6637. WP- Oficerowie Rezerwy 1934 r. (4)

Listy zawierające wiele nazwisk, odnoszące się do wydarzeń, pozycji, funkcji, wojsk itp.
UWAGA: Listy osób pochowanych na cmentarzu, albo listy mieszkańców umieszczać w dziale Miejsca. W tym dziale tylko listy osób, niezwiązane z konkretnym miejscem.

WP- Oficerowie Rezerwy 1934 r. (4)

Postprzez jerzy » 13.01.2010

LISTA STARSZEŃSTWA OFICERÓW REZERWY PIECHOTY — POR.
1116. Kołodziej Stanisław Ludwik (14. 11. 1886)
1117. Dziurzyński Patrycy (12. 2. 1895)
1118. Mazurski Marcin (21. 10. 1892)
1119. Ossibach Eugenjusz (17. 4. 1892)
1120. Szuba Władysław, inż. (2. 6. 1894)
1121. Frisch Karol Jerzy (30. 1. 1899)
1122. Walkowski Hipolit (13. 8. 1896)
1123. Sobel Herman (11. 11. 1897)
1124. Łukaszewicz Józef Karol (13. 3. 1894)
1125. Kołodziejski Zygmunt (30. 10. 1893)
1126. Gaillard Aleksander (10. 6. 1892)
1127. Twardzik Wiktor (17. 10. 1893)
1128. Świdwiński Aleksander (5. 6. 1886)
1129. Kryśkiewicz Sylwester (24. 8. 1891)
1130. Jagodziński Stanisław (13.9. 1883)
1131. Seński Augustyn (14. 4. 1885)
1132. Micza Jan (15. 2. 1891)
1133. Kwolek Antoni (29. 10. 1893)
1134. Dubis Józef (7. 9. 1894)
1135. Chłopicki Bohdan (9. 10. 1885)
1136. Wilczyński Jerzy (15. 4. 1894)
1137. Kunda Edmund (3. 7. 1894)
1138. Kubicki Jan Marek (18. 6. 1893)
1139. Skiba Józef (30. 1. 1883)
1140. Sielski Stanisław (31. 3. 1898)
1141. Laskowicz Władysław (28. 4. 1887)
1142. Piech Kazimierz Antoni, dr.(11. 1. 1893)
1143. Zabiełło Wacław (20. 2. 1890)
1144. Mottl Franciszek, dr. (10. 9- 1896)
1145- Beisert Edmund (29. 9. 1890)
1146. Lewicki Roman (28. 8. 1893)
1147. Topolnicki Eustachy (20. 9. 1888)
1148. Potapiński Adam (4. 1. 1893)
1149. Bernakiewicz Michał (30. 8. 1893)
1150. Długiewicz Marjan, inż. (23. 8- 1888)
1151. Załoga Ryszard (22. 3. 1895)
1152. Smołucha Stanisław (6. 4. 1886)
1153. Gorzkowski Józef (29. 7. 1890)
1154. Pruski Brunon (30. 12. 1887)
1155. Dobrowolski Roman Antoni (30. 7. 1890)
1156. Szulmajer Marjan (10. 8. 1891)
1157. Karczewski Michał (14. 11. 1892)
1158. Plesner Edward Jan (22. 7. 1894)
1159. Perkowski Ignacy (30- 7. 1893)
1160. Wadowski Marjan (31. 7. 1897)
1161. Wiza Zygmunt (24. 4. 1886)
1162. Skoczylas Edward (5. 11. 1892)
1163. Tomoszek Jerzy (5. 4. 1888)
1164. Kielar Jan (7. 6-1886)
1165. Wardaszko Wacław, inż. (17. 1. 1893)
1166. Neyman Franciszek (21. 3. 1893)
1167. Popek Józef Kazimierz (14. 1. 1886)
1168- Weyde Kazimierz (11. 2. 1887)
1169- Piątkowski Leon (26. 6. 1895)
1170. Pomianowski Stanisław (19. 4. 1897)
1171. Lachowicz Jan (4. 5. 1897)
1172. Dąbrowski Józef (12. 3. 1888)
1173. Puna Zygmunt, mr. (31. 3. 1892)
1174. Dobrowolski Józef (27. 12. 1883)
1175. Zinimer Boruch (15. 12. 1893)
1176. Daniec Zdzisław Zbigniew (30.5.1894)
1178. Bystrzyński Wiktor (6. 10. 1893)
1178. Rojecki Jarosław (5. 2. 1887)
1179. Kozłowski Filibert Leopold (23. 8. 1887)
1180. Wierzbicki Jan (18. 12. 1887)
1181. Pawlikiewicz Jan (16. 6. 1888)
1182. Zabystrzan Paweł (12. 2. 1895)
1183. Lasociński Jan (14. 5. 1890)
1184. Kwiek Kazimierz (30. 12. 1896)
1185. Schuberth Karol (31. 12. 1894)
1186. Margowski Czesław (17. 7. 1886)
1187. Beychler Henryk Czesław (13. 6.1885)
1188. Laub Eljazar Feiwel (10. 5.1886)
1189. Bystrowski Kazimierz Antoni (10. 6. 1888)
1190. Perchał Stanisław (10. 6. 1893)
1191. Goldberger Ignacy Waldemar (29. 11. 1896)
1192. Rychlewski Kazimierz (27. 1. 1885)
1193. Nelken Aleksander (24. 12. 1887)
1194. Sałach Tadeusz (17. 9. 1893)
1195. Pióro Stefan (18. 10. 1893)
1196. Ramułt Mirosław, dr. (1. 7. 1890)
1197. Dobrowolski Hieronim (20. 9. 1890)
1198. Muller Władysław Mieczysław (5. 2. 1886) .
1199. Rachwał Zygmunt (3. 9- 1895)
1200. Deutsch Robert, dr. (4. 3. 1896)
1201. Schmidt Oskar, dr. (10. 5. 1892)
1202. Sinicki Jan (9. 1. 1884)
1203. Piętniewicz Adam Józef (7. 4. 1895)
1204. Fichtel Franciszek (2. 11. 1892)
1205. Bręgiel Józef, dr. (5. 6- 1894)
1206. Falschberg Daniel (22. 10. 1890)
1207. Drohejko Teodor (25. 5- 1891)
1208. Stanio Władysław (17. 7. 1890)
1209. Żurakowski Marjan (5. 12. 1891)
1210. Nowakowski Bronisław Adam (18. 5. 1893)
1211. Wertz Tadeusz (10. 9. 1889)
1212. Augustyniak Stanisław. (18. 12. 1891)
1213. Chmielnik Julian Kazimierz (16. 1. 1890)
1214. Kurnosow Mikołaj (9. 5. 1893)
1215. Urbaniec Jan (27. 1. 1899)
1216. Tarko Feliks (30. 5. 1889)
1217. Sarwa Józef (22. 6. 1891)
1218. Pawłowicz Józef (14. 10. 1892)
1219. Świstuń Karol (6. 4. 1887)
1220. Mlćoch Alojzy (7. 9. 1896)
1221. Krieger Natan (13- 2. 1892)
1222. Pluta Bolesław (19. 8. 1894)
1223. Passendorfer Edward (17. 8. 1891)
1224. Bursztyn Tadeusz (5. 9. 1899)
1225. Turchalski Władysław Edward, dr.(22. 4. 1888)
1226. Grycz Jan (26. 3. 1884)
1227. Blatt Joachim Szymon, dr. (8.12.1896)
1228. TJleniecki Bolesław, dr. (2. 9. 1897)
1229. Żukowski Wacław Franciszek (28- 9. 1892)
1230. Decowski Tadeusz (18. 1. 1891)
1231. Skórny Marcin (27. 12. 1894)
1232. Woyciechowski Stefan (10. 1. 1895)
1233. Kunte Leon (2. 12. 1897)
1234. Weiner Artur (9. 6. 1895)
1235. Piłat Kazimierz, inż. (1. 3. 1897)
1236. Urbanek Emil (10. 9. 1891)
1237. Kotarba Józef, dr. (29. 1. 1894)
1238. Buczkowski Mieczysław Józef (8. 12. 1894)
1239. Bielenin Eugenjusz (3. 7. 1891)
1240. Bauer Józef (12. 12. 1894)
1241. Jokr Kazimierz (3. 2. 1896)
1242. Allerhand Henryk Joachim (15.9.1896)
1243. Ciach Władysław (11. 6. 1884)
1244. Wróblewski Sylwester Kazimierz (1. 1. 1888)
1245. Abrysowski Juljan (14. 4. 1897)
1246. Kossecki Stanisław (27. 9. 1895)
1247. Keh Salo (10. 11. 1893)
1248. Majewski Stanisław (17. 3. 1898)
1249. Jurkiewicz Józef (1. 5. 1893)
1250. Majewski Mieczysław Leopold (4. 7- 1888)
1251. Lorski Karol (30. 6. 1891)
1252. Ziarnek Jan (25. 5. 1891)
1253. Jankiewicz Tadeusz (10. 9. 1897)
1254. Witkowski Józef (11. 1. 1887)
1255. Ludwiński Jan Czesław (13. 1. 1892)
1256. Czyrek Jan, dr. (28. 10. 1895)
1257. Barczak Władysław (29. 6. 1886)
1258. Wejchert Witold Adolf Feliks .(25. 1. 1894)
1259. Bohm Ignacy (9. 7. 1894)
1260. Pietkiewicz Witold (28. 1. 1896)
1261. Kiszka Jan (24. 11. 1888)
1262. Bednarz Józef Jan (20. 9. 1890)
1263. Sulewski Władysław (7. 11. 1886)
1264. Rybka Stanisław (13. 11. 1884)
1265. Szczepkowski Antoni (1. 1. 1898)
1266. Matej Franciszek (4. 12. 1892)
1267. Witkowski Antoni Wacław (21. 12. 1895)
1268. Musiał Jan (25. 5. 1891)
1269. Galant Adolf (26. 11. 1887)
1270. Bierczyński Tadeusz, dr. (24. 10. 1891)
1271. Waydowicz Tadeusz (4. 7. 1894)
1272. Nowacki Feliks (4. 12. 1894)
1273. Nowak Zygmunt Feliks (16. 2. 1896)
1274. Cimura Franciszek (3. 10. 1887)
1275. Feith Norbert (13. 12. 1889)
1276. Diug Michał (27. 8. 1892)
1277. Jaworski Władysław (22. 10. 1889)
1278. Hillenbrand Aleksander Egon Emiljan (9. 11. 1888)
1279. Frankowski Stanisław (16. 4. 1890)
1280. Orzechowski Jan (22. 10. 1893)
1281. Pasternacki Apolinary (23. 7. 1895)
1282. Król Jan (24. 1. 1896)
1283. Mikulski Michał Tadeusz (26. 9. 1887)
1284. Myszka Franciszek (4. 10. 1883)
1285. Kaptur Leon (13. 10. 1895)
1286. Rotter Tytus Leon (1. 1. 1893)
1287. Kuczabiński Jan (23. 6. 1890)
1288. Kański Adam (28. 4. 1892)
1289. Wojnar Roman (12. 1. 1894)
1290. Skarżyński Wincenty (5. 4. 1889)
1291. Rumiński Jan (16. 5. 1886)
1292. Pospuła Jan (24. 6. 1894)
1293. Englert Alfons Dominik Roman (13. 7. 1889)
1294. Stefański Aleksander (23. 11. 1895)
1295. Kosiński Stanisław (23. 5. 1886)
1296. Hofmokl Czesław (20. 7. 1897)
1297. Trojnarski Rudolf (22. 5. 1893)
1298. Nunberg Alojzy (19. 4. 1895)
1299. Zdanowicz Kazimierz (15. 12. 1896)
1300. Kinasz Marjan Edmund (23. 9. 1892)
1301. Suwalski Władysław (10. 10. 1889)
1302. Rotter Ludwik (2. 7. 1891)
1303. Wilk Ignacy (19. 7. 1891)
1304. Smereka Jan, dr. (16. 10. 1895)
1305. Harasymowicz Stanisław (17. 4. 1890)
1306. Reguła Edward Emil (9. 10. 1896)
1307. Rudolff Zygmunt (25. 9. 1897)
1308. Gawlikowski Kazimierz (7. 1. 1892)
1309. Pistol Juljusz, dr. (7. 4. 1896)
1310. Cygański Zygmunt Feliks (21.12.1886),.
1311. Jankowski Ignacy (7. 2. 1886)
1312. Gortatewicz Zdzisław Ignacy. (31. 7. 1892)
1313. Bilczewski Eugenjusz (3. 7. 1894)
1314. Krajewski Kamil (10. 1. 1898)
1315. Kętski Stefan (23. 4. 1898)
1316. Śmigielski Michał (4. 9. 1892)
1317. Ciskiewicz Konstanty (2 10. 1902) (?)
1318. Zamek-Gliszczyński Franciszek (15. 9. 1891)
1319. Międzybrodzia Kazimierz (21. 1.1893)
1320. Kwazebart Stefan Stanisław (6. 4. 1898)
1321. Wójtów Michał (14. 9. 1891)
1322. Janczewski Stanisław Wiktor (22. 7. 1885)
1323. Tieger Zygmunt (28. 4. 1895)
1324. Mistat Józef (8. 3. 1892)
1325. Oesterreicher Hersz Izak, dr. (18. 2. 1892)
1326. Zubrzycki Stanisław (28. 9. 1890)
1327. Kędzierski Józef (1. 8. 1889)
1328. Borowski Franciszek (25. 3. 1892)
1329. Gałuszka Alojzy (5. 8. 1892)
1330. Mroczek Michał (8. 2. 1890)
1331. Michalski Wolfgang (13. 11. 1885)
1332. Kocych Karol (6. 11. 1892)
1333. Dec Ignacy (31. 1. 1896)
1334. Jaśkiewicz Jan (11. 7. 1885)
1335. Hoffmann Władysław Marjan (11. 8. 1884)
1336. Wandelt Teodor (22. 12. 1884)
1337. Pieniążek Mieczysław (17. 4. 1896)
1338. Makowski Witalis (25. 7. 1894)
1339. Witaszek Mieczysław (3. 1. 1895)
1340. Kimla Karol (1. 11. 1889)
1341. Wawro Seweryn (4. 2. 1884)
1342. Boroń Wojciech (9. 9. 1896)
1343. Jaworczykowski Zygmunt Jan, mr. (6. 1. 1888)
1344. Tyrkiel Józef (9. 3. 1890)
1345. Świstelnicki Edward (15. 4. 1897)
1346. Smochowski Aleksander (12. 12. 1893)
1347. Szędzielarz Fryderyk (10. 12. 1890)
1348. Iwaszko Stanisław Emil (7. 7. 1890)
1349. Marek Stanisław (13. 2. 1890)
1350. Jawański Wilhelm (20. 8. 1895)
1351. Konstantin Edmund (10. 8. 1896)
1352. Abramowicz Michał (10. 9. 1895)
1353. Niedźwiecki Marjan (20. 1. 1888)
1354. Sękiewicz Wincenty Stanisław (1. 6. 1892)
1355. Bernaszewski Stanisław Jan (5.5.1898)
1356. Makne Juljan (8. 9. 1885)
1357. Elsner Piotr (19. 10. 1890)
1358. Nowicki Wacław (22. 1. 1887)
1359. Lerner Elo (8. 1. 1889)
1360. Frysz Faustyn (5. 1. 1892)
1361. Głowacz Franciszek (19. 3. 1895)
1362. Stygar Wojciech (31. 3. 1887)
1363. Pawlak Władysław (30. 6. 1888)
1364. Radziwanowicz Aleksander (6. 8.1898)
1365. Śmieciński Feliks (15. 11. 1894)
1366. Dziób Franciszek (11. 12. 1887)
1367. Victorin Stanisław Antoni (7. 5. 1884)
1368. Rokitowski Franciszek (2. 12. 1892)
1369. Stolarski Ludwik (8. 4. 1891)
1370. Grzybowski Aleksander (12. 12. 1892)
1371. Braciszewski Edmund Ksawery Józef (15. 11. 1886)
1372. Sobolewski Zygmunt (4. 8. 1892)
1373. Loret Stanisław (21. 7. 1892)
1374. Klehr Stanisław (6. 5. 1892)
1375. Niemiec Kacper (1. 1- 1893)
1376. Pułkowski Telesfor (22. 6. 1891)
1377. Słonecki Marjan (29. 11. 1886)
1378. Zagórowski Antoni (20. 9. 1892)
1379. Raczek Józef (5. 8. 1891)
1380. Grabowski Zygmunt Marjan (15. 8. 1892)
1381. Hnatyński Józef (29. 11. 1890)
1382. Seile Izydor (10. 5. 1891)
1383. Kłobukowski Juljan (5. 5. 1895)
1384. Melichar Adolf (27. 8. 1896)
1385. Łyszkiewicz Stanisław (27- 4. 1894)
1386. Nowak Karol (27. .12. 1894)
1387. Siwek Franciszek (12. 12. 1895)
1388. Gottlieb Ignacy Hugo, dr. (2. 1. 1895)
1389. Wójciak Jan (16. 5. 1888)
1390. Lang Marjan (9. 6. 1893)
1391. Podlewski Stanisław (15. 10- 1896)
1392. Trawiński Józef (13. 1. 1889)
1393. Doczkał Karol (4. 11. 1895)
1394. Krysowski Kazimierz (13. 1.1895)
1395. Ziesch Stanisław (25. 8. 1895)
1396. Snarski Michał Cl 7. 9. 1890)
1397. Mistat Stefan (23. 7. 1886)
1398. Buyno Antoni (24. 5. 1897)
1399. Michałek Alojzy (29. 12. 1893)
1400. Chrzanowski Feliks (30. 11. 1890)
1401. Konopka Eugenjusz Roman (18.'10. 1891)
1402. Franta Władysław (11. 4. 1895).
1403. Santarius Gustaw, dr. (19. 10. 1896)
1404. Kostrzewski Edmund (3. 11. 1892)
1405. Nowak Wilhelm Tadeusz (9. 5. 1890)
1406. Sadurski Antoni (12. 6. 1888)
1407. Lis Leon (15. 5. 1896)
1408. Stelzer Emanuel (10. 11. 1896)
1409. Baranowski Józef (1. 5. 1897)
1410. Lubczyński Władysław (11- 8. 1894)
1411. Czerny Antoni (6. 6. 1895)
1412. Redkowski-MenaszeKarol (7- 9- 1887)
1413. Wolański Zygmunt (26- 3. 1886)
1414. Auriga Rudolf (22. 12. 1890)
1415. Salzberg Arnold (10. 10. 1892)
1416. Mazanek Roman (1- 3. 1889)
1417. Burakowski Piotr (26. 6. 1887)
1418. Terlikowski Paweł Tomasz (6.10.1888)
1419. Gryszko Władysław (7. 12. 1898)
1420. Cydzik Walerjan (5. 12. 1889)
1421. Heit Leiser (17. 3. 1895)
1422. Weiss Stanisław, dr. (22. 4. 1893)
1423. Pichl Marjan (30. 10. 1896)
1424. Nodzyński Franciszek (4. 1. 1890)
1425. Wojciechowski Mieczysław (28. 12. 1894)
1426. Jezior Stanisław Agenor (22. 4. 1897)
1427. Kucielski Karol (30. 10. 1896)
1428. Piołunkowski Michał (28. 9. 1894)
1429. Szweda Franciszek (17- 2. 1896)
1430. Żurkowski Stanisław (29. 3. 1885)
1431. Dyczewski Stanisław (28. 4. 1890)
1432. Wojtar Bolesław (27. 11. 1893)
1433. Matera Stanisław (14. 2. 1894)
1434. Wolanin Rudolf Włodzimierz (28. 3. 1895)
1435. Węgrzyn Władysław Józef (27.6.1897)
1436. Grim Daniel (3. 4. 1892)
1437. Morecki Artur, dr. (19- 1. 1895)
1438. Szymanowski Romuald Józef (27- 2. 1890)
1439. Madeyski Stanisław (25. 7. 1891)
1440. Zahradnik Roman (24. 8. 1884)
1441. Kalisch Alfred Stanisław (15. 8. 1885)
1442. Stec Leon Augustyn (31. 5. 1888)
1443. Żarna Antoni (20. 5. 1890)
1444. Schuh Emil (27. 11. 1893)
1445. Reches Salomon, dr. (29. 3. 1896)
1446. Kapuściński Wincenty (1. 4. 1890)
1447. Warski vel Boruch Jan (7. 10. 1891)
1448. Romski Ludwik (5. 12. 1893)
1449. Śniegowski Jan Kazimierz (16.12.1891)
1450. Lewinger Mendel (10. 11. 1896)
1451. Machowski Stanisław (22. 8. 1894)
1452. Okołów Leonard (22. 12. 1891)
1453. Koeber Oskar (6. 5. 1892)
1454. Goldstein Józef (9. 1. 1892)
1455. Motoczyński Eugenjusz (30. 12. 1892)
1456. Warchołowski Jerzy (1. 1. 1898) (?)
1457. Ruszkowski Zygmunt (28. 4- 1883)
1458. Michałowski Władysław (14. 8. 1892)
1459. Passowicz Jan (27. 10. 1897)
1460. Skrzypczyński Józef (16. 3. 1894)
1461. Wojewódzki Sylwester (31. 12. 1892)
1462. Berthold Marjan (23. 8. 1891)
1463. Jampel Szymon ii- 8. 18-3)
1464. Grotowski Adam Edward (14.12.1887)
1465. Łuc Józef, inż. (27. 3. 1894)
1466. Bieniawski Stanisław Marjan (9. 4. 1898)
1467. Szukałowicz Zygmunt (6. 2. 1897)
1468. Barski Władysław (9. 3. 1889)
1469. Seyk Wiktor (28. 5. 1896)
1470. Szubert Roman (6. 8. 1890)
1471. Lelek Teodor (10. 4. 1885)
1472. Eichler Rudolf (17- 10. 1895)
1473. Karolini Bolesław (10. 2. 1899)
1474. Kostro Józef Kalasanty Adam (7. 9. 1895)
1475. Bradke Wacław (4. 8. 1893)
1476. Kalitowski Władysław Ludwik (6. 9. 1896)
1477. Guliński Stanisław (18. 3. 1894)
1478. Górowicz Józef (20. 2. 1895)
1479. Malczyk Józef Stanisław (14. 3. 1896)
1480. Hałaciński Mieczysław (19. 11. 1884)
1481. Tarnowiecki Stanisław Jan (6.4.1890)
1482. Bentke Rafał Adam Maksymiljan, dr. (24. 10. 1892)
1483. Macewicz Michał (16. 11. 1893)
1484. Pociecha Karol (2. 11. 1894)
1485. Blau Juljusz (21. 2. 1896)
1486. Sadkowski Czesław (4. 5. 1883)
1487. Radziwiłł Leon (22. 12. 1888)
1488. Kontowt Witold (22. 12. 1892)
1489. Morelowski Teofil (14. 4. 1899)
1490. Wec Włodzimierz (24. 5. 1896)
1491. Gorczyński Jan (19. 10. 1897)
1492. Wojtaszewski Jan (26. 12. 1886)
1493. Jędrzejowski Kazimierz (7. 11. 1893)
1494. Chomiak Kazimierz (22. 11. 1884)
1495. Dobrzański Władysław Juljau (1. 8. 1891)
1496. Forowicz Jan (6.5. 1891)
1497. Franciszczak Stanisław (1. 4. 1897)
1498. Pawłowski Gabryel (17. 3. 1891)
1499- Kwiatkowski Franciszek, mr. (24. 8. 1898)
1500. Kłoda Michał (3. 2. 1890)
1501. Halicki Bronisław (15. 9. 1883)
1502. Ożana Jerzy (1. 11. 1890)
1503. Szygowski Juljusz (21. 5. 1896)
1504. Dąbrowski Piotr Zygmunt (18.6.1890)
1505. Lesiak Stanisław (8. 5. 1895)
1506. Fliesser Henryk (13. 8. 1896)
1507. Skąpski Henryk Edward (3. 6.1895)
1508. Szuperski Czesław (20. 7. 1889)
1509. Roguski Wincenty (19. 3. 1897)
1510. Barber Ignacy, inż. (30. 6. 1883)
1511. Książek Ferdynand, dr. (29. 4. 1889)
1512. Krygier Aleksander (23. 4. 1896)
1513. Żardecki Marjan (15. 7. 1894)
1514. Górski Teodor Tadeusz (10. 6. 1889)
1515. Pyra Paweł (7. 7- 1892)
1516. Glattstein Szulim, dr. (1. 2. 1896)
1517. Gadek Kazimierz (24. 2. 1892)
1518. Danek Aleksander (29. 7. 1897)
1519. Ciszek Henryk (4. 1. 1890)
1520. Appel Józef (6. 8. 1896)
1521. Rajzer Feliks (10. 12. 1891)
1522. Knebloch Bronisław Karol (23.61893)
1523. Andrzejewski Bronisław (3. 9. 1894)
1524. Szałkowcki Leon. Edward (2. 10 11895) (?)
1525. Sosnowski Stefan Marjan (2. 9.1892)
1526. Treibicz Józef Mayer (19. 2. 1896)
1527. Bulowski Jan (27. 3. 1892)
1528. Muller Władysław (24. 1. 1897)
1529. Kliński Juljusz (2. 7. 1884)
1530. Urodę Antoni (31. 1. 1890)
1531. Olszewski Kazimierz (30. 1. 1888)
1532. Godula Wiktor, dr. (6. 8. 1898)
1533. Leliwa-Bobiński Witold Bogumił (5. 8. 1890)
1534. Wieczorek Stefan (8. 1. 1893)
1535. Walicki Jan (28. 3. 1897)
1536. Cuber Brunon (29. 12. 1895)
1537. Droździk Jan Adam (18. 12. 1890)
1538. Klaczyński Leon Roman (7. 12. 1887)
1539. Mach Władysław Emil (11. 6. 1891)
1540. Kordasiewicz Józef (3. 5. 1894)
1541. Mydlarz Stefan (21. 3. 1891)
1542. Biłko Karol (15. 5. 1890)
1543. Kością Józef (23. 8. 1890)
1544. Żulikowski Zygmunt (2. 5. 1886)
1545. Borodzicz Jan (5. 10. 1891)
1546. Żeligowski Józef (1. 12. 1891)
1547. Wardzyński Bronisław, mr. (13.2.1895)
1548. Bieliński Stefan (26. 12. 1890)
1549. Stefanowicz Stanisław (22. 11. 1891)
1550. Kuruś Paweł (5. 5. 1891)
1551. Rembacz Mieczysław (15. 5. 1883)
1552. Sieteski Włodzimierz Tadeusz (4. 9. 1890)
1553. Ziemba Władysław (18. 10. 1891)
1554. Mazurkiewicz Stanisław (15. 8. 1892)
1555. Starzycki Karol (7. 1. 1893)
1556. Stasiak Zygmunt (27. 3. 1894)
1557. Klimaszewski Wacław (4. 11. 1896)
1558. Małaszyński Bolesław (22. 5. 1897)
1559. Korzenny Włodzimierz (8. 3. 1891)
1560. Schiffer Emanuel (12. 12. 1895)
1561. Kruczkiewicz Antoni (24. 10. 1888)
1562. Jabłoński Jan (7. 10. 1892)
1563. Gil Wojciech (20. 4. 1887)
1564. Sowiński Michał Bronisław (3.9.1893)
1565. Konieczny Stefan (19. 11. 1892)
1566. Walląg Franciszek (4. 10. 1895)
LISTA STARSZEŃSTWA OFICERÓW REZERWY PIECHOTY — POR.
1567. Demel Kazimierz Konstanty (9. 3. 1889)
1568. Winnik Tomasz (.21. 12. 1888)
1569. Huczek Jarosław Anastazy, dr.
(15. 4. 1900)
1570. Janiszewski Leon (23. 6. 1885)
1571. Bolek Jan (21. 4. 1893)
1572. Sławiński Michał (1. 11. 1896)
1573. Silkowski Marjan (29. 12. 1892)
1574. Błaszczyk Jan (20. 7- 1890)
1575. Posclilotl Aleksander (11. 2. 1896)
1576. Madzurek Wiktor Michał (28. 9. 1894)
1577. Stępowski Stanisław (12. 6. 1889)
1578. Ziemski Józef (12. 3. 1896)
1579. Possinger Franciszek Kazimierz (26- 7. 1893)
1580. Świtkowski Lesław (1. 5. 1890)
1581. Radomski Jan (18. 6. 1898)
1582. Toporowski Władysław (27. 6. 1889)
1583. Gruszka Władysław (27. 7. 1887)
1584. Kalata Józef, dr. (1. 1. 1891)
1585. Kawa Wincenty (14. 3. 1894)
1586. Hirschhorn Maurycy (17. 12. 1894)
1587. Niżankowski Roman (29. 12. 1896)
1588. Suchoń Władysław (27. 7. 1893)
1589. Marcinów Antoni (30- 11. 1893)
1590. Bielecki Stanisław (25. 4. 1887)
1591. Limanowski Michał C10- 9. 1888)
1592. Wojciechowski Mieczysław (5.12-1895)
1593. Unsing Antoni (16. 9. 1893)
1594. Turski Eugenjusz Jerzy Kazimierz (16. 10. 1895)
1595. Widacki Mieczysław Zygmunt (10- 9. 1897)
1596. Woźniakowski Józef (9. 3. 1886)
1597. Szydłowski Marjan (8. 11. 1884)
1598. Bielecki Marjan (1. 2. 1895)
1599. Hydzik Edmund Stanisław (15.11.1890)
1600. Izbicki Stanisław (6. 8. 1891)
1601. Iwanowski Kazimierz (27. 8. 1883)
1602. Żychowski Robert Henryk (31.5.1898)
1603. Przyczynek Wiktor (29. 11. 1894)
1604. Wataci Michał C17. 7. 1892)
1605. Kopeć Józef (29- 8. 1S95)
1606. Kowalewicz Walerjan (14. 12. 1889)
1607. Rolnicki Wawrzyniec (20. 5. 1892)
1608. Jezierski Stanisław (7- 11- 1893)
1609. Falkowski Karol (13. 9. 1898)
1610. Raczyński Jan Kazimierz (19-6.1885)
1611. Pawłowski Józef (23- 2. 1888)
1612. Wysokiński Florjan (4. 5. 1892)
1613. Poliński Władysław Kazimierz (25- 2. 1893)
1614. Kapelan Ludwik (15. 3. 1895)
1615. Wrona Franciszek (11. 6. 1885)
1616. Pliszewski Tadeusz (4. 6. 1898)
1617. Szałagan Jan (17. 1. 1897)
1618. Waszkiewicz Leon (17. 8. 1893)
1619. Kądziela Jan (30. 11. 1894)
1620. Wielgus Wojciech (22. 4. 1895)
1621. Wolfstein Salomon (10. 3. 1889)
1622. Kawa Franciszek (13. 11. 1887)
1623. Hołyst Piotr (6. 6. 1893)
1624. Duda Michał (20. 10. 1893)
1625. Ożgo Dyonizy (1. 10. 1892)
1626. Baczek Karol, dr. (27. 1. 1897)
1627. Szklarnk-Leonkiewicz Michał (16. 11. 1891)
1628. Krzak Jan (16. 7. 1892)
1629. Kisiel Stanisław (29. 12. 1898)
1630. Oleksiak Jan (16. 8. 1896)
1631. Frankę Stanisław (29. 4. 1889)
1632. Jaskólski Stanisław, inż. (9. 8. 1894)
1633. Dziak Józef Ignacy (31. 1. 1896)
1634. Sorg Henryk (20. 9. 1895)
1635. Falek Benjamin (26. 9. 1896)
1636. Burnatowicz Stanisław Adam (20. 11. 1898)
1637. Kruszyński Józef (21. 3. 1887)
1638. Smoczyk Stanisław (21. 10. 1893)
1639. Griwo-Kossów Józef (29. U. 1892)
1640. Prochowski Stanisław Zygmunt (6. 4. 1889)
1641. Garmulewicz Antoni (10. 1. 1891)
1642. Ostruszka Władysław (23. 9. 1891)
1643. Marcinkiewicz Bolesław Antoni (17. 1. 1892)
1644. Pazdro Kazimierz Stanisław (21. 7. 1892)
1645. Popów Leonard (29. 6. 1896)
1646. Wind Wilibald (16. 5. 1884)
1647. Zabłocki Karol (28. 1. 1896)
1648. Waluszewski Edward Józef (12.3.1891)
1649. Mendyk Jan (25. 2. 1893)
1650. Goldberger Rudolf (11. 12. 1896)
1651. Nowosad Roman (28. 8. 1886)
1652. Banaszkiewicz Edmund (12. 11. 1888)
1653. Jędrzejowski Jan (10. 5. 1888)
1654. Przedpełski Czesław (8. 7. 1890)
1655. Kmietowicz Karol (7. 10. 1894)
1656. Szelepiński Wiktor (25. 10. 1884)
1657. Pawłowski Jan (22. 6. 1897)
1658. Sielicki Witold (17. 5. 1894)
1659. Keller Stanisław Emil Józef (18. 9. 1897)
1660. Bulsa Jnljan (9. 1. 1891)
1661. Skrzypczyński Antoni Jan (25.5.1883)
1662. Żegota Aleksander (16. 8. 1892)
1663. Cesul Leon (10. 4. 1888)
1664. Kosowski Marceli (22. 1. 1891)
1665. Żurakowski Stanisław (14. 2. 1889)
1667. Morcinek Augustyn (25. 8. 1891)
1668. Zero Mieczysław (16. 4. 1895)
1669. Frey Ludwik Piotr (26. 8. 1894)
1670. Kamiński Jan Stanisław (20. 4. 1884)
1671. Korpiela Józef (17. 8. 1896)
1672. Śpiewak Wojciech (28. 10. 1890)
1673. Danhofer Mieczysław (4. 7. 1894)
1674. Weingarten Witold, dr. (16. 2. 1897)
1675. Dzieduszko Kazimierz (24. 12. 1898)
1676. Doboszyński Edward (5. 7. 1897)
1677. Chmielewski Stefan (25. 8. 1892)
1678. Boher Bartłomiej (5. 2. 1893)
1679. Dienstl Franciszek (23. 4. 1895)
1680. Leouik Józef (6. 8. 1890)
1681. Czarkowski Marceli (30. 10. 1886)
1682. Janusz Jan (23. 1. 1894)
1683. Strzelichowski Stanisław Józef . (15. 4. 1895)
1684. Kozieradzki Aleksander (13. 6. 1885)
1685. Świtkowski Stefan Adam (15. 12. 1893)
1686. Rubini Maksymiljan (2. 3. 1897)
1687. Hrabi Tadeusz Antoni (8. 10. 1894)
1688. Sobolewski Witold (2. 12. 1889)
1689. Piekara Jan (27. 3. 1887)
1690. Pyszkowski Tadeusz Jan (23. 10. 1889)
1691. Malinowski Stanisław (16. 11. 1888)
1692. Polek Leon Jan (14. 6. 1895)
1693. Skalenajdo Włodzimierz (16. 3. 1892)
1694. Huza Stanisław (3. 2. 1898)
1695. Doleczek Franciszek (28. 11. 1890)
1696. Turkiewicz Jan (24. 6. 1893)
1697. Dworzak Egon, inż. (6. 10. 1895)
1698. Podolak Alfred (4. 9. 1889)
1699. Klimowicz Stanisław (2. 5. 1891)
1700. Krauze Feliks (17. 5. 1893)
1701. Lenczowski Lucjan (8. 3. 1891)
1702. Zaufał Wilhelm (19. 4. 1886)
1703. Kłopotowski Bogdan (23. 8. 1896)
1704. Tyczyński Jan (21. 10. 1889)
1705. Nawratil Władysław (31. 1. 1889)
1706. Tomiałojć Antoni (15. 5. 1893)
1707. Heimberg Feiwel (19. 10. 1891)
1708. Thron Ludwik (5. 1. 1889)
1709. Kaczyński Józef (10. 2. 1894)
1710. Pawłowski Janusz (18. 10. 1894)
1711. Roik Leopold (12. 10. 1894)
1712. Cwojdziński Stefan (10. 8. 1892)
1713. Syga Józef Feliks (14. 1. 1897)
1714. Kozłowski Józef (4. 7. 1884)
1715. Świderski Michał Władysław (26. 6. 1891)
1716. Gruner Maurycy (15. 4. 1896)
1717. Staszałek Stanisław (10. 11. 1884)
1718. Mazur Jan (16. 7. 1890)
1719. Pijarowski Jan (5. 4. 1892)
1720. Kiełbowicz Adolf (8. 10. 1889)
1721. Balcer Stefan (31. 8. 1894)
1722. Schlechter Alhert (21. 4. 1894)
1723. Gzyl Wojciech (26. 1. 1884)
1724. Mehl Zygmunt, dr. (27. 11. 1896)
1725. Czerny Kazimierz (19. 2. 1888)
1726. Chociej Jan (21. 4. 1895)
1727. Halper Zygfryd, inż. (25. 7. 1898)
1728. Janicki Aleksander Adam (7.9.1897)
1729. Rogala Polikarp (26. 1. 1884)
1730. Jaźwiński Michał (8. 11. 1889)
1731. Bodenstein Zygmunt (3. 7. 1892)
1732. Remiszewski Józef Szymon (22.2.1894)
1733. Żyła Edward (13. 10. 1883)
1734. Kowalski Tadeusz Alfred (25. 1. 1896)
1735. Żurakowski Tadeusz (4. 11. 1896)
1736. Budzyński Franciszek (18. 11. 1885)
1737. Grzesiowski Franciszek (16. 11. 1891)
1738. Dworzak Otto (2. 5. 1893)
1739. Micbnowski Edmund (16. 9. 1895)
1740. Drzymuchowski Jan (16. 9. 1897)
1741. Erhardt Franciszek (16. 7. 1893)
1742. Odlanicki-Poczobut Mikołaj Władysław (9. 9. 1893)
1743. Stefanowski-Załtan Józef (25. 2. 1896)
1744. Wielowiejski Jan (11. 7. 1897)
1745. Śledziński Kazimierz (2. 12. 1889)
1746. Bochenek Leon, dr. (23. 7. 1894)
1747. Maresch Rudolf Jan (30. 11. 1894)
1748. Kolber Dawid (2. 4. 1894)
1749. Raczyński Kazimierz (3. 3. 1885)
1750. Bobkiewkz Stanisław (10. 4. 1886)
1751. Weese Kazimierz Stanisław (7.5.1898)
1752. Ladenberger Jan Arnold (2. 1. 1894)
1753. Ratyński Michał (15. 12. 1895)
1754. Rusiecki Franciszek (19. 1. 1885)
1755. Zamoyski Jakób (14. 3. 1894)
1756. Gojżewski Stanisław (20. 9. 1894)
1757. Kister Marjan (28. 6. 1897)
1758. Jeschiwe Seweryn (5. 5. 1898)
1759. Matoga Alojzy (31. 7. 1894)
1760. Kojzar Paweł (4. 6. 1883)
1761. Golger Henryk (5. 11. 1886)
1762. Czachowicz Faustyn (15. 2. 1887)
1763. Łuszczewski Juljusz Kazimierz Stanisław (12. 4. 1892)
1764. Jałowiecki Arkadjusz (8. 8. 1893)
1765. Jarmuszyński Bolesław Teodor, dr.(27. 11. 1893)
1766. Runc Otton Stefan (5. 10. 1893)
1767. Briick Szymon (14. 11. 1885)
1768. Kling Jerzy (22. 6. 1894)
1769. Jaźwiński Jan (23. 10. 1886)
1770. Vogelgesang Stanisław (16. 11. 1887)
1771. Charzewski Felicjan (17. 7. 1892)
1772. Slisz Jan (4. 12. 1894)
1773. Maciejczyk Kazimierz (4. 2. 1892)
1774. Lewicki Eugenjusz (6. 9. 1898)-
1775. Lasota Paweł (6. 10. 1890)
1776. Rychliński-Wyszesławcew Włodzimierz (18. 12. 1894)
1777. Tomaszewski Jan (1. 6. 1894)
1778. Pająk Józef (9. 7. 1892)
1779. Zaręba Rudolf (11. 12. 1894)
1780. Gumplowicz Bronisław (30. 11. 1896)
1781. Domejko Stanisław (4. 1. 1890)
1782. Kotsehy Stefan (11. 1. 1891)
1783. Stein Leon (22. 6. 1895)
1784. Iwanciow Paweł (21. 6. 1890)
1785. Nowakowski Stanisław (9. 5. 1894)
1786. Marecki Ferdynand (10. 6. 1896)
1787. Schoenowitz Marjan, dr. (14. 11. 1896)
1788. Baranowski Aleksander (17. 4. 1897)
1789. Pasiewicz Franciszek (29. 1. 1896)
LISTA STARSZEŃSTWA OFICERÓW REZERWY PIECHOTY — POR.
1790. Łukaszkiewicz Kazimierz Michał (10. 10. 1889)
1791. Knapik Zdzisław (2. 7. 1895)
1792. Bedryński Franciszek (2. 3. 1893)
1793. Maultz Józef (9. 6. 1893)
1794. Piątkiewicz Stanisław Eugenjusz, dr. (3. 1. 1896)
1795. Gęszka Józef (1. 2. 1898)
1796. Woltyński Franciszek (4. 10. 1883)
1797. Jesipowicz Wiktor (15. 4. 1892)
1798. Dziewiatkowicz Władysław (12.9.1895)
1799. Ohanowicz Stanisław (29. 8. 1886)
1800. Seinpiński Tadeusz Michał (29.9.1896)
1801. Przystaj Józef (22. 3. 1896)
1802. Glapa-Glaniński Stefan (17. 12. 1890)
1803. Drżał Mieczysław (21. 2. 1890)
1804. Dabrowski-Gebhard Józef (26. 9. 1887)
1805. Skiba Edward (4. 9. 1893)
1806. Bonowski Antoni (9. 1. 1896)
1807. Zieliński Józef Kazimierz (29. 7. 1896)
1808. Piasecki Anatol (18. 3. 1893)
1809. Zawadzki Marjan (16. 6. 1889)
1810. Średziński Mieczysław (12. 5. 1895)
1811. Krzemiński Władysław (27. 6. 1895)
1812. Sagan Franciszek (16. 3. 1888)
1813. Maślanka Jan (1. 1. 1891)
1814. Iwanowski Mikołaj (25. 4. 1892)
1815. Ratyński Henryk Kazimierz (13. 9. 1892)
1816. Ekert Karol Ludwik, inż. (25. 7. 1898)
1817. Buczkowski Ksawery (2. 1. 1887)
1818. Kraus Eugenjusz Władysław (5. 11. 1896)
1819. Hilczer Juljusz, inż. (25. 11. 1896)
1820. Kaszycki Zdzisław Ignacy Erazm (7. 5. 1891)
1821. Ząhek Tadeusz (9. 9. 1896)
1822. Bednarski Jan (23. 10. 1895)
1823. Semik Ludwik (24. 8. 1889)
1824. Duda Piotr Paweł (11. 7. 1898)
1825. Kratochwil Tadeusz Władysław (28. 10. 1893)
1826. PomarańskL Zygmunt (20. 1. 1898)
1827. Prokopczyc Bohdan (17. 8. 1895)
1828. Jakubowski Stanisław Adam (4.4.1898)
1829. Krakowski Stanisław (6. 11. 1896)
1830. Reiss Robert (16. 11. 1896)
1831. Jagodziński Tadeusz (18. 7. 1894)
1832. Szaroch Karol (27. 11. 1897)
1833. Żygalski Józef (19. 3. 1892)
1834. Szyprowski Maksymilian (16. 9. 1895)
1835. Segal Dawid Eisig (25. 1. 1896)
1836. Sokal Henryk (21. 10. 1892)
1837. Kruczyński Józef (9. 3. 1893)
1838. Menkes Ignacy (27. 1. 1895)
1839. SzwarcbartC-Wald cmar Jerzy (6. 11. 1894)
1840. Słuszkiewicz Edmund (27. 8. 1893) (?)
1841. Skibiński Teofil (20. 12. 1891)
1842. Markowski Stefan Aleksander (2. 9. 1894)
1843. Jereczek Antoni (10. 5. 1891)
1844. Jurkowski Marjan (13. 4. 1885)
1845. Prawdzik Jan (17. 10. 1892)
1846. Pesches Józef Marceli (22. 7. 1894)
1847. Kónigl Adolf (18. 2. 1895)
1848. Ciszkiewicz Konstanty (2. 10. 1883)
1849. Stein Jakób (16. 3. 1895)
1850. Celichowski Stanisław (25. 9. 1885)
1851. Dorczak Franciszek (28. 3. 1894)
1852. Kara Mieczysław (25. 12. 1895)
1853. Szwiger Gustaw (19. 1. 1895)
1854. Czaykowski Ludwik Tadeusz (29. 1. 1895)
1855. Rakowiecki Zbigniew (9. 6. 1895)
1856. Salwiński Jan Kazimierz (26. 1- 1889)
1857. Kawalec Romuald (21. 8. 1893)
1858. Rozumski Stefan (28. 4. 1890)
1859. Lipiński Jan (23. 4. 1893)
1860. Stańkowski Kazimierz (11. 1. 1894)
1861. Rzadkiewicz Michał Bonifacy, dr. (14. 5. 1898)
1862. Stańczyk Stanisław (10. 8. 1898)
1863. Burno Kazimierz (15 6. 1893)
1864. Eljasz Marjan (25. 1. 1897)
1865. Leszczyński Józef (1. 4. 1890)
1866. Zamazał Stanisław (17. 5. 1885)
1867. Deniitrowski Antoni (10. 9. 1893)
1868. Bielan Mikołaj (6. 5. 1894)
1869. Sala Michał (10- 9. 1896)
1870. Feld Filip (2. 5. 1897)
1871. Wolny Władysław (23. 6. 1897)
1872. Rutkowski Tadeusz, mr. (15. 12. 1898)
1873. Sztwiertnia Karol (8. 9. 1892)
1874. Lewicki Józef (26. 4. 1893)
1875. Nyczaj Stefan 18. 1. 1891)
1876. Kołodziej Julian '.22. 2. 1897)
1877. Gawlik Jan (6. 8. 1897)
1878. Okoński Jan (1. 7. 1898)
1879. Sikora Jan (3. 9. 1898)
1880. Rewkowski Mieczysław (21. 10. 1889)
1881. Korolewicz-Jucewicz. Ryszard (6. 6. 1889)
1382. Korczewski Henryk (10- 1- 1895)
1883. Ziesch Ludwik (23. 8. 1887)
1834. Pietruszka Józef (2. 8. 1893)
1885. Tobiasz Artur Zygmunt (1. 1. 1890)
1886. Piwarski Jan Feliks (22. 11. 1896)
1887. Kondolewicz Adam (7. 12. 1886)
1888. Koniewicz Benedykt (6. J. 1890),^
1889. Wojtowicz Ludvvfk Władysław Jufjusz (19. 1. 1893)
1890. Szpyrko Franciszek (2. 11- 1893)
1891. Kocur Franciszek (30. 8. 1896)
1892. Siwek Stanisław (21. 4. 1897)
1893. Dobrowolski Czesław (27- 6. 1899)
1894. Katzer Lesław Antoni (17. 9. 1893)
1895. Kamiński Antoni (2. 1. 1894)
1896. Kąkolewski Henryk (19. 1. 1894)
1897. Zahaczewski Władysław (3. 10. 1891)
1898. Szafnicki Zdzislaw Zygmunt (27. 6. 1897) (?)
1899. Dzwonkowski Aleksander (7.12.1884)
1900. Orzechowski Władysław (19. 1. 1896)
1901. Czajka Tadeusz (29. 10. 1893)
1902. Gawliński Michał, inż. (29. 7. 1898)
1903. Klich Antoni (12. 11. 1884)
1904. Kozub Władysław, dr. (29. 6. 1896)
1905. Szczerba-Likiernik Adolf (16.10-1895)
1906. Bezdek Antoni (20. 2. 1896)
1907. Giirtler Seweryn Witold (9. 11. 1896)
1908. Szwejkowski Ignacy (5. 1. 1889)
1909. Gorzkowski Jerzy (13. 1. 1893)
1910. Głowacz Bogumił (24. 6. 1894)
1911. Janiszewski Konstanty Ignacy (22. 1. 1888)
1912. Lóffelholz Lejh (5. 8. 1891)
1913. Dawidowicz Eugenjusz (21. 10. 1891)
1914. Kąkolewski Zdzisław (29. 12. 1893)
1915. Gorczyca Wojciech (10. 2. 1892)
1916. Białoś Józef (17. 2. 1894)
1917. Gulecki Zygmunt (28. 2. 1895)
1918. Kotowicz Edmund (9. 4- 1895)
1919. Belolila^k Artur (3. 12. 1896)
1920. Korzon Władysław (24. 4. 1891)
1921. Rvmorz Andrzei (22. 11. 1893)
1922. Namysłowski Józef (7. 2. 1892)
1923. Sklenarz Leopold (20. 12. 1891)
1924. Sobiepan Jan (10. 11. 1889)
1925. Chiberski Mieczysław (19-10. 1892)
1926. Konopacki Edward (23. 1. 1897)
1927. Dębicki Euzehjusz (14. 8. 1897)
1928. Ślusarczyk Ludwik (3. 5. 1896)
1929. Dobrzański Michał (23. 9. 1895)
1930. Skarżyński Tadeusz (9. 6-1883)
1931. Pudek Adam Jan (11- 12- 1891)
1932. Sajkiewicz Leonard (27. 10. 1893)
1933. Fedorowicz Donat (21. 4. 1893)
1934. Jundziłło-Ryłło Kazimierz (9- 3. 1890)
1935. Kupkowski Marjan (24. 3. 1891)
1936. Pellar Jan (14. 5. 1896)
1937. Pulkrabek Herman Gustaw (7. 4. 1888)
193§. Janik Ludwik Izydor, inż. (16.1.1895)
1939. Damrosz Stanisław Roman (28.2.1897)
1940. Gerjatowicz Antoni (8. 10. 1896)
1941. Karp Wojciech Longin (24. 3. 1885)
1942. Korniak Henryk (21. 1. 1893)
1943. Bednarczuk Stanisław, inż. (2.4.1895)
1944. Windak Leon (26. 3. 1885)
1945. Grosman Wilhelm, inż. (1. 1. 1897)
1946. Kuncewicz Stanisław (1. 9. 1898)
1947. Weinar Jan Juljusz (5. 2. 1898)
1948. Pęcak Ignacy (22. 7. 1884)
1949. Tuszkiewicz Bronisław (1. 8. 1896)
1950. Oehrymowicz Michał (7. 10. 1888)
1951. Paździora Alojzy (30. 5. 1891)
1952. Wysocki Antoni (25- 5. 1884)
1953. Dziadosz Tomasz (16. 12. 1893)
1954. Mackiewicz Jan (14- 12. 1894)
1955. Rogalski Władysław (4. 4- 1895)
1956- Liśkiewicz Stefan (3. 11. 1896)
1957. Gumiński Józef (29. 1. 1898)
1958. Piotrowski Stanisław Bronisław (5. 1. 1894)
1959. Tomaszewski Wacław (25. 12. 1898)
1960. Bavkowski Aleksander (25. 3. 1891)
1961. Wittal Paweł (26. 1. 1893)
1962. Pyrkiewicz Jan (20- 8. 1891)
1963. Hofman Stanisław (23- 10- 1891)
1964. Bielicki Władysław (27. 6- 1897)
1965. Rembiszewski Stefan (10. 2. 1895)
1966. Kołodziejski Józef (14- 6. 1885)
1967. Bulik Stefan (22. 11- 1895)
1968. Kowalczyński Kazimierz (4. 12. 1884)
1969. Zagojski Michał (21. 8. 1896)
1970. Tarnawski Mieczysław (14. 9. 1893)
1971. Jasiński Jan (12. 8. 1895)
1972. Łęgiewski Aleksander (27. 8. 1885)
1973. Cewe Antoni Ludwik (7. 6. 1895)
1974. Ziemacki Bolesław (21- 8. 1895)
1975. Stendig Szulim (14. 3. 1894)
1976. Cieplak Roman (11. 7. 1894)
1977. Posłuszny Józef (1- 3. 1883)
1978. Cywiński Feliks (20- 11. 1892)
1979. Petras Karol (18. 6. 1895)
1980. Niedźwiedź Maciej (25. 9. 1896)
1981. Umecki Józef (14. 3. 1889)
1982. Ciesielski Jan (3. 6. 1887)
1983. Krzymiński Włodzimierz (11.11.1887)
1984. Łubieński Bogusław (25. 12. 1893)
1985. Wolanin Henryk (3. 6. 1890)
1986. Dziewicki Zygmunt (17. 4. 1892)
1987. Wilk Antoni (10. 5. 1886)
1988. Baścik Stanisław (13. 1. 1897)
1989. Sokół Bolesław (25. 9. 1894)
1990. Drzewiecki Roman (9. 8. 1883)
1991. Krupiński Tadeusz Władysław (10. 3- 1894)
1992. Berezowski Kazimierz (18. 11. 1896)
1993. Pawłowski Bolesław Piotr (29.6-1894)
1994. Owczarz Stanisław (26. 12. 1889)
1995. Dąbrowski Stefan (18. 12. 1896)
1996. Pollak Stanisław (5. 6. 1896)
1997. Kubikowski Aleksander (20- 2. 1888)
1998. Radochoński Mikołaj (6. 12. 1893)
1999. Lesiak Kacper (8- 1- 1890)
2000. Potępa Ignacy (21. 6. 1889)
2001. Łokucijcwski Jan (15. 7. 1891)
2002. Milewski Michał (3. 8. 1883)
2003. Krawczewski Tadeusz (9. 8. 1889)
2004- Tarnawski Michał Andrzej (22. 11. 1889)
2005. Schrenzel Oskar (14- 4. 1896)
2006. Wicenciuk Klemens (8. 4. 1893)
2007. Horski Juljusz (10. 9. 1885)
2008. Przestrzelski Tadeusz Marjan (8. 9. 1897)
2009. Wadlewski Edward (11. 5. 1889)
2010. Drozdowski Józef (29. 3. 1891)
2011. Thommće Mirosław (31. 3. 1894)
2012. Smereka Kazimierz (9. 2. 1897)
2013. Madecki Sylwester (23- 12. 1898)
2014. Dobrowolski Kazimierz (27- 8. 1892)
2015. Firla Jan (19. 11. 1897)

http://www.wbc.poznan.pl/dlibra/doccont ... 3&dirids=1
Avatar użytkownika
jerzy
Kreator Forum
Kreator Forum
Medale: 2
Twórca indeksów (2)

Powrót do Zbiory nazwisk, listy osób