17125. WYKAZ WŁAŚCICIELI DÓBR TABULARNYCH W GALICJI ROK 1902

Listy zawierające wiele nazwisk, odnoszące się do wydarzeń, pozycji, funkcji, wojsk itp.
UWAGA: Listy osób pochowanych na cmentarzu, albo listy mieszkańców umieszczać w dziale Miejsca. W tym dziale tylko listy osób, niezwiązane z konkretnym miejscem.

Odp: WYKAZ WŁAŚCICIELI DÓBR TABULARNYCH W GALICJI ROK 1902

Postprzez aleator » 25.04.2012

Gordon Margr. Walerya - Hołobutów oraz Zawadów – poczta Stryj powiat Stryj
Górkiewicz Czesław – Wstanowice – poczta Wadowice powiat Wadowice
Górkiewicz Józef – Toporzyska – poczta Jordanów powiat Myślenice
Górski Antoni – Gosprzydowa – poczta Lipnica murów. powiat Brzesko
Górski Franciszek – Ryków – poczta Płuhów powiat Złoczów
Górski Tadeusz – Kaszyce – poczta Kosienice powiat Jarosław
Górski Władysław – Roźwienica – poczta Jarosław powiat Jarosław
Gostkowski Aleksander – Tomice – poczta Wadowice powiat Wadowice
Gostricka Aleksandra – Dziurdziów – poczta Hoczew powiat Lisko
Gottfried Simon – Dobrzanka – poczta Lipa powiat Dobromil
Gottlieb Henryk i spółka – Tehlów – poczta Bełz powiat Rawa
Gottlieba Zdz. Spadkobiercy – Dołhomościska – poczta Sądowa Wisznia powiat Mościska
Gottliebowa Teresa – Liwcze – poczta Wałęż powiat Sokal
Gottlieba Dr. Bert. Spadkobiercy – Soroki – poczta Buczacz powiat Buczacz
Gottlieb Dr. Henryk i spółka – Ostrów – poczta Radymno powiat Jarosław
Gottlieb J. i spółka - Strzyłki oraz Tysowica – poczta Łopuszanka chomina powiat Stary Sambor
Göbel Karol – poczta Lipowiec powiat Cieszanów
Götz Jan:
- Okocim, Porąbka Uszewska oraz Porąbka spytkowska – poczta Okocim powiat Brzesko
- Uszew, Uszwica oraz Zawada uszewska – poczta Uszew powiat Brzesko
Grabowski Maryan i spółka – Konary – poczta Mogilany powiat Podgórze
Grad Chaim – Strychańce – poczta Narajów powiat Brzeżany
Gradziński Waleryan – Gumniska – poczta Dębica powiat Ropczyce
Greif Sisie – Szumina – poczta Starosól powiat Stary Sambor
Greyberowie Al. i W. – Pekowice – poczta Zielonki powiat Kraków
Grieswald Jan – Dąbrowica – poczta Tarnobrzeg powiat Tarnobrzeg
Groblewski Michał – Szczawne – poczta Szczawne powiat Sanok
Groblewski Zygmunt – Bystra – poczta Gorlice powiat Gorlice
Grocholski Roman:
- Krowica, Obarzańce, Zarudzie – poczta Krowica powiat Tarnopol
- Rożyska – poczta Tarnoruda powiat Skałat
Grocholski hr. – Koziary oraz Nowesioło – poczta Nowesioło powiat Zbaraż
Grochowski Dr. M. i Hel. – Trościaniec – poczta Roznów powiat Śniatyn
Gródecki Feliks i spółka – Cmolas – poczta Cmolas powiat Kolbuszowa
Grodzicki Stanisław – Bzianka – poczta Wróblik szl. powiat Sanok
Gromnicki Jan – Łaskowce – poczta Mogilnica, powiat Trembowla Gromnicki Stanisław:
- Oleańce – poczta Bilcze powiat Borszczów
- Skała, Iwanków. Guszłynek, Trojca, Bereżanka, Burdiakowce, Łosiacz, Zbrzyż, Szuparka, Szyszkowa – poczta Skała powiat Borszczów
Gromnicki Szczęsny – Mysłowa – poczta Podwołoczyska powiat Skałat
Gross Czarna i Hersch - Uście zielone – poczta Uście zielone powiat Buczacz
Gross Jakób – Kańczuga – poczta Kęty powiat Biała
Grossa Dra Piotra spadkobiercy – Krasnostawce – poczta Śniatyn powiat Śniatyn
Grossbardt Jochne - Biskupice wist. – poczta Radłów powiat Brzesko
Grossinger Aril – Cisowice – poczta Baligród powiat Lisko (obecna nazwa Lesko)
Grossinger L. Chaim - Stężnica, Baligród oraz Bystre – poczta Baligród powiat Lisko (obecna nazwa Lesko)
Grossinger Leib – Kielczawa oraz Rostoki dolne – poczta Baligród powiat Lisko (obecna nazwa Lesko)
Grossinger Mariem – Mchawa – poczta Baligród powiat Lisko (obecna nazwa Lesko)
Grossinger Salomon - Rabe Huczwice – poczta Baligród powiat Lisko (obecna nazwa Lesko)
Grotowski Leon – Jaćmierz oraz Pesada jaćm. – poczta Jaćmierz powiat Sanok
Gróziński Józef i spółka – Błaszkowa – poczta Brzostek powiat Pilzno
Grödl, Zudig i spółka:
- Chaszczowanie – poczta Sławsko powiat Skole
- Grabowiec skos. – poczta Tuchla powiat Skole
- Hołowiecko oraz Hrebenów – poczta Koziowa powiat Skole
- Hutor – poczta Tucholka powiat Skole
- Jelnikowate – poczta Sławsko powiat Skole
- Kalne – poczta Tucholka powiat Skole
- Korostów – poczta Skole powiat Skole
- Koziowa – poczta Koziowa powiat Skole
- Liburhora – poczta Tucbla powiat Skole
- Ławoczne – poczta Ławoczne powiat Skole
- Oporzec – poczta Tucholka powiat Skole
- Orawa oraz Orawczyk – poczta Koziowa powiat Skole
- Plawic – poczta Koziowa powiat Skole
- Pohar – poczta Koziowa powiat Skole
- Różanka niż. – poczta Sławsko powiat Skole
- Ryków – poczta Koziowa powiat Skole
- Skole miasto oraz Skole wieś – poczta Skole powiat Skole
- Sławsko – poczta Sławsko powiat Skole
- Tarnawka – poczta Tucholka powiat Skole
- Tuchla – poczta Tuchla powiat Skole
- Tucholka – poczta Tucholka powiat Skole
- Tysowiec – poczta Koziowa powiat Skole
- Wołosianka – poczta Sławsko powiat Skole
Grumet Leisor – Rakowa – poczta Tyrawa wołoska powiat Sanok
Grünwald Pelagia – Worochta – poczta Bełz powiat Sokal
Grzimek Adolf – Batowice – poczta Racibowice powiat Kraków
Guber Józef – Czeremchów – poczta Bortniki powiat Bóbrka
Gubernat Adam – Luszowice – poczta Dąbrowa powiat Dąbrowa
Gumiński Jan - Matysówka, Zalesie oraz Podjazie dwors. – poczta Rzeszów powiat Rzeszów
Guńkiewicz Dr. Bronisław – Radwanowice – poczta Krzeszowice powiat Chrzanów
Guszkowski Adam – Iwaczów – poczta Nuszcze powiat Złoczów
Guthwirth Leisor – Radomyśl – poczta Radomyśl powiat Mielec
Gutwirth Raf. i Chaim - Dulcza mała – poczta Radomyśl powiat Mielec
Gużkowski Ferdynand – Ostrożec – poczta Krukienice powiat Mościska
Günther Antoni – Facimiech oraz Krzęcia – poczta Wielkie drogi powiat Podgórze
Gütter Mechel - Lacka wola – poczta Mościska powiat Mościska
Szukane nazwiska woj. małopolskie Bajor, Dryś, Mazur (Zaborów, Wola Przemykowska), Jeziorek (Chronów, Uszew), Przeklasa (Gromnik).
Akt urodz. Katarzyny Jeziorek, przełom XVIII/XIX w., okolice Wiśnicza.
...
http://jeziorek.url.ph/
http://chronow.url.ph
aleator
Kreator Forum
Kreator Forum
Lokalizacja: Kraków
Medale: 2
Tłumacz (1) Twórca indeksów (1)

Odp: WYKAZ WŁAŚCICIELI DÓBR TABULARNYCH W GALICJI ROK 1902

Postprzez aleator » 26.04.2012

Haberman Jankel – Celniówka – poczta Kozowa powiat Brzeżany
Hacke Efroim i spółka – Gawrzyłowa – poczta Dębica powiat Ropczyce
Haempel Karol – Malec – poczta Kęty powiat Biała
Hager Dawid - Nowosiółka grzym. – poczta Touste powiat Skalat
Hajwanowicz Marya - Strzeliska stare – poczta Strzeliska nowe powiat Bóbrka
Hafner Israel – Olchowiec – poczta Mielnica powiat Borszczów
Hagen br. Marya – Pilipy – poczta Matyjowce powiat Kołomyja
Haller Władysław - Gołuchowice oraz Polanka – poczta Skawina powiat Podgórze
Haller Henryk – Jurczyce – poczta Skawina powiat Podgórze
Hallerów fundacja - Dwory oraz Monowice – poczta Dwory powiat Biała
Halpern Lipa – Monasterzec – poczta Stryj powiat Stryj
Hankiewiczowa Mar. i spółka - Wasylkowce II. – poczta Wasylkowce powiat Husiatyn
Harasiewicz Norbert i spółka - Niżborg nowy – poczta Niżborg nowy powiat Husiatyn
Hartmann Ludwik – Hreborów – poczta Monasterzyska powiat Buczacz
Haspel Kiwa – Strwiążyk – poczta Ustrzyki dolne powiat Lisko (obecnie Lesko)
Haszczyc Włodzimierz – Dunkowiczki – poczta Żurawica powiat Przemyśl
Haszlakiewicz – Gańczary – poczta Winniki powiat Lwów
Hauera Karola spadkobiercy – Dzianisz – poczta Czarny Dunajec powiat Nowy Targ
Hauser Mojżesz – Machów – poczta Tarnobrzeg powiat Tarnobrzeg
Hauth Izydor:
- Kunin – poczta Dobrosin powiat Żółkiew
- Wulka kumińska – poczta Magierów powiat Żółkiew
Heller Ignacy - Zawój oraz Zbora – poczta Bednarów powiat Kałusz
Hellmann Leib – Starunia – poczta Sołotwina powiat Bohorodczany
Henkel ks. Gwido – Mętków – poczta Babie powiat Chrzanów
Henisz Karol – Kudryńce – poczta Kudryńce powiat Borszczów
Heradin Antoni:
- Rudze – poczta Zator powiat Wadowice
- Zubrane – poczta Cisna powiat Lisko (obecnie Lesko)
Herer Chaja Lea – Pruchniszcze – poczta Gwoździec powiat Kołomyja
Herliczka Karol i spółka – Kowalowy – poczta Ryglice powiat Tarnów
Hermansdorfer Dawid i spółka – Łąka – poczta Łąka powiat Sambor
Hermele Mojż. Majer – Rzedzianowice – poczta Mielec powiat Mielec
Herzberg Mojż. i spółka – Szade – poczta Sambor powiat Sambor
Hess Erich – Zaborze – poczta Oświęcim powiat Biała
Heydel br. Erazm i Jak. oraz Heydel br. Franciszek - Jazłowiec – poczta Jazłowiec powiat Zaleszczyki
Heydel br. Franciszek – Świerzkowce – poczta Jazłowiec powiat Zaleszczyki
Heydel Oktaw i spółka – Capowce – poczta Koszyłowce powiat Zaleszczyki
Heyne Ludwik –Jackowce - poczta Złoczów powiat Złoczów
Heyrowscy Gust. i Ol. – Wołczyszczowice – poczta Sądowa wisznia powiat Mościska
Hickiewicz Władysław – Grabówka – poczta Grabownica powiat Brzozów
Hilscher Gwidon i spółka:
- Pysznica oraz Kłyźów – poczta Pysznica powiat Nisko
- Studzieniec – poczta Ulanów powiat Nisko
Hinziger Gustaw – Gierczyce – poczta Bochnia powiat Bochnia
Hippmann Karol – Trześń – poczta Niwiska powiat Kolbuszowa
Hirschthalowa Fani - Brzana średnia – poczta Bobowa powiat Grybów
Hochberger Sydonia i spółka - Teklówka oraz Olchówka – poczta Tłuste powiat Zaleszczyki
Hohendorf Edwin - Byszów oraz Horożanka część – poczta Horożanka powiat Podhajce
Hollenberg Jossel i spółka – Worwolińce – poczta Tłuste powiat Zaleszczyki
Holinatowa Teofila – Sulimów – poczta Kulików powiat Żółkiew
Holzerowa Marya – Bady – poczta Głogów powiat Rzeszów
Holzindustrie Obschl. – Krzątka – poczta Majdan powiat Kolbuszowa
Hołubowicz Bronisław – Podole – poczta Gródek nad Dunajcem powiat Nowy Sącz
Hołubowski Sylwester – Broszniów – poczta Krechowice powiat Dolina
Hołyński Jan i spółka - Grabowiec część – poczta Bohorodczany powiat Bohorodczany
Hołyński Konstanty - Brelików i Serednica – poczta Ropienka powiat Lisko (obecnie Lesko)
Honisch J. Abraham – Terło – poczta Starzawa powiat Stary Sambor
Hönig Juda i spółka – Bereźnica – poczta Kałusz powiat Kałusz
Hönig Samuel - Jałowe oraz Moczary – poczta Ustrzyki dolne powiat Lisko (obecnie Lesko)
Hoppe Emilia – Hodykówka – poczta Cmolas powiat Kolbuszowa
Horodyńska Antonina – Korsów – poczta Leszniów powiat Brody
Horodyński Dr. Andrzej – Baczów – poczta Janczyn powiat Przemyślany
Horodyński Onufry – Romanówka – poczta Szczurowice powiat Brody
Horn Dawid – Kunisowce – poczta Czernelica powiat Horodenka
Horn Salka i spółka – Siekierzyna – poczta Limanowa powiat Limanowa
Hornowa Nepomucena - Borek fałęcki – poczta Swoszowice powiat Podgórze
Hornstein Haim – Grzymałówka – poczta Szczurowice powiat Brody
Hornstein Lasar – Michalków – poczta Uście biskupie powiat Borszczów
Horoch br. Kajetan – Sieprów – poczta Świątniki górne powiat Wieliczka
Horodyska Anna i spółka - Wasylkowce cz. IV. oraz Krogulec – poczta Wasylkowce powiat Husiatyn
Horodyska Aleksandra - Strzeliska nowe – poczta Strzeliska nowe powiat Bóbrka
Horodyska Eleonora - Wygnanka część – poczta Czortków powiat Czortków
Horodyski Andrzej - Kociubińce oraz Kordolówka – poczta Kopyczyńce powiat Husiatyn
Horodyski Kazimierz - Żabińce oraz Zabińczyki część – poczta Probużna powiat Husiatyn
Horodyski Leon – Tłusteńkie – poczta Husiatyn powiat Husiatyn
Horodyski Ludwik – Kolendziany – poczta Kolendziany powiat Czortków
Horodyskiej Leop. spadkobiercy:
- Jędruszkowce oraz Pielnica – poczta Nowosielce powiat Sanok
- Przybyszów – poczta Bukowsko powiat Sanok
Horodyscy M., J., P., S., A. i Ujejska Marya – Hleszczawa – poczta Sorocko powiat Trembowla
Horodyski Franciszek:
- Pyszkowce – poczta Pyszkowce dworzec powiat Buczacz
- Trybuchowce – poczta Buczacz powiat Buczacz
Horodyski Zbigniew – Zbydniów – poczta Tarnobrzeg powiat Tarnobrzeg
Horowitz Hersch – Mieczyszczów – poczta Mieczyszczów powiat Brzeżany
Horowitz Jos. i spółka – Majdan – poczta Kopyczyńce powiat Husiatyn
Horowitz Marc. i spółka – Tuczne – poczta Świrz powiat Przemyślany
Horowitz i Lasarus M. – Czarna – poczta Czarna powiat Lisko (obecnie Lesko)
Horowitz Schewa – Pieczygóry – poczta Sokal powiat Sokal
Hosz Karol – Wilanowice – poczta Wadowice powiat Wadowice
Hubicka Aniela – Ożydów – poczta Ożydów powiat Złoczów
Hulimka Aleks.:
- Myców, Przemysłów i Wyżłów – poczta Bełz powiat Sokal
- Tarnoszyn i Olchówek – poczta Uhnów powiat Rawa
Hupka Dr. Jan – Niwiska – poczta Niwiska powiat Kolbuszowa
Hupka Jan, Ant. Ern. – Trzciana – poczta Czermin powiat Mielec
Hupka Włodzimierz - Broniszów oraz Mała – poczta Łączki powiat Ropczyce

Ingber Abraham Lif.:
- Przędzel – poczta Nisko powiat Nisko
- Stróża – poczta Rudnik powiat Nisko
- Jarocin, Kąty i Mostki – poczta Ulanów powiat Nisko
Ingber Elias Moses – Stryhańce – poczta Gelsendorf powiat Stryj
Iskrzyński Oktaw, Deputowicz Karolina, Iwanicki Włodzimierz, Sokołowski Antoni i Zołoteńko Michał – Cucyłów – poczta Cucyłów powiat Nadworna
Szukane nazwiska woj. małopolskie Bajor, Dryś, Mazur (Zaborów, Wola Przemykowska), Jeziorek (Chronów, Uszew), Przeklasa (Gromnik).
Akt urodz. Katarzyny Jeziorek, przełom XVIII/XIX w., okolice Wiśnicza.
...
http://jeziorek.url.ph/
http://chronow.url.ph
aleator
Kreator Forum
Kreator Forum
Lokalizacja: Kraków
Medale: 2
Tłumacz (1) Twórca indeksów (1)

Odp: WYKAZ WŁAŚCICIELI DÓBR TABULARNYCH W GALICJI ROK 1902

Postprzez aleator » 27.04.2012

Jabłonowscy Bron., Zofia, Marek i Łukasz – Zetwarnica – poczta Dwernik powiat Lisko (obecnie Lesko)
Jabłonowska Seweryna – Wietrzno – poczta Równe powiat Krosno
Jabłonowska Wanda – Winiatyńce – poczta Kasperowce powiat Zaleszczyki
Jabłonowski Stanisław - Horodnica, Wojwodyńce oraz Jezierzyska – poczta Horodnica powiat Husiatyn
Jabrzykowski Zygmunt – Ujazd – poczta Zabierzów powiat Kraków
Jachimowscy Marya i Kazimierz - Dudyńce oraz Markowce – poczta Nowosielce powiat Sanók (tak jest w oryginale)
Jahn Emilia – Kidałowice – poczta Jarosław powiat Jarosław
Jahna Gust. Spadkobiercy - Łowce – poczta Radymno powiat Jarosłow
Jakóbowicz Krzysztof – Soroki – poczta Gwoździec powiat Kołomyja
Jakóbowiczowej Roz. Spadkobiercy – Demycze – poczta Zabłotów powiat Śniatyn
Jakóbowicz Władysław i spółka – Raciechowice – poczta Dąbne koło Ropczyc powiat Wieliczka
Jakóbowicz Władysław - Komorniki (część) – poczta Wieliczka powiat Wieliczka
Jakubenz Paweł – Lubkowce – poczta Wołczkowa powiat Śniatyn
Jakubowski Marceli – Uniszów – poczta Ryglice powiat Tarnów
Jakubowski Stanisław – Zabawa – poczta Radłów powiat Brzesko
Jam Majer Mojżesz:
- Przedbórz – poczta Kolbuszowa powiat Kolbuszowa
- Ostrów – poczta Ropczyce powiat Ropczyce
Jama Arona spadkobiercy – Jagodnik – poczta Trzęsówka powiat Kolbuszowa
Jama Saula spadkobiercy - Huta przedb. – poczta Kolbuszowa powiat Kolbuszowa
Jampolski Kazimierz – Łówcza – poczta Cieszanów powiat Cieszanów
Janas Piotr – Mszanka – poczta Gorlice powiat Gorlice
Janiccy Rysz. i Zofia - Berezowica wiel. – poczta Ostrów powiat Tarnopol
Janicka Zofia i Mar. oraz spółka - Teklówka (Olchowa) – poczta Tłuste powiat Zaleszczyki
Janickiego Marcina spadkobiercy - Niżborg nowy (część) – poczta Niżborg nowy powiat Husiatyn
Janicki Mieczysław - Zaścianka zaszt. – poczta Touste powiat Skałat
Janicki Ryszard - Bilitówka oraz Leżanówka – poczta Touste powiat Skałat
Janik Gustaw et Cons. – Grabie – poczta Bochnia powiat Bochnia
Janiszewski Michał i spółka – Wierzbiąż – poczta Bełz powiat Sokal
Janiszewski Władysław - Ostra Mogiła – poczta Tarnoruda powiat Skałat
Janiszewskiego Leop. Spadkobiercy - Leszczawa dol. – poczta Bircza powiat Dobromil
Janko Stefan – Hoszany – poczta Rudki powiat Rudki
Jankowska Rozalia – Manastyrek – poczta Ohladów powiat Kamionka
Jankowski Józef – Herawiec – poczta Kamionka strumiłowa powiat Żółkiew
Jankowski Władysław:
– Rosochowaciec – poczta Słoboda powiat Podhajce
- Iszczków – poczta Denysów powiat Podhajce
Jankowski Zygmunt – Falejówka – poczta Jurowice powiat Sanok
Jankowsky Robert:
- Międzybrodzie – poczta Kęty powiat Biała
- Stara wieś – poczta Wilamowice powiat Biała
Jarosz Wiktor - Rybie nowe – poczta Tymberk powiat Limanowa
Jaroszewski Władysław - Prądnik biały – poczta Zielonki powiat Kraków
Jaruźelski Józ. i Helena – Babice – poczta Babice powiat Przemyśl
Jarząbek Wojciech – Gruszów - Dąbie koło Dobczyc powiat Wieliczka
Jarzynowski Józef – Chłopczyce – poczta Rudki powiat Rudki
Jarzynowski Wojciech – Ostrów – poczta Rudki powiat Rudki
Jaśkiewicz Władysław – Czarkówka – poczta Radgoszcz powiat Dąbrowa
Jasińska Felicya i spółka - Wasylkowce cz. III., IX. i X. – poczta Wasylkowce powiat Husiatyn
Jasiński Ludwik – Bieńkowce – poczta Bochnia powiat Bochnia
Jasiński Stanisław - Zahajpole oraz Pererów – poczta Matyjowce powiat Kołomyja
Jasiński Wiktor – Bełzec – poczta Biały kamień powiat Złoczów
Jastrzębski Leop. Stan. - Biadoliny szl., Dębno, Perła, Sterkowiec oraz Wola demb. – poczta Biadoliny szlach. powiat Brzesko
Jastrzębskiego Al. Spadkobiercy – Batków – poczta Załoźce powiat Brody
Jaszczurowski Miecz. - Połom mosty – poczta Czchów powiat Brzesko
Jaworski Cypryan – Sielnica – poczta Dubiecko powiat Przemyśl
Jaworski Józef – Dołżanka – poczta Wojniłów powiat Kałusz
Jaworski Kazimierz - Ostrowczyk pol. – poczta Skwarzawa powiat Złoczów
Jaworski Tadeusz – Skwarzawa – poczta Skwarzawa powiat Złoczów
Jawetza Berla spadkobiercy – Korolówka – poczta Korolówka powiat Borszczów
Jaźwiński Karol – Podniestrzany – poczta Chodorów powiat Bobrka
Jägermann Antoni – Luka – poczta Niezwiska powiat Horodenka
Jägermann Majer - Borszczów cz. I. – poczta Zabłotów powiat Śniatyn
Jägermann Majer i spółka – Rożniów – poczta Rożniów powiat Śniatyn
Jełowicki Aleksander – Słochynie – poczta Chyrów powiat Stary Sambor
Jerzmanowski Erazm:
- Prokocim – poczta Podgórze powiat Podgórze
- Krzyszkowice oraz Rząka – poczta Wieliczka powiat Wieliczka
Jezierski Edward - Jezierzany oraz Gliny małe (część) – poczta Borowa powiat Mielec
Jeż Anna - Hawryłówka oraz Weleśnica – poczta Cucyłów powiat Nadworna
Jeżowski Antoni i spółka – Zakrzówek – poczta Dębniki powiat Podgórze
Dr. Jędrzejowicz Adam - Zaczernie, Trzebowisko oraz Nowa wieś – poczta Ruska wieś powiat Rzeszów
Jędrzejowicz Kazimierz – Hyżne – poczta Hyżne powiat Rzeszów
Jędrzejowicz Maryan – Dylęgówka – poczta Hyżne powiat Rzeszów
Jędrzejowicz Karol – Humieniec – poczta Nadyby powiat Sambor
Jędrzejowicz Stanisław:
- Jasionka oraz Wólka – poczta Jasionka powiat Rzeszów
- Czaple – poczta Felsztyn powiat Sambor
Jędrzejowicz Stanisław i spółka – Cewkówka – poczta Cieszanów powiat Cieszanów
Jędrzejowiczowa Gabr. - Staromieście, Ruska wieś, Miłocin, Głogów, Wola cicha, Rogóźnica oraz Styków – poczta Rzeszów powiat Rzeszów
Jocz Bolesław – Krzywcza – poczta Krzywcza powiat Przemyśl
Jodłowska Zofia – Zboiska – poczta Rymanów powiat Sanok
Jonasz Maur. i Salo. - Żuków, Freifeld i Kosabudy ad Żók. – poczta Cieszanów powiat Cieszanów
Jordan Adam - Łukanowice, Rudka oraz Wieckowice – poczta Wojnicz powiat Brzesko
Jordan Emil - Miechowice małe – poczta Wietrzychowice powiat Dąbrowa
Jordan Franciszek:
- Błonie - poczta Tarnów powiat Tarnów
- Dziewięcierz – poczta Werchrata powiat Rawa
Jordan Mieczysław – Dyament – poczta Siedliszowice powiat Dąbrowa
Jordan Roman:
- Roztoka – poczta Wojnicz powiat Brzesko
- Zawada lanc. – poczta Zakliczyn powiat Brzesko
Jordan Zygmunt:
- Przybysławice – poczta Radłów powiat Brzesko
- Wojnicz oraz Zamoście – poczta Wojnicz powiat Brzesko
- Pustków – poczta Dąbie powiat Ropczyce
Br. Jorkasz Adolf – Stoki – poczta Bóbrka powiat Bóbrka
Józefowicz Antoni – Piłatkowce – poczta Jezierzany powiat Borszczów
Judra Jan – Zabrodzie – poczta Solina powiat Lisko (obecnie Lesko)
Jurantowski Jan - Słabasz, Słomianka, Twierdza, Wojkowice oraz Zawadów – poczta Chorośnica powiat Mościska
Jurków Michał – Kornice – poczta Krukienice powiat Sambor
Jury Ozyasz – Puksinicze – poczta Uhersko powiat Stryj
Juściński Antoni – Olszanica – poczta Olszanica powiat Lisko (obecnie Lesko)
Szukane nazwiska woj. małopolskie Bajor, Dryś, Mazur (Zaborów, Wola Przemykowska), Jeziorek (Chronów, Uszew), Przeklasa (Gromnik).
Akt urodz. Katarzyny Jeziorek, przełom XVIII/XIX w., okolice Wiśnicza.
...
http://jeziorek.url.ph/
http://chronow.url.ph
aleator
Kreator Forum
Kreator Forum
Lokalizacja: Kraków
Medale: 2
Tłumacz (1) Twórca indeksów (1)

Odp: WYKAZ WŁAŚCICIELI DÓBR TABULARNYCH W GALICJI ROK 1902

Postprzez aleator » 28.04.2012

Klabat Włodzimier – Siemiakowce – poczta Matyjowco powiat Kołomyja
Kaczorowski Alojzy – Remizowce – poczta Złoczów powiat Złoczów
Kaczorowski Henryk – Rzeczyca – poczta Brzostek powiat Pilzno
Kaden Dr. Józef:
– Rabka oraz Słonne – poczta Rabka powiat Myślenice
- Skamielna biała – poczta Chabówka powiat Myślenice
- Zaryte – poczta Myślenice powiat Myślenice
Kaempfe Ernest – Tusków – poczta Bełz powiat Sokal
Kaiszar Elżbieta - Gorzeń górny – poczta Wadowice powiat Wadowice
Kalha Simon – Siemiachówka – poczta Zbaraż powiat Zbaraż
Kalinowski hr. Józef:
- Czeremuszna oraz Skwarzawa Stara – poczta Żółkiew powiat Żółkiew
- Oryszkowce – poczta Strzeliska nowe powiat Strzeliska nowe
Kalisz Alfred - Wola Łużańska – poczta Wola Łużańska powiat Gorlice
Kałuziński Roman - Stara wieś – poczta Grybów powiat Grybów
Kamhäuser Mendel i Róża – Pilznianek – poczta Pilzno powiat Pilzno
Kammera Izaka spadkobiercy - Przedmieście Dubieck. – poczta Dubiecko powiat Przemyśl
Kampel Jankiel i Tauba – Rostoka – poczta Wojtkowa powiat Dobromil
Kanagura Mordko – Sławna – poczta Płuchów powiat Złoczów
Kanarek Nachman – Cichawka – poczta Cichawka powiat Bochnia
Kanarek Rachmiel - Skawierzyn, Chwałowice, Wrzawy oraz Żabno – poczta Tarnobrzeg powiat Tarnobrzeg
Kanner Moses – Ratnawica – poczta Bukowsko powiat Sanok
Kański Edward – Hołotki – poczta Nowesioło powiat Zbaraż
Kaper Curt – Szalenik – poczta Lubycza miasto powiat Rawa
Kapiszewski Henryk – Rudawka – poczta Bircza powiat Dobromil
Kapituła gr.-kat. w Przemyślu:
- Nowosiółki dydyńskie – poczta Hujsko powiat Dobromil
- Wola Michowa oraz Łupków – poczta Łupków powiat Lisko (obecnie Lesko)
Kapituła rzyms.-kat. Przemyśl:
- Buszkowiczki – poczta Przemyśl powiat Przemyśl
- Cergowa – poczta Dukla powiat Krosno
Kapituła katedr. w Krakowie:
- Raciborowice oraz Bosutów – poczta Prądnik powiat Kraków
- Grębałów – poczta Kocmyrzów powiat Kraków
- Kobylany – poczta Zabierzów powiat Kraków
Kapliński Bolesław – Sałasze – poczta Uhnów powiat Rawa
Kapturkiewicz ks. Józef - Bobrowniki wielkie – poczta Żabno powiat Tarnów
Karabinkowa Barbara - Arławowska wola – poczta Chorośnica powiat Mościska
Karczewski Jan - Maksymówka ad Zarudzie – poczta Maksymówka powiat Zbaraż
Karnicka hr. Marya - Lechówka, Majdan oraz Wereszyca – poczta Janów powiat Janów
Karniewski Tadeusz – Zawidcze – poczta Szczurowice powiat Brody Karol Stefan arcyks.:
- Bestwina oraz Bestwinka – poczta Bestwina powiat Biała
- Dankowice – poczta Jawiszowice powiat Biała
- Janowice – poczta Bestwina powiat Biała
- Kaniów stary – poczta Dziedzice powiat Biała
- Komorowice – poczta Biała powiat Biała
- Lipnik – poczta Lipnik powiat Biała
- Międzybrodzie lipnickie – poczta Straconka powiat Biała
- Czaniec – poczta Porąbka powiat Biała
- Hecznarowice – poczta Kęty powiat Biała
- Brzeszcze, Jawiszowice, Przecieszyn oraz Skidzin – poczta Jawiszowice powiat Biała
- Wilczkowice – poczta Oświęcim powiat Biała
Karpf Dawid – Świlcza – poczta Rzeszów powiat Rzeszów
Karpiński Władysław - Wola mieszkowska – poczta Bochnia powiat Bochnia
Kasa oszczędności w Krakowie - Łęk ad Kąty – poczta Tęgoborce powiat Nowy Sącz
Kasa oszczędności we Lwowie – Bratkowice – poczta Mrówka powiat Rzeszów
Kasparek Helena – Sprynia – poczta Sambor powiat Sambor
Kasparek Wilhelm – Zwór – poczta Sambor powiat Sambor
Katuski Stefan – Zegarłowice – poczta Dąbie kolo Dobczyc powiat Wieliczka
Katyński Stanisław - Posada felsztyńska –poczta Felsztyn powiat Stary Sambor
Katz Salamon – Tuczne – poczta Świrz powiat Przemyślany
Kaufmann Eisig – Leszcze – poczta Ninilka powiat Kolbuszowa
Kędzierski Kazimierz – Bylice – poczta Rajtarowice powiat Sambor
Kędzierski Stanisław – Meryszczów – poczta Przemyślany powiat Przemyślany
Kellermann Józef - Hadle kańczudzkie, Kańczuga, Niżatyce, Siedleczka, Tarnawka, Zuklin – poczta Kańczuga powiat Przeworsk
Kempner Władysław - Łętownia dolna i średnia – poczta Łętownia powiat Myślenice
Kępiński Aleksander - Rylowa, Rzochowa oraz Szczurowa – poczta Szczurowa powiat Brzesko
Kęplicz Marya – Myszków – poczta Tłuste powiat Zaleszczyki
Kęplicz Maryan - Duninówka ad Hołowczyńce – poczta Tłuste powiat Zaleszczyki
Kęszyckiego masa spadk. – Szyły – poczta Nowesioło powiat Zbaraż
Kielanowska Aniela:
- Hatowice – poczta Sokal powiat Sokal
- Kozłów - Milatyn nowy powiat Kamionka Strumiłowa
Kiełbasa Jan - Stara wieś – poczta Grybów powiat Grybów
Kierwiński Józef - Gliny wielkie – poczta Borowa powiat Mielec
Kieszkowska Nikodema - Luka mała – poczta Luka powiat Skałat Kilarski Dr. Józef – Gorajec – poczta Gorajec powiat Cieszanów
Kimmelmann Mojżesz:
- Liczkowce, Matwijówka, Trybuchowce – poczta Horodnica powiat Husiatyn
- Uhryńkowce, Stawki (część) – poczta Dupliska powiat Zaleszczyki
- Dźwinogrod – poczta Dżwiniaczka powiat Borszczów
Kiemmelmann Selig – Zalucze – poczta Skała powiat Borszczów
Kimmelmanna Izaka spadkobiercy – Kałacharówka oraz Wolica – poczta Kałaharówka powiat Skałat
Kintzi Jan - Kiernica – poczta Gródek powiat Czerlauy
Kirchmayer Dr. Kazimierz - Majdan górny – poczta Nadworna powiat Nadworna
Kisielewski Ludwik i Stefania – Barczków – poczta Barczków powiat Bochnia
Kisielewski Seweryn – Słupiec – poczta Słupiec powiat Dąbrowa
Kitay Henryk – Chmielowa – poczta Sassów powiat Złoczów
Klasztor PP. Franciszkanek – Dziekanowice – poczta Raciborowice powiat Kraków
Klasztor PP. Klarysek – Węgrzce – poczta Prądnik powiat Kraków
Klasztor PP. Norbertanek:
- Zwierzyniec – poczta Zwierzyniec powiat Kraków
- Bibice – poczta Zielonki powiat Kraków
- Lubacza – poczta Pleszów powiat Kraków
- Modlniczka – poczta Zabierzów powiat Kraków
- Olszanica – poczta Wola justowska powiat Kraków
- Półwsie zwierzynieckie – poczta Zwierzyniec powiat Kraków
- Wołowice – poczta Czernichów powiat Kraków
- Zabierzów – poczta Zabierzów powiat Kraków
Klasztor PP. Wizytek – Gebułtów – poczta Zielonki powiat Kraków
Klecki Jan - Werbiąż niższy i wyższy – poczta Kołomyja powiat Kołomyja
Kleiner Izak – Ostrów – poczta Koropiec powiat Buczacz
Kleiner Szymon – Lisowce – poczta Tłuste powiat Zaleszczyki
Klimka Józef - Porąbka iwkowska – poczta Tymowa powiat Brzesko
Klimontowicz – Wojtowa – poczta Lipinki powiat Gorlice
Klobasa Marya – Bóbrka – poczta Równe powiat Krosno
Klobasa Karol – Żręcin – poczta Chorkówka powiat Krosno
Klobus Paweł Dr.:
- Hucisko – poczta Biała powiat Biała
- Kalna, Meszna, Mikuszowice, Rybaszowice, Salmopol oraz Szczyrk – poczta Buczkowice powiat Biała
- Milkowice – poczta Biała powiat Biała
Klobus Paweł, Otto i Rudolf - Buczkowice, Godziska, Wilkowska, Bystra – poczta Buczkowice powiat Biała
Klobus Major – Łodygowice – poczta Łodygowice powiat Żywiec
Kłobukowska Zofia – Gródek – poczta Gródek ad Dunajec powiat Nowy Sącz
Kłodnicki Maryan – Kozice – poczta Domaźyr powiat Lwów
Knauer Albert – Smolnica – poczta Stary Sambor powiat Stary Sambor
Knauer Ferdynand – Glinna – poczta Nawarya powiat Lwów
Knihinicki Antoni – Grabowiec – poczta Bohorodczany powiat Bohoredczany
Knihinicki Franciszek – Raciechowice - Dąbie koło Dobczyc powiat Wieliczka
Kobuzowska Jadwiga – Sulistrowa – poczta Dukla powiat Krosno
Kobylański Kazimierz – Winograd – poczta Gwoździec powiat Kołomyja
Kobylański Leon – Pnowidów – poczta Potok złoty powiat Buczacz
Kochanowska Ludwika – Olszawa – poczta Wojnicz powiat Brzesko
Kocyłowski Piotr – Glinne – poczta Lisko powiat Lisko (obecnie Lesko)
Szukane nazwiska woj. małopolskie Bajor, Dryś, Mazur (Zaborów, Wola Przemykowska), Jeziorek (Chronów, Uszew), Przeklasa (Gromnik).
Akt urodz. Katarzyny Jeziorek, przełom XVIII/XIX w., okolice Wiśnicza.
...
http://jeziorek.url.ph/
http://chronow.url.ph
aleator
Kreator Forum
Kreator Forum
Lokalizacja: Kraków
Medale: 2
Tłumacz (1) Twórca indeksów (1)

Odp: WYKAZ WŁAŚCICIELI DÓBR TABULARNYCH W GALICJI ROK 1902

Postprzez aleator » 29.04.2012

Koczanowicz Aleks – Świegocin – poczta Korzenna powiat Grybów
Koczonowicz Jan, Józef i Anna – Sławkowice – poczta Gdów powiat Wieliczka
Kohane Gabryel – Łowczówek – poczta Łowczówek powiat Tarnów
Kohn Joanna – Iławcze – poczta Sorocko powiat Trembowla
Kohn Józef i Jakób – Ruskie – poczta Dwernik powiat Lisko (obecnie Lesko)
Kohn – Smolnik – poczta Lutowiska powiat Lisko (obecnie Lesko)
Kolischer Dr. Henryk – Stodółki oraz Czerlany – poczta Czerlany powiat Gródek
Kolischer dr. Henryk - Bratkowice, Ebernau oraz Gródek – poczta Gródek powiat Gródek
Koliszera spadkobiercy – Brygidau poczta Stryj powiat Stryj
Kollat Ludwik
– Jodłowa – poczta Jodłowa powiat Pilzno
- Kamienica Dolna – poczta Brzostek powiat Pilzno
Koloniści, Tuszów kolonia, poczta Chorzelów powiat Mielec:
- Wola pławska – poczta Czermin powiat Mielec
- Wampierrów - Wadowice górne – poczta Radomyśl powiat Mielec
Kołodziejski Ksawery – Ochotnica – poczta Ochotnica powiat Nowy Targ
Komarnicki Jan – Łopuszna – poczta Czerchawa powiat Sambor
Komarnicki Mieczysław – Jarosławice – poczta Olejów powiat Złoczów
Komarnicki Stanisław – Zawadka – poczta Zawadka powiat Kałusz
Komarowa Amalia - Uście n. Pr. – poczta Śniatyn powiat Śniatyn
Komorowska hr. Teofila – Bilinka – poczta Kranzberg powiat Sambor
Komorowski Józef – Stany – poczta Bojanów powiat Nisko
Komorowski hr Stanisław - Gwoździec mały i stary – poczta Gwoździec powiat Kołomyja
Komorowski hr. Stanisław i Jadwiga – Górki – poczta Borowa powiat Mielec
Komorowski – Surowa – poczta Czermin powiat Mielec
Komorowski hr. Stefan – Piekierczyce – poczta Kranzberg powiat Sambor
Komorowski Władysław – Bojanów oraz Korabnia – poczta Bojanów powiat Nisko
Konarska hr. Cecylia – Dmytrowice – poczta Sądowa wisznia powiat Mościska
Konarski hr. Henryk:
- Wetlina – poczta Kalnica ad Cisne powiat Lisko (obecnie Lesko)
- Grochowce – poczta Pikulice powiat Przemyśl
Konarski hr. Stanisław – Dubiecko – poczta Dubiecko powiat Przemyśl
Konopacki Mieczysław - Berezowica mała – poczta Zbaraż powiat Zbaraż
Konopka Antonina – Modlnica – poczta Łobzów powiat Kraków
Konopka hr. Jan – Breń – poczta Dąbrowa powiat Dąbrowa
Konopka Stanisław – Kuleszów – poczta Mogilany powiat Podgórze
Konopka Stefan – Głogoczów – poczta Głogoczów powiat Myślenice
Konopki Seweryna spadkobiercy – Zaleszany – poczta Tarnobrzeg powiat Tarnobrzeg
Konwent 00. Bazylianów, Krasnopuszcza, poczta Pomorzany powiat Brzeżany:
- Michalówka – poczta Dźwiniaczka powiat Borszczów
- Horodyszcze – poczta Krystynopol powiat Sokal
- Hoczów – poczta Bolechów powiat Dolina
- Ławrów – poczta Stary Sambor powiat Stary Sambor
- Dźwinogród – poczta Buczacz powiat Buczacz
- Zielono – poczta Osowce powiat Buczacz
- Słomiróg oraz Suchoraba – poczta Brzezie powiat Wieliczka
- Benedyktynek, Staniątki, Podborze, Łęszkowiec oraz Chroszcz – poczta Bochnia powiat Bochnia
- Bodzanów, Ochmanów, Zagórze oraz Zakrzewiec – poczta Wieliczka powiat Wieliczka
- 00. Cystersów, Góra św. Jana, Gruszów, Markuszowa oraz Podgorzany – poczta Skrzydlna powiat Limanowa
- Porąbka – poczta Dobra dworzec powiat Limanowa
- Raciborzany oraz Szczyrzec – poczta Skrzydlna powiat Limanowa
- Czyżyny, Łęg oraz Mogiła – poczta Mogiła powiat Kraków
- Zesławice – poczta Raciborowice powiat Kraków
- 00. Dominikanów w Bohorodczanach - Stara wieś oraz Zaraki – poczta Bohorodczany powiat Bohorodczany
- Ponikowica – poczta Brody powiat Brody
- Franciszkanek św. Andrzeja w Krakowie – Reguliec – poczta Ahocznia powiat Cieszanów
- Konwent 00. Jezuitów - Bąkowice, Suszyca mała oraz Polana ze Śliwnią – poczta Chyrów powiat Stary Sambor
- 00. Kamedułów – Bielany – poczta Zwierzyniec powiat Kraków
Konwent 00. Kamedułów Mników, poczta Liszki powiat Kraków:
- 00. Karmelitów – Sąsiadowice – poczta Felsztyn powiat Sambor
- Boryczówka – poczta Trembowla powiat Trembowla
- Czerna, Pzczółkowice, Siedlec, Zbik – poczta Krzeszowice powiat Chrzanów
- Lipiny – poczta Pilzno powiat Pilzno
- PP. Sakramentek we Lwowie - Ulicko zarąbane – poczta Potylicz powiat Rawa
- 00. Dominikanów – Prądnik – poczta Prądnik czerwony powiat Kraków
- 00. Bazylianów w Żółkwi – Biesiady – poczta Dobrosin powiat Żółkiew
- 00. Dominikanów w Żółkwi – Dzibułki – poczta Kulików powiat Żółkiew
- Lipina – poczta Żółkiew powiat Żółkiew
- Wola żołtaniecka oraz Zwerłów – poczta Kulików powiat Żółkiew
- 00. Dominikanów w Czortkowie - Szumańkowce oraz Szmańkowczyń – poczta Kolendziany powiat Czortków
- 00. Dominikanów we Lwowie – Żółtańce – poczta Żółtańce powiat Żółkiew
Kopaczyńska Michalina – Olszana – poczta Stary Sącz powiat Stary Sącz
Kopaczyński Władysław:
– Kreców – poczta Tyrawa wołoska powiat Dobromil
- Lachawa – poczta Mrzygłód powiat Dobromil
Kopczyński Bronisław – Nowiki – poczta Zbaraż powiat Zbaraż
Kopczyńskiego Dr. J. spadkobiercy – Roznoszyńce - poczta Zbaraż powiat Zbaraż
Kopecki Edward – Rokitno – poczta Brzuchowice powiat Gródek
Kopernickiego masa spadkob. – Morawsko – poczta Jarosław powiat Jarosław
Kopf Dr. Józef i Ottylia – Jakliczyn – poczta Droginia powiat Wieliczka
Kopytczak ks. Włodzimierz – Toki – poczta Toki powiat Zbaraż
Korczyński Dr. Edw. - Kamionka wielka – poczta Kamionka wielka powiat Grybów
Korn Salomon - Jaślany oraz Zaduszniki – poczta Padew powiat Mielec
Kornblüth Majer – Wyczółki – poczta Monasterzyska powiat Buczacz
Kornfelda spadkobiercy – Gdów – poczta Gdów powiat Wieliczka
Kornhäuser Roman – Zagórze – poczta Jodłowa powiat Pilzno
Kornreich Szymon – Wolica – poczta Bukowsko powiat Sanok
Korwin Miecz. – Jureczkowa – poczta Wojtkowa powiat Dobromil
Korytko Seweryn - Suchodół, Bednaręwka oraz Trojanówka – poczta Husiatyn powiat Husiatyn
Korytowska hr. Malw. - Małaszowce oraz Jankowce – poczta Krowica powiat Tarnopol
Korytowska hr. Wanda - Kurdwanówka, Petlikowce oraz Stare i nowe Bielawińce – poczta Osowce powiat Buczacz
Korytowski hr. Juliusz:
- Czystyłów oraz Płotycz – poczta Płotycz powiat Tarnopol
- Czernichów – poczta Hłuboczek wielki powiat Tarnopol
- Iwaczów dolny i górny – poczta Krowica powiat Tarnopol
Korytyński Tytus – Niesłanice – poczta Chołojów powiat Kamionka strumiłowa
Kościński Wiktor – Zerdenka – poczta Hoczew powiat Lisko (obecnie Lesko)
Kościół łać. w Tuchowie - Dąbrówka tuchowicka – poczta Tuchów powiat Tarnów
Kosecka Marya – Grabówka – poczta Grabownica powiat Brzozów
Kosiński Dr. Adam – Torskie – poczta Torskie powiat Zaleszczyki
Kosińscy Jan i Kajetan – Zamulińce – poczta Matyjowce powiat Kołomyja
Kostarkiewicz Joachim – Wielopole – poczta Nowy Sącz powiat Nowy Sącz
Kostarkiewicz Joachim i Mühle - Racławice oraz Rozenbark – poczta Biecz powiat Gorlice
Kosturkiewicz Adolf - folwarki podominikańskie ad Nowesioło – poczta Cieszanów powiat Cieszanów
Kosturkiewicz Piotr i Szymon – Ruda – poczta Radomyśl powiat Mielec
Kostheim Dr. Klemens:
- Zarzecze oraz Huta deręgowska – poczta Zarzecze powiat Nisko
- Wulka łanewska – poczta Ulanów powiat Nisko
Koszyk Stanisław – Brzeźnica – poczta Dębica powiat Ropczyce
Kotarski Stanisław:
- Czyszki – poczta Nowemiasto powiat Sambor
- Kłyż – poczta Dą¬browa powiat Dąbrowa
Kotkowski Witołd – Dobkowiec – poczta Boratyn powiat Jarosław
Koturski Eugeniusz – Ciemierzowice – poczta Kosienice powiat Jarosław
Kowalewska Wanda – Terpiłówka – poczta Nowesioło powiat Zbaraż
Kowalski P. i Marya - Seredne małe – poczta Chrewt powiat Lisko (obecnie Lesko)
Kowalski Stanisław - Bircza miasto, Bircza stara, Korzeniec, Nowa wieś oraz Wola korze niecka – poczta Bircza powiat Dobromil
Kownacka Julia – Żużel – poczta Bełz powiat Sokal
Kownacki Antoni – Czernica – poczta Podkamień powiat Brody
Kownacki Konstanty – Świtanów – poczta Sokal powiat Sokal
Kozak Józef – Brzeziny – poczta Wilopole powiat Ropczyce
Koźarski Antoni - Rychwałob oraz Pleśna – poczta Tarnów powiat Tarnów
Kozicki Stefan Dunin – Soposzyn – poczta Żółkiew powiat Żółkiew
Koziebrodzki hr. Antoni - Poznanka hetmańska – poczta Grzymałów powiat Skałat
Koziebrodzki hr. Józef - Dzwiniaczka Wołkowa – poczta Dzwiniaczka powiat Borszczów
Koziebrodzki Tadeusz – Sapohow – poczta Krzywcze powiat Borszczów
Koziebrodzkiej hr. Róży spadkobiercy:
- Derniówka i Dołhe – poczta Janów koło Trembowli powiat Trembowla
- Humniska, Podhajczyki jusłyn., Semenów, Załanie oraz Zaścinocze – poczta Trembowla powiat Trembowla
Koziebrodzkiego Szczęsnego spadkobiercy – Chlebów – poczta Grzymałów powiat Skałat
Koziorowski Gustaw:
- Bierna – poczta Bobowa powiat Gorlice
- Bieśnik – poczta Gorlice powiat Gorlice
Kozłowiecki Adam - Brzostowa góra, Huta komarowska, Komarów, Majdan, Rusinów oraz Wola rusinowska – poczta Majdan powiat Kolbuszowa
Kozłowiecki Stefan – Rakowa – poczta Nadyby powiat Sambor
Kozłowieckiego Czesława spadkobiercy – Kokoszyńce – poczta Luka mała powiat Skałat
Kozłowska Jadwiga – Zohatyn – poczta Lipa powiat Dobromil
Kozłowska Tekla – Gózikówka – poczta Krosno powiat Krosno
Kozłowska Zofia – Ochrynowce – poczta Zbaraż powiat Zbaraż
Kozłowski Floryan i Wanda – Lipa – poczta Lipa powiat Dobromil
Kozłowskiego Jana spadkobiercy – Witryłów – poczta Dydnia powiat Brzozów
Kozłowskiego Władysława spadkobiercy - Baranie peretoki – poczta Sokal powiat Sokal
Koźma Juliusz – Trepcza – poczta Sanok powiat Sanok
Kraetz Dr. Kalmus i Gizela - Szczurowica wyższa i niższa – poczta Sczurowica powiat Nowy Targ
Kraiński Dr. Wincenty:
- Leszczowate – poczta Ustrzyki dolne powiat Lisko (obecnie Lesko)
Kraiński Wincenty - Perespa oraz Zubków – poczta Byszów powiat Sokal
Kraiński Władysław - Jabłonka oraz Niesiocko – poczta Grabownica powiat Brzozów
Krajewski Adam – Czechy – poczta Zobłotce powiat Brody
Krämer Filip - Mielniki ad Krowica Hołabtowska – poczta Cieszanów powiat Cieszanów
Kranz Józef - Wiercany oraz Wiśniowa – poczta Wiśniowa powiat Ropczyce
Krasicka hr. Aniela - Bobulińce oraz Kujdanów – poczta Osowce powiat Buczacz
Krasicka hr. Elżbieta:
- Bachórzec – poczta Bachórzec powiat Przemyśl
- Serednie wielkie – poczta Lisko powiat Lisko (obecnie Lesko)
Krasicki hr. Ignacy:
- Łukawica, Bernichowa, Dolna, Huzele, Lisko oraz Manasterzec – poczta Lisko powiat Lisko (obecnie Lesko)
- Choceń, Kelnica oraz Kamionki – poczta Baligród powiat Lisko (obecnie Lesko)
- Poraź – poczta Zagórz powiat Lisko (obecnie Lesko)
- Posłołów, Posada liska, Wola postołowska oraz Weremień – poczta Lisko powiat Lisko (obecnie Lesko)
- Sukowate – poczta Baligród powiat Lisko (obecnie Lesko)
Krasicki hr. Józef – Litiatyn – poczta Brzeżany powiat Brzeżany
Krasicki hr. Michał - Laszki murowane – poczta Stara sól powiat Stary Sambor
Krasickiego hr. Jana spadkobiercy – Boratyn – poczta Boratyn powiat Jarosław
Krasiński Dr. Henryk i Marya - Glisne, Kasnia wielka, Mszana dolna oraz Słomka – poczta Mszana dolna powiat Limanowa
Krasnopolski Wł. i Sab. – Latacz – poczta Latacz powiat Zaleszczyki
Krasucki Nechemiasz – Kościelisko – poczta Potok złoty powiat Buczacz
Krasucka Stefania – Gorzejowa – poczta Brzostek powiat Pilzno
Krasucki Ludwik - Piaski oraz Dłużków – poczta Czchów powiat Brzesko
Kremnitzer Feiwisch – Kupiczwola – poczta Mosty wielkie powiat Żółkiew
Kriser Leizor:
- Korczyn rusłyk., Korczyn szlachecki, Kruszelnica rusł. oraz Kruszelnica szlach. – poczta Kruszelnica powiat Skole
Kristianpoller Nuchim – Podbereźe – poczta Załoźce powiat Brody
Szukane nazwiska woj. małopolskie Bajor, Dryś, Mazur (Zaborów, Wola Przemykowska), Jeziorek (Chronów, Uszew), Przeklasa (Gromnik).
Akt urodz. Katarzyny Jeziorek, przełom XVIII/XIX w., okolice Wiśnicza.
...
http://jeziorek.url.ph/
http://chronow.url.ph
aleator
Kreator Forum
Kreator Forum
Lokalizacja: Kraków
Medale: 2
Tłumacz (1) Twórca indeksów (1)

Odp: WYKAZ WŁAŚCICIELI DÓBR TABULARNYCH W GALICJI ROK 1902

Postprzez aleator » 02.05.2012

Krobicki Dr. Henryk - Gorzeń dolny – poczta Wadowice powiat Wadowice
Król Jan - Stara wieś – poczta Limanowa powiat Limanowa
Król Władysław – Falkowa – poczta Bruśnik powiat Grybów
Króliński Stanisław – Zegarłowice – poczta Dąbie k. Dobczyc powiat Wieliczka
Kronik Józef – Smarzów – poczta Szczurowice powiat Brody
Krunseustern Karol - Niemirów, Szczerzec, Wróblaczyn, Przedmieście oraz Parypsy – poczta Niemirów powiat Rawa
Krupnicki Antoni – Woliczka – poczta Trzciana powiat Rzeszów
Kruszewski Winc.:
- Chorobrów – poczta Sokal powiat Sokal
- Łubów oraz Korków p oczta Waręż powiat Sokal
Krzan Jerzy – Pisarzowice – poczta Koza powiat Biała
Krzeczunowicz Aleks. – Sosnów – poczta Sosnów powiat Podhajce
Krzeczunowicz Barbara - Korszów oraz Liski – poczta Kołomyja powiat Kołomyja
Krzeczunowicz Kajetan, Antoni i Julian – Lesieczniki – poczta Kasperowce powiat Zaleszczyki
Krzeczunowicz Walerya - Jaryczów nowy – poczta Jaryczów nowy powiat Lwów
Krzeczunowicza Grzegorza spadkobiercy – Kasperowce – poczta Kasperowce powiat Zaleszczyki
Krzemieński ks. Józef - Bronowice małe – poczta Łobzów powiat Kraków
Krzyszkowskiego Juliusza spadkobiercy – Sokół – poczta Gorlice powiat Gorlice
Krzysztofowicz Eugeniusz - Załucze dolne oraz Zawale – poczta Załucze powiat Śniatyn
Krzysztofowicz Jan – Artasów – poczta Kulików powiat Żółkiew
Krzysztofowicz Józef – Mądzelówka – poczta Podhajce powiat Podhajce
Krzysztofowicz Dr. Mikołaj:
- Załucze górne – poczta Załucze powiat Śniatyn
- Drahasymów – poczta Popielniki powiat Śniatyn
- Kniaźe – poczta Załucze powiat Śniatyn
Krzysztofowicz Roman – Jasienów – poczta Horodenka powiat Horodenka
Krzysztofowicz Szczepan – Koznicz – poczta Kołomyja powiat Kołomyja
Krzysztofowiczowej Emilii masa spadk. – Popielniki – poczta Pielniki powiat Śniatyn
Krzyżanowska Emilia – Chmielowa – poczta Czernelica powiat Horodenka
Krzyżanowski Jan – Hulcze – poczta Hulcze powiat Sokal
Krzyżanowski Władysław:
- Kościapyn – poczta Waręż powiat Sokal
- Liski oraz Przewodów – poczta Hulcze powiat Sokal
Kuhn Juliusz - Mokszyska oraz Szczepanów – poczta Szczepanów powiat Brzesko
Kiihnel Emanuel - Chlewczany oraz Choroszów – poczta Uhnów powiat Rawa
Kulczycki Gust., Bazyli, Teodor i Jan – Kulczyce – poczta Sambor powiat Sambor
Kułakowski Adam i Marya – Wołosów – poczta Cucyłów powiat Nadworna
Kuklowa Aniela – Okrajnik – poczta Rychwała powiat Żywiec
Kunicki Apolinary - Wasylkowce, Berczyńce, Jewkowce oraz Leszczańszczyzna – poczta Wasylkowce powiat Husiatyn
Kunz Albin – Podwerbce – poczta Niezwiska powiat Horodenka
Kunz Franciszek – Hawrylak – poczta Obertyn powiat Horodenka
Kurowski Feliks – Prusie – poczta Werchrata powiat Rawa
Kurzer Herman – Terpiłówka – poczta Nowesioło powiat Zbaraż
Kurzyński Romuald - Zarzecze wielkie – poczta Leńcze górne powiat Wadowice
Kusnia Józef - Poznachowice górne – poczta Wiśniowa powiat Wieliczka
Kuttin Lazar – Łonie – poczta Gołogóry powiat Przemyślany
Kuzian Włodzimierz – Bełchówka – poczta Bukowsko powiat Sanok
Kuźniewicz Winc. - Łanki górne – poczta Borynicze powiat Bóbrka
Kwiatkowski Jan – Czernichowce – poczta Zbaraż powiat Zbaraż
Kwieciński Antoni i Wanda - Woźniczna górna i dolna – poczta Tarnów powiat Tarnów
Kwilecka br. Jadwiga – Siedliszowice – poczta Siedliszowice powiat Dąbrowa
Szukane nazwiska woj. małopolskie Bajor, Dryś, Mazur (Zaborów, Wola Przemykowska), Jeziorek (Chronów, Uszew), Przeklasa (Gromnik).
Akt urodz. Katarzyny Jeziorek, przełom XVIII/XIX w., okolice Wiśnicza.
...
http://jeziorek.url.ph/
http://chronow.url.ph
aleator
Kreator Forum
Kreator Forum
Lokalizacja: Kraków
Medale: 2
Tłumacz (1) Twórca indeksów (1)

Odp: WYKAZ WŁAŚCICIELI DÓBR TABULARNYCH W GALICJI ROK 1902

Postprzez aleator » 04.05.2012

Lach Józef – Wilkowisko – poczta Jodłownik poczta Limanowa
Lachowicz Marya - Wasylkowce, Jurkowce oraz Brzeźnica – poczta Wasylkowce powiat Husiatyn
Laczko Franciszek - Cetynia ad Krowica Hołubowska – poczta Cieszanów powiat Cieszanów
Laise Jan - Wola wysocka oraz Zameczek – poczta Żółkiew powiat Żółkiew
Laise Rudolf – Schönthal – poczta Domażyr powiat Gródek
Lamensdorf Chaskel i Mariem – Pierzchowice – poczta Bochnia powiat Bochnia
Lanckoroński hr. Karol:
- Milowce – poczta Ułaszkowce powiat Zaleszczyki
- Jagielnica, Chamiakówka, Dolina, Szulhanówka, Satowka, Nagórzanka, Rosochacz, Sosólówka, Ułaszczowce, Zabłotówka, Muchawka, Śnirbwa oraz Antonów – poczta Jagielnica powiat Czortków
Lanckoroński hr. Zbigniew:
- Horbków – poczta Sokal powiat Sokal
- Kopytów, Tartaków miasto, Tartaków wieś i Tartakowice – poczta Tartaków powiat Sokal
- Łuczce – poczta Łuczce powiat Sokal
Landau Maurycy - Kurniki szlach. – pocztaTarnopol powiat Tarnopol
Landesberg Anna – Kupczyńce – poczta Dempów powiat Tarnopol
Laner Agata – Poczapy – poczta Kniaźe powiat Złoczów
Laner Daniel – Czechówka – poczta Wieliczka powiat Wieliczka
Lang Bronisław – Wieczorki – poczta Mosty wielkie powiat Żółkiew
Lang Włodzimierz – Lipowa – poczta Przemyślany powiat Przemyślany
Lange Tadeusz – Sidzina – poczta Skawina powiat Podgórze
Langsam Nusem - Telesnica oraz Oszwarowa – poczta Ustrzyki dolne powiat Lisko (obecnie Lesko)
Larisch br. Edmund:
- Bujaków – poczta Kozy powiat Biała
- Bulowiec oraz Kęty – poczta Kęty powiat Biała
Laskowie Artur i Wiktorya – Podjasień – poczta Bochnia powiat Bochnia
Laskowski Julian – Stefkowa – poczta Olszanica powiat Lisko (obecnie Lesko)
Laskowski Piotr – Bażanowska – poczta Jaćmierz powiat Sanok
Lasocka hr. Ida – Szczurowica wyższa i niż. – poczta Szczurowica powiat Nowy Targ
Lasocki Bronisław, Wacław i Marya – Dębniki – poczta Mogilany powiat Podgórze
Lasocki Czesław – Pychowice – poczta Podgórze powiat Podgórze
Lasocki hr. Czesław – Spytkowice – poczta Raba wyżna powiat Myślenice
Laub Gabryel – Chojnik – poczta Gromnik powiat Tarnów
Laub Meichel – Dembowa – poczta Jodłowa powiat Pilzno
Lauchler Maurycy i Sabina – Rokszyce – poczta Olszany powiat Przemyśl
Laufer Efroim – Krzeczkowa – poczta Olszany powiat Przemyśl
Lazarus Maurycy – Czarna – poczta Czarna powiat Lisko (obecnie Lesko)
Lech Jędrzej – Pierzchów oraz Pierzchowiec – poczta Bochnia powiat Bochnia
Ledich Ignacy i Franciszka - Lipnica górna, Lipnica dolna oraz Lipnica murowana – poczta Bochnia powiat Bochnia
Leichen Samuel - Hartfel oraz Rzerzyczany – poczta Gródek powiat Gródek
Leminger Salamon i Anna – Stojowice – poczta Dobczyce powiat Wieliczka
Lenert Franciszek – Przewór – poczta Podgórze powiat Wieliczka
Lerchenfeld Schulim – Międzygórze – poczta Uście zielone powiat Buczacz
Leśniak Teodor – Wróblowice – poczta Podgórze powiat Podgórze
Leszczyńskiego Aleksandra spadkobiercy – Zabłotce – poczta Zabłotce powiat Brody
Lewakowski Zygmunt – Zołobek – poczta Czarna powiat Lisko (obecnie Lesko)
Lewandowski - Tłuszczań dolna – poczta Brzeźnica powiat Wadowice
Lewandowski Mieczysław:
- Krzewica – poczta Korczów powiat Rawa
- Rekliniec oraz Strzemień – poczta Mosty wielkie powiat Żółkiew
Lewandowski Stanisław – Bełzec – poczta Bełzec powiat Rawa
Lewartowski br. Roman – Dabwciesz – poczta Tymowa powiat Brzesko
Lewason Adela - Brzana górna – poczta Bobowa powiat Gorlice
Lewicka Stanisława – Koniów – poczta Felsztyn powiat Stary Sambor
Lewicki Józef – Jasionka – poczta Gładyszów powiat Gorlice
Lewicki Mieczysław:
- Koniuszki siemianowskie – poczta Rudki powiat Rudki
- Zarajsko – poczta Sambor powiat Sambor
Lewicki Witołd – Głobikowa – poczta Brzostek powiat Pilzno
Lewiński Jan – Vorderberg – poczta Gródek powiat Gródek
Lgocki Stanisław – Łopuszna – poczta Harklowa powiat Nowy Targ
Lic Dr. Henryk – Łubno – poczta Dynów powiat Brzozów
Lichtblau Jakób – Jaźwiny – poczta Czarna powiat Pilzno
Lieb Schaji spadkobiercy – Krywka – poczta Lutowiska powiat Lisko (obecnie Lesko)
Lieber Sammuel – Hureczko – poczta Przemyśl powiat Przemyśl
Liebig br. Jan:
- Sołotwina, Manasterczany, Dzwiniarz, Rosulna, Głębokie, Chmielówka, Jabłonka, Rakowiec, Krzywiec, Kocmacz, Porohy, Huta, Babcze, Kryczka, Markowa, Maniawa, Batków oraz Zarzecze – poczta Sołotwina powiat Bohorodczany
Ligęza Józef - Chruślice oraz Gołąbkowice – poczta Nowy Sącz powiat Nowy Sącz
Linde Maryan – Czeremchów – poczta Słobódka leśna powiat Kołomyja
Link Dr. Ignacy:
- Hodynie – poczta Mościska powiat Mościska
- Sieradzka – poczta Mościska powiat Grybów
Lipień Walenty – Młynne – poczta Limanowa powiat Limanowa
Lipiński Kazimierz - Zbludza, Kamienica, Szczawa, Zalesie oraz Zasadne – poczta Kamienica powiat Limanowa
Lipowska hr. Izabela – Kunice oraz Niżawa – poczta Gdów powiat Wieliczka
Lipowska hr. Wiktorya:
– Winiary – powiat Bochnia
- Winiary – poczta Dobczyce powiat Wieliczka
Lipowski hr. Edward – Hucisko – poczta Dobczyce powiat Wieliczka
Lipska Janina – Filipowica – poczta Czchów powiat Brzesko
Lisińska Julia – Łuka – poczta Złoczów powiat Złoczów
Lisowiecki Antoni - Mokre, Morochów oraz Zawadka morachowska – poczta Mokre powiat Sanok
Lisowiecki Maryan – Chłopice – poczta Boratyn powiat Jarosław
Lisowski dr. Karol:
– Brzesko – poczta Kraków powiat Brzesko (tak zapisano)
- Brzezowiec – poczta Słotwina powiat Brzesko
- Jadowniki – poczta Brzesko powiat Brzesko
Lisowski Dr. Władysław:
- Wola radziszowska – poczta Skawina powiat Myślenice
- Brzyczyna dolna, Korabenki oraz Radziszów – poczta Skawina powiat Podgórze
Listowski Bolesław – Płuchowczyk – poczta Płuchów powiat Złoczów
Lityńska Marya – Siemikowce – poczta Sosnów powiat Podhajce
Lityński Edmund – Litwinów – poczta Litwinów powiat Podhajce
Lockspeiser Dawid - Zernice niższe – poczta Baligród powiat Lisko (obecnie Lesko)
Löffler Wilhelm – Piątkowa – poczta Lipa powiat Dobromil
Löw Nuchim – Górno – poczta Sokołów powiat Kolbuszowa
Löwenfeld Bruno – Kąty – poczta Chrzanów powiat Chrzanów
Löwenfeld Henryk - Balin, Libiąż mały oraz Moczydło – poczta Chrzanów powiat Chrzanów
Löwenkron Leib – Pletenice – poczta Przemyślany powiat Przemyślany
Löwenstein Feliks – Krechowice – poczta Krechowice powiat Dolina
Löwenstein Dr. Natan – Witków – poczta Bełz powiat Sokal
Lubiszewskiego Michała spadkobiercy – Szczytniki – poczta Szczytniki powiat Bochnia
Lubomirska ks. Eleonora – Szczucin – poczta Szczucin powiat Grybów
Lubomirska ks. Felicya – Brück – poczta Brück powiat Grybów
Lubomirska ks. Marya:
- Podhorodce oraz Sopot – poczta Kruszelnica powiat Skole
- Urycz – poczta Schodnica powiat Schodnica
Lubomirski ks. Andrzej:
- Korniaktów, Kosina oraz Rogóźno – poczta Rogóźno powiat Łańcut
- Zmysłówka – poczta Grodzisko powiat Łańcut
- Białoboki – poczta Kańczuga powiat Przeworsk
- Markowa – poczta Markowa powiat Przeworsk
- Dębów, Gać, Budy przeworskie, Gorliczyna, Jagieła, Maćkówka, Nosielce, Przeworsk, Studzian oraz Świątoniowa – poczta Przeworsk powiat Przeworsk
Lubomirski ks. Eugeniusz:
- Niegoszowice – poczta Rudawa powiat Chrzanów
- Aleksandrowice oraz Kleszczów – poczta Balice powiat Kraków
Lubomirski ks. Hieronim - Chrzewice, Brandwica, Jastkowice, Rozdadów, Turbia, Pilchów, Rzeczyca dłu., Rzeczyca, okr., Dąbrowa rzecz., Wola rzeczycka – poczta Tarnobrzeg powiat Tarnobrzeg
Lubomirski ks. Kazimierz:
- Bieńkówka – poczta Zembrzyce powiat Myślenice
- Bogdanówka – poczta Łętownia powiat Myślenice
- Jasienica – poczta Sułkowice powiat Myślenice
- Krzeczów, Krzeczonów, Lubień oraz Pcim – poczta Lubień powiat Myślenice
- Rudnik – poczta Sułkowice powiat Myślenice
- Barzęta, Bysnia, Dolna wieś, Górna wieś, Jawornik, Poręba, Stróża, Trzemeśnia, Trzebinia, Więciorka, Zawadka oraz Tęczyn – poczta Lubień powiat Myślenice
Lubomirskiego ks. Adama spadkobiercy – Miżyniec – poczta Miżyniec powiat Przemyśl
Luft Samuel - Chrusno stare – poczta Brodki powiat Lwów
Lukaczer Frima i Salamon - Biała (część) – poczta Czortków powiat Czortków
Lukszandel Antoni - Medynia głogowska – poczta Medynia powiat Łańcut
Szukane nazwiska woj. małopolskie Bajor, Dryś, Mazur (Zaborów, Wola Przemykowska), Jeziorek (Chronów, Uszew), Przeklasa (Gromnik).
Akt urodz. Katarzyny Jeziorek, przełom XVIII/XIX w., okolice Wiśnicza.
...
http://jeziorek.url.ph/
http://chronow.url.ph
aleator
Kreator Forum
Kreator Forum
Lokalizacja: Kraków
Medale: 2
Tłumacz (1) Twórca indeksów (1)

Odp: WYKAZ WŁAŚCICIELI DÓBR TABULARNYCH W GALICJI ROK 1902

Postprzez aleator » 04.05.2012

Łasiński Józef - Łęki, Przyborów oraz Rudy Rysie – poczta Szczepanów powiat Brzesko
Łazarski dr. Stanisław – Witkowice – poczta Kąty powiat Biała
Łastowiecki Zygmunt – Lietesz – poczta Kańczuga powiat Przeworsk
Łastowiecka Emilia i Eranc. - Rozborz długi – poczta Pruchnik powiat Jarosław
Łastowiecki Piotr – Hadle – poczta Jawornik powiat Rzeszów
Łączyńscy Zygmunt i Gustaw – Zaborze – poczta Hujcze powiat Rawa
Łęcki Wincenty - Bereźnica wyż. – poczta Baligród powiat Lisko (obecnie Lesko)
Łęcki Karol – Monasterzec – poczta Czerchawa powiat Sambor
Łępkowski Grzegorz – Wielopole – poczta Zagórz powiat Sanok
Łępkowscy G. K. i M. – Zasłów – poczta Zagórz powiat Sanok
Łępkowski Rafał – Czaszyn – poczta Zagórz powiat Sanok
Łempicki Tadeusz – Łowczów – poczta Tuchów powiat Tarnów
Łempicka Marya – Krzysztoforzyce – poczta Kocmyrzów powiat Kocmyrzów
Łodyński Jerzy – Cebłów – poczta Bełz powiat Bełz
Łodyński Stanisław – Nahorce małe – poczta Kamionka strumiłowa powiat Kamionka strumiłowa
Łobaczewskiego Erazma spadkobiercy – Zagórz – poczta Zagórz powiat Zagórz
Łodyńska Magdalena – Derewlany – poczta Milatyn n. powiat Zadwórze
Łomnicka Stefania – Leszczków oraz Solimów – poczta Waręż powiat Sokal
Łokuciejowski Adolf - Lipsko (część) – poczta Lipsko powiat Cieszanów
Łopacki Andrzej – Stróżna – poczta Bobowa powiat Grybów
Łoś hr. Włodzimerz – Domażyr – poczta Domażyr powiat Janów
Łoś hr. Emila – Chocin – poczta Kałusz powiat Kałusz
Łoś hr. Pawlina - Janów k. Trembowli, Bobyłowłoki, Młyniska, Słobódka janowska – poczta Janów koło Trembowli powiat Janów k. Trembowli
Łoś hr. Tadeusz – Kulmatycze – poczta Sądowa Wisznia powiat Sądowa Wisznia
Łoziński Franciszek – Jaśniska – poczta Brzuchowice dworzec powiat Gródek
Łubieński hr. Tadeusz - Dąbie, Mokre oraz Zassów – poczta Zassów powiat Pilzno
Łubieński Dr. Franciszek – Stryszów – poczta Stryszów powiat Wadowice
Łubieńska hr. Marya - Jastrząbka n. Czarna – powiat Tarnów
Łucki Michał – Łuka – poczta Uście zielone powiat Uście zielone
Łuszczkiewicz Marek – Fredrychowice – poczta Wadowice powiat Wadowice
Łukasiewicz Jakób – Pieczarna – poczta Zaleszczyki powiat Zaleszczyki
Łukasiewicz Mikołaj:
- Podhajczyki – poczta Kołomyja powiat Kołomyja
- Hanczarów – poczta Obertyn powiat Obertyn
Łysakowski Ludwik – Chrewt – poczta Chrewt powiat Lisko (obecnie Lesko)
Łysicki Adolf – Tymowa – poczta Tymowa powiat Zakliczyn
Szukane nazwiska woj. małopolskie Bajor, Dryś, Mazur (Zaborów, Wola Przemykowska), Jeziorek (Chronów, Uszew), Przeklasa (Gromnik).
Akt urodz. Katarzyny Jeziorek, przełom XVIII/XIX w., okolice Wiśnicza.
...
http://jeziorek.url.ph/
http://chronow.url.ph
aleator
Kreator Forum
Kreator Forum
Lokalizacja: Kraków
Medale: 2
Tłumacz (1) Twórca indeksów (1)

Odp: WYKAZ WŁAŚCICIELI DÓBR TABULARNYCH W GALICJI ROK 1902

Postprzez aleator » 15.05.2012

Mączyński Maciej – Siedliska – poczta Bobowa powiat Grybów
Madejski Jan – Parchacz oraz Sietec – poczta Krystynopol powiat Sokal
Madejski Zdzisław, Jabłonica ruska – poczta Dydnia powiat Brzozów
Madejski Zygmunt – Nowosiółki oraz Zachonowice – poczta Hoczew powiat Lisko (obecnie Lesko)
Maier Mendel - Kotowa wola – poczta Tarnobrzeg powiat Tarnobrzeg
Majewski Dr. Leszek – Radruz – poczta Horyniec powiat Rawa
Maks Dr. Henryk - Kruchel pawł. – poczta Jarosław powiat Jarosław
Malcher Ferdynand – Hulskie – poczta Dwernik powiat Lisko (obecnie Lesko)
Malcher Rudolf - Polnia – poczta Polnia powiat Lisko (obecnie Lesko)
Malczewski Józef – Kobierzyn – poczta Kobierzyn powiat Podgórze
Malina Emil – Trościaniec – poczta Uście zielone powiat Buczacz
Malinowski Felicyan – Konary – poczta Mogilany powiat Podgórze
Malinowski Władysław – Kudynowce – poczta Zborów powiat Złoczów
Maliny spadkobiercy – Koszyłowka – poczta Bogdanówka powiat Skałat
Mały Ludwika – Wołowe – poczta Bóbrka powiat Bóbrka
Małachowska Marya:
- Stryjówka – poczta Zbaraż powiat Zbaraż
- Strzałki – poczta Bóbrka powiat Bóbrka
Małachowski Godzimir – Dolina – poczta Zagórz powiat Sanok
Małecki Michał - Uherce wien. – poczta Rudki powiat Rudki
Małecki Tadeusz – Koszlaki – poczta Nowe sioło powiat Zbaraż
Małecki Władysław – Zarubińce – poczta Ostapie powiat Skałat
Mangold Marya - Horożanna wielka – poczta Horożanna wielka powiat Rudki
Manheim Abr. – Kalno – poczta Kozowa powiat Brzeżany
Maniewska Marya – Rusianówka – poczta Tarnopol powiat Tarnopol
Maniewski Maryan – Bajkowce – poczta Tarnopol powiat Tarnopol
Marasse Adam – Jurków – pocztaTymowa powiat Brzesko
Maresz Karolina – Łopuszna – poczta Czerchawa powiat Sambor
Margules Jakób - Nowosiółka kozł. – poczta Korolówka powiat Zaleszczyki
Markiewicz Dr. Władysław – Czarna – poczta Czarna powiat Pilzno
Markoin Tadeusz – Michwin – poczta Gromnik powiat Tarnów
Markowski Ludwik – Dalmier – poczta Kamionka strumiłowa powiat Żółkiew
Marmarosz Kaz. - Horodyszcze, Karów oraz Waręż – poczta Waręż powiat Sokal
Marmarosz Salamon – Dobrowódka oraz Kamionka wielka – poczta Kołomyja powiat Kołomyja
Marowska Marya - Bystrzyca górna – poczta Sędziszów powiat Ropczyce
Mars Kazimierz - Koszary, Łozisina górna oraz Powlin – poczta Limanowa powiat Limanowa
Mars Zygmunt – Starawieś – poczta Limanowa powiat Limanowa
Marszałkiewicz Jan – Stronie – poczta Łukawica powiat Limanowa
Martynowicz Teodora – Biesiadki oraz Doły – poczta Porąbka uszewska powiat Brzesko
Marynowskiego Mieczysława spadkobiercy – Tyniowice
Marynowskiego Wacława spadkobiercy – Więckowice – poczta Pruchnik powiat Jarosław
Maschler Chaim – Korzeniów – poczta Dębica powiat Ropczyce
Maschler Hersch - Koszyce małe – poczta Tarnów powiat Tarnów
Maschler Szymon – Świebodzin – poczta Tarnów powiat Tarnów
Massalskiego Henryka spadkobiercy – Kurdwanów – poczta Podgórze powiat Podgórze
Matkowski Stanisław – Sokołów oraz Łany sokołowskie – poczta Sokołów powiat Stryj
Matkowskiego spadkobiercy – Mołotków – poczta Nadwórna powiat Bohorodczany
Mattersdorf Gabryel – Bobiatyn – poczta Tartaków powiat Sokal
Mayer Michalina – Kobierzyn – poczta Kobierzyn powiat Podgórze
Mazaraki Jędrzej – Nesterowce oraz Strutyn wyźny – poczta Jezierna powiat Złoczów
Męcińska, hr. Helena:
- Pmyków mały – poczta Dąbrowa powiat Dąbrowa
- Łęg - poczta Żabno powiat Tarnów
- Łukowa – poczta Tarnów powiat Tarnów
Męciński hr. Adam – Dukla – poczta Dukla powiat Krosno
Męciński Józef:
– Bagiennica – poczta Dąbrowa powiat Dąbrowa
- Kobierzyn – poczta Tarnów powiat Tarnów
Medlinger Salamon – Strzyłki oraz Tysowica – poczta Łopuszanka chom. powiat Stary Sambor
Melzer Schmarya - Krzywcze górne oraz Krzywcze dolne – poczta Krzywcze powiat Borszczów
Mencel Karol – Niskołyzy – poczta Uście zielone powiat Buczacz
Mendrochowicz Róża – Starygród – poczta Sokal powiat Sokal
Mermel Józef - Wola wadowska – poczta Wadowice górne powiat Mielec
Merz Regina – Bobiatyn – poczta Tartaków powiat Sokal
Metropolia gr.-kat. – Perechińsko – poczta Wygoda powiat Dolina
Meysner Feliks – Rupniów – poczta Tymbark powiat Limanowa
Meysner Tytus - Łapanów, Olchowa, Brzezowa oraz Wieruszyce – poczta Bochnia powiat Bochnia
Meysner Fraciszka – Ubrzeż – poczta Bochnia powiat Bochnia
Miączyński Józef:
- Jaśniszcze – poczta Załoźce powiat Brody
- Palikrowy – poczta Podkamień powiat Brody Miarczyński Ignacy – Janowice – poczta Wieliczka powiat Wieliczka
Micewski Edward – Tuczemby – poczta Jarosław powiat Jarosław
Michalewski Konstanty – Kupczyńce – poczta Dempów powiat Tarnopol
Michalewski Kornel – Isaków – poczta Niezwiska powiat Horodenka
Michalewski Wicnenty - Tużylów, Uhrynów średni, Ugarstthab oraz Uhrynów stary – poczta Hołyń powiat Kałusz
Michalski Stanisław - Serednie małe – poczta Chrewt powiat Lisko (obecnie Lesko)
Michałowska Jadwiga – Dąbie oraz Zegadłowice – poczta Dąbie powiat Wieliczka
Michałowski Józef:
- Klęczany, Brożek mały, Czarna, Cierpisz oraz Judeżyce – poczta Sędziszów powiat Ropczyce
- Gnojnica, Kozodra, Witkowice oraz Będziemyśl – poczta Ropczyce powiat Ropczyce
Miciński Dr. Wacław – Równia – poczta Ustrzyki dolne powiat Lisko )obecnie Lesko)
Mickiewicz Julian – Zawadka – poczta Tyrawa wołoska powiat Lisko (obecnie Lesko)
Midowicz Teofila – Mistrzejowice – poczta Raciborowice powiat Kraków
Miejski Józef – Tyskowa oraz Łopienka – poczta Baligród powiat Lisko (obecnie Lesko)
Mierczyński Henryk – Dubowica – poczta Wojniłów powiat Kałusz
Mieroszewski hr. Henryk – Biskupiec oraz Trąbki – poczta Wieliczka powiat Wieliczka
Mieroszewskiego hr. Sobiesława spadkobiercy - Rudołowice – poczta Jarosław powiat Jarosław
Mielta Ludwik - Wola przemykowska – poczta Zaborów powiat Brzesko
Mieżyński Kazimierz - Załubińce oraz Przetakówka – poczta Nowy Sącz powiat Nowy Sącz
Miguła Ewald. – Sanka – poczta Krzeszowice powiat Chrzanów
Mikołajewicz Kornel – Babińce – poczta Krzywcze powiat Borszczów
Mikołajewicz Mieczysław – Majdan – poczta Cieszanów powiat Cieszanów
Mikosia Michała spadkobiercy - Przewóz oraz Rybitwy – poczta Podgórze powiat Podgórze
Milewski Alfred - Piekary oraz Sciejowice – poczta Liszki powiat Kraków
Miliński Józef - Helenków, Medowa, Teofilka oraz Wiktorówka – poczta Kozowa powiat Brzeżany
Miłkowska Magdalena:
- Uście ruskie oraz Kwiatuń – poczta Uście ruskie powiat Gor¬lice
- Ostrusza – poczta Ciężkowice powiat Grybów
Miłkowski Edward - Gorlice. Rychwald oraz Stróżówka – poczta Gorlice powiat Gorlice
Mindowicz Dr. Ludwik – Zaczernie – poczta Ruska wieś powiat Rzeszów
Miś Franciszek - Grzegorzówka oraz Brzezówka – poczta Zbyżne powiat Rzeszów
Misiągiewicz Aleksander – Czyżowice – poczta Mościska powiat Mościska
Mitrowska hr. Marya - Borki wielkie – poczta Borki wielkie powiat Tarnopol
Mlcock Edward - Stasin ad Piaski – poczta Naginsberg powiat Kołomyja
Młodeckiego Kazimierza spadkobiercy - Łopatyn – poczta Łopatyn powiat Brody
Młodkowski Józef – Nieprześnia – poczta Bochnia powiat Bochnia
Młodkowski Władysław – Truczowice – poczta Niżankowice powiat Dobromil
Mniszek Maryi spadkobiercy - Skwarzawa nowa – poczta Glińsko powiat Żółkiew
Mochnacka Helena – Korówka – poczta Sorocko powiat Tarnopol
Mochnacki Zygmunt – Toustoług – poczta Tarnopol powiat Tarnopol
Molkowic Jan – Klepanów – poczta Bochnia powiat Bochnia
Mołodecki hr. Władysław - Berezówka, Czechów, Tohrarki, Huta stara, Monasterzyska oraz Słobódka górna – poczta Monasterzyska powiat Buczacz
Monderer Leib – Zabładza – poczta Tuchów powiat Tarnów
Monderer Leon - Nieszkowice małe oraz Buczyna – poczta Tuchów powiat Bochnia
Mondszer Herman – Górka – poczta Szczurowa powiat Brzesko
Mondszer Herscb - Księże kopacze – poczta Zaborów powiat Brzesko
Moraczewski Stanisław:
- Porąbka – poczta Dobra powiat Limanowa
- Stróża – Skrzydlana powiat Limanowa
Morawiecki Józef – Wasylkowce – poczta Wasylkowce powiat Husiatyn
Morawiecki Stanisław – Kunice – poczta Gdów powiat Wieliczka
Morawski Dr. Kazimierz – Wadów – poczta Pleszów powiat Kraków
Morawski Romuald – Uhnów – poczta Uhnów powiat Rawa
Morawski Tymon - Kujdańce - poczta Maksymówka powiat Zbaraż
Morawski Władysław:
- Orzechowa – poczta Zarszyn powiat Sanok
- Pobiedno – poczta No¬wosielce powiat Sanok
Morska Stefania - Janiny oraz Ryglice – poczta Ryglice powiat Tarnów
Moysa Andrzej – Rosochacz – poczta Gwoździec powiat Kołomyja
Moysa Stefan – Rudniki – poczta Rudniki powiat Śniatyn
Mozarowski Szymon – Hoholów – poczta Jastrzębica powiat Sokal
Mücke Emil – Różniów – poczta Różniów powiat Śniatyn
Mühle i Kosterkiewicz - Racławice oraz Rosenbark – poczta Biecz powiat Grybów
Mühlner Józef - Okopy oraz Kozaczówka – poczta Kozaczówka powiat Borszczów
Mühlstein Aba - Słobódka leśna – poczta Słobódka leśna powiat Kołomyja
Müller Jan - Błyszczy wody – poczta Żółkiew powiat Żółkiew
Müller Piotr – Podusilna – poczta Narajów powiat Przemyślany
Müller Schulim – Darów – poczta Bukowsko powiat Sanok
Münter Adolf, - Waniów – poczta Bełz powiat Sokal
Müsberger Michał – Nastasów – poczta Nastasów powiat Tarnopol
Mycielska hr. Marya – Borynicze – poczta Borynicze powiat Bóbrka
Mycielski hr. Władysław - Dojazdów, Głęboka, Kocmyrzów i Łuczanowice – poczta Kocmyrzów powiat Kraków
Mysłowski Franciszek – Zwiniacz – poczta Zwiniacz powiat Czortków Myszkowski Józef:
- Stubno – poczta Stubno powiat Przemyśl
- Jasna, Podpłomień oraz Zamieście – poczta Tymbark powiat Limanowa
Myszkowski Ludwik:
- Stopnice król. – poczta Limanowa powiat Limanowa
- Tymbark – poczta Tymbark powiat Limanowa
Szukane nazwiska woj. małopolskie Bajor, Dryś, Mazur (Zaborów, Wola Przemykowska), Jeziorek (Chronów, Uszew), Przeklasa (Gromnik).
Akt urodz. Katarzyny Jeziorek, przełom XVIII/XIX w., okolice Wiśnicza.
...
http://jeziorek.url.ph/
http://chronow.url.ph
aleator
Kreator Forum
Kreator Forum
Lokalizacja: Kraków
Medale: 2
Tłumacz (1) Twórca indeksów (1)

Odp: WYKAZ WŁAŚCICIELI DÓBR TABULARNYCH W GALICJI ROK 1902

Postprzez aleator » 17.05.2012

Nadel Hersch - Rozbórz okrągły – poczta Pruchnik powiat Jarosław
Nagler Uscher - Wolica Trembowels. – poczta Trembowla powiat Trembowla
Nahlik Julian – Stupnica – poczta Sambor powiat Sambor
Nalepa Adam – Mietniów – poczta Wieliczka powiat Wieliczka
Nanowski Stefan – Koniuszki – poczta Mościska powiat Mościska
Nanowska Marya - Ustrzyki dolne oraz Jasień – poczta Ustrzyki dolne powiat Lisko (obecnie Lesko)
Napadiewicza Aleksandra spadkobiercy – Więckowice – poczta Krukienice powiat Sambor
Nartowscy Bronisław i Walentyna – Jamielnica – poczta Kruszelnica powiat Stryj
Nebenzahl Dr. Nathan – Paszowa – poczta Tymowa wołoska powiat Lisko (obecnie Lesko)
Neumayer Karol:
- Boków – poczta Wadowice powiat Wadowice
- Przyłęcz – poczta Kolbuszowa powiat Kolbuszowa
Neuberger Schulim – Czartowice – poczta Obertyn powiat Horodenka
Neusserowie Ant. i Matylda - Pogwizdów oraz Nieszkowice – poczta Bochnia powiat Bochnia
Neumann Efroim – Tuczne – poczta Świrz powiat Przemyślany
Neumanowski Tadeusz – Myślatycze – poczta Mościska powiat Mościska
Niwicka Wanda – Świdnik – poczta Łustowica powiat Limanowa
Niwicka Zofia i Jadwiga - Rdzawa górna – poczta Bochnia powiat Bochnia
Niwiccy Władysław i Karolina – Zawada – poczta Bochnia powiat Bochnia
Nikorowicz Józef – Horodłowiec – poczta Sokal powiat Sokal
Nikorowicz Julia – Michałków – poczta Korszów powiat Kołomyja
Niedzielska Weronika – Iwankówka – poczta Łysiec powiat Łysiec
Niedzielski Bolesław - Brusno nowe – poczta Cieszanów powiat Cieszanów
Niedzielski Dr. Larysz - Bogucice, Brzegi, Kokotów, Mała wieś, Śledziejowice, Strumiany oraz Węgrzec wielki – poczta Wieliczka powiat Wieliczka
Niedźwieccy Władysław i Sylwia – Wańkowice – poczta Rudki powiat Rudki
Niedźwiecki Władysław – Górki – poczta Brzozów powiat Brzozów
Niemczewski Franciszek – Chorowice – poczta Mogilany powiat Podgórze
Niemczykowa Ludmiła i Cons. – Wasylkowce – poczta Wasylkowce powiat Husiatyn
Niemczycki Ksawery – Tusza – poczta Biecz powiat Gorlice
Niementowska Jadwiga – Zazulińce – poczta Zbaraż powiat Zbaraż
Niementowski Dr. Tadeusz - Bazarzyńce, Tarasówka, Załuże, Zbaraż stary i Zbaraż – poczta Zbaraż powiat Zbaraż
Niemojowski Nepomucen – Rząska – poczta Zabierzów powiat Kraków
Niesiołowski Franciszek - Nowosielce Kozickie – poczta Wojtkowa powiat Krościenko
Niesiołowski Jan – Malawa – poczta Rzeszów powiat Rzeszów
Niesiołowskiego Władysława spadkobiercy - Kossowy oraz Trzęsówka – poczta Trzęsówka powiat Przemyślany
Niewiadomski Maryan – Młynne – poczta Limanowa powiat Limanowa
Niezabitowski Feliks – Zarudeczko – poczta Zbaraż powiat Zbaraż
Niezabitowski Stanisław:
- Uherce – poczta Gródek powiat Gródek
- Butyny oraz Przystań – poczta Mosty wielkie powiat Żółkiew
Niezabitowski Witold - Łanki małe – poczta Bóbrka powiat Bóbrka
Nowak Stanisław:
- Międzybrodzie – poczta Nowosielce powiat Sanok
- Tyrawa solna – poczta Mrzygłód powiat Zagórz
- Zamłyń oraz Dębno – poczta Zagórz powiat Zagórz
- Liszna – poczta Sanok powiat Sanok
Nowak Józef - Olchowce, Bukowa, Kamienica górna oraz Klecie – poczta Sanok powiat Sanok
Nowicka Kornelia – Bortniki – poczta Bortniki powiat Bóbrka
Nowiński Bronisław – Sielec – poczta Sędziszów powiat Sędziszów
Nowosielski Józef i Cons. – Wojtkowa – poczta Wojtkowa powiat Krościenko
Szukane nazwiska woj. małopolskie Bajor, Dryś, Mazur (Zaborów, Wola Przemykowska), Jeziorek (Chronów, Uszew), Przeklasa (Gromnik).
Akt urodz. Katarzyny Jeziorek, przełom XVIII/XIX w., okolice Wiśnicza.
...
http://jeziorek.url.ph/
http://chronow.url.ph
aleator
Kreator Forum
Kreator Forum
Lokalizacja: Kraków
Medale: 2
Tłumacz (1) Twórca indeksów (1)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zbiory nazwisk, listy osób