowa wola – poczta Zapałów powiat Jarosław
- Szówko – poczta Jarosław powiat Jarosław
- Wiązownica – poczta Wiązownica powiat Jarosław
- Wola pełk. – poczta Jarosław powiat Jarosław
- Wola buchows. – poczta Sieniawa powiat Jarosław
- Zaradawa – poczta Radawa powiat Jarosław
- Wierzbna – poczta Jarosław powiat Jarosław
ks. Czartoryski Marceli - Wola justowska – poczta Wola justowska powiat Kraków
ks. Czartoryskich Ordyn.:
- Besko – poczta Besko powiat Sanok
- Milcza – poczta Wróblik szl. powiat Sanok
- Mymoń – poczta Besko powiat Sanok
- Puławy – poczta Nowotaniec powiat Sanok
br. Czechowiczowej spadkobiercy - Chorobrów, Chorościec, Glinna, Kaplińce oraz Złoczowka – poczta Zborów powiat Brzeżany
br. Czecz de Lindenwald Herman:
- Przysłup, Liszna, Habkowce, Dołżyca oraz Cisna – poczta Cisna powiat Lisko (obecna nazwa Lesko)
- Hałcnow – poczta Biała powiat Biała
br. Czecz Karol:
- Płaszów – poczta Podgórze powiat Podgórze
- Bierzanów – poczta Bierzanów powiat Wieliczka
br. Czecz de Lindenwald Wilhelm:
- Kozy – poczta Kozy powiat Biała
- Kobiernice – poczta Kęty powiat Biała
Czejkowa Anna - Kąśna górna – poczta Ciężkowice powiat Grybów
Czekałowskiego Leona spadkobiercy - Biała część i Wygnanka cz. – poczta Czortków powiat Czortków
Dr. Czerkawski Julian – Dziedziłów – poczta Milatyn nowy powiat Kamionka
Czerkawski Stanisław, Bermihowa gór. – poczta Lisko powiat Lisko (obecna nazwa Lesko)
Czerkawski Wład. i Kędzierski Stan. – Meryszczów – poczta Przemyślany powiat Przemyślany
Czermiński Józef – Daleszowa – poczta Czernelica powiat Horodenka
Czerniawski Franciszek:
- Klimkówce – poczta Skoryki powiat Zbaraż
- Suchowce – poczta Nowe sioło powiat Zbaraż
Czerniawski Michał – Lisieczyńce – poczta Nowe sioło powiat Zbaraż
Czosnowska Modesta - Horodyszcze, Nosowce i Pleskowce – poczta Załoźce powiat Tarnopol
Czuczawa Adolf – Wierzbowce – poczta Horodenka powiat Horodenka
Dr. Czyżewicz Adam:
- Podhajce i Halicz – poczta Podhajce powiat Podhajce
- Łysa – poczta Zawałów powiat Podhajce
- Rudniki – poczta Litwinów powiat Podhajce
- Siołko – poczta Podhajce powiat Podhajce
Czyżewska Jadwiga, Biedroń Józef, Niewiadomski Mar., Lipień Walenty i Duda Wojciech – Przyszowa – poczta Limanowa powiat Limanowa
Szukane nazwiska woj. małopolskie Bajor, Dryś, Mazur (Zaborów, Wola Przemykowska), Jeziorek (Chronów, Uszew), Przeklasa (Gromnik).
Akt urodz. Katarzyny Jeziorek, przełom XVIII/XIX w., okolice Wiśnicza.
...
http://jeziorek.url.ph/
http://chronow.url.ph
aleator
Kreator Forum
Kreator Forum
Lokalizacja: Kraków
Medale: 2
Tłumacz (1) Twórca indeksów (1)

Odp: WYKAZ WŁAŚCICIELI DÓBR TABULARNYCH W GALICJI ROK 1902

Postprzez aleator » 18.04.2012

Darowski Mieczysław i Jadwiga – Iskań – poczta Dubiecko powiat Przemyśl
Daszkiewiczowa Karolina – Zawale – poczta Kudryńce powiat Borszczów
Dattner Salter, firm. Blanel Epstein i bracia Rubinstein - Majdan śred. – poczta Majdan śred. powiat Nadworna
Dąbczyńska Natalia – Bogdanówka – poczta Kołhorówka powiat Skałat
Dąbrowska Ida – Szczepiatyn – poczta Korczów powiat Rawa
Dąbska Helena - Pojawie i Zaborów – poczta Zaborów powiat Brzesko
Dąbski Aleksander Jan – Nasówka – poczta Rzeszów powiat Rzeszów
hr. Della Skala Julia – Kołodróbka – poczta Sinków powiat Zaleszczyki
Deller Ludwik – Czerniawka – poczta Nowa grobla powiat Jarosław
hr. Dembińska Laura – Nienadowa – poczta Dubiecko powiat Przemyśl
Denker Jadwiga - Strzelce małe – poczta Szczurowa powiat Brzesko
Deputowicz Karolina, Iskrzyński Oktaw, Iwanicki Włodz, Sokołowski Antoni i Zołoteńko Michał – Cucyłów – poczta Cucyłów powiat Nadworna
Dettlof Karol, Kolcielnik. Węglówka, Wierzbanowa i Wiśniowa – poczta Wiśniowa powiat Wieliczka
Dewisz – Daszawa – poczta Gelsendorf powiat Stryj
Dewisz Aniela, Bronisław, Julian i Ziniewicz Jan i Sylw. – Komarów – poczta Gelsendorf powiat Stryj
hr. Dębicka Honorata – Werchrata – poczta Werchrata powiat Rawa
Dębicki Leon - Olszanka mała – poczta Krasne powiat Złoczów
Dr. Dębicki Teofil – Bełełuja – poczta Śniatyn powiat Śniatyn
Dębińscy Jan, Mar. i Eustachy – Rogi - Miojsce piastowe powiat Krosno
Dębowski Władysław, Sękowa oraz Siary – poczta Gorlice powiat Gorlice
Dębowski Zygmunt – Rokietnica – poczta Kosieniec powiat Jarosław
Dębscy Antoni i Anna – Czulice – poczta Kocmyrzów powiat Kraków
Diamantstein Józef i Hermansdorfer Dawid – Łąka – poczta Łąka powiat Sambor
Diamanstein Józef i Bruckmana spadkobiercy - Wołoszcza oraz Zady – poczta Łąka powiat Sambor
Diamandstein Józef – Dorożów – poczta Łąka powiat Sambor
Diamanstein Józef i Schwarz Nuchim – Bilina – poczta Łąka powiat Sambor
Diamanstein Mojżesz:
- Hwinie – poczta Stryj powiat Stryj
- Kłodnia – poczta Koniuchów powiat Stryj
Diek Laise Joan., Emilia – Wroców – poczta Janów powiat Gródek
Diener Karol – Polana – poczta Chrest powiat Lisko (obecna nazwa Lesko)
Dietel Leopold:
- Rzuchowa – poczta Rzuchowa powiat Tarnów
- Woźniczna gór. i dolna – poczta Tarnów powiat Tarnów
Długoszowski Bolesław – Bobowa – poczta Bobowa powiat Grybów
Długoszowski Maryan - Lipnica wielka – poczta Lipnica wieka powiat Grybów
Dobkowie Józef i Aniela - Borszczów II. – poczta Zabłotów powiat Śniatyn
Dr. Doboszyński Adam – Siemiechów – poczta Tuchów powiat Tarnów
Dobrzańska Róża – Krzyszkowice – poczta Myślenice powiat Myślenice
Dobrzański Ludwik i spółka – Inowice – poczta Inowice powiat Tarnów
Dolańska Jadwiga:
- Nart nowy – poczta Bojanów powiat Nisko
- Cholewiana góra – poczta Kamień powiat Nisko
Dolański Henryk:
- Grębów, Jamnica oraz Sokolniki – poczta Tarnobrzeg powiat Tarnobrzeg
- Biadoliny wisł. oraz Bielcza – poczta Rasłów powiat Brzesko
- Bo¬gumiłowice oraz Letowice – poczta Bogumiłowice powiat Brzesko
- Radłów, Wola Ruda i Wola Rostowska – poczta Rudłów powiat Brzesko
Dolański Stanisław:
- Baranów, Dymitrów mały, Domacyny, Wola gołog., DymitrJw duży, Durdy, Knapy i Suchorzów – poczta Tarnobrzeg powiat Tarnobrzeg
- Przykop – poczta Padew powiat Mielec
Dr. Doliński Franciszek – Mrówka – poczta Mrówka powiat Rzeszów
Doliński Ludwik – Nockowa – poczta Sędziszów powiat Ropczyce
Doliński Roman – Olchowa – poczta Sędziszów powiat Ropczyce
Dolińska Zofia - Łęki górne – poczta Łęki górne powiat Pilzno
Domagalski Władysław i Salabura Jan – Męcina – poczta Męcina powiat Limanowa
Drimmer Ozyasz – Bosyry – poczta Kociubińczyki powiat Husiatyn
Drohojowska Bronisława - Cieszanie wielkie – poczta Jarosław powiat Jarosław
hr. Drohojowska Marya - Probużna oraz Hryńkowce – poczta Probużna powiat Husiatyn
hr. Drohojowskiego Kazim. Spadkobiercy:
- Bolanowice – poczta Tomanowice powiat Mościska
- Horysławice oraz Jordanówka – poczta Husaków powiat Mościska
- Tomanowice – poczta Tomanowice powiat Mościska
hr. Drohojewska Stefania - Hankowice oraz Tulkowice – poczta Tomanowice powiat Mościska
Drohojewska z Grab. Stef. – Ladzin – poczta Wróblik szl. powiat Sanok
Drohojowski Stanisław:
- Czorsztyn – poczta Czorsztyn powiat Nowy Targ
- Tapin – poczta Kosieniec powiat Jarosław
Dr. Drużbacki Feliks – Prałkowce – poczta Przemyśl powiat Przemyśl
Drzewiecki Władysław – Pietrycze – poczta Krasne powiat Złoczów
Drzewieckiego spadkobiercy – Łazarówka – poczta Komarówka dworzec powiat Buczacz
Duda Wojciech, Chrobak M. J. J., Maryan Niewiadomski i Lipień Walenty – Młynne – poczta Limanowa powiat Limanowa
Dudyńskiej H. spadkobiercy – Strachocina – poczta Jurowce powiat Sanok
Dudziński Adolf - Biała (część) – poczta Czortków powiat Czortków
Dunikowski Adam – Wojakowa – poczta Tymowa powiat Brzesko
Dunikowska Izabela i Lewason Adela - Brzana górna - poczta Bobowa powiat Grybów
Dunikowska Marya – Łososińce – poczta Tęgoborce powiat Nowy Sącz
Dunin Stanisław – Głębowice – poczta Polanka wiel. poczta Wadowice
Duszek Franciszek i Pertak Henryk – Pniatyn – poczta Przemyślany powiat Przemyślany
Dwernicki Włodzimierz - Obarzym oraz Tomaszów – poczta Dydnia powiat Brzozów
Dyczkowski Mikołaj, Leontyna Rogalska i Jadwiga Frank – Chmielówka – poczta Chmielówka powiat Trembowla
Dydyński Aleksander – Stupie – poczta Jodłownik powiat Limanowa
Dydyńskiego J. K. spadkobiercy i Dydyńska Marya - Hruszówka, Krzemienna i Ulucz – poczta Dydnia powiat Brzozów
Dydyńska Marya i Pinkas Reich - Jawornik rusk. – poczta Ulucz powiat Dobromil
Dydyński Maryan – Raciborsko – poczta Raciborsko powiat Wieliczka
Dydyńskiej Syb. Spadkobiercy, Nowosielecki Bronisław i Bal Władysław – Grąziowa – poczta Wojtkowa powiat Dobromil
Dym Aron - Tarnawa dolna – poczta Lisko powiat Lisko (obecna nazwa Lesko)
hr. Dzieduszyccy Tomasz i Weiser Chaim – Korolówka – poczta Tłuste powiat Zaleszczyki
hr. Dzieduszycka - Hłuboczek mały – poczta Zbaraż powiat Zbaraż
hr. Dzieduszycka Alfonsyna:
- Pieniaki – poczta Pieniaki powiat Brody
- Załoźce – poczta Załoźce powiat Brody
hr. Dzieduszycki etc. – Uhełwa – poczta Sokołów powiat Stryj
hr. Dzieduszycka Idalia – Siechów – poczta Sokołów powiat Stryj
hr. Dzieduszyckiego Kazimierza spadkobiercy – Zabójki – poczta Chodaczków wielki powiat Wadowice
hr. Dzieduszycka Marya – Jasionów – poczta Jasionów powiat Brzozów
hr. Dzieduszyckiego Tadeusza ordynacya dóbr:
- Boratyn – poczta Ostrów powiat Sokal
- Dobraczyn – poczta Krystynopol powiat Sokal
- Ilkowice Walawka, Poturzyca, Wulka oraz Bendinha – poczta Sokal powiat Sokal
- Poździmierz, Wygoda oraz Radwańce – poczta Jastrzębica powiat Sokal
- Skomorochy, Romosz oraz Ławisznia – poczta Sokal powiat Sokal
hr. Dzieduszycki Tadeusz:
- Węgierka oraz Wola węgierska – poczta Pruchnik powiat Jarosław
- Niesłuchów i Zelichów wielki – poczta Zelichów wielki powiat Kamionka strumiłowa
- Zarzecze, Wola rozwieniecka, Rożniatów, Petniatycze, Łapajówka i Czastkowice – poczta Zarzecze powiat Jarosław
- Źurawiczki – poczta Przeworsk powiat Jarosław
- Czudowice, Bramarzówka, Pruchnik wieś, Pruchnik miasto oraz Tuligłowy – poczta Pruchnik powiat Jarosław
hr. Dzieduszycka Zofia – Pohorce – poczta Pohorce powiat Rudki
Dziewolski Apolinary – Grywatel – poczta Krościenko powiat Nowy Targ
Dziewolski Zygmunt – Krościenko – poczta Krościenko powiat Nowy Targ
Dzikiewicz Ludwik – Kołkówka – poczta Rzepiennik powiat Gorlice
Dźwigniewscy Franciszek, Julia, Kazimiera, Jan, Marya, Władysław, Aniela i Stanisław – Korzenna – poczta Korzenna powiat Grybów
Dzwonkowska Anna i spółka – Gromnik – poczta Gromnik powiat Tarnów
Szukane nazwiska woj. małopolskie Bajor, Dryś, Mazur (Zaborów, Wola Przemykowska), Jeziorek (Chronów, Uszew), Przeklasa (Gromnik).
Akt urodz. Katarzyny Jeziorek, przełom XVIII/XIX w., okolice Wiśnicza.
...
http://jeziorek.url.ph/
http://chronow.url.ph
aleator
Kreator Forum
Kreator Forum
Lokalizacja: Kraków
Medale: 2
Tłumacz (1) Twórca indeksów (1)

Odp: WYKAZ WŁAŚCICIELI DÓBR TABULARNYCH W GALICJI ROK 1902

Postprzez aleator » 20.04.2012

Eber Akiwa – Gawłów – poczta Bochnia powiat Bochnia
Eberowa Marya i Heckel Eufroim – Gawryłowa – poczta Dębica powiat Ropczyce
Ecker Leib – Hanunin – poczta Radziechów powiat Kamionka strumiłowa
Eckhardt Wanda H. – Błyszczanka – poczta Dupliska powiat Zaleszczyki
Eckhardt Wanda H. i Pohorylles Abrah. – Hnikowce poczta Torskie powiat Zaleszczyki
Eckhardt Wanda H. i Einhorn Aron – Holihrady – poczta Kasperowce powiat Zaleszczyki
Eckhardt Wanda H. i Wartanowicz Tomasz – Dupliska – poczta Dupliska powiat Zaleszczyki
Eckhardt Wanda H., Jasińska Albertyna, Romanowska Celina, Hochberger Sydonia i Torosiewiczowie Zofia, Helena, Stanisława, Józefa i Marya - Teklówka (Olchowa folwark) – poczta Tłuste powiat Zaleszczyki
Eder Mirosław – Wicyń – poczta Dunajów powiat Złoczów
Eiger Salomon i spółka – Czechówka – poczta Wieliczka powiat Wieliczka
Eisen Eisik, Adler Mojżesz, Katz Salomon, Neuman Eufroim i Dr. Horowitz Marc – Tuczne – poczta Świrz powiat Przemyślany
Ekstein Jakób - Przyłęk cz. II. – poczta Kolbuszowa powiat Kolbuszowa Elterlein Zygmunt – Niezdów – poczta Gdów powiat Wieliczka
Epstein Blauel, Dattner Falter i Rubinstein br. – Majdan – poczta Majdan średni powiat Nadworna
Ettinger Naftali i współwłaściciele - Bratkowce z Słobudką – poczta Stryj powiat Stryj
Ewy Jan - Hrebeńce i Nadycze – poczta Kulików powiat Żółkiew
Szukane nazwiska woj. małopolskie Bajor, Dryś, Mazur (Zaborów, Wola Przemykowska), Jeziorek (Chronów, Uszew), Przeklasa (Gromnik).
Akt urodz. Katarzyny Jeziorek, przełom XVIII/XIX w., okolice Wiśnicza.
...
http://jeziorek.url.ph/
http://chronow.url.ph
aleator
Kreator Forum
Kreator Forum
Lokalizacja: Kraków
Medale: 2
Tłumacz (1) Twórca indeksów (1)

Odp: WYKAZ WŁAŚCICIELI DÓBR TABULARNYCH W GALICJI ROK 1902

Postprzez aleator » 20.04.2012

Fabrycyusz Jadw. i Gabr., - Gusztyn, I. – poczta Skała powiat Borszczów
Faderhaus Wacław i spółka – Jastrzębia – poczta Ciężkowice powiat Grybów
Falter Józef i spółka:
- Czystohorb, Dołżyca, Duszatyn i Komańcza – poczta Ko¬mańcza powiat Sanok
- Mików – poczta Wola Michowa powiat Sanok
- Prełuki – poczta Komańcza powiat Sanok
Federbusch Abraham:
- Borki ad Łowcza – poczta Cieszanów powiat Cieszanów
- Zurawce – poczta Lubycza powiat Rawa
Dr. Federkiewicz Tadeusz - Jodłówka trz. – poczta Rzepiennik powiat Tarnów
Fedorkowski Stanisław – Kawenice – poczta Sambor powiat Sambor
Fedorowicz Dr. Adam - Krowica las., Krowica sam. oraz Czestynia – poczta Cieszanów powiat Cieszanów
Fedorowicza Aleksandra spadkobiercy - Zerebki szl, - poczta Romanówka powiat Skałat
Fedorowicz – Krzeszowice – poczta Kańczuga powiat Przeworsk
Fedorowicz Tadeusz:
- Klebanówka – poczta Bogdanówka powiat Zbaraż
- Obodówka – poczta Nowe sioło powiat Zbaraż
- Olszyny – poczta Ołpiny powiat Gorlice
Fedorowicz Władysław:
- Kąt, Przekolec oraz Touste – poczta Touste powiat Skałat
- Okno – poczta Touste powiat Skałat
- Łozowa i Szlachcińce – poczta Tarnopol powiat Tarnopol
- Czernichowce – poczta Zbaraż powiat Zbaraż
Feld Mojżesz – Prociow – poczta Lutowiska powiat Lisko (obecna nazwa Lesko)
Feill Ant. i Aleksand. – Zręczyce – poczta Dobczyce powiat Wieliczka
Feill Rudolf i spółka – Zagórzany – poczta Gdów powiat Wieliczka
Feill Dawid – Dubkowce – poczta Touste powiat Skałat
Feldschuha spadkobiercy – Zalesie – poczta Jezierzany powiat Czortków
Feuersteinowie Dawid i L. – Zawadówka – poczta Toustobaby powiat Podhajce
Feuerstein Leib - Toustobaby oraz Korzowa – Toustobaby powiat Podhajce
Fierich Dr. Franciszek – Zimnawódka – poczta Ciężkowice powiat Grybów
Fihauser Stanisław – Bruśnik – poczta Bruśnik powiat Grybów
Fihauserowa i spółka – Gdów – poczta Gdów powiat Wieliczka
Fihauser Marya i spółka – Kiedzierzynka – poczta Dobczyce powiat Wieliczka
Fihauser Marya – Krzyworzeka – poczta Dobczyce powiat Wieliczka
Fihauser Marya i spółka – Stadniki – poczta Gdów powiat Wieliczka
Filipczuk Mikołaj - Stecowa II. – poczta Stecowa powiat Śniatyn
Filipek Wiktor - Krasne pot. – poczta Klęczany powiat Nowy Sącz
Filipowski Juliusz - Bar, Koców – poczta Rodatycze powiat Gródek
Finderowie Mich. i Henr. – Skurowa – poczta Brzostek powiat Pilzno Fink Adam:
- Falkowice i Gdów (część) – poczta Gdów powiat Wieliczka
- Kie¬dzierzynka (część) – poczta Dobczyce powiat Wieliczka
- Komorniki cz. i Zegarłowice cz. – poczta Dąbie koło Dobczyc powiat Wieliczka
Finder Manel – Rajsko – poczta Szczurowa powiat Brzesko
Fischer Jan i Mich. - Bronowice wielkie – poczta Łobzów powiat Kraków
Fortgang Dawid – Czermin – poczta Czermin powiat Mielec
Foryst Dr. Piotr., Wulka dulec. i Dulcza wielk. oraz Radomyśl – poczta Radomyśl powiat Mielec
Frank Jadwiga i spółka – Chmielówka – poczta Chmielówka powiat Trembowla
Franke & Comp. - Alfredówka, Moszczyszów oraz Krawce – poczta Tarnobrzeg powiat Tarnobrzeg
Frankiewicz Stanisław i spółka – Manasterzec – poczta Czerchawa powiat Sambor
Fredro hr. Felicya – Wybranówka – poczta Wybranówka poczta Bobrka
Friedmann El. Hersch:
- Łużek górny – poczta Spas powiat Stary Sambor
Friedmann Seweryn i spółka – Kotów – poczta Bircza powiat Dobromil
Friedmann Seweryn – Okonin – poczta Ropczyce powiat Dobromil
Friedmann Seweryn i spółka – Łowczów – poczta Tuchów powiat Tarnów
Friesel Hersch Leib – Brunndorf – poczta Gródek powiat Gródek
Friesel Hersch Leib i Etta – Daszówka – poczta Ustrzyki dolne powiat Lisko (obecna nazwa Lesko)
Frietz Moritz - Ciękowice folw. – poczta Szczakowa powiat Chrzanów
Freundlith Leon – Stararopa – powiat Starasól poczta Stary Sambor
Frey Zygmunt - Przenosza, Skrzydlna i Wola skrzydl. – poczta Skrzydlna powiat Limanowa
Frühman Hersch – Kielanówka – poczta Boguchwała powiat Rzeszów
Fundacya hr. Baworowskiego Wiktora:
- Krowinka oraz Łoszniów – poczta Trembowla powiat Trembowla
- Łuka mała oraz Myszkowce – poczta Mikulińce powiat Trembowla
Fundacya Drohowyzka – Kulików – poczta Kulików powiat Żółkiew
Fundacya im. Marynowskiego – Kłodzienko – poczta Żółtańce powiat Żółkiew
Fundacya hr. Skarbka – Brzozdowce – poczta Brzozdowce powiat Bóbrka
Fundusz religijny:
- Bosków – poczta Mogilany powiat Podgórze
- Gołkowice – poczta Wieliczka powiat Podgórze
- Kopanka i Kostrze – poczta Skawina powiat Podgórze
- Opałkowice – poczta Swoszowice powiat Podgórze
- Brzozów, Samborek, Sidzina oraz Tyniec – poczta Skawina powiat Podgórze
- Przedzielnica oraz Hubicz – poczta Dobromil powiat Grybów
- Banica, Berest, Bieliczna, Brunary wyż., Brunary niż., Czarna, Czertyzna, Czyrna, Florynka, Jaszkowa, Izby, Kamionna, Polany, Pioruuka, Śmietnica, Stawisza oraz Wawrzka – poczta Śmietnica powiat Grybów
- Niepołomice, Chobot., Bogucice, Damienice, Grobla, Kolonów, Mikluszowice, Okulice, Świniary, Trawniki, Wola drwińska, Zabierzów, Wola zabierzowska, Targowisko, Wola batowska, Siedlec, Chełm, Zapczyca oraz Wyżyce – poczta Bochnia powiat Bochnia
Fundusz ubogich – Lipowe – poczta Limanowa powiat Limanowa
Fundusz stypendyjny L. Baznańskiego i Eleon. Broniewska – Dzwonowa – poczta Jodłowa powiat Pilzno
Funkelstein Emilia i spółka – Piotrkowice – poczta Tuchów powiat Tarnów
Fuss Ch. - Arłamowska wola – poczta Chorośnica powiat Mościska
Szukane nazwiska woj. małopolskie Bajor, Dryś, Mazur (Zaborów, Wola Przemykowska), Jeziorek (Chronów, Uszew), Przeklasa (Gromnik).
Akt urodz. Katarzyny Jeziorek, przełom XVIII/XIX w., okolice Wiśnicza.
...
http://jeziorek.url.ph/
http://chronow.url.ph
aleator
Kreator Forum
Kreator Forum
Lokalizacja: Kraków
Medale: 2
Tłumacz (1) Twórca indeksów (1)

Odp: WYKAZ WŁAŚCICIELI DÓBR TABULARNYCH W GALICJI ROK 1902

Postprzez aleator » 23.04.2012

Gabrylewicz Alfred i spółka – Hołuszczyńce – poczta Romanówka powiat Skałat
Gabrysiewicz Józef – Sleszowice – poczta Mucharz powiat Wadowice
Gall Rudolf - Kutkowce oraz Proniatyn – poczta Tarnopol powiat Tarnopol
Galicowie Mac. Wiktor – Wolica – poczta Bochnia powiat Bochnia
Garapich Antoni – Zagórze – poczta Załoźce powiat Brody
Garapich Michał - Cehrów oraz Worobijówka – poczta Jezierna powiat Tarnopol
Garapich Michał i spółka:
- Seredyńce – poczta Jezierna powiat Tarnopol
- Palczyńce – poczta Toki powiat Zbaraż
Garbaczyński Józef - Mokrzec oraz Połomeja – poczta Pilzno powiat Pilzno
Garlitzera Mark. Spadkobiercy - Jastrząbka st. – poczta Pilzno powiat Pilzno
Gartenberg Feliks - Berezów oraz Tarnawka – poczta Starasól powiat Stary Sambor
Gartenberg Leisor, Chromohorb – poczta Lubieńce powiat Stryj
Gartenberg Mojż. Leisor:
- Lubieniec – poczta Lubieniec powiat Stryj
- Międzybrody – poczta Synowódzko powiat Skole
- Pobuk – poczta Skole powiat Skole
- Styrawa niż., Styrawa wyż., Synowódzko niż. i Synowódzko wyż. – poczta Lubieniec powiat Skole
- Truhaszów – poczta Skole powiat Skole
- Tvszawnica – poczta Lubieniec powiat Skole
Gärtner Chaim i spółka – Pianowice – poczta Sambor powiat Sambor
Gaszyński Dr. Ant. i Fel. – Karniów – poczta Kocmyrzów powiat Kraków
Gatty Marek i spółka - Wiśnicz mały – poczta Bochnia powiat Bochnia
Gawęda Jan i Zofia – Podstolice – poczta Wieliczka powiat Wieliczka
Gawrońska Natalia – Słupiec – poczta Słupiec powiat Dąbrowa
Gedel Franciszek - Wydma część – poczta Dydnia powiat Brzozów
Gedroryc ks. Władysław - Mosty małe – poczta Lubycza powiat Rawa
Gelber Mariam – Hnilcze – poczta Zawałów powiat Podhajce
Gelber Salomon - Leopoldówka oraz Romanówka - poczta Bełz powiat Rawa
Gerapichowa hr. Antonina – Isypowce – poczta Jezierna powiat Tarnopol
Geringer Karol i spółka – Milówce – poczta Ułaszkowce powiat Zaleszczyki
Gerza Maryan – Gierowa – poczta Gródek nad Dun. Powiat Nowy Sącz
Gerzabek Sydonia – Maniowy – poczta Czorsztyn powiat Nowy Targ
Giedroyc ks. Ged. i Zofia – Sokołówka – poczta Sokołówka powiat Bóbrka
Gingold Helena – Hrycowce – poczta Zbaraż powiat Zbaraż
Ginsberg Abrah. i spółka - Kurniki szlacheckie – poczta Tarnopol powiat Tarnopol
Ginsberg Nathan – Bogdanówka – poczta Jezierna powiat Złoczów
Giwiński Jan - Cieszanów, Chotylub i Nowe Sioło – poczta Cieszanów powiat Cieszanów
Gizowscy Józ. i Jul. – Podwysokie – poczta Horożanna wielka powiat Komarno
Gizowskiego Kaz. spadkobiercy – Szeszerowice – poczta Sądowa wisznia powiat Mościska
Glogierowa Michalina i spółka – Toustoług – poczta Tarnopol powiat Tarnopol
Gładyszewski Dr. Emil – Berezowica – poczta Berezowica powiat Tarnopol
Głażewski Ignacy – Chmielowa – poczta Latacz powiat Zaleszczyki
Głębiński Józef – Michalczowa – poczta Tęgoborce powiat Nowy Sącz
Głębocki Lub. Stanisław – Mogilno – poczta Grybów powiat Grybów
Głębocki Władysław:
- Zakliczyn – poczta Zakliczyn powiat Brzesko
- Zbyszyce – poczta Zbyszyce powiat Nowy Sącz
Głogier Konrad – Czołhańszczyzna – poczta Borki wielkie powiat Tarnopol
Głogierowie Stan., Kon., Hen. – Czerniłów – poczta Borki wielkie powiat Tarnopol
Głogowski Artur – Bojaniec – poczta Turynka powiat Żółkiew
Głowacka Apolonia – Malawa – poczta Lipa powiat Dobromil
Głowacki Henryk – Leśniowice poczta Weissenberg powiat Gródek
Głuchoniemych zakład we Lwowie - Buków oraz Trześniów – poczta Jasionów powiat Brzozów
Głuchowski Grzegorz – Kamienna – poczta Cucyłów powiat Nadworna
Gmina Babilon nowy – poczta Bolechów powiat Dolina:
- Blechnarka – poczta Mysowa powiat Gorlice
- Dobra szl. – poczta Ulucz powiat Dobromil
- Dobromil – poczta Dobromil powiat Dobromil
- Hanczowa oraz Reyski – powiat Uście ruskie powiat Górlice
- Jakóbów – poczta Dolina powiat Dolina
- Jawornik – poczta Komańcza powiat Sanok
- Kamienna – poczta Bukowsko powiat Sanok
- Jaworów – poczta Dolina powiat Dolina
- Lipowiec, Brzezina oraz Lipowczanka – poczta Cieszanów powiat Cieszanów
- Mysowa – poczta Mysowa powiat Gorlice
- Olchówka – poczta Perehińsko powiat Dolina
- Osławica – poczta Łupków powiat Sanok
- Radoszyce – poczta Komańcze powiat Sanok
- Reszniate – poczta Perehińsko powiat Dolina
- Rzepedź – poczta Szczawne powiat Sanok
- Strutyn niż. – poczta Rożniatów powiat Dolina
- Tiatcze – poczta Bolechów powiat Dolina
- Wisłok wielki – poczta Bukowsko powiat Sanok
Gniewosz A. – Nakwasza – poczta Podkamień powiat Brody
Gniewosza Fel. spadkobiercy:
- Karlików – poczta Bukowsko powiat Sanok
- Nowosielce – poczta Nowosielce powiat Sanok
- Tokarnia – poczta Bukowsko powiat Sanok
- Wola piotr. – poczta Bukowisko powiat Sanok
Gniewosz Stanisław - Trzcianiec oraz Krzywe – poczta Wojtkowa powiat Dobromil
Gniewosz Władysław:
- Konty – poczta Olesko powiat Złoczów
- Jasionów – poczta Podhorce powiat Brody
- Raźniów – poczta Zabłotce powiat Brody
- Potok złoty i Rusiłów – poczta Potok złoty powiat Buczacz
Gniewosz Włodzimierz – Sieniawa – poczta Rymanów powiat Sanok
Gnoiński Jan - Wolica komarowa, Horodelec oraz Komarów – poczta Sokal powiat Sokal
Gnoiński Wincenty – Krasne – poczta Krasne powiat Złoczów
Godlewski Józef – Dołhe – poczta Morszyn powiat Stryj
Gold Józef – Pobocz – poczta Sassów powiat Złoczów
Gold Rosa i spółka – Bzianka – poczta Rzeszów powiat Rzeszów
Golberger Dawid:
- Choragwica – poczta Wieliczka powiat Wieliczka
- Grajów – poczta Raciborsko powiat Wieliczka
Goldberg Juda – Sufczyn – poczta Wojnicz powiat Brzesko
Goldenberg Izydor – Strzelcze – poczta Horodenka powiat Horodenka
Goldes Hersch i spółka – Karłów – poczta Załucze powiat Śniatyn
Goldfluss Pinkas – Wiewiórka – poczta Zassów powiat Pilzno
Goldhammer Dr. Artur - Małnowska wola – poczta Krakowiec powiat Mościska
Goldmann Abraham – Annopol – poczta Głogów powiat Rzeszów
Goldmann Dawid – Nowica – poczta Uście ruskie powiat Gorlice
Gołaszewska hr. Marya – Silistrowa – poczta Dukla powiat Krosno
Gołaszewski Napoleon - Toustobaby II. oraz Korzawa II. – poczta Toustobaby powiat Podhajce
Gołębski Julian – Sławentyn – poczta Lipica dolna powiat Brzeżany
Gołębski Jan – Pilawa poczta Buczacz powiat Buczacz
Gołębski Kazimierz – Szumlany – poczta Bybło powiat Podhajce
Gołębski Władysław:
- Krasnolesie – poczta Lipnica dolna powiat Podhajce
- Leszczowice – poczta Buczacz powiat Buczacz
Gołębiowska Marya – Posada – poczta Grybów powiat Grybów
Gołkowskich spadkobiercy - Tyrawa wołos, - poczta Tyrawa wołos. powiat Sanok
Gołuchowska Marya - Basznia dolna, Basznia górna, Borowa góra, Burgan, Dąbrowa, Felsendorf, Lisie jamy, Lubaczów, Młodów, Ostrowiec, Opuka, Reichan oraz Sieniawka – poczta Cieszanów powiat Cieszanów
Gołuchowski hr. Adam:
- Husiatyn oraz Olchowczyk – poczta Husiatyn powiat Husiatyn
- Sinków – poczta Sinków powiat Zaleszczyki
- Samołuskowce – poczta Horodnica powiat Husiatyn
- Myszkowce – poczta Chorostków powiat Husiatyn
- Szuparka oraz Szyszkowce – poczta Korolówka powiat Borszczów
- Sinków – poczta Sinków powiat Zaleszczyki
Gołuchowski hr. Agenor:
– Janów – poczta Janów powiat Gródek
- Porzecze jan., Rottenhau, Stawki, Stradcz, Wielkopole oraz Zalesie – poczta Janów powiat Gródek
Gołuchowski hr. Józef - Bernadówka, Nałuże, Ruzdwiany, Strusów, Warwaryńce oraz Zazdrość – poczta Strusów powiat Trembowla
Gorayski August – Moderówka – poczta Moderówka powiat Krosno
Gorczyńska Aniela - Wola szczucińska – poczta Dąbrowa
Gorczyńska Marya:
- Kawec – poczta Dobczyce powiat Wieliczka
- Sawa – poczta Gdów powiat Wieliczka
Gorczyński Bronisław – Brzeźnica – poczta Brzeźnica powiat Wadowice
Gorczyński Floryan – Glichów – poczta Dobczyce powiat Wadowice
Gorczyński Józef - Nowe dwory – poczta Brzeźnica powiat Wadowice
Szukane nazwiska woj. małopolskie Bajor, Dryś, Mazur (Zaborów, Wola Przemykowska), Jeziorek (Chronów, Uszew), Przeklasa (Gromnik).
Akt urodz. Katarzyny Jeziorek, przełom XVIII/XIX w., okolice Wiśnicza.
...
http://jeziorek.url.ph/
http://chronow.url.ph
aleator
Kreator Forum
Kreator Forum
Lokalizacja: Kraków
Medale: 2
Tłumacz (1) Twórca indeksów (1)

Następna strona

Powrót do Zbiory nazwisk, listy osób