6594. WP- Oficerowie Rezerwy 1934 r.

Listy zawierające wiele nazwisk, odnoszące się do wydarzeń, pozycji, funkcji, wojsk itp.
UWAGA: Listy osób pochowanych na cmentarzu, albo listy mieszkańców umieszczać w dziale Miejsca. W tym dziale tylko listy osób, niezwiązane z konkretnym miejscem.

WP- Oficerowie Rezerwy 1934 r.

Postprzez jerzy » 04.01.2010

LISTA STARSZEŃSTWA OFICERÓW REZERWY PIECHOTY — PŁK. — PPŁK. MJR.
KORPUS OFICERÓW PIECHOTY
A. OFICEROWIE REZERWY
Lista starszeństwa
PUŁKOWNICY.
Starszeństwo z dniem 1-go czerwca 1919 r.
1. Rnmsza Kazimierz (20. 8. 1886)
2. Morawski Władysław Artnr Paweł (15. 1. 1883)
Starszeństwo z dniem 15-go sierpnia 1924 r.
1. Matuszewski Ignacy, dypl. (10. 9. 1891)
2. Maćkowski Zdzisław (17. 3. 1895)
PODPUŁKOWNICY.
Starszeństwo z dniem 1-go czerwca 1919 r.
1. Boczkowski-Boćkowski Wiktor Franciszek (23. 9. 1885)
2. Grzybowski Witold (21. 6. 1887)
3. Łabuć Czesław¦ (23. 10. 1885)
4. Bazyiewicz Odon (16. 6. 1885)
5. Lisowski Antoni (17. 6. 1883)
6. Jakubski Antoni Władysław, dr.(28. 3. 1883)
7. Sikorski Łucjan (1. 4. 1886)
8. Szałowski Tadensz, dypl. (5. 5. 1885)
9. Jakubiczka Emanuel (11. 4. 1884)
10. Śliwiński Bernard, dr.' (5. 7. 1883)
11. Skórski Stanisław (15. 4. 1883)
12. Duplicki Tadensz (23. 9. 1885)
13. Paryłowski Karol (29. 1. 1888)
14. Szczepan Józef 24. 2. 1885)
15. Skrybbo Witold (10. 10. 1889)
16. Sokołowski Józef (3. 1. 1890)
17. Ruszkiewicz Wiaczesław (2. 4. 1887)
18. Ekkert Józef (17. 4. 1884)
19. Piotrowski Michał (26. 7. 1892)
20. Rutkiewicz Wincenty (1. 12. 1886)
21. Ostrowski Stanisław, dypl. (6. 1. 1884)
22. Zaleski Antoni (25. 8. 1885)
Starszeństwo z dniem 1-go lipca 1923 r.
1. Schimak Juljan Tadensz (26. 10. 1883)
2. Krzywoszyński Jakób Stanisław (21. 7. 1886)
Starszeństwo z dniem 15-go sierpnia 1924 r.
1. Leligdowicz Leon (25. 4. 1883)
2. Nagler Leon, dr. (27. 2. 1884)
Starszeństwo z dniem 1-go stycznia 1928 r.
1.Jędrzejewicz Wacław, dypl. (29. 1. 1893)
2. Kara Stanisław, dypl. (2. 9. 1893)
Starszeństwo z dniem 1-go stycznia 1932 r.
1. Kościałkowski-Zyndram Marjan (7. 3. 1892)
Starszeństwo z dniem 1-go czerwca 1919 r.
Majorowie
1. Źerański Stefan (4. 12. 1886)
2. Wais Andrzej Jan (4. 2. 1884)
3. Prot Jan, dypl. inż, (29. 9. 1891)
4. Tomaszewski -Aleksander Mikołaj (6. 12. 1890)
5. Świderski Gnstaw (17. 4. 1891)
6. Jeż Adolf (1. 6. 1888)
7. Dobrowolski Kasper Wiktor (6. 1. 1886)
8. Haduch Zdzisław (22. 1. 1883)
9. Wilusz Bronisław (29. 8.1883)
10. Siedlecki Jan (5. 5. 1886)
11. Sochacki Paweł Karol Teodor (28. 4. 1883)
12. Kreiter Kazimierz' (6. 10. 1885)
13. Krawczyński Jan (8. 2. 1885)
14. Biłyk Alfred (25. 9. 1889)
15. Skiba Józef, dr. (9. 3. 1883)
16. Englert Jan Wincenty (2. 2. 1889)
17. Bergman Stanisław (26. 10. 1885)
18. Bellazi Franciszek (16. 2. 1888)
19. Pławiński Bolesław (11. 4. 1887)
20. Kancki'Stanisław (8. 5. 1884)
21. Tynelski Stanisław Wincenty, dr.(22. 1. 1883)
22. Kierzkowski Kazimierz (10. 7. 1891)
23. Igieł Alfred (12. 4. 1885)
24. Poliwka Andrzej (20. 10. 1883)
25. Świtalski Kazimierz, dr. (4. 3. 1886)
26. Regulski Jannsz (27. 12. 1887)
27. Lisiewicz Adam (26. 9. 1889)
28. Schindler Franciszek (29. 8. 1889)
29. Kozłowski Eugenjusz (6. 1. 1890)
30. Piekarski Klemens (21. 11. 1888)
31.Jędrzejewicz Janusz (21. 6. 1885)
32. Zeimer Markus (1. 2. 1885)
33. Jahl Stanisław Wincenty (5. 5. 1884)
34. Płonka Józef (23. 2. 1891)
35. Kałuski Wincenty, dr. (5. 4. 1885)
36. Faff Marjan (4. 8. 1891)
37. Jakajtis Aleksander (1. 9. 1887)
38. Wasung Tadeusz (21. 8. 1886)
39. Budzik Ignacy (17. 7. 1889)
40. Tomaszewski Zygmunt (4. 9. 1886)
41. Pawłowski Jan Władysław, dr.(17. 7. 1887)
42. Dąbrowski Edmund (19. 9. 1889)
43. Józefowicz Aleksander (26. 10. 1887)
44. Gabryel Jan (26. 10. 1887)
45. Michalewski Zbigniew (10. 12. 1885)
46. Błażejowski Andrzej (21. 7. 1885)
47.Jeske Stefan (10. 8. 1885)
48. Rudnicki Stanisław (21. 12. 1884)
49. Medwecki Mieczysław (4. 2. 1890)
50. Chosłowski Stefan (9. 5. 1889)
51. Bujalski Bolesław, dr. (21. 3. 1888)
52. Wojnar Józef Wincenty, dr. (13.7.1890)
53. Szmieloff Mikołaj (29. 4. 1891)
54. Mioduszewski Franciszek (18. 3. 1884)
55. Czajka Józef, inż. (11. 3. 1885)
56. Mienicki Ryszard, dr. (28. 7. 1886)
57. Halewski-Hrycyszyn Stefan (25.11.1887)
58. Muszyński Tadeusz (1. 9. 1889)
59. Drapella Rudolf (17. 7. 1888)
60. Wachowski Marcin (5. 10. 1887)
61. Ryszka Józef Marek (18. 12. 1893)
62. Szeliga-Żuławski Juljusz Krzysztof (12. 3. 1886)
63. Sikorski Władysław (10. 6. 1889)
64. Świechowski Stefan (7. 4. 1889)
65. Rękosiewicz Antoni (1. 8. 1889)
66. Michałowski Wacław (27. 9. 1891)
67. Mościcki Janusz (4. 5. 1898)
68. Osinkowski Kazimierz (21. 6. 1890)
69. Mirwiński Jan, dr. (16. 5. 1885)
70. Morstin Lndwik Hieronim (12.12.1886)
Starszeństwo z dniem 1-go lipca 1923 r.
1. Rożniecki Józef Bolesław, dypl. dr. (3. 6. 1890)
2. Duch Kazimierz, dypl. dr. (4. 3. 1890)
LISTA STARSZEŃSTWA OFICERÓW REZERWY PIECHOTY — MJR. — KPT.
Starszeństwo z dniem 15-go sierpnia 1924 r.
1. Spilczyński Wacław (15. 4. 1894)
2. Libicki Konrad, dypl. (21. 8. 1890)
Starszeństwo z dniem 1-go lipca 1925 r.
1.Rntkowski Aleksander Jerzy (7. 2. 1884
Starszeństwo z dniem 1-go czerwca 1919 r.
1. Ptaś Karol Władysław^. 1. 1891)
2. Harhart-Załuski Kazimierz Mieczysław (10. 1. 1894)
3. Krawczyk Stanisław Juljusz (6.1.1888)
4. Jaworowski Rajmund (31. 9. 1885)
5. Bunikiewicz Witold, dr. (21. 7. 1883)
6. Lelek Stefan (5. 9. 1885)
7. Gliński Roman Jan (6. 7. 1884)
8. Thomson-Długosiewicz Jerzy (29. 9. 1892)
9. Relidzyński Józef (11. 1. 1886)
10. Śmigielski Jerzy Jan (23. 9. 1890)
11. Eichler Walter (30. 8. 1885)
12. Malicki Marjan (28. 12. 1892)
13. Gwiżdż Feliks (12. 1. 1885)
14. Krogulski Włodzimierz Tomasz Józef (10. 4. 1894)
15. Młodkowski Tadeusz (19. 4. 1887)
16. Świątkowski Rndolf Seweryn (8. 1. 1889)
17. Pochmarski Bolesław (10. 4. 1883)
18. Karpiński Kazimierz (10. 10. 1884)
19. Kosikowski Stanisław (22. 3. 1883)
20. Torosiewicz Kajetan (25. 8. J884)
21. Chodaczek Władysław Wojciech, dr. (18. 1. 1884)
22. Dorobczyński Bronisław (26. 6. 1884)
23. Szałkowski Kazimierz (10. 4. 1884)
24. Spisacki Bronisław (17. 9. 1887)
25. Rożkiewicz Stanisław (6. 12. 1894)
26. Brzozowski Hubert (21. 10. 1883)
27. Boryczka Henryk (5. 7. 1884)
28. Hamielec Jan (21. 12. 1884)
29. Kulski Juljan (5. 12. 1892)
30. Szaniawski Władysław, dr., inż.(7. 6. 1891)
31. Korczyński Konstanty (22. 10. 1885)
32. Żralski Hieronim (24. 8. 1884) .
33. Brodziński Mieczysław (3. 5. 1894)
34. Trznadel Władysław (24. 8. 1884)
35. Kratz Brnno (6. 10. 1884)
36. Gadomski Włodzimierz (26. 9. 1884)
37. Wesołowski Józef (3. 12. 1889)
38. Stojanowski Józef, dr. (19. 7. 1884)
39. Michalski Janusz (21. 10. 1883)
40. Ankudowicz Edward Kazimierz (30. 6.-1888)
41. Lisowski Wacław (28. 9. 1889)
42. Longardt Jan (21. 7. 1884)
43. Bober Tadeusz (12. 9. 1894)
44. Przybylski Feliks (7. 4. 1883)
45. Wojnowski Ludwik (27. 8. 1885)
46. Dobrowolski Leon Jan (12. 10. 1885)
47. Pfaff Karol (30. 10. 1884)
48. Krzystkiewicz Bronisław, dr. (26. 8. 1888)
49. Cholewa Stanisław (13. 8. 1884)
50. Praszałowicz Bronisław Jakób (17. 7. 1884)
Starszeństwo z dniem 1-go stycznia 1929 r.
1. Hauke-Nowak Aleksander, dypl. (24. 2. 1896)
2. Rogowski Bazyli (27. 5. 1894)
3. Neugebauer Jerzy (2. 6. 1893)
Starszeństwo z dniem 1-go stycznia 1930 r.
1. Dekański Tadeusz Wojciech, dypl. dr. (23. 4. 1894)
Starszeństwo z dniem 1-go stycznia 1931 r.
1. Myśliński Mieczysław, mr. (5. 6. 1994)
Starszeństwo z dniem 1-go stycznia 1932 r.
1. Sokołowski Stefan Seweryn (29. 7. 1899)
Kapitanowie
51. Rosenberg Herman (19. 12. 1883)
52. Barabasz Juljan Stanisław (10.5.1885)
53. Domanus Michał Antoni (20. 9. 1886)
54. Bigoszt Henryk (4. 5. 1895)
55. Latour Jan Kazimierz (17. 9. 1887)
56. Feret Jan (10. 5. 1885)
57. Krupa Jan (6. 7. 1885)
58. Niewiadomski Eugenjusz Edward Wawrzyniec (5. 9. 1890)
59. Kordzik Henryk Witold (13. 7. 1892)
60. Kukla Michał, inż. (27. 9. 1886)
61. Tyjewski Stefan (25. 7. 1884)
62. Włoskowicz Władysław (9. 6. 1889)
63. Ramek Feliks (20. 11. 1886)
64. Schoen Tadeusz Franciszek (29. 6. 1889)
65. Grzybczyk Jan Stanisław (27. 4. 1884)
66. Majta Franciszek, mr. (20. 10. 1884)
67. Munter Michał (11. 11. 1883)
68. Lipczyński Józef (11. 4. 1889)
69. Dyboski Roman (19. 11. 1883)
70. Sokulski Tadeusz (21. 10. 1883)
71. Kaczor Ignacy Salwator (24. 5. 1884)
72. Ślączka Kazimierz, inż. (26. 10- 1835)
73. Herbst Artur (29. 3. 1889)
74. Szlamka Edward (23. 7. 1886)
75. Sztaba Walenty (8. 2. 1884)
76. Spira Leopold Józef (6. 9. 1894)
77. Dunin Bogdan (9- 10. 1888)
78. Białecki Leon Gabryel (18. 6. 1883)
79. Berndt Juljusz (12. 4. 1885)
80. Rawnikar Franciszek Włodzimierz (14. 5. 1889)
81. Zgrzebniok Alfons (16- 8. 1891)
82. Saphier Józef, dr. (10. 10. 1886)
83. Trojanowski Bronisław (7. 12. 1884)
84. Truszkowski Tadeusz Marjan (19. 1. 1891)
85. Cyankiewicz Stanisław (22. 5. 1884)
86. Krzystek Alfons Józef, mr. (1.9.1885)
87. Żekoński Wacław (14. 7. 1885)
88. Tyrankiewicz Witold (7. 2. 1892)
89. Bielaszewski Aleksander (9. 11. 1885)
90. Skorupka Józef (14. 3. 1884)
91. Szanecki Leonard Kazimierz (5. 11- 1883)
92- Wasylkiewicz Jan (11. 5. 1883)
93. Paszyc Witold Kazimierz (12.10.1886)
94. Strzegocki Kazimierz (5. 11. 1894)
95. Holzer Gwido (24. 3. 1883)
96. Berger Rudolf Marjan (23. 4. 1883)
97. Zajchowski Zygmunt (26. 5. 1887)
98. Sołtysik Władysław Józef (13. 3. 1883)
99. Jedynak Jan (20. 7. 1892)
100. Figna Józef (16. 3. 1886)
101. Ganiecki Leonid (9. 12. 1886)
102. Papierkowski Leopold (17. 5. 1887)
103. Szczerski Gustaw (23. 7. 1888)
104. Plezia Jakób (9- 7. 1885)
105. Dracz Jan (25. 10. 1887)
106. Makuch Karol (7. 10. 1885)
107. Wolff Edward (10. 11. 1886)
108. Podwapiński Franciszek Marjan (20. 1. 1886)
109. Niedźwiecki Walerjan (6. 1. 1897)
110. Paprocki-Socha Franciszek (2.12.1888)
111. Friedmann Zygmunt, dr. (18. 9. 1887)
112. Goebel Władysław (19- 12. 1884)
113. Smiłowski Filip (17. 11. 1892)
114. Płachciński Aleksander (20. 2. 1886)
115. Hulewicz Wacław Andrzej Nikodem (15. 9. 1891)
116. Znajdowski Wacław (18. 3.1889)
117. Mianowski Edward, inż. (26. 7. 1884)
118. Borowski Władysław (1. 8. 1888)
119. Rutkowski Jan (15. 5- 1889)
120. Smereka Stanisław (19. 6. 1894)
121. Pollak Roman, dr. (31. 7. 1886)
122. Spława-Neyman Witold (4. 6- 1896)
123. Krzaczyński Stefan (17. 8. 1883)
124. Augustyn Piotr (7. 9. 1888)
125. Potyka Józef, dr. (5- 8. 1886)
126. Eisenscher Izak, dr. (28. 11. 1885)
127. Starzyński Stefan (19. 8. 1893)
128. Kułakowski Tomasz (5. 1. 1884)
129. Winnicki Wiktor (6. 1. 1883)
130. Wołosiewicz Witalis (16. 4. 1887)
131. Audykowski Stanisław (15. 6- 1891)
132. Frisch Ignacy (26. 5- 1889)
133. Boguszewski Jan (6. 3. 1885)
134. Gorczyca Franciszek (8. 9- 1884)
135. Imiela Andrzej Stanisław (10.11.1886)
136. Klingenberg Karol (22. 6. 1890)
137. Urban Paweł (3. 2. 1889)
138. Gluck Mojżesz (17. 1. 1884)
139. Bańczyk August (14- 8. 1888)
140. Slizykow Mikołaj (23. 6. 1887)
141. Scheuring Stanisław, dr. (30.9.1894)
142. Kiryłow Leon (17.-11. 1006) (skreślone piórem0
143. Zemła Józef, dr. (7. 11- 1887)
144. Zawoyski Kazimierz (12. 3. 1883)
145. Lercel Franciszek (30. 1. 1885)
146. Żyborski Kazimierz ( 1896)
147. Kozłowski Edward (2. 10. 1884)
148. Sapecki Bronisław (6. 10- 1884)
149. Mostowski Szczepan Kazimierz, mr.(25. 12. 1887)
150. Mazur Eustachy (6. 10. 1887)
151. Hawlat Wacław Roman (9. 8. 1888)
152. Przybyś Stanisław, dr. (16. 11. 1886)
153. Papuszka Rudolf (10. 4. 1885)
154. Zawuski Waldemar Adolf (15.11.1885)
155. Adamczak Tomasz (13. 5. 1887)
156. Bogocz Dominik, dr. (1. 8- 1886)
157. Pożarski Arkadjusz (2. 3. 1889)
158. Neff Marjan Włodzimierz (7-9.1890)
159. Kapturkiewicz Władysław (18.2.1885)
160. Klimecki Stanisław, dr. (20.11.1883)
161. Biały Bronisław (3. 4. 1888)
162. Galiński Roman (17. 4. 1886)
163. Tauliczek Stanisław (6. 8. 1887)
164. Prokop Franciszek (30. 3. 1887)
165. Polakowski Kazimierz (7. 2. 1885)
166. Krański Bronisław (18. ,1. 1883)
LISTA STARSZEŃSTWA OFICERÓW REZERWY PIECHOTY — KPT.
167. Gunia Antoni, dr. (16. 4. 1890)
168. Kiwała Jan Wojciech, dr. (6. 6- 1890)
169. Wasserberger Józef, dr. (15. 5. 1890)
170. Olszański Witalis (11. 9. 1885)
171. Łnkiewicz Aleksander (28. 11. 1885)
172. Skulski-Mastaj Antoni (17. 1. 1889)
173. Każniakowski Robert (7. 6. 1891)
174. Hetper Mieczysław (12. 8. 1894)
175. Ruinel Władysław (23. 4- 1885)
176. Szromba Marian Stanisław, dr. (17. 8. 1895)
177. Kucharewicz Mirosław (2. 1. 1888)
178. Rogosz Kazimierz (3. 3. 1884)
179. Lenczewski-Samotyja Eugenjusz, inż. (4. 3. 1889)
180. Reiner Artur, dr. (2. 11. 1893)
181. Alimow Jakób (21. 4. 1887)
182. Krzywonos Jan (29. 3. 1889)
183. Reiner Abraham, dr. (14. 1. 1892)
184. Tabaka Michał (15. 2. 1890)
185. Murzewski Władysław (23- 3. 1884)
186. Szura Stanisław (27. 10. 1887)
187. Górski Antoni (25. 10. 1889)
188. Rajtar Franciszek (5. 7. 1888)
189. Kowalski Jan, dr. (24. 2. 1889)
190. Klotzek Rudolf (29. 1. 1890)
191. Podwiński Henryk Mikołaj (16. 4. 1890)
192. Walas Wacław (31. 8. 1884)
193. Mojżeszowicz Bohdan (21. 10. 1887)
194. Rosiński Kazimierz Władysław (14. 9- 1892)
195. Stadtmiiller Alfred Jan (19. 12. 1887)
196. Turzański Edward, inż. (29. 9. 1887)
197. Dalewski Edmund (6. 12. 1888)
198. Nowak Henryk, dr. (16. 1. 1896)
199. Marszałek Franciszek, dr. (24. 8. 1893)
200. Rejman Henryk (7. 4. 1888)
201. Jaeger Władysław (2. 6. 1886)
202. Walczak Henryk Michał (23 .3. 1888)
203. Samujło Józef (10. 8. 1884)
204. Mond Paweł, dr. (14. 2. 1889)
205. Bortkiewicz Karol (4. 6. 1888)
206. Racbfał Stanisław (31. 3. 1887)
207. Królikowski Stefan Michał (2.8.1886)
208. Pawłowski Leopold, inż. (29. 10. 1887)
209. Ejsymont Witold (12. 8. 1883)
210. Długocki-Butrym Stanisław (7. 5. 1896)
211. Tomaszkiewicz Leopold Andrzej (28. 10. 1892)
212. Budziński Piotr (19. 10. 1889)
213. Mossoczy Romuald (8. 2. 1889)
214. Starzewski Józef (17. 8. 1884)
215. Hapanowicz Piotr (14. 3. 1890)
216. Accord Stanisław (13. 11. 1891)
217. Skwarczyński Adam (3. 12. 1886)
218. Mierzejewski Wacław Aleksander (7. 1. 1893)
219. Cyankiewicz Leon Marjan (5. 4. 1885)
220. Gazda Juljan (8. 1. 1892)
221. Adler Aleksander, dr. (5. 1. 1891)
222. Gutkowski Władysław Leon (20. 3. 1884)
223. Czerny Bronisław, inż. (20. 5. 1887)
224. Mięsowicz Antoni (3. 1. 1886)
225. Jernajczyk Bogdan (9. 3. 1890)
226. Konieczny Wojciech (15. 7. 1887)
227. Rupszyński Wiktor (13. 10. 1892)
228. Pelc Teofil (21. 4. 1888)
229. Skepiec Apolinacy (24. 8. 1885)
230. Jarosz Jnnma Bronisław Feliks, dr.(18. 5. 1897) (?)
231. Zagórski Stanisław Marjan (23.3.1890)
232. Gołogowski-Denhoff Mieczysław (8. 9. 1887)
233. Andermann Peretz, dr. (4. 3. 1889)
234. Piątkowski Adam Kornel (24. 9. 1885)
235. Bisztyga Stanisław (8. 5. 1889)
236. Hampel Franciszek (29. 1. 1887)
237. Zakrooki Ludwik, dr. (6. 11. 1894)
238. Jasielski Jan Maciej (3. 1. 1894) .
239. Jakubowski Bolesław Antoni (12. 7. 1886)
240. Robaczowski Jan Hugo, dr. (1.4.1889)
241. Chodorowski Józef Tadeusz, dr.(14. 2. 1890)
242. Grzegorzak Leon Franciszek (9.3.1887)
243. Czudowski Adolf Marjan, dr.(31. 7. 1889)
244. Wieruszewski Michał (26. 9. 1895)
245. Porębski Franciszek (29. 1. 1889)
246. Dwornik Bartłomiej (17. 7. 1888)
247. Kotowicz Józef Paweł (20. 1. 1891)
248. Horitza Wilhelm (28. 2. 1889)
249. Dąbrowski Kazimierz (27. 10. 1888)
250. Illg Jan (21. 7. 1890) (illg)
251. Mikulicz Bronisław (22. 7. 1891)
252. Sobolewski Mikołaj (18. 6. 1893)
253. Pilch Stanisław (2. 10. 1887)
254. Sielużv<ki Bronisław (15. 4. 1886)
255. Matzner Włodzimierz (6. 6. 1893)
256. Mandecki Stanisław (11. 4. 1889)
257. Goździewski Władysław (30. 4. 1887)
258. Sawicki Jan Chryzostom (28. 1. 1890)
259. Jaworski Jerzy (15. 11. 1889)
260. Żukowski Franciszek Józef, dr.(13. 1. 1891)
261. Spólnik Marjan, dr. (2. 12. 1890)
262. Tombiński Mieczysław (1. 8. 1887)
263. Lachman Stanisław Józef Wiktor (29. 3. 1891)
264. Bieleś Czesław Władysław (7.1.1888)
265. Marszewski Włodzimierz (20. 1. 1891)
266. Lubelski Marjan (13. 9. 1885)
267. Pietsch Stanisław (6. 12. 1889)
268. Błyskał Piotr (16. 5. 1893)
269. Kornecki Marjan, dr. (14. 8. 1891)
270. Kuettner Paweł (1. 6. 1884)
271. Hanus Jakób (24. 7. 1888)
272. Janson Eugenjusz (25. 10. 1887)
273. Bednarczuk Łukasz (26. 11. 1888)
274. Bandrowski-Kaden Juljusz (24.2.1885)
275. Biedrzycki Emil, dr. (5. 5. 1890)
276. Holy Karol Ludwik (6. 5. 1889)
277. Buła Józef (9. 10. 1889)
278. Nowosielski Zuzan Franciszek, dr.(12. 4. 1889)
279. Górski Karol (22. 4. 1883)
280. Milko Aleksander (30. 10. 1887)
281. Michajłowicz Jan (27. 1. 1890)
282. Szczęsny Kazimierz (1. 8. 1895)
283. Rvmwidzki Jan (24. 1. 1889)
284. Miszewski Michał Karol (29. 9. 1889)
285. Stachurski Józef (6. 3. 1889)
286. Śpicwankiewicz Ignacy (25. 8. 1895)
287. Kowalski Antoni Andrzej (17. 1. 1891)
288. Chrząszczewski Władysław (31.5.1891)
289. Dutkiewicz Marceli Władysław(19. 11. 1892)
290. Michalecki Piotr Jerzy (27. 6. 1893)
291. Kożełowski Jan (6. 4. 1894)
292. Rudnicki-Sipajło Stanisław (13.9.1884)
293. Umański Edward (9. 7. 1889)
294. Murkociński Stanisław, dr. (1.4.1889)
295. Fela Józef (28. 1. 1888)
296. Lubaczewski Tadeusz (23. 6. 1895)
297. Pauli Stefan (3. 8. 1895)
298. Mahler Jakób (14. 12. 1883)
299. Kawczak Rudolf, dr. (29. 3. 1890)
300. Gembka Hieronim (29. 9. 1892)
301. Rutz Franciszek (9. 6. 1886)
302. Harazin Franciszek (1. 12. 1894)
303. Czernecki Kazimierz Władysław (21. 5. 1892)
304. Mikułowski Jan Stefan, dr.(27. 12. 1889)
305. Chojnicki Wilhelm Ignacy, inż. (31. 7. 1890)
306. Dworzecki-Bogdanowicz Antoni (26. 6. 1887)
307. Krokowski Bolesław Józef Ludwik, dr. (27. 8. 1891) ¦
308. Trybowski Józef (16. 1. 1895)
309. Wybraniec Wincenty (19. 7. 1886)
310. Pallulon Antoni (11. 12. 1884)
311. Sianożewski Piotr, inż. (2. 2. 1891)
312. Gruber Henryk (13. 2. 1892)
313. Lewicki Michał (28. 9. 1891)
314. Robakowski Adam Ludwik Franciszek (7. 11. 1889)
315. Rolnicki Zygmunt, dr. (24. 3. 1885)
316. Kostrz Alfred (19. 5. 1888) .
317. Twardosz Andrzej (8. 8. 1889)
318. Mahler Mendel (12. 10. 1890)
319. Wischnowitz Henryk, dr. (14.10.1887)
320. Krupiński Józef (13. 3. 1888)
321. Rakisz Mieczysław, inż. (16. 4. 1895)
322. Bachowski Antoni, inż. (1. 6. 1892)
323. Deblessem Antoni Stanisław, inż. (5. 5. 1886)
324. Tymiński Stefan (23. 12. 1891)
325. Rogoż Roman, dr. (7. 2. 1889)
326. Radzim Bronisław (12. 11. 1892)
327. Kijewski Jerzy (20. 8. 1892)
328. Różycki Stanisław (7. 5. 1886)
329. Nowak Jan (21. 6. 1886)
330. Żbik Józef Michał (22. 2. 1893)
331. Piotrowski Jarosław Eugenjusz (12. 1. 1883)
332. Datka Władysław (8. 6. 1889)
333. Głowacz Franciszek (2. 4. 1890)
334. Butyter Emil (9. 4. 1893)
335. Moroz Aleksander (1. 12. 1894)
336. Feldmann Izaak, dr. (24. 6. 1889)
337. Krzyszkowski Bolesław Wincenty Józef (26. 11. 1889) .
338. Niebieszczański Władysław Andrzej Leon (22. 6. 1891)
339. Zarzycki Antoni (18. 4. 1890)
340. Czub Roman (10. 2. 1898)
341. Wyszyński Antoni (22. 7. 1887)
342. Kurzeja Jan (8. 2. 1895)
343. Nowakowski Gustaw (21. 7. 1891)
344. Kamiński Eugenjusz Wilhelm, dr.(19. 10. 1892)
345. Namysłowski Henryk (26. 9. 1890)
346. Rosiński Juljan (31. 1. 1890)
347. Udrycki Paweł (7. 11. 1885)
348. Smołucha Franciszek (2. 4. 1892)
349. Stolarz Jakób, dr. (15. 5. 1893)
350. Jezierski Stanisław (21. 1. 1889)
351. Górski Walenty (7. 7. 1888)
352. Zarychta Paweł (24. 3. 1885)
353. Olszewski Stanisław, dr. (3. 5. 1892)
354. Szymaszek Władysław Michał, dr. (17. 8. 1893)
355. Goga Józef Władysław (24. 9. 1890)
356. Kozłowski Władysław (22. 11. 1892)
357. Balcer Witold (17. 6. 1889)
358. Kwiatkowski Stefan Stanisław (25. 12. 1893)
359. Rapf Feliks (11. 1. 1891)
360. Ożarski Rudolf Marjan (4. 8. 1887)
361. Koczorowski Kazimierz (3. 3. 1883)
362. Kocur Adam Bronisław, dr. (1.5.1894)
363. Rappaport Józef (3. 4. 1891)
364. Kitaj Ludwik (28. 5. 1889)
365. Ameisen Berti (28. 8. 1883)
366. Lichtenberg Jan (24. 4. 1884)
367. Ogiela Jan (14. 12. 1888)
368. Cerlach Stanisław (24. 5. 1886)
369. Hofman Zygmunt (16. 6. 1892)
370. Orzechowski Józef (3. 5. 1896)
371. Tabaczyński Zygmunt, inż. (2. 5. 1889)
372. Adamski Karol (1. 7. 1892)
373. Giedziow Aleksander Bolesław (26. 2. 1887)
374. Michalski Kazimierz Maciej (24.-2. 1886) (?)
375. Szczyciński Władysław (4. 6. 1895)
376. Bieniasz Józef (8. 10. 1887)
377. Stadler Karol Ludwik (26. 1. 1886)
378. Sensmęcki Marcin, inż. (29. 9- 1889)
http://www.wbc.poznan.pl/dlibra/doccont ... 3&dirids=1
Avatar użytkownika
jerzy
Kreator Forum
Kreator Forum
Medale: 2
Twórca indeksów (2)

WP- Oficerowie Rezerwy 1934 r. (2)

Postprzez jerzy » 06.01.2010

LISTA STARSZEŃSTWA OFICERÓW REZERWY PIECHOTY — KPT.
379. Milski Władysław (7. 6. 1886)
380. ; Patlewicz Bronisław (11. 4. 1894)
381. Kohman Jan Ksawery Wojciech (7. 3. 1890)
382. Quest Stanisław Józef, dr. (23. 2. 1894)
383. Dreyer Emil (24. 9. 1888)
384. Tarnawski Wincenty Marjan, inż (16. 7. 1884)
385. Kossowski Jerzy (18. 7. 1889)
386. Makarewicz Józef (1. 11. 1887)
387. Kaleta Karol (2. 12. 1890)
388. Konek Aleksy (16. 7. 1886)
389. Stankiewicz Ryszard Izydor (3.4.1888)
390. Zegadłowicz Antoni Wiktor (26. 7. 1890)
391. Stokowiec Stefan (23. 1. 1892)
392. Wiśniewski Władysław (5. 9. 1887)
393. Skwarczyński Kazimierz (11. 7. 1890)
394. Zdanowicz Czesław (20. 10. 1888)
395. Starzewski Jan (26. 1. 1895)
396. Serafin Józef (14. 3. 1889)
397. Martini Marjan Bronisław (15.11.1892)
398. Bogajewski Mikołaj (5. 4. 1885)
399. Wróblewski Leon Antoni (5. 3. 1888)
400. Horak Stefan (22. 12. 1892)
401. Sidlarewicz Jan (21. 9. 1892)
402. Petro Kazimierz (15. 10. 1894)
403. Krupa Stanisław Łukasz (18. 10. 1885)
404. Partykiewicz Juljan (10. 9. 1886)
405. Kantor Paweł (1. 5. 1889)
406. Zaleski Juljusz Adam, dr. (29.5.1889)
407. Szanecki Kazimierz (21. 8. 1889)
408. Rybakiewicz Witold (30. 3. 1894)
409. Nofer Adolf (26. 12. 1890)
410. Gronowski Stanisław, dr. (1. 2. 1892)
411. Gruszczyński Heljodor (20. 7. 1892)
412. Mozdyniewicz Władysław Józef (15. 7. 1883)
413. Rozmysłowski Bartłomiej Ludwik, dr. (24. 8. 1889)
414. Śliwa Władysław (4. 3. 1889)
415. Rossowski Zygmunt (22. 10. 1890)
416. Górowski Jan (22. 11. 1891)
417. Schleyen Kazimierz Robert (21. 11. 1896)
418. Hoffmann Bogumił Adolf (17.6.1890)
419. Tarasiewicz Józef (18. 9. 1892)
420. Mielnik Eugenjusz (21. 3. 1895)
421. Tarnawski Adolf (25. 2. 1891)
422. Gumowski Jan (28. 10. 1883)
423. Sommer Jan. Mieczysław (10. 1. 1894)
424. Stafiej Tomasz (21. 12. 1889)
425. Wiśniowski Władysław Jan (7.7.1890)
426. Klausner Ludwik (11. 11. 1891)
427. Zachariasiewicz Ignacy (16. 5. 1889)
428. Kwiatkowski Mieczysław Marcin (11. 11, 1885)
429. Korwin Maciej Mieczysław (7. 9. 1895)
430. Szteger Józef Jan (31. 1. 1888)
431. Romański Mieczysław Aleksander (4. 10. 1888)
432. Gumiński Franciszek (29. 12. 1886)
433. Fabiańczyk Ludwik (11. 7. 1887)
434. Lorenczuk Robert (19. 6. 1891)
435. Jankowski Florjan Teodor (23.3.1892)
436. Hochfeld Stanisław (13. 9. 1893)
437. Brinken Stanisław (14. 9- 1883)
438. Świeżawski Adam (7. 1. 1891)
439. Gottas Juljan (2. 12. 1894)
440. Rothwein Józef (24. 6. 1886)
441. Toepfer Jan (16. 12. 1890)
442. Ablewicz Tadeusz (7. 3. 1894)
443.. Litorowicz Kazimierz (3. 5. 1885)
444. Słabicki Franciszek (8. 1. 1890)
445. Kobyliński Aleksander (31 8. 1889)
446. Dębski Bolesław Jan (12. 2. 1893)
447. Brodacki Franciszek Jakób, mr (20. 6. 1891)
448. Chmielowski Stanisław Marjan (17. 1. 1890)
449. Głab-Głąbowicz Bronisław,inż. (16. 8. 1888)
450. Kasperlik Emil Bruno Rudolf (17. 4. 1893)
451. Peksa Stanisław (29. 4. 1891)
452. Liszka Franciszek (10. 11. 1893)
453. Lelo Józef Herman (2. 3. 1889)
454. Daniłowicz Jan, dr. (21. 6. 1892)
455. Rożen Michał (24. 8. 1884)
456. Sakowski Tadeusz (14. 4. 1886)
457. Polański-Grim Mieczysław (4.11.1890)
458. Sikora Jerzy (26. 10. 1884)
459. Majewski Franciszek (21. 8. 1885)
460. Kowalski Edward (5. 9. 1889)
461. Werszner Stanisław (1. 5. 1890)
462. Czarnożyński Adam Marja (17.6-1894)
463. Złotowski Kazimierz Fabjan (20. 1. 1892)
464. Blum Jan, dr- (31. 7. 1893)
465. Sakarz Antoni (20. 9. 1890)
466. Wojtyna Józef (25. 2. 1895)
467. Stano Wojciech (5. 4. 1889)
468. Stryjek Józef Kalasanty (4. 7. 1889)
469. Pytlik Franciszek Tomasz (12-11.1895)
470. Skórka Andrzej, nir. (12. 10. 1893)
471. Leszczyński Józef (7. 5. 1888)
472. Szpala Franciszek (30. 3. 1890)
473. Wojtasiewicz Stanisław (20. 4. 1890)
474. Stańczykiewicz Bolesław (10. 1. 1892)
475. Zenkteler Edmund (7. .11. 1886)
476. Pużak Marjan Robert (7. 6. 1894)
477. Mackiewicz Bronisław (1. 10. 1895)
478. Wysocki Roman (26. 7. 1893)
479. Bułynko-Kosowicz Kazimierz (4. 3. 1889)
480. Zając Stanisław (18. 10. 1888)
481. Szyfter Antoni (24. 3. 1896)
482. Sekler Oskar. dr. (23. 7. 1893)
483. Majcher Ludwik (3. 9. 1887)
484. Wachnianin Mikołaj (13. 5. 1890)
485. Sowiński Henryk (5. 11. 1890)
486. Marzecki Tomasz Mieczysław (9. 12. 1887)
487. Kuźniar Franciszek (11- 8. 1891)
488. Paulo Kazimierz (2. 10. 1888)
489. Worobczuk Adam (25. 12. 1891)
490. Olas Feliks Józef (3. 1. 1893)
491. Strzelecki Tadeusz (20. 10. 1895)
492. Wider Emil, dr. (29. 4. 1890)
493. Fuczyła Tymoteusz (11. 8. 1893)
494. Sufczyński Tadeusz Witold (8.8.1888)
495. Okulski Edward (13. 7. 1891)
496. Csadek Józef (16. 4. 1892)
497. Mackiewicz Adam Teofil, inż.(20. 12. 1886)
498. Schramm Jan Andrzej Marjan (20. 1. 1892)
499. Lebecki Władysław (14- 4. 1890)
500. Wyżykowski Stanisław, dr. (6-2.1891)
501. Kuroczycki Michał (23. 11. 1888)
502. Solecki Kazimierz (12. 12. 1885)
503. Broczkowski Tadeusz (7. 1. 1894)
504. Flek Władysław Antoni (29. 3. 1890)
505. Pałosz Władysław (13. 3. 1896)
506. Ciupek Jan (12. 7. 1893)
507. Cybulski Kazimierz (3- 3. 1890)
508. Rydz Franciszek Rudolf (13. 4. 1890)
509. Bałtarowicz Rudolf, nir. (15. 4. 1893)
510. Górski Jan Kazimierz (12. 4. 1889)
511. Chomicz Stanisław Bolesław, dr.(6. 2. 1894)
512. Szczepański Franciszek (1. 5. 1893)
513. Szymański Jan (11. 9. 1887)
514. Dąbek Stanisław (14. 11. 1886)
515. Iwaszkiewicz Józef (2. 1. 1889)
516. Żytkiewicz Franciszek Mieczysław (18. 3. 1884)
517. Stopa Jan (22. 1. 1889)
518. Rosenbusch Marceli (28. 11. 1892)
519. Mach Józef (1. 3- 1889)
520. Bauman Wilhelm Alfred (29. 3. 1889)
521. Gruszka Sylwester, dr. (31. 12. 1891)
522. Szczurek Jerzy (23. 4. 1892)
523. Wiśniewski Bronisław Józef (19. 11. 1891)
524. Niesielski Zygmunt Tadeusz, dr. (21. 12. 1894)
525. Kozakiewicz Stanisław Juljan (6. 2. 1891)
526. Kobiela Władysław Michał (26. 8. 1886)
527. Niedenthal Marjan (16. 7. 1891)
528. Braun Zygfryd, dr. (22. 8. 1890)
529. Prokopp Izydor Mikołaj (18.2.1894)
530. Jakubowski Władysław (11. 1. 1890)
531. Żubr Zygmunt (9. 11. 1896)
532. Pągowski Bolesław, inż. (15. 1. 1894)
533. Pilecki Wiktor Otton tl6. 9. 1891)
534. Kucharzewski Adam, inż. (23.12.1886)
535. Drogomirecki Bolesław Franciszek (9. 3. 1888)
536. Dziurzycki Karol Franciszek (15. 10. 1890)
537. Hoffman Maksymiljan Adolf, dr. (12. 10. 1893)
538. Piziewicz Tadeusz, dr. (9. 5. 1895)
539. Midloch Edward (7- 12. 1893)
540. Jankowski Bogdan Michał Tadeusz (15. 9. 1891)
541. Grażyński Michał, dr. (12. 5. 1890)
542. Hrycyna Włodzimierz (16- 5. 1892)
543. Zyzak Edmund (14. 1.: 1891)
544. Schreiber Wilhelm Piotr (1. 8. 1889)
545. Dewiński Henryk Mieczysław (31. 8. 1889)
546. Kucia Stanisław (28. 3. 1891)
547. Romach Eugenjusz (20. 1. 1890)
548. Gryboś Ludwik (10. 2. 1893)
549. Korbusz Kazimierz, inż. (17.12-1884)
550. Wyporek Antoni (20. 7. 1895)
551 Czyżewski-Czyżowski Józef (28.8.1890)
552. Rose Fryderyk (6. 7. 1894)
553. Kozakiewicz Michał (27. 9. 1894)
554. Bernatowicz Henryk Lucian (30. 6. 1890)
555. Budziński Henryk (12. 7. 1894)
556. Janicki Marjan (12. 6. 1887)
557. Ostkiewicz-Rudnicki Stefan (14.8.1895)
558. Doliński Stanisław (2. 2. 1892)
559. Swinarski Henryk Antoni Paweł (25. 1. 1886)
560. Sławiński Jan (13. 5. 1895) .
561. Brodniewicz Aleksander (18. 10. 1888)
562. Fynfsztyk Bronisław (3. 9. 1889)
563. Chmaj Kazimierz (20. 2. 1885)
564. Zborowski Juljan (21. 2. 1893)
565. Bednarczuk Bronisław (2. 4. 1893)
566. Eckhardt Stanisław (7. 3. 1897)
567. Wilczyński Leopold (27. 5. 1893)
568. Wechsler-Wierzbowski Stefan, dr.(8. 1. 1891)
569. Gutkowski Karol Józef (5. 3. 1891)
570. Szmidt Władysław Jan (27. 6. 1891)
571. Podgórski Stanisław Franciszek (17. 3. 1891)
572. Ziębiński Józef (17. 4. 1888)
573. Mehlem Oskar (21. 11. 1893)
574. Brenner Albin (11. 5. 1885)
575. Rużyczka Fryderyk, dr. (25. 1. 1888)
576. Pawłowski Stanisław (17. 7. 1889)
577. Gustawski Adam (21. 6. 1892)
578. Janiurek Jan (5. 5. 1893)
579. Neuman Juljusz Henryk, dr. (12. 7. 1891)
580. Klinghofer Józef (5. 5. 1893)
581. Sierpiński Witold (14. 10. 1884)
582. Rzehak Franciszek (27. 1. 1888)
583. Kneppel Michał (9.. 10. 1890)
584 Doliński Szczęsny Emil (4. 9. 18931
585. Wieliczker Edward (17. 4. 1893)
586. Siuty Wojciech, mr. (22. 1. 1890)
587. Rogalski Emil (29. 6. 1898)
588. Trojanowski Józef Emeryk (12.2.1885)
LISTA STARSZEŃSTWA OFICERÓW REZERWY PIECHOTY — KPT.
589. Walter Jerzy (20. 5. 1890) .
590. Eichelberger Roman, inż. (14.10.1895)
591. Offner Leon (12. 5. 1896)
592. Kanafojski Witold (27. 11. 1894)
593. Adamczyk Jan (21. 1. 1893)
594. Muller Tadeusz (24. 5. 1894)
595. Bryszkowski Marjan (15. 12. 1889)
596. Barański Franciszek (20. 10. 1891)
597. Kubalski Marceli Leon, dr. (16.1.1894)
598. Zeimer Michał (10. 5. 1891)
599. Starzecki Władysław (14. 7. 1892)
600. Hoffmann Rndolf Wilhelm (11.5.1887)
601. Orzegowski-Ożóg Antoni (7. 11. 1891)
602. Lichowski Józef (27. 2. 1892)
603. Lenk Tadeusz (12. 9. 1893)
604. Ciechauowski Paweł (27. 12. 1891)
605. Maj Kazimierz (5. 4. 1895)
606- Skotnicki Adam Andrzej (30.11.1889)
607. Stec Wilhelm (2. 11. 1896)
608. Plata Jakób (6. 7. 1889)
609. Turek Zdzisław (25. 9. 1884)
610. Dziuban Franciszek (17. 11. 1892)
611. Byra Jan (3. 12. 1892)
612. Kruszewski Jan (11. 2. 1893)
613. Kovats Marceli (18. 10. 1884)
614. Fuchsa Marjan (8. 12. 1888)
615. Łabudziński Stanisław (7. 8. 1888)
616. Bładek Michał, dr. (27. 9. 1891)
617. Potyrała Józef (5. 12. 1893)
618. Prokop Antoni (3. 6. 1893)
619. Starzyk Jan (30. 8. 1888)
620. Madey Klemens (1. 4. 1891)
621. Romiszewski Eugenjusz (28. 12. 1894)
622. Czyżewski Juljan (17. 7. 1890)
623. Ganger Marjan Konrad (16. 11. 1893)
624. Prokopowicz Wincenty (10. 4. 1889)
625. Sikorski Jan Władysław (6. 6. 1893)
626. Święcicki Antoni (13. 6. 1893)
627. Brachaczek Rudolf (1. 4. 1895)
628. Lenartowicz Michał (19. 9. 1889)
629. Topolnicki Aleksander Józef (12. 12. 1891)
630. Linca Władysław (9. 2. 1893)
631. Ceranowicz Stanisław (1. 8. 1886)
632. Then Aleksander (4. 8. 1892)
633. Dębnicki-Kawa Tadeusz (9. 4. 1894)
634. Starzycki Juljan (29. 3. 1886)
635. Kaczmarski Zygmunt (2.. 5. 1894)
636., Bartsch Maksymiljan (21. 2. 1892)
637. Hercuń Mikołaj (26. 9. 1890)
638. Rakowicz-Raczyński Zygmunt (17? 1. 1897)
639. Borowski-Beszta Marcin (12. 12. 1893)
640. Zieliński Stefan (10. 2. 1892)
641. Babka Włodzimierz (23. 10. 1892)
642. Potoczny Stanisław (11. 4. 1896)
643. Bereznicki Zygmunt (18. 2. 1886)
644. Popkowski Józef (29. 6. 1884)
645. Ostroróg Alfred Serafin (28. 7. 1894)
646. Kozłowski Stefan Fabjusz (8. 1. 1895)
647. Wołoszyński Kazimierz (24. 12. 1892)
648. Sarnek-Stanisław (10. 5. 1890)
649. Suchocki Stanisław (6. 12. 1892)
650. Staszkiewicz Stanisław (5. 5. 1896)
651. Rydel Wilhelm (14. 11. 1894)
652. Kaczmarczyk Alojzy (31. 5. 1896)
653. Chrobak Józef . (26. 2. 1894)
654. Stojakowski Jerzy Michał (17. 2. 1895)
655. Ratusiński Roman (27. 7. 1887)
656. Busko Leon (31. 3. 1894)
657. Brandstatter Ferdynand, dr. (2. 10. 1889)
658. Trytek Stanisław (22. 10. 1889)
659. Nowoczyn Leon (12. 1. 1889)
660. Duda Stanisław (28. 1. 1884)
661. Horoszkiewicz Roman (5. 1. 1892)
662. Zientek Paweł (1. 10. 1891)
663. Guzowski Józef (10. 12. 1894)
664. Gzella Franciszek (9. 11. 1893)
665. Kukliński 1Roman..(22. .8. 1895)
666. Świątkowski Zdzisław Klemens, inż.(14. 12. 1893)
667. Marcinkowski Władysław Cezary (6. 6. 1884)
668. Kamiński Władysław (17. 3. 1897)
669. Masłoń Roman (7. 12. 1888)
670. Pachecka Wacław Zygmunt (13.1.1895)
671. Gonsior Jan (25. 5. 1894)
672. Mazurek Bolesław (2. 10. 1888)
673. Gazur Adam (26. 9. 1895)
674. Sułkowski Witold Jeremi (25.10.1895)
675. Duda Franciszek Andrzej (30.11.1896)
676. Kowalski Karol (26. 1. 1894)
677. Gerlach Jan (28. 8. 1895)
678. Królikowski Henryk Marjan (2. 7. 1888)
679. Chmielewski Henryk (18. 1. 1882)
680. Komorski Leon (8. 4. 1890)
681. Szafrański Franciszek (26. 7. 1893)
682. Buś Ignacy (1. 2. 1890)
683. Ryży Józef (12. 9. 1894)
684. Król Fryderyk (6. 3. 1895)
685. Styczyński Karol (6. 9. 1883)
686. Michałek Bernard (19. 8. 1891)
687. Juny Tadeusz Leon (26. 11. 1889)
688. Dziedzic Józef (15. 10. 1891)
689. Ptak Juljan (19. 2. 1893)
690. Zborowski Henryk, dr. (6. 4. 1891)
691. Jaworski Kazimierz (1. 3. 1893)
692. Janowicz Kazimierz (17. 11. 1891)
693. Kozioł Józef (8. 11. 1894)
694. Saroniecki Marjan (11. 8. 1893)
695. Ordyniec Leon Marjan (11. 4. 1893)
696. Kowalski Władysław (22. 5- 1892)
697. Wieder Witalis (29. 3. 1895)
698. Bolesławski Stanisław (22. 10. 1892)
699. Ohly Stefan, inż. (29. 3. 1890)
700. Kowalewski Jerzy (14. 3. 1895)
701. Sentkowski Walerjan (30. 10. 1894)
702. Soboczyński Feliks (23. 6. 1893)
703. Markowski Karol (14. 12- 1890)
704. Zawadzki Felicjan Marjan (9.1.1893)
705. Matulewicz Kazimierz (11. 5. 1889)
706. Zaniewski Franciszek (21. 11. 1891)
707. Lubiński Adam Michał (19. 11. 1889)
708. Głowacki Leon (11. 4. 1894)
709. Jastrzębowski Wojciech Tadeusz (26. 2. 1884)
710. Forbichler Herman Albert (9.3-1889)
711. Messlin Andrzej (17. 9. 1896)
712. Musiałowicz Henryk (23. 8. 1892)
713. Zawrzykraj Kasper (6. 1. 1891)
714. Gerhard Jan (15. 3. 1893)
715. Tołłoczko Leon Jan (11. 4. 1889)
716. Bomba Jan (1. 1. 1890)
717. Zaleski Stefan Michał (9. 9. 1890)
718. Miszewski Włodzimierz Zygmunt (6. 8. 1890)
719. Najdowski Franciszek (30. 11. 1895)
720. Krzystek Gustaw (13. 7. 1895)
721. Miłoś Władysław, dr. (23. 4. 1893)
722. Kulwieć Antoni Ignacy (30-12.1887)
723. Markowski Adam (24. 3. 1883)
724. Niementowski Władysław (15.3.1891)
725. Marczyk Stanisław (16- 3. 1893)
726. Sadkowski Stanisław (8. 8. 1894)
727. Halski Eugeniusz Marjan, dr. (19. 11. 1893)
728. Haiost Jan, inż. (8- 8. 1895)
729. Adler Emil (8. 9. 1894)
730. Topczewski Marian Edward (15. 8. 1887)
731. Jaros Stanisław (17. 4. 1895)
732. Kulczycki Wiktor, inż. (21. 3. 1896)
733. Trammer Jerzy (10. 4. 1898)
734. Drapella Włodzimierz Stanisław (21. 2. 1894)
735. Dzień Wacław (10. 10. 1892)
736. Bonkowicz-Sittauer Jerzy Wiktor Karol (12. 12- 1893)
737. Sobczyk Franciszek (1. 4. 1892)
738. Karge Artur Karol (15. 6. 1896)
739. Toporowski Michał (23. 9. 1890)
740. Wielogłowski Witold Ignacy (31. 7. 1886)
741. Juszkiewicz Mieczysław (19. 4. 1894)
742. Piechowicz Kalikst (23. 7. 1894)
743. Lisowski Stanisław (17. 11. 1891)
744. Filarski Tadeusz, inż. (24. 6- 1892)
745. Cielcmęcki Stanisław (21. 6. 1895)
746. Salewicz Kazimierz (1. 4. 1895)
747. Majkowski Feliks (29. 10. 1884)
748. Klich Jan (17- 4. 1887)
749. Albrycht Wojciech Józef (22.10.1892)
750. Piątkowski Zygmunt (22. 2. 1896)
751. Baczyński Stanisław (S. 5. 1890)
752. Buchta Ferdynand Iwo Józef, inż.(3. 11. 1895)
753. Prost Ludwik (27. 3. 1891)
754. Stankiewicz Jan (24. 6. 1889)
755. Cienciała Jan (4- 5. 1889)
756. Łański Franciszek (18. 8. 1888)
757. Olejniczakowski Eugenjusz (25. 12. 1895)
758. Szturc Rudolf (22. 1. 1895)
759. Pojmański Antoni (13. 6. 1890)
760. Bąkowski Leon, inż. (27. 10. 1894)
761. Sawicki Władysław (11. 6. 1896)
762. Maziarski Adam (17. 12. 1893) .
763. Gawdur Edward (4. 6. 1890)
764. Nowicki Teofil (21. 1. 1891)
765. Szemioth Edward (9. 10. 1883)
766. Trella Stanisław Witold, inż. (29. 4. 1892)
767. Borzęcki Mieczysław (31. 10. 1895)
768. Drecki Andrzej^©). 11. 1892)
769. Łuniewski Jan (8. 7. 1894)
770. Wilk Antoni (22. 5. 1889)
771. Meyer Zygmunt (22.. 4. 1890)
772. Jezierski Józef (20. 10. 1891)
773. Hauser Aleksander Stefan (17.2-1892)
774- Sanetra Stanisław (25- 1- 1893)
775. Kucharski Stanisław Jan (21-10.1893)
776. Maciejewski Marjan (28- 5. 1886)
777. Mycawka Tadeusz (3. 4. 1896)
778. Szystowski Remigjusz (17. 2- 1893)
779. Dulęba Antoni (3. 6. 1890)
780. Bożek Franciszek (24. 8. 1892)
781. Fołtyn Franciszek Matensz (21.9.1891)
782. Wanag Władysław (17. 6. 1894)
783. Kalinowski Włodzimierz Metody (3. 9. 1889)
784. Jędral Zygmunt (18. 10. 1896)
785. Sztyler Karol Waldemar (13. 6. 1891)
786. Dumnicki Stanisław (11. 6. 1891)
787. Kahl Aleksander (26. 11. 1895)
788. Sienkowski Stanisław (14. 8. 1892)'
789. Kuligowski Henryk Zdzisław (21. 7. 1895)
790. Machnacz Zygmunt (28. 9. 1889)
791. Kownacki Jan (22. 12. 1893)
792. Miciński Kazimierz (7. 8. 1893)
793. Hądzlik Paweł (1. 6. 1896)
794. Michalski Stanisław Wacław (16- 10. 1891)
795. Barteczek Franciszek Florjan (3- 5. 1891)
796. Temnicki Jerzy (28. 7. 1891)
797. Ogórek Wiktor (27. 10. 1887)
798. Mickiewicz Aleksander (10. 10. 1893)
799. Orzechowski Roman (17. 2. 1895)
800. Pawlikowski Stanisław (1. 1. 1897)
801. Kedrzyński vel Kostrzański Marceli Bolesław (28. 12. 1885)
802. Matusewicz Kazimierz Józef (31. 12. 1891)
803. Poletyłło Władysław (7. 3. 1893)
804. Siwiec Aleksander (24. 8. 1887)
805. Ewert Mieczysław Szczęsny (20. 11. 1894)
806. Jabs Karol (9. 4. 1886)
807. Bilmin Stanisław (11. 9. 1894)
808. Tyczyński Adam Karol (4. 8. 1895)
809. Ptaszyński Stanisław (15. 11. 1887)
LISTA STARSZEŃSTWA OFICERÓW REZERWY PIECHOTY — KPT.
810. Dąbrowski Zygfryd (17. 5. 1885)
811. Dobrzyński Zdzisław (12. 4. 1092) (?)
812. Buliński Wiktor (25. 12. 1895)
813. Kossler Józef Maksymilian (11.3.1894)
814. Święcicki Konstanty (26. 8. 1891)
815. Stocki Michał (17. 9. 1896)
816. Wroński Stefan Józef (22. 4. 1891)
817. Polański Władysław (27. 7. 1885)
818. Borsuk Filip (26. 11. 1891)
819. Antoszyk Józef (27. 10. 1893)
820. Dzierżek Aleksander (2. 8. 1893)
821. Buszek Władysław (16. 2. 1888)
822. Zatorski Wacław (7. 9. 1895)
823. Zigora Romuald (26. 9. 1895)
824. Maleszewski Józef (1. 4. 1892)
825. Modrycki Izydor Emil Stanisław Aleksander (28. 4. 1884)
826. Jarocki Józef (7. 5. 1896)
827. Skrzypek Wiktor (6. 3. 1895)
828. Narbutt Gustaw (22. 11. 1896)
829. Wojciechowski Edward Władysław (13. 1. 1893)
830. Jamioł Karol Ludwik (15. 7. 1889)
831. Kowalski Piotr (19. 10. 1883)
832. Podkowicz Mikołaj (10. 6. 1894)
833. Morski Bolesław (19. 10. 1886)
834. Haczewski Stefan (24. 11. 1887)
835. Waratus Antoni (25. 3. 1891)
836. Doeringer Józef Franciszek (31. 3. 1892)
837. Poradowski Zenon Stanisław (22. 12. 1894)
838. Kosina Stanisław (6. 3. 1896)
839. Romer Stanisław Marjan Jan (15. 8. 1892)
840. Spatta Ludwik (24. 5. 1897)
841. Darocha Jakób (24. 7. 1894)
842. Gregorczyk Teofil (27. 3. 1892)
843. Kenig Marjan Mieczysław (29.7.1895)
844. Turczyński Włodzimierz (17. 4. 1895)
845. Nowak Paweł (18. 1. 1891)
846. Karczewski Stanisław (16. 2. 1891)
847. Fiedorowicz Roman (16. 9. 1889)
848. Żyborski Wacław (4. 12. 1893)
849. Prawowski Stefan (21. 8. 1R93)
850. Moskała Bolesław (29. 5. 1883)
851. Podstawski Klemens (23. 11. 1895)
852. Ferencowicz Leon (10. 4. 1892)
853. Suboczewski Władysław (1. 11. 1891)
854. Szwarcer Ludwik (25. 8. 1894)
855. Gawroński Aleksy (2. 8. 1890)
856. Wężyk Janusz (17. 5. 1887)
857. Żak Wincenty (11. 1. 1884)
858. Hartleb Mieczysław Emiljan, dr. (24. 11. 1895)
Starszeństwo z dniem 1-go grudnia 1920 r.
1. Dziemidowicz Kazimierz (16. 5. 1888)
Starszeństwo z dniem 1-go lipca 1923 r. 1. Grabianowski Stanisław (19. 9. 1891)
Starszeństwo z dniem 1-go sierpnia 1924 r.
1. Wróbel Roman (7. 2. 1897)
Starszeństwo z dniem 15-go sierpnia 1924 r.
1. Czermański Zdzisław (30. 4. 1897)
2. Gebel Walery Franciszek, mr. (14. 11. 1894)
3. Teliga Władysław (22. 11. 1893)
Starszeństwo z dniem 1-go lipca 1925 r.
1. Kloc Alfons, dypl. (31. 8. 1898)
2. Stefanus Erazm (19. 5. 1891)
3. Gajl Antoni Feliks (1. 2. 1897)
4. Cymer Jerzy Józef (5. 4. 1894)
Starszeństwo z dniem 1-go stycznia 1927 r.
1. Muchniewski Zygmunt (30. 7. 1896)
2. Lutomski Wacław (26. 9. 1889)
Starszeństwo z dniem 1-go stycznia 1928 r.
1. Skibiński Marjan (15. 8. 1893)
2. Murmyłło Michał (21. 9. 1894)
3. Runge Tadeusz (22. 11. 1898)
4. Modliński Stefan (8. 12. 1896)
Starszeństwo z dniem 1-go stycznia 1930 r.
1. Romaszkiewicz Henryk (25. 2. 1893)
Starszeństwo z dniem 1-go stycznia 1931 r.
1. Rolewicz Kazimierz (18. 1. 1899)
Starszeństwo z dniem 1-go stycznia 1932 r.
1. Czekalski Piotr (30. 1. 1897)
Starszeństwo z dniem 2-go stycznia 1932 r.
1. Łukasik Stanisław, dr. (22. 11. 1897)
2. Argasiński Czesław (13. 7. 1896)
3. Teliga Stefan (14. 6. 1896)
4. Frankiewicz Tadeusz (7. 7. 1896)
5. Goldstein Nuchem (18. 1. 1896)
6. Bujwid Jan, inż. (25. 8. 1899)
7. Jędrzejowski Eugenjusz (27. 10. 1896)
8. Buchholz Kornel (7. 2. 1896)
9. Henneberg Emanuel Józef (17.7.1896)
10. Stalą Bożymir (8. 11. 1896)
11. Czuchajowski Bolesław Roman, dr. (23. 7. 1896)
12. Jaremicki Zenon (22. 12. 1895)
13. Górski Franciszek (16. 8. 1896)
14. Wojtowicz Alojzy (21. 6. 1896)
15. Karpiński Józef (31. 10. 1896)
16. Jakubiec Józef (16. 1. 1897)
17. Rosiński Kazimierz (21. 11. 1896)
18. Jazienicki Karol, mr. (27. 9. 1896)
19. Tabkowski Antoni (6. 9. 1896)
20. Thaler Abraham, dr. (3. 11. 1897)
21. Bąkowski Stefan Mikołaj Teofil (8. 6. 1896)
22. Strelinger Juljusz (24. 12. 1896)
23. Soika Stanisław (20. 8. 1895)
24. Zamojski Zygmunt Bronisław (4. 5. 1897)
25. Figwer Józef Michał, dr. (24. 9. 1896)
26. Hoffman Jakób (19. 3. 1896)
27. Kożnsznik Emanuel (28. 5. 1896)
28. Kiławiec Józef (5. 1. 1897)
29. Czyżewski Antoni (9. 6. 1897)
30. Kuraś Karol (30- 6. 1897)
31. Tobiasiewicz Jan (12. 9. 1897)
32. Pruchnicki Tomasz (19. 12. 1896)
33. Krukowski Henryk (12. 6. 1897)
34. Gosławski Jan (2. 6. 1897)
35. Krupiński Tadeusz (13. 1. 1899)
36. Nowoświecki Kazimierz (4. 2. 1897)
37. Wolfram Józef (10. 2. 1897)
38. Adamowicz Stanisław (8. 5. 1896)
39. Librach Antoni (3. 4. 1897)
40. Rzeszutko Marcin, dr. (10. 11. 1897)
41. Dettloff Godzisław (30. 7. 1897)
42. Słoński Tadeusz (26. 12. 1897)
43. Wendeker Kamil (30. 7. 1896)
44. Jańczak Stanisław (17. 4. 1897)
45. Schwarz Stanisław (21. 11. 1898)
46. Michalski Franciszek (17- 9- 1897)
47. Szafranko Jan (27. 11. 1897)
48. Jankiewicz Kajetan (7. 9- 1896)
49. Stawiarski Teofil (10. 12. 1897)
50. Magiera Jan Władysław, dr. (28. 11. 1897)
51. Wolłowicz Eustachy (25. 3. 1896)
52. Kosiński Jerzy (1- 2. 1897)
53. Zaleski Bronisław (13. 8. 1897)
54. Lipczyński Nikodem Władysław (1. 6. 1897)
55. Sito Paweł (5. 4- 1897)
56. Huskowski Miłosz (3. 7. 1897)
57. Żmigryder-Konopka Zdzisław (23. 10. 1897)
58. Blok Adolf, dr- (26. 10. 1897)
59. Tatomir Lucjan Bolesław (10 5 1898)
60. Bizio Józef (22. 2. 1896)
61. Błażewicz Stanisław (17. 5. 1896)
62. Dobija Stanisław (4. 11. 1897)
63. Betley Feliks (24. 5. 1896)
64. Supiński Stefan (18. 8. 1897)
65. Lityński Marjan, inż. (30. 11. 1899)
66. Wysocki Jan Stanisław (26. 6. 1896)
67. Chmura Aleksander (10. 12. 1897)
68. Gędziorowski Leon (23. 3. 1898)
69. Karpiński Tadeusz Zdzisław (8. 9. 1899)
70. Dziekoński Stanisław (2. 4. 1898)
71. Piórko Tadeusz (14. 11. 1899)
72. Gawłowski Rudolf, dr. (3- 5. 1899)
73. Kołodziej Aloizy (25. 10. 1898)
74. Kiełbasa Leopold Wacław (15-11.1897)
75. Staub Fryderyk, inż. (30. 11. 1899)
76. Myśków Witold (26. 8- 1899)
77. Kukucz Rudolf (8. 2- 1899)
78. Makowski Stanisław (15- 5. 1897)
79 Kodź Stanisław (15. 4. 1897)
80. Jastrzębski Oktawjan (5. 3. 1899)
81. Pawłowski Jan Józef, mr. (1. 3. 1897)
82. Kryński Karol (13. 4. 190.0)
83. Rudnicki Janusz (29- 10. 1897)
84. Chełstowski Zygmunt (1. 6. 1896)
85. Mroczkowski Stefan Ludwik, inż. (21. 8. 1899)
86. Kulikowski Czesław (28. 6. 1899)
87. Żebrowski Stanisław (2. 12. 1897)
88. Wróblewski Edmund Bolesłav (14. 3. 1898)
89. Wrzosek Leon (20. 1. 1896)
90. Sierański Aleksander (12. 12- 1896)
91. Grinfeld Arwin (13. 7. 1899)
92. Zapiór Tadeusz (19- 1. 1899)
93. Żeremiecki Ignacy, inż. (17. 4- 1899)
94. Otworowski Stefan (27. 8. 1899)
95. Cywiński Wacław (12- 7. 1897)
96. Świtalski Maksymiljan Władysław (28. 5. 1896)
97. Łączkowski Stanisław (2. 1- 1897)
98. Szymiczek Stanisław (11. 11. 1899)
99. Kociołek Władysław (19. 9. 1900)
100. Wesołowski Zygmunt (26. 2. 1899)
101. Michalski Ludwik (29. 3. 1896)
102. Markiewicz Mieczysław (11. 12. 1899)
103. Niedziałkowski Stefan Artur (29- 5. 1901)
104. Majer Józef, dr. (12. 2. 1897)
105. Arct Jerzy (10. 3. 1900)
106. Kienzler Jerzy Tadeusz Stanisław, inż. (16. 4. 1899)
107. Wierzchowiecki Alfons (2. 8. 1901)
LISTA STARSZEŃSTWA OFICERÓW REZERWY PIECHOTY — POR.
PORUCZNICY.
Starszeństwo z dniem 1-go czerwca 1919 r.
1. Posadzy Józef (21. 2. 1886)
2. Siemiątkowski Stefan (15. 3. 1895) (?)
3. Zanoziński Zbigniew (3. 2. 1886)
4. Jakubowski Jan (28. 3. 1898)
5. Flacht Jan (7. 3. 1883)
6. Żelazowski Witold (14. 9. 1883)
7. Słoński Józef (14. 2. 1883)
8. Cylo Walenty, inż. (13. 2. 1883)
9. Mędala Stanisław (23. 12. 1883)
10. Kuśnierz Bronisław, dr. (27.1.1883)
11. Chmielewski Eugenjusz (2. 2. 1884)
12. Rajman Feliks Kazimierz (9-6.1884)
13. Puzinowski Eugenjusz (3. 3. 1887)
14. Gołąb Marcin (1. 11. 1883)
15. Słuczanowski Ryszard (8. 9. 1890)
16. Zając Czesław Wincenty (19.7.1884)
17. Szymkiewicz Władysław (9. 6. 1886)
18. Ross Karol, mr. (15. 12. 1883)
19. Wysocki Michał (21. 9- 1884)
20. Horowitz-Hiittner Beri, dr. (12-8-1883)
21. Ryś Franciszek Ksawery, mr. (5. 9- 1888)
22- Masior Jan (20- 6. 1884)
23. Grotowski Władysław (24. 4. 1884)
24. Weber Józef (18. 5. 1897)
25. Dubaj Władysław (31. 8. 1383)
26. Daniel Ryszard, dr. (17. 5. 1887)
27. Drzewicki Włodzimierz (19. 6. 1886)
28. Ekart Otton Wiktor, inż. (29. 2. 1884)
29. Łukasik Ludwik Stefan (21. 8- 1884)
30. Brozdowski Leopold, dr. (7. 12. 1886)
31. Skark Leopold (13. 2. 1886)
32. Gewandter Adolf, dr. (23. 10. 1890)
33. Pachter Adolf (9. 6- 1883)
34.Błocki Tadeusz (9. 1. 1884)
35. Danikiewicz Franciszek (7. 1. 1883)
36. Chrapczyński Leon, dr. (26. 7- 1885)
37. Kuchinka Tadeusz (26. 8. 1884)
38. Tomczycki Tadeusz (28. 4. 1885)
39. Effenberger Rudolf, inż. (20. 9. 1886)
40. Koczyński Wojciech Marjan (1.3-1885)
41. Tylman Piotr (1- 8. 1883)
42. Różański Kazimierz Józef (10.3-1893)
43. Seweryński Leonard Karol, inż (15. 10. 1885)
44. Pietrzak Henryk (15. 7. 1896)
45. Weigner Stanisław (8. 3. 1886)
46. Zajdel Józef (31. 10. 1886)
47. Weber Henryk, inż. (19. 4. 1884)
48. Krawczewski Leon (12. 12. 1894)
49. Qssa Karol (6- 0. 1886) (?)
50. Schuster Kisiel, dr. (2. 10. 1886)
51. Waga Juljan (1. 2- 1886)
52. Sulikowski Adam (20. 4. 1883)
53. Nowak Henryk Edward (15. 1. 1883)
54. Witt Eugenjusz (25. 3. 1884)
55. Mozer Jan (9. 4. 1886)
56. Borowiejski Kazimierz (20. 2. 1886)
57. Daniszewski Piotr (13. 2. 1884)
58. Łukowski Jakób (19. 12. 1886)
59- Hebanowski Mieczysław (31. 5. 1883)
60. Jakubiec Wawrzyniec (13. 7- 1885)
61. Jurczyński Stanisław (1. 1- 1885)
62. Słupczyński Aleksander (17- 12. 1884)
63. Zawadzki Wiktor (5. 9. 1883)
64. Buczowski Alojzy (18. 6. 1883)
65. Michałowski Witold (29. 5. 1884)
66. Moese Henryk (12. 6. 1886)
67. Rajtar Ludwik (26. 1. 1886)
68. Błoński Borysław (6. 8- 1886)
69. Landa Jan (27. 7. 1886)
70. Siciński Wacław Mieczysław (28. 9. 1883)
71. Plechta Jan (21. 1. 1886)
72. Cypres Wolf (18. 5. 1883)
73. Mandel Karol, dr. (27. 5. 1886)
74- Korzeniowski Aleksander (6. 1. 1888)
75. Patzau Oswald (12. 2. 1887)
76. Kański Bolesław (1. 12. 1886)
77- Salkowski Leon (10. 4. 1884)
78. Hessel Awner, dr- (6- 5. 1884)
79. Poznański Kazimierz (23. 2- 1884)
80. Eysmontt Cezary Witold (15. 4- 1885)
81. Cienciała Jerzy (4. 2. 1884)
82. Zagórski Andrzej Jan (3. 4. 1883)
83- Stabrawa Władysław Zygmunt (17. 7- 1883)
84.Janiszowski Henryk (18. 1- 1885)
85. Leśniewski Romuald (18. 2- 1886)
86. Horowitz Józef (10- 5. 1887)
87. Nazimek Bronisław (31. 8. 1883)
88. Szajter Jan (6- 4. 1886)
89. Sopyło Piotr (21- 2. 1889)
90. Dukalski Antoni (21. 5. 1886)
91. Kołodziejski Władysław (11. 3. 1891)
92. Kamieński Oskar (25. 2. 1884)
93. Chmiel Stanisław, dr. (9. 4. 1890)
94. Rusiecki Kazimierz (5. 4. 1885)
95. Deszkowski Mikołaj (2. 1. 1888)
96. Kajetanowicz Otton (14. 11. 1886)
97. Neumann Edwin, dr. (2. 1. 1889)
98.Papoj Karol (16. 9. 1887)
99. Niziński Stanisław, inż. (7. 4. 1886)
100. Dąbek Józef (11. 3. 1890)
101. Kędzierski Eugenjusz (20. 6. 1884)
102. Borysewicz Mieczysław (7. 5. 1884)
103. Wysocki Władysław (16. 5. 1884)
104.Czaporowski Leonard, dr. (27.10.1888)
105. Wolański Aleksander (5. 5. 1884)
106. Orłów Mikołaj (25. 7. 1884)
107. Paszyński Bronisław (18. 12. 1885)
108. de Nyiry Egon (11. 5. 1885)
109. Steinberg Mojżesz, dr. (27. 3. 1891)
110. Zapała Walerjan (14. 4. 1885)
111. Dagnan Kazimierz (8. 5. 1891)
112. Kusina Władysław (3. 8- 1885)
113. Lelecki Władysław (2- 10. 1885)
116. Dłużniakiewicz Stanisław (15. 8. l&S^)^lK1-
117. Jurkiewicz Felician (24- 1- 1884)
118. Osada Stanisław (24- 3- 1884)
119. Rospond Józef (21- 2. 1885)
120. Friedemann Andrzej Władysław (20. 11. 1884)
121. Leśniewski Bolesław Romuald (5. 2. 1884)
122. Lindenberg Ludwik (22. 6. 1893)
123. Szeleźnik Franciszek, dr. (3. 10. 1888)
124. Deihes Józef, dr. (14. 9- 1884)
125. Moszyński Stanisław (8- 1- 1890)
126. Kruczkowski Stanisław, dr.(26. 10. 1890)
127. Wójcik Bronisław (22. 10. 1883)
128. Kołomłocki Władysław Tadeusz (27. 6- 1892)
129. Albinowski Mieczysław (15. 7. 1887)
130. Babiński Aleksander (4. 1. 1889) 131- Tara Józef (1. 2. 1887)
132. Bardach Jonasz (4. 2. 1884)
133. Starzyński Roman (13. 6. 1898)
134. Sztremer Jan (12. 6- 1883)
135. Stadnicki Roman (21. 1. 1886)
136. Dziurzycki Adam (9. 11- 1885)
137. Jakubowicz Marian (4. 7. 1889)
138. Michalik Władysław (28. 10. 1884)
139. Pcrzyński Kazimierz (5. 1- 1889)
140. Orzeszko Józef (6. 6. 1883)
141. Kuhn Stanisław (10. 8. 1887)
142. Buła Izydor (10. 12. 1887)
143. Kamerki Jan (1.1. 1889)
144. Szwacz Jan (8. 4. 1885)
145. Tomczak Józef Antoni (2. 3. 1885)
146. Muller Oskar (27. 1. 1888)
147. Rettinger Kazimierz (5. 11. 1891)
143. Hampel Artur Ryszard Edward (25. 12. 1885)
149. Kuhn Ernest Karol (21. 9. 1889)
150. Sacha Stefan (26. 8. 1888)
151. Smagała Józef (16. 2. 1885)
152. Faszowicz Stanisław (10. 3. 1883)
153. Lang Karol (2. 8. 1886)
154. Tarkowski Kazimierz (4. 3. 1885)
155. Łukiczew Jan (11. 1. 1893)
156. Umański Stanisław (7. 11. 1886)
157. Zaleski Roman (23. 2. 1888)
158. Bross Józef (19. 5. 1892)
159. Słupnicki Marjan (27. 9. 1883)
160. Kruczkowski Seweryn (8. 2. 1884)
161. Schwarz Ozjasz (24. 12. 1887)
162. Losy Jan (6. 12. 1890)
163. Cybichowski Leonard (23 .10. 1885)
164. Ożóg Jan (6. 10. 1884)
165. Kotulecki Tomasz Franciszek (17. 9. 1887)
166. Michalski Mieczysław (25. 12. 1884)
167. Borowiecki Mieczysław (1. 2. 1886)
168. Parczewski Józef Ignacy (19. 1. 1889)
169. Chrzanowski Eugenjusz (28. 10. 1893)
170. Schergel Abraham (19. 6. 1890)
171. Skotarczak Wiktor (11. 10. 1891)
172. Nechay Wiktor, dr. (25. 1. 1895)
173. Małvs Józef (31. 1. 1884)
174. Fruhling Stanisław, dr. (7. 10. 1892)
175. Misko Tadeusz (10. 4. 1889)
176. Krajewski Marjan Adolf (13. 3. 1885)
177. Szaro Wojciech (2. 4. 1885)
178. Pladek Emanuel (15. 5. 1886)
179. Kałapski Zygmunt (13. 10. 1894)
180. Bryła Włodzimierz (29. 11. 1888)
181. Mieszkowski Zygmunt August (22. 4. 1889)
182. Kruszka Tadeusz (22. 5. 1893)
183. Eitelberg Henryk (28. 7. 1891)
184. Sozański Romuald (17. 9. 1886)
185. Starzewski Maciej, dr. (17. 6. 1891)
186. Rozmiłowski Antoni (14. 1. 1886)
187. Konik Stanisław (13. 4. 1884)
188. Staszewski Józef (14. 12. 1890)
189. Hamerling Wacław (18. 8. 1884)
190. Heller Leon (10. 2. 1892)
191. Muhlner Edmund (17. 8. 1884)
192. Anstern Aleksander, dr. (8. 7. 1885)
193. Hanicki Marjan Edward (23. 10. 1886)
194. Manheim Adolf, inż. (9. 1. 1885)
195. Gisges Wincenty Ignacy (22. 1. 1890)
196. Kneller Henryk, dr. (4. 5. 1894)
197. Hajduk Rudolf (9. 12. 1890)
198. Drozdowski Antoni (4. 12. 1887)
199. Chmielewski Zygmunt (5. 9. 1894)
200. Dębiec Konstanty (10. 4. 1886)
201. Butkiewicz Henryk (18. 3. 1889)
202. Rath Menasche (2. 4. 1888)
203. Agater August Feliks (4. 10. 1886)
204. Wojdyłło Adam (29. 2. 1892)
205. Oskarbski Marjan (5. 8. 1883)
206. Kowalski Stanisław (16. 9. 1885)
207. Rakiej Stanisław (8. 5. 1887)
208. Eisenberg Michał (31. 5. 1891)
209. Falewicz Erast (4. 9. 1889)
210. Fiałkowski Jan (21. 11. 1891)
211. Kozakiewicz Alfred (16. 7. 1887)
212. Jabłoński Stanisław (17. 10. 1885)
213. Speidel Rudolf (13. 2. 1888)
214. Iwżenko Bazyli (31. 7. 1893)
215. Łoziński Emanuel, dr. (20. 3. 1886)
216. Lambert Tadeusz (23. 7. 1890)
217. Axentowicz Jakób (13. 10. 1883)
218. Najder Stanisław (9. 3. 1886)
219. Machalica Alojzy (16. 4. 1884)
220. Wieczorkiewicz Józef (5. 12. 1888)
221. Antoniewicz Witold (18. 7. 1895)
222. Samitowski Emiljan (11. 11. 1883)
http://www.wbc.poznan.pl/dlibra/doccont ... 3&dirids=1
Avatar użytkownika
jerzy
Kreator Forum
Kreator Forum
Medale: 2
Twórca indeksów (2)

WP- Oficerowie Rezerwy 1934 r. (3)

Postprzez jerzy » 06.01.2010

LISTA STARSZEŃSTWA OFICERÓW REZERWY PIECHOTY — POR.
223. Fadenhecht Anzelm (17. 1. 1887)
224. Ceceniowski Konstanty (10. 12. 1890)
225. Fąfara Ludwik (5. 6. 1890)
226. Popławski Michał (18. 11.. 1888)
227. Chociszewski Feliks Albin (20.8.1888)
228. Tołwiński Antoni (13. 7. 1887)
229. Iżewski Bolesław (30. 1. 1890)
230. Witt Zdzisław (7. 10. 1897)
231. Leśkiewicz Henryk (10. 1. 1898)
232. Skurski Franciszek Michał (7. 8. 1888)
233. Gawor Jan Michał (24. 6. 1887)
234. Adamowicz Józef (21. 1. 1885)
235. Trembicki Józef Edward (19. 3. 1888)
236. Weydemann, Kazimierz (28. 1. 1887)
237. Matuszewski Antoni (25. 1. 1886)
238. Kaczmarkiewicz Bolesław (22.12.189S)
239. Kołomyjski Edmund, inż. (14. 8. 1890)
240. Połomski Ludwik (20. 8. 1888)
241. Góralewski. Hieronim (14. 9. 1884)
242. Lgocki Stefan (23. 1. 1894)
243. Kwieciński Tadeusz (22. 5. 1886).
244. Lichtenberg Władysław Józef (27. 3. 1890)
245. Bier Rudolf (4. 11. 1891)
246. Łapicki. Józef (24. 7. 1889)
247. Kohn Herman (25. 10. 1886)
248. Włódarek Izydor. (9. 10. 1886)
249. Przeworski Tadeusz Marjan (9.8.1894)
250. Nowiński Tadeusz (19. 5. 1895)
251. Skowronek Alfred, inż.. (16. 5. 1888)
252. Steinberg Izrael . (22. 6. 1886)
253. Wach Kazimierz (21. 2. 1886)
254. Kapałka Franciszek Paweł (24.1.1883)
255. Chamiec Antoni (15. 1. 1891)
256. Leszczyński Stanisław (5. 5. 1885)
257. Jabłoński Kazimierz (22. 2. 1887)
258. Lipski Wincenty (13. 8. 1893)
259. Tomaszewski Mieczysław, dr.(27. 12. 1885)
260. Łowicki Franciszek (25. 12. 1889)
261. Kucharzewski Franciszek Ksawery (21. 11. 1883)
262. Lipiński Konstanty (21. 2. 1886)
263. Hirszel Stanisław, Zygmunt (7. 8. 1885)
264. Twardoń, Franciszek (3. 12. 1887)
265. Spieler Maurycy, inż. (23. 12. 1885)
266. Orwat Józef (14. 3. 1891)
267. Batko Franciszek (24. 11. 1885)
268. Ćwikła Józef (2. 3. 1887)
269. Matuszewski Władysław (9. 9. 1891)
270. Martin Antoni Heuryk (2. 2. 1890)
271. Michalik Karol (27. 1. 1891)
272. Jaeschke Angustyn. (27. 7. 1893)
273. Izdebski Władysław Marian (29. 1. 1886)
274. Petzelt Władysław (18. 5. 1890)
275. Gebhardt Stanisław (11. 9. 1893)
276. Stoszko Jan Zygmunt (9. 8. 1889)
277. Serafin Jarosław, inż. (25. 3. 1891)
278. Rafiński Bronisław (2. 9. 1884)
279. Mirtyński Zygmunt Stanisław (21. 3. 1892)
280. Małysa Władysław, mr. (29. 4. 1891)
281. Jeleński Wiktor Józef (4. 5. 1894)
282. Adamski Władysław (20. 2. 1889)
283. Zakrzewski Ignacy (10. 10. 1893)
284. Mayer Samuel, dr. (21. 5. 1888)
285. Jackowski Marjan (16. 8. 1891)
286. Gawroński Stefan (18. 11. 1887)
287. Nadolski Jan (8. 5. 1885)
288. Wójcicki Kazimierz (6. 9. 1885)
289. Hónl Adam Marjan (24. 12. 1888)
290. Adamecki Teofil (12. 12. 1886)
291. Peuker Wiktor (17. 9. 1888)
292. Horski Lucjan Juljusz (7. 1. 1895)
293. Ruściński Adolf (28. 2. 1892)
294. Wichman Władysław (23. 6. 1885)
295. Aleksandrowicz Gustaw (12. 3. 1889)
296. Zdanowicz Józef, dr. (5. 2. 1897)
297. Kossuth Stanisław (1. 10. 1893)
298. Zabierzowski Zygmunt' (30. 4. 1891)
299. Wozignój Wawrzyn- (6. S. 1892)
300. Kosiba Grzegorz (25. 11. 1885)
301. Wierzbicki Tadeusz (29. 8. 1886)
302. Czekański Leopold (2. 2. 1893)
303. Biniaś Józef (23. 1. 1888)
304. Lewicki Stanisław (15. 4. 1894)
305. Myśliwiec Jan (29. 4. 1895)
306. Berger.Łazarz (12. 11. 1890)
307. Goebel Ireneusz (20.-1. 1897)
308. Hammerschlag Izrael, dr, (24. 4. 1887)
309. Urbanowicz Jan (19. 10. 1888)
310. Prokesch Mieczysław (12. 4. 1891)
311. Łagan Jan (23. 6. 1892)
312. Michna Andrzej (30. 11. 1894)
313. Edelberg Mikołaj (6. 6. 1887)
314. Nick Marceli, dr. (5. 2. 1889)
315. Jassem Arnold, dr. (16. 7. 1891)
316. Riessdorf Władysław (18. 4. 1889)
317. Fiillenbaum Maksymiljan (8. 3. 1889)
318. Borowski Franciszek (21. 5. 1887)
319. Morgenstern Jezajasz, dr. (16. 5. 1886)
320. Reichman Henryk, dr. (17. 12. 1891)
321. Lisowski Bronisław (7. 8. 1890)
322. Weinert Gustaw, dr. (13. 4. 1893)
323. Dawiskiba Franciszek (1. 10. 1887)
324. Sowiński Stanisław (26. 4. 1887)
325. Mueller Hugo (7. 11. 1885)
326. Przybylski Franciszek (22. 10. 1889)
327. Gęssowski Stefan (12. 9. 1889)
328. Liwoczyński Jan Bolesław (11.5.1884)
329. Klarzyński: Jan (10. 10. 1891)
330. Stróżyk Józef (1. 7. 1890) .
331. Raciborski Tadeusz (26. 1. 1883)
332. Meissner Eugenjusz (24. 10. 1886)
333. Leśnik Bolesław (25. 2. 1894)
334. Sztaba Roman (11. 9. 1888)
335. Jędrzejowski Rudolf (29. 5. 1884)
336. Jakubowski Stanisław Florjan (4. 5. 1894)
337. Skumiel Stefan Michał (19. 5. 1893)
338. Zaniewski Aleksander (12. 4. 1888)
339. Wojtowicz Włodzimierz Aleksander (10. 8. 1888)
340. Dobrowolski Stanisław. (11. 1. 1890)
341. Michalski Edward Józef (17. 7. 1895)
342. Gancarz Jan (3. 6. 1894)
343. Powała Kazimierz (4. 3. 1893)
344. Roloff Stanisław (7. 5. 1891)
345. Jędrzejczyk Jan (13. 1. 1891)
346. Nieć Adam (10. 1. 1886)
347. Bittner Alfred Jan Karol, dr. (10. 7. 1888)
348. Noworul Władysław (22. 5. 1890)
349. Wszołek Jan (29. 4. 1888)
350. Palicyn Leonid (16. 4. 1892)
351. Szeliga Stanisław, dr..(11. 1. 1884)
352. Kisiel Władysław (6. 3. 1891)
353. Zawałkiewicz Mieczysław (27. 8. 1890)
354. Masibrodzki Mikołaj (5. 12. 1886)
355. Hanak Donat (7. 8. 1895)
356. Zawadzki Edmund (29. 9. 1891)
357. Ciemnołoński Józef. (26. 11. 1887)
358. Zawilski Leopold, dr. (14. 11. 1884)
359. Marnik Juljusz Józef (16. 3. 1886)
360. Brzostowski Witold (10. 9. 1887)
361. Przybylski Edward (29. 1. 1887)
362. Krell false Zilz Koloman (11.11.1891)
363. Schauder Kuba, dr. (20. 12. 1887)
364. Lubelski Kazimierz Józef (20. 3.1889)
365. Szpanof Mikołaj (27. 11. 1885)
366. Orlickl Mikołaj (2. 12. 1887)
367. Fett Hersch Elimelech (26. 1. 1890)
368. Banaś Maksymiljan (22. 10. 1893)
369. Kałamarz Roman (24. 8. 1895)
370. Goldstein Henryk (Hersz) (9. 3. 1883)
371. Kropidłowski Bernard (17. 12. 1884)
372. Łukawski Bronisław (24. 2. 1892)
373. Hetper Zygmunt (6. 9. 1887)
374. Zielonka Antoni (25. 9. 1886)
375. Modrzejewski Antoni (10. 1. 1890)
376. Relinger Bolesław (7. 3. 1891)
377. Balwirczak Józef (10. 3. 1893)
378. Gęsior Leon (12. 2. 1893)
379. Siedlarz Tadeusz (27. 10. 1893)
380. Lachowski Celestyn (15. 1. 1889)
381. Roman Maksymiljan-Otto, dr. (8. 8. 1890)
382. Gehlig Gwidon Otton Juljusz Ryszard (16. 9. 1885) ^
383. Chmielewski MichałyflS. 9. 1894).
384. Sikora Feliks Edmund (7. 1. 1893)
385. Pikor Antoni Gustaw (21. 7. 1892)
386. Jarosz .Tadeusz Józef Henryk (22. 3. 1894).
387. Felicki Stanisław (7. 4. 1892)
388. Laub Maurycy (14. 4. 1885)
389. Sokołowski Romuald (11. 4. 1889)
390. Szawłowski Wincenty (1. 7. 1885)
391. Bisset Marjan Józef (18. 11. 1887)
392. Brauner Rolf (15. 1. 1891)
393. Piasecki Czesław (23. 8. 1884)
394. Kapturski Kazimierz (14. 2. 1891)
395. Wróblewski Tadeusz (4. 8. 1894)
396. Jaakowiak Jan (27. 1. 1893) (?)
397. Tomczak Franciszek (30. 9. 1884)
398. Becher Leon, dr. (12. 12. 1893)
399. Adamczyk.Władysław (3. 8. 1888)
400. Rosenzweig Aleksander (21. 10. 1890)
401. Wolonsewicz Stanisław (30. 11- 1890)
402. Toroński Stanisław (27. 4. 1891)
403. Wyglenda Jan (23. 11. 1894)
404. Schweitzer Jan (1. 11. 1890)
405. Klemensiewicz Bolesław Szczęsny (4- 5. 1889)
406. Szukiewicz Zygmunt (9. 3. 1890)
407. Birnbaum Mieczysław (10. 6. 1889)
408. Dworak Jan,(24. 12. 1887)
409. Brodiak Stefan (27. 9. 1888)
410. Wojszwiłlo Bolesław (19. 5. 1888)
411. Krzywy Antoni (12. 6. 1890)
412. Kornecki Jerzy Wilhelm (11. 5. 1892)
413. Misiak Roman (1. 3. 1891)
414. Czarnasiak Szczepan (25. 12. 1885)
415. Millak Stanjsław (19. 6- 1890)
416. Haberko Tadeusz Aleksander (10. 4. 1889)
417. Kozłowski Antoni, dr. (31. 5. 1889)
418. Bekarewicz Bazyli (5. 1. 1888)
419. Kowalów Juljan (13. 2. 1890)
420. Szałaśny Stanisław (3. 5. 1889)
421. Iwicki Bruno Władysław (18., 9. 1883)
422. Sakowicz Roman (25. 11- 1888),
423. Dubicki Józef (5. 3. 1886)
424. Kasprzak Walenty (7. 2. 1891) ,
425. Westenholz Ignacy Stanisław. (1., 2. 1893)
426. Szantyr Hipolit (16. 12.. 1895)
427. Krupczak Leonard Wiktor (26.9.1884)
428. Ejmont Karol (28. 8. 1890)
429. Poźniak , Stanisław Aleksander (19. 11. 1890)
430. Gaweł Władysław (30- 5. 1890) .
431- Koch Ryszard (23. 3- 1885)
432- Polański Stanisław Karol (24. 1. 1896)
433. Długocki Władysław. (3. 1. 1885)
434. Wepper. Albert .(27. 1- 1895)
435.,Zucker Abraham,, dr- (14-: 10- 1885)
436,;Krzysik Stanisław (13- 10-, 1887)
437.Szatkowski Franciszek Ksawery, (20. .7. 1891)
438. Pazdro Władysław (5- 2. 1887).
439. Kociałkowski Wiktor (14. 10. 1887)
440. Lewandowski Władysław (27. 6. 1888)
441. Mazur Stanisław (5. 4. 1892)
442. Krzemień Józef. (29. 3. 1885)
443. Pawłusiewicz Włodzimierz (12. .11. 1883)
444. Serednicki Józef (14. 3. 1894)
445. Popiołkowski Władysław (8. 6. 1891)
446. Więckus Zygmunt (8. 9. 1897)
447. Pieprzny Gustaw. (12. 7. 1894)
448. Majewski Wacław (9. 8. 1891)
LISTA STARSZEŃSTWA OFICERÓW REZERWY PIECHOTY — POR.
449. Pilewski Witold Wacław (7. 9. 1893)
450. Schiff Herman (4. 1. 1891)
451. Dymiński Emil, dr. (20. 7. 1891)
452. Opieński Stanisław Tadeusz (4. 8. 1894)
453. Bonfcard Stanisław, dr. (14. 3. 1887)
454. Harczyński Bogdan (13. 3. 1893)
455. Lech Jan (29. 9. 1887)
456. Waga Feliks Ludwik (20. 1. 1889)
457. Doliński Józef (11. 2. 1885)
458. Mękicki Rudolf (8. 4. 1887)
459. Bukartyk Artur Kamil, dr. (6.91890)
460. Halikowski Piotr (15. 7- 1891)
461. Suchecki Maksymiljan (4. 1. 1892)
462. Bartkiewicz Józef (1. 1. 1893)
463. Szydłowski Piotr, dr. (26. 6. 1895)
464. Swoboda Hipolit (3. 8. 1885)
465. Rajchel Jan, inż. (9. 3. 1887)
466. Kment Zdzisław Roman, inż. (13. 5. 1893)
467. Tobiaszek Franciszek (11. 6. 1888)
468. Berger Maksymiljan, mr. (20. 9. 1892)
469. Staff Alojzy Marjan (25. 3. 1893)
470. Pałka Zygmunt Michał (10: 9. 1094) (?)
471. Bross Maurycy (19. 12. 1887)
472. Skrzypek Florjan Stanisław (4.5.1889)
473. Kruczek Mieczysław (8. 7. 1895)
474. Szymański Karol (14. 3. 1897)
475. Brzozowski Kazimierz (26. 12. 1885)
476. Semkowicz Eugenjusz Kazimierz Ludomir, dr. (6. 9. 1886)
477. Markulis Franciszek (6. 1. 1891)
478. Sikora Jan (4. 2. 1890)
479- Jackowski Józef Woiciech, mr. (8. 11. 1891)
480. Chorężak Michał (28. 9. 1891)
481. Nurczyński Edmund Antoni (15. 11. 1885)
482. Chmielecki Jan Ludwik, inż. (12. 4. 1890)
483. Maj Eugenjusz (8. 7- 1893)
484. Franek Jan (28. 8. 1890)
485. Magiera Zygmunt Wincenty (19. 7. 1891)
486. Steinhof Władysław (18. 6. 1892)
487. Murdziński Kazimierz (4. 3. 1884)
488. Gesing Jan (5. 12. 1895)
489. Balcer Józef (26. 4. 1897) .
490. Pustelnik Franciszek (10. 9. 1891)
491. Pawaczkowski Jan (5. 5. 1894)
492. Niżyński Stanisław (31. 3. 1884)
493. Matyasik Jan (31. 3. 1887)
494. Lipowski Adam (24. 12. 1890)
495. Kubica Augustyn (28. 7- 1893)
496. Helański Piotr (2. 7. 1891)
497. Zachara Antoni (15. 8. 1893)
498. Stamirski Mieczysław Maksymiljan, dr. (4. 9. 1887)
499. Włoczkowski Marjan, dr. (6. 9. 1892)
500. Wierzbówka Jan (10. 7- 1883)
501. Grzeszkowiak Roman (2- 2- 1894)
502. Drucker Maurycy (13. 11. 1887)
503. Korzeniowski Teodor (31. 7. 1891)
504. Kosterski Stanisław (25. 11. 1894)
505. Giełczyński Ludwik (12. 7. 1896)
506. Kupka Józef (15. 4. 1888)
507. Kania Franciszek (28. 10- 1893)
508. Lankosz Kazimierz (9. 2. 1891)
509. Wolf Filip (4. 4. 1892)
510. Kruszyński Władysław (6. 5. 1884)
511. Bilger Antoni, dr. (4. 11. 1893)
512. Wachmann Józef, dr. (2. 7. 1890)
513. Piotrowski Czesław (26. 1. 1890)
514. Ochshorn Herman (2. 1. 1890)
515. Hein Franciszek (2. 10. 1888)
516. Seifert Jan (6. 6. 1887)
517. Pop Tomasz (21. 12. 1884)
518. Moskwa Antoni (12. 3. 1892)
519. Zawistowski Stanisław Józef (18. 12. 1894)
520. Sikorski Bronisław (14. 9. 1894)
521. Moskwa Stefan (30. 10- 1890)
522. Markiewicz Stanisław (7. 5. 1883)
523. Dzikowski Mikołaj (18. 12. 1883)
524. Bauer Marjan (25. 4. 1891)
525. Kaden Czesław Jan (27. 1. 1885)
526. Łotocki Piotr (16. 7. 1893)
527. Golański Ludwik (19. 7. 1893)
528. Strzelczyński Longin (7. 3. 1890)
529. Weidman Lndwik, dr. (7. 1. 1889)
530. Małek Stanisław (27. 3. 1890)
531. Berman Bertold Bronisław (24.9.1892)
532. Wyszomirski Jacek (17. 8. 1895)
533. Pałka Marjan, dr. (3. 2. 1897)
534. Ludwig Wiktor (8. 3. 1893)
535. Sokołowski Mikołaj, mr. (25. 9. 1894)
536. Piechaczek Ignacy (31. 7. 1893)
537. Fortuński Juljan Leon (10. 2. 1891)
538. Smal Franciszek (21. 5. 1891)
539. Chrzanowski Aleksander Józef (19. 3. 1891)
540. Dąbrowski Zdzisław Józef (18.1.1889)
541. Oniszczuk-Katorski Jan (6. 1. 1895)
542. Jarosz Józef (13. 12. 1890)
543. Griinberg Michał (16. 12. 1892)
544. Bebynek Władysław (6. 9. 1887)
545. Antoniak Józef (28. 11. 1894)
546. Wojtylak Bronisław (3. 9. 1896)
547. Klimczewski Henryk (19. 1. 1891)
548. Reszelski Henryk (21. 12. 1892)
549. Wohlfeld Gustaw (25. 7. 1894)
550. Waschko Jan (10. 5. 1891)
551. Nawojowski Stanisław, dr. (17.6.1892)
552. Jakubowski Seweryn (10. 7. 1886)
553. Belczyk Władysław (9. 10. 1892)
554. Griinberg Józef (19. 12. 1893)
555. Małecki Edmund Klemens (15.11.1886)
556. Stolpe Stanisław (18. 4. 1891)
557. Glajcar Wiktor (24. 2. 1894)
558. Mrall Wiktor (19. 1. 1892)
559. Peszkowski Bronisław (30. 4. 1893)
560. Przyboś Jan (1. 2. 1894)
561. Wilk Adam (14. 10. 1891)
562. Brzeski Jan (26. 12. 1888)
563. Roth Antoni (23. 4. 1889)
564. Cetis Romuald (25. 1. 1891)
565. Wodziński Radzisław Aleksander (29. 7. 1884)
566. Bieniek Franciszek, <Ir. (22. 7. 1893)
567. Drucker Mateusz (9. 2. 1893)
568. Jarmuła Wincenty (27. 5. 1893)
569. Sędzimir Roman Józef (28. 2. 1891)
570. Rogowski Bolesław (27. 11. 1892)
571. Uszyński Franciszek Mikołaj (3. 12. 1886)
572. Hermann Antoni (15. 3. 1899)
573. Mayer Aloizy (24. 10. 1894)
574. Fyda Jan Karol (23. 12. 1890)
575. Wojnarski Franciszek, mr. (1.11.1895)
576. Szeptunowski Bronisław (16. 8. 1887)
577. Hyjek Stanisław (8. 5. 1888)
578. Jnroszek Jan (12. 5. 1890)
579. Blicharski Wojciech (18. 4. 1889)
580. Mercik Kazimierz Henryk, dr. (1. 1. 1890)
581. Pacanower Samuel (26. 12. 1894)
582. Szulc Franciszek (8. 3. 1895)
583. Seweryński Józef (5. 10. 1888)
584. Nowak Józef (13. 10. 1890)
585. Drużba Jan (22. 9. 1893)
586. Gold Otton, mr. (25. 3. 1893)
587. Krawczyk Marjan (28. 1. 1897)
588. Zawryd Karol (16. 3. 1885)
589. Konwicki Henryk (27. 9. 1890)
590. Seredyński Hipolit Andrzej (30. 11. 1896)
591. Barchanowski Tomasz Seweryn (21. 12. 1889)
592. Blaukopf Maksymiljan (27. 4. 1887)
593. Lenczewski Paulin (22. 6. 1892)
594. Gawlikowski Alfred (6. 3. 1893)
595. Radomski Juljusz Michał (3. 4. 1888)
596. Bączkowski Marcin (10. 11. 1888)
597. Hubl Stanisław Rudolf Artur (17. 4. 1893)
598. Zimmer Jan (9. 7. 1885)
599. Budzyński Zygmunt Stanisław (25. 4. 1895)
600. Przybylski Jerzy Longin (5. 3. 1893)
601. Długoszowski Feliks (30. 5. 1895)
602. Wierzbicki Bronisław (11. 8. 1890)
603. Gutowski Aleksander, dr. (27. 8. 1892)
604. Beutler Zdzisław (20. 12. 1885)
605. Nowak Stefan (26. 7. 1886)
606. Olejniczuk Adam (19. 1. 1893)
607. Reszczyński Stanisław (26. 9. 1888)
608. Szumski Michał (9. 12. 1888)
609. Sznapka Alojzy (16. 5. 1895)
610. Grotus Jan (15. 11. 1888)
611. Reiser Józef Marjan (23. 1. 1885)
612. Zakrzewski Jan (24. 11. 1889)
613. Sagatowski Tadeusz (2. 2. 1887)
614. Perun Władysław Aleksander (1. 1. 1894)
615. Gątarski Stefan Ludwik (10. 8. 1890)
616. Hajduk Karol (24. 12. 1891)
617. Świdrak Józef (2. 2. 1886)
618. Janiak Ludwik (1. 8. 1892)
619. Skupień Sebastjan (7. 1. 1893)
620. Hoszowski Władysław (11. 3. 1895)
621. Angstreich Abraham (16. 11. 1892)
622. Krajewski Aleksander (26. 2. 1890)
623. Gargasz Michał (10. 11. 1892)
624. Lotz Stanisław (30. 3. 1889)
625. Knycz Juljusz (7. 1. 1891)
626. Łakomski Zygmunt (15. 4. 1891)
627. Bubnicki Tadeusz (23. 9. 1895)
628. Faściszewski Piotr (6. 6. 1889) .
629. Kończak Kazimierz (12. 1. 1892)
630. Dąbrowski Emil Zygmunt (19. 4. 1895)
631. Kozłowski Stefan (16. 8. 1892)
632. Strutyński Adolf (1. 11. 1887)
633. Markowski Włodzimierz Marjan (25. 3. 1893)
634. Kuźniarski Stanisław LeonAleksander (14. 4. 1891)
635. Knichowiecki Czesław Wincenty, inż. (18. 7. 1892)
636. Andrzejewski Józef (8. 9. 1894)
637. Drygalski Leon (12. 11. 1894)
638. Mielechin Konstanty (17. 10. 1889)
639. Fassler Leon (9. 7. 1893)
640. Drożdż Jan (22. 10. 1895)
641.. Bauer Stefan Jan (25. 12. 1890)
642. Zakrzewski Leon (29. 12. 1886)
643. Budrewicz Gustaw (14. 6. 1894)
644. Miinch Henryk (23. 5. 1893)
645. Krumpholz Józef (22. 12. 1892)
646. Holecki Juljusz Selim (7- 1. 1892)
647. Król Jan (3. 11. 1891)
648. Kińczyk Stanisław (16. 11. 1887)
649. Czarnokoński Kazimierz Jan (6. 8. 1894)
650. Czaplicki Aleksander (11. 12. 1890)
651. Pasławski Józef (17. 7. 1887)
652. Harczyk Julian (13. 1. 1886)
653. Danielski Stefan Stanisław (20-8.1888)
654. Branecki Władysław Teofil (23. 2- 1885)
655. Godowski Tadeusz (9- 1. 1890)
656. Fidziński Feliks (22. 12. 1890)
657. Huss Teofil (24. 10- 1885)
658. Ilcewicz Kazimierz (4. 3. 1893)
659. Morski Józef (23. 7. 1886)
660. Paprocki Jan (9. 11. 1892)
661. Sozański Henryk (30. 4. 1892)
662. Walewski Aleksander (20- 5. 1887)
663. Bedlewicz Edward (19. 9. 1889)
664. Kudłaciak Antoni (25. 4. 1895)
665. Wiochna Aloizy Franciszek (18. 9. 1893)
666. Schiffer Józef (13. 3. 1889)
667. Rothfeld Wiktor Dawid (26. 2. 1893)
668. Ludwikowski Bronisław (13. 8. 1887)
LISTA STARSZEŃSTWA OFICERÓW REZERWY PIECHOTY — POR.
893. Olewiński Piotr (1. 1. 1895)
894. Makedański Hipolit (12. 7. 1891)
895. Matejczyk Wincenty (19. 7. 1887)
896. Rudkowski Stanisław, dr. (3. 8. 1890)
897. Punzet Antoni (26. 8. 1890)
898. Pytlik Karol (30- 11. 1896)
899. Mydlarczyk Michał (27. 9. 1891)
900. Gosiński Kazimierz (6- 1. 1893)
901. Horowitz Franciszek Józef (18.8.1887)
902. Kobyłecki Władysław Stanisław (8. 5. 1890)
903. Malczewski Roman (2. 8. 1891)
904. Lelek Wawrzyniec, dr. (21. 7. 1890)
905. Woliński Józef (31. 1. 1890)
906. Jurczyński Leon (3. 3. 1888)
907. Lis Tomasz (23. 2. 1888)
908. Lwowicz-Kostrzvijt>Wiktor (28.8.1892)
909. Woźniak Władysław, dr. (4. 12. 1892)
910. Adam Władysław, dr. (2. 9. 1897)
911. Skwara Stefan (19. 7. 1886)
912. Sebyła Stanisław (1. 5. 1884)
913. Dobrowolski Mieczysław (10. 1. 1893)
914. Wojciechowski Stanisław (18.4.1889)
915. Biedrzyński Adam (7. 12. 1895)
916. Cichocki Romuald Wincenty (22. 1. 1886)
917. Moellenbrock Tadeusz Maksymiljan (29. 5. 1894)
918. Czarkowski Jan (28. 10. 1885)
919. Jastrzębski Bolesław (22. 2. 1894)
920. Minczakowski Władysław (11-9.1895)
921. Piwakowski Zygmunt (18. 1. 1893)
922. Znamirowski Paweł (25. 1- 1895)
923. Dzierzgowski Wojciech (20- 3. 1893)
924. Dubowik Jan (8. 2. 1895)
925. Łysakowski Walery (30. 12. 1889)
926. Lachiewicz Władysław (29. 12. 1890)
927. Pelczarski Wojciech (2. 4. 1892)
928. Szymański Jan (4. 10- 1895)
929. Tomaka Jan, inż- (27- 7- 1892)
930. Wolańczyk Edmund (15- 11. 1894)
931 Bychowski Aleksander (4. 8. 1888)
932. Kamiński-Fulmyk Michał (23. 5. 1897)
933. Porębski Józef (19. 2. 1884)
934. Stanek Stanisław (14. 3. 1892)
935. Blum Fryderyk (2. 3. 1895)
936. Bembnista Edmund (10. 10. 1883)
937. Banaszkiewicz Bolesław (20. 10. 1883)
938. Surawski Antoni (14. 6. 1893)
939. Żurowski Stanisław Henryk (1.5.1887)
940. Niemyski Eugenjusz (10. 3. 1889)
941. Duchnicki Bronisław (1. 9. 1887)
942. Sikora Paweł, inż. (1. 6. 1897)
943. Sternberg Leon (12. 9. 1892)
944. Ostruszka Jan (12. 3. 1896)
945. Tabkowski Stanisław (3. 5. 1892)
946. Dudek Mieczysław, dr. (8. 11. 1896)
947. Polakowski Władysław, inż.(2. 6. 1893)
948. Tarczyński Władysław (28. 2. 1892)
949. Chendyński Henryk (28. 11. 1897)
950. Kluz Leon (21. 5. 1893)
951. Grześkowiak Józef (17. 2. 1892)
952. Szafrański Eugenjusz (6. 11. 1884)
953. Bibro Rudolf (2. 3. 1893)
954. Szelc Franciszek (1. 10. 1896)
955. Szarski Gustaw Henryk (11. 6. 1887)
956. Zięba Tadeusz Mieczysław, inż. (10. 5. 1897)
957. Sienkiewicz Antoni (4. 6. 1894)
958. Przybyłowski Stanisław (26. 9. 1889)
959. Stopiński Stanisław, mr. (8. 2. 1890)
960. Hanka Jan Edward (30. 6. 1891)
961. Branny Jan Franciszek (3. 9. 1891)
962. Jonak Józef, inż. (14. 8. 1888)
963. Kozłowski Józef (18. 4. 1892)
964. Florek Bolesław (13. 1. 1892)
965. Kundziołka Stanisław (25. 4. 1892)
966. Zyskowski Petronjusz (6. 10. 1890)
967. Tyrcha Stanisław (17. 4. 1887)
968. Zaleski Władysław Józef, dr.(14. 7- 1894)
969. Gola Karol (15. 9. 1895)
970. Zakarzewski Michał (3- 9- 1883)
971. Czyrek Stanisław (5. 5. 1894)
972. Małecki Feliks (22. 3. 1893)
973. Cywicki Rudolf (13. 12. 1889)
974. Szajda Bronisław (4. 9. 1895)
975. Szeliński Bolesław (4. 7. 1894)
976. Dydusiak Leon (3. 3. 1893)
977. Jarosz Adolf (5. I. 1894)
978. Malarczyk Antoni (19. 4. 1896)
979. Dudek Władysław (16. 4. 1895)
980. Wojciechowski Stanisław (21.10.1887)
981. Kędziorek Feliks (30. 5. 1893)
982. Andruszkiewicz Piotr (20. 11. 1893)
983. Tenerowicz Józef (13. 1. 1883)
984. Kostrubała Jan (2. 2. 1899)
985. Miller Ludwik (3. 5. 1894)
986. Kwaśniewski Tadeusz (28. 10. 1892)
987. Wiacek Antoni (11. 2. 1889)
988. Łyszczarz Władysław (7. 9- 1896)
989. Kuciel Franciszek (9- 9- 1887)
990. Kasperczyk Michał (9- 9. 1890)
991. Nosek Zygmunt (23. 4. 1893)
992. Rudkowski Teodor, dr. (19. 11. 1884)
993. Bielczyk Mieczysław (17. 1. 1894)
994. Woźniak Tadeusz (15. 8. 1893)
995. Lorencowicz Wojciech (21. 3. 1896)
996. Kaczorowski Józef (18. 3- 1890)
997. Chrupek Edmund (7. 11. 1893)
998. Chmielowski Tadeusz Roman (23. 10- 1895)
999. Rabin Jerzy (28. 3. 1891)
1000. Nowak Franciszek (14. 11. 1883)
1001. Wojtunik Władysław (15. 6. 1895)
1002. Gajewski Romuald Józef (7. 2. 1891)
1003. Strelinger Eugenjusz (20. 7. 1893)
1004. Ciaputa Franciszek (7. 10. 1888)
1005. Galof Wilhelm Marjan (6. 4. 1885)
1006. Kluss Józef (4. 11. 1890)
1007. Kmiciński Filip Marjan (21. 10- 1895)
1008. Lipiński Henryk (26. 4. 1896)
1009. Hałaciński Tadeusz Zygmunt (2. 8. 1887)
1010. Floegel Michał (3. 10. 1837)
1011. Ramlau Roman (1. 8. 1893)
1012. Tetzlaff Bronisław (24. 8. 1895)
1013. Zeller Bernard (14. 3. 1892)
1014. Reaubourg Adolf (11. 5. 1891)
1015. Bieniek Andrzej (17. 10. 1895)
1016. Daszczyszak Włodzimierz (8. 7. 1894)
1017. Kulawik Piotr (18. 9. 1891)
1018. Bochna Andrzej Władysław, mr. (6. 12. 1891)
1019. Nowosielski Karol Władysław (4. 11. 1895)
1020. Resmer Albin (16. 11. 1889)
1021. Borowik Adam (7. 1. 1890)
1022. Schneider Bernard (24. 1. 1896)
1023. Ziętak Wacław (8. 6. 1893)
1024. Zadorożny Włodzimierz (10. 2. 1891)
1025. Zieliński Władysław (2. 2. 1893)
1026. Mroziuk Budzisław Jan (19. 10. 1892)
1027. Kisielewicz Juljan (18. 9. 1885)
1028. Nowakowski Czesław (26. 5. 1895)
1029. Dziewiętkowicz Stanisław (5. 10. 1893)
1030. Mielcarski Stanisław (30. 3. 1892)
1031. Topczewski Bolesław Jan (24. 4. 1886)
1032. Przygrodzki Józef (11. 10. 1893)
1033. Wyrzykowski Mieczysław Romuald (7. 2. 1883)
1034. Pigłowski Henryk Andrzej Antoni (4. 1. 1884)
1035. Heller Michał (4. 8. 1889)
1036. Steczkowski Stanisław (26. 7. 1892)
1037. Strończak Czesław Adam (15.10.1893)
1038. Kortylewicz Wacław (24. 10. 1893)
1039. Hutnik Józef (20. 5. 1890)
1040. Sapiński Michał Ludwik (25. 8. 1891)
1041. Bentkowski Wincenty (1. 4. 1893)
1042. Pawłowski Jan (28. 8. 1893)
1043. Graczyński Władysław Franciszek (12. 9. 1893)
1044. Graf Ludwik (3. 8. 1892)
1045. Woźnicki Franciszek (21. 12. 1890)
1046. Maczyński Jan (12. 7. 1892)
1047. Pfeiffer Zdzisław (15. 12. 1896)
1048. Koczan Dyonizy (4. 3. 1890)
1049. Geminder Izydor (23. 8. 1893)
1050. Idziński Tadeusz, dr. (1. 4. 1897)
1051. Wrzaliński Ludwik (23. 8. 1896)
1052. Keller Jan (31. 8. 1896)
1053. Denenfeld Aleksander, inż. (1. 4. 1890)
1054. Szumlauer Adolf (21. 3. 1892)
1055. Królikowski Baltazar (6. 1. 1887)
1056. Woyke Roman (3. 6. 1896)
1057. Sztefek Franciszek (29. 2. 1896)
1058. Gerula Mikołaj (1. 4. 1889)
1059. Kaliński Wiktor (7. 2. 1897)
1060. Fiutowski Zygmunt (2. 1. 1884)
1061. Grab Wilhelm (23. 10. 1894)
1062. Przedrzymirski-Krukowicz Władysław Ignacy (1. 4. 1888)
1063. Kowalik Józef (21. 11. 1884)
1064. Musiał Jan (22. 11. 1890)
1065. Farenhole Edmund (17. 11. 1898)
1066. Kierkorius Witold (5. 2. 1894)
1067. Szymański Teofil Stefan (20. 8. 1892)
1068. Kościuszyński Tadeusz (20. 4. 1892)
1069. Svm Juljan Karol (3. 7. 1896)
1070. Weiss Seweryn (19. 6. 1893)
1071. Nickowski Józef (6. 3. 1895)
1072. Węgrzyn Bronisław (5. 7. 1894)
1073. Matros Maksymiljan (6. 9. 1894)
1074. Portvch Jerzy (17. 1. 1891)
1075. Wraubck Józef (15. 4. 1892)
1076. Tarnowicz Stanisław (20. 5. 1892)
1077. Sturm de Hirszfeld Ludwik Jerzy (30. 5. 1894)
1078. Śmietana Maksymiljan Franciszek (15. 4. 1896)
1079. Twaróg Józef (12. 3. 1889)
1080. Borczyk Stanisław (13. 9. 1892)
1081. Radwański Wacław (22. 9. 1893)
1082. Przestrzelski Stanisław (18. 6. 1884)
1083. Olęderczyk Tadeusz (27. 8. 1893)
1084. Szulc Franciszek (16. 10. 1893)
1085. Schreiber Juljusz Robert (21. 3. 1884)
1086. Czeluśnisk Franciszek Wiktor (14. 3. 1887)
1087. Repetowski Adam Edmund (4. 12. 1889)
1088. Welfle Ferdynand (1. 4. 1889)
1089. Męeiński Jan (5. 7. 1896)
1090. Ratayski Marjan Mikołaj (6. 12. 1893)
1091. Nyka Stanisław (2. 4. 1884)
1092. Dietrich Witoid (2. 1. 1896)
1093. Małyszkiewicz Stefan (8. 8. 1887)
1094. Sielccki Tadeusz Franciszek (23. 8. 1893)
1095. Młodecki Władysław (18. 8. 1887)
1096. Guzik Karol (21. 10. 1890)
1097. Królewicz Jan (19. 11. 1887)
1098. Len Tadeusz (5. 6. 1896)
1099. Dąbrowski Bolesław (20. 9. 1896)
1100. Wąchała Mieczysław Antoni (4. 10. 1893)
1101. Staszkiewicz Franciszek (16. 11. 1887)
1102. Berdarich Bruno (5. 1. 1885)
1103. Mazurkiewicz Józef (12. 2. 1896)
1104. Roskosz Ignacy Roman (28. 7. 1888)
1105. Pęczalski Stanisław (17. 1. 1895)
1106. Krański Marcin Zygmunt (22. 8. 1885)
1107. Pichler Zygmunt (2. 4. 1886)
1108. Sdiónfeld Wolf (25. 7. 1888)
1109. Haszczyc Orest Władysław (11. 4. 1896)
1110. Goniczewski Stanisław (5. 1. 1885)
1111. Ende Józef, dr. (2. 12. 1895)
1112. Dembski Stanisław (17. 10. 1896)
1113. Lutyński Henryk (4. 2. 1890)
1114. Tobola Michał (8. 9. 1897)
1115. Szatybełko Rudolf (21. 10. 1894)
http://www.wbc.poznan.pl/dlibra/doccont ... 3&dirids=1
Avatar użytkownika
jerzy
Kreator Forum
Kreator Forum
Medale: 2
Twórca indeksów (2)

WP- Oficerowie Rezerwy 1934 r. (4)

Postprzez jerzy » 13.01.2010

LISTA STARSZEŃSTWA OFICERÓW REZERWY PIECHOTY — POR.
1116. Kołodziej Stanisław Ludwik (14. 11. 1886)
1117. Dziurzyński Patrycy (12. 2. 1895)
1118. Mazurski Marcin (21. 10. 1892)
1119. Ossibach Eugenjusz (17. 4. 1892)
1120. Szuba Władysław, inż. (2. 6. 1894)
1121. Frisch Karol Jerzy (30. 1. 1899)
1122. Walkowski Hipolit (13. 8. 1896)
1123. Sobel Herman (11. 11. 1897)
1124. Łukaszewicz Józef Karol (13. 3. 1894)
1125. Kołodziejski Zygmunt (30. 10. 1893)
1126. Gaillard Aleksander (10. 6. 1892)
1127. Twardzik Wiktor (17. 10. 1893)
1128. Świdwiński Aleksander (5. 6. 1886)
1129. Kryśkiewicz Sylwester (24. 8. 1891)
1130. Jagodziński Stanisław (13.9. 1883)
1131. Seński Augustyn (14. 4. 1885)
1132. Micza Jan (15. 2. 1891)
1133. Kwolek Antoni (29. 10. 1893)
1134. Dubis Józef (7. 9. 1894)
1135. Chłopicki Bohdan (9. 10. 1885)
1136. Wilczyński Jerzy (15. 4. 1894)
1137. Kunda Edmund (3. 7. 1894)
1138. Kubicki Jan Marek (18. 6. 1893)
1139. Skiba Józef (30. 1. 1883)
1140. Sielski Stanisław (31. 3. 1898)
1141. Laskowicz Władysław (28. 4. 1887)
1142. Piech Kazimierz Antoni, dr.(11. 1. 1893)
1143. Zabiełło Wacław (20. 2. 1890)
1144. Mottl Franciszek, dr. (10. 9- 1896)
1145- Beisert Edmund (29. 9. 1890)
1146. Lewicki Roman (28. 8. 1893)
1147. Topolnicki Eustachy (20. 9. 1888)
1148. Potapiński Adam (4. 1. 1893)
1149. Bernakiewicz Michał (30. 8. 1893)
1150. Długiewicz Marjan, inż. (23. 8- 1888)
1151. Załoga Ryszard (22. 3. 1895)
1152. Smołucha Stanisław (6. 4. 1886)
1153. Gorzkowski Józef (29. 7. 1890)
1154. Pruski Brunon (30. 12. 1887)
1155. Dobrowolski Roman Antoni (30. 7. 1890)
1156. Szulmajer Marjan (10. 8. 1891)
1157. Karczewski Michał (14. 11. 1892)
1158. Plesner Edward Jan (22. 7. 1894)
1159. Perkowski Ignacy (30- 7. 1893)
1160. Wadowski Marjan (31. 7. 1897)
1161. Wiza Zygmunt (24. 4. 1886)
1162. Skoczylas Edward (5. 11. 1892)
1163. Tomoszek Jerzy (5. 4. 1888)
1164. Kielar Jan (7. 6-1886)
1165. Wardaszko Wacław, inż. (17. 1. 1893)
1166. Neyman Franciszek (21. 3. 1893)
1167. Popek Józef Kazimierz (14. 1. 1886)
1168- Weyde Kazimierz (11. 2. 1887)
1169- Piątkowski Leon (26. 6. 1895)
1170. Pomianowski Stanisław (19. 4. 1897)
1171. Lachowicz Jan (4. 5. 1897)
1172. Dąbrowski Józef (12. 3. 1888)
1173. Puna Zygmunt, mr. (31. 3. 1892)
1174. Dobrowolski Józef (27. 12. 1883)
1175. Zinimer Boruch (15. 12. 1893)
1176. Daniec Zdzisław Zbigniew (30.5.1894)
1178. Bystrzyński Wiktor (6. 10. 1893)
1178. Rojecki Jarosław (5. 2. 1887)
1179. Kozłowski Filibert Leopold (23. 8. 1887)
1180. Wierzbicki Jan (18. 12. 1887)
1181. Pawlikiewicz Jan (16. 6. 1888)
1182. Zabystrzan Paweł (12. 2. 1895)
1183. Lasociński Jan (14. 5. 1890)
1184. Kwiek Kazimierz (30. 12. 1896)
1185. Schuberth Karol (31. 12. 1894)
1186. Margowski Czesław (17. 7. 1886)
1187. Beychler Henryk Czesław (13. 6.1885)
1188. Laub Eljazar Feiwel (10. 5.1886)
1189. Bystrowski Kazimierz Antoni (10. 6. 1888)
1190. Perchał Stanisław (10. 6. 1893)
1191. Goldberger Ignacy Waldemar (29. 11. 1896)
1192. Rychlewski Kazimierz (27. 1. 1885)
1193. Nelken Aleksander (24. 12. 1887)
1194. Sałach Tadeusz (17. 9. 1893)
1195. Pióro Stefan (18. 10. 1893)
1196. Ramułt Mirosław, dr. (1. 7. 1890)
1197. Dobrowolski Hieronim (20. 9. 1890)
1198. Muller Władysław Mieczysław (5. 2. 1886) .
1199. Rachwał Zygmunt (3. 9- 1895)
1200. Deutsch Robert, dr. (4. 3. 1896)
1201. Schmidt Oskar, dr. (10. 5. 1892)
1202. Sinicki Jan (9. 1. 1884)
1203. Piętniewicz Adam Józef (7. 4. 1895)
1204. Fichtel Franciszek (2. 11. 1892)
1205. Bręgiel Józef, dr. (5. 6- 1894)
1206. Falschberg Daniel (22. 10. 1890)
1207. Drohejko Teodor (25. 5- 1891)
1208. Stanio Władysław (17. 7. 1890)
1209. Żurakowski Marjan (5. 12. 1891)
1210. Nowakowski Bronisław Adam (18. 5. 1893)
1211. Wertz Tadeusz (10. 9. 1889)
1212. Augustyniak Stanisław. (18. 12. 1891)
1213. Chmielnik Julian Kazimierz (16. 1. 1890)
1214. Kurnosow Mikołaj (9. 5. 1893)
1215. Urbaniec Jan (27. 1. 1899)
1216. Tarko Feliks (30. 5. 1889)
1217. Sarwa Józef (22. 6. 1891)
1218. Pawłowicz Józef (14. 10. 1892)
1219. Świstuń Karol (6. 4. 1887)
1220. Mlćoch Alojzy (7. 9. 1896)
1221. Krieger Natan (13- 2. 1892)
1222. Pluta Bolesław (19. 8. 1894)
1223. Passendorfer Edward (17. 8. 1891)
1224. Bursztyn Tadeusz (5. 9. 1899)
1225. Turchalski Władysław Edward, dr.(22. 4. 1888)
1226. Grycz Jan (26. 3. 1884)
1227. Blatt Joachim Szymon, dr. (8.12.1896)
1228. TJleniecki Bolesław, dr. (2. 9. 1897)
1229. Żukowski Wacław Franciszek (28- 9. 1892)
1230. Decowski Tadeusz (18. 1. 1891)
1231. Skórny Marcin (27. 12. 1894)
1232. Woyciechowski Stefan (10. 1. 1895)
1233. Kunte Leon (2. 12. 1897)
1234. Weiner Artur (9. 6. 1895)
1235. Piłat Kazimierz, inż. (1. 3. 1897)
1236. Urbanek Emil (10. 9. 1891)
1237. Kotarba Józef, dr. (29. 1. 1894)
1238. Buczkowski Mieczysław Józef (8. 12. 1894)
1239. Bielenin Eugenjusz (3. 7. 1891)
1240. Bauer Józef (12. 12. 1894)
1241. Jokr Kazimierz (3. 2. 1896)
1242. Allerhand Henryk Joachim (15.9.1896)
1243. Ciach Władysław (11. 6. 1884)
1244. Wróblewski Sylwester Kazimierz (1. 1. 1888)
1245. Abrysowski Juljan (14. 4. 1897)
1246. Kossecki Stanisław (27. 9. 1895)
1247. Keh Salo (10. 11. 1893)
1248. Majewski Stanisław (17. 3. 1898)
1249. Jurkiewicz Józef (1. 5. 1893)
1250. Majewski Mieczysław Leopold (4. 7- 1888)
1251. Lorski Karol (30. 6. 1891)
1252. Ziarnek Jan (25. 5. 1891)
1253. Jankiewicz Tadeusz (10. 9. 1897)
1254. Witkowski Józef (11. 1. 1887)
1255. Ludwiński Jan Czesław (13. 1. 1892)
1256. Czyrek Jan, dr. (28. 10. 1895)
1257. Barczak Władysław (29. 6. 1886)
1258. Wejchert Witold Adolf Feliks .(25. 1. 1894)
1259. Bohm Ignacy (9. 7. 1894)
1260. Pietkiewicz Witold (28. 1. 1896)
1261. Kiszka Jan (24. 11. 1888)
1262. Bednarz Józef Jan (20. 9. 1890)
1263. Sulewski Władysław (7. 11. 1886)
1264. Rybka Stanisław (13. 11. 1884)
1265. Szczepkowski Antoni (1. 1. 1898)
1266. Matej Franciszek (4. 12. 1892)
1267. Witkowski Antoni Wacław (21. 12. 1895)
1268. Musiał Jan (25. 5. 1891)
1269. Galant Adolf (26. 11. 1887)
1270. Bierczyński Tadeusz, dr. (24. 10. 1891)
1271. Waydowicz Tadeusz (4. 7. 1894)
1272. Nowacki Feliks (4. 12. 1894)
1273. Nowak Zygmunt Feliks (16. 2. 1896)
1274. Cimura Franciszek (3. 10. 1887)
1275. Feith Norbert (13. 12. 1889)
1276. Diug Michał (27. 8. 1892)
1277. Jaworski Władysław (22. 10. 1889)
1278. Hillenbrand Aleksander Egon Emiljan (9. 11. 1888)
1279. Frankowski Stanisław (16. 4. 1890)
1280. Orzechowski Jan (22. 10. 1893)
1281. Pasternacki Apolinary (23. 7. 1895)
1282. Król Jan (24. 1. 1896)
1283. Mikulski Michał Tadeusz (26. 9. 1887)
1284. Myszka Franciszek (4. 10. 1883)
1285. Kaptur Leon (13. 10. 1895)
1286. Rotter Tytus Leon (1. 1. 1893)
1287. Kuczabiński Jan (23. 6. 1890)
1288. Kański Adam (28. 4. 1892)
1289. Wojnar Roman (12. 1. 1894)
1290. Skarżyński Wincenty (5. 4. 1889)
1291. Rumiński Jan (16. 5. 1886)
1292. Pospuła Jan (24. 6. 1894)
1293. Englert Alfons Dominik Roman (13. 7. 1889)
1294. Stefański Aleksander (23. 11. 1895)
1295. Kosiński Stanisław (23. 5. 1886)
1296. Hofmokl Czesław (20. 7. 1897)
1297. Trojnarski Rudolf (22. 5. 1893)
1298. Nunberg Alojzy (19. 4. 1895)
1299. Zdanowicz Kazimierz (15. 12. 1896)
1300. Kinasz Marjan Edmund (23. 9. 1892)
1301. Suwalski Władysław (10. 10. 1889)
1302. Rotter Ludwik (2. 7. 1891)
1303. Wilk Ignacy (19. 7. 1891)
1304. Smereka Jan, dr. (16. 10. 1895)
1305. Harasymowicz Stanisław (17. 4. 1890)
1306. Reguła Edward Emil (9. 10. 1896)
1307. Rudolff Zygmunt (25. 9. 1897)
1308. Gawlikowski Kazimierz (7. 1. 1892)
1309. Pistol Juljusz, dr. (7. 4. 1896)
1310. Cygański Zygmunt Feliks (21.12.1886),.
1311. Jankowski Ignacy (7. 2. 1886)
1312. Gortatewicz Zdzisław Ignacy. (31. 7. 1892)
1313. Bilczewski Eugenjusz (3. 7. 1894)
1314. Krajewski Kamil (10. 1. 1898)
1315. Kętski Stefan (23. 4. 1898)
1316. Śmigielski Michał (4. 9. 1892)
1317. Ciskiewicz Konstanty (2 10. 1902) (?)
1318. Zamek-Gliszczyński Franciszek (15. 9. 1891)
1319. Międzybrodzia Kazimierz (21. 1.1893)
1320. Kwazebart Stefan Stanisław (6. 4. 1898)
1321. Wójtów Michał (14. 9. 1891)
1322. Janczewski Stanisław Wiktor (22. 7. 1885)
1323. Tieger Zygmunt (28. 4. 1895)
1324. Mistat Józef (8. 3. 1892)
1325. Oesterreicher Hersz Izak, dr. (18. 2. 1892)
1326. Zubrzycki Stanisław (28. 9. 1890)
1327. Kędzierski Józef (1. 8. 1889)
1328. Borowski Franciszek (25. 3. 1892)
1329. Gałuszka Alojzy (5. 8. 1892)
1330. Mroczek Michał (8. 2. 1890)
1331. Michalski Wolfgang (13. 11. 1885)
1332. Kocych Karol (6. 11. 1892)
1333. Dec Ignacy (31. 1. 1896)
1334. Jaśkiewicz Jan (11. 7. 1885)
1335. Hoffmann Władysław Marjan (11. 8. 1884)
1336. Wandelt Teodor (22. 12. 1884)
1337. Pieniążek Mieczysław (17. 4. 1896)
1338. Makowski Witalis (25. 7. 1894)
1339. Witaszek Mieczysław (3. 1. 1895)
1340. Kimla Karol (1. 11. 1889)
1341. Wawro Seweryn (4. 2. 1884)
1342. Boroń Wojciech (9. 9. 1896)
1343. Jaworczykowski Zygmunt Jan, mr. (6. 1. 1888)
1344. Tyrkiel Józef (9. 3. 1890)
1345. Świstelnicki Edward (15. 4. 1897)
1346. Smochowski Aleksander (12. 12. 1893)
1347. Szędzielarz Fryderyk (10. 12. 1890)
1348. Iwaszko Stanisław Emil (7. 7. 1890)
1349. Marek Stanisław (13. 2. 1890)
1350. Jawański Wilhelm (20. 8. 1895)
1351. Konstantin Edmund (10. 8. 1896)
1352. Abramowicz Michał (10. 9. 1895)
1353. Niedźwiecki Marjan (20. 1. 1888)
1354. Sękiewicz Wincenty Stanisław (1. 6. 1892)
1355. Bernaszewski Stanisław Jan (5.5.1898)
1356. Makne Juljan (8. 9. 1885)
1357. Elsner Piotr (19. 10. 1890)
1358. Nowicki Wacław (22. 1. 1887)
1359. Lerner Elo (8. 1. 1889)
1360. Frysz Faustyn (5. 1. 1892)
1361. Głowacz Franciszek (19. 3. 1895)
1362. Stygar Wojciech (31. 3. 1887)
1363. Pawlak Władysław (30. 6. 1888)
1364. Radziwanowicz Aleksander (6. 8.1898)
1365. Śmieciński Feliks (15. 11. 1894)
1366. Dziób Franciszek (11. 12. 1887)
1367. Victorin Stanisław Antoni (7. 5. 1884)
1368. Rokitowski Franciszek (2. 12. 1892)
1369. Stolarski Ludwik (8. 4. 1891)
1370. Grzybowski Aleksander (12. 12. 1892)
1371. Braciszewski Edmund Ksawery Józef (15. 11. 1886)
1372. Sobolewski Zygmunt (4. 8. 1892)
1373. Loret Stanisław (21. 7. 1892)
1374. Klehr Stanisław (6. 5. 1892)
1375. Niemiec Kacper (1. 1- 1893)
1376. Pułkowski Telesfor (22. 6. 1891)
1377. Słonecki Marjan (29. 11. 1886)
1378. Zagórowski Antoni (20. 9. 1892)
1379. Raczek Józef (5. 8. 1891)
1380. Grabowski Zygmunt Marjan (15. 8. 1892)
1381. Hnatyński Józef (29. 11. 1890)
1382. Seile Izydor (10. 5. 1891)
1383. Kłobukowski Juljan (5. 5. 1895)
1384. Melichar Adolf (27. 8. 1896)
1385. Łyszkiewicz Stanisław (27- 4. 1894)
1386. Nowak Karol (27. .12. 1894)
1387. Siwek Franciszek (12. 12. 1895)
1388. Gottlieb Ignacy Hugo, dr. (2. 1. 1895)
1389. Wójciak Jan (16. 5. 1888)
1390. Lang Marjan (9. 6. 1893)
1391. Podlewski Stanisław (15. 10- 1896)
1392. Trawiński Józef (13. 1. 1889)
1393. Doczkał Karol (4. 11. 1895)
1394. Krysowski Kazimierz (13. 1.1895)
1395. Ziesch Stanisław (25. 8. 1895)
1396. Snarski Michał Cl 7. 9. 1890)
1397. Mistat Stefan (23. 7. 1886)
1398. Buyno Antoni (24. 5. 1897)
1399. Michałek Alojzy (29. 12. 1893)
1400. Chrzanowski Feliks (30. 11. 1890)
1401. Konopka Eugenjusz Roman (18.'10. 1891)
1402. Franta Władysław (11. 4. 1895).
1403. Santarius Gustaw, dr. (19. 10. 1896)
1404. Kostrzewski Edmund (3. 11. 1892)
1405. Nowak Wilhelm Tadeusz (9. 5. 1890)
1406. Sadurski Antoni (12. 6. 1888)
1407. Lis Leon (15. 5. 1896)
1408. Stelzer Emanuel (10. 11. 1896)
1409. Baranowski Józef (1. 5. 1897)
1410. Lubczyński Władysław (11- 8. 1894)
1411. Czerny Antoni (6. 6. 1895)
1412. Redkowski-MenaszeKarol (7- 9- 1887)
1413. Wolański Zygmunt (26- 3. 1886)
1414. Auriga Rudolf (22. 12. 1890)
1415. Salzberg Arnold (10. 10. 1892)
1416. Mazanek Roman (1- 3. 1889)
1417. Burakowski Piotr (26. 6. 1887)
1418. Terlikowski Paweł Tomasz (6.10.1888)
1419. Gryszko Władysław (7. 12. 1898)
1420. Cydzik Walerjan (5. 12. 1889)
1421. Heit Leiser (17. 3. 1895)
1422. Weiss Stanisław, dr. (22. 4. 1893)
1423. Pichl Marjan (30. 10. 1896)
1424. Nodzyński Franciszek (4. 1. 1890)
1425. Wojciechowski Mieczysław (28. 12. 1894)
1426. Jezior Stanisław Agenor (22. 4. 1897)
1427. Kucielski Karol (30. 10. 1896)
1428. Piołunkowski Michał (28. 9. 1894)
1429. Szweda Franciszek (17- 2. 1896)
1430. Żurkowski Stanisław (29. 3. 1885)
1431. Dyczewski Stanisław (28. 4. 1890)
1432. Wojtar Bolesław (27. 11. 1893)
1433. Matera Stanisław (14. 2. 1894)
1434. Wolanin Rudolf Włodzimierz (28. 3. 1895)
1435. Węgrzyn Władysław Józef (27.6.1897)
1436. Grim Daniel (3. 4. 1892)
1437. Morecki Artur, dr. (19- 1. 1895)
1438. Szymanowski Romuald Józef (27- 2. 1890)
1439. Madeyski Stanisław (25. 7. 1891)
1440. Zahradnik Roman (24. 8. 1884)
1441. Kalisch Alfred Stanisław (15. 8. 1885)
1442. Stec Leon Augustyn (31. 5. 1888)
1443. Żarna Antoni (20. 5. 1890)
1444. Schuh Emil (27. 11. 1893)
1445. Reches Salomon, dr. (29. 3. 1896)
1446. Kapuściński Wincenty (1. 4. 1890)
1447. Warski vel Boruch Jan (7. 10. 1891)
1448. Romski Ludwik (5. 12. 1893)
1449. Śniegowski Jan Kazimierz (16.12.1891)
1450. Lewinger Mendel (10. 11. 1896)
1451. Machowski Stanisław (22. 8. 1894)
1452. Okołów Leonard (22. 12. 1891)
1453. Koeber Oskar (6. 5. 1892)
1454. Goldstein Józef (9. 1. 1892)
1455. Motoczyński Eugenjusz (30. 12. 1892)
1456. Warchołowski Jerzy (1. 1. 1898) (?)
1457. Ruszkowski Zygmunt (28. 4- 1883)
1458. Michałowski Władysław (14. 8. 1892)
1459. Passowicz Jan (27. 10. 1897)
1460. Skrzypczyński Józef (16. 3. 1894)
1461. Wojewódzki Sylwester (31. 12. 1892)
1462. Berthold Marjan (23. 8. 1891)
1463. Jampel Szymon ii- 8. 18-3)
1464. Grotowski Adam Edward (14.12.1887)
1465. Łuc Józef, inż. (27. 3. 1894)
1466. Bieniawski Stanisław Marjan (9. 4. 1898)
1467. Szukałowicz Zygmunt (6. 2. 1897)
1468. Barski Władysław (9. 3. 1889)
1469. Seyk Wiktor (28. 5. 1896)
1470. Szubert Roman (6. 8. 1890)
1471. Lelek Teodor (10. 4. 1885)
1472. Eichler Rudolf (17- 10. 1895)
1473. Karolini Bolesław (10. 2. 1899)
1474. Kostro Józef Kalasanty Adam (7. 9. 1895)
1475. Bradke Wacław (4. 8. 1893)
1476. Kalitowski Władysław Ludwik (6. 9. 1896)
1477. Guliński Stanisław (18. 3. 1894)
1478. Górowicz Józef (20. 2. 1895)
1479. Malczyk Józef Stanisław (14. 3. 1896)
1480. Hałaciński Mieczysław (19. 11. 1884)
1481. Tarnowiecki Stanisław Jan (6.4.1890)
1482. Bentke Rafał Adam Maksymiljan, dr. (24. 10. 1892)
1483. Macewicz Michał (16. 11. 1893)
1484. Pociecha Karol (2. 11. 1894)
1485. Blau Juljusz (21. 2. 1896)
1486. Sadkowski Czesław (4. 5. 1883)
1487. Radziwiłł Leon (22. 12. 1888)
1488. Kontowt Witold (22. 12. 1892)
1489. Morelowski Teofil (14. 4. 1899)
1490. Wec Włodzimierz (24. 5. 1896)
1491. Gorczyński Jan (19. 10. 1897)
1492. Wojtaszewski Jan (26. 12. 1886)
1493. Jędrzejowski Kazimierz (7. 11. 1893)
1494. Chomiak Kazimierz (22. 11. 1884)
1495. Dobrzański Władysław Juljau (1. 8. 1891)
1496. Forowicz Jan (6.5. 1891)
1497. Franciszczak Stanisław (1. 4. 1897)
1498. Pawłowski Gabryel (17. 3. 1891)
1499- Kwiatkowski Franciszek, mr. (24. 8. 1898)
1500. Kłoda Michał (3. 2. 1890)
1501. Halicki Bronisław (15. 9. 1883)
1502. Ożana Jerzy (1. 11. 1890)
1503. Szygowski Juljusz (21. 5. 1896)
1504. Dąbrowski Piotr Zygmunt (18.6.1890)
1505. Lesiak Stanisław (8. 5. 1895)
1506. Fliesser Henryk (13. 8. 1896)
1507. Skąpski Henryk Edward (3. 6.1895)
1508. Szuperski Czesław (20. 7. 1889)
1509. Roguski Wincenty (19. 3. 1897)
1510. Barber Ignacy, inż. (30. 6. 1883)
1511. Książek Ferdynand, dr. (29. 4. 1889)
1512. Krygier Aleksander (23. 4. 1896)
1513. Żardecki Marjan (15. 7. 1894)
1514. Górski Teodor Tadeusz (10. 6. 1889)
1515. Pyra Paweł (7. 7- 1892)
1516. Glattstein Szulim, dr. (1. 2. 1896)
1517. Gadek Kazimierz (24. 2. 1892)
1518. Danek Aleksander (29. 7. 1897)
1519. Ciszek Henryk (4. 1. 1890)
1520. Appel Józef (6. 8. 1896)
1521. Rajzer Feliks (10. 12. 1891)
1522. Knebloch Bronisław Karol (23.61893)
1523. Andrzejewski Bronisław (3. 9. 1894)
1524. Szałkowcki Leon. Edward (2. 10 11895) (?)
1525. Sosnowski Stefan Marjan (2. 9.1892)
1526. Treibicz Józef Mayer (19. 2. 1896)
1527. Bulowski Jan (27. 3. 1892)
1528. Muller Władysław (24. 1. 1897)
1529. Kliński Juljusz (2. 7. 1884)
1530. Urodę Antoni (31. 1. 1890)
1531. Olszewski Kazimierz (30. 1. 1888)
1532. Godula Wiktor, dr. (6. 8. 1898)
1533. Leliwa-Bobiński Witold Bogumił (5. 8. 1890)
1534. Wieczorek Stefan (8. 1. 1893)
1535. Walicki Jan (28. 3. 1897)
1536. Cuber Brunon (29. 12. 1895)
1537. Droździk Jan Adam (18. 12. 1890)
1538. Klaczyński Leon Roman (7. 12. 1887)
1539. Mach Władysław Emil (11. 6. 1891)
1540. Kordasiewicz Józef (3. 5. 1894)
1541. Mydlarz Stefan (21. 3. 1891)
1542. Biłko Karol (15. 5. 1890)
1543. Kością Józef (23. 8. 1890)
1544. Żulikowski Zygmunt (2. 5. 1886)
1545. Borodzicz Jan (5. 10. 1891)
1546. Żeligowski Józef (1. 12. 1891)
1547. Wardzyński Bronisław, mr. (13.2.1895)
1548. Bieliński Stefan (26. 12. 1890)
1549. Stefanowicz Stanisław (22. 11. 1891)
1550. Kuruś Paweł (5. 5. 1891)
1551. Rembacz Mieczysław (15. 5. 1883)
1552. Sieteski Włodzimierz Tadeusz (4. 9. 1890)
1553. Ziemba Władysław (18. 10. 1891)
1554. Mazurkiewicz Stanisław (15. 8. 1892)
1555. Starzycki Karol (7. 1. 1893)
1556. Stasiak Zygmunt (27. 3. 1894)
1557. Klimaszewski Wacław (4. 11. 1896)
1558. Małaszyński Bolesław (22. 5. 1897)
1559. Korzenny Włodzimierz (8. 3. 1891)
1560. Schiffer Emanuel (12. 12. 1895)
1561. Kruczkiewicz Antoni (24. 10. 1888)
1562. Jabłoński Jan (7. 10. 1892)
1563. Gil Wojciech (20. 4. 1887)
1564. Sowiński Michał Bronisław (3.9.1893)
1565. Konieczny Stefan (19. 11. 1892)
1566. Walląg Franciszek (4. 10. 1895)
LISTA STARSZEŃSTWA OFICERÓW REZERWY PIECHOTY — POR.
1567. Demel Kazimierz Konstanty (9. 3. 1889)
1568. Winnik Tomasz (.21. 12. 1888)
1569. Huczek Jarosław Anastazy, dr.
(15. 4. 1900)
1570. Janiszewski Leon (23. 6. 1885)
1571. Bolek Jan (21. 4. 1893)
1572. Sławiński Michał (1. 11. 1896)
1573. Silkowski Marjan (29. 12. 1892)
1574. Błaszczyk Jan (20. 7- 1890)
1575. Posclilotl Aleksander (11. 2. 1896)
1576. Madzurek Wiktor Michał (28. 9. 1894)
1577. Stępowski Stanisław (12. 6. 1889)
1578. Ziemski Józef (12. 3. 1896)
1579. Possinger Franciszek Kazimierz (26- 7. 1893)
1580. Świtkowski Lesław (1. 5. 1890)
1581. Radomski Jan (18. 6. 1898)
1582. Toporowski Władysław (27. 6. 1889)
1583. Gruszka Władysław (27. 7. 1887)
1584. Kalata Józef, dr. (1. 1. 1891)
1585. Kawa Wincenty (14. 3. 1894)
1586. Hirschhorn Maurycy (17. 12. 1894)
1587. Niżankowski Roman (29. 12. 1896)
1588. Suchoń Władysław (27. 7. 1893)
1589. Marcinów Antoni (30- 11. 1893)
1590. Bielecki Stanisław (25. 4. 1887)
1591. Limanowski Michał C10- 9. 1888)
1592. Wojciechowski Mieczysław (5.12-1895)
1593. Unsing Antoni (16. 9. 1893)
1594. Turski Eugenjusz Jerzy Kazimierz (16. 10. 1895)
1595. Widacki Mieczysław Zygmunt (10- 9. 1897)
1596. Woźniakowski Józef (9. 3. 1886)
1597. Szydłowski Marjan (8. 11. 1884)
1598. Bielecki Marjan (1. 2. 1895)
1599. Hydzik Edmund Stanisław (15.11.1890)
1600. Izbicki Stanisław (6. 8. 1891)
1601. Iwanowski Kazimierz (27. 8. 1883)
1602. Żychowski Robert Henryk (31.5.1898)
1603. Przyczynek Wiktor (29. 11. 1894)
1604. Wataci Michał C17. 7. 1892)
1605. Kopeć Józef (29- 8. 1S95)
1606. Kowalewicz Walerjan (14. 12. 1889)
1607. Rolnicki Wawrzyniec (20. 5. 1892)
1608. Jezierski Stanisław (7- 11- 1893)
1609. Falkowski Karol (13. 9. 1898)
1610. Raczyński Jan Kazimierz (19-6.1885)
1611. Pawłowski Józef (23- 2. 1888)
1612. Wysokiński Florjan (4. 5. 1892)
1613. Poliński Władysław Kazimierz (25- 2. 1893)
1614. Kapelan Ludwik (15. 3. 1895)
1615. Wrona Franciszek (11. 6. 1885)
1616. Pliszewski Tadeusz (4. 6. 1898)
1617. Szałagan Jan (17. 1. 1897)
1618. Waszkiewicz Leon (17. 8. 1893)
1619. Kądziela Jan (30. 11. 1894)
1620. Wielgus Wojciech (22. 4. 1895)
1621. Wolfstein Salomon (10. 3. 1889)
1622. Kawa Franciszek (13. 11. 1887)
1623. Hołyst Piotr (6. 6. 1893)
1624. Duda Michał (20. 10. 1893)
1625. Ożgo Dyonizy (1. 10. 1892)
1626. Baczek Karol, dr. (27. 1. 1897)
1627. Szklarnk-Leonkiewicz Michał (16. 11. 1891)
1628. Krzak Jan (16. 7. 1892)
1629. Kisiel Stanisław (29. 12. 1898)
1630. Oleksiak Jan (16. 8. 1896)
1631. Frankę Stanisław (29. 4. 1889)
1632. Jaskólski Stanisław, inż. (9. 8. 1894)
1633. Dziak Józef Ignacy (31. 1. 1896)
1634. Sorg Henryk (20. 9. 1895)
1635. Falek Benjamin (26. 9. 1896)
1636. Burnatowicz Stanisław Adam (20. 11. 1898)
1637. Kruszyński Józef (21. 3. 1887)
1638. Smoczyk Stanisław (21. 10. 1893)
1639. Griwo-Kossów Józef (29. U. 1892)
1640. Prochowski Stanisław Zygmunt (6. 4. 1889)
1641. Garmulewicz Antoni (10. 1. 1891)
1642. Ostruszka Władysław (23. 9. 1891)
1643. Marcinkiewicz Bolesław Antoni (17. 1. 1892)
1644. Pazdro Kazimierz Stanisław (21. 7. 1892)
1645. Popów Leonard (29. 6. 1896)
1646. Wind Wilibald (16. 5. 1884)
1647. Zabłocki Karol (28. 1. 1896)
1648. Waluszewski Edward Józef (12.3.1891)
1649. Mendyk Jan (25. 2. 1893)
1650. Goldberger Rudolf (11. 12. 1896)
1651. Nowosad Roman (28. 8. 1886)
1652. Banaszkiewicz Edmund (12. 11. 1888)
1653. Jędrzejowski Jan (10. 5. 1888)
1654. Przedpełski Czesław (8. 7. 1890)
1655. Kmietowicz Karol (7. 10. 1894)
1656. Szelepiński Wiktor (25. 10. 1884)
1657. Pawłowski Jan (22. 6. 1897)
1658. Sielicki Witold (17. 5. 1894)
1659. Keller Stanisław Emil Józef (18. 9. 1897)
1660. Bulsa Jnljan (9. 1. 1891)
1661. Skrzypczyński Antoni Jan (25.5.1883)
1662. Żegota Aleksander (16. 8. 1892)
1663. Cesul Leon (10. 4. 1888)
1664. Kosowski Marceli (22. 1. 1891)
1665. Żurakowski Stanisław (14. 2. 1889)
1667. Morcinek Augustyn (25. 8. 1891)
1668. Zero Mieczysław (16. 4. 1895)
1669. Frey Ludwik Piotr (26. 8. 1894)
1670. Kamiński Jan Stanisław (20. 4. 1884)
1671. Korpiela Józef (17. 8. 1896)
1672. Śpiewak Wojciech (28. 10. 1890)
1673. Danhofer Mieczysław (4. 7. 1894)
1674. Weingarten Witold, dr. (16. 2. 1897)
1675. Dzieduszko Kazimierz (24. 12. 1898)
1676. Doboszyński Edward (5. 7. 1897)
1677. Chmielewski Stefan (25. 8. 1892)
1678. Boher Bartłomiej (5. 2. 1893)
1679. Dienstl Franciszek (23. 4. 1895)
1680. Leouik Józef (6. 8. 1890)
1681. Czarkowski Marceli (30. 10. 1886)
1682. Janusz Jan (23. 1. 1894)
1683. Strzelichowski Stanisław Józef . (15. 4. 1895)
1684. Kozieradzki Aleksander (13. 6. 1885)
1685. Świtkowski Stefan Adam (15. 12. 1893)
1686. Rubini Maksymiljan (2. 3. 1897)
1687. Hrabi Tadeusz Antoni (8. 10. 1894)
1688. Sobolewski Witold (2. 12. 1889)
1689. Piekara Jan (27. 3. 1887)
1690. Pyszkowski Tadeusz Jan (23. 10. 1889)
1691. Malinowski Stanisław (16. 11. 1888)
1692. Polek Leon Jan (14. 6. 1895)
1693. Skalenajdo Włodzimierz (16. 3. 1892)
1694. Huza Stanisław (3. 2. 1898)
1695. Doleczek Franciszek (28. 11. 1890)
1696. Turkiewicz Jan (24. 6. 1893)
1697. Dworzak Egon, inż. (6. 10. 1895)
1698. Podolak Alfred (4. 9. 1889)
1699. Klimowicz Stanisław (2. 5. 1891)
1700. Krauze Feliks (17. 5. 1893)
1701. Lenczowski Lucjan (8. 3. 1891)
1702. Zaufał Wilhelm (19. 4. 1886)
1703. Kłopotowski Bogdan (23. 8. 1896)
1704. Tyczyński Jan (21. 10. 1889)
1705. Nawratil Władysław (31. 1. 1889)
1706. Tomiałojć Antoni (15. 5. 1893)
1707. Heimberg Feiwel (19. 10. 1891)
1708. Thron Ludwik (5. 1. 1889)
1709. Kaczyński Józef (10. 2. 1894)
1710. Pawłowski Janusz (18. 10. 1894)
1711. Roik Leopold (12. 10. 1894)
1712. Cwojdziński Stefan (10. 8. 1892)
1713. Syga Józef Feliks (14. 1. 1897)
1714. Kozłowski Józef (4. 7. 1884)
1715. Świderski Michał Władysław (26. 6. 1891)
1716. Gruner Maurycy (15. 4. 1896)
1717. Staszałek Stanisław (10. 11. 1884)
1718. Mazur Jan (16. 7. 1890)
1719. Pijarowski Jan (5. 4. 1892)
1720. Kiełbowicz Adolf (8. 10. 1889)
1721. Balcer Stefan (31. 8. 1894)
1722. Schlechter Alhert (21. 4. 1894)
1723. Gzyl Wojciech (26. 1. 1884)
1724. Mehl Zygmunt, dr. (27. 11. 1896)
1725. Czerny Kazimierz (19. 2. 1888)
1726. Chociej Jan (21. 4. 1895)
1727. Halper Zygfryd, inż. (25. 7. 1898)
1728. Janicki Aleksander Adam (7.9.1897)
1729. Rogala Polikarp (26. 1. 1884)
1730. Jaźwiński Michał (8. 11. 1889)
1731. Bodenstein Zygmunt (3. 7. 1892)
1732. Remiszewski Józef Szymon (22.2.1894)
1733. Żyła Edward (13. 10. 1883)
1734. Kowalski Tadeusz Alfred (25. 1. 1896)
1735. Żurakowski Tadeusz (4. 11. 1896)
1736. Budzyński Franciszek (18. 11. 1885)
1737. Grzesiowski Franciszek (16. 11. 1891)
1738. Dworzak Otto (2. 5. 1893)
1739. Micbnowski Edmund (16. 9. 1895)
1740. Drzymuchowski Jan (16. 9. 1897)
1741. Erhardt Franciszek (16. 7. 1893)
1742. Odlanicki-Poczobut Mikołaj Władysław (9. 9. 1893)
1743. Stefanowski-Załtan Józef (25. 2. 1896)
1744. Wielowiejski Jan (11. 7. 1897)
1745. Śledziński Kazimierz (2. 12. 1889)
1746. Bochenek Leon, dr. (23. 7. 1894)
1747. Maresch Rudolf Jan (30. 11. 1894)
1748. Kolber Dawid (2. 4. 1894)
1749. Raczyński Kazimierz (3. 3. 1885)
1750. Bobkiewkz Stanisław (10. 4. 1886)
1751. Weese Kazimierz Stanisław (7.5.1898)
1752. Ladenberger Jan Arnold (2. 1. 1894)
1753. Ratyński Michał (15. 12. 1895)
1754. Rusiecki Franciszek (19. 1. 1885)
1755. Zamoyski Jakób (14. 3. 1894)
1756. Gojżewski Stanisław (20. 9. 1894)
1757. Kister Marjan (28. 6. 1897)
1758. Jeschiwe Seweryn (5. 5. 1898)
1759. Matoga Alojzy (31. 7. 1894)
1760. Kojzar Paweł (4. 6. 1883)
1761. Golger Henryk (5. 11. 1886)
1762. Czachowicz Faustyn (15. 2. 1887)
1763. Łuszczewski Juljusz Kazimierz Stanisław (12. 4. 1892)
1764. Jałowiecki Arkadjusz (8. 8. 1893)
1765. Jarmuszyński Bolesław Teodor, dr.(27. 11. 1893)
1766. Runc Otton Stefan (5. 10. 1893)
1767. Briick Szymon (14. 11. 1885)
1768. Kling Jerzy (22. 6. 1894)
1769. Jaźwiński Jan (23. 10. 1886)
1770. Vogelgesang Stanisław (16. 11. 1887)
1771. Charzewski Felicjan (17. 7. 1892)
1772. Slisz Jan (4. 12. 1894)
1773. Maciejczyk Kazimierz (4. 2. 1892)
1774. Lewicki Eugenjusz (6. 9. 1898)-
1775. Lasota Paweł (6. 10. 1890)
1776. Rychliński-Wyszesławcew Włodzimierz (18. 12. 1894)
1777. Tomaszewski Jan (1. 6. 1894)
1778. Pająk Józef (9. 7. 1892)
1779. Zaręba Rudolf (11. 12. 1894)
1780. Gumplowicz Bronisław (30. 11. 1896)
1781. Domejko Stanisław (4. 1. 1890)
1782. Kotsehy Stefan (11. 1. 1891)
1783. Stein Leon (22. 6. 1895)
1784. Iwanciow Paweł (21. 6. 1890)
1785. Nowakowski Stanisław (9. 5. 1894)
1786. Marecki Ferdynand (10. 6. 1896)
1787. Schoenowitz Marjan, dr. (14. 11. 1896)
1788. Baranowski Aleksander (17. 4. 1897)
1789. Pasiewicz Franciszek (29. 1. 1896)
LISTA STARSZEŃSTWA OFICERÓW REZERWY PIECHOTY — POR.
1790. Łukaszkiewicz Kazimierz Michał (10. 10. 1889)
1791. Knapik Zdzisław (2. 7. 1895)
1792. Bedryński Franciszek (2. 3. 1893)
1793. Maultz Józef (9. 6. 1893)
1794. Piątkiewicz Stanisław Eugenjusz, dr. (3. 1. 1896)
1795. Gęszka Józef (1. 2. 1898)
1796. Woltyński Franciszek (4. 10. 1883)
1797. Jesipowicz Wiktor (15. 4. 1892)
1798. Dziewiatkowicz Władysław (12.9.1895)
1799. Ohanowicz Stanisław (29. 8. 1886)
1800. Seinpiński Tadeusz Michał (29.9.1896)
1801. Przystaj Józef (22. 3. 1896)
1802. Glapa-Glaniński Stefan (17. 12. 1890)
1803. Drżał Mieczysław (21. 2. 1890)
1804. Dabrowski-Gebhard Józef (26. 9. 1887)
1805. Skiba Edward (4. 9. 1893)
1806. Bonowski Antoni (9. 1. 1896)
1807. Zieliński Józef Kazimierz (29. 7. 1896)
1808. Piasecki Anatol (18. 3. 1893)
1809. Zawadzki Marjan (16. 6. 1889)
1810. Średziński Mieczysław (12. 5. 1895)
1811. Krzemiński Władysław (27. 6. 1895)
1812. Sagan Franciszek (16. 3. 1888)
1813. Maślanka Jan (1. 1. 1891)
1814. Iwanowski Mikołaj (25. 4. 1892)
1815. Ratyński Henryk Kazimierz (13. 9. 1892)
1816. Ekert Karol Ludwik, inż. (25. 7. 1898)
1817. Buczkowski Ksawery (2. 1. 1887)
1818. Kraus Eugenjusz Władysław (5. 11. 1896)
1819. Hilczer Juljusz, inż. (25. 11. 1896)
1820. Kaszycki Zdzisław Ignacy Erazm (7. 5. 1891)
1821. Ząhek Tadeusz (9. 9. 1896)
1822. Bednarski Jan (23. 10. 1895)
1823. Semik Ludwik (24. 8. 1889)
1824. Duda Piotr Paweł (11. 7. 1898)
1825. Kratochwil Tadeusz Władysław (28. 10. 1893)
1826. PomarańskL Zygmunt (20. 1. 1898)
1827. Prokopczyc Bohdan (17. 8. 1895)
1828. Jakubowski Stanisław Adam (4.4.1898)
1829. Krakowski Stanisław (6. 11. 1896)
1830. Reiss Robert (16. 11. 1896)
1831. Jagodziński Tadeusz (18. 7. 1894)
1832. Szaroch Karol (27. 11. 1897)
1833. Żygalski Józef (19. 3. 1892)
1834. Szyprowski Maksymilian (16. 9. 1895)
1835. Segal Dawid Eisig (25. 1. 1896)
1836. Sokal Henryk (21. 10. 1892)
1837. Kruczyński Józef (9. 3. 1893)
1838. Menkes Ignacy (27. 1. 1895)
1839. SzwarcbartC-Wald cmar Jerzy (6. 11. 1894)
1840. Słuszkiewicz Edmund (27. 8. 1893) (?)
1841. Skibiński Teofil (20. 12. 1891)
1842. Markowski Stefan Aleksander (2. 9. 1894)
1843. Jereczek Antoni (10. 5. 1891)
1844. Jurkowski Marjan (13. 4. 1885)
1845. Prawdzik Jan (17. 10. 1892)
1846. Pesches Józef Marceli (22. 7. 1894)
1847. Kónigl Adolf (18. 2. 1895)
1848. Ciszkiewicz Konstanty (2. 10. 1883)
1849. Stein Jakób (16. 3. 1895)
1850. Celichowski Stanisław (25. 9. 1885)
1851. Dorczak Franciszek (28. 3. 1894)
1852. Kara Mieczysław (25. 12. 1895)
1853. Szwiger Gustaw (19. 1. 1895)
1854. Czaykowski Ludwik Tadeusz (29. 1. 1895)
1855. Rakowiecki Zbigniew (9. 6. 1895)
1856. Salwiński Jan Kazimierz (26. 1- 1889)
1857. Kawalec Romuald (21. 8. 1893)
1858. Rozumski Stefan (28. 4. 1890)
1859. Lipiński Jan (23. 4. 1893)
1860. Stańkowski Kazimierz (11. 1. 1894)
1861. Rzadkiewicz Michał Bonifacy, dr. (14. 5. 1898)
1862. Stańczyk Stanisław (10. 8. 1898)
1863. Burno Kazimierz (15 6. 1893)
1864. Eljasz Marjan (25. 1. 1897)
1865. Leszczyński Józef (1. 4. 1890)
1866. Zamazał Stanisław (17. 5. 1885)
1867. Deniitrowski Antoni (10. 9. 1893)
1868. Bielan Mikołaj (6. 5. 1894)
1869. Sala Michał (10- 9. 1896)
1870. Feld Filip (2. 5. 1897)
1871. Wolny Władysław (23. 6. 1897)
1872. Rutkowski Tadeusz, mr. (15. 12. 1898)
1873. Sztwiertnia Karol (8. 9. 1892)
1874. Lewicki Józef (26. 4. 1893)
1875. Nyczaj Stefan 18. 1. 1891)
1876. Kołodziej Julian '.22. 2. 1897)
1877. Gawlik Jan (6. 8. 1897)
1878. Okoński Jan (1. 7. 1898)
1879. Sikora Jan (3. 9. 1898)
1880. Rewkowski Mieczysław (21. 10. 1889)
1881. Korolewicz-Jucewicz. Ryszard (6. 6. 1889)
1382. Korczewski Henryk (10- 1- 1895)
1883. Ziesch Ludwik (23. 8. 1887)
1834. Pietruszka Józef (2. 8. 1893)
1885. Tobiasz Artur Zygmunt (1. 1. 1890)
1886. Piwarski Jan Feliks (22. 11. 1896)
1887. Kondolewicz Adam (7. 12. 1886)
1888. Koniewicz Benedykt (6. J. 1890),^
1889. Wojtowicz Ludvvfk Władysław Jufjusz (19. 1. 1893)
1890. Szpyrko Franciszek (2. 11- 1893)
1891. Kocur Franciszek (30. 8. 1896)
1892. Siwek Stanisław (21. 4. 1897)
1893. Dobrowolski Czesław (27- 6. 1899)
1894. Katzer Lesław Antoni (17. 9. 1893)
1895. Kamiński Antoni (2. 1. 1894)
1896. Kąkolewski Henryk (19. 1. 1894)
1897. Zahaczewski Władysław (3. 10. 1891)
1898. Szafnicki Zdzislaw Zygmunt (27. 6. 1897) (?)
1899. Dzwonkowski Aleksander (7.12.1884)
1900. Orzechowski Władysław (19. 1. 1896)
1901. Czajka Tadeusz (29. 10. 1893)
1902. Gawliński Michał, inż. (29. 7. 1898)
1903. Klich Antoni (12. 11. 1884)
1904. Kozub Władysław, dr. (29. 6. 1896)
1905. Szczerba-Likiernik Adolf (16.10-1895)
1906. Bezdek Antoni (20. 2. 1896)
1907. Giirtler Seweryn Witold (9. 11. 1896)
1908. Szwejkowski Ignacy (5. 1. 1889)
1909. Gorzkowski Jerzy (13. 1. 1893)
1910. Głowacz Bogumił (24. 6. 1894)
1911. Janiszewski Konstanty Ignacy (22. 1. 1888)
1912. Lóffelholz Lejh (5. 8. 1891)
1913. Dawidowicz Eugenjusz (21. 10. 1891)
1914. Kąkolewski Zdzisław (29. 12. 1893)
1915. Gorczyca Wojciech (10. 2. 1892)
1916. Białoś Józef (17. 2. 1894)
1917. Gulecki Zygmunt (28. 2. 1895)
1918. Kotowicz Edmund (9. 4- 1895)
1919. Belolila^k Artur (3. 12. 1896)
1920. Korzon Władysław (24. 4. 1891)
1921. Rvmorz Andrzei (22. 11. 1893)
1922. Namysłowski Józef (7. 2. 1892)
1923. Sklenarz Leopold (20. 12. 1891)
1924. Sobiepan Jan (10. 11. 1889)
1925. Chiberski Mieczysław (19-10. 1892)
1926. Konopacki Edward (23. 1. 1897)
1927. Dębicki Euzehjusz (14. 8. 1897)
1928. Ślusarczyk Ludwik (3. 5. 1896)
1929. Dobrzański Michał (23. 9. 1895)
1930. Skarżyński Tadeusz (9. 6-1883)
1931. Pudek Adam Jan (11- 12- 1891)
1932. Sajkiewicz Leonard (27. 10. 1893)
1933. Fedorowicz Donat (21. 4. 1893)
1934. Jundziłło-Ryłło Kazimierz (9- 3. 1890)
1935. Kupkowski Marjan (24. 3. 1891)
1936. Pellar Jan (14. 5. 1896)
1937. Pulkrabek Herman Gustaw (7. 4. 1888)
193§. Janik Ludwik Izydor, inż. (16.1.1895)
1939. Damrosz Stanisław Roman (28.2.1897)
1940. Gerjatowicz Antoni (8. 10. 1896)
1941. Karp Wojciech Longin (24. 3. 1885)
1942. Korniak Henryk (21. 1. 1893)
1943. Bednarczuk Stanisław, inż. (2.4.1895)
1944. Windak Leon (26. 3. 1885)
1945. Grosman Wilhelm, inż. (1. 1. 1897)
1946. Kuncewicz Stanisław (1. 9. 1898)
1947. Weinar Jan Juljusz (5. 2. 1898)
1948. Pęcak Ignacy (22. 7. 1884)
1949. Tuszkiewicz Bronisław (1. 8. 1896)
1950. Oehrymowicz Michał (7. 10. 1888)
1951. Paździora Alojzy (30. 5. 1891)
1952. Wysocki Antoni (25- 5. 1884)
1953. Dziadosz Tomasz (16. 12. 1893)
1954. Mackiewicz Jan (14- 12. 1894)
1955. Rogalski Władysław (4. 4- 1895)
1956- Liśkiewicz Stefan (3. 11. 1896)
1957. Gumiński Józef (29. 1. 1898)
1958. Piotrowski Stanisław Bronisław (5. 1. 1894)
1959. Tomaszewski Wacław (25. 12. 1898)
1960. Bavkowski Aleksander (25. 3. 1891)
1961. Wittal Paweł (26. 1. 1893)
1962. Pyrkiewicz Jan (20- 8. 1891)
1963. Hofman Stanisław (23- 10- 1891)
1964. Bielicki Władysław (27. 6- 1897)
1965. Rembiszewski Stefan (10. 2. 1895)
1966. Kołodziejski Józef (14- 6. 1885)
1967. Bulik Stefan (22. 11- 1895)
1968. Kowalczyński Kazimierz (4. 12. 1884)
1969. Zagojski Michał (21. 8. 1896)
1970. Tarnawski Mieczysław (14. 9. 1893)
1971. Jasiński Jan (12. 8. 1895)
1972. Łęgiewski Aleksander (27. 8. 1885)
1973. Cewe Antoni Ludwik (7. 6. 1895)
1974. Ziemacki Bolesław (21- 8. 1895)
1975. Stendig Szulim (14. 3. 1894)
1976. Cieplak Roman (11. 7. 1894)
1977. Posłuszny Józef (1- 3. 1883)
1978. Cywiński Feliks (20- 11. 1892)
1979. Petras Karol (18. 6. 1895)
1980. Niedźwiedź Maciej (25. 9. 1896)
1981. Umecki Józef (14. 3. 1889)
1982. Ciesielski Jan (3. 6. 1887)
1983. Krzymiński Włodzimierz (11.11.1887)
1984. Łubieński Bogusław (25. 12. 1893)
1985. Wolanin Henryk (3. 6. 1890)
1986. Dziewicki Zygmunt (17. 4. 1892)
1987. Wilk Antoni (10. 5. 1886)
1988. Baścik Stanisław (13. 1. 1897)
1989. Sokół Bolesław (25. 9. 1894)
1990. Drzewiecki Roman (9. 8. 1883)
1991. Krupiński Tadeusz Władysław (10. 3- 1894)
1992. Berezowski Kazimierz (18. 11. 1896)
1993. Pawłowski Bolesław Piotr (29.6-1894)
1994. Owczarz Stanisław (26. 12. 1889)
1995. Dąbrowski Stefan (18. 12. 1896)
1996. Pollak Stanisław (5. 6. 1896)
1997. Kubikowski Aleksander (20- 2. 1888)
1998. Radochoński Mikołaj (6. 12. 1893)
1999. Lesiak Kacper (8- 1- 1890)
2000. Potępa Ignacy (21. 6. 1889)
2001. Łokucijcwski Jan (15. 7. 1891)
2002. Milewski Michał (3. 8. 1883)
2003. Krawczewski Tadeusz (9. 8. 1889)
2004- Tarnawski Michał Andrzej (22. 11. 1889)
2005. Schrenzel Oskar (14- 4. 1896)
2006. Wicenciuk Klemens (8. 4. 1893)
2007. Horski Juljusz (10. 9. 1885)
2008. Przestrzelski Tadeusz Marjan (8. 9. 1897)
2009. Wadlewski Edward (11. 5. 1889)
2010. Drozdowski Józef (29. 3. 1891)
2011. Thommće Mirosław (31. 3. 1894)
2012. Smereka Kazimierz (9. 2. 1897)
2013. Madecki Sylwester (23- 12. 1898)
2014. Dobrowolski Kazimierz (27- 8. 1892)
2015. Firla Jan (19. 11. 1897)

http://www.wbc.poznan.pl/dlibra/doccont ... 3&dirids=1
Avatar użytkownika
jerzy
Kreator Forum
Kreator Forum
Medale: 2
Twórca indeksów (2)

WP- Oficerowie Rezerwy 1934 r. (5)

Postprzez jerzy » 13.01.2010

LISTA STARSZEŃSTWA OFICERÓW REZERWY PIECHOTY — POR.
2016. Siisser Alfred (10. 5. 1889)
2017. Szaposznikow Jan (23. 6- 1887)
2018. Ziemba Jan (4. 10- 1888)
2019. Pawlicki Alfred (17. 4. 1890)
2020. Glass Michał (15. 5. 1893)
2021. Ogoński Władysław (8. 11. 1894)
2022. Zaborniak Tadeusz (15. 7. 1894)
2023. Prabucki Paweł Sylwester Józef (1. 1. 1895)
2024. Korpet Władysław (11. 5- 1895)
2025. Androchowicz Jan (29. 8. 1895)
2026. Jelonek Jan (12. 7. 1894)
2027. Charytoniuk Michał (8. 12. 1888)
2028. Romanus Aleksander (3. 5. 1897)
2029. Jasiewicz Leon Stefan (10. 2. 1892)
2030. Mierzejewski Aleksander Alfred (3. 10. 1900)
2031. Barbaro Antoni (8. 6. 1891)
2032. Piotrowski Jan, dr. (20. 11. 1893)
2033. Kopyta Piotr (29. 12 1897)
2034. Litwińczuk Kazimierz (17. 2. 1888)
2035. Ciepielewski Emil (10. 7. 1891)
2036. Chlebus Józef (2. 6. 1893)
2037. Śniegoń Józef (25. 7. 1895)
2038. Neynian Bolesław (10. 11. 1893)
2039. Górnicki Roman, dr. (13- 2. 1892)
2040. Wojaczyński Edward (8. 7. 1896)
2041. Genelli Andrzej (19. 11. 1889)
2042. Schussel Hilary Maks (6- 1. 1892)
2043. Bund Otton Andrzej (10- 4. 1897)
2044. Bójnowski Zygmunt Stanisław (7. 1. 1897)
2045. Kuczkowski Stefan Rajmund (18. 9. 1898)
2046. Downarowicz Marjan (29. 7. 1894)
2047. Remlein Jan (7. 6. 1896)
2048. Kordek Andrzej (10- 11. 1887)
2049. Kling Klemens (7. 1. 1892)
2050. Suchoinel Bolesław (26. 11. 1892)
2051. Umperowicz Jan (23. 4. 1895)
2052. Krzvsztanowski Arkadjusz (26.1.1897)
2053. Natkański Antoni (11. 6- 1884)
2054. Bartosz Alojzy (18- 8. 1890)
2055. Bober Bernard Józef (20. 8. 1886)
2056. Mikulski Stanisław (10. 12. 1892)
2057. Szymański Tadeusz Cl- 4. 1887)
2058. Mikołajcw Michał (13. 10. 1895)
2059. Kloc Władysław, inż. (29. 12. 1894)
2060. Rudzik Bronisław (1. 1. 1893)
2061. Gilewski Adam (5. 5. 1886)
2062. Żmudziński Władysław (24. 5. 1892)
2063. Janiszewski Lucjan (13. 12. 1892)
2064. Twerdochleb Władysław (3. 5. 1894)
2065. Rutkowski Franciszek (7- 2. 1892)
2066. Śliwiński Franciszek (9. 3. 1894)
2067. Gutowski Aleksander Napoleon (11. 10- 1895)
2068. Thorn Samuel (10. 10- 1895)
2069. Rymorz Paweł (21. 7. 1896)
2070. Langer Franciszek (4. 12. 1889)
2071. Karwowski Ludwik (24. 5. 1891)
2072. Wójcikowski Paweł (7. 3- 1889)
2073. Pregler Arnold (18. 7. 1898)
2074. Stroński Eugenjusz (29. 12. 1894)
2075. Fojkis Włodzimierz Walcrjan Konrad (13. 2. 1895)
2076. Bucko Jan Cl. 2. 1891)
2077. Celmer Feliks C13. 4. 1895)
2078.1- Schuller Otmar Zbigniew (22. 7. 1896)
2079. Bednawski Jan (29. 8. 1896)
2080- Białowiejski Władysław (30. 5. 1894)
2081. Ulanowski Witold (9. 3. 1897)
2082. Pasek Józef (21. 3. 1898)
2083. Tanajewski Stanisław (19. 2. 1889)
2084. Stesłowicz Wiktor Albin (15. 3. 1885)
2085. Szczerbiński Władysław (23. 5. 1895)
2086. Leyko Czesław Franciszek Jan, inż.(17. 10- 1898)
2087. Filozof Jan Stanisław (2. 5. 1884)
2088. Kowalewski Symforjan (22. 8. 1898)
2089. Tomaszewski Kazimierz (8. 2. 1892)
2090. Wodziński Wacław (24. 3-1897)
2091. Góra Jan, mr- (15. 1. 1896)
2092. Tanenbaum Jakób C6- 3. 1897)
2093. Mirecki Zygmunt Konstanty, dr. (14- 2. 1897)
2094. Winiarz Władysław Tomasz (5.8-1898)
2095. Poznański Erwin (16. 4. 1883)
2096. Przylibski Adam (1. 12. 1891)
2097. Łychowski Tadeusz (3. 11. 1899)
2098. Bielowski Witold (20. 3. 1893)
2099. Masłowski Stanisław (15. 12. 1890)
2100. Zermann Benedykt (12. 5. 1898)
2101. Byrka Walenty (26. 3. 1892)
2102. Obuchowicz Kazimierz (15. 4. 1895)
2103. Górniak Józef (10. 12. 1896)
2104. Zelnio Walerjan (10. 10. 1891)
2105. Harlos Rudolf (10. 11. 1896)
2106. Stolle Edward (2. 9. 1890)
2107. Mazurkiewicz Franciszek (6. 12. 1893)
2108. Krawczenko-Bereżnyj Aleksander (21. 6. 1895)
2109. Markowski Jan Mieczysław (24.6.1891)
2111. Sadowski Emil Aleksander (29.9.1899)
2112. Buszko Alojzy Józef, dr. (8. 3. 1896)
2113. Zaleski Jakóh (10. 1. 1896)
2114. Wasylenko Tadeusz (17. 6. 1896)
2115. Czechowicz Kazimierz Juljan, mr. (19. 5. 1898)
2116. Kluch Jan (1. 5. 1896)
2117. Groński Franciszek (26. 11. 1889)
2118. Ormicki Wiktor (1. 2. 1898)
2119. Dąbrowski Stanisław Wawrzyniec (8. 8. 1889)
2120. Neumann Ryszard, mr. (20. 8. 1894)
2121. Aperliński Kazimierz (17. 10. 1895)
2122. Kozłowski Jan (28. 8. 1890)
2123. Nowik Stefan (4. 10. 1885)
2124. Marcinowski Antoni (15. 7. 1889)
2125. Wiśniewski Władysław (9. 6. 1892)
2126. Hutter Władysław (5. 3. 1898)
2127. Gocman Henryk (22. 7. 1898)
2128. Rosenmann Wilhelm (18. 6. 1897)
2129. Rębisz Bronisław (15. 6. 1896)
2130. Ćwirko-Godvcki Wincenty (10.4.1890)
2131. Ilummn Eljatj. (3. 11. 1099)—
2132. Janasiński Adam (24. 5. 1896)
2133. Niedźwiecki Wacław Konstanty (11. 3. 1894)
2134. Naumienok Józef (7. 1. 1892)
2135. Kindlarski Władysław Paweł (13. 2. 1893)
2136. Prochasek Adolf (8. 6. 1893)
2137. Borysiewicz Piotr (13. 1. 1896)
2138. Barański Władysław (16. 10. 1898)
2139. Przychocki Wiesław Witold (24. 1. 1895)
2140. Kasiński Zbigniew (29. 12. 1896)
2141. Jacewicz Bonifacy (28. 8. 1889)
2142. Chołod Jan (12. 4. 1897)
2143. Madejczyk Eugenjusz (30. 12. 1887)
2144. Rataj Franciszek (28. 2. 1889)
2145. Jankowiak Józef (16. 2. 1887)
2146. Pieńkowski Franciszek (10. 11. 1895)
2147. Bębnowski Czesław (8. 11. 1893)
2148. Galus Karol (9. 1. 1886)
2149. Śląski Tadeusz (31. 8. 1894)
2150. Krupka Piotr (17. 10. 1891)
2151. Kraupe Antoni (13. 6. 1898)
2152. Kraszkiewicz Jan (26. 11. 1894)
2153. Wójciak Ludwik (17. 4. 1892)
2154. Piotrowski Roman Zbigniew, dr. (15. 7. 1898)
2155. Hałas Władysław (7. 5. 1889)
2156. Apanowicz Paweł (2. 5. 1890)
2157. Jakuszewski Władysław (13. 10. 1893)
2158. Beranek Feliks (21. 4. 1897)
2159. Woszczyuski Stanisław, inż. (17. 12. 1891)
2160. Stankiewicz Karol Jan (2. 1. 1894)
2161. Lipka Romuald Jan (25. 11. 1894)
2162. Kłus Adam Tadeusz (22. 12. 1898)
2163. Werejko Mieczysław (2. 11. 1890)
2164. Ziółkowski Ludwik (25. 8. 1897)
2165. Frycz Władysław (3. 3. 1896)
2166. Ways Stanisław Witold (15. 6. 1895)
2167. Panas Kazimierz (26. 11. 1897)
2168. Dubiec Antoni (26. 9. 1889)
2169. Szuttenbach Jan (29. 5. 1891)
2170. Kozłowski Zygmunt (5. 2. 1893)
2171 Czernysz-Czerniachowski Michał (21. 11. 1893)
2172. Skrzypek Władysław (10. 3. 1896)
2173. Wyszyński Kazimierz (14. 11. 1896)
2174. Sokołowski Eugenjusz (20. 12. 1888)
2175. Najmoła Jan (25. 8. 1891)
2176. Włodarski Aleksander Kajetan (7. 8. 1892)
2177. Chojno Wiktor (10. 10. 1888)
2178. Świętecki Piotr (15. 7. 1894)
2179. Garliński Stefan Bronisław (25.5.1896)
2180. Kargol Franciszek (3. 12. 1896)
2182. Skotnicki Witold (1. 2. 1889)
2183. Bauer Leon, dr. (2. 10. 1897)
2184. Kobordo Kazimierz (16. 12. 1891)
2185. Kozik Wacław (24. 5. 1898)
2186. Siedlecki K.rzysztof Leon Jan (21. 3. 1894)
2187. Sandauer Ignacy, mr. (22. 7. 1896)
2188. Tyc Włodzimierz (29. 9. 1892)
2189. Zajączkiewicz Ryszard Władysław (3. 4. 1896)
2190. Bagnowski Stefan (19. 12. 1896)
2191. Pogorzelski Jan (12. 9. 1886)
2192. Bogucki Piotr (16. 9. 1887)
2193. Klisz Jan Leonard (13. 8. 1891)
2194. Delinikajtis Janusz (13. 5. 1897)
2195. Rodziewicz Zygmunt (4. 8. 1892)
2196. Jaworski Władysław (23. 7. 1892)
2197. Neugebauer Józef Krescenty (28. 11. 1895)
2198. Piskozub Władysław (20. 9. 1892)
2199. Wulkan Jakóh (14. 7. 1895)
2200. Skihniewski Bronisław Lucjan (6. 4. 1889)
2201. Broel-Plater Józef (15. 11. 1890)
2202. Łappa Włodzimierz Gabryel (13. 8. 1895)
2203. Filipowicz Apollo (18. 4. 1892)
2204. Skarbek Edward (26. 9. 1899)
2205. Olszewski Witalis (28. 4. 1893)
2206. Sikorski Kazimierz (4. 3. 1890)
2207. Klimek Franciszek (10. 8. 1889)
2208. Kubasiewicz Józef (10. 10. 1893)
2209. Howurka Stanisław (20. 6. 1898)
2210. Kozak Włodzimierz Witold (30. 5. 1898)
2211. Choroszewicz Józef (18. 4. 1891)
2212. Nakonieczny Zenon (5. 12. 1892)
2213. Jerzycki Zygmunt (15. 12. 1896)
2214. Mieszczański Stanisław (17. 8. 1889)
2215. Boratyński Stefan (14. 5. 1887)
2216. Zagoła Stanisław (3. 7. 1892)
2217. Kozłowski Stanisław (30. 6. 1893)
2218. Nowak Jerzy (5. 5. 1898)
2219. Magas Marjan (20. 3. 1898)
2220. Krzesiński Józef (28. 8. 1894)
2221. Illinicz Antoni Aleksander (29. 3. 1886)
2222. Milewski Stefan (8. 4- 1890)
2223. Jaworski Jan (24. 6- 1896)
2224. Paszkowski Jerzy (17. 10. 1897)
2225. Fentzl Wilhelm'Antoni (9. 6. 1896)
2226. Suchodolski Marcin (12. 11. 1892)
2227. Gajewski Leon (7- 4. 1898)
2228- Usiekniewicz Józef Władysław (19. 8. 1898)
2229. Pietraszek Józef (13. 3. 1897)
2230. Konek Marjan (20. 11. 1890)
2231. Szewczyk Stanisław (5. 6- 1893)
2232. Szpigel Karol (19. 7. 1900)
2233. Żelisko Józef U- 6.-1895)
LISTA STARSZEŃSTWA OFICERÓW REZERWY PIECHOTY — POR.
2234. Krasucki Bolesław (17. 10. 1896)
2235. Olszar Jan (24. 3. 1898)
2236. Sadowski Antoni Jan ((16. 5. 1890)
2239. Czwaczka Edward, inż. (19. 1. 1898)
2240. Odyniec Antoni (2. 12. 1890)
2241. Wojtkowiak Jan (20- 11. 1890)
2242. Jędrzejowski Feliks (5. 3. 1898)
2243. Kłębkowski Witold Edward Kazimierz (1. 6. 1897)
2244. Witzling Zygmunt (29. 11. 1898)
2245. Brabander Nikodem (8. 5. 1893)
2246. Świecki Zygmunt (17. 3. 1890)
2247. Żwak Jan (1. 9. 1893)
2248. Szpakiewicz Jan Antoni (.5. 6. 1889)
2249. Nikiel Emil (31. 8. 1897)
2250. Treutz Juljan (4. 2- 1896)
2251. Adamowski Franciszek (27. 7. 1896)
2252. Łuchiniński Mikołaj (25. 7. 1893)
2253. Czech Władysław (9. 4. 1893)
2254. Mystkowski Augustyn (28. 8. 1394)
2255. Staniczek Leopold (31. 7. 1894)
2256. Szaniawski Teodor (31. 3. 1888)
2257. Świdziński Antoni (11. 8. 1896)
2258. Kaczmarek Bolesław (19. 2. 1892)
2259. Wolfram Roman (21. 6. 1886)
2260. Skjerkowski Leon (4. 4. 1895)
2261. Walter Karol Juljan (27. 1. 1891)
2262. Łopatka Władysław (21- 11. 1887)
2263. Olsza Jan (5. 12. 1897)
2264. Cibicki Emil Adam, dr. (30. 1. 1898)
2265. Wiśniewski Stefan (24. 1. 1894)
2266. Feuerstein Seweryn (3. 2. 1898)
2267. Głód Walenty (3. 1. 1893)
2268- Rutkowski Zygmunt (21. 11. 1895)
2269- Sto janowski Kazimierz (4. 4. 1896)
2270. Pustówka Józef (6. 6. 1898)
2271. Troll Franciszek (30. 11. 1896)
2272. Womela Adam (8- 12. 1897)
2273. Hollitscher Stanisław (13. 7. 1897)
2274. Szarski Józef (1. 3- 1890)
2275. Marjański Jan (28. 5. 1898)
2276. Słowik Tadeusz (21. 10. 1891)
2277. Stankiewicz Jarosław (4. 1. 1895)
2278. Wajdowicz Antoni (17. 1. 1896)
2279. Robert Mieczysław (18. 2. 1895)
2280. Szumowski Ignacy (11. 9. 1894)
2281. Sandecki Roman (25. 2. 1896)
2282. Skowroński Seweryn (3. 1. 1885)
2283. Abryszyński Józef (16. 11. 1887)
2284. Nowak Jan Stanisław (6. 5. 1891)
2285. Jasiński Marcjan (29. 5. 1896)
2286. Kalinowski Antoni (3. 12. 1897)
2287. Żmudzki Witalis (14. 4. 1893)
2288. Guliński Stanisław Eugenjusz (27. 11. 1892)
2289. Karasiński Edmund (10. 3. 1888)
2290. Kismanowski Jerzy (20. 8. 1894)
2291. Węclewicz Tadeusz Józef (14.10.1898)
2292. Hołówko Władysław (10- 2. 1894)
2293. Duliniec Jan (23. 12. 1886)
2294 Cyrański Stanisław (15. 11. 1890)
2295. Przybylski Władysław (18- 5. 1887)
2296. Biliński Antoni (11. 2. 1895)
2297. Langewurz Walerjan Marjan (21. 2. 1885)
2298. Krajewski Aleksander (24. 11. 1888)
2299. Frąckiewicz Władysław Jan, inż.(12. 7. 1895)
2300. Minasowicz Stefan (8. 8- 1897)
2301. Mysłakowski Edmund (16. 11. 1896)
2302. Cybruch Józef (6. 7. 1889)
2303. Rudenko Mikołaj (18. 10. 1893)
2304. Wazgird Michał (12. 11. 1895)
2305. Woliński Jerzy (30. 9. 1893)
2306. Mierzwa Paweł Wincenty (13. 1. 1896)
2307. Szwarc Tadeusz (17. 4. 1896)
2308. Wojterski Stefan (20- 7. 1886)
2309. Friedman Abraham (7. 5. 1888)
2310. Kanicki Albin (8- 3. 1894)
2311. Zawadzki Władysław (7. 10. 1895)
2312. Chodorowski Stanisław Jerzy, dr.(17. 11. 1896)
2313. Łyszyk Zenon, inż. (6. 12. 1896)
2314. Pluciński Kazimierz (10. 2. 1885)
2315.. Puhaczewski Bolesław (20- 7. 1891)
2316. Kęsicki Włodzimierz (19. 1. 1894)
2317. Domachowski Stanisław (14- 11. 1885)
2318. Gótt Marjan Karol Aleksander, inż. (21. 2. 1898)
2319. Gawski Aleksy (24. 1. 1892)
2320. Łabiak Antoni (4. 1. 1894)
2321. Reiss Ernest, nir. (12. 6. 1895)
2322. Moross-Mross Witold (27. 12. 1892)
2323. Łaba Florjan Witold (4. 5. 1895)
2324. Stec Jan, inż. (11. 9. 1898)
2325. Gołębiowski Witold (10. 9. 1885)
2326. Łabudziński Marjan Czesław (16. 7- 1896)
2327. Saraczyński Włodzimierz Konstanty (2. 6. 1896)
2328. Piwarski Antoni Stefan (18. 11. 1897)
2329. Surzyn Teodor (9. 11. 1885)
2330. Staszewski Piotr Antoni (22. 2. 1883)
2331. Głębowicz Franciszek Karol (11. 10. 1888)
2332. Horyszowski Zygmunt Radosław (7. 4. 1899)
2333. Rudnicki Zygmunt August (19.1.1886)
2334. Lorek Franciszek (31. 3. 1894)
2335. Majewski Emil (15. 12. 1894)
2336. Czechowicz Władysław (26. 3. 1894)
2337. Wielewicki Mieczysław (14. 10. 1897)
2338- Pawłowski Bronisław (16. 8- 1886)
2339. Lalik Zygmunt Atanazy (2. 5. 1889)
2340. Szulc Kazimierz Paweł Oskar (17. 8. 1892)
2341. Dziegielewski Walerjan (6. 9. 1892)
2342. Fraenkel Józef Maks (22. 1. 1895)
2343. Paszkiewicz Michał (18. 3. 1893)
2344. Skipski Stanisław (27. 1. 1884)
2345. Kozoff Bonifacy (5. 6. 1894)
2346. Szaffer Jakóh (4. 1. 1895)
2347. Górny Antoni (19. 5. 1895)
2348. Markiewicz Tadeusz (14. 8. 1897)
2349. Tułecki Tadeusz (11. 1. 1897)
2350. Woronowicz Edward, mr. (8. 9. 1897)
2351. Krampner Leon (4. 6. 1898)
2352. Kowalewski Władysław (8. 1. 1890)
2353. Kopaniak Kazimierz (23. 12. 1893)
2354. Rączy Kazimierz (4. 3. 1886)
2355. Konieczka Teofil (24. 3. 1884)
2356. Schein Izaak (24. 11. 1894)
2357. Chojnicki Czesław (26. 4. 1897)
2358. Sohieszczyk Antoni (6. 6. 1894)
2359. Czarnocki Stanisław (6. 6. 1890)
2360. Ostaszewski Stefan (9. 9. 1890)
2361. Jurczak Piotr (1. 6. 1896)
2362. Sosnowski Antoni (13. 1. 1893)
2363. Galizer Zygmunt (8. 12. 1896)
2364. Staroszczyk Stanisław (13. 4. 1894)
2365. Haberling Józef (2. 4. 1896)
2366. Wcisło Wincenty, dr. (18. 12. 1897)
2367. Nowicki Karol (17. 11. 1884)
2368. Łętkowski Kazimierz Stanisław Tadeusz (6. 12. 1887)
2369. Mnerka Marjan (2. 8. 1893)
2370. Giergielewicz Aleksander (2. 8. 1894)
2371. Kremes Stanisław (20. 3. 1895)
2372. Czopej Mieczysław Franciszek (8. 11. 1883)
2373. Bieliński Roman (12. 1. 1896)
2374. Szynalik Stanisław (6. 5. 1892)
2375. Wolfarth Bronisław (9. 8. 1886)
2376. Dąbrowski Tadeusz (1. 11. 1888)
2377. Kossowski Dobrosław (14. 7. 1896)
2378. Kozakiewicz Piotr (22. 6. 1898)
2379. Czopowski Stanisław (8. 3. 1887)
2380. Pieślak Józef (10. 9. 1894)
2381. Ojczyk Franciszek (9. 10. 1893)
2382. Szczepański Edmund (4. 7. 1893)
2383. Rauba Ryszard (6. 1. 1891)
2384. Oszelda jerzy (25. 4. 1892)
2385. Kralewski Wacław Stanisław (15. 7. 1885)
2386. Łabęcki Donat (18. 7. 1888)
2387. Knoche Gustaw (25. 12. 1896)
2388. Podolecki Witold (17. 4. 1890)
2389. Tomczyński Ludwik Wiktor (12. 2. 1890)
2390. Piątkiewicz Ludwik (10. 5. 1891)
2391. Zatorski Wacław (9. 11. 1895)
2392. Wodziński Jan (13. 3. 1893)
2393. Siezieniewski Stanisław (10. 5. 1893)
2394. Juchnowicz Aleksander Michał (27. 8. 1886)
2395. Dłużniewski Mikołaj (22. 5. 1892)
2396. Kiersnowski Józef (24. 4. 1897)
2397. Porucznik Józef (24. 10. 1894)
2398. Koch Maksymiljan (10. 9. 1895)
2399. Pisański Tadeusz (3. 10. 1895)
2400. Kuleń-Sławeński Adam (9. 6. 1893)
2401. Ratuld Aleksander (30 .3. 1893)
2402. Kamirski Władysław Walenty (22. 11. 1898)
2403. Motak Jan (5. 12. 1887)
2404. Puszczało Michał (27. 10. 1893)
2405. Zych Tadeusz Zygmunt (10. 2. 1894)
2406. Kosterski Władysław (25. 8. 1892)
2407. Suski Kazimierz (27. 8. 1889)
2408. Nawrot Hieronim (31. 8. 1886)
2409. Bałachowski Lucjan (16. 1. 1897)
2410. Bejnar-Bejnarowicz Anatol (2.12.1891)
2411. Kaszycki Bronisław (6. 8. 1884)
2412. Gaworski Edward (18. 6. 1896)
2413. Jachowicz Stanisław (17. 10. 1891)
2414. Krzeczkowski Józef (21. 7. 1895)
2415. Wyczesany Edward (17. 10. 1896)
2416. Buchert Mikołaj (1896)
2417. Lubomirski Tomasz (18. 12. 1892)
2418. Kordowski Antoni Bonifacy (4. 6. 1892)
2419. Paciorkowski Tadeusz (26. 6. 1893)
2420. Feuerring Maksymiljan (16. 11. 1896)
2421. Lis Stanisław (7. 5. 1893)
2422. Mackiełło Władysław (24. 5. 1896)
2423. Heller Tadeusz (11. 12. 1899)
2424. Maślijewicz Antoni (21. 6. 1885)
2425. Hahn Henryk (21. 12. 1893)
2426. Stalewski Ludwik (29. 7. 1895)
2427. Borkowski-Konas Stanisław (22.2.1890)
2428. Monsior Wacław (2. 10. 1898)
2429. Bagiński Ignacy (29. 7. 1898)
2430. Kraiński Kazimierz (20. 10. 1891)
2431. Mazurkiewicz Roman (15. 7. 1896)
2432. Bedronek Ignacy (29. 7. 1893)
2433. Jezierski Andrzej (22. 10. 1893)
2434. Grubert Czesław Franciszek (2. 4. 1884)
2435. Matuszak Józef (24. 2. 1889)
2436. Hipp Józef (20. 5. 1896)
2437. Matyja Mieczysław (9. 7. 1897)
2438. Schayel Nacliman (16. 11. 1897)
2439. Damięcki Dobiesław (2. 4. 1899)
2440. Misiak Konstanty (20. 3. 1888)
2441. Wojna Paweł (10. 1. 1895)
2442. Lubuska Juljan (12. 4. 1898)
2443. Ostrowski Janusz (15. 9. 1895)
2444. Piotrowski Tadeusz Wacław (30. 10. 1891)
2445. Śnitko Michał (27. 3. 1895)
2446. Zieliński Wiktor (13. 4. 1885)
2447. Doda Mieczysław (9. 11. 1896)
2448. Nowak Jan (24. 1. 1897)
2449. Górski Stefan (18. 10. 1884)
2450. Jaworski Kazimierz (4. 1. 1885)
2451. Tunis August (30. 1. 1898)
2452. Wojnarski Witold (19. 5. 1894)
2453. Pelczarski Zygmunt Stanisław (19. 8. 1898)
2454. Piotrowski Józef (4. 4. 1894)
2455. Przyjałkowski Jerzy (24. 4. 1890)
2456. Szostak Zygmunt (12. 6. 1894)
2457. Andrusikiewicz Kazimierz (28.8.1891)
LISTA STARSZEŃSTWA OFICERÓW REZERWY PIECHOTY — POR.
2458. Balas Fryderyk Marjan (5. 3. 1897)
2459. Janowski Adam Konstantyn (18. 2. 1888)
2460. Lubelski Bronisław (22. 10. 1897)
2461. Mackiewicz Juljan (12. 4. 1894)
2462. Kamiński Kazimierz (19. 7. 1895)
2463. Kubiczek Władysław (5. 5. 1897)
2464. Prugar Marcin Tadeusz (28. 10. 1896)
2465. Komarnicki Tytus, mr. (15. 1. 1896)
2466. Ressau Stefan (1. 1. 1893)
2467. Kretschmer Alfred Jan (12. 5. 1895)
2468. Marciak Stanisław Kamil, dr. (8. 8. 1897)
2469. Mongird Wacław (2. 2. 1894)
2470. Halpern Abraham (15. 8. 1893)
2471. Kalinowski Stefan (4. 12. 1899)
2472. Pilczuk Bronisław (4. 1. 1897)
2473. Tomankiewicz Aleksander (24.11-1895)
2474. Martynowicz Leander (5- 12. 1892)
2475. Paszkowski Augustyn (27. 7. 1894)
2476. Aines Jakób (28. 2. 1897)
2477. Weryho Adolf (10. 1. 1887)
2478. Osostowicz Józef (19. 3. 1894)
2479. Pawłowicz Henryk (18. 4. 1897)
2480. Oziębłowski Mieczysław (14. 4. 1898)
2481. Babała Stanisław (13. 4. 1884)
2482. Gruszczyński Witold (2. 2. 1895)
2483. Kurosz Feliks (18- 5. 1897)
2484. Bogórski Aleksander (11. 6. 1890)
2485. Żółkiewicz Edward (18- 3. 1895)
2486. Kożuchowski Janusz (4. 8. 1899)
2487. Leśniak Stefan Walerjan (5. 12. 1893)
2488. Biczyński Wiktor Stefan (19. 12. 1894)
2489. Powel Stanisław (28. 7. 1883)
2490) Szelest Stanisław (21. 1. 1898)
2491. Bień Jan (22. 2. 1898)
2492. Eifler Adolf Stanisław (22. 7. 1898)
2493. Kuklicz Konstanty (18. 8. 1894)
2494. Chlastawa Stanisław (4. 9. 1896)
2495. Wurzel Adolf (30. 6. 1890)
2496. Manyś Zygmunt (3. 9. 1883)
2497. Węgrzyński Józef (19. 1. 1891)
2498. Sidorowicz-Woyno Piotr (1. 1. 1892)
2499. Wodnicki Józef (4. 7- 1896)
2500. Haake Henryk (10. 4. 1895)
2501. Podwysocki Aleksander (15. 9. 1889)
2502. Boraczenko Andrzej (28- 11. 1894)
2503. Grzyhowski Walerjan (12. 4. 1898)
2504. Główczewski Stefan Romuald (7. 2. 1897)
2505. Litwin Piotr (1. 6. 1898)
2506. Ulatowski Stanisław Antoni (4.4.1883)
2507. Wildstein Maksymiljan (15/0. 1897)
2508. Komornicki Adam i6- 12- 1888)
2509. Bujalski Bogusław (28. 5. 1896)
2510. Szczepanek Alojzy (28. 12. 1891)
2511. Janczak Leon (28. 10. 1896)
2512. Łuczaj Zygmunt Romuald (12. 1. 1895)
2513- Kasprzycki Antoni (9. 6. 1888)
2514. Suchocki Witold (25. 5. 1893)
2515. Brzozowski Jan (9. 6. 1896)
2516. Sierosławski Jan (21. 11. 1896)
2517. Lustig Wolf (8. 12. 1897)
2518. Banach Stanisław (20. 5. 1891)
2519. Stępka Wiktor (3. 12. 1897)
2520. Trzaska Dyonizy Franciszek (9. 10. 1883)
2521. Rutyński Bolesław, dr. (6. 6. 1899)
2522. Jankę Kazimierz (15. 8. 1896)
2523. Dworakowski Włodzimierz (4.4.1895)
2524. Pluciński Czesław (26. 5. 1898)
2525. Lewandowski Mieczysław Nikodem (27. 7. 1891)
2526. Surma Franciszek (1. 6. 1890)
2527. Eisenstein Ludwik (10. 11. 1896)
2528. Sawicki Apolonjusz (17- 2. 1889)
2529. Todt Władysław (29. 3. 1898)
2530. Banasiewicz Stanisław (31. 10. 1883)
2531. Pawlik Michał (6. 9. 1892)
2532- Mutschke Jan Adolf (20. 11. 1889)
2533. Kubas Stanisław Andrzej (21.12-1892)
2534- Witek Leon (8. 4. 1889)
2535. Orpiszewski Jerzy (12. 3. 1890)
2536. Kowarski Roman, inż. (2. 2. 1899)
2537. Patron Michał (17. 10. 1897)
2538. Korzeniowski Piotr (13. 7. 1889)
2539. Rowiński Władysław (16. 6. 1894)
2540. Buraczyński Bronisław (9. 1. 1895)
2541. Stypa Tadeusz (26. 8. 1892)
2542. Jaeger Alfred Aleksander (11.9.1889)
2543. Pereświet-Sołtan Adam (30. 1. 1892)
2544. Romanowski Wacław (14. 7. 1895)
2545. Gierkowicz Pankracy (20. 2. 1892)
2546. Maciesza Stefan (21. 6. 1894)
2547. Jasiński Kazimierz (16. 12. 1894)
2548. Wrzyszczyński Marjan Kazimierz Teofil (15. 11. 1895)
2549. Żmigrodzki Janusz (20. 2. 1890)
2550. Maciejewski Leon (24. 1. 1897)
2551. Zerygiewicz Wacław (6. 9. 1897)
2552. Hojnowski Józef (3. 1. 1890)
2553. Szykowny Stefan (6. 7. 1888)
2554. Witkiewicz Stanisław Ignacy (24. 3. 1885)
2555. Kowalewski Jan (25. 12. 1889)
2556. Quirini Józef Edward (10. 2. 1897)
2557. Jagiełłowicz Walerjan (15. 1. 1892)
2558. Pazura Zenon Edmund (1. 12. 1896)
2559. Cioth Bogdan Tomasz (18. 11. 18941
2560. Małachowski Józef (19. 3. 1895)
2561. Wróblewski Robert (8. 7. 1893)
2562. Kowalski Feliks (15. 5. 1890)
2563. Rzeczycki Stanisław (7. 5. 1894)
2564. Nowakowski Rafał (24. 2. 1898)
2565. Wdowiszewski Zygmunt (10. 9. 1894)
2566. Wańkowicz Karol (4. 11. 1894)
2567. Przypkowski Mirosław (4. 7. 1896)
2568. Sierosławski Jan Henryk (7. 11. 1897)
2569. Hermaszewski Teofil (12. 12. 1892)
2570. Lidkę Jan (18- 8. 1895)
2571. Sztark Daniel (20. 6- 1897)
2572. Mazurkiewicz Jan (29. 5. 1895)
2573. Kunda Kazimierz (4. 2. 1896)
2574. Stach Emil Antoni (10. 1. 1897)
2575. Sałata Tomasz (4. 12. 1886)
2576. Summ Władysław (9. 7. 1895)
2577. Juszkiewicz Stefan (4- 6. 1888)
2578. Szymański Witold (17. 9. 1894)
2579. Latkiewicz Jan (17. 6. 1896)
2580. Dej Kazimierz (4. 3. 1888)
2581. Czyżewski Konstanty (18. 10. 1891)
2582. Rusiecki Roman (3. 8. 1896)
2583. Kaliński Lucjan (9. 6. 1895)
2584. Morat Cezary Józef (14. 12. 1892)
2585. Gridiger Jan (12. 10. 1898)
2586. Mikołajczyk Stefan (20. 8. 1895)
2587. Boguszewicz Jakób (29. 10. 1892)
2588. Kozłowski Karol (18. 8. 1897)
2589. Keler Alfred (13. 11. 1892)
2590. Ziemski Jan (26. 7. 1898)
2591. Laskowski Stefan (1. 8. 1897)
2592. Ostrowski Tadeusz (28. 3. 1892)
2593. Gajdamowicz Edward (14. 10. 1892)
2594. Mosiądz Piotr (16. 1. 1894)
2595. Żongołłowicz Tadeusz (6. 10. 1895)
2596. Święcicki Tadeusz (30. 10. 1893)
2597. Jaroń Marjan (13. 8. 1898)
2598. Romańczyk Karol (16. 10. 1895)
2599. Zieliński Aleksander, inż. (28.12.18*6)
2600. Witkiewicz Adolf (25. 5. 1895) "
2601. Jarmicki Mieczysław (15. 9. 1893)
2602. Stamirowski Janusz (24. 4. 1891)
2603. Smolicz Adolf (1. 12. 1895)
2604. Fertig Marjan (12. 4. 1897)
2605. Motarski Tadeusz (10. 5. 1885)
2606. Zawadzki Jan (30. 6. 1895)
2607. Weher Alfred (11. 2. 1897)
2608. Baliński Władysław (20. 3. 1896)
2609. Kupka Ferdynand (8. 6. 1885)
2610. Sylwestrowicz Józef (26. 3. 1893)
2611. Huńka Stanisław (1. 4. 1899)
2612. Kasprzak Kazimierz (4. 12. 1884)
2613. Zwierew Wiaczesław (26. 8. 1884)
2614. Potemkowski Ignacy (22. 7. 1892)
2615. Gasztowtt Henryk (25. 10. 1895)
2616. Skrzypkowski Eugenjusz (18. 8. 1895)
2617. Zieliński Edward (20. 8. 1897)
2618. Kaliszewski Antoni (30. 1. 1898)
2619. Grabowiec Czesław (11. 4. 1893)
2620. Stoklasa Edward Wacław (13.10.1898)
2621. Ceremuga Andrzej (14. 11. 1896)
2622. Śliwiński Franciszek (10. 10. 1893)
2623. Szymański Jerzy (5. 5. 1895)
2624. Lepieszo Bronisław, inż. (11. 11. 1895)
2625. Jastrzębski Bolesław (11. 11. 1895)
2626. Ignatowicz Aleksander (5. 1. 1888)
2627. Gliwa Józef (11. 3. 1897)
2628. Sadowski Gabryel (19. 2. 1896)
2629. Patyk-Patykowski Bolesław (12.6.1884)
2630. Borucki Teodor Daniel (3. 1. 1890)
2631. Łojewski Stanisław Józef (22. 1. 1894
2634. Chwalko Konstanty (20. 4. 1895)
2635. Niedziałkowski Witold (18. 2. 1893)
2636. Kachel Bolesław Janusz (8. 4. 1897)
2637. Dubowski Józef (19. 3. 1896)
2638. Bogucki Jan, dr. (2. 8. 1891)
2639. Spiegel Kazimierz Oskar, dr. (16. 11. 1897)
2640. Czechowicz Mieczysław (25. 11. 1893)
2641. Loedl Tadeusz Jan (27. 1. 1897)
2642. Starkiewicz Ziemomysł Marjan Wacław (14. 9. 1896)
2643. Ejdrygiewicz Engelbert (7. 1. 1889)
2644. Hęćka Jakób (23. 7. 1892)
2645. Cieszanowski Zygmunt (27. 10. 1896)
2646. Perkowski Wilhelm (29. 4. 1894)
2647. Bogdanowicz Roman (18. 11. 1896)
2648. Daniłowski Franciszek (16. 12. 1894)
2649. Wołożyński Placyd (18. 10. 1885)
2650. Zajlich Stanisław Bolesław (10.5.1893)
2651. Stankiewicz Sylwan Teodor (3.2.1895)
2652. Wituszyński Leonard (22. 9. 1893)
2653. Załoga Jan (11. 6. 1894)
2654. Sikorski Bronisław (9. 6. 1894)
2655. Dehnel Jan (24. 6. 1896)
2656. Jaroszewski Stanisław (17. 11. 1887)
2657. Kluczyński Franciszek (15. 12. 1894)
2658. Szeligiewicz Kazimierz (10. 2. 1897)
2659. Muhlstein Albert (4. 8. 1898)
2660. Matowski Wiktor Józef (4. 8. 1896)
2661. Dąbrowski Władysław (24. 7. 1885)
2662. Kirchmayer Stanisław Zbigniew Marfśn (19. 4. 1900)
2663. Jagodziński Lucjan (2. 2. 1897)
2664. Kontrym Bolesław (27. 8. 1898)
2665. Strzyżowski Władysław (2. 6. 1889)
2666. Abacjew Konstanty (18. 4. 1891)
2667. Worytkiewicz Feliks (7. 11. 1897)
2668. Latko Stanisław Franciszek Stefan (13. 12. 1897)
2669. Czarnecki Edmund Wincenty (4. 4. 1890)
2670. Gankiewicz Antoni (1. 2. 1892)
2671. Niewiadomski Walerjan Antoni (14. 12. 1896)
2672. Duchnicki Bolesław (25. 11. 1888)
2673. Czekański Stanisław (17. 4. 1894)
2674. Fox Edward (23. 11. 1894)
2675. Liebes Maurycy (29. 6. 1897)
2676. Mazurek Wojciech, mr "fl5. 4. 1894)
2677. Szmidt Kazimierz (20.# 1894)
2678. Ahramczyk Atanazy (25. 4. 1893)
2679. Pietrzykowski Stefan (31. 3. 1889)
2680. Kralczyński Ignacy (9. 1. 1890)
2681. Małaszek Aleksander (20. 3. 1890)
2682. Szymański Celestyn Mikołaj (20. 4. 1895)
2683. Jarmoc Józef (16. 3. 1896)
2684. Krakowski Ludwik (6. 11. 1897)
2685. Grunherg Jakób (21. 8. 1890)
2686. Zabokrzycki Jerzy (16. 11. 1896)
2687. Milach Ignacy (22. 1. 1891)
LISTA STARSZEŃSTWA OFICERÓW REZERWY PIECHOTY — POR.
2688. Urban Leon Franciszek (14. 3. 1883)
2689. Matuszyk Stanisław (1. 5. 1898)
2690. Królik Józef (6. 3. 1886)
2691. Zabiego Mikołaj (30. 12. 1894)
2692. Borzensky Kornel (1898)
2693. Gabzdyl Teofil (22. 2. 1898)
2694. Rachinański Aleksander (21. 3. 1896)
2695. Chaczko Kajetan (7. 8. 1884)
2696. Wroński Piotr Henryk (13. 7. 1893)
2697. Neyman Juljan (27. 5. 1897)
2698. Bojko Jan (2. 2. 1893)
2699. Ciszewski Władysław (27. 6. 1893)
2700. Stachnowicz Aleksander (16. 6. 1894)
2701. Songin Franciszek (4. 12. 1894)
2702. Jagodziński Zygmunt Stefan (25. 2. 1891)
2703. Perkowski Walenty (18. 1. 1897)
2704. Jakiel Izydor Józef (1. 3. 1898)
2705. Czumakow-Czumakowski Paweł (18. 2. 1895)
2706. Kopczyński Stefan (1. 9. 1888)
2707. Szpyrkowicz Witaljan (13. 3. 1883)
2708. Albrandt Konstanty (7. 7. 1894)
2709. Nawrocki Feliks (6. 5. 1894)
2710. Drewnikowski Juljan (19. 1. 1891)
2711. Wądołkowski Feliks, mr. (11. 2. 1894)
2712. Młudzik Franciszek (5. 10. 1892)
2713. Plar Roman (6. 7. 1894)
2714. Bieńkowski Tadeusz Feliks (29.5.1897)
2715. Bajorski Kazimierz (3. 3. 1893)
2716. Rykowski Wacław (15. 6. 1898)
2717. Komarnicki Leopold Teofil (6.4.1896)
2718. Pałkoń Jan (17. 5. 1898)
2719. Fedajko Władysław (4. 12. 1896)
2720. Graf Jonas, inż. (15. 4. 1897)
2721. Kominko Stanisław (21. 3. 1892)
2722. Wilczyński Wacław (24. 9. 1893)
2723. Gnarowski Antoni (14. 1. 1894)
2724. Stefański Aleksander (3. 10. 1888)
2725. Bzowiecki Alfred Norbert Witold, dr. (18. 2. 1899)
2726. Bachner Bolesław (2. 7. 1896)
2727. Paszcza Kazimierz (16. 1. 1895)
2728. Okołowicz Eugenjusz (17. 2. 1895)
2729. Hreczuch Franciszek Henryk (19. 1. 1892)
2730. Obrzud Zdzisław, dr. (18. 11. 1897)
2731. Hryckiewicz Józef (25. 9. 1893)
2732. Ładziński Ludwik (23. 8. 1896)
2733. Gołygowski Stanisław (24. 7. 1885)
2734. Pintowski Felicjan Kwiryn, dr. (4. 6. 1898)
2735. Jagielski Stanisław (15. 2. 1889)
2736. Rerutkiewicz Tadeusz (2. 10. 1898)
2737. Jackiewicz Anatoljusz (16. 7. 1895)
2738. Strażyc Michał (29. 5. 1891)
2739. Węgliński Władysław (22. 7. 1887)
2740. Krzyżanowski Teodor (1. 11. 1894)
2741. Gajewski Juljan (13. 7. 1895)
2742. Klekowski Aleksander Romuald(9.. 2. 1897)
2743. Koczerski Apolinary (18. 6. 1899)
2744. Krajewski Edmund Pankracy (25. 5. 1894)
2745. Fisch Herman Seweryn (17. 4. 1895)
2746. Dąbrowski Tadeusz (24. 3. 1896)
2747. Chrzanowski Konstanty (9. 2. 1897)
2748. Maciejewski Paweł (13. 1. 1886)
2749. Srokowski Włodzimierz (29. 3. 1888)
2750. Kozłowski Bolesław (21. 10. 1895)
2751. Lisikiewicz Mieczysław Józef (28. 2. 1895)
2752. Szczerbowski Józef (16. 3. 1896)
2753. Spyra Władysław (10. 8. 1898)
2754. Wętor Józef, dr. (19. 1- 1898)
2755. Wicherkiewicz Janusz (13. 4. 1892)
2756. Zuber Kazimierz (20. 11. 1897)
2757. Frieske Franciszek (3. 10. 1894)
2758. Bartkowski Władysław (28. 5. 1883).
2759. Biliński Ludwik Michał (2. 8. 1892)
2760. Ciesielski Michał (14. 11. 1892)
2761. Szykuła Karol (6. 3. 1889)
2762. Śmilgiewicz Władysław (21. 3. 1895)
2763. Woźniak Kajetan (7. 8. 1896)
2764. Cybulski Bronisław (15. 8. 1895)
2765. Drozdowicz Wacław (10. 1. 1894)
2766. Szymański Władysław, dr. (24. 5. 1897)
2767. Bohdanowicz Wiktor (25. 10. 1893)
2768. Staszkiewicz Grzegorz (7. 1. 1894)
2769. Mann Nachman (21. 6. 1895)
2770. Sołtys Miłosz (27. 9. 1895)
2771. Herda Franciszek (1. 10. 1897)
2772. Błażewicz Czesław (18. 11. 1894)
2773. Wścieklica Bolesław Zbigniew, mr. (2. 4. 1896)
2774. Pięta Jakób (3. 7. 1897)
2775. Męcki Michał (9. 2. 1897)
2776. Koczerski Apolinary, dr. (18. 6. 1899)
2777. Sawnor Edmund, inż. (28. 7. 1897)
2778. Waydowicz Bronisław Józef (30. 12. 1887) ^
2779. Szczucki Jerzy Kazimierz (6.5.1893)
2780. Quirini Edward Kazimierz Alhin (5. 12. 1899)
2781. Karnawalski Witold (15. 3. 1894)
2782. Norek Jakób (5. 7. 1884)
2783. Podhorodeński Bożydar Marjan (19. 11. 1894)
2784. Krupa Stanisław (11. 9. 1898)
2785. Pimienow Konstanty (21. 1. 1894)
2786. Pietrucin-Pietruszewski Izmael Bek (14. 9. 1893)
2787. Waszkiewicz Stanisław, mr. (4. 11. 1894)
2788. Fryda Jan (20. 12. 1890)
2789. Haliński Jan (6. 5. 1892)
2790. Tomaszewski Zygmunt (13. 1. 1895)
2791. Smołkowski Andrzej Antoni (6. 9. 1897)
2792. Stroynowski Stanisław Leon (1. 5. 1886)
2793. Rybiński Janusz (24. 4. 1892)
2794. Kulesza Piotr (20. 5. 1897)
2795. Bomherg Michał Juljusz, inż. (24. 11. 1898)
2796. Wilumoff Wiktor (10. 3. 1894)
2797. Jurowicz Szymon (18. 7. 1891)
2798. Kwiatkowski Ryszard (18. 7. 1890)
2799. Marcinkowski Karol (30. 1. 1898)
2800. Kohyliński Michał (16. 9. 1890)
2801. Pankowski Jerzy (18. 5. 1893)
2802. Świtalski Czesław (31. 1. 1894)
2803. Wilczyński Kazimierz (19. 5. 1894)
2804. Lipczyński Marjan Henryk (7.9.1890)
2805.. Domagalski Adam Stanisław (7.9. 1896)
2806. Kon-Czyński Kazimierz, mr. (12. 4. 1898)
2807. Pisarski Stanisław (15. 3. 1896)
2808. Zbaraszewski Aleksander (12.2.1891)
2809. Plebanek Józef (13. 3. 1892)
2810. Nowakowski Leon (18. 9. 1895)
2811. Kurtyka Jan (19. 5. 1898)
2812. Cieśliński Franciszek (4. 10. 1896)
2813. Timme Romuald (6. 2. 1893)
2814. Ditz Franciszek (16. 1. 1895)
2815. Ciborowski Henryk (31. 12. 1897)
2816. Ratwiński Wacław (3. 8. 1894)
2817. Duława Paweł (14 .8. 1897)
2818. Wara-Węsowski Leon (10. 4. 1891)
2819. Kowalczyk Józef (29. 8. 1894)
2820. Mutka Marian (22. 8. 1898)
2821. Zieliński Feliks (6. 8. 1885)
2822. Sztajner Mieczysław Józef (12.7.1893)
2823. Bujak Józef (31. 10. 1898)
2824. Bura Antoni (22. 12. 1898)
2825. Białkowski Witold (23. 2. 1891)
2826. Głowinkowski Kazimierz (12.11-1890)
2827. Hryniewicz Stanisław (1. 1. 1895)
2828. Pułtorak Ludwik (26. 8. 1889)
2829. Okurowski Konstanty (16. 11. 1895)
2830. Kumor Alojzy (16. 7. 1898)
2831. Fox Władysław Leon (1. 6. 1889)
2832. Greim Marjan (21. 12. 1893)
2833. Bobiński Tadeusz Marjan 31. 5. 1895)
2834. Nowak Ignacy Stanisław (30. 7. 1886)
2835. Walicki Mieczysław (14. 2. 1894)
2836. Roel Czesław Henryk (19. 7. 1887)
2837. Alfer Józef 14. 12. 1894)
2838. Petri Jan (14. 9. 1895)
2839. Aftanas Jan (5. 12. 1892)
2840. Lissocki Herman (15. 6. 1897)
2841. Wołoszyn Jan (1. 8. 1893)
2842. Wójcikiewicz Karol (4. 12. 1896)
2843. Kulesijtóski Bolesław (7. 8. 1893)
2844- Malinowski Józef (10. 2. 1895)
2845. Woytoń Tadeusz (20. 9. 1895)
2846. Podlewski Janusz (20. 6. 1897)
2847. Schnapp Leon (21. 10. 1898)
2848. Zaremba Mieczysław (11. 9- 1884)
2849. Nowakowski Franciszek (2. 12. 1893)
2850. Rywik Ludwik (3. 2. 1896)
2851. Gottlieh Natan (7. 9. 1896)
2852. Więckowski Teofil (8. 12. 1893)
2853. Cylke Hugon Robert (22. 6. 1894)
2854. Cieciuch Władysław (11. 2. 1897)
2855. Fajkosz Engelbert (23. 10. 1897)
2856. Zajdler Alfred (27. 7. 1887)
2857. Grzybowski Kazimierz Aleksander (20- 6. 1888)
2858. Ładowski Felicjan (16. 1. 1889)
2859. Kwiatkowski Stanisław (26. 7. 1890)
2860. Kostro Władysław Feliks (19. 1. 1898)
2861. Saran Józef (24. 3. 1893)
2862. Łajowski Władysław (25. 12. 1889)
2863. Piekarski Aleksander (26. 2. 1897)
2864. Nanowski Ludomir (13. 10. 1887)
2865. Tyszka Tadeusz (1. 10. 1883)
2866. Krywieńczyk Ludomir (4. 8. 1891)
2867. Maksymiak Emil (7. 10. 1891)
2868. Rolkę Leon (18. 1. 1895)
2869. Piątkiewicz Witold, inż. (6. 11. 1899)
2870. Probst Rudolf (13. 4. 1893)
2871. Podbielski Wacław (26. 6. 1894)
2872. Saski Wacław (22. 9. 1883)
2873. Girin Jarosław, inż. (13. 9. 1896)
2874. Ćwiakowski Aleksander (8. 4. 1895)
2875. Zawadzki Wacław (1. 6. 1897)
2876. Jazdon Hipolit (10. 8. 1884)
2877. Reszczyński Józef (19. 3. 1891)
2878. Graca Franciszek (9. 11. 1893)
2879. Konopka Władysław (11. 4. 1898)
2880. Jaszczanin Romuald (30. 3. 1891)
2881. Kasperowicz Wincenty (1. 1. 1894)
2882. Fuczek Stanisław (22. 12. 1893)
2883. Witkowski Fortunat (17. 6. 1894)
2884. Święcicki Stanisław Henryk (12. 3. 1897)
2885. Glejch Włodzimierz (28. 6. 1894)
2886. Tumiłowicz Witold (8. 4. 1897)
2887. Ludyga Teodor Jan (26. 3. 1897)
2888. Rudnicki Franciszek Ksawery (3. 12. 1896)
2889. Stefanowicz Edward (17. 9. 1896)
2890. Polański Bronisław (25. 5. 1894)
2891. Karpowicz Jan (29. 1. 1897)
2892. Munzer Józef (17. 5. 1898)
2893. Pasiuk Mikołaj (27. 12. 1892)
2894. Widawski Ignacy, inż. (27. 7. 1895)
2895. Mokrzański Marjan (27. 5. 1889)
2896. Stabrowski Otton (1. 5. 1895)
2897. Smulkowski Tadeusz (22. 5. 1898)
2898. Uhrman Marek (20. 9. 1899)
2899. Słuczanowski Paweł (28. 8. 1889)
2900. Kwaśny Wacław (4. 9. 1893)
2901. Michalski Czesław (17. 7- 1893)
2902. Jucewicz Konstanty Władysław (11. 3. 1891)
2903. Pietrzykowski Jerzy (27. 3. 1896)
2904. Tomaszewski Jan (6. 1. 1890)
2905. Michałowski Wacław (25. 6. 1893)
2906. Protasewicz Edward (12. 2. 1896)
2907. Stach Ludwik (10. 8. 1895)
2908. Pałucki Jan (14. 4. 1893)

http://www.wbc.poznan.pl/dlibra/doccont ... 3&dirids=1
Avatar użytkownika
jerzy
Kreator Forum
Kreator Forum
Medale: 2
Twórca indeksów (2)

WP- Oficerowie Rezerwy 1934 r. (6)

Postprzez jerzy » 27.01.2010

LISTA STARSZEŃSTWA OFICERÓW REZERWY PIECHOTY — POR.
2909. Chełmowski Czesław (4. 6. 1893)
2910. Faliński Jan (7. 10. 1894)
2911. Obrębski Władysław (27. 10. 1896)
2912. Mączko Józef (6. 3. 1894)
2913. Spitz Emanuel (22. 8. 1884)
2914. Berber Herman (28. 12. 1896)
2915. Santarius Rudolf (14. 6. 1897)
2916. Kawka Stanisław (28. 8. 1891)
2917. Kusch Zdzisław (22. 2. 1892)
2918. Munnich Kazimierz (24. 2. 1895)
2919. Schwalbendorf Emanuel (15. 4. 1895)
2920. Mikulski Władysław (2. 10. 1885)
2921. Bargieł Romuald (7. 2. 1898)
2922. Janicki Konstanty (29. 6. 1889)
2923. Witkowski Edward (4. 3. 1894)
2924. Lasocki Feliks (10. 11. 1888)
2925. Nowochodzki Jerzy (14. 4. 1888)
2926. Brej Jan (16. 12. 1897)
2927 .Łabiński Stanisław (5. 11. 1898)
2928. Żurakowski Stanisław (5. 5. 1887)
2929. Jarmoliński Zygmunt (16. 1. 1895)
2930. Kizler Tadeusz, mr. (5. 9. 1896)
2931. Mackiewicz Wincenty (28. 10. 1896)
2932. Bart Jakób, mr. (12. 3. 1898)
2933. Kamiński Antoni (12. 1. 1884)
2934. Wojnowski Benedykt (21. 3. 1898)
2935. Majewski Grzegorz (5. 1. 1895)
2936. Malinowski Szymon (31. 7. 1890)
2937. Pikiel Paweł (10. 1. 1896)
2938. Olędzki Janusz Edward (9. 5. 1896)
2939. Różański Bolesław (22. 10. 1896)
2940. Perzanowski Marjan (19. 9. 1898)
2941. Wrzesień Wacław (25. 9. 1896)
2942. Motulewicz Antoni (9. 9. 1893)
2943- Brzeski Witalis (28. 3. 1894)
2944. Saratowicz Kazimierz (23. 8. 1896)
2945. Schechter Zygmunt (27. 7. 1898)
2946. Jezierski Adolf (27. 10. 1896)
2947. Hammerschmidt Maksymiljan, mr. (20- 12. 1898)
2948. Radomski Alfons (30- 9. 1896)
2949- Rzeszowski Ludwik (4. 10. 1896)
2950. Juclinowicz-Bierhasz Andrzej (27. 3. 1892)
2951. Dżugaj Jan (6. 10. 1892)
2952. Grzybowski Jerzy (22. 2. 1891)
2953. Bobiński Leon (29. 3. 1888)
2954. Lipka Kazimierz (10. 12. 1883)
2955. Jendza Józef (20. 11. 1895)
2956. Michajłowicz Stanisław (1- 11. 1885)
2957. Ratkiewicz Stanisław (31. 3. 1896)
2958- Wiprzycki Kazimierz Szymon (18. 2. 1894)
2959. Sobczak Konrad (19. 2. 1897)
2960. Jakób Jerzy Edmund (16. 6. 1892)
2961. Łukowski Bolesław (6. 1. 1885)
2962. Einbacher Władysław (20. 6. 1896)
2963. Stafiej Edward (27. 9. 1899)
2964. Dembiński Zbigniew (29. 6. 1898)
2966. Ginsberg Juljan Mieczysław (22. 5. 1892)
2967. Kulakin Aleksander (10. 6. 1895)
2968. Chomczyński Władysław (23. 6. 1893)
2969. Niedźwiedzki Wiktor (1. 4. 1895)
2970. Smiczka Stefan (31. 8- 1898)
2971. Polak Jan (12. 4. 1898)
2972. Licznarowski Antoni (21. 12. 1891)
2973. Kujat Bruno (24. 7. 1894)
2974. Schargel Nachman, dr. (16. 11. 1897)
2975. Pisarski Jerzy (14. 1. 1894)
2976. Ilenda Ludwik (29. 8. 1897)
2977. Mieszkowski Emil (23- 12. 1892)
2978. Wołkowski Jan Stanisław (27.12.1897)
2979. Winiarski Władysław (25. 6. 1898)
2980. Prikanowski Aleksander (9. 12. 1885)
2981. Krukowski Edward (18- 11, 1894)
2982. Żegari Aleksander, inż. (24. 12. 1897)
2983. Kuhalski Stanisław (20. 3. 1893)
2984. Witwicki Juljan (26. 2. 1896)
2985. Gryniewicz Aleksander (4. 6. 1896)
2986. Nadel Arnold (12. 4. 1899)
2987. Roguski Klemens (11. 8. 1894)
2988- Godziejewski Mikołaj (17. 2. 1897)
2989. Ptasiński Mieczysław (27. 6. 1897)
2990. Rudnik Kazimierz (4. 3. 1899)
2991. Chorąży Bronisław (13. 10. 1897)
2992. Rzewuski Władysław (17. 2. 1889)
2993. Dauksza Stefan (22. 2. 1895)
2994. Gnatiuk Dymitr (19. 10. 1895)
2995. Drożdżeński Stanisław (27. 8. 1898)
2996. Paczos Stanisław (6. 4. 1899)
2997. Ćwirko-Godycki Józef (13. 8. 1897)
2998. Szymański Michał, inż. (30. 9. 1897)
2999. Śnigowski Ignacy (31. 7. 1883)
3000. Kunowski Konstanty (1. 9. 1896)
3001. Ohli Marjan Wacław (19. 8. 1898)
3002. Rękawek Szymon (26. 10. 1896)
3003. Piątkowski Adam (9. 3. 1897)
3004. Skrzyński Bolesław (29. 7. 1889)
3005. Prawecki Władysław (8- 2. 1898)
3006. Wojewódzki Wacław (13. 1. 1894)
3007. Płatek August (29. 8. 1889)
3008. Rozdziałowski Roman, inż. (22. 7. 1895)
3009. Przysiecki Otton Jarosław (26.6.1896)
3010- Gierowski Franciszek (3. 12. 1897)
3011. Rukszto Wiktor (28. 4. 1889)
3012. Berger Józef Robert (26. 2. 1898)
3013. Olszowiec Karol (26. 11. 1897)
3014. Dubaniewicz Piotr (23. 8- 1895)
3015. Mazurek Tadeusz (28- 10. 1895)
3016. Knothe Adam (23. 12. 1895)
3017. Wanagel Józef (23. 2. 1890)
3018. Hornung Antoni (17. 5. 1887>
3019. Straszewicz Stefan (9. 12. 1889)
3020. Pazdanowski Kazimierz (14. 2. 1897)
3021. Pudłowski Jan (23. 1. 1888)
3022. Saniutycz-Kuroczycki Wiesław Juljan (16. 10. 1890)
3023. Bonikowski Andrzej (10. 11. 1895)
3024. Strzałkowski Józef (19. 3. 1889)
3025. Ciechanowicz Franciszek (7. 1. 1897)
3026. Schultz Aleksander (14. 9. 1898)
3027. Bohdanowicz Witold (15. 4. 1895)
3028. Lipin Aleksander (1. 4. 1896)
3029. Chrząszcz Izydor Edmund (1.11.1898)
3030- Wolski Bolesław (22. 5. 1894)
3031. Chawłowski Juljusz (15. 1894)
3032. Kostecki Włodzimierz (5. 12. 1893)
3033. Korulski Tadeusz (22. 1. 1895)
3034. Kurowski Jan (27. 1. 1896)
3035. Sarliński Henryk (14- 7. 1895)
3036. Stankiewicz Edmund (24. 8. 1889)
3037. Malarczyk Michał (30. 7. 1898)
3038. Choynacki Zdzisław Józef (19.3.1895)
3039. Arcimowicz Antoni (31. 7. 1895)
3040. Korycki Franciszek (10. 10. 1896)
3041. Korzeniowski Mieczysław (4.10.1893)
3042. Wysocki Henryk (27. 1. 1897)
3043. Konarzewski Adolf (13. 4. 1896)
3044. Gogoliński Ignacy (19. 1- 1895)
3045. Jakóbiec Jan (4. 12. 1892)
3046. Panasiuk Józef (29. 8. 1894)
3047. Drzymulski Adam (19. 12. 1883)
3048. Przesmycki Franciszek (21. 10. 1895)
3049. Piotrowski Kazimierz (23. 4. 1887)
3050. Żurkowski Antoni (3. 6. 1897)
3051. Świrski Władysław (7. 4. 1892)
3052. Zatoń Marcin (20- 3- 1895)
3053. Roszkowski Hipolit (24. 12. 1893)
3054. Leszkiewicz Cyprjan (2. 10. 1883)
3055. Kosiński Stanisław (8- 9. 1893)
3056. Biegun Stanisław (17, 4. 1897)
3057. Burhardt Seweryn (27. 2. 1892)
3058. Kaleciński Józef (2. 1. 1892)
3059. Spisacki Marian (27.-7. 1889)
3060. Poniński Edmund (2. 2. 1892)
3061. Ochocki Edward (24. 2. 1899)
3062. Witkowski Józef (19. 3. 1887)
3063. Mazur Jan (8. 2. 1895)
3064. Sołtan Andrzej Marja Antoni Stanisław (25. 11. 1897) - przejdź
3065. Janik Fryderyk Józef (12. 2. 1897)
3066. Staskiel Zygmunt (8. 12. 1893)
3067. Zasadzki Franciszek (22. 2. 1894)
3068. Jakubkiewicz Jan (28- 3. 1894)
3069. Gryglaszewski Henryk (13. 12. 1895)
3070. Malejewski Włodzimierz (13. 7. 1891)
3071. Snarkowski Juljan (7. 1. 1897)
3072. Janczewski Maksymiljan (13. 8. 1891)
3073. Merklinger Edward (3. 2. 1899)-
3074. Liszka Ludwik (12. 8. 1897)
3075. Kuczyński Stefan (3. 7- 1899)
3076. Gajewski Kazimierz (8. 7. 1894)
3077. Kula Stefan (24. 4. 1899)
3078. Krajewski Tadeusz (30- 12. 1885)
3079. Lenkowski Kazimierz (2. 2. 1891)
3080. Mudź Leon (17. 8. 1895)
3081- Staroń Bolesław (29 10- 1893)
3082. Idzikowski Stefan (15. 7. 1886)
3083. Aleksandrowicz Tadeusz (4. 6- 1899)
3084. Kowszyniec-Kowszyński Piotr (8. 10. 1895)
3085. Schwarz Gustaw Wincenty (5.4.1898)
3086. Wiszniewski Roman (17. 11. 1886)
3087. Pokora Wacław (22. 7. 1895)
3088- Adamczewski Tadeusz (7. 12- 1897)
3089. Łuczak Józef Karol (9. 9. 1898)
3090. Dura Józef Michał (18. 3. 1897)
3091. Bohdanowicz Bohdan (27. 12. 1890)
3092. Mrazek Kazimierz (2. 10. 1897)
3093. Bagiński Władysław (2. 9. 1895)
3094. Kowalski Stanisław Antoni (21.4.1889)
3095. Rohatiner Oswald Leo (14. 12. 1897)
3096. Babski Aleksander (7. 2. 1893)
3097. Starzycki Leonard, dr. (6. 11. 1895)
3098- Potoczny Kazimierz (27. 9- 1898)
3099. Zajączkowski Franciszek (16.12-1894)
3100. Wagner Mieczysław (3. 10- 1885)
3101. Zahaczewski Tadeusz^(23- 10- 1900)
3102. Gierko Bronisław (18. 5. 1896)
3103. Olszewicz Bolesław (10. 3. 1885)
3104. Chlewicki Józef (23. 9. 1895)
3105. Ormicki Witold Józef (1. 2. 1899)
3106. Worotyński Adam '.30. 8. 1896)
3107. Pachnia Władysław (25. 6. 1893)
3108. Lewiński Kazimierz (19. 10- 1890)
3109. Szczucki Henryk Stanisław (8-5.1893)
3110. Grzyhowski Michał (19. 10. 1884)
3111. Goworowski Bogdan (23. 1. 1894)
3112. Ehner Gerard Rene (20. 10- 1894)
3113. Nowosielski Alojzy (20. 4. 1897)
3114. Klimont-Klimowicz Władysław Benedykt (7. 6. 1892)
3115. Folejewski Bolesław (29. 12. 1893)
3116. Filiciak Bronisław (20. 8- 1897)
3117. Duda Leon (3. 3. 1898)
3118. Halpern Lucjan (14. 9. 1894)
3119. Pasikowski Jan (29. 8. 1896)
3120. Skrzedziejewski Bogdan (25. 4. 1890)
3121. Bielejewski Stanisław (3. 2. 1890)
3122. Goworowski Wiktor Wincenty (24. 1. 1893)
3123. Lewandowski Wacław (8. 11. 1894)
3124. Kościuk Antoni Edward (23.11.1899)
3125. Maliszewski Antoni (9. 10. 1895)
3126. Stasiewicz Zygmunt (17. 5. 1892)
3127. Popławski Wincenty (7- 1- 1894)
3128. Raut Stanisław (15. 9. 1891)
3129. Poniatowski Stanisław August (5. 11. 1897)
3130. Appenheimer Edward (20. 2. 1899)
3131. Sterło-Orlicki Jan (27. 5. 1885)
3132. Szarski Gustaw Franciszek (31.1.1899)
3133. Grzywacz Wacław (30- 8- 1897)
3134. Sawicki Mieczysław (23. 4. 1896)
3135. Bronakowski Władysław (24. 11. 1898)
3136. Santarius Karol (24- 8. 1899)
3137. Musiałowski Stefan (16. 12. 1892)
3138. Stobiński Józef (13. 11- 1893)
3139. Kulpiński Aleksander (23. 11. 1894)
3140. Skrzos Józef (5. 3. 1898)
3141 Szydłowski Józef (19- 3. 1895)
3142. Hebda Stefan (6. 6. 1894)
3143. Kremer Witold (18- 10. 1894)
LISTA STARSZEŃSTWA OFICERÓW REZERWY PIECHOTY — POR.
3144. Borzym Bolesław (20. 9. 1897)
3145. Kowalczyk Stanisław (30. 5. 1886)
3146. Wybacz Bazyli (28. 4. 1895)
3147. Karpiński Tadeusz (1. 5. 1896)
3148. Piekarski Michał (7. 12. 1893)
3149. Kasperek Stanisław (2. 4. 1894)
3150. Jędrzejczak Władysław (6. 6. 1895)
3151. Lachela Jan Wincenty (1. 11. 1899)
3152. Rogalski Józef (20. 1. 1892)
3153. Jarzabkowski Jerzy (15. 9. 1895)
3154. Jarczak Piotr (13. 7. 1896)
3155. Sopko Władysław (27. 5. 1899)
3156. Nowicki Władysław, inż. (17. 5. 1899)
3157. Pomianowski Felicjan Bonifacy (12. 5. 1893)
3158. Zderkiewicz Antoni (16. 7. 1896)
3159. Szlauer Jan (22. 6. 1898)
3160. Rożnowski Wilhelm (20. 1. 1889)
3161. Gajkowicz Aleksander (1. 5. 1897)
3162. Reutt Piotr (22. 2. 1894)
3163. Kobyliński Józef (26. 9. 1897)
3164. Mioduszewski Edward (13. 10. 1897)
3165. Domkę Ludwik (24. 8. 1892)
3166. Blonder Jan (18. 8. 1898)
3167. Jankowski Henryk Bonawentura (14. 6. 1894)
3168. Pasternak Augustyn (14. 2. 1896)
3169. Langiert Jan (2. 4. 1895)
3170. Małek Seweryn (8. I. 1894)
3171. Solek Władysław (3. 6. 1897)
3172. Rozmysłowicz Bronisław (13. 4. 1895)
3173. Opuszyński Mieczysław (21. 12. 1898)
3174. Kaczyński Jan (6. 3. 1891)
3175. Gacki Ignacy (27. 7. 1894)
3176. Cienciała Jan, inż. (9. 7- 1899)
3177. Drwal Wojciech Józef (19. 6. 1887)
3178. Muller Erwin (19. 9. 1898)
3179. Matzner Mplf (10- 9- 1899)
3180. Pieńkowski Stefan Sabin (11. 7. 1896)
3181. Żak Józef (2. 2. 1894)
3182. Pacewicz Michał (6. 8. 1895)
3183. Kulesza Antoni (1. 2. 1896)
3184. Rokicki Józef (9. 3. 1894)
3185. Dobrzański Aleksander (25. 4. 1888)
3186. Czajewicz Jan Alfons (2. 8. 1895)
3187. Wiltowski Michał (27. 7. 1892)
3188. Michałowski Henryk (30. 4. 1890)
3189. Akajewicz Władysław (25. 11. 1895)
3190. Nawrotek Jan (26. 7. 1893)
3191. Cieślikowski Juljusz (11. 4. 1897)
3192. Jagła Paweł (29. 12. 1889)
3193. Diiring Jan (13. 12. 1894)
3194. Różycki Gustaw (31. 12. 1890)
3195. Marecki Piotr (11. 12. 1897)
3196. Stasiniewicz Stefan (2. 12- 1887)
3197. Rozwadowski Jan (30. 3. 1893)
3198. Bartnicki Zygmunt (24, 3. 1891)
3199. Witwicki Romuald (27. 10- 1888)
3200. Krzemiński Aleksander (12. 12. 1891)
3201. Ostiouch Wacław (8- 12. 1895)
3202. Leplawy Zygmunt (2. 9. 1894)
3203. Sagatowski Tadeusz (20. 5. 1895)
3204. Dziewulski Zdzisław Zygmunt (30. 6. 1896)
3205. Żebrowski Aleksander (14. 3. 1897)
3206. Długoborski Ignacy (17. 4. 1898)
3207. Thiel Adolf (29. 12. 1897)
3208. Chętnik Stanisław (27-1. 1890)
3209. Sawicki Włodzimierz (29. 3. 1895)
3211. Szejner Kazimierz (24. 2. 1885)
3212. Pieńkowski Stanisław (6. 9. 1886)
3213. Kórber Barnaba Antoni (11. 6. 1888)
3214. Dmochowski Kazimierz (11. 2. 1889)
3215. Krakowiak Stefan (18- 12. 1893)
3216. Hołuhowicz Włodzimierz (22.11.1889)
3217. Metelski Wacław (14. 3. 1894)
3218. Pohowski Józef (15. 1. 1893)
3219. Moczulski Teofil (10. 7. 1894)
3220. Bielski Antoni (23. 3. 1897)
3221. Weissblat Stanisław (9. 6. 1894)
3222. Mańkowski Bolesław (2. 9. 1894)
3223. Jagiełło Jan (13. 6. 1895)
3224. Kowalewski Wiktor (24- 12. 1894)
3225. Pacvch Wacław (2. 9. 1896)
3226. Danejko Antoni (3. 1. 1883)
3227. Czerniłowski-Sokół Jan (15. 1. 1890)
3228. Szenter Jan (24. 2. 1890)
3229. Englicht Władysław (14. 12. 1897)
3230. Hryniewicz Antoni (25. 2. 1895)
3231. Jakubowski Jerzy (13. 1. 1896)
3232. Kulesza Jan (5. 11. 1891)
3233. Błochowski Franciszek (3. 5. 1892)
3234. Jankowski Stanisław (30. 4. 1896)
3235. Enson Bazyli (21. 7. 1892)
3236. Wojtkowicz-Pawłowicz Tadeusz (28- 1. 1894)
3237. Dąbrowski Henryk (14. 4, 1893)
3238. Zawadzki Tadeusz (28. 2. 1897)
3239. Gryszkiewicz Wacław (28. 9. 1890)
3240. Kijanowski Aleksy (17. 3. 1896)
3241. Simon Gustaw (20- 2. 1883)
3242. Santocki Aleksander (1. 1. 1896)
3243. Falkowski Kazimierz (23- 9. 1898)
3244. Bujalski Henryk (10. 11. 1896)
3245. Gamaj Jan Kajetan (12. 12. 1895)
3246. Staniewicz Witold Cezary Jan (15. 9. 1887)
3247. Winarski Władysław (19. 12. 1893)
3248. Zubelewicz Zygmunt (16. 7. 1894)
3249. Iwanowski Józef (9. 11. 1897)
3250. Buraczyński Konstanty (1. 5. 1898)
3251. Dzierzgowski Polikarp (23. 1. 1890)
3252. Szafnagiel Antoni (24. 9. 1893)
3253. Nieławicki Mieczysław (10- 10- 1894)
3254. Samulski Tadeusz (1. 2. 1883)
3255. Makarewicz Piotr (14. 11. 1893)
3256. Romanowski Edward (20. 9. 1897)
3257. Puacz Roman (31. 8. 1885)
3258. Cyran Władysław (28. 3. 1896)
3259. Kaniepień Aleksander (2. 3. 1897)
3260. Adler Gustaw (15. 5. 1894)
3261. Matysek Ludwik (9. 7- 1898)
3262. Ratyński Romuald Marjan (30.1.1893)
3263. Fast Jakób (22. 9. 1898)
3264. Wojnicki Edward (5. 5. 1888)
3265. Szczepański Roman Alfons (2.8-1886)
3266. Nosek Henryk (15. 7. 1898)
3267. Ostoja-Kaczanowski Bolesław (1. 11. 1896)
3268. Truskowski Jan (26. 3. 1895)
3269. Stankiewicz Antoni (11. 9. 1897)
3270. Wikarski Tadeusz Witold, inż. (17. 11. 1897)
3271. Rafalski Jan (21. 9. 1890)
3272. Kozaezyński Juljan (13. 2. 1892)
3273. Bagrowski Piotr (24. 3. 1895)
3274. Grygorjew Jerzy (23. 4. 1893)
3275. Drobiszewski Edward (21. 12. 1889)
3276. Śniegocki Kazimierz (5. 6. 1888)
3277. Żek Michał (15. 11. 1890)
3278. Abramowicz Jan (26. 1. 1895)
3279. Janowski Bogdan (6. 6. 1895)
3280. Stefanowski Jan (27. 3. 1891)
3281. Worobiej Leon (19. 4. 1893)
3282. Żur Franciszek Antoni (17. 1. 1899)
3283. Kucharzewicz Józef (16.. 9. 1895)
3284. Strzelbieki Stanisław Władysław (20. 5. 1896)
3285. Morat Aleksander Stanisław (2. 10. 1896)
3286. Ciechanowicz Kazimierz (2. 3. 1897)
3287. Rzeuski Apolinary (2. 4. 1891)
3288. Bańkowski Piotr (10. 8. 1893)
3289. Wiza Hieronim (21. 8. 1889)
3290. Korgowd Leonard (12. 11. 1897)
3291. Elżanowski Kazimierz (17. 7. 1891)
3292. Podwysocki Witold (25. 4. 1891)
3293. Sokół Roman (12. 2. 1884)
3294. Schnitzer Samuel (11. 5. 1898)
3295. Wasażnik Franciszek (9. 3. 1898)
3296. Essigman Arnold (21. 3. 1895)
3297. Bernacki Tadeusz (14. 9. 1891)
3298. Płowecki Henryk (6. 4. 1891)
3299. cr—t-r-1" lUrlnnuiirr f2ft- 2- mo)
3300. Zajączek Franciszek (3. 3. 1893)
3301. Zelendt Ludwik Stanisław (1. 5. 1896)
3302. Kułak Wincenty (19. 7. 1894)
3303. Markiewicz Józef (29. 12. 1894)
3304. Kozierowski Lech Bronisław, mr. (10. 10. 1895)
3305. Karpowicz Jan (4. 1. 1894)
3306. Szamreta Emiljan (1. 11. 1893)
3307. Gorczyca Stanisław (27. 12. 1898)
3308. Grabowski Rudolf (11. 8. 1884)
3309. Klikar Kurcjusz Aleksander, mr. (22. 8. 1896)
3310. Szczygielski Mieczysław (30. 8. 1892)
3311. Rabcewicz-Zuhkowski Jerzy (1.6.1898)
3312. Hinel Stefan (26. 8. 1896)
3313. Elżanowski Jan Piotr (16. 12. 1896)
3314. Ostrowski Wincenty, mr. (5. 11. 1893)
3315. Skibniewski Tadeusz (23. 10. 1897)
3316. Surowiński Władysław (10. 7. 1896)
3317. Terlecki Alfred (5. 10. 1893)
3318. Wilbik Bolesław (8. 5. 1893)
3319. Knabe Jan (24. 6. 1892)
3320. Piliszek Eugenjusz (10. 9. 1894)
3321. Woźniakiewicz Józef (31. 10. 1897)
3322. Misiewicz Tadeusz Kazimierz (6. 8. 1885)
3323. Oczykowski Wiktor Stanisław (11. 11. 1889)
3324. Kuszyński Władysław (23. 3. 1899)
3325. Janowski Feliks Karol (17. 5. 1899)
3326. Jakucewicz Paweł (30. 12. 1893)
3327. Romański Stefan (26. 12. 1893)
3328. Pietroniewicz Ignacy (14. 7. 1887)
3329. Piotrowski Paweł Eugenjusz (20. 1. 1889)
3330. Kuczner Antoni (19. 10. 1893)
3331. Dębski Edward (27. 10. 1894)
3332. Łopiński Edward (9. 10. 1896)
3333. Jędrusik Zygmunt (1. 12. 1895)
3334. Drewing Edward Ferdynand (5. 1. 1897)
3335. Falandysz Michał (18. 9. 1892)
3336. Jarzęhski Stefan (1. 11. 1896)
3337. Buterman Stanisław (31. 1. 1896)
3338. Krzyński Aleksander (10. 1. 1899)
3339. Sołoniewicz Alfons (20. 8. 1894)
3340. Nożewski Zygmunt Szczepan (27. 12. 1896)
3341. Kuźmiński Franciszek (29. 11. 1893)
3342. Murawicki Walerjan ( 1897)
3343. Matysek Tadeusz Henryk (4. 2. 1892).
3344. Wisakowski Ludwik (23. 3. 1892),
3345. Piotrowski Andrzej (24. I0. 1890)
3346. Danecki Stanisław, inż. (7. 7. 1896)
3347. Żukowski Józef (4. 7. 1899)
3348. Feuer Wilhelm, dr. (3. 4. 1899)
3349. Chrzanowski Seweryn (20. 1. 1889)
3350. Koźlakowski Augustyn (28. 8. 1894)
3351. Sierpiński Kazimierz (8. 11. 1895)
3352. Gródecki Edward (22. 10. 1893)
3353. Rybicki Feliks Czesław (13. 6. 1889)
3354. Komar Paweł (3. 4. 1896)
3355. Zenowicz Michał (2. 6. 1896)
3356. Kowalówka Piotr (5. 4. 1898)
3357. Burian Jan (22. 11. 1891)
3358. Wojtowicz Alojzy (8. 10. 1895)
3359. Downar Czesław (11. 3. 1896)
3360. Ostrochulski Ludosław Andrzej (30. 11. 1892)
3361. Winczakiewicz Ludomir Władysław (5. 1. 1898)
3362. Wieczorek Leopold (10. 8. 1899)
3363. Komornicki Kazimierz (18. 10. 1896)
3364. Świacki Leon (21. 1. 1893)
3365. Ostaszkiewicz Stanisław (8. 5. 1896)
3366. Hermanowicz Wiktor (31. 12. 1896)
3367. Neumark Jerzy Stanisław (14. 4. 1898)
3368. Pastuszko Władysław (11. 3. 1891)
3369. Dąbrowski Adam (25. 12. 1892)
3370. Dubiniewicz Aleksander (24. 8. 1896)
LISTA STARSZEŃSTWA OFICERÓW REZERWY PIECHOTY — POR.
3371. Borkowski Marjan (8. 4. 1897)
3372. Spitz Leopold (26. 3. 1898)
3373. Piotrowski Michał (27. 8. 1883)
3374. Solomonowicz Jan (6. 9. 1896)
3375. Zajęczkowski Eugenjusz (19. 9. 1895)
3376. Kintopf Henryk (29. 11. 1896)
3377. Załuski Jan (18. 9. 1898)
3378. Baran Władysław, inż. (28. 6. 1894)
3379. Bohdanowicz Stanisław (28. 11. 1892)
3380. Klich Franciszek (28. 1. 1892)
3381. Ciapa Józef (19. 3. 1894)
3382. Polak Nikodem (19. 5. 1891)
3383. Denison Władysław Witold (15-6.1893)
3384. Rurkiewicz Konstanty (1. 1. 1894)
3385. Pela Jan (29. 3. 1899)
3386. Wójcik Franciszek Ksawery (13. 3. 1891)
3387. Sielawa Stanisław (26. 9. 1893)
3388. Winiarski Daniel (24. 2. 1896)
3389. Zarzecki Wacław Joachim (22.3.1892)
3390. Bochniak Józef (22. 3- 1897)
3391. Wróblewski Józef (13. 4. 1895)
3392. Truszkiewicz Franciszek (3. 6. 1895)
3393. Kuraszkiewicz Stanisław (4. S. 1887)
3394. Żydanowicz Piotr (4. 12. 1894)
3395. Solon Stanisław (23. 9- 1888)
3396. Wosik Wacław (31. 1. 1898)
3397. Chwastyk Jan (23. 8. 1893)
3398. Rżewski Wacław (28- 3. 1896)
3399. Trawiński Witold Hilary (14. 1. 1894)
3400. Nieławicki Stefan (30- 3. 1892)
3401. Organisty Władysław (8. 9. 1894)
3402. Brzeziński Bronisław (20. 10. 1895)
3403. Zegarski Franciszek (30. 1. 1897)
3404. Sądag Edward (1. 10. 1895)
3405. Lewandowski Michał (21. 9. 1891)
3406. Fazanowicz Jan (26. 11. 1886)
3407. Pryba Wincenty (20. 1. 1890)
3408. Kawszewicz Józef (19. 3. 1895)
3409. Szczepański Paweł (26. 2. 1894)
3410. Pajewski Michał (29. 9. 1892)
3411. Smakosz Wacław (28- 9. 1896)
3412. Jarecki Tadeusz (1. 1. 1889)
3413. Fuksiewicz Bernard (16. 5. 1897)
3414. Rowiński Zygmunt Józef (25. 1. 1890)
3415. Pułaski Stanisław (22. 7. 1889)
3416. Rutkowski Szczepan (20. 12. 1894)
3417. Perzan Józef (13. 10. 1897)
3418. Łukaszewicz Władysław (31. 10. 1894)
3419. Sypniewski Wacław (27. 8. 1896)
3420. Czahan Władysław (25. 5. 1895)
3421. Kordecki Władysław (27. 8. 1895)
3422. Grecki Jan (1. 2. 1891)
3423. Pałaszewski Stanisław (15. 4. 1890)
3424. Kłoczewski Jan (20. 6. 1891)
3425. Prochowski Damazy Romuald (11. 12. 1896)
3426. Mękarski Włodzimierz (18. 1. 1900)
3427. Kiełczewski Bolesław, mr. (7. 4. 1896)
3428- Olszewski Antoni (3. 5. 1897)
3429- Siemionów Leon (11. 9. 1895)
3430. Maciejewski Juljan Walenty (6. 2. 1884)
3431. Kotowicz Hieronim (21. 10. 1892)
3432. Sołodowski Henryk (5. 7. 1894)
3433. Bryłowski Kazimierz (17. 2. 1886)
3434. Anisko Dominik (25. 1. 1888)
3435. Podczaski Zygmunt (16. 7. 1895)
3436. Niepokojczycki Jan (22. 6. 1895)
3437. Kozłowski Franciszek (28- 6. 1895)
3438. Żemło Jan (14. 6. 1898)
3439. Kulig Roman (31. 1. 1899)
3441. Lewandowski Marjan Zygmunt (18. 1. 1896)
3442. Borowski Mikołaj (28. 11. 1888)
3443. Oxner Seweryn (15. 3. 1891)
3444. Hauser Maksymiljan (8. 3. 1898)
3445. Zylberminc Nikodem (2. 9. 1900)
3446. Juncewicz Józef (14. 1. 1895)
3447. Chodorowski Lucjan (23. 2. 1893)
3448. Bilewski Henryk (2. 6. 1897)
3449. Brandt Karol Rudolf, inż. (16.2.1892)
3450. Zhierański Czesław (6. 8. 1888)
3451. Rojecki Józef (16. 8. 1893)
3452. Wilman Zygmunt (14. 2. 1897)
3453. Łunkiewicz Józef (2. 11. 1890)
3454. Silicki Aleksander (5. 1. 1897)
3455. Raubo Tadeusz (2. 11. 1895)
3456. Laskaryś Antoni (11. 7. 1895)
3457. Gołąb Jan (15. 7. 1892)
3458. Kimbor Stanisław (8- 5. 1896)
3459. Malkiewicz Antoni (23. 11. 1897)
3460. Ciachla Idzi (3- 8. 1888)
3461. Mioduszewski Kazimierz (4. 11. 1894)
3462. Marczak-Marczewski Ignacy (1.2-1887)
3463. Bowkiewicz Jan, dr. (21. 5. 1896)
3464. Krauze Zygmunt (25. 5. 1896)
3465. Witwicki Kazimierz (12. 9. 1898)
3466. Nadratowski Jerzy Apolinary (23. 7. 1893)
3467. Bieniecki Stanisław (2. 5. 1892)
3468. Wilkiewicz Antoni (13. 6-1889)
3469. Komar Kazimierz (5. 11. 1892)
3470. Keller Marjan Ignacy (2. 2. 1897)
3471. Neumann Mieczysław Gwidon (3. 7. 1899)
3472. Zalewski Teodor (19. 8. 1897)
3473. Kossowski Borys (22. 8. 1897)
3474. Jakimowicz Józef (8. 4. 1896)
3475. Kupiński Andrzej Stanisław (20. 9. 1894)
3476. Rakowski Jan (27. 12. 1894)
3477. Bogdanowicz Klemens (2. 12. 1895)
3478. Modzelewski Stefan (21. 7. 1889)
3479. Sizow Konstanty (14. 5. 1889)
3480. Lipski Marjan (18. 1. 1892)
3481. Fried Eugenjusz (19. 7. 1896)
3482. Podleski Wincenty Stanisław Józef (11. 5. 1899)
3483. Krzywicki Antoni (5. 1. 1893)
3484. Pachowicz Ludwik Piotr (29. 6. 1897)
3485. Ongirski Henryk (15. 5- 1887)
3486. Dąbrowski Antoni Włodzimierz (12. 3. 1898)
3487. Bibiłło Wiktor (28. 11. 1897)
3488. Skulimowski Antoni (17. 4. 1895)
3489. Kotoni Tadeusz (24. 12. 1897)
3490. Roguski Stefan Stanisław, inż. (6. 5. 1894)
3491. Piątkowski Czesław (16. 7. 1897)
3492. Witkowski Aleksander, inż. (17. 12. 1898)
3493. Korpiński Adam Marjan (13. 1. 1898)
3494. Zając Kazimierz, dr. (13. 2. 1894)
3495. Ostrycharz Czesław (8. 7. 1898)
3496. Piasecki Piotr (12. 5. 1896)
3497. Leplawy Edward (27. 10. 1889)
3498. Mundlak Jerzy Izrael (24. 4. 1895)
3499. Librowicz Konstanty (20. 1. 1896)
3500. Lipski Władysław (2. 2. 1896)
3501. Gitzer Karol (31. 10. 1892)
3502. Ciechański Tomasz (5. 5. 1898)
3503. Brandys Antoni Zygmunt (28. 4. 1888)
3504. Graybner Stanisław (4. 12. 1896)
3505. Świderski Lucjan (6. 1. 1897)
3506. Grzelichowski Mieczysław (15.5.1891)
3507. Mitteys Roman (28. 2. 1894)
3508. Krajewski Roman (7. 6. 1898)
3509. Marsope Józef (2. 4. 1897)
3510. Oczko Jan (6. 2. 1892)
3511. Roesler Wiktor (2. 12. 1885)
3512. Białohłocki Stanisław (13. 5. 1900)
3513. Sadkowski Antoni (15. 1. 1895)
3514. Jasiński Leon (10. 12. 1893)
3515. Karnicki Bruno (1. 2. 1896)
3516. Szrodt Leopold (18. 9. 1888)
3517. Niemira Jan (4. 3. 1894)
3518. Eustachiewicz Bolesław (15. 9. 1890)
3519. Biskupski Adam (29. 9. 1896)
3520. Jurewicz Kazimierz (22. 8. 1896)
3521. Sawicki Jan (8. 10. 1890)
3522. Własnowolski Władysław (27. 1. 1888)
3523. Kisielewski Adolf (7. 6. 1886)
3524. Jacórzyński Benedykt (24. 3. 1888)
3525. Frenkiel Henryk, mr. (19. 3. 1900)
3526. Ciemochowski Stanisław (15. 4. 1890)
3527. Fiodoruk Prokop (3. 7. 1888)
3528. Piechowski Józef Gabrjel (lS 3. 1889)
3529. Gawęcki Czesław (10. 7. 1883)
3530. Sobczyński Mieczysław (25. 7. 1885)
3531. Lendarski Władysław (27. 5. 1890)
3532. Jankowski Stanisław (28. 10. 1891)
3533. Banach Stanisław (31. 5. 1891)
3535. Bednarski Zygmunt (26. 10. 1896)
3536. Niewiarowski Franciszek (6. 10. 1893)
3537. Balan Aleksander (11. 9. 1890)
3538. Kliszewski Tadeusz (1. 6. 1898)
3539. Karżewski Stefan (2. 9. 1894)
3540. Zalewski Czesław (20. 6. 1898)
3541. Jaśkiewicz Władysław Marjan (2. 8. 1885)
Starszeństwo z dniem 1-go czerwca 1920 r.
1. Ludyga Piotr (5. 9. 1890)
2. Chmielewski Władysław (29. 11. 1895)
3. Mańka Ryszard (13. 1. 1892)
4. Lelonek Paweł (21. 3. 1896)
5. Szląskowski Kazimierz Józef Kalikst (14. 10. 1901)
6. Gramse Sylwester (8. 11. 1897)
Starszeństwo z dniem 1-go lipca 1920 r.
1. Foszcz Franciszek, mr. (3. 7. 1897)
Starszeństwo z dniem 1-go sierpnia 1920 r.
1. Januszajtis Antoni (28. 3. 1898)
2. Depta Wincenty (4. 4. 1888)
Starszeństwo z dniem 1-go września 1920 r.
1. Kaman Bernard (19. 12. 1896
2. Sobik Nikodem (15. 9. 1894)
3. Słowik Leonard (29. 6. 1902)
Starszeństwo z dniem 1-go października 1920 r.
1. Nowak Włodzimierz Karol (26. 1. 1901)
Starszeństwo z dniem 1-go listopada 1920 r.
1. Czajkowski Stanisław (23. 4. 1893)
2. Jarnecki Wacław (24. 8. 1894)
3. Geisler Michał (11. 9. 1893)
Starszeństwo z dniem 1-go grudnia 1920 r.
1. Zabłocki Włodzimierz (17. 12. 1894)
2. Drzewiecki Jan (10. 4. 1898)
3. Kurpisz Edward Józef (14. 3. 1899)
4. Wysokiński Adam, inż. (23. 12. 1892)
5. Mizerski Tomasz Władysław (21. 12. 1896)
6. Chodorski Bolesław (22. 9. 1885)
7. Rogoż Stanisław (22. 3. 1883)
Starszeństwo z dniem 1-go stycznia 1921 r.
1. Bartkowski Władysław (11. 6. 1899)
2. Werner Tadeusz (23. 3. 1898)
3. Tuszyński Wacław (16. 6. 1899)
4. Karczewski Jan Karol Leon (25. 8. 1900)
5. Tatarski Ignacy (25. 7. 1897)
LISTA STARSZEŃSTWA OFICERÓW REZERWY PIECHOTY — POR.
Starszeństwo z dniem 1-go lutego 1921 r.
1. Bocheński Karol (14. 8. 1898)
Starszeństwo z dniem 1-go marca 1921 r.
1. Trawiński Roman (24. 12. 1898)
2. Lurc Stefan (13. 8. 1899)
3. Klein Adolf (8. 7. 1900)
4. Brodniewicz Teofil (16. 4. 1892)
Starszeństwo z dniem 1-go kwietnia 1921 r.
1. Jernaś Ignacy (19. 1. 1897)
2. Wolff Telesfor (5. 1. 1895)
3. Jagas Jan (18. 6. 1897)
Starszeństwo z dniem 1-go maja 1921 r.
1. Płoński Piotr (31. 1. 1901)
2. Czaplicki Zdzisław (17. 5. 1896)
3. Brief Artur (12. 5. 1894)
Starszeństwo z dniem 1-go czerwca 1921 r.
1. Ziarko Adam, inż. (30. 9. 1899)
2. Nałęcz-Korzeniowski Stanisław Marjan Andrzej (10. 11. 1899)
3. Alchimowicz Stefan (1. 6. 1901)
4. Skrzyński Błażej (30. 1. 1900)
5. Betyna Alojzy (24. 5. 1895)
6. Koczur Leon Ryszard (3. 4. 1892)
7. Czapliński Józef Wiktor (17./&.1898)
8. Olszowski Antoni (20. 5. 1893)
9. Jaremczuk Tadeusz (24. 6. 1895)
10. Mazanek Jan (26. 6. 1895)
11. Medwecki Emeryk (4. 6. 1900)
12. Podolski Karol (28. 11. 1888)
13. Feigenblat Stanisław (1. 11. 1896)
14. Walaszyk Antoni (24. 4. 1900)
15. Kowalski Adam (23. 12. 189ł)
16. Smoleński Józef (16. 3. 1800)
17. Piotrowski Walerjan (2. 12. 1899)
18 Rysiewicz Piotr (18. 7. 1890)
19. Paciorkowski Edward (16. 7. 1896)
20. Jacuński Olgierd (1. 9. 1900)
Starszeństwo z dniem 1-go lipca 1921 r.
1. Fruziński Jan Władysław (24. 9. 1897)
Starszeństwo z dniem l-go września 1921 r.
1. Witecki Zygmunt Wacław (24. 4. 1898)
2. Matuszewski Marcin (18. 10. 1897)
3. Będzikowski Wacław (2. 10. 1889)
4. Tyma Władysław (8. 4. 1898)
Starszeństwo z dniem 1-go października 1921 r.
1. Żukowski Stanisław (18. 11- 1900)
2. Bitner Jan (20. 6. 1893)
Starszeństwo z dniem 1-go listopada 1921 r.
1. Waligórski Kazimierz, dr. (30.7-1893)
Starszeństwo z dniem 1-go grudnia 1921 r.
1. Molicki Henryk Leon (18- 1. 1899)
2. Krzysztofowicz Stanisław Józef (27. 3. 1901)
Starszeństwo z dniem 1-go stycznia 1922 r.
1. Ciesielczyk Edward (12. 6. 1901)
Starszeństwo z dniem 1-go lutego 1922 r.
1. Dąbrowski Arkadjusz (12. 2. 1894)
2. Karpiński Aleksander Zygmunt (26. 9. 1899)
3. Gąsiorowski Stanisław (14. 9. 1892)
Starszeństwo z dniem 1-go kwietnia 1922 r.
1. Zand Stefan (31. 7. 1900)
Starszeństwo z dniem 1-go maja 1922 r.
1. Kocioł Jan (13. 3. 1898)
Starszeństwo z dniem 1-go czerwca 1922 r.
1. Szenk Wacław Bronisław (6. 8- 1892)
Starszeństwo z dniem 1-go lipca 1922 r.
1. Hasiński Jan (11. 12. 1901)
2. Skupiński Tadeusz (12. 5. 1901)
Starszeństwo z dniem 1-go sierpnia 1922 r.
1. Trzemecki Robert (19. 6. 1894)
Starszeństwo z dniem 1-go września 1922 r.
1. Pawliszyn Michał (3. 9. 1899)
Starszeństwo z dniem 1-go października 1922 r.
I. Rakocy Zygmunt (6. 5. 1901)
Starszeństwo z dniem 1-go listopada 1922 r.
1. Rorer Borys (3. 1. 1897)
2. Momot Franciszek (21. 1. 1898)
3. Chojnacki Szczęsny (5. 10. 1902)
Starszeństwo z dniem 1-go stycznia 1923 r.
1. Lenkiewicz Walerjan Michał, inż. (29. 9. 1901)
2. Kreter Emil (27. 6. 1896)
3. Mironowicz Juljan (14. 10. 1900)
4. Piątek Mieczysław Szczepan, inż. (27. 12. 1900)
5. Procner Stefan (9. 9- 1898)
6. Jodzewicz Jan (18- 5. 1898)
7. Kastory Władysław Konstanty, inż. (10. 6. 1892)
8. Broszkiewicz Wacław (27. 9. 1895)
9. Bierzyński Stefan (28- 8- 1900)
10. Specht Ferdynand (10.2. 1899)
II. Chadziński Michał (31. 8- 1896)
12. Nowakowski Stefan (15. 11. 1893)
Starszeństwo z dniem 1-go lutego 1923 r.
1. Boniecki Stefan (26- 8. 1899)
3. Wrzosek Mieczysław (10. 4. 1900)
Starszeństwo z dniem 1-go kwietnia 1923 r.
1. Sokolnicki Bolesław (2. 3. 1897)
2. Pernak Zygmunt, mr. (6. 5. 1901)
Starszeństwo z dniem 1-go lipca 1923 r.
1. Grzybowski Zdzisław (26. 11. 1900)
2. Okupniak Stanisław (12. 10. 1899)
3. Gorączko Stanisław Józef (2. 8. 1902)
Starszeństwo z dniem 1-go grudnia 1923 r.
1. Łuniewski Erazm (21. 5. 1898)
Starszeństwo z dniem 1-go stycznia 1924 r.
1. Trocki Antoni (4. 5. 1895)
S'arszeństwo z dniem 1-go maja 1924 r.
1. Krzemiński Kazimierz (20. 5. 1897)
Starszeństwo z dniem 1-go października 1924 r.
1. Łaniewski Stanisław (14. 10. 1899)
Starszeństwo z dniem 1-go lipca 1925 r.
1. Chojnacki Stanisław Rajmund (29- 1. 1902)
Starszeństwo z dniem 1-go stycznia 1932 r.
1. Kozłowski Władysław (24. 3. 1902)
Starszeństwo z dniem 2-go stycznia 1932 r.
1. Długiewicz Franciszek Wiktor, dr. (1. 12. 1896)
2. Różyski Józef Ludwik (16. 7. 1898)
3. Guzik Augustyn Franciszek (12.2.1899)
4. Ryżewski Rafał (2. 11. 1899)
5. Michalski Władysław (25. 10. 1897)
6. Smolak Juljan (3. 12. 1896)
7. Gaczyński Michał (29. 9. 1896)
8. Żyborski Adam Władysław (2.61898)
9. Tomczak Władysław (14. 5. 1896)
10. Jeżewski Marjan Jerzy (15. 12. 1897)
11. Peretz Stanisław (19. 1. 1896)
12. Kasiński Władysław (6. 12- 1898)
13. Połyński Juljusz (22. 7. 1896)
14. Dobek-Zaręba Kazimierz (21. 2. 1899)
15. Wieroński Daniel (21. 7. 1898)
16. Sławski Józef Cezary (21. 2. 1896)
17. Buciewicz Edward (10. 3. 1896)
18. Birkenmajer Józef Antoni (19-3.1897)
19. Klimaszewski Stanisław (12. 4. 1898)
20. Leeg Józef (4. 7. 1898)
21. Kanarek Juljusz (13. 3. 1901)
22. Stróżyk Franciszek (30. 3. 1896)
23. Grabowski Paweł (27. 6. 1897)
24. Andres Stanisław (3. 4. 1896)
25. Lindner Edward (22. 5. 1897)
26- Ofierzyński Mieczysław Stanisław (18. 9. 1896)
27- Kiper Jan (24. 11. 1898)
28- Wanke Brunon Bronisław (6. 10- 1896)
29. Majewski Zenon (6. 3- 1898)
30. Kozłowski Adam (24- 12. 1898)
31. Czapik Piotr (27. 6. 1898)
32. Zborowski Marjan (1. 3. 1898)
33. Majchrzycki Antoni (6. 5. 1896)

http://www.wbc.poznan.pl/dlibra/doccont ... 3&dirids=1
Avatar użytkownika
jerzy
Kreator Forum
Kreator Forum
Medale: 2
Twórca indeksów (2)

WP- Oficerowie Rezerwy 1934 r. (7)

Postprzez jerzy » 27.01.2010

LISTA STARSZEŃSTWA OFICERÓW REZERWY PIECHOTY — POR.
34. Kordek Władysław (12. 2. 1897)
35. Kostka Stanisław Anastazy (24-12.1898)
36. Koranyi Karol Wilhelm (18. 2. 1897)
37. Otto Władysław (15. 6. 1898)
38. Bogobowicz Aleksander (7. 2. 1899)
39. Chmielą Włodzimierz (27. 3. 1898)
40. Szepieniec Władysław (27. 6. 1898)
41. Kossa Jan (2. 1. 1896)
42. Wrocławski Marjan (23. 5. 1896)
43. Spiith Franciszek Adam (24. 12. 1900)
44. Orłowski Romuald (20. 1. 1899)
45. Kubella Ferdynand (11. 11. 1896)
46. Taube Ludwik, dr. (25. 1. 1898)
47. Skwarczyński Jan (30. 6. 1896)
48. Wagner Marjan Emanuel, dr. (29. 11. 1899)
49. Ankiewicz Karol (23. 6. 1898)
50. Walkiewicz Wacław (28. 9. 1896)
51. Mojżeszek Bronisław (11. 5. 1899)
52. Ołtarzewski Stanisław (24. 6. 1898)
53. Kronisz Herman (6. 8. 1899)
54. Wałach Jan (15. 5. 1898)
55. Kurnik Stanisław (12. 12. 1899)
56. Eisenberg Adam Marek, dr. (10. 10. 1898)
57. Linke Henrvlc (10. 8. 1899)
58. Lachowski Jerzy (1. 9. 1899)
59. Ressan-Rousseau Napoleon Piotr (21. 10. 1899)
60. Szczygłowski Bronisław (14. 8. 1898)
61. Łojas Franciszek (18. 7. 1897)
62. Grzyb Leopold (11. 2. 1899)
63. Derendal Józef (7. 3. 1901)
64. Larski Henryk (10. 7. 1899)
65. Lipski Józef (2. 11. 1899)
66. Gnot Micbał (10. 10. 1899)
67. Malewicz Jan (13. 7. 1898)
68. Piaseczny Rudolf (23. 3. 1898)
69. Grzelewski Tadeusz (23. 12. 1900)
70. Harlender Stanisław Alojzy, dr.(15. 10. 1900)
71. Abrahamowicz Aleksander (30. 5. 1899)
72. Krzeptowski Adam (17. 8. 1898)
73. Majkowski Antoni (28. 7. 1899)
74. Warzański Wiktor (2. 4. 1900)
75. Karpiński Aleksander Stanisław (21. 5. 1898)
76. Graf Ludwik, inż. (18. 6. 1899)
77. Łebkowski Józef Kazimierz (18.3.1899)
78. Poniatowski Józef (20. 8. 1897)
79. Cott Edmund (29. 7. 1899)
80. Wiza Cezary (27. 8. 1899)
81. Bregman Leon. mr. (29. 11. 1899)
82. Szamrak Jan (27. 12. 1898)
83. Śliwa Michał (15. 9. 1899)
84. Królikiewicz Stanisław (6. 5. 1901)
85. Broder Izrael Jakób (17. 10. 1896)
86. Mróz Józef, dr. (7. 1. 1898)
87. Podsadecki Henryk (4. 9. 1901)
88. Biernakiewicz Kazimierz (30. 9. 1900)
89. Rokitowski Władysław Stefan, inż. (20. 8. 1898)
90. Kowalski Jan (25. 3. 1897)
91. Romaszewski Józef (22. 2. 1898)
92. Fornalski Tadeusz (2. 4. 1898)
93. Ciaputa Antoni (27. 5. 1899)
94. Piwoński Mieczysław (8. 2. 1899)
95. Osiowski Kazimierz Józef (2. 8. 1899)
96. Staszewski Stefan (10. 8. 1896)
97. Zwoliński Romuald Józef, inż.(4. 2. 1899)
98. Wójcik Tadeusz (12. 12. 1899)
99. Wyszyński Walerjan (8. 12. 1899)
100. Godziszewski Tadeusz (2. 9. 1898)
101. Andrzejewski Kazimierz (18. 1. 1898)
102. Wiesztordt Józef (3. 2. 1896)
103. Puzinowski Edward (9. 4. 1896)
104. Gazdzicki Jan (24. 1. 1900)
105. Gąszewski Jan (19. 6. 1897)
106. Tyszel Zygmunt (24. 12. 1899)
107. Gergovich Henryk Stanisław (4.6.1900)
108. Zienkiewicz Witold (12. 2. 1900)
109. Łukomski Marjan (31. 3. 1096)
110. Bizanz Otton (1. 6. 1899)
111. Chmielewski Witold Marian (27.5.1900)
112. Mosiewicz Karol (4. 11. 1398)
113. Wadecki Dominik (15. 5. 1897)
114. Szczypiński Władysław (1. 12. 1896)
115. Stefaniszyn Teofil (6. 8. 1899)
116. Laskarys Jerzy (22. 3. 1897)
117. Wądołowski Edmund (5. 4. 1899)
118. Dudziuk Kazimierz (12. 9. 1897)
119. Łuczkiewicz Jan Mieczysław Zbigniew (21. 6. 1900)
120. Berens Jerzy. inż. (17. 6. 1897)
121. Kułakowski Tadeusz Jerzy, dr. (27. 10. 1899)
122. Fryc Jan (20. 12. 1899)
123. Mościcki Bolesław (8. 10. 1899)
124. Kołodziejczak Boguchwał Gabrjel, mr. (18. 3. 1900)
125. Dudrewicz Tadeusz (15. 8. 1896)
126. Gunia Józef. dr. (16. 7. 1899)
127. Markowski Robert (6. 6. 1900)
128. Barcikowski Roman Michał (28.2.1896)
129. Klnrzyński Antoni (23. 12. 1899)
130. Wołkowicz Ignacy (14. 10. 1899)
131. Kosmowski Wacław (10. 9. 1898)
132. Siudowski Władysław Leon (18.11.1900)
133. Leplawy Bronisław (26. 11. 1896)
134. Fiirst Romuald (30. 7. 1900)
135. Wocial Stanisław (28. 4. 1896)
136. Blicharrzvk Józef (4. 1. 1899)
137. Dziubek Leon (30. 3. 1896)
138. Jaremowiez Marjan (30. 3. 1899)
139. Karakulski Kazimierz, dr. (10. 3. 1896)
140. Hoinowski Antoni (28. 7. 1899)
141. Stafiński Aleksander (3. 7. 1899)
142. Krajewski Rudolf Ryszard, dr. (16. 9. 1899)
143. Prokopowicz Jan. inż. (29. 1. 1899)
144. Chudzikiewirz Wiktor (18. 12. 1900)
145. Kanaś Władysław (24. 8. 1897)
146. Turozvński Mieczysław (24. 3. 1900)
147. Arct Marjan (2. 1. 1897)
148. Łączvński Jan (14. 1. 1901)
149. Lendo Eusenjusz Piotr (30. 1. 1896)
150. Kot Stanisław (5. 4. 1899)
151. Greilich Stefan (10. 10. 1896)
152. Kukier Wacław Andrzej (20. 9. 1901)
153. Przyborowski Władysław (14. 5. 1899)
154. Zalewski Andrzej Kazimierz, inż. (4. 2. 1898)
155. Poniflłkiewicz Edward (25. 10. 1896)
156. Bellis Stanisław (5. 4. 1899)
157. Szewc Józef (31. 1. 1898)
158. Bieńkiewicz Józef, inż. (17. 2. 1900)
159. Martens Stefan (14. 11. 1899)
160. Włodek Stanisław (1. 5. 1900)
161. Remiszewski Stanisław (22. 3. 1896)
162. Śmietanko Marjan (5. 1. 1897)
163. Efenberger Paweł (29. 6. 1897)
164. Trojanowski Witold Stanisław, mr.(13. 9. 1898)
165. Hartman Kazimierz Marjan, mr. (31. 1. 1900)
166. Prawitz Herman Alfred (7. 12. 1896)
167. Lipiec Walenty (30. 1. 1897)
168. Sztark Edward Alojzy (10. 7. 1898)
169. Pieńrzvkowski Jan (4. 3. 1896)
170. Bicz Eugeniusz, inż. (17. 10. 1900)
171. Raś Józef (15. 3. 1899)
172. Wilczakiewicz Kazimierz Józef (25. 2. 1901)
173. Józefowski Maksymiljan (4. 10. 1901)
174. Jabłoński Felicjan (9. 6. 1897)
175. Mazur Lambert (16. 4. 1898)
176. Rozum Leonard Adam (6. 11. 1898)
177. Galster Romuald (21. 10. 1899)
178. Bęben Karol (4. 11. 1899)
179. Machowski Tadeusz (15. 9. 1897)
180. Płaza-Płażewski Ignacy (21. 6. 1899)
181. Bardel Tadeusz Jan, dr. (8. 2. 1901)
182. Brincken Stefan (27. 7. 1897)
183. Burzyński Jan (4. 6. 1900)
184. Bielicki Bronisław Jerzy (7. 12. 1901)
185. Jaruzelski Zbigniew (31. 8. 1900)
186. Leonowicz Zygmunt (19. 3. 1896)
187. Jagodziński Stanisław Edward (24. 8. 1900)
188. Gibasiewicz Jan, mr. (8. 12. 1900)
189. Wieniewski Ignacy, dr. (28. 1. 1896)
190. Szymański Feliks Andrzej (10. 11. 1900)
191. Goldberg Eljasz (5. 2. 1901)
192. Suchorzewski Jan Władysław (21. 1. 1900)
193. Gadomski Wacław (2. 1. 1900)
194. Gadomski Stefan, inż. (22. 10. 1899)
195. Stelmaszcztfk Józef (3. 2. 1899)
196. Stanik Jufjan, mr. (30. 12. 1899)
197. Szwajdler Franciszek (24. 4. 1898)
198. Roth Ludwik (1. 7. 1902)
199. Lange Paweł (1. 9. 1899)
200. Fabrykowski Aleksander, inż. (24. 2. 1899)
201. Gąsecki Zdzisław (9. 11. 1898)
202. Piskorski Jerzy Antoni (10. 5. 1902)
203. Walczak Henryk, inż. (18. 11. 1897)
204. Markowski Bolesław (5. 1. 1899)
205. Szermer Czesław, mr. (13. 7. 1899)
206. Wilkoszewski Witold (28. 9. 1899)
207. Maleszewski Stanisław (17. 10. 1899)
208. Eckersdorf Alfred Detlew Władysław, mr. (23. 11. 1897)
209. Zapalski Mieczysław Kazimierz Ireneusz (15. 12. 1899)
210. Sowa Henryk (28. 12. 1899)
211. Barchan Jan, dr. (25. 12. 1896)
212. Lipa Aleksander (6. 12. 1898)
213. Solecki Stanisław Jan, inż. (25. 8. 1900)
214. Malanowicz Stanisław (14. 3. 1900)
215. Godłowski Tadeusz, dr. (27. 10. 1896)
216. Brzeziński Wacław (8. 8. 1900)
217. Korejwo Apolinary (9. 12. 1897)
218. Czulda Henryk (9. 12. 1899)
219. Januszewski Marjan (13. 2. 1900)
220. Kasprowicz Alojzy (23. 12. 1901)
221. Zaremba Mieczysław (17. 5. 1896)
222. Żmigród Bernard (15. 11. 1900)
223. Hiszpański Zdzisław (3. 11. 1900)
224. Włodarski Eugenjusz, mr. (22. 1. 1897)
225. Wernitz Korneljusz Wilhelm (15. 2. 1898)
226. Laskownicki Janusz (22. 3. 1900)
227. Kubala Ludwik (9. 8. 1900)
228. Firyn Bolesław, mr. (6. 8. 1901)
229. Mastalerz Jan Marjan, dr. (9. 12. 1899)
230. Jankowski Lucjusz Zygmunt mr.,(24. 1. 1899) y
231. Feist Hugon (20. 6. 1900)
232. Zalewski Jerzy (5. 1. 1899)
233. Rzepecki Tomasz (9. 4. 1899)
234. Raczyński Leszek (9. 3. 1900)
235. Ilczuk Stanisław (17. 6. 1897)
236. Bajenkiewicz Witold Henryk, mr. (9. 4. 1901)
237. Sadowski Jan Czesław (8. 7. 1899)
238. Prochaska Stanisław Michał (14. 1. 1900)
239. Sylwestrowicz Kazimierz (31. 10. 1900)
240. Piwowarczyk Czesław (12. 2. 1900)
241. Chudzicki Antoni (16. 10. 1900)
242. Różański Henryk (18. 1. 1899)
243. Olczyk Józef (18. 10. 1897)
244. Berkowicz Leon (21. 4. 1896)
245. Kucharski Zygmunt (11- 2- 1899)
246. Kocot Władysław (9. 6. 1896)
247. ŚiSieszek Izydor (6. 9. 1899)
248. Kruszyński Jan (20. 11. 1898)
249. Hayny Michał (2. 5. 1902)
250. Szymankiewicz Leonard Czesław (23. 7. 1899)
251. Kończak Jan (1. 5. 1897)
LISTA STARSZEŃSTWA OFICERÓW REZERWY PIECHOTY — POR. — PPOR.
252. Dębicki Wiktor (20. 11. 1900)
253. Dorożyński Piotr (7. 7. 1896)
254. Gasik Edward (27. 9- 1896)
255. Mroczkiewicz Zygmunt (19. 4. 1899)
256. Skrzypek Jan (15. 12. 1900)
257. Ciesielski Witold (11. 4. 1898)
258. Dzięgielewski Władysław (12. 12. 1898)
259. Folt Zygmunt (3- 4. 1899)
260. Kazowski Józef (22. 2. 1898)
261. Procajło Włodzimierz (16. 1. 1898)
262. Ślusarczyk Kazimierz (23. 4. 1899)
263. Soja Edward (13. 10. 1897)
264. Wenzel Tadeusz Adam (15. 4. 1901)
265. Węglarz Albert Józef (10. 3. 1899)
266. Balicki Stanisław Józef Marja (24. 4. 1899)
267. Korsak Tadeusz (27. 4. 1901)
268. Hillar Józef Teodor (9. 11. 1899)
269. Jankowski Wiktor (17. 1. 1900)
270. Kubiak Józef (8. 3. 1897)
271. Minasowicz Tadeusz, dr. (25. 4. 1897)
272. Szczepański Tadeusz Stanisław (25. 4. 1902)
273. Świątkowski Antoni Ryszard (1.6-1900)
274. Budzyński Leonard (30. 10. 1900)
275. Gućwa Feliks (18. 5. 1900)
276. Josefsberg Emil (1- 11- 1896)
277. Jóźwiakowski Wiktor Kazimierz (4. 3. 1900)
278. Stec Marcin Zdzisław (11. 1. 1897)
279. Żakiewicz Stanisiaw (5. II. 1900)
280. Bogaczewicz Franciszek Władysław (6. 11.1896)
281. Długosz Marian (21. 7. 1898)
282. Herman Władysław (8. 8. 1901)
283. Kiszakiewicz Edward (10. 11. 1899)
284. Krakowiak Aleksander (19. 1. 1897)
285. Kurpisz Kazimierz, dr. (8. 2. 1901)
286. Lachowicz Bogusław (15. 11- 1900)
287. May Tadeusz Antoni (27. 7. 1901)
288. Modzelewski Mścisław Seweryn (20- 1. 1900)
289. Rudolewicz Mamert (27. 11. 1898)
290. Szafarski Tadeusz Stanisław (11. 10. 1901)
291. Szczepan Jan (28. 12. 1900)
292. Bednarek Błażej (12. 11. 1900)
293. Bendel Artur (21. 2. 1899)
294. Boćko Paweł (23. 3. 1900)
295. Dziura Leon (21. 1. 1896)
296. Fiala Jan Józef (20. 1. 1899)
297. Frankowski Tadeusz (24. 5.- 1897)
298. Grosgltk Jan Wacław (26. 9. 1896)
299. Laurów Józef (22. 2. 1901)
300. Sujkowski Bogusław (14. 7. 1900)
301. Świaniewicz Stanisław (f j. 10. 1899)
302. Gliniecki Walerjan Stanisław (9. 1. 1897)
303. Karnowski Stefan Sylwester (31. 12. 1896)
304. Łukaszewski Jan (27. 1. 1900)
305. Mager Karol (10. 8. 1900) ,
306. Strzelec Paweł (14. 1. 1898)
307. Wieczorek Tadeusz Stanisław (18. 10. 1902)
308. Chłap Andrzej (3. 2. 1899)
309. Heinricht Tadeusz Marjan (15. 9. 1899)
310. Jachowicz Stefan (22. 8. 1901)
311. Ligocki Leon (12. 2. 1902)
312. Schneiberg Jan Kazimierz (24-12.1896)
313. Frelich Karol Jan (19- 11. 1896)
314. Hermach Edward Mikołaj (3. 12. 1902)
315. Moszek Mieczysław Juljan Maciej, mr..(1. 1. 1903)
316. Kaczmarczyk Juljan, inż. (23. 3. 1901)
317. Kronman Henryk (29. 2. 1896)
318. Wahren Otto Oswald (13. 12. 1899)
319. Pieczyński Józef Jerzy (3. 11. 1899)
320. Sitarz Ludwik (25. 8. 1897)
321. Burysz Roman (24. 7. 1898)
322. Szramowski Leon (19. 2. 1898)
323. Wagner Otto, inż. (16. 3» 1899)
324. Chodkiewicz Stanisław, inż. (5.4.1902)
325. Tarasiewicz Olgierd (30. 10. 1901)
326. Prachtel-Morawiański Juljusz, dr. (14. 2. 1899)
327. Siniarski-Czaplicki Kazimierz (30. 7. 1901)
328. Jarema Euzebjusz (14. 8. 1902)
329. Siniarski-Czaplicki Ludwik (11.4.191,'Oj
330. Briks Bolesław Zacharjasz, inż. (5. 11. 1901)
331. Lewiński Jan (8. 10. 1900)
332. Pater Bronisław (3. 9. 1902)
333. Kinalski Stanisław (5. 2. 1901)
334. Wapiński Zygmunt (11. 2. 1901)
335. Baldwin-Ramult Ireneusz (28-11.1898)
336. Jastrzębski Stanisław (29. 1. 1899)
337. Kłos Antoni (23. 6. 1901)
338. Orłowski Marjan (2. 2. 1901)
339. Misiurewicz Bolesław (30. 12. 1899)
340. Gilewski Zbigniew (9. 12. 1899)
341. Łopiński Stanisław (24. 4. 1899)
342. Odorkiewicz Cyprjan (11. 12. 1901)
343. Watoła Henryk Dominik (3. 7. 1898)
344. Rekść Henryk (10- 1. 1902)
345. Sołtysik Stanisław (31. 3. 1896)
346. Raszewski Wiktor (14. 7. 1901)
347. Korfman Józef (29. 1. 1900)
348. Małkuszewski Wojciech (10. 3. 1897)
349. Banachowski Antoni (2. 6. 1900)
350. Tiirdischek Witold (8. 8. 1902)
351. KretkowskiStanisław (24. 7. 1900)
352. Perchuć Edward (21. 12. 1898)
353. Allerhand Stefan Jakób (20. 9. 1900)
354. Błaszczak Antoni (13. 6. 1897)
355. Pikielski Kazimierz (29. 10. 1902)
356. Miączyński Feliks (23. 3. 1900)
357. Wrzosek Edward (4. 10- 1898)
358. Kowalski Michał (10. 12. 1896)
359. Filipek Stefan (16. 3. 1901)
360. Sęczkowski Jan (2. 12. 1897)
361. Kapustka Wojciech (13. 11. 1896)
362. Nagórzański Ludwik, dr. (12. 8. 1899)
363. Niewiadomski Stefan Wacław (21. 8. 1896)
Starszeństwo z dniem 1-go czerwca 1919 r.
2. Makowiecki Jan (8. 4. 1898)
3. Grużewski Bolesław, dr. (9. 10. 1883)
4. Mikler Andrzej, inż. (15. 3. 1883)
5. Szałas Edward (23. 9. 1887)
6. Jus Ludwik (2. 4. 1884) ,
7. Siorek Franciszek (1. 4. 1883)
8. Wejwoda Edward, dr. (7. 3. 1886)
9. Majka Józef, dr. (20. 12. 1884)
10. Cichocki Filip (1. 5. 1883)
12. Nowotny Franciszek (3. 2. 1884)
13. Koszko Stanisław (13. 3. 1886)
14. Sędzimir Jan (20. 1. 1884)
15. Jurasz Wojciech, dr. (24. 8. 1883)
16. Pawlikiewicz Włodzimierz (28.2.1884)
17. Alszer Franciszek (19. 9. 1883)
18. Bielański Władysław Jan (23.3.1887)
19. Sroka Tomasz (8. 6. 1883)
20. Gawroński Piotr (11. 5. 1884)
21. Podulka Józef (21. 12. 1883)
22. Świątkowski Franciszek Teodor, inż. (9. 11. 1883)
23. Illukiewicz Tadeusz Michał (20. 4. 1884)
24. Malinowski Jan Józef (12. 4. 1886)
25. Pożniak Zdzisław, dr. (13. 1. 1885)
26. Goldschmid Józef (5. 8. 1885)
27. Korenstein Majer Maksyiniljan (5. 3. 1886)
28. Rzechorzek Franciszek (29. 1. 1890)
PODPORUCZNICY.
29. Kania Władysław (13. 1. 1886)
30. Stefanicki Mikołaj (5. 11. 1884)
31. Grunwald Leopold (8. 3. 1888)
32. Gruss Walerjan (27. 11. 1884)
33. Wechsler Dawid (4. 12. 1887)
34. Sakiewicz Marjan Zygmunt (14.2.1884)
35. Plejewski Antoni (7. 11. 1886)
36. Altscher Bernard (9. 5. 1888)
37. Świerz Stanisław, dr. (25. 3. 1886)
38. Sokołowski Stanisław (25. 7. 1888)
39. Huber Edmund (9. 2. 1885)
40. Blachier-Kuno Marjan, dr. (22.5.1885)
41. Cichocki Władysław (6. 12. 1885)
42. Lorek Tadeusz (18. 2. 1891)
43. Witek Jan (9. 7. 1895)
44. Stępek Stanisław (10. 2. 1887)
45. Łaniewski Ludwik, dr. (26. 1. 1892)
46. Bach Stanisław (28. 4. 1889)
47. Stein Beno, dr. (22. 12. 1889)
48. Szmidtke Ferdynand Juljusz (25 .12. 1888)
49. Krzykała Franciszek (17. 4. 1893)
50. Czownicki Józef (31. 5. 1889)
51. Astman Hersz (17. 3. 1884)
52. Bełtowski Marcin (10. 11. 1887)
53. Kohane Wolf, dr. (11. 12. 1887)
54. Tartykower Leon (8. 10. 1886)
55. Weintraub Aron (1. 5. 1886)
56. Bystrowski Michał (14. 2. 1883)
57. Kosienko Stefan (17. 2. 1885)
58. Ekert Bronisław (7. 3. 1885)
59. Łasiński Henryk, dr. (28. 6. 1887)
60. Charwath Adolf (25. 2. 1890)
61. Drukalski Leonard (5. 2. 1885)
62. Weiss Aron, dr. (25. 4. 1889)
63. Lewacki Piotr (29. 1. 1887)
64. Hasman Jan (8. 4. 1888)
65. Majblum Arnold, dr. (9. 1. 1891)
66. Czarnik Franciszek (1. 6. 1883)
67. Moskalewicz Józef Jan (23. 6. 1895)
68. Karaś Bognsław (20. 1. 1886)
69. Pawłowski Józef (29. 9. 1890)
70. Michalski Józef (17. 2. 1889)
71. Wigura Kazimierz Jan, mr. (1.8.1894)
72. Wilken Fryderyk (24. 9. 1896)
73. Echaust Walenty (10. 2. 1886)
74. Bobin Jan (8. 6. 1883)
75. Sojka Stanisław (3. 5. 1884)
76. Kerth Edward, dr. (13. 3. 1894)
77. Staszkiewicz Jan (31. 5. 1889)
78. Gefall Juljusz, inż. (27. 12. 1889)
79. Fok-Dobrowolski Roman (31.10.1891)
80. Bokun Edward (11. 10. 1883)
81. Ponikło Józef (2. 2. 1890)
82. Knossów recte Schrenzel Jakób, dr. (5. 8. 1892)
83. Ekkert Oskar (28. 7. 1886)
84. Małysz Jan (15. 1. 1891)
85. Skrzypczak Franciszek (1. 10. 1892)
86. Preyer Marjan (31. 10. 1894)
87. Sobkowicz Józef (10. 5. 1888)
88. Weitz Izrael, dr. (7. 5. 1889)
89. Moses Maurycy, dr. (28. 9. 1890)
90. Wiesenberg Emil, dr. (12. 12. 1895)
91. Kozłowski Teofil (17. 11. 1887)
92. Kaszyński Stanisław, dr. (13. 7. 1889)
93. Ekert Edward (12. 1. 1889)
94. Kahane Majer (17. 8. 1885)
LISTA STARSZEŃSTWA OFICERÓW REZERWY PIECHOTY — PPOR.
95. Zaleski Walerjan (6. 6. 1888)
96. Szostak Zygmunt (3. 9. 1887)
97. Partyka Wacław (2. 8. 1892)
98. Dyrma Bronisław (14. 7. 1893)
99. Kłósak Antoni Roman (1. 2. 1887)
100. Kowalczyk Wawrzyniec (2. 3. 1887)
101. Gutt Adolf, inż. (15. 12. 1888)
102. Kuchnicki Karol (16. 12. 1895)
103. Olejek Jan (23. 10. 1885)
104. Ślęzak Jan (7. 1. 1886)
105. Konopka Feliks (22. 8. 1891)
106. Kaliński Henryk (1. 11. 1885)
107. Miller Teofil (20. 12. 1887)
108. Jelonek Kazimierz, dr. (4. 8. 1895)
109. Świtalski Ferdynand Leon (8. 2. 1894)
110. Smorodzki Juljan (12. 9. 1886)
111. Pyżalski Piotr (17. 2. 1893)
112. Witkowski Franciszek (15. 8. 1889)
113. Felczykowski Bronisław (19. 12.1892)
114. Majętny Henryk (30. 12. 1883)
115. Olearski Antoni (20. 12. 1885)
116. Gąszczyński Wacław (17. 7. 1893)
117. Schmaus Marceli (5. 11. 1886)
118. Kotowicz Jan (14. 8. 1885)
119. Czak Stanisław (8. 6. 1891)
120. Weick Artur (23. 4. 1888)
121. Fischer Zygmunt Stanisław (21. 5. 1895)
122. Matuszewski Mieczysław (19. 7. 1894)
123. Nowakowski Józef (15. 1. 1891)
124. Cząstka Józef Jan (19. 6. 1892)
125. Zakrzewski Tadeusz, inż. (20. 6. 1886)
126. Kapij Mirosław (5. 5. 1888)
127. Cyganik Leonard Alojzy (3.11.1886)
128. Wixel Fryderyk (27. 12. 1890)
129. Alter Józef, dr. (12. 3. 1893)
130. Strusiński Michał (28. 9. 1884)
131. Krasicki Fryderyk (4. 3. 1888)
132. Stankiewicz Michał (23. 9. 1892)
133. Pastor Izaak, dr. (14. 1. 1890)
134. Kalmus Izaak Saul (14. 10. 1889)
135. Jaroszyński Maurycy Zdzisław, dr.(2. 5. 1890)
136. Lax Gabryel, dr. (27. 1. 1892)
137. Rech Bolesław (8. 5. 1891)
138. Zajączkowski Stanisław Franciszek, dr.(29. 1. 1890)
139. AUerhand Ludwik Ignacy (17.9.1889)
140. Starer Markus, dr. (28. 8. 1894)
141. Woźniczka Paweł (21. 1. 1888)
142. Kostyszyn Izydor (26. 7. 1884)
143. Ciupek Paweł (9. 6- 1888)
144. Pieracki Kazimierz (11. 2. 1891)
145. Studnicki Jan (24. 10. 1891)
146. Roslkowski Zygmunt (27. 10. 1891)
147. Balk Karol Henryk, dr. (3. 4. 1891)
148. Smorowski Wacław (27. 8. 1887)
149. Białokoz Stanisław (19. 3. 1888)
150. Renner Maks, dr. (24. 6. 1892)
151. Król Kazimierz Leopold, dr.(22. 12- 1887)
152. Mann Kazimierz (6. 3. 1885)
153. Wyżykowski Adam Ludwik (4. 11. 1896)
154. Mazur Mieczysław (16. 5. 1889)
155. Pokrywka Andrzej (7. 10. 1888)
156. Arem Erwin (Chaim), mr.(2. 12. 1892)
157. Kinzhuber Leopold (1. 12. 1886)
158. Bardach Jakób, dr. (14. 6. 1891)
159. Rajowski Sergjusz (21. 5. 1888)
160. Reitmajer Rudolf, inż. (15. 5. 1897)
161. Skotnicki Wawrzyniec(7. 8. 1890)
162. Goldberg Albert, dr. (5. 6. 1884)
163. Drzewicki Jan, dr. (20- 10. 1889)
164. Moldauer Izydor, dr. (3. 3. 1895)
165. Abend Józef, inż. (31. 5. 1887)
166. Wróblewski Marjan (9. 3. 1892)
167. Orczykowski Stanisław (25. 4. 1886)
168. Schneeweiss Abraham, dr. (20.3.1886)
169. Mazurkiewicz Jan Paweł (26- 6. 1886)
170. Szeliga Józef, dr. (11. 2. 1890)
171. Konstantin Michał, dr. (24. 11. 1888)
172. Filuś Wojciech (23. 4. 1894)
173. Serkuczewski Aleksander (26.2.1885)
174. Wasiljew Włodzimierz (24. 12. 1885)
175. Grela Józef (26. 9. 1887)
176. Długajczyk Paweł August (6-8.1894)
177. Szafrański Franciszek (26. 3. 1886)
178. Ewert Konrad (19- 2. 1892)
179. Milczanowski Henryk, dr. (8.10.1886)
180. Brunner Adolf (14. 11. 1888)
181. Eniss Ludwik, dr. (20. 2. 1892)
182. Bieniewski Stefan (2. 8. 1885)
183. Bonowski Kazimierz Franciszek (25. 1. 1890)
184. Jarosz Kazimierz (13. 2. -1896)
185. Rosenberg Ludwik, dr. (14. 4. 1887)
186. Skoczylas Antoni (11. 1. 1888)
187. Gruchała Stanisław (21. 9. 1895)
188. Wojciechowski Kazimierz (28.2.1897)
189. Dunker Ludwik (28. 9. 1887)
190. Lewandowski Franciszek (19.11.1892)
191. Jajczyk Franciszek (29. 1. 1889)
192. Zabźa Jan (27. 7. 1890)
193. Wójcik Jan (21. 11. 1891)
194. Bicz Mieczysław (5. 12. 1895)
195. Drosio Edward (13. 10. 1884)
196. Osip Andrzej (13. 3. 1887)
197. Zelis Kazimierz (23. 2. 1889)
198. Bagiński Franciszek (18. 9. 1888)
199. Krzemiński Leopold (14. 12- 1887)
200. Steciak Tomasz (12. 10. 1893)
201. Lattermann Alfred Ludwik Bernard ^ (23. 10. 1894)
202. Łopata Karol Antoni Józef (16. 3. 1885)
203. Majer Henryk, dr. (6. 10. 1885)
204. Ueberle Adam (20- 12. 1888)
205. Wojtowicz Jan (22. 8- 1885)
206. Szczygielski Józef (18.3. 1891)
207. Sołtysik Kazimierz (2. 3. 1893)
208. Feiner Leon (11. 7. 1890)
209. Śliwa Józef (16. 2. 1891)
210. Zbrożek Bogdan (25. 3. 1887)
211. Salzmann Hersch Chaini. dr. (3. 12. 1885)
212. Stawarski Adam, dr. (2. 4. 1894)
213. Woszak Andrzej (19. 11. 1893)
214. Kowalczyk Kazimierz (19. 12. 1892)
215. Juras Władysław (10. 10. 1889)
216. Zając Leopold (4. 1. 1892)
217. Banaszak Stanisław, mr. (6. 11- 1894)
218. Liebeskind Markus (30. 7. 1885)
219. Filipek Jan (24. 12. 1888)
220. Zennerman Józef (30. 7. 1893)
221. Grela Władysław (26. 1. 1897)
222. Garfunkel Wilhelm (27. 10. 1886)
223. Szczygielski Karol (21. 11. 1886)
224. Lang Wilhelm (18. 1. 1883)
225. Łuszczewski Tadeusz (11. 1. 1899)
226. Kobyliński Marcin (21. 1. 1887)
227. Furtek Józef (15. 1. 1886)
228. Okoń Teofil (26. 4. 1894)
229. Kolańczyk Paweł (15. 5. 1895)
230. Abiński Michał (26. 6. 1887)
231. Paszkowski Józef (2. 3. 1887)
232. Geib Fryderyk (5. 11. 1889)
233. Skrobecki Stefan Ignacy (17. 7. 1893)
234. Rifczes Alfred (30. 1. 1887)
235. Mach Karol Alojzy (20. 9. 1896)
236. Sztern Jerzy (22. 9. 1885)
237. Łomnicki Aleksander (1. 1. 1887)
238. Karnaziewicz Józef (22. 3. 1893)
239. Umiński Józef, dr. (14- 2. 1885)
240. Roszkowski Wiktor ,inż. (2. 11. 1887)
241. Markowski Tadeusz (30. 3. 1895)
242. Schnitzer Adolf, dr. (26. 11. 1887)
243. Gzowski Aleksander (21. 4. 1888)
244. Fertig Wilhelm (3. 7. 1889)
245. Wagner Zdzisław (19. 8. 1891)
246. Wilk Stanisław Wincenty (5. 4. 1885)
247. Fiedziuszko Emil (28. 1. 1885)
248. Buszkę Stanisław (10. 5. 1895)
249. Kargol Jan (6. 6. 1887)
250. Kiefler Tadeusz (8. 2. 1890)
251. Silberstein Otton, inż. (28. 12. 1887)
252. Korzeniowski Kazimierz Grzegorz )4. 3. 1885)
253. Dołęga Władysław (12. 1. 1895)
254. Prohaska Ferdynand (12. 12. 1892)
255. Zwilling Zygmunt (16. 9. 1889)
256. Kawecki Henryk (12. 5. 1886)
257. Gduła Tadeusz (18. 1. 1890)
258. Jacyna Władysław Emil (19. 6. 1887)
259. Ruker Adolf, dr. (29. 4. 1892)
260. Uthoff Włodzimierz (31. 3. 1892)
261. Kijak Józef (29. 8. 1886)
262. Pawlica Karol (12. 3. 1884)
263. Kowalewski Ksawery (21. 12. 1895)
264. Zelnik Joachim (25. 9. 1885)
265. Gazeł Ludwik (18. 7. 1886)
266. Rychlicki Włodzimierz (4. 5. 1892)
267. Kulczycki Hilary (7. 9. 1893)
268. Dedejczyk-Macieliński Jan (24.2.1898)
269. Jahns Antoni (11. 12. 1889)
270. Mączarowski Antoni (13. 6. 1889)
271. Szolin Stanisław (30. 10. 1898)
272. Rataszewski Edmund Adam (21. 12. 1893)
273. Siemiginowski Antoni (12. 3. 1892)
274. Freund Joachim Eljasz, dr.(2. 12. 1883)
275. Falęcki Adam Tomasz (4. 12. 1898)
276. Czernicki Władysław (27. 4. 1885)
277. Dalig Arno Aleksander (12. 5. 1890)
278. Frydrychowski Juljan (17. 7. 1896)
279. Wilk Ignacy (5. 2. 1889)
280. Czubik Franciszek (31. 3. 1887)
281. Rappe Mieczysław (3. 6. 1889)
282. Seitz Wilhelm (8. 5. 1887)
283. Mayer Edward (18. 6. 1892)
284. Kaczorowski Bogdan Józef (17. 12. 1892)
285. Lewandowski Włodzimierz, dr.(12. 5. 1894)
286. Horawa Antoni, dr. (8. 6. 1894)
287. Janik Antoni (14. 6. 1892)
288. Gąsiorowski Marjan (2. 2. 1895)
289. Jager Augustyn Tomasz (21.12.1884)
290. Rejman Stanisław (30. 9. 1886)
291. Zachel Rudolf Leopold (25. 3. 1887)
292. Kwiatkowski Eugenjusz, inż.(30. 12. 1888)
293. Sałaciński Józef (11. 1. 1892)
294. Nowakowski Leonard (4. 11. 1893)
295. Halpern Wilhelm (18. 5. 1897)
296. Rewieński Leon (3. 5. 1888)
297. Chotkowski Stanisław (16. 11. 1888)
298. Kitzman Adam (24. 12. 1886)
299. Stasiewicz Adolf, inż. (29. 6. 1895)
300. Sieroń Jerzy (5. 7. 1896)
301. Zwilling Gustaw (28. 8. 1897)
302. Barski Adam (1. 1. 1894)
303. Stanek Zenon (22. 12. 1898)
304. Wróbel Edward (26. 11. 1885)
305. Warski Władysław (21. 9. 1896)
306. Krzywkowicz-Poźniak Zenon Zygmunt (9. 7. 1885)
307. Dambski Roman Tadeusz (1. 7.1886)
308. Prytniewicz Adam (15. 3. 1895)
309. Pawłowski Karol, mr. (4. 11. 1890)
310. Nowrat German Augustyn (28.5.1890)
311. Więckowski Zygmunt (1. 8. 1891)
312. Moniuszko Józef (17. 7. 1889)
313. Dawybida Michał (11. 4. 1893)
314. Paul Władysław (28. 6. 1883)
315. Gruba Michał (14. 5. 1886)
316. Cyburt Antoni (3. 6. 1883)
317. Zakrzewski Bernard (11. 5. 1889)
318. Lenard Franciszek (1. 9. 1883)
319. Bogucki Michał (8. 7. 1891)
320. Różyński Marceli Edward, dr. (31. 12. 1897)
321. Newelski Romuald (14. 11. 1887)
LISTA STARSZEŃSTWA OFICERÓW REZERWY PIECHOTY — PPOR.
322. Bogajewicz Franciszek (24. 11. 1891)
323. Weiss Natan (18. 4. 1889)
324. Serafinowski Adam (23. 12. 1891)
325. Sandel Jakób (21. 10. 1888)
326. Kesner Aleksander (4. 2. 1890)
327. Danecki Władysław Antoni (12.5.1884)
328. Domański Wacław (21. 9. 1888)
329. Zieliński Jan (23. 5. 1884)
330. Libera Ignacy (1. 9. 1893)
331. Schrager Abraham, dr. (7. 2. 1894)
332. Tymczuk Juljan (8. 6. 1885)
333. Riibner Filip (4. 4. 1896)
334. Spindel Ryszard (26. 6. 1896)
335. Czerniewski Zygmunt (6. 7. 1887)
336. Zalesiński Roland (17. 10. 1895)
337. Bobowski Teodor (22. 10. 1889)
338. Nocoń Jan (5. 12. 1886)
340. Adamski Franciszek (3. 9. 1887)
341. Szatybełko Michał (18. 9. 1893)
342. Krett Stanisław (5. 8. 1895)
343. Januszjpvski Dominik (14. 12. 1897)
344. Malukiewicz Henryk (23. 11. 1891)
345. Bania Aleksander (3. 2. 1893)
346. Lorenowicz Adam (23. 11. 1884)
347. Decker Franciszek (29. 9. 1895)
348. Mączyński Kazimierz Jan (24.6.1887)
349. Janda Wacław (1. 2. 1887)
350. Sojka Feliks (16. 5. 1894)
351. Markheim Michał (28. 9. 1887)
352. Hrehorowicz Leon (27. 2. 1886)
353. Wąsik Marjan (2. 2. 1890)
354. Zielewicz Tadeusz Bolesław (17. 12. 1890)
355. Dąbrowski Włodzimierz (20.1.1896)
356. Próchnik Adam Feliks (21. 8. 1892)
357. Kunstfeld Józef Feliks (8. 4. 1888)
358. Tokarz Franciszek (28. 11. 1891)
359. Jurjewicz Mieczysław Gwido (12. 9. 1891)
360. Aronsohn Leopold, dr. (8. 4. 1892)
361. Kasperski Bronisław (11. 8. 1889)
362. Kosiński Kazimierz Ferdynand (13. 1. 1891)
363. Rytel Józef (9. 9. 1899)
364. Narzissenfeld Jakób (8. 2. 1893)
365. Piwowar Bronisław (16. 7. 1894)
366. Gruda Kazimierz (27. 8. 1889)
367. Kok Izydor (16. 4. 1895)
368. Słoboda Jan (12. 10. 1889)
369. Zaidlewicz Konstanty Marjan (20. 4. 1896)
370. Tomkiewicz Stanisław (9. 10. 1887)
371. Znacki Adolf Franciszek (16. 1. 1897)
372. Brus Paweł (15. 12. 1893)
373. Zabrzeski Leopold (9. 11. 1895)
374. Orzelski Stanisław (7. 4. 1890)
375. Zabiegała Władysław (23. 12. 1890)
376. Tepper Leopold (6. 4. 1892)
377. Błonarowicz Stanisław (8. 7. 1892)
378. Kasperski Stanisław (8. 5. 1895)
379. Kisiała Karol (24. 10. 1890)
380. Majer Stanisław (14. 10. 1885)
381. Łuczkiewicz Leon (24. 7. 1891)
382. Rychlik Jan, dr. (18. 10. 1897)
383. Sarnecki Ludwik (6. 8. 1896)
384. Arcyszewicz Arkadjusz (24. 3. 1890)
385. Kaszyński Czesław (14. 7. 1895)
386. Diamand Leon Emanuel, dr.(6. 8. 1892)
387. Dylewski Edward (8.2.1891)
388. Ziaja Zygmunt (17. 11. 1890)
389. Proń Jan (5. 10. 1897)
390. Nowak Bronisław (10- 10. 1897)
391. Sasorski Stanisław (8. 10. 1887)
392. Krieger Józef (6- 1. 1890)
393. Kodlewicz Stanisław (12. 11- 1885)
394. Cerny Erich Fridolin (14. 9. 1894)
395. Swól Wojciech (19. 9. 1892)
396. Konikiewicz Adolf (24. 1. 1890)
397. Juraszek Antoui (4. 6. 1883)
398. Enoch Ludwik (4. 6. 1888)
399. Radgowski Brunon Franciszek (4. 10. 1892)
400. Nowak Stanisław (15. 5- 1885)
401. Siemieński Roman Stefan Ferdynand (19. 2. 1896)
402. Zieliński Paweł, mr. (23. 1. 1885)
403. Lubelski Juljusz Kazimierz (16. 2. 1887)
404. Świrzawski Ludwik (26. 7. 1891)
405. Cierpich Zygmunt Józef (1. 9. 1898)
406. Mucha Stanisław Zygmunt (1-5.1895)
407. Doliński Zygmunt (23. 3. 1885)
408. Kozioł Jan (31. 1. 1891)
409. Mroziński Józef (8. 3. 1891)
410. Urbański Kazimierz (27. 1. 1895)
411. Juszczak Kazimierz (18. 2. 1894)
412. Nehring Brunon (22. 6. 1892)
413. Mrówka Stefan Aleksander, inż.(12. 7. 1895)
414. Eger Wilhelm (10. 1. 1895)
415. Kubasik Walerjan (15. 12. 1887)
416. Żurawski Kazimierz (28. 8. 1884)
417. Markiewicz Stefan (28. 6. 1886)
418. Zieliński Stanisław (25. 12. 1893)
419. Dąbrowa-Łoś Jan Kazimierz Wacław 28. 4. 1891)
420. Zenc Bolesław (21. 4. 1897)
421. Krystl Alojzy Franciszek (9. 6. 1892)
422. Fiala Antoni (1. 9. 1891)
423. Jagodziński Antoni Tadeusz
(26. 10. 1893) 424- Pitrof Jan (2- 1. 1888)
425. Sheybal Stanisław (9. 2- 1891)
426. Leńezyk Gabryel, dr. (24. 2. 1885)
427. Stopniewicz Mieczysław (29. 1. 1893)
428. Blumenthal Szymon (8. 11. 1891)
429. Markiewicz Aleksander (27. 7. 1886)
430. Piotrowski Jan (27. 12. 1890)
431. Ułasiewicz Władysław (15. 7. 1834)
432. Wołowski Henryk (2. 4- 1890) -
433. Schrager Józef (19- 1- 1893)
434. Bałaban Emanuel (10- 2. 1893)
436. Iwanowski Włodzimierz (4. 6. 1889)
437. Dubicki Ksawery (23. 9. 1895)
438. Staszyc Adolf (17. 4. 1892)
439. Kochan Ludwik (4. 8. 1895)
440. Boliński Gustaw Tadeusz (27.4.1890)
441. Musiałek Wacław (15. 11. 1893)
442. Zarzycki Kazimierz (8. 11. 1900)
443. Pisarkiewicz Bolesław (18. 12. 1892)
444. Grabowski Zdzisław Artur (22.5.1898)
445. Jabłczyński Juljusz (18. 8- 1890)
446. Stanawski Józef (13. 2. 1897)
447. Urbański Józef (29. 5. 1897)
448. Ziębicki Antoni (7. 6. 1889)
449. Ligieza Kazimierz Jan (28. 12. 1884)
450. Wojciechowski Marceli (4. 6. 1896)
451. Kuczek Wojciech (31. 1. 1887)
452. Błaszkiewicz Walerjan (10. 4. 1896)
453. Bąk Ryszard (8. 3. 1889)
454. Kloske Ludwik (13. 8. 1891)
455. Wowra Jan (11. 8- 1893)
456. Wystrach Paweł Józef (15. 9. 1889)
457. Aleksiun Kazimierz (5. 1. 1892)
458. Ożóg Stanisław (12- 4. 1886)
459. Fox Franciszek (14. 1. 1886)
460. Węgrzynek Piotr (26. 6. 1883)
461. Kowalbki Marian (27. 1- 1892)
462. Zagrajski Wacław (1- 7. 1892)
463. Rukściński Zygmunt (13. 6. 1885)
464. Franta Stanisław Kazimierz, dr.(19- 10. 1896)
465. Schmaltz-Ciesiński Stanisław (28. 10. 1884)
466. Schreier Izrael (9. 9. 1893)
468. Lamensdorf Leon, dr. (25. 2. 1338)
469. GalejaLudwik (30. 7. 1895)
470. Tuszowski Bolesław (11. 10. 1887)
471. Turowicz Stanisław (25. 10. 1886)
472. Blejdorn Ludwik (11. 11. 1888)
473. Koczarski Roman (12. 8. 1893)
474. Marcinkowski Józef (29. 4. 1883)
475. Stopka Aleksander (12. 2. 1884)
476. Ochałek Tomasz (4. 12. 1887)
477. Brokman Stefan (19. 7. 1896)
478. Wunsch Eugenjusz (7. 12. 1893)
479. Schanzer Maks (12. 3. 1894)
480. Spieler Gustaw (11. 11. 1895)
481. Tibor Benedykt (18. 5. 1896)
482. Kuśnierz Andrzej (11. 11. 1887)
483. Robinsohn Erwin (26. 7. 1896)
484. Blaschczekowicz Franciszek (28. 4. 1895)
485. Grzybowicz Leonard (8. 9. 1891)
486. Pitera Wojciech (12. 11. 1885)
487. Dyczek Bruno (4. 12. 1889)
488. Węckowicz Bolesław (21. 6- 1886;
489. Trąmpczyński Zbigniew (25. 1. 1884)
490. Lamensdorf Salomon (21. 9. 188!)
491. Baker Jan Kazimierz (3. 3. 18891
492. Skrla Franciszek (3. 11. 1895)
493. Kasprowicz Tomasz (14. 11. 1893)
494. Sawicki Leonard (2. 11. 1884)
495. Zawadowski Zygmunt (24. 11. 1892)
496. Ptasiński Władysław (28. 9. 1892,
497. Paluch Michał (12- 9. 1892)
498. Malinowski Adam (29. 9- 1892)
499. Zajączkowski Władysław (25. 4. 1896)
500. Pyttel Lucjan (22. 2. 1897)
501. Hoffmann Józef (19. 3. 1887)
502. Koziełło Stanisław (30. 4. 1892)
503. Pszczółkowski Konstanty (1. 4. 18°6>
504. Korduła Rudolf (12- 9. 1891)
505. Sowa Kajetan (6. 8. 1896)
506. Kuźnicki Franciszek (4. 10- 1897)
507. Chorkawy Władysław Jan (21. 5. 1890)
508. Merdas Antoni (13. 12. 1890)
509. Bielawski Wacław (14. 8. 1895)
510. Korzyk Tomasz (20. 12. 1897)
511. Włodek Jan, dr. (31. 8. 1885)
512. Paczkowski Stefan (19. 8. 1893)
513. Herman Juljan (16. 7. 1893)
514. Kozakiewicz Jan (9. 5. 1884)
515. Satkowski Aleksander (27. 10. 1886)
516. Klemkowski Aleksander (4. 11. 1893)
517. Tokarski Jakób (2. 11. 1890)
518. Flaczek Paweł (10. 1. 1896)
519. Dańczak Tadeusz (29. 6. 1899)
520. Rabkiewicz Franciszek (10. 1. 1886)
521. Baron Jan (17. 2. 1893)
522. Sroka Stanisław (25. 3. 1887)
523. Piątkowski Józef Władysław (19. 2. 1888)
524. Schechter Jakób Samuel (23. 5. 1894)
525. Błocki Jan Gabryel (20. 2. 1894)
526. Szawel-Szewelew Aleksander (1. 4. 1888)
527. Lutto Jan (7. 1. 1888)
528. Suligowski Feliks (18. 11. 1892)
529. Filoda Franciszek (11. 1. 1895)
530. Blecharski Franciszek (15. 9. 1887)
531. Sołtykowski Tadeusz Franciszek Ksawery (28. 3. 1894)
532. Schmid Józef (28 .9. 1884)
533. Klaus Zygmunt (19. 4. 1892)
534. Krymski Władysław (1. 5. 1896)
535. Lipko Edmund (2. 1. 1899)
536. Zajączkowski Tadeusz (23. 10. 1890)
537. Limanowski Jerzy (8. 10. 1885)
538. Hoffmann Moritz, inż. (18. 9. 1895)
539. Wutge Artur (12. 4. 1885)
540. Pławiński Tadeusz (14. 5. 1899)
541. Mytkowski Hipolit (2. 11. 1892).
542. Gliński Kazimierz (9. 4. 1897)
543. Suchecki Stanisław (21. 10. 1884)
544. Lusztig Seweryn (20. 3. 1896)
545. Ostafi Polikarp (10. 3. 1889)
546. Jakimczuk Einil (2. 8. 1888)
547. Burzyński Walerjan (14. 4. 1889)

http://www.wbc.poznan.pl/dlibra/doccont ... 3&dirids=1
Avatar użytkownika
jerzy
Kreator Forum
Kreator Forum
Medale: 2
Twórca indeksów (2)

WP- Oficerowie Rezerwy 1934 r. (8)

Postprzez jerzy » 27.01.2010

LISTA STARSZEŃSTWA OFICERÓW REZERWY PIECHOTY — PPOR.
548. Rodziewicz Antoni (19. 1. 1895)
549. Nycz Józef (19. 3. 1896)
550. Jiigendorf Izrael (30. 3. 1895)
551. Bubliński Jan (18. 9. 1891)
552. Schreckinger Joachim (23. 4. 1892)
553. Kulka Bronisław (30. 1. 1887)
554. Filipowicz Zdzisław (4. 5. 1894)
555. Morawski Władysław (25. 5. 1897)
556. Jaroszyński Józef (4. 11. 1887)
557. Margulies Michał (15. 12. 1893)
558. Wróbel Teodor (21. 10. 1895)
559. Graf Jakób (6. 1. 1897)
560. Monderer Nachum (14. 9. 1392)
561. Kryg Franciszek (7. 3. 1885)
562. Wiszniewski Marjan (30. 3. 1893)
563. Jeziorny Franciszek (28. 3. 1887)
564. Wąsik Józef (8. 7. 1894)
565. Nawrat Henryk (16. 9. 1893)
566. Dórfler Franciszek (16. 1. 1887)
567. Scliajer Salomon, dr. (13. 8. 1891)
568. Hierowski Tadeusz (24. 3. 1889)
569. Landesberg Paweł (5. 7. 1897)
570. Stępowski Karol Stanisław (24. 10. 1886)
571. Pawłowicz Konstanty (20. 8. 1888)
572. Dobrowolski Józef (15. 11. 1895)
573. Ciitmnń Miii i Ii i. li Li lll"7,l'
574. Wiatr Piotr (31. 5. 1883)
575. Dewiński Leonard Jan Adolf (10. 1. 1894)
576. Genge Janusz (25. 9. 1891)
577. Szyk Marjusz (3. 3. 1889)
578. Kolasa Walenty (20. 12. 1892)
579. Dźwigaj Baltazar (26. 12.. 1883)
580. Kolasa Karol (24. 8. 1884)
581. Koger Franciszek Stanisław (23. 11. 1897)
582. Jaźwiński Apolinary (6. 8. 1889)
583. Siemieniuk Ajfał (2. 11. 1895)
584. Diener Zygmunt Oskar, mr. (6. 9. 1897)
585. Sozański Władysław Modest (20. 9. 1898)
586. Roehr Kazimierz, mr. (19. 11. 1892)
587. Karczewski Władysław (21. 12. 1898)
588. Lebewohl Józef (24. 12. 1894)
589. Wysocki Zygmunt Ryszard (2.5.1896)
590. Buchstab Natan (7. 11. 1897)
591. Fuchs Paweł, inż. (18. 6. 1897)
592. Szewądzucki Józef (6. 8. 1887)
593. Nowodworski Zygmunt Mieczysław (25. 4. 1892)
594. Weiss Zygmunt (23. 9. 1891)
595. Surtalski Franciszek (4. 10. 1890)
596. Załęski Czesław (20. 7. 1891)
597. Marzewski Józef (20. 3. 1898)
598. Graff Władysław (7. 10. 1890)
599. Hryniewicz Waldemar (23. 2. 1895)
600. Kusionowicz Henryk (23. 12. 1900)
601. Szychliński Franciszek Józef (11. 1. 1892)
602. Wimmer Ludwik (7. 2. 1886)
603. Kauczyński Michał (28. 9. 1894)
604. Gryka Józef (25. 10. 1896)
605. Średziński Antoni Kazimierz (13. 2. 1888)
606. Wojtalewicz Józef Walerjan (20. 10. 1891)
607. Misiak Władysław Erazm (2. 6. 1895)
608. Zylber Leon (21. 11. 1897)
609. Stopa Bolesław (29. 5. 1886)
610. Baum Izaak (1. 9. 1889)
611. Karlik Zygmunt (28. 3. 1891)
612. Adamski Antoni (3. 6. 1884)
613. Kozarski Franciszek (13. 6. 1896)
614. Stanisz Marcin (13. 10. 1894)
615. Szafarczyk Józef (1. 7. 1894)
616. Winnicki Mieczysław (11. 8. 1896)
617. Kwiatkowski Włodzimierz Gracjan (18. 12. 1894)
618. Hollander Alfred (9. 10. 1893)
619. Bukowski Alojzy (22. 9. 1890)
620. Kłosowski Marjan (10. 12. 1892;
621. Bartłomowicz Franciszek (16. 8. 1891)
622. Teichman Szymon (25. 12. 1896)
623. Zipper Juljusz, dr. (4. 8. 1895)
624. Jankowski-Adelsberd Ryszard (14. 5. 1886)
625. Karol Edward (2. 9. 1895)
626. Szafarz Czesław (2. 9. 1898)
627. Unger Karol (1. 6. 1894)
628. Kaupe Władysław Bolesław (5.1.1886)
629. Pruszyński Leonard (2. 3. 1890)
630. Tołwiński Adolf (25. 7. 1893)
631. Rosenberg Wilhelm (28. 9. 1885)
632. Rudziecki Anastazy Daniel (15.1.1890)
633. Iwicki Stanisław (18. 8. 1889)
634. Nikles Eugenjusz (9. 9. 1894)
635. Jedynakiewicz Leopold Kazimierz Wiktor (16. 10. 1890)
636. Jankiewicz Leon Wiesław (20.2.1890)
637. Smolka Kazimierz (2. 1. 1889)
638. Friedel Albert (8. 4. 1898)
639. Kosiński Stanisław, dr. (9. 12. 1893)
640. Schulz Leon (28. 6. 1893)
641. Czepanis-Dombrowski Justyn (30. 8. 1893)
642. Zagórski Józef (10. 1. 1891)
643. Gruchacz Leonard (10. 5. 1898)
644. Wasilewski Stefan (29. 8. 1897)
645. Świryd Paweł (15. 10. 1886)
646. Uljasz Stefan Zenon (22. 12. 1893)
647. Orłowski Piotr (22. 6. 1884)
648. Rudner Izydor (3. 10. 1895)
649. Dąbrowski Ludwik (12. 2. 1890)
650. Buczyński Romuald (13. 5. 1892)
651. Tokarski Stanisław (15. 4. 1895)
652. Sapiński Zbigniew (9. 2. 1887)
653. Ożóg Ludwik (1. 6. 1895)
654. Affeltowicz Tadeusz Bartłomiej (10. 7. 1893)
655. Stankiewicz Jaljan Jan (4. 4. 1888)
656. Hill Jan (14. 6. 1887)
657. Świtalski Władysław (1. 4. 1886)
658. Fedewicz Michał (3. 4. 1887)
659. Koppe Adam (12. 1. 1897)
660. Kowal Piotr (18. 8. 1889)
661. Goldberg Salomon (27. 4. 1897)
662. Szozda Stanisław (26. 8. 1894)
663. Lesiak Władysław (12. 5. 11597)
664. Jasiński Kazimierz (4. 3. 1893)
665. Dramiński Ludomir Ignacy (15. 10. 1893)
666. Funkenstein Karol (12. 11. 1889)
667. Kaj Karol (2. 12. 1888)
668. Widota Adam (24. 12. 1883)
669. Cieślar Michał (5. 7. 1889)
670. Jęczeń Walenty (16. 2. 1887)
671. Zarycki Andrzej (6. 7. 1889)
672. Kupść Wacław (8. 9. 1890)
673. Brożek Tadeusz Józef (2. 1. 1896)
674. Sieff Mieczysław (24. 5. 1899)
675. Muller Artur (20. 10. 1893)
676. Jaeschke Władysław (10. 1. 1887)
677. Hirszberg Wolf (11. 4. 1895)
678. Kutler Adolf (14. 6. 1900)
679. Borkowski Kajetan (7. 8. 1891)
680. Kulawski Stanisław Andrzej
(18. 10. 1883) 631. Szojkovits Juljan (18. 1. 1884)
682. Witoszyński Stanisław (17. 5. 1837)
683. Kamecki Stefan (S. 6. 1887)
684. Jazowski Mieczysław Emanuel (19. 9. 1887)
685. Akatoff Włodzimierz (22. 3. 1890)
686. Aschkenazy Marek (19. 9. 1890)
687. Weinreb Wiktor (30. 6. 1890)
688. Gutowski Wiktor Ignacy (21. 5. 1884)
689. Hausbrandt Jan, inż. (18. 1. 1895)
690. Bercska Paweł (11. 10. 1889)
691. Hnat Franciszek Ludwik, mr. (7. 1. 1892)
692. Domiszewski Władysław )27. 6. 1895)
693. Goldberg Leon (23. 4. 1888)
694. Ciaś Władysław (3. 6. 1894)
695. Jurczek Józef (11. 11. 1892)
696. Tieger Karol, dr. (12. 11. 1896)
697. Matukański Władysław (8. 5. 1883)
698. Antonik Kazimierz (26. 2. 1896)
700. Kowalewski Franciszek (2. 6. 1897)
701. Bartyzel Franciszek (3. 12. 1895)
702. Bużalski Tadeusz Jan (7. 12. 1896)
703. Kaliciński Adolf (4. 6. 1884)
704. Trzeciak Stanisław (26. 6. 1891)
705. Wrzeszczyński Franciszek (22.9.1889)
706. Sztam Mieczysław (12. 5. 1892)
707. Mironowicz Aleksander (9. 11. 1891)
708. Kozłowski Jan (10. 1. 1895)
709. Majewski Józef (6. 1. 1887)
710. Półtorak Antoni Bolesław (4.1. 1894)
711. Liksza Aleksander (26. 11. 1897)
712. Chojnacki Stefan (23. 8. 1891)
713. Schwarz Ignacy (11. 7. 1899)
714. Kucharski Jan (29. 7. 1894)
715. Gerlach Artur (25. 6. 1898)
716. Hejnosz Wojciech, dr. (3. 4. 1895)
717. Chodorski Bronisław (1. 9. 1897)
718. Tomanek Emanuel (25. 12. 1893)
719. Woliński Stanisław Kazimierz (8. 11. 1896)
720. Reicher Władysław Jan (16. 12. 1892)
721. Mieszkowski Stefan Józef (13. 3. 1894)
722. Reichel Bronisław (20. 3. 1897)
723. Gelb Leopold (15. 2. 1896)
724. Gancarz Emil (3. 11. 1897)
725. Abramowicz Aleksander (16.8.1886)
726. Odlanicki-Poczobut Ignacy (28.7.1894)
727. Lauterbach Robert Gustaw (27.1.1897)
728. Pławski Adam (21. 4. 1886)
729. Krasnosielecki Szymon (2. 2. 1896)
730. Ganowiak Józef (17. 2. 1897)
731. Leichter Izydor (30. 9. 1895)
732. Siekanowicz Piotr Józef, dr. (14- 12. 1897)
733. Żyliński Alfred (24. 5. 1888)
734. Muszała Stanisław (13. 4. 1898)
735. Płonka Teofil (30. 10. 1890)
736. Rutkowski Andrzej (9. 11. 1894)
737. Balcerkiewicz Florjan (3. 5. 1893)
738. Michalski Bronisław (4. 10. 1886)
739. Zimmermann Adolf (9. 4. 1894)
740. Siemieński Kazimierz (28. 6. 1898)
741. Kubicki Feliks (28. 10. 1891)
742. Zamojski Kazimierz (24. 7. 1885)
743. Naumowicz Kazimierz (14- 3. 1889)
744. Maciejowski Jan (18. 1- 1897)
745. Bobowski Leon (29. 9. 1894)
746. Polaczek Mieczysław, dr. (4. 7. 1896)
747. Kamiński Karol Aleksander (17. 7. 1892)
748. Kunke Emil (11. 5. 1897)
749. Gurdak Jakób (16. 7. 1887)
750. Popielak Franciszek (23. 2. 1892)
751. Łada Stanisław (12. 3. 1891)
752. Cywka Paweł (3. 8. 1898)
753. Dziaba Karol (3. 11. 1889)
754. Rogowski Roman (9. 8. 1886)
755. Kurzer Rudolf (9. 11. 1898)
756. Szalast Jan (12. 6. 1886)
757. Martmlies Leopold (4. 6. 1888)
758. Potyka Julian (9. 1. 1893)
759. Karolczak Jan (12. 9. 1893)
760. Wierzbicki Tadeusz (26. 9. 1899)
761. Cyzer Izydor (7. 10. 1898)
762. Skonmrowski Leon (26. 6. 1892)
763. Wróbel Feliks (19. 11. 1885)
764. Pietraszak Ignacy (6. 3. 1898)
765. Piesiewicz Antoni (27. 7. 1893)
766. Musatow Grzegorz (2. 5. 1889)
767. Friedman Bolesław (20- 10. 1897)
768- Mazur Adam (16. 3. 1896)
769- Kozicki Włodzimierz (29. 11. 1887)
LISTA STARSZEŃSTWA OFICERÓW REZERWY PIECHOTY — PPOR.
770. Zajęć Franciszek (10. 10. 1889)
771. Retek Franciszek (12. 5. 1893)
772. Trojanowski Wojciech (3. 4. 1894)
773. Popiela Leon (5. 4. 1885)
774. Strzelczyk Walerjan (14. 4. 1888)
775. Berlicz-Berlinerblau Kazimierz (22. 9. 1388)
776. Ehrlich Albert (1. 3. 1894)
777. Grzenkowicz Józef (3- 4. 1896)
778. Michalunio Władysław Bronisław (11. 3. 1898)
779. Hendler Jakób (10. 12. 1893)
780. Bilek Mieczysław (18. 6. 1893)
781. Walker Michał (16. 1. 1896)
782. Modłiszewski Adam (13. 1. 1897)
783. Cichocki Marjan (23. 8. 1897)
784. Dattner Ludwik (8. 3. 1893)
785. Skory Aleksander (19. 9. 1886)
786. Gonet Józef (29. 12. 1886)
787. Krzywodębski Ignacy (2. 1. 1891)
788. Neuraann Kazimierz, mr. (13. 5. 1898)
789. Zalewski Józef (1. 8- 1892)
790. Leśniewski Władysław (9. 8. 1889)
791. Faska Jan (28. 8. 1893)
792. Zagórski Józef (16. 3. 1889)
793. Rejs Jan Aleksander (25. 6. 1893)
794. Zielski Jan (10. 5. 1883)
795. Dubicki Stanisław (26. 1. 1895)
796. Szymczakowski Zygmunt (4. 1. 1898)
797. Przetocki Marjan (26. 3. 1898)
798. Dropała Szczepan (17. 12. 1891)
799. Langwaldt Aleksander (9. 9. 1897)
800. Szwiling Paweł Konrad (15. 1. 1894)
801- Lewańczuk Zygmunt (15. 10. 1893)
802- Maciejewicz Jan (22. 12. 1889)
803. Gryczuk Grzegorz (23. 5. 1893)
804. Starzak Stanisław (28. 9- 1897)
805. Radłowski Jan Józef (27. 12. 1885)
806. Dzięciołowski Jan Marcin (26. 12. 1897)
807. Pryfke Gustaw (9- 8. 1886)
808. Partyka Jan (6. 9. 1895)
809- Żórawowicz Antoni (12. 1. 1888)
810- Krześniowski Stefan (28. 4. 1885)
811. Krasoń Jan (28. 4. 1888)
812. Urban Jan (1. 7. 1897)
813. Rola Ludwik (4. 8. 1893)
814. Sroka Franciszek (28- 8. 1893)
815. Piotrowicz Władysław (23. 10. 1887)
816. Kowalski Józef (8- 6. 1898)
817. Bildziukiewicz Michał (30. 10. 1893)
818. Kołodziej Leon Juljan (16. 11. 1896)
819. Buczyński Aleksander (28. 12. 1888)
820. Dąbrowski Juljan (17. 3. 1897)
821. Link Rudolf (29. 9. 1885)
822. Rzewuski Adolf (17. 12. 1892)
823. Reiss Alfred Rudolf (23. 12. 1887)
824. Wasserberg Wilhelm, dr. (26. 6. 1898)
825. Bereźnicki Władysław (31. 5. 1887)
826. Arcyz Bolesław (17. 3. 1894)
827. Albiński Teodor (7. 3. 1890)
828. Kacała Wacław (27. 9. 1899)
829. Mackiewicz Konstanty (3. 4. 1883)
830. Zinimermann Zygmunt (23. 2. 1897)
831. Freundlich Robert, dr. (26. 8. 1898)
832. Małecki Marceli (20. 10. 1892)
833. Blendowski Jan (27. 4. 1893)
834. Siciński Jerzy, dr. (8. 12. 1886)
835. Pantiuszkin Sergjusz (21. 10. 1891)
836. Kołt Józef, inż. (22. 11. 1897)
837. Rzadkosz Andrzej (9. 12. 1889)
838. Gołębiewski Józef (19. 4- 1895)
839. Rezler Zygmunt (9. 5. 1897)
840. Długoborski Mieczysław Edward (11. 10. 1885)
841. Lewinger Adolf (3. 7. 1898)
842. Friedel Józef (7. 12. 1895)
843. Suchorski Jerzy (16. 1. 1893)
844. Polak Wilhelm Kazimierz (5.7.1893)
845. Koreń Grzegorz (1. 5. 1893)
846. Kaltenberg Włodzimierz (24. 1. 1888)
847. Majewski Franciszek (9. 11. 1885)
848. Nowak Władysław (27. 5- 1893)
849. Beigel Juljan (25. 8. 1898)
850. Jakobskind Mieczysław (18. 11. 1897)
851. Kimel Mojżesz (13. 11. 1886)
852. Singer Izydor (3. 4. 1896)
853. Wójcik Jan (16. 8. 1896)
854. Paryzek Witold (10. 4. 1896)
856. Bogucki Mieczysław, dr. (10.11.1884)
857. Kwiatkowski Juljan (12. 4. 1889)
858. Żepij Jan (3- 1. 1890)
859. Wacławik Stefan (20. 12. 1893)
860. Niekrasz Tymoteusz (25- 8. 1892)
861. Wróblewski Antoni (26. 6- 1888)
862. Pawłowski Franciszek (29. 1. 1887)
863. Rotert Eugenjusz (23. 2. 1895)
864. Felczykowski Leon (18. 1. 1895)
865. Martusewicz Gustaw (9. 6. 1886)
866. Andrusicwicz Antoni (23. 8. 1891)
867. Hahn Tadeusz Grzegorz (26. 4. 1897)
868. Gzell Aleksander (30. 8. 1895)
869. Kukułka Czesław Hipolit (9. 7. 1894)
870. Henger Antoni (17. 9. 1898)
871. Bukraba Józef (13. 9. 1893)
872. Lewińsky Ryszard (5. 4. 1898)
873. Siemicński Stanisław (17. 11. 1894)
874. Własienko Włodzimierz (6. 7. 1897)
875. Mischiitz Herbert (15. 12. 1898)
876. Hanke Ludwik (6. 10. 1887)
877. Ganzke Bolesław (24. 3. 1888)
878. Kluczyński Edward (18. 8. 1890)
879. Żywociński Stanisław (29. 4. 1892)
880. Cieślicki Antoni (8. 4. 1888)
881. Reinisch Stefan (9. 9. 1888)
882. Chocianowicz Leon (8. 5. 1893)
883. Dembiczak Jau (6. 12. 1896)
884. Hochedlinger Karol Albert (8. 7.1881)
885. Ruszczyk Franciszek (1. 1. 1898)
886. Ostrowski Teodor (29. 6. 1886)
887. Jegier Aleksander (20. 2. 1883)
888. Taborski Józef (25. 3. 1896)
889. Andruchowicz Edmund (13. 11. 1897)
890. Kajetanowicz Zbigniew (17. 3. 1898)
891. Wojciechowski Stanisław (30. 1. 1894)
892. Szudek Wojciech (22. 3. 1888)
893. Białecki Józef (31. 1. 1896)
894. Wieliczko Michał (6. 11. 1883)
895. Kulikowski Jan (8. 9. 1892)
896. Iłowiecki Stanisław (22. 11. 1888)
897. Minuczyc Konstanty (16. 7. 1894)
898. Banaszkiewicz Emiljan (8. 8. 1893)
899. Nowobilski Jan (31. 8. 1887)
900. Łukaszewicz Mikołaj (24. 4. 1894)
901. Jasiukiewicz-Jefiinczik Jan (1.2.1894)
902. Suchan Rudolf (9. 4. 1898)
903. Kurz Michał (5. 1. 1897)
904. Frankowski Jan Władysław (1. 3. 1890)
905. Kossowski Leopold Józef (2. 4. 1902)
906. Stolarski Antoni (12. 5. 1890)
907. Grobelny Stanisław (2. 11. 1891)
908. Chrzastowski Zygmunt (8. 10. 1885)
909. Zabrodzki Antoni (18. 2. 1888)
910. Reinharz Chaiin (14. 1. 1896)
911. Horaczek Antoni (29. 12. 1898)
912. Koptiew Jerzy (10. 9. 1896)
913. Marcinowski Jan (6. 5. 1886)
914. Zajączkowski Jerzy (8. 11. 1897)
915. Cliadziński Eugenjusz (26. 12. 1893)
916. SchorrBertold (9. 3. 1898)
917. Wawrzyniak Jan (18. 10. 1898)
918. Roźdźeński Józef (15. 12. 1898)
919. Klonowski Bronisław Kazimierz (3. 9. 1887)
920. Freudcnheim Emil (4. 8. 1895)
921. Depowski Stanisław (27. 7. 1893)
922. Winiarski Aleksander (23. 2. 1893)
923. Teodorowicz Aleksy (29. 3. 1894)
924. Ordowski Stefan (13. 9. 1895)
925. Goszyk Jan Jerzy (7. 5. 1898)
926. Klose Feliks (21. 4. 1888)
927. Kamoda Jan (26. 7. 1886)
928. Cybulski Kazimierz (21. 2. 1886)
929. Wyka Franciszek (27. 6. 1896)
930. Ławacz Piotr Jerzy (4. 7. 1897)
931. Blauth Jerzy Adam (31. 1. 1898)
932. Sobkowiak Józef (20. 3. 1887)
933. Sotkiewicz Wacław Adam (13.9.1885)
934. Michałek Stanisław Tadeusz (7. 5. 1899)
935. Lisowski Włodzimierz (4. 12. 1895)
936. Hirschhaut Nachman, inż. (12. 6. 1898)
937. Szluha Klemens Teodor (23. 11. 1896)
938. Popiel Bronisław (2. 2. 1886)
939. Harasiewicz Antoni (11. 4. 1898)
940. Ciażyński Seweryn (17. 12. 1898)
941. Lipiński Andrzej (12. 4. 1898)
942. Birn Tadeusz (10. 4. 1898)
943. Skraba Jan (17. 1. 1897)
944. Zdrojkowski Eugenjusz (3. 12. 1891)
945. Romanowski Włodzimierz (15.6.1893)
946. Kozaczuk Michał (14. 8. 1896)
947. Stasiołek Józef (28. 11. 1892)
948. Perlberger Teodor, dr. (8. 1. 1897)
949. Narkiewicz-Jodko Włodzimierz Marjan (30. 12. 1890)
950. Klotz Kazimierz (26. 10. 1888)
951. Stilger Stanisław (10. 11. 1891)
952. Blechacz Józef (11. 12. 1891)
953. Staszewski Józef (28. 6. 1891)
954. Wikarski Józef (30. 8. 1887)
955. Nazaruk Józef (11. 3. 1886)
956. Tkaczyk Egon (9. 7. 1886)
957. Tarwid Aleksander (25. 1. 1885)
958. Wieczorek Władysław (7. 2. 1897)
959. Lubiński Franciszek Ludwik (2.4.1898)
960. Sułkowski Mikołaj (16. 6. 1894)
961. Tarczyński Kazimierz (25. 9. 1885)
962. Wittmann Franciszek (29. 11. 1898)
963. Gwóźdź Karol Stanisław (28. 1. 1899)
964. Maciejewski Jan (17. 10. 1892)
965. Nowicki Władysław (13. 1. 1893)
966. Łukaszewicz Antoni (18. 6. 1885)
967. Gawlikowski Stanisław (14. 4. 1893)
968. Mosiewicz Stanisław (28. 4. 1889)
969. Kiesiecki Piotr (22. 11. 1887)
970. Pasternakiewicz Józef (3. 6. 1893)
971. Karpiński Augustyn (10. 12. 1884)
972. Krasowski Wojciech (3. 5. 1899)
973. Iwaniuch Eljasz (27. 7. 1894)
974. Przestępski Władysław (18. 12. 1895)
975. Świerszczewski Jerzy (14. 12. 1897)
976. Missol August (6. 2. 1883)
977. Winter Adolf (20. 6. 1893)
978. Dąbrowski Adolf (18. 6. 1891)
979. Tokarczyk Stanisław (8. 7. 1898)
980. Bicly Piotr (11. 12. 1895)
981. Grzegorczyk Władysław (11. 6. 1898)
982. Biernacki Edward (7. 12. 1883)
983. Poreda Stanisław (9. 8. 1891)
984. Wilewski Franciszek (2. 4. 1884)
985. Łopatto Stefan (25. 1. 1889)
986. Korzeniowski Bohdan (9. 5. 1893)
987. Bujwid Stanisław (15. 11. 1888)
988. Załęski Henryk (8. 7. 1889)
989. Czekalski Roman (20. 12. 1894) .
990. Chrzanowski Witold Franciszek (14. 12. 1896)
991. Orłowski Józef (30. 4. 1897)
992. Colojescie Maurycy Andrzej (21. 8. 1892)
993. Sierakowski Tadeusz Edward (8. 10. 1892)
994. Malicki Edward (7. 4. 1885)
995. Skwirczyński Stanisław Jan (16.5.1898)
996. Piaskowski Adolf (2. 2. 1896)
997. Dybczyński Włodzimierz (la. 5. 1887)
998. Butkiewicz Józef (2. 7. 1888)
999. Satała Antoni (10. 1. 1897)
1000. Lewandowski Wacław (27. 2. 1889)
1001. Hubaj Michał (21. 10. 1898)
1002. Gryszkiewicz Napoleon (8. 9. 1885)
LISTA STARSZEŃSTWA OFICERÓW REZERWY PIECHOTY — PPOR.
1003. Ziajowski Mieczysław Franciszek, inż. (29. 1. 1902)
1004. Sać Marcin (26. 8. 1889)
1005. Rosen Henryk (4. 2. 1895)
1006. Kaczorowski Robert (26. 4. 1887)
1007. Litwin Ludwik (14. 1. 1898)
1008. Fenichel Jerzy (17. 8. 1898)
1009. Pawlak Tadeusz (9. 9. 1900)
1010. Orczykowski Eugenjusz (3. 1. 1897)
1011. Jaroszyk Józef .(12. 11. 1896)
1012. Starecki Adolf (30. 11. 1897)
1013. Wacławski Kazimierz (3. 3. 1893)
1014. Koziołek Jan (10. 5. 1893)
1015. Kandefer Władysław (1. 3. 1898)
1016. Łęczycki Mieczysław (18. 1. 1896)
1017. Daszkiewicz Kazimierz (25. 12. 1889)
1018. Pernak Mieczysław (30. 11. 1898)
1019. Buratowski Józef Władysław (2. 1. 1883)
1020. Ginalski Władysław Rudolf (22. 3. 1883)
1021. Widuch Piotr (29. 6. 1884)
1022. Kołodziejski Henryk, dr. (13. 7. 1884)
1023. Lipiński Ludwik (19. 8. 1884)
1024. Górkiewicz Eugenjusz (18. 7. 1885)
1025. Horbatowski Lucjan, inż. (8. 9. 1885)
1026. Szafrański Władysław (5. 12. 1890)
1027. Himmelblau Józef (7. 11. 1891)
1028. Josef Mojżesz (13. 10. 1893)
1029. Krassowski Józef Aleksander (19. 3. 1896)
1030. Taborski Wincenty, dr. (5. 4. 1885)
1031. Petrus Franciszek, mr. (3. 11. 1898)
1032. Kaim Stanisław (9. 9. 1898)
1033. Herchenreder Ludwik (11. 1. 1899)
1034. Stańczyk Konstanty (11. 3. 1893)
1035. Rudnicki Stanisław (29. 12. 1884)
1036. Barszcz Piotr Paweł (7. 6. 1898)
1037. Stimm Maks (25. 1. 1898)
1038. Czechowski Zygmunt (10. 8. 1889)
1039. Kapołka Franciszek Piotr. (1. 8. 1898)
1040. Petters Hilary Józef CS.2. 1898)
1041. Bąkowski Konrad (26T 11. 1884)
1042. Rubel Jan (22. 11. 1893)
1043. Salecki Stanisław (25. 3. 1890)
1044. Kwieciński Piotr Wacław (15.10. 1900)
1045. Cisowski Eugenjusz (13. 11. 1900)
1046. Żgiet Wacław (28. 9. 1895)
1047. Chinurkowski Tomasz (21. 12. 1885)
1048. Szafir Aleksander Teofil (3. 2. 1897)
1049. Stawiński Tadeusz (ib. 12. 1892)
1050. Karpowicz Jan (12. 6. 1883)
1051. Malczewski Antoni (28. 6. 1895)
1052. Stępiński Wacław (17. 4. 1886)
1053. Konaszewski Tadeusz (21. 9. 1896)
1054. Sarama Józef (19. 3. 1898)
1055. Friedeman Józef (1. 8. 1900)
1056. Gródecki Włodzimierz (3. 9. 1884)
1057. Jakubielski Ludwik (7. 9. 1895)
1058. Sławikowski Karol (8. 12. 1896)
1059. Korab Jan (6. 9. 1898)
1060. Wiśniowski Zygmunt (22. 4. 1898)
1061. Jurago Wincenty Jerzy (24. 4. 1897)
1062. Mianowski Tadeusz (18. 2. 1899)
1063. Winiarski Michał (28. 9. 1883)
1064. Pietkiewicz Albin (14. 3. 1895)
1065. Szydłowski Marjan (25. 3. 1898)
1066. Straszyński Stefan (22. 8. 1898)
1067. Horowitz Markus (11. 12. 1895)
1068. Bocheński Adam (31. 5. 1897)
1069. Plewnia Jan Paweł (27. 6. 1899)
1070. Gołonkiewicz Szczepan (18. 12. 1890)
1071. Weber Wacław (23- 11. 1891)
1072. Gil Czesław (22. 1. 1892)
1073. Kawecki Stanisław (10. 4. 1892)
1074. Kunowicz Józef (21. 3. 1893)
1075. Włodarczyk Stefan (10. 5. 1892)
1076. Lichoniewicz Stanisław (11. 3. 189Ó)
1077. Cieślar Jerzy (25. 4. 1895)
1078. Zabłocki Wiktor, inż. (10. 1. 1896)
1079. Bogajski Wacław (23. 9. 1885)
1080. Pietraszko Józef (28. 4. 1886)
1081. Gugulski Alfred (2. 6. 1896)
1082. Grucelski Stanisław (21. 5. 1895)
1083. Rewkowski Józef Juljan Kazimierz (12. 8. 1891)
1084. Szlawas Stanisław (17. 4. 1895)
1085. Kowalski Witold (11. 3. 1886)
1086. Lehman Romuald (22. 9. 1889)
1087. Bałys Franciszek (4. 11. 1890)
1088. Zielecki Konstanty (24. 11. 1891)
1089. Szczygłowicz Walerjan (15. 12. 1891)
1090. Cynalewski Feliks (6. 2. 1891)
1091. Załęski Apolinary (14. 2. 1891)
1092. Kiec Piotr (8. 1. 1896)
1093. Tolłoczko Edward (11. 11. 1885)
1094. Opacki Bronisław Izydor (5. 2. 1895)
1095. Kaczmarski Henryk (16. 10. 1896)
1096. Ząbkowski Marjan (19. 8. 1895)
1097. Hoppeu Jerzy (23. 3. 1891)
1098. Ferber Karol (20. 7. 1895)
1099. Sieczko Piotr (15. 6. 1891)
1100. Supernak Piotr (4. 12. 1887)
1101. Kirschbaum Samuel (11. 12. 1890)
1102. Machalski Władysław (27. 6. 1897)
1103. Kurzewski Edmund (16. 11. 1893)
1104. Benit Bronisław (19. 5. 1898)
1105. Suzin Henryk (15. 8. 1890)
1106. Leśniewski Antoni (4. 2. 1892)
1107. Ziółkowski Tomasz (29. 12. 1899)
1108. Bielski Eugenjusz (4. 6. 1888)
1109. Jansa Franciszek (28. 1. 1895)
1110. Żurakowski Bolesław (15. 12. 1897)
1111. Knab Fryderyk (10. 3. 1895)
1112. Michalik Józef (27. 1. 1898)
1113. Rothwein Józef, dr. (15. 5. 1896)
1114. Korski Antoni Mikołaj Adam, dr. (17. 5. 1897)
1115. Piecul Szczepan (25. 12. 1887)
1116. Idee Ludwik (7. 4. 1897)
1117. Hauser Tadeusz Marjan, dr.(16. 1. 1899)
1118. Pacewicz Aleksander (24. 8. 1894)
1119. Milkowski Stefan Bolesław, mr. (23. 9. 1897)
1120. Daszkiewicz Józef (16. 3. 1884)
1121. Wojtuń Józef Joachim Benedykt (20. 3. 1898)
1122. Tałajko Aleksander (23. 7. 1893)
1123. Petuch Bolesław (9. 1. 1892)
1124. Minkiewicz Antoni (27. 7. 1885)
1125. Jędrzejewski Bronisław (11. 5. 1894)
1126. Krysa Michał (29. 9. 1896)
1127. Kurzeja Antoni Alojzy (18. 11. 1898)
1128. Sztiussi Wiktor (4. 9. 1895)
1129. Urbański Mieczysław (7. 11. 1897)
1130. Małasiewicz Edward (31. 8. 1886)
1131. Frisch Karol Jerzy (30. 1. 1899)
1132. Kowalski Józef (1. 1. 1895)
1133. Stefanowicz Jakób (25. 7. 1898)
1134. Rybicki Kazimierz (4. 6. 1898)
1135. Wagner Marjan (15. 12. 1894)
1136. Kowalski Szczęsny (19. 7. 1890) ¦
1137. Kowalski Antoni (24. 4. 1893)
1138. Isakow-Mosakowski Leon (30.5-1893)
1139. Taube Artur (15. 12. 1894)
1140. Szczepanik Stanisław (8. 5. 1897)
1141. Ptaszyński Zygmunt, mr. (5. 2. 1893)
1142. Śląski Henryk Jan, mr. (13. 6. 1897)
1143. Stoczewski Rajmund (20. 3. 1893)
1144. Mirecki Stefan, dr. (14. 12. 1898)
1145. Iwanczewski Longin (28. 12. 1894)
1146. Trasenberg Franciszek (12. 1. 1890)
1147. Siemienowicz Wincenty (1. 8. 1893)
1148. Zwerdling Mojżesz (10. 7. 1899)
1149. Matusewicz Jerzy (6- 5. 1891)
1150. Adler Herman (16. 4. 1896)
1151. Rappaport Jakób (6. 10. 1898)
1152. Grabowski Józef (19. 3. 1895)
1153. Kopeć Mateusz (3. 9. 1887)
1154. Surko Aleksander (20. 10. 1895)
1155. Topoliński Jan, mr. (15. 10. 1894)
1156. Kurczewski Mieczysław (22. 3. 1892)
1157. Kotlubaj Ludwik (12. 6. 1898)
1158. Wodziański Piotr (1- 11. 1894)
1159. Skirmunt Zygmunt (2. 5. 1883)
1160. Stupnicki Adam, inż. (12. 12. 1898)
1161. Sawicki Tadeusz (8. 4. 1894)
1162. Schon Adolf Marjan (9. 5. 1897)
1163. Frąckiewicz Eugenjusz (1. 8. 1883)
1164. Fischler Józef (22. 10. 1897)
1165. Zirkwitz Eryk, mr. (24. 10. 1893)
1166. Ryniejski Jan (12. 7. 1896)
1167. Niemczyk Stefan (27. 6. 1898)
1168. Mackiewicz Wacław (22. 9. 1894)
1169. Czerwiński Witold (28. 2. 1898)
1170. Bosowski Leopold (14. 11. 1898)
1171. Waleszyński Anzelm (23. 2. 1884)
1172. Leśniowski Leon (21. 2. 1899)
1173. Radlicki Ignacy (1. 2. 1892)
1174. Woroniec Stefan (29. 3. 1884)
1175. Dąbrowski Edward (13. 3. 1893)
1176. Dulczewski Konstanty (6. 3. 1896)
1177. Mossakowski Józef (25. 9. 1897)
1178. Jarolin Edmund Henryk Karol (4. 4. 1898)
1179. Kozerski Marjan (22. 8. 1883)
1180. Zakrzewski Aleksander (17. 11- 1885)
1181. Bahrynowski Tadeusz (7. 6. 1886)
1182. Budkiewicz Micbał (6. 7. 1886)
1183. Wężyk Tadeusz (9. 7. 1886)
1184. Kreczko Włodzimierz (12. 4. 1889)
1185. Grondowski Albin (23. 8. 1891)
1186. Wojciechowski Bronisław (2. 9- 1891)
1187. Adamowicz-Taranda Michał (16. 10. 1891)
1188. Lisok Filip (14. 4. 1892)
1189. Podwiński Jan (16. 5. 1892)
1190. Wilgusiuski Leon (16. 2. 1898)
1191. Cholewa Zygmunt, mr. (11-3.1899)
1192. Krupa Edward (6. 10. 1887)
1193. Stanisławski Jan (23. 4. 1893)
1194. Gede Ewald Fryderyk (23. 9. 1894)
1195. Szuchniewicz Stanisław (12.2. 1893)
1196. Maksimenko Leon (12. 6- 1887)
1197. Lewandowski Jerzy Aleksander (2. 2. 1895)
1198. Kliszcz Platon (17. 4. 1884)
1199. Makowski Gracjan (22. 11. 1894)
1200. Józefczak Józef, inr. (31. 1. 1897)
1201. Kochański Władysław (24. 1. 1897)
1202. Arciszewski Antoni (9. 1. 1893)
1203. Bartuś Stefan (18. 4. 1898)
1204. Narbutowicz Mikołaj (22. 9. 1893)
1205. Rypniewski Marjan (21. 9. 1895)
1206. Volkmann Artur (S. 9. 1897)
1207. Więckiewicz Jan (11. 1. 1896)
1208. Burzyński Stefan Jan (4. 1. 1899)
1209. Zabłocki Jan (21. 1. 1900)
1210. Niedenthal Adam Ignacy (31.7-1898)
1211. Urbanowicz Karol (3. 2. 1895)
1212. Bark Paweł 16. 6. 1896)
1213. Krupe Leon Wojciech (24. 4. 1895)
1214. Talejko Wincenty (1. 8. 1884)
1215. Sarłaj Aleksy (21. 8. 1887)
1216. Majewski Witold (10- 9. 1891)
1217. Wołożyński Leon (11. 4. 1895)
1218. Grek Serwiljusz Juljusz Karol, dr. (20. 6. 1897)
1219. Mirosz Antoni (10. 1. 1898)
1220. Kalinowicz Konstanty (28. 12. 1897)
1221. Wieszczycki Jan (11- 2. 1900)
1222. Witt Bertram (2. 8. 1891)
1223. Balawelder Artur Bronisław (8. 7- 1888)
1224. Niedziela Wincenty (15. 7. 1899)
1225. Popiołek Frydolin (31. 3. 1899)
1226. Świdowski Antoni (27. 11. 1899)
1227. Krawczyk Stefan (26. 8. 1895)
1228. Kołodziej Władysław Wojciech, inż.(25. 6. 1898)
1229. Gawlicki Tomasz (21. 12. 1897)
1230. Cholewa Gustaw (18- 5. 1899)
1231. Pawlus Józef Bronisław (28.11.1898)
http://www.wbc.poznan.pl/dlibra/doccont ... 3&dirids=1
Avatar użytkownika
jerzy
Kreator Forum
Kreator Forum
Medale: 2
Twórca indeksów (2)

WP- Oficerowie Rezerwy 1934 r. (9)

Postprzez jerzy » 27.01.2010

LISTA STARSZEŃSTWA OFICERÓW REZERWY PIECHOTY — PPOR.
37
1232. Iwkowski Mikołaj (8. 12. 1890)
1233. Łęczyński Bronisław Józef (12.5.1898)
1234. Horbaczewski Witold (8. 4. 1892)
1235. Pieńkowski Sergjusz (11. 11. 1893)
1236. Lenyszyn Michał (21. 11. 1898)
1237. Linkowski Adam (15. 11. 1893)
1238. Suchecki Stanisław Bonifacy (11. 6. 1887)
1239. Żabiński Aleksander (21. 1. 1896)
1240. Kłosowski Stanisław (13. 8. 1888)
1241. Nowohoński Ryszard (10. 5. 1893)
1242. Grutzmacher Antoni (12. 6. 1898)
1243. Zarzycki Karol (8. 11. 1900)
1244. Latnensdorf Jakób (6. 2. 1899)
1245. Spirydonow Eugenjusz (31. 10t 1895)
1246. Urbanowicz Jan (2. 4. 1896)
1247. Sieniieniako Włodzimierz (11.1.1889)
1248. Herman Józef (30- 6. 1884)
1249. Kornatowski Jan (8. 5. 1893)
1250. Chodkiewicz Leonard 12. 1894)
1251. Ruchalski Alojzy (15. 10. 1894)
1252. Metter Aleksander (27. 2. 1899)
1253. Japa Mieczysław, dr. (14. 1. 1899)
1254. Zemanek Franciszek (6. 7. 1883)
1255. Brynicki Erwin (10. 3. 1899)
1256. Narkiewicz-Jodko Władysław (1. 10. 1887)
1257. Reindl Wacław (10. 5. 1890)
1258. Gabryś Franciszek (24. 12. 1898)
1259. Szatunow Edward (10. 5. 1895)
1260. Luft Sacher (1. 8. 1899)
1261. Perko Włodzimierz (15. 7. 1889)
1262. Jodynis Jan (5. 2. 1897)
1263. Simiński Tadeusz, mr. (17. 1. 1899)
1264. Siawciłło Józef (20. 12. 1897)
1265. Miłwić Edwin (21. 4. 1890)
1266. Braniewicz Adam (10. 12. 1898)
1267. Kozłowski Janusz (28. 9. 1887)
1268. Buksman Antoni (23. 3. 1896)
1269. Hankiewicz Wacław (23. 8. 1896)
1270. Żukowicz Leon (13. 11. 1893) (16. 3. 1901)
1273. Pobłocki Kazimierz (13. 8. 1898)
1274. Hoffmann Józef (14. 2. 1900)
1275. Janczyszyn Eugenjusz (14. 12. 1899)
1276. Jurkiewicz Konstanty Marceli (6. 8. 1893)
1277. Usajewicz Franciszek (15. 4. 1893)
1278. Rust Leon (27. 4. 1892)
1279. Dobrzański Zygmunt (4. 1. 1895)
1280. Borysewicz Bronisław (19. 12. 1884)
1281. Bigo Zbigniew Bronisław (6. 9. 1899)
1282. Kuczmierowski Kazimierz (8. 9. 1892)
1283. Ryglowski Kazimierz (21. 1. 1898)
1284. Minkiewicz Januarjusz Wacław (15. 8. 1895)
1285. Kazimierowicz Antoni (30. 11. 1888)
1286. Wasylkiewicz Aleksander (27. 2. 1898)
1287. Hanasz Stanisław (14. 10. 1899)
1288. Dowgiałło Jerzy (23. 4. 1886)
1289. Burstin Eugenjusz (21. 8. 1896)
1290. Klepacki Stanisław (20. 6. 1894)
1291. Kaczmarek Franciszek (7. 8. 1899)
1292. Freundlich Ludwik, dr. (4. 5. 1898)
1293. Kręgiel Jan (31. 12. 1896)
1294. Lewicki Stefan (6. 1. 1896)
1295. Jarmonik Aleksander (5. 8. 1892)
1296. Łocki Roman (2. 8. 1895)
1297. Czech Mieczysław (22. 4. 1898)
1298. Benbenek Józef Antoni (16. 3. 1898)
1299. Słomczyński Adam, dr. (14. 12. 1899)
1300. Jesionowski Zygmunt (29. 12. 1897)
1301. Krosowski Jan ( 1900)
1302. Biesiadecki Jan (10. 2. 1898)
1303. Zimnawoda Henryk (6. 3. 1898)
1304. Patlewicz Jan Antoni (24. 5. 1898)
1305. Azarewicz Zygmunt (1. 7. 1894)
1306. Giecewicz Anatol (1. 12. 1889)
1307. Mackiewicz Józef (14. 3. 1896)
1308. Michejda Alfred (12. 2. 1885)
1309. Dubowski Aleksander (30. 3. 1892)
1310. Freundling Leon (6. 2. 1898)
1311. Wróbel Zdzisław Marjan, dr.(22. 9. 1898)
1312. Dziwisz Władysław (10. 12. 1898)
1313. Tarkowski Henryk (15. 5. 1897)
1314. Zeniuk Adolf (14. 4. 1894)
1315. Banaśkiewicz Włodzimierz (10.2.1888)
1316. Maliczuk Mikołaj (18. 9. 1893)
1317. Rosiński Stanisław (6. 5. 1897)
1318. Orłowski Wincenty (3. 2. 1893)
1319. Olszewski Witold (22. 4. 1896)
1320. Wajdwicz Stanisław (14. 8. 1894)
1321. Nowak Kazimierz (3. 10. 1898)
1322. Trębiiki Henryk (19. 1. 1898)
1323. Dytrych Marjan (15. 1. 1900)
1324. Głuszeń Michał (20. 3. 1891)
1325. Stopa Józef (12. 3. 1899)
1326. Gruchel Augustyn (22. 8. 1883)
1327. Tynichiewicz Aleksander (17. 5. 1887)
1328. Kuszell Jerzy (27. 8. 1896)
1329. Milewski Marceli (26. 4. 1888)
1330. Galie Henryk (15. 1. 1887)
1331. Biernacki Władysław (12. 1. 1895)
1332. Czarnecki Jan (15. 5. 1892)
1333. Briesemeister Leon (25. 11. 1889)
1334. Kantonistow Mikołaj (1. 4. 1895)
1335. Kopczyński Józef (10. 7. 1897)
1336. Gulewicz Włodzimierz (16. 3. 1894)
1337. Roszek Jan Stanisław, dr. (5. 6. 1896)
1338. Korski Stefan Wilhelm (17. 4. 1898)
1339. Echaust Ludwik (18. 8. 1897)
1340. Borucki Bronisław (16. 8. 1884)
1341. Śliwka Henryk (15. 7. 1898)
1342. Cieślewski Tadeusz (17. 4. 1895)
1343. Tupalski Bolesław (14. 3. 1894)
1344. Gruszczyński Franciszek Teofil (9. 10. 1887)
1345. Węcławowicz Henryk Piotr (31. 10. 1893)
1346. Prusinkiewicz Witold Celestyn (15. 7. 1896)
1347. Nesterowicz Kazimierz (12. 2. 1895)
1348. Kontowt Tomasz (9. 2. 1893)
1349. Montygierd-Łojbo Eugenjusz Józef (4. 3. 1887)
1350. Szawluk Bolesław (26. 9. 1896)
1351. Kuhner Otto (14. 3. 1895)
1352. Żeglicki Tadeusz (2. 10. 1899)
1353. Kopacewicz Walerjan (3. 10. 1896)
1354. Miedziański Edward Tadeusz (25. 12. 1899)
1355. Strojnowski Antoni (10. 1. 1886)
1356. Tomiałojć Piotr (25. 4. 1895)
1357. Mykitiuk Trofim (1. 7. 1889)
1358. Kotowicz Stanisław (21. 2. 1893)
1359. Sadowski Bazyli (27. 2. 1892)
1360. Młochowski Kazimierz (9. 4. 1894)
1361. Czaczkowski Bronisław (7. 9. 1894)
1362. Mierzejewski Wincenty (19. 4. 1892)
1363. Kowalewski Aleksander (28. 8. 1894)
1364. Gołaszewski Wincenty (24. 3. 1891)
1365. Rolka Ignacy (25. 8. 1886)
1366. Hapoński Józef Jan (19. 3. 1900)
1367. Buczacki Jan (10. 9. 1893)
1368. Zieliński Jan (24. 1. 1897)
1369. Rosiński Henryk (16. 1. 1883)
1370. Olbrich Korneljusz Marjan (18.5.1899)
1371. Rubaszewski Gordjan (2. 1. 1886)
1372. Godycki-Ćwirko Józef (14. 4. 1893) ,
1373. Głazowski Zygmunt Stanisław (3. 5. 1898)
1374. Trzmiel Stanisław (16. 2. 1899)
1375. Pawliszewski Bolesław (1. 1. 1892)
1376. Rutkowski Seweryn (7. 1. 1884)
1377. Bieńko Leon (13. 8. 1883)
1378. Korzeniowski Adolf (16. 5. 1896)
1379. Czyrski Michał (14. 9. 1896)
1380. Ittar Igin Benedykt Juljusz Werjan (25. 4. 1890)
1381. Koman Antoni Korneljusz (7. 4. 1899)
1382. Jankowski Władysław (9. 3. 1892)
1383. Woźniak Konrad (7. 1. 1899)
1384. Czarnocki Aleksy (17. 6. 1884)
1385. Kalinowski Teodor ( 29. 10. 1884)
1386. Szyszło Olgierd (27. 6. 1893)
1387. Walloschke Fryderyk, dr. (2.11.1898)
1388. Bury Jan Władysław (18. 6. 1886)
1389. Drozd Grzegorz (26. 10. 1894)
1390. Sawicki Stefan (22. 10. 1886
1391. Szydelski Oktawjan (3. 4. 1891)
1392. Werbel Zygmunt (13. 10. 1891)
1393 .Huczek Andrzej (16. 1. 1896)
1394. Kalemba Henryk (15. 7. 1899
1395. Berezowski Zygmunt (23. 5. 1892)
1396. Rogoliński Kazimierz Antoni (30. 6. 1895)
1397. Laskowski Paweł Marian (15.1-1894)
1398. Krajewski Leopold (12. 11. 1886)
1399. Gulajew Piotr (22. 12. 1895)
1400. Paszkiewicz Grzegorz (14. 11. 1894)
1401.Tomczyk Józef (18. 1. 1894)
1402. Pajewski Tadeusz, mr. (17. 12. 1894)
1403. Wojtkiewicz Józef (21. 2. 1895)
1404. Mostowski Tadeusz Dominik (17. 3. 1894)
1405.Brenejzen Rudolf (10. 7. 1894)
1406. Genge Marjan (1. 3. 1890)
1407. Patejuk Adam (7. 5. 1895)
1408. Witkiewicz Jan (8. 2. 1899)
1409. Ruciński Edward (17. 9. 1889)
1410. Pietraszewski Włodzimierz (31.3.1895)
1411. Kohsling Stefan Apolinary, inż. (20. 2. 1901)
1412. Smolicz Wieńczysław (20. 8. 1894)
1413. Rodziewicz Zenon (30. 5. 1892)
1414. Kozłowski Edmund (27. 10. 1888)
1415. Serwoński Henryk (9. 4. 1899)
1416. Curyło Piotr (23. 5- 1897)
1417. Klimczak Marjan Alojzy (16.7.1898)
1418. Horbacewicz Józef (7. 4. 1895)
1419. Pokora Stanisław Paweł (2. 4. 1893)
1420. Romańczuk Teodor (8. 6. 1896)
1421. Ostrowski Jerzy (24. 8. 1893)
1422. Szołomicki Michał (15. 7. 1897)
1423. Malukiewicz Zygmunt (21. 1- 1893)
1424. Ryllman Aleksander Konstanty (11. 3. 1898)
1425. Popławski Zenon (30. 12. 1893)
1426. Ciepiela Jan (5. 6. 1887)
1427.Turski Stanisław (10. 1. 1892)
1428. Małachowski Kazimierz (1. 3. 1897)
1429. Rutkowski Antoni (5. 2. 1895)
1431. Pawłowicz Jan (6. 1. 1896)
1432. Demjaniuk Andrzej (23. 10. 1897
1433. Korsak Bolesław (17. 12. 1888)
1434.Żegilewicz Wacław (21. 11. 1896)
1435. Dubrowski Stanisław (14. 1. 1893)
1436. Trejgiel Włodzimierz (25. 10. 1896)
1437. Siemieniako Mikołaj (3. 12. 1894)
1438. Falęcki Eugenjusz (5. 12. 1897)
1439. Guterman Samuel (30- 9. 1897)
1440. Giersberg Marjan (7. 9. 1887)
1441. Bytomski Wojciech (21. 1. 1890)
1442. Baran Mieczysław (24. 6. 1898)
1443. Rubaszewski Marjan Emanuel (2. 8. 1899)
1444. Sopotnicki Stanisław (30. 6. 1884)
1445. Opałko Bogumił (24. 10. 1898)
1446. Biały Roman, mr. (4. 8. 1897)
1447. Soczyński Zygmunt (29. 1. 1894)
1448. Baczyński Adam Jan (24. 12. 1899)
1449. Ptasiński Stanisław (8. 5. 1899)
1450. Stępkowski Wiktor (19. 1. 1898)
1451. Sternbach Dawid (5. 11. 1898)
1452. Warth Ludwik (1. 8. 1889)
1453. Klein Włodzimierz (20. 6. 1885)
1454. Krzywiec Stanisław (23. 4. 1898)
1455. Chrzczonowicz Wacław (19.8.1888)
1456. Knieszner Rudolf (6. 2. 1899)
1457. Zając Wsiewołod (14. 5. 1896)
LISTA STARSZEŃSTWA OFICERÓW REZERWY PIECHOTY — PPOR.
1458. Łuczycki Michał Wacław (20-9.1895)
1459. Piechowski Bolesław (5. 5. 1898)
1460. Górecki Tadeusz Fortunat (31-5.1885)
1461. Grabowski Karol (14. 11. 1890)
1462. Grott Edmund (5. 8. 1899)
1463. Lissowski Jan (1. 7. 1887)
1464. Pollak Alfred (20. 4. 1899)
1465. Akusok Mikołaj (9. 12. 1896)
1466. Rybczyński Bohdan (10. 8. 1893)
1467. Gryc Józef (6. 10. 1896)
1468. Brogowski Henryk Tadeusz (15. 12. 1896)
1469. Kujawski Zenon (20. 6. 1896)
1470. Antychowicz Paweł (11. 12. 1888)
1471. Leśkiewicz Bohdan (24. 1. 1894)
1472. Kubik Stanisław (19. 10. 1886)
1473. Tomaszewski Zygmunt, inż. (20. 12. 1893)
1474. Jamróg Stanisław (6. 5. 1899)
1475. Miga Władysław (21. 9. 1899)
1476. Borysowski Seweryn (6. 4. 1886)
1477. Grabek Michał (3. 8. 1891)
1478. Derecki Leonard Stanisław (5. 11. 1891)
1479. Lutostański Aleksander (2. 10- 1892)
1480. Baraban Aleksander (7. 9. 1896)
1481. Berent Roman (13. 8. 1896)
1482. Maniszewski Henryk (2. 7. 1898)
1483. Rynkiewicz Edward (31. 8. 1889)
1484. Arcimionok Joachim (22. 9. 1886)
1485. Ostrowski Marjan, dr. (24. 12. 1899)
1486. Muller Stefan (18. 8. 1897)
1487. Nawrocki Czesław (16. 3. 1883)
1488. Markowicz Adolf (9. 6. 1897)
1489. Podoski Tadeusz Marjan Adam (8. 4. 1899)
1490. Korzeniowski Sylwester Aleksander (8. 12. 1894)
1491. Łucki Michał (17. 2. 1897)
1492. Strzelecki Kazimierz (21. 5. 1900)
1493. Łukaszewicz Anatol (15. 7. 1890)
1494. Ostrowski Grzegorz (8. 10. 1896)
1495. Luberacki Zygmunt (3. 5. 1895)
1496. Michałkowski Władysław (21.5.1898)
1497. Pleskacz Józef '11. 5. 1883)
1498. Osmólski Leopold (26. 12. 1897)
1499. Chorąży Karol (19- 2. 1898)
1500. Krassowski Stefan (11. 3. 1893)
1502. Piotrowicz Konstanty (17. 9. 1898)
1503. Majewski Bazyli (29. 10- 1889)
1504. Kaźmierczak Aleksander (29. 1. 1896)
1505. Palędzki Leszek (8. 7. 1899)
1506. Kozłowicz Włodzimierz (12. 11. 1894)
1507. Sudlitz Czesław, inż. (17. 5. 1900)
1508. Tymowski Stanisław (8. 5. 1890)
1509. Lubieński Feliks (23. 8. 1893)
1510. Kopp-Kowalski Bolesław (31. 7. 1886)
1511. Sierosławski Edmund (8. 10. 1898)
1512. Dorotko-Darowski Antoni (4. 1. 1896)
1513. Halicki Konstanty (20. 2. 1890)
1514. Winnicki Bolesław (26. 5. 1887)
1515. Romanowski Józef (27. 7. 1891)
1516. Deresz Antoni, mr. (15. 1. 1892)
1517. Fiedorowicz Jerzy (8. 2. 1894)
1518. Hulpowski-Szulc Gustaw (26. 2. 1895)
1519. Jonanis Jan (19. 4. 1897)
1520. Naruszenców Aleksander (14. 12. 1887)
1521. Miszke Stanisław Jarosław (25. 7. 1898)
1522. Glejch Aleksander (31. 8. 1897)
1523. Szegidewicz Jakób (29. 11. 1893)
1524. Kuksewicz Konstanty (25. 12. 1898)
1525. Sobolewski Walerjan (10. 12. 1896)
1526. Szujecki Mieczysław (6. 9. 1895)
1527. Pyla Józef (4. 2. 1899)
1528. Maresz Tadeusz (29. 12. 1895)
1529. Biernacki Stefan Walerjan (5. 8. 1896)
1530. Czabański Antoni (14. 9. 1898)
1531. Hajkowski Włodzimierz (26. 10. 1887)
1532. Drzewicki Józef (12. 3. 1891)
1533. Szuper Aleksander (2. 3. 1895)
1534. Masłowski Klemens (29. 8. 1895)
1535. Jabłoński Stanisław (20. 11. 1899)
1536. Szawłowski Franciszek (18. 9. 1889)
1537. Przezdziecki Franciszek (17. 9. 1894)
1538. Berszakiewicz Aleksander Jan (14. 7. 1899)
1539. Fryś Franciszek (28. 9. 1900)
1540. Dreck Stanisław (20- 3. 1895)
1541. Bluj Konstanty (26. 11. 1891)
1542. Matuszewicz Aleksander (31. 8. 1895)
1543. Wilczewski Leon (10. 9. 1896)
1544. Baliński Andrzej (30. 11. 1894)
1545. Woydyno Jan (12. 4. 1899)
1546. Paszkiewicz Aleksander (2. 7. 1899)
1547. Wierzejski Franciszek Marjan (3. 12. 1893)
1548. Kwaśniewski Piotr (26. 8. 1895)
1549. Leszkiewicz-Zienowicz-Olpiński Józef (11. 4. 1889)
1550. Niedźwiałowski Bohdan (24. 2. 1895)
1551. Szubert Jan (26. 9. 1898)
1552. Tomasik Mieczysław (10. 2. 1893)
1553. Ryży Paweł (29. 11. 1893)
1554. Koślacz Feliks Edmund (16. 11. 1894)
1555. Szczepański Stanisław (9. 12. 1896)
1556. Olczak Jan (14. 2. 1897)
1557. Kowalewski Mieczysław Antoni (13. 10. 1888)
1558. Wolfson Hirsz (9. 11. 1895)
1559. Grzyb Bernard (15. 8. 1898)
1560. Wisznijfoski Piotr (31. 1. 1890)
1561. Domiński Tadeusz (19. 12. 1893)
1562. Wilniewczyc Juljan (21. 1. 1888)
1563. Stradczuk Mikołaj (18. 5. 1896)
1564. Gularski Czesław (20. 7. 1897)
1563. Samlicki Marjan (29- 10. 1899)
1566. Walkowiak Tomasz (6. 3. 1896)
1567. Bakalczuk Stefan (26. 12. 1896)
1568. Hap Ignacy (31. 12. 1898)
1569. Osiński Antoni (4. 12. 1888)
1570. Szmidt Juljusz (25. 8. 1893)
1571. Hajdul Kazimierz (4. 9. 1895)
1572. Kołłątaj Wcław (31. 10. 1895)
1573. Ofiarski Stanisław (15. 4. 1893)
1574. Niepokulczycki Mieczysław
(12. 3. 1893)
1575. Gałczyński Lucjan (13. 12. 1894)
1576. Chojnicki Zygmunt Eligjusz (1. 12. 1895)
1577. Dawidowicz Włodzimierz (17. 8. 1892)
1578. Bednaruk Antoni (8. 3. 1894)
1579. Kurtz Bronisław (4. 7. 1900)
1580. Widera Karol (22. 12. 1887)
1581. Kuczyński Stanisław (24. 2. 1897)
1582. Czernicki Roman (25. 5. 1897)
1583. Barta Zygmunt (20. 3. 1899)
1584. Weychert Norbert Jerzy (31. 10. 1896)
1585. Jurkiewicz Ryszard (29. 6. 1898)
1586. Stosio Jan (4. 9. 1895)
1587. Kuźmiński Dymitr (11. 2. 1886)
1588. Olicki Karol (29. 9. 1898)
1589. Michalczyk Ryszard (23. 12. 1898)
1590. Natanek Antoni (2. 6. 1900)
1591. Zdorowienko Anatol (18. 10. 1884)
1592. Nowacki Leonard (6. 11. 1891)
1593. Golnik Wacław (18. 4. 1898)
1594. Sobolewski Antoni (28. 5. 1893)
1595. Ostaszkiewicz Marjan (12. 3. 1897)
1596. Roinejko Mikołaj (19- 9. 1895)
1597. Kolarczyk Józef (10. 2. 1898)
1598. Klette Micbał (20. 2. 1897)
1599. Mizerski Jakób Władysław (25.7.1894)
1600. Orzechowski Edward (3. 12. 1883)
1601. Dukalski Maksym Feliks (18.11.1884)
1602. Dawidowski Jan (31. 1. 1897)
1603. Muszkat Tadeusz, inż. (23. 2. 1897)
1604. Szymański Wilhelm (19. 4. 1892)
1605. Halicki Piotr (21. 10. 1884)
1606. Tymiński Józef (27. 5. 1894)
1607. Bodytko Stanisław (18. 11. 1900)
1608. Kiersnowski Jan (12. 5. 1891)
1609. Tendziagolski Józef (20. 2. 1897)
1610. Guzowski Alfons (7. 12. 1899)
1611. Sieliwończyk Jerzy (7. 4. 1894)
1612. Buchalski Florjan (11. 5. 1898)
1613. Abramowicz Feliks (17. 2. 1890)
1614. Nowohoński Albert (26. 10. 1886)
1615. Ostrzyżek Stanisław (27. 4. 1896)
1616. Kołakowski Witold, mr. (27- 7. 1893)
1617. Waksniański Stanisław (2. 8. 1894)
1618. Szweda Jan (13. 6. 1893)
1619. Siezieniewski Hipolit (2. 11. 1895)
1620. Wanago Jan (21. 3. 1896)
1621. Kene Alfred (7. 7. 1889)
1622. Chaciej Henryk (3. 12. 1894)
1623. Karasiński Walery, mr. (9. 12. 1897)
1624. Przastek Tadeusz (4. 3. 1897)
1625. Komarowicz Wacław (28. 12. 1891)
1626. Żurowski Mateusz Michał (21. 8. 1896)
1627. Basiński Stefan Stanisław (13.5.1897)
1628. Łuszczkiewicz Henryk (29. 6. 1888)
1629. Szonert Marjan (20. 11. 1887)
1630. Gralec Stanisław (12. 4. 1893)
1631. Różański Konrad (16. 1. 1892)
1632. Gajewski Władysław (30. 10. 1890)
1633. Woźniak Fryderyk (19. 1. 1895)
1634. Cyankiewicz Henryk Stanisław (16. 1. 1889)
1635. Kiliński Marjan (2. 7. 1896)
1636. Saniborak Zdzisław Bolesław (24. 12. 1899)
1637. Świrski Leonard (9. 8. 1888)
1638. Saroszewski Stanisław (8. 10. 1898)
1639. Narzyński Teofil (5. 3. 1898)
1640. Frank Antoni (10. 6. 1897)
1641. Rakowski Wincenty (1. 8. 1885)
1642. Krzyczkowski Józef (23. 12. 1901)
1643. Fieber Karol (12. 10. 1887)
1645. Okińczyc Witold (24. 11. 1898)
1646. Kozieradzki Wacław (2. 2. 1883)
1647. Oryszewski Bolesław (28. 11. 1897)
1648. Sawicki Jerzy (1- 10. 1894)
1649. Gruntmejer Konstanty (20. 2. 1897)
1650. Zubkiewicz Prokop (25. 2. 1897)
1651. Wojewodzie Edward Antoni (21. 8. 1899)
1652. Filipczyński Witold (2. 1. 1894)
1653. Sadowski Stefan (14. 3. 1897)
1654. Wereszczako Marjan (6. 8. 1885)
1655. Wickiewicz Stanisław (20. 10. 1897)
1656. Kopeć Henryk Cyryl (30. 6- 1899)
1657. Obruczeff Mikołaj (8. 5. 1900)
1658. Pawełczyński Henryk (17. 3. 1897)
1659. Frydrychowski Henryk Eustachjusz ( 16. 9.1895)
1660- Dunin-Marcinkiewicz Wsiewołod (8. 12. 1899)
1661. Strisower Jan (23. 7. 1898)
1662. Sztrom Bolesław (8. 11. 1897)
1663. Kroll Ignacy (1. 2. 1888)
1664. Stankiewicz Antoni Stanisław (15. 5. 1900)
1665. Welczowski-Glas Aleksander (23. 10. 1889)
1666- Graczyk Alojzy (2. 5. 1898)
1667. Lisowski Władysław (6. 10. 1897)
1668. Breyer Albert (2. 1. 1889)
1669. Świerk Józef (2. 2. 1899)1670.Furmański Roman (28. 2. 1900)
1671. Michalewicz Stefan Walery (14.4.1899)
1672. Lochman Wilhelm (25. 5. 1886)
1673. Hryniewiecki Jan (29. 8. 1886)
1674. Przywarski Bogusław Henryk (15. 7. 1897)
1675. Olewski Jan Konstanty (12. 1. 1885)
1676. Ejsmont Kazimierz (10. 3. 1893)
1677. Dobrowolski Konrad Grzegorz
(4- 9- 1897)
1678. Janiak Ignacy (27. 7. 1899)
1679. Tkaczyk Joachim (21. 9. 1896)
1680. Trzaskowski Józef, inż. (6- 1. 1900)
LISTA STARSZEŃSTWA OFICERÓW REZERWY PIECHOTY — PPOR. 39
1681. Tumaszewicz Bolesław (20. 8. 1886)
1682. Dubiński Borys (6. 2. 1900)
1683. Bilski Jan Janusz (2. 10. 1900)
1684. Barszczewski Hilary (27. 1. 1899)
1685. Skrodzki Wacław (13. 6. 1892)
1686. Miśkiewicz Józef (19. 3. 1897)
1687. Hrom Zygmunt Arkadjusz (12.1.1890)
1688. Drzymalski Aleksander (17. 3. 1891)
1689. Żebrowski Jan (28. 12. 1894)
1690. Adaniek-Jurgielewicz Adam (9.1-1895)
1691. Dębicki Roman (9. 8- 1885)
1692. Adamowicz Józef (10. 4. 1897)
1693. Theohald Emil (15. 1. 1889)
1694. Piskorski Zdzisław (21. 5. 1900)
1695. Widuchowski Stanisław Adam (17. 4. 1898)
1696. Łukomski Jan (22. 8. 1899)
1697. Pawelczyk Karol (23. 1. 1900)
1698. Maksimowicz Michał (20. 9. 1898)
1699. Łaciak Lefiard Szymon (28. 10. 1896)
1700. Lubliner Wiktor (28. 12. 1895)
1701. Chinarzyński Stanisław (14. 4. 1898)
1702. Gauda Wiktor (18. 11. 1898)
1703. Wasilewski Marjan (2. 2. 1896)
1704. Bruzdowicz Józef (17. 9. 1896)
1705. Papakul Sylwester (9. 1. 1896)
1706. Zborowski Wacław Mateusz (21. 9, 1899)
1707. Renka Wincenty (2. 6. 1891)
1708. Skraburski Jan C4. 1. 1899)
1709. Paszczuk Karol (13. 10. 1887)
1710. Grzesik Franciszek Henryk (7.7.1893)
1711. Mijał Franciszek Ksawery (21.3.1898)
1712. Kowal Leon Anzelm (11. 4. 1900)
1713. Wituski Jan (4. 8. 1886)
1714. Gross Aleksander (1. 9. 1891)
1715. Milanowski Władysław (20. 3. 1897)
1716. Stypa Zdzisław Jan (23. 5. 1901)
1717. Ludkowski Franciszek (27. 3. 1900)
1718. Tokarski Aleksander (19. 3. 1893)
1719. Swoboda-Kaisertreu Aleksander (16. 7. 1898)
1720. Kroczyński Stanisław (18. 1. 1898)
1721. Strugała Władysław Wincenty (1. 10. 1896)
1722. Andrzejkowicz Borys (28. 9. 1898)
1723. Konach Mikołaj (5. 11. 1889)
1724. Przymus Stanisław (10. 4. 1900)
1725. Butkiewicz Apolonjusz (1. 5. 1837)
1726. Suchocki Adam (15. 1. 1893)
1727. Kantorski Józef (23. 2. 1898)
1728. Wardęski Adam (20. 3. 1885)
1729. Cygan Mieczysław (3. 12. 1898)
1730. Michalski Tadeusz Adam (3. 10. 1886)
1731. Porębski Józef Henryk, dr. (4.3.1883)
1732. Dunikowski Jan (10- 9. 1883)
1733. Stromich Wilhelm (2. 10. 1883)
1734. Rysz Franciszek Jan (1. 12- 1883)
1735. Cieszyński Józef (29. 11. 1883)
1736. Kocyłowski Leon (II. 6. 1883)
1737. Fiedler Einiljan (1. 4. 1884)
1738. Ornatowski Marjan Stefan (8.11.1884)
1739. Łowy Ignacy (6. 3. 1885)
1740. Socha Adam Teofil (20- 12. 1885)
1741. Woda Stanisław (4. 4. 1885)
1742- Ogrodnik Wilhelm Wojciech (4. 11. 1885)
1743. Chołodecki Władysław (27. 10. 1885)
1744. Reichert Józef (5. 7. 1885)
1745. Wilk Władysław (7. 1. 1886)
1746. Warszylewicz Rudolf (21. 9. 1886)
1747. Sosin Jan (7. 7. 1886)
1748. Bożek Wilhelm (26. 11. 1886)
1749. Oleksiński Jan (4. 1. 1886)
1750. Boryczko Stanisław (13. 4. 1889)
1751. Mally Wilhelm (21. 8. 1890)
1752. Olędzki Karol Jerzy (30- 10. 1892)
1753. Kruszyński Janusz, dr. (18. 5. 1898)
1754. Piotrowski Olgierd ( 1895)
1755. Płotnicki Jan (28. 8. 1889)
1756. Wachowiak Seweryn (1. 1. 1900)
1757. Radakiewicz Mieczysław (26-11.1899)
1758. Zabiełło Lucjan (18. 12. 1895)
1759. Górski Jan (19. 6. 1898)
1760. Czerkowski Ludomir (3. 11. 1895)
1761. Sawicki Michał (19. 12. 1898)
1762. Wierzchowski Antoni (20. 12. 1896)
1763. Trzeszewski Mścisław (21. 5. 1888)
1764. Brajczewski Hieronim (25. 12. 1891)
1765. Szymonowicz Władysław (6. 8. 1895)
1766. Wiśniewski Stanisław (8. 11. 1899)
1767. Gierasimowicz Piotr (29. 6. 1898)
1768. Sobeski Bronisław (17. 7. 1889)
1769. Krat Szymon (29. 7. 1889)
1770. Konieczny Mieczysław (20. 2. 1900)
1771. Enzinger Witold (16. 5. 1900)
1772. Perkowski Mikołaj (19. 11. 1899)
1773. Korycki Stanisław (8. 6. 1897)
1774. Maczewski Aleksander Juljan (6. 7. 1893)
1775. Miller Tadeusz (31. 3. 1886)
1776. Rutkowski Piotr (14. 8. 1885)
1777. Socha Artur Klemens (23. 11. 1896)
1778. Laskowski Wacław (8. 9. 1896)
1779. Kowalewski Czesław (5. 11. 1892)
1780. Łada Tadeusz (27. 1. 1896)
1781. Stechman Marjan (12. 7. 1883)
1782. Zapałowski Stanisław (25. 8. 1890)
1783. Filipiak Antoni (13. 8. 1887)
1784. Żochowski Stanisław (2. 5. 1888)
1785. Kowalewski Michał (15. 7. 1899)
1786. Kancler Tadeusz (5. 3. 1888)
1787. Breiter Emil, dr. (19. 7. 1886)
1788. Mitkiewicz Seweryn Wiktor (13. 10. 1889)
1789. Pawiński Edmund (13. 4. 1892)
1790. Gruszczyński Edmund (16. 11. 1883)
1791. Michna Władysław (31. 12. 1889)
1792. Klęsk Jan (10. 5. 1890)
1793. Czop Bronisław (18. 4. 1891)
1794. Sztaba Władysław (17. 6. 1894)
1795. Koziołek Stanisław (27. 4. 1897)
1796. Biela Stefan (17. 5. 1900)
1797. Wacyk Ignacy Władysław (11.7.1892)
1798. Wałaszkiewicz Zygmunt (18.12.1883)
1799. Tomasiewicz Tadeusz (29. 1. 1897)
1800. Wojtowicz Bronisław (8. 1. 1897)
1801. Naruszewicz Zygmunt (2. 5. 1891)
1802. Pierewicz Władysław (13. 7. 1891)
1803. Rygiel Stanisław (1. 5. 1891)
1804. Chan August, dr. (1. 11. 1890)
1805. Rosenthal Franciszek, dr. (13. 7. 1894)
1806. Niemczyński Władysław (11. 7. 1889)
1807. Hollanek Stanisław Henryk, dr. (5. 9. 1888)
1808. Scheuring Witold Gustaw Jerzy, dr. (10. 7. 1897)
1809. Kruczkowski Tadeusz (2. 1. 1897)
1810. Wójcikiewicz Adam (6. 12. 1894)
1811. Kinalski Marjan Stanisław Jan (16. 5. 1898)
1812. Sikora Benedykt, inż. (4. 3. 1896)
1813. Garliński Henryk (11. 1. 1890)
1814. Śliwa Michał Wojciech (13. 9. 1891)
1815. Szewczyk Eugenjusz (1. 12. 1894)
1816. Jenke Stanisław, inż. (5. 10. 1895)
1817. Pawłowski Marjan Maksymiljan 6. 12. 1895)
1818. Zulauf Kazimierz (18. 12. 1893)
1819. Golczewski Juljusz Artur (10. 4. 1895)
1820. Ojak Zdzisław Marjan (22. 7. 1896)
1821. Hoschek Edward, dr. (11. 10. 1897)
1822. Kupferstein Tobjasz (6. 3. 1892)
1823. Sadowski Adam (3. 8. 1895)
1824. Zachara Władysław Leon (6. 6. 1889)
1825. Rybicki Józef (1. 8. 1898)
1826. Cholewczuk Józef Stanisław (17. 3. 1897)
1827. Szulc Leopold (1. 3. 1893)
1828. Sklepiński Stanisław (3. 4. 1892)
1829. Sroka Marjan (4. 8. 1893)
1830. Kofler Oskar (8. 3. 1897)
1831. Janczyszyn Stanisław (1. 5. 1895)
1832. Zacharjasz Leopold (2. 12. 1897)
1833. Wróbel Józef, dr. (1. 4. 1895)
1834. Zabłocki Jan ,dr. (13. 12. 1894)
1835. Trzupek Ignacy (31. 1. 1892)
1836. Pietrzycki Zbigniew (2. 12. 1892)
1837. Pajdak Antoni, dr. (7. 12. 1894)
1838. Machowicz Karol (5. 11. 1896)
1839. Siwek Karol (25. 10. 1893)
1840. Steinbach Tadeusz (1. 10. 1889)
1841. Scheer Dawid Marek, mr. (7. 2. 1893)
1842. Ojak Ryszard Zbigniew (2. 4. 1898)
1843. Waldman Józef (8. 6. 1898)
1844. Amster Wilhelm (27. 1. 1897)
1845. Ścisło Antoni (24. 5. 1894)
1846. Wrześniak Karol (16. 3. 1887)
1847. Muskus Władysław, inż. (25. 6. 1898)
1848. Spyra August (6. 7. 1892)
1849. Janikowski Bolesław (1. 6. 1895)
1850. Szeliga-Szeligowski Tadeusz, dr. (13. 9. 1896)
1851. Pajerski Franciszek, dr. (21. 11. 1891)
1852. Lewkowicz Aleksander (16. 7. 1886)
1853. Bak Antoni (11. 6. 1892)
1854. Babiński Stanisław Jan (6. 6. 1895)
1855. Czech Bernard, dr. (26. 4. 1896)
1856. Letscber Czesław (17. 5. 1891)
1857. Sucharek Władysław (5. 8. 1899)
1858. Dzendzel Władysław (16. 6. 1898)
1859. Odrowski Tadeusz (13. 3. 1891)
1860. Prymakowski Jarosław (31. 1. 1898)
1861. Burda Marjan Adam Franciszek, dr. (7. 12. 1899)
1862. Chłapowski Mieczysław (1. 1. 1893)
1863. Bryja Wincenty (16. 6. 1897)
1864. Kowal Karol, dr. (10. 12. 1899)
1865. Kuryś Józef (18. 2. 1896)
1866. Lipski Bolesław (10- 6. 1890)
1867. Urbanek Józef, dr. (7. 1. 1896)
1868. Gasiorek Kazimierz (4. 2. 1899)
1869. Woźniakowski Mieczysław, inż. (14. 7. 1898)
1870. Mięso Józef (10. 2. 1899)
1871. Lesko Wiktor, dr. (23. 3. 1899)
1872. Dudzik Mateusz (25. 3. 1889)
1873. Jarocki Jan (16. 4. 1899)
1874. Towarnicki Tadeusz Marjan (14. 2. 1900)
1875. Chmura Franciszek (7. 9. 1898)
1876. Wrona Zygmunt (15. 9. 1898)
1877. Piekarski Stanisław August (18.7.1898)
1878. Marcinkowski Stanisław (18. 9. 1899)
1879. Malchar Antoni (17. 1. 1898)
1880. Gończarczyk Romuald Marjan (16. 7. 1890)
1881. Gawdzik Gabryel (21. 9. 1898)
1882. Tarlewicz Jan (31. 7. 1899)
1883. Kłoczkowski Władysław (4. 10. 1896)
1884. Baranowski Adam Józef (13. 5. 1895)
1885. Feill Stanisław Rudolf (3. 11. 1899)
1886. Górnik Władysław (25. 12. 1887)
1887. Goczałkowski Emanuel Lech (7. 2. 1887)
1888. Witkowski Henryk Juljusz (5. 12. 1895)
1889. Borkowski' Zygmunt (13. 2. 1899)
Starszeństwo z dniem 1.go lipca 1919 r.
1. Pieńczykowski Władysław
2. Smoleński Dyonizy Norbert Antoni (9. 10. 1900)
3. Łęczyński Stefan (15. 7. 1897)
4. Pleskaczyński Stanisław Jerzy (22. 4. 1900)
5. Bucelski Wacław Stanisław (21. 7. 1896)
6. Kondracki Tadeusz Lucjan (18. 4. 1893)
7. Kargowski Eugenjusz (8. 2. 1891)
8. Przybojewski Antoni (2. 3. 1895)
9. Kolberg Henryk (27. 2. 1898)
10. Kwapiszewski Andrzej (18. 11. 1897)
http://www.wbc.poznan.pl/dlibra/doccont ... 3&dirids=1
Avatar użytkownika
jerzy
Kreator Forum
Kreator Forum
Medale: 2
Twórca indeksów (2)

WP- Oficerowie Rezerwy 1934 r. (10)

Postprzez jerzy » 31.01.2010

LISTA STARSZEŃSTWA OFICERÓW REZERWY PIECHOTY — PPOR.
11. Pamuła Józef Franciszek (17. 3- 1898)
12. Szulc Bronisław (6. 9. 1898)
13. Borowski Mieczysław Stanisław (9- 11. 1887)
14. Żabiński Jan (8. 4. 1897)
Starszeństwo z dniem 1-go września 1919 r.
1. Czerwiński Antoni (9. 2. 1900)
2. Helbing Wiktor (1. 1. 1898)
3. Boye Józef (9. 3. 1893)
4. Raczyński Zygmunt, mr. (21. 12. 1892)
5. Brzeziński Wacław (20. 9. 1896)
6. Bajenkiewicz Henryk (2. 9. 1900)
7. Szyszkiewicz Jan (23. 3. 1898)
8. Frydrychiewicz Marceli (10. 2. 1899)
9. Ciszek Zygmunt (25. 2. 1895)
10. Brzostowski Stanisław (7. 11. 1897)
11. Oczkowski Stefan (22. 8. 1896)
12. Ligowski Jan (17. 3. 1898)
13. Karwowski Czesław (9. 4. 1893)
Starszeństwo z dniem 1-go października 1919 r.
I. Kwapiszewski Józef Piotr Henryk
3. Hoser Stefan Eugenjusz (3- 1. 1897)
4. Sobieszek Lucjan (3. 1. 1897)
5. Boboli Czesław (29. 6. 1897)
6. Paszkiewicz Henryk, dr. (10. 3. 1897)
7. Chamski Stanisław Maksymiljan (1. 4. 1900)
Starszeństwo z dniem 1-go listopada 1919 r.
1. Radziwiłł Krzysztof (29. 7. 1898)
2. Stawicki Stanisław Wiktor (6. 3. 1899)
3. Zdebich Leszek (13. 3. 1901)
4. Kowalski Wacław, mr. (16. 9. 1893)
5. Wyszkowski Tadeusz (20- 11. 1901)
6. Nowacki Zygmunt (11. 2. 1902)
7. Osuchowski Tadeusz (16. 9. 1897)
8. Rozenblatt Ryszard (30. 1. 1901)
9. Wieczorkowski Władysław (27. 6. 1900)
10. Moroz Norbert (5. 6. 1897)
11 Śmiałek Henryk (15. 7. 1899)
12. Spira Izrael Jerzy (27. 7. 1898)
13. Zaydler Aleksander (19. 5. 1898)
14. Koskowski Czesław (24. 7. 1896)
15. Wanke Ryszard (23. 4. 1894)
16. Parda Walerjan (20. 1. 1894)
17. Asterblum Władysław (3. 9- 1899)
18. Szewczenko Stanisław (13. 11. 1895)
19. Orlański Mieczysław Hipolit (2.12.1898)
20. Kenig Jan (26. 7- 1896)
21. Bock Stefan, inż. (2. 2. 1894)
22. Grabianka Stanisław (31. 8. 1899)
23. Goldmann Roman Tadeusz (12- 8. 1901)
24. Zakrzewski Narcyz (29. 10. 1900)
25. Jędrzejewski Stanisław (22. 5. 1900)
26. Burakowski Mieczysław Franciszek (2. 10. 1892)
27. Gwizdalski Zdzisław (4. 2. 1898)
28. Łukasik Czesław (5. 11. 1898)
29. Szretter Tadeusz (23. 10. 1900)
30. Pałysko Stanisław (1898)
31. Zabłocki Lucjan (3. 6. 1897)
Starszeństwo z dniem 1-go grudnia 1919 r.
1. Lidzki Zygmunt (27. 3. 1897)
2. Jardel Tadeusz Wacław (4. 9. 1898)
3. Korzeniewski Witold Rajmund Franciszek Andrzej, mr. (30. 11. 1898)
Starszeństwo z dniem 1-go stycznia 1920 r.
1. Derewojed Wacław (8. 1. 1899)
2. Rzepko-Łaski Wacław (25. 9. 1898)
3. Kacprzyk Jan (22. 1. 1893)
4. Ostrowski Roman (19. 3. 1895)
5. Smolarek Franciszek (3. 10. 1898)
Starszeństwo z dniem 1-go lutego 1920 r.
1. Sternstein-Helcel Antoni (26. 8. 1897)
2. Chabel Mieczysław (24. 8. 1898)
3- Jankowski Kazimierz Józef (15. 3. 1902)
4. Szyller Wacław (30. 8- 1895)
5. Stochelski Zenon (5. 6. 1897)
6. Domański Bogumił (18. 4. 1900)
7. Rausz Stanisław (20. 8. 1899)
8. Zawirski Jerzy (30. 9. 1892)
9. Osikowski Władysław (14. 4. 1900)
10. Srokowski Kazimierz (15. 7. 1896)
11. Górecki Wacław (23. 8. 1898)
12. Kierśnicki Jerzy (12- 8. 1897)
13. Królikowski Tadeusz (24. 11. 1900)
14. Kalwary Samuel (22. 9. 1900)
15. Żuchowski Mikołaj (23. 4. 1900)
16. Guzowski Mieczysław Stefan (24-3.1898)
17. Wyrzykowski Zdzisław (13. 8- 1893)
18. Biały Satnrnin (5. 2. 1896)
19. Śmietanko Stanisław (8. 10.1898)
20. Serafinowicz Stanisławt^fo**r899)
21. Sobiech Czesław (23. 4. 1900)
22. Wasung Aleksander (22. 2. 1901)
23. Obrębski Kazimierz (19. 2. 1898)
Starszeństwo z dniem 1-go marca 1920 r.
1. Radziwiłł Artur (17. 1. 1901)
2. Piekarski Ludwik Franciszek (25-8.1901)
3. Głuchowski Władysław (14. 7. 1901)
4. Kuczkowski Włodzimierz (8- 11- 188!)
5. Jaźwiecki Antoni (5. 12. 1898)
6. Prószkowski Michał (22. 1. 1901)
7. Zacharzewski Tadeusz (27. 1. 1890)
8. Kaczor Lucjan (6. 2. 1899)
9. Kiliński Mieczysław Marjan (1. 1. 1900)
10. Nizikowski Władysław (26. 8. 1898)
11. Karwowski Zenon (18. 6. 1896)
12. Kowalewski Witold (17. 9. 1901)
13. Lipiński Wacław (10. 1. 1898)
14. Przyłuski Tadeusz (17. 7. 1900)
15. Gołkowski Wacław (31. 8. 1889)
16. Skrobecki Józef (24. 11. 1895)
17. Braum Edward (15. 11. 1895)
18. Lissowski Mirosław (13. 2. 1895)
19. Brajtman Leon (13. 4. 1897)
20. Łęski Kazimierz Leon, inż. (6.11.1897)
21. Zawadzki Zygmunt (23. 7. 1897)
22. Garszyński Jan Henryk (24. 4. 1898)
23. Mlicki Jaromir Ignacy (27. 5. 1898)
Starszeństwo z dniem 1-go kwietnia 1920 r.
1. Cybulski Ferdynand (24. 7. 1886)
2. Ostoja-Lniski Mieczysław Antoni Wawrzyniec (10- 8. 1901)
3. Maks Stanisław Franciszek (16. 1. 1902)
4. Kobyliński Zygmunt (4. 1. 1895)
5. Kozłowski Wacław (24. 10. 1898)
6. Podolski Feliks (21. 4. 1901)
7. Chmielewski Wacław Michał (16.8-1898)
8. Jurewicz Antoni (4. 11. 1898)
9. Świacki Stanisław (20. 5. 1899)
10. Rnx Jan (23. 3. 1902)
11. Gutowski Jan Józef (23. 7. 1900)
12. Wojtczak Wiktor (6. 3. 1897)
Starszeństwo z dniem 1-go maja 1920 r.
1. Kotler Wincenty (23. 1. 1894)
2. Cerpisz Władysław (2. 5. 1897)
3. Szreder Wacław (21. 8. 1897)
4. Zambrzycki Jan Jerzy (25. 3. 1898)
Starszeństwo z dniem 1-go czerwca 1920 r.
1. Arkuszewski Leszek (29- 10- 1897)
2. Sopoćko Tadeusz (13. 5. 1896)
3. Beck Jakób (25. 8. 1899)
4. Sobocki Feliks (24. 10. 1897)
5. Nowicki Eugenjusz (5. 9- 1895)
6. Nowakowski Zygmunt (16. 3. 1898)
7. Marczewski Tadeusz Wilhelm (7. 10. 1897)
8. Skowera Jan (14. 1. 1898)
9. Prószyński Stanisław (7. 5. 1899)
10. Myszkowski Jan Hilary (10. 11. 1898)
Starszeństwo z dniem 1-go lipca 1920 r.
1. Jagodziński Karol (13. 3. 1897) 2. Soczyk Lucjan (1. 7. 1896)
Starszeństwo z dniem 1-go sierpnia 1920 r.
1. Milewicz Zygmunt (2. 5. 1896)
2. Kasprzycki Władysław (25. 9. 1898) 3- Różycki Jan (26. 3. 1898)
4. Wykowski Wiesław, inż. (21 1. 1898)
5. Janaszek Jan (16. 10. 1898)
6. Skrzyński Franciszek Marjan (16- 9. 1902)
7. Chociszewski Marceli (14. 1. 1900)
8. Lewiński Jan Wacław (23. 5. 1898)
9. Borowicz Stanisław (27. 4. 1902)
10. Szpotański Witalis (3. 12- 1899)
11. Zieliński Mieczysław (18. 5. 1901)
12. Koss Stanisław Jerzy (24. 4. 1897)
13. Ludwiczak Stanisław (10- 11. 1885)
Starszeństwo z dniem 1-go września 1920 r.
1. Dorendal Józef (7. 3. 1901)
2. Stefański Tadeusz Mirosław (3.7.1899)
3. Moll Stanisław (15. 6. 1900)
4. Muszalski Edward (13. 1. 1899)
5. Porawski Marjan (19. 1. 1900)
6. Bartkiewicz Józef (5. 2. 1898)
7. Szymański Henryk Anatoljusz (11. 6. 1901)
8. Kronig Artur (6. 4. 1896)
9. Głowacki Józef (4. 7. 1897)
10. Werner Kurt (29- 8. 1897)
11. Dojlicki Marek (31. 10. 1897)
12. Rosalak Bolesław (9. 11. 1897)
13. Braun Euzebjusz, mr. (16. 12. 1897)
14. Rogowicz Henryk Józef (16. 3. 1898)
15. Roszak Franciszek (26- 11- 1898)
16. Forczek Jan Jarosław (3. 9. 1899)
17. Grzegorczyk Teodor (1- 4. 1899)
18. Obuchowicz Antoni Franciszek, mr. (10. 10. 1899)
19. Dudziński Feliks (25. 5. 1900)
20. Zawistowski Janusz (22. 8. 18981
21. Mościcki Michał (29. 9. 1894)
Starszeństwo z dniem 1-go października 1920 r.
1. Wajzner Józef (22. 12. 1898)
2. Kozłowski Szczepan (26. 9- 1896)
3. Rakowski Stanisław, inż. (20. 1. 1900)
LISTA STARSZEŃSTWA OFICERÓW REZERWY PIECHOTY — PPOR.
Starszeństwo z dniem 1-go listopada 1920 r.
1. Gródecki Jerzy (21. 6. 1899)
2. Kapuściński Marjan Józef Jan (7. 12. 1901)
3. Burczak Józef (17. 3. 1901)
4. Tacikowski Władysław (12. 4. 1900)
5. Jendraszyk Jan (16. 10. 1897)
6- Piltz Franciszek, inż. (8. 2. 1898)
7. Belcarek Stanisław (27. 2. 1897)
8. Świeciński Stefan (19- 5. 1900)
9. Keppe Erwin (20. 6. 1901)
10. Szłapka Józef (6. 3. 1896)
11. Wiśniewski Witold Bolesław (28- 11. 1898)
12. Gnauk Artur Edward (22. 4. 1899)
13. Skalmowski Włodzimierz (29. 7. 1899)
Starszeństwo z dniem 1-go grudnia 1920 r.
1. Sporzyński Jerzy (2. 5. 1900)
2. Cłuski Stanisław (5. 8. 1895)
3. Mysłakowski Kazimierz (8. 2. 1893)
4. Próchnicki Jan Władysław (28. 3. 1894)
5. Wrzosek Stanisław (15. 11. 1896)
6. Podlasiak Stefan (24. 6- 1898)
7. Krzeniieniewski Eugenjusz, inż.(29. 1. 1898)
8. Różycki Zbigniew Wacław (15. 5. 1894)
9. Suleciński Józef Stanisław (18. 4. 1891)
10. Pawłowski Czesław (23. 10. 1893)
11. Cliwiejcwski Jan Piotr (28. 6. 1891)
12. Lieb Stefan (17. 10. 1898)
13. Zórniak Kazimierz (30. 9. 1899)
14. Pytko Kazimierz (3. 3. 1898)
15. Foltański Gustaw, inż. (30. 7. 1892)
16. Kulik Stanisław, mr. (30. 7. 1888)
17. Higersberger Stefan Władysław, inż. (24. 2. 1892)
18. Krzyżanowski Włodzimierz Leon (4 .4. 1897)
19. Szantyr Stanisław Tadeusz (15. 10. 1899)
20. Warchałowski Józef, dr. (25. 2. 1901)
21. Konarzewski Wacław, inż. (10.12.1896)
22. Sukiennicki Wiktor (25. 7. 1901)
23. Czyżowski Jan (8- 2. 1901)
24. Bacciarelli Jerzy (23. 7. 1899)
25. Pili Teodor Alfred (5. 3. 1901)
26. Herbst Tadeusz (18. 3. 1901)
27. Pierzchała Adam C15 11. 1901)
28. Osmelak Leon (1. 3. 1899)
29. Biliński Stanisław (14. 5. 1901)
30. Urbański Kazimierz (28. 1. 1899)
31. Olszewski Józef (29. 2. 1896)
32. Tyczyński Leon (23. 3. 1898)
33. Zagner Henryk (4. 1- 1899)
34. Bełtek Walenty Jan (14. 2. 1899)
35. Chmieliński Leonard (28- 2. 1899)
36. Matlak Tadeusz (17. 2. 1900)
37. Słotołowicz Tadeusz Adam (19.12.1900)
38. Ignarski Władysław (15. 4. 1901)
39. Latosiński Bronisław (14. 6. 1898)
40. Sypniewski Kazimierz (18. 1. 1898)
41. Oczko Józef (15. 9. 1900)
42. Piskorz Józef Leon (1. 6. 1901)
43. Styła Władysław (9. 2. 1900)
44. Wolski Franciszek (29. 1. 1902)
45. Zając Jan (21. 11. 1892)
46. Rodziewicz Kazimierz (20. 6. 1899)
47. Czarnecki Ryszard Miron (31. 8. 1893)
48. Śpiewakowski Antoni (9. 11. 1897)
49. Bochenek Karol (5. 11. 1899)
Starszeństwo z dniem 1-go stycznia 1921 r.
1. Godziszewski Władysław, dr. (22.6.1895)
2. Dabiński Stanisław (26. 4. 1895)
3. Sobkiewicz Edmund (6. 11. 1901)
4. Czernichowski Józef (9. 8. 1898)
5. Pryjma Juljan (28. 3. 1896)
6. Rafalski Kazimierz (24. 2. 1899)
7. Mańkowski Ryszard (3. 9. 1900)
8. Ślosarczyk Antoni (14. 1. 1900)
9. Kołakowski Ludwik (7. 8. 1899)
10. Lichtenstein Jakób, inż. (10. 9. 1893)
11. Grabowski Tadeusz (10. 4. 1899)
12. Kromołowski Jakób (13. 7. 1899)
13. Kandefer Jan (8. 11. 1896)
14. Kanczewski Edmund (16. 11. 1901)
15. Nowak Ignacy (1. 2. 1896)
16. Lenart Stanisław Bolesław (2. 9. 1899)
17. Moskwa Kazimierz Władysław (11. 2. 1901)
18. Żegocki Stanisław (13. 6. 1895)
19. Buczkowski Juljan (24. 8. 1901)
20. Mueler Paweł (21. 8. 1898)
21. Szymanowski Czesław (3. 4. 1896)
22. Jaroszewski Józef (6. 3. 1898)
23. Gintowt Marjan (2. 2. 1896)
24. Zakrzewski Stanisław (10. 11. 1898)
25. Romanowicz Michał (19. 5. 1900)
26. Frąckiewicz Józef, inż. (18. 9. 1896)
27. Natorski Stanisław (11. 5. 1895)
28. Bukowski Jan (1. 1. 1897)
29. Tyliński Antoni (21. 2. 1898)
30. Gralewski Wacław (24. 10. 1900)
31. Pleszczyński Tadeusz, inż. (30.10. 1899)
32. Koziołkiewicz Stanisław (20. 12. 1899)
33. Rączka Józef Jakób (15. 7. 1897)
Starszeństwo z dniem 1-go lutego 1921 r.
1. Barysz Edward, inż. (11. 7. 1899)
2. Piętowski Stefan (16. 4. 1899)
3. Juszczyk Jerzy Leopold (14. 11. 1898)
4. Bazylczyk-Podlaski Zenobjusz (20. 4. 1898)
5. Barański Stefan Jan (8. 7. 1893)
6. Grendyszyński Kazimierz, mr. (11. 2. 1899)
7. Wichrowski Alfons (21. 11. 1898)
8. Opara Jan (20. 12. 1895)
9. Kempa Czesław (4. 7. 1899)
10. Dunajecki Józef (7. 9. 1900)
11. Klimaszewski Antoni (28. 4. 1898)
12. Bielicki Stanisław (21. 1. 1900)
13. Haltof Jan (13. 9. 1899)
14. Niemiec Roman Abram (25. 1. 1898)
15. Świderski Franciszek Tadeusz (13. 3. 1901)
16. Kasprzykowski Witold (9. 4. 1897)
17. Zembowicz Marjan (4. 8. 1897)
18. Łokuciejewski Janusz (29. 9. 1890)
19. Kowalewski Jerzy (7. 9. 1896)
20. Kamiński Roman (1. 8. 1897)
21. Beigert Teodor Mikołaj (10. 9. 1897)
22. Nowosad Marjan (23. 1. 1898)
23. Ochęduszko Stanisław, inż. (29. 4. 1899)
24. Milewski Józef (19. 3. 1898)
25. Działak Stanisław (11. 10. 1896)
26. Otwinowski Stanisław (20. 8. 1900)
27. Kalinowski Bolesław (20. 10. 1899)
28. Grobicki Wincenty, inż. (23. 1. 1898)
29. Loesch Kazimierz (24. 5. 1901)
30. Michniowski Artur (26. 4. 1898)
31. Machnicki Stanisław (22. 3. 1898)
32. Pióro Czesław Jan (8. 7. 1898)
33. Sieroszewski Władysław Józef, mr. (30. 12. 1900)
Starszeństwo z dniem 1-go marca 1921 r.
1. Kucharczyk Henryk Juljan (9. 2. 1898)
2. Lasocki Kazimierz (17. 2. 1898)
3. Podkański Wacław (10. 4. 1898)
4. Czyżak Marjan Jerzy Wojciech (14. 4. 1899)
5. Arendarczyk Eugenjusz (19. 6. 1899)
6. Kuryłło Mieczysław Tadensz (5. 12. 1899)
7. Stypułkowski Józef (16. 2. 1900)
Starszeństwo z dniem 1-go kwietnia 1921 r.
1. Zawadzki Wacław (17. 4. 1900)
2. Górzyński Stefan (14. 7. 1898)
3. Kin Herbert (27. 2. 1896)
6. Hitman Alfred, mr. (5. 10. 1897)
7. Dłubak Aleksander (2. 7. 1899)
8. Marchwica Tadeusz Alojzy (21. 6. 1902)
9. Dobrzycki Stanisław (17. 8. 1894)
10. Ustaszewski Edmund (20. 10. 1896)
11. Czech Józef (7. 3. 1897)
12. Gackowski Teofil (3. 11. 1898)
13. Borzęcki Władysław (6. 11. 1899)
14. Chabalewski Ryszard (29. 3. 1899)
15. Zdziarski Henryk (5. 1. 1900)
16. Sosnowski Marjan (7. 10. 1900)
17. Chojnacki Czesław (7. 6. 1900)
18. Starostecki Wacław (18. 9. 1899)
19. Hausner Władysław (19. 10. 1894)
20. Marcinkowski Kazimierz (17. 2. 1897)
Starszeństwo z dniem 1-go maja 1921 r.
1. Malinowski Marjan Mieczysław (29. 4. 1900)
2. Wojciechowski Tadeusz Kornel (5. 6. 1891)
3. Stępień Jan (25. 8. 1895)
4. Giebułtowski Stanisław Jerzy (24. 10. 1896)
5. Buchner Feliks (23. 5. 1901)
6. Treugut Edward (25. 8. 1899)
7. Olszewski Franciszek (1. 1. 1901)
8. Thiele Bronisław (30. 4. 1901)
Starszeństwo z dniem 1-go czerwca 1921 r.
1. Grużewski Jan (25. 8. 1895)
2. Grechowicz Władysław (1- 8. 1896)
3. Zenkteler Edmund (15. 11. 1896)
4. Wąsowicz Czesław (11. 9. 1898)
5. Nowicki Stanisław Jerzy (25. 10. 1898)
6. Lubowiecki Henryk (14. 10. 1899)
8. Radwański Józef Błażej (5. 3. 1901)
9. Kowalski Roman (24. 10. 1896)
Starszeństwo z dniem 1-go lipca 1921 r.
1. Prochorow Bazyli (17. 11. 1901)
2. Szorc, Leon (11. 4. 1903)
3. Bajon Witosław Gracjan (30. 10. 1901)
4. Kanclerz Michał (27. 9. 1896)
5. Widorski Tadeusz (13. 9. 1897)
6. Rudziński Kazimierz (4. 3. 1896)
7. Niedzielski Feliks (25. 5- 1897)
8. Jarnicki Marjan Józef (20. 9. 1899)
9. Konieczny Czesław (22. 3. 1899)
10. Mularczyk Leon (4. 7. 1899)
11. Gotz Eligjusz (1. 12. 1899)
12. Perkowski Stanisław (16. 11. 1900)
Starszeństwo z dniem 1-go sierpnia 1921 r.
1. Jackiewicz Witold (22. 6. 1897)
2. Gajkowski Jerzy (8. 8. 1897)
3. Zawidzki Franciszek (19. 9. 1898)
4. Ignasiński Mieczysław (1. 1. 1900)
5. Galicz Romuald (22. 1.1901)
LISTA STARSZEŃSTWA OFICERÓW REZERWY PIECHOTY — PPOR.
Starszeństwo z dniem 1-go października 1921 r.
1. Wajdenfeld Filip (27. 6. 1897)
2. Drożyński Izydor (4. 4. 1898)
3. Kłosiński Tadeusz Kajetan (5.6.1898)
4. Krwawicz Włodzimierz (17. 10. 1898)
5. Jasiński Leopold Marjan Bernard (15. 11. 1900)
Starszeństwo z dniem 1-go listopada 1921 r.
1. Uramowski Wacław (27. 4. 1899)
2. Drewniak Alojzy (20. 6. 1900)
Starszeństwo z dniem 1-go grudnia 1921 r.
1. Walesiński Jan Gustaw (22. 6. 1899)
2. Matlak Stanisław Jan (24. 11. 1901)
3. Kierski Witold Paweł (25. 3. 1899)
4. Szmidt Edward (5. 8. 1898)
5. Szmerdt Roman (14. 6. 1899)
6. Lipko Zdzisław (14. 10. 1899)
Starszeństwo z dniem 1-go stycznia 1922 r.
1. Skoraszewski Roman (1. 2. 1900)
2. Juryga Stanisław (17. 7. 1900)
Starszeństwo z dniem 1-go lutego 1922 r.
1. Kruczkowski Leon (28. 6. 1900)
Starszeństwo z dniem 1-go marca 1922 r.
1. Majeran Józef (12. 2. 1901)
Starszeństwo z dniem 1-go maja 1922 r.:
1. Permus Ignacy (1. 2. 1897)
Starszeństwo z dniem 1-go czerwca 1922 r.
1. Stelmasiewicz Witold (5. 5. 1887)
2. Grześkowiak Teodor Leon (1. 4. 1899)
3. Pałaszewski Władysław (13. 1. 1900)
Starszeństwo z dniem 1-go sierpnia 1922 r.
1. Czapla Kazimierz, mr. (15. 8. 1898)
2. Kowalewski Kazimierz (25. 12. 1899)
3. Eisler Jan Zygmnnt (19. 2. 1898)
4. Jelonek Józef (10. 2. 1899)
5. Jaworski Iwon, dr. (12. 11. 1898)
6. Kossowski Juljusz (8. 4. 1902)
7. Krajewski Andrzej (24. 8. 1898)
Starszeństwo z dniem 1-go września 1922 r.
1. Kempiński Igancy (14. 7- 1894)
2. Krzemiński Tadeusz Paweł (4. 5. 1899)
3. Nowakowski Wacław (24. 8. 1901) '
Starszeństwo z dniem 1-go stycznia 1923 r.
1. Ustasiak Jan (29. 10. 1897)
2. Smutek Eugenjusz (1. 11. 1899)
3. Wrzesiński Stefan (23- 7. 1899)
4. Tomanek Józef (9. 3. 1901)
5. Strobel Eugenjusz (30. 11. 1896)
6. Szymczak Antoni (2. 1. 1900)
7. Kulczyński Aleksander (24. 2. 1900)
Starszeństwo z dniem 1-go marca 1923 r.
1. Kokociński Zygmunt (28. 4. 1891)
2. Faltyński Józef (8. 12. 1892)
3. Perkowski Józef Tadeusz (22. 2. 1894)
Starszeństico z dniem 1-go kwietnia 1923 r.
1. Żwirski Stefan (14. 7. 1886)
Starszeństwo z dniem 1-go czerwca 1923 r.
1. Drozdowski Władysław (7. 7. 1886)
2. Fribes Marjan Karol (11. 12. 1890)
3. Dobrowolski Tomasz, inż. (16.12.1887)
4. Rapp Juljusz Henryk (28. 2. 1893)
5. Golański Jan (9. 7. 1886)
6. Piechaczek Karol (12- 6. 1891)
7. Alten Maks Juljusz (16. 2. 1893)
8. Spytkowski Stanisław Marjan Dominik (4. 8. 1895)
9. Drzewicki Andrzej (30. 6. 1887)
10. Wawrzyniak Bolesław Stanisław (2. 4. 1883)
11. Segal Roman Wiktor (14. 10. 1890)
12. Schwarz Leon Piotr (1. 4. 1889)
13. Przygodzki Józef Franciszek (1. 11. 1889)
14. Głębocki Jan (7. 1. 1897)
15. Bartel Saul, dr. (2. 3. 1898)
16. Lazarów Władysław Adam (2. 6. 1896)
17. Buchwald Benjamin, dr. (9- 7. 1898)
18. Haynos Wilhelm (29. 3. 1892)
19- Schwadron Bernard, dr. (27. 3. 1894)
20. Szafrański Jan Kazimierz (29. 1. 1886)
21. Brad Natan (3- 11. 1884)
22. Baumgarten Maurycy (14. 1. 1896)
23. Bałtarowicz Józef (23. 8- 1896)
24. Lubliner Wilhelm, dr. (6. 1. 1898)
25. Funk Zygmunt (18. 8. 1888)
26. Kornreich Jakób (4. 2. 1896)
27. Raszowski Stanisław (31. 10. 1895)
28. Harasymów Józef (12. 12. 1896)
29. Fenster Michał (21. 5. 1899)
30. Sekura Gustaw 23. 8. 1885)
31. Prugar Karol Władysław (21. 6. 1884)
32. Posselt Ignacy (21. 1. 1884)
33. Daniec Tomasz Andrzej (9. 11. 1885)
34. Balukiewicz Rajmund (25. 3. 1896)
35. Lakser Marek (21. 5. 1886)
36. Labiner Wilhelm, dr. (24. 3. 1891)
37. Kubiczek Henryk (8. 11. 1888)
38. Świerzyński Witold, inż. (9. 11. 1889)
39. Murdzieński Kazimierz, dr. (22.8-1892)
40. Jezierski Adam Kazimierz, dr. (18. 6. 1890)
41. Zając Albin, dr. (15. 3. 1892)
42. Pezdan Jan (4. 10. 1891)
43. Gondek Jan (15. 6. 1894)
46- Szczurowski Zygmunt (15. 4. 1894)
47. Czoponowski Jerzy Tadeusz (15. 1. 1891)
48. Tochten Maurycy, dr. (17. 5. 1890)
49. Terczyński Juljan (19. 6. 1889)
50. Kwieciński Piotr (28. 6. 1895)
51. Tuszyński Stanisław (22. 4. 1889)
52. Jesionek Ludwik (1. 1. 1886)
53. Gawroński Leon Feliks (20. 2. 1898)
54. Sowiński Stanisław (26. 1. 1894)
55. Gojdan Antoni (1. 12. 1892)
56. Aubrecht Wacław (29. 10. 1895)
57. Jurkowski Wincenty (22. 1. 1890)
58. Rzyski Jan (1- 5. 1884)
59. Smoliński Stanisław (30. 3. 1884)
60. Kala Józef (14. 3. 1885)
61. Błaszczak Józef (25. 2. 1886)
62. Łoboda Czesław (7. 1. 1888)
63. Kawecki Stanisław (28. 4. 1888)
64. Stoch Józef (6. 2. 1889)
65. Gadulski Feliks (9. 5. 1896)
66. Adamek Antoni (22. 8. 1895)
67. Popłonyk Michał (17. 8. 1888)
68. Michalski Antoni Maksymiljan (6. 1. 1887)
69. Błażewicz-Błużas Zygmnnt Mateusz (18. 7. 1895)
70. Pochopień Jan (12. 9. 1897)
71. Porębski Ryszard Jan (14. 2. 1899)
72. Buschke Stefan (4. 9. 1889)
73. Chmielewski Wiktor (16. 3. 1888)
74. Cząstka Jan Józef (13. 8. 1899)
75. Pawłowski Stanisław (29. 10. 1884)
76. Kaja Władysław (10. 12. 1894)
77. Jezierski Leon (30. 1. 1898)
78. Karczewski Paweł (3. 1. 1899)
79. Gonet Franciszek (12. 3. 1896)
80. Pukrop Czesław (14. 7. 1896)
81. Kaszubowski Franciszek (14. 9. 1897)
82. Kosiba Stefan (24.' 7. 1893)
83. Szafranek Juljan (28. 1. 1894)
84. Latosiński Lucjan Teodor (19.12.1885)
85. Wardziński Stefan (26. 12. 1896)
86. Ostrowicz Jan (23. 5. 1886)
87. Wroński Stanisław, dr. (30. 7. 1893)
88. Wysiński Cvryl (14. 3. 1891)
89. Pawlicki Czesław (23. 5. 1894)
90. Bałachowski Czesław Paweł (26.1.1886)
91. Borski Leon (8. 5. 1891)
92. Kukla Józef (10. 3. 1900)
93. Gajewski Tadeusz Adam (17. 2. 1898)
94. Kadulski Mieczysław (7. 5. 1895)
95. Blank Emil, dr. (20. 10. 1888)
96. Skupiński Franciszek Ksawery, dr. (21. 11. 1888)
97. Kocot Stanisław Ludwik (12. 5. 1893)
98. Samosij Karol (6. 11. 1899)
99. Ragan Antoni (11. 5. 1895)
100. Michałowski Wincenty (28. 4. 1896)
101. Sens Adam (10. 3. 1899)
102. Czyrski Ignacy, dr. (21. 12. 1899)
103. Dolanowski Mikołaj, mr. (29. 12. 1895)
104. Warski Edward (7. 9. 1886)
105. Rożek Józef (7. 3. 1883)
106. Opyrchał Michał Franciszek (22. 9. 1888)
107. Sordyl Stefan (27. 8. 1884)
108. Ekert Michał Stanisław (8. 5. 1890)
109. Kanarowski Kazimierz (11. 7. 1887)
110. Bulanda Jan (21. 5. 1890)
111. Czapla Jan (19. 12. 1888)
112. Rogowski Franciszek (14. 1. 1889)
113. Matras Zygmunt, mr. (15. 2. 1889)
114. Kahane Feliks, dr. (16. 5. 1892)
115. Jodłowski Franciszek (3. 1. 1891)
116. Kozieł Władysław (9. 5. 1893)
117. Sowiński Kazimierz (29. 1. 1894)
118. Renowicz Karol (22. 4. 1891)
119. Siwek Eugenjusz (31. 10. 1893)
120. Hauser Marek (7. 8. 1886)
121. Nussenbaum Markus (18. 3. 1892)
122. Kurtyka Stanisław (13. 1. 1897)
123. Sokół Franciszek (25. 12. 1890)
124. Zitfłowski Kazimierz (13. 4. 1895)
125. Nowak Norbert (15. 6. 1891)
126. Mikuła Dominik (28. 7. 1894)
127. Dyrek Władysław (21. 9. 1893)
128. Bogdanowicz Adolf (18. 9. 1893)
129. Studziński Jan (3. 6. 1895)
130. Zbierski Dominik (3. 8. 1890)
131. Mur,ioł Ludwik (19. 12. 1892)
132. Silberman Jakób (17. 9. 1886)
133. Pinelez Markus (16. 12. 1894)
134. Sygal Józef (26. 11. 1889)
135. Rubin Joachim (14. 4. 1895)
136. Dębieć Michał (24 8. 1893)
137. Gelehrter Hersch (17. 3. 1896)
138. Sommer Henryk (16. 1. 1894)
139. Frankel Aleksander (26. 11. 1895)
140. Gertler Aleksander, dr. (9. 6. 1896)
LISTA STARSZEŃSTWA OFICERÓW REZERWY PIECHOTY — PPOR.
141. Klein Rudolf (6. 7. 1896)
142. Hoffman Józef (25. 2. 1884)
143. Kruh Arnold (20. 5. 1897)
144. Apisdorf Abraham, mr. (23. 5. 1896)
145. Kandel Jakób (21. 3. 1898)
146. Wiejowski Leon (4. 3. 1888)
147. Rzepa Mieczysław (27. 2. 1892)
148. Stein Feiwel (7. 5. 1890)
149. Schanzer Adolf, dr. (26. 3. 1890)
150. Kornaga Marcin (3. 11. 1893)
151. Bóll Jan (.6. 5. 1896)
152. Flak Stanisław (24. 4. 1884)
153. Dudziński Kazimierz (16. 5. 1890)
154. Lind Salo Henryk, dr. (19. 9. 1895)
155. Marndy Norbert Ignacy (12. 12. 1895)
156. Sperber Juljusz, dr. (27. 6. 1887)
157. Allerhand Joachim Herman, dr. (6. 5. 1897)
158. Marczak Jan (26. 4. 1889)
159. Halberstein Józef (8. 4. 1897)
160. Temczenko Dymitr (25. 11. 1889)
161. Biliński Bogusław Wacław (23. 9. 1895)
162. Walkowiak Wawrzyn (14. 7. 1889)
163. Breitman Henryk (10. 11. 1897)
164. Schargel Dawid Herman, dr. (21.6.1895)
165. Obarski Zygmunt (20. 4. 1883)
166. Krieg vel Waldinger Eisig (5. 8. 1887)
167. Machnickr Jan Bronisław (27. 3. 1898)
168. Breitmayer Jan Andrzej (30. 7. 1898)
169. Klahr Leib (11. 5. 1898)
170. Gottesman Józef (14. 12. 1897)
171. Frnx Jakób (17. 1. 1898)
172. Breitman Henryk Bertold, mr. (2. 9. 1893)
173. Zadzielski Bronisław Tadeusz (3. 9. 1895)
174. Życzyński Henryk Marjan, dr.(2. 8. 1890)
175. Lilienthal Mieczysław, dr. (21. 5. 1896)
176. Wsołek Tadeusz, dr. (16. 10. 1897)
177. Teichman Leon, dr. (14. 3. 1897)
178. Ciećko Tadeusz (23. 10. 1894)
179. Tomaszek Antoni (8. 6. 1889)
180. Last Jakób (16. 10. 1896)
181. Eisler Karol (31. 7. 1897)
182. Solecki Władysław (16. 7. 1895)
183. Badner Hersz, dr. (15. 2. 1893)
184. Kormus Henryk, dr. (26. 2. 1887)
185. Biernat Tadeusz (11. 6. 1891)
186. Wachs Salomon (16. 6. 1890)
187. Kowalczewski Mieczysław Józef (27. 12. 1891)
188. Bachleda-Curuś Jan, dr. (15. 3. 1888)
189. Hałgas Michał (16. 9. 1898)
190. Gimpel Maurycy, dr. (11. 7. 1897)
191. Horowitz Izydor, dr. (25. 9. 1898)
192. Rogoż Leon, dr. (22. 2. 1898)
193. Podoba Marceli (25. 5. 1899)
194. Hópting Gustaw (19. 8. 1899)
195. Rothstein Jakób (19. 2. 1899)
196. Traciłowski Michał Władysław (30. 9. 1899)
197. Wagner Jakób Samuel, mr. (23.12.1899)
198. Mahler Zygfryd (25. 4. 1899)
199. Lindejberger Edmund (30. 7. 1899)
200. Elster Alfred (12. 4. 1899)
201. Dubeński Zygmunt (20. 8. 1899)
202. Korngold Ferdynand, dr. (21. 2. 1891)
203. Graber Chaim (25. 9. 1890)
204. Knossów Izydor, dr. (23. 6. 1899)
205. Meiselmann Secharje, dr- (12. 12. 1892)
206. Wacławiak Wendelin, mr. (12.10.1898)
207. Radejowski Antoni, dr. (8- 7. 1899)
208. Altman Zygmunt (6. 12. 1899)
209. Koczy Leon, dr. (25. 3. 1900)
210. Milianowicz Józef, mr. (26. 1- 1898)
Starszeństwo z dniem 1-go lipca 1923 r.
1. Wawrowski Aleksander (1. 7- 1902)
2. Maryański Stefan Konstanty (20. 1. 1901)
Starszeństwo z dniem 1-go czerwca 1925 r.
1. Schmidt Ryszard (3. 4. 1900)
2. Najsarek Stanisław (21. 1. 1901)
3. Idzikowski Tadeusz (6. 10. 1898)
4. Kułakowski Lucjan (11. 2. 1902)
5. Kipta Stanisław, dr. (2. 5. 1895)
6. Laskowski Kazimierz (25. 9. 1894)
7. Libicki Aleksander (21. 11. 1898)
8. Otto Aleksander (2. 5. 1891)
9. Przybylski Wiktor (6. 3. 1892)
10. Węgrzecki Mieczysław (13. 11. 1898)
11. Żochowski Mieczysław (19. 2. 1896)
Starszeństwo z dniem 1-go lipca 1925 r.
1. Chabrzyk Franciszek (21. 11. 1893)
2. Zawadzki Wojciech (10. 4. 1899)
3. Chmurzyński Czesław (19. 7. 1899)
4. Panasiuk Stanisław Witold Leszek (8. 5. 1893)
5. Obtułowicz Czesław, inż. (25 5. 1896)
6. Suliga Jan (25. 12. 1896)
7. Niesiołowski Zbigniew (13. 9. 1900)
8. Liebetanz Bernard, dr. (18. 8- 1892)
9. Zajączkowski Roman (29. 7. 1894)
10. Ocioszyński Tadeusz, mr. (3. 12. 1893)
11. Frąckowiak Kazimierz (17. 2. 1894)
12. Zawidzki Marjan (1. 4. 1898)
13. Synowiecki Adam, dr. (22. 1. 1901)
14. Włodarczyk Józef, dr. (26. 1. 1900)
15. Stachowicz Jan (25. 5. 1900)
16. Kulesza Witold, dr. (12. 12. 1891)
17. Dębicki Tadeusz (17. 1. 1900)
18. Asłanowicz Henryk (8- 8. 1900)
19. Czerski Czesław, inż. (21. 8. 1900)
20. Jasicki Józef (1. 3. 1901)
21. Kluzek Władysław (27. 5. 1902)
22. Chrzanowski Bogdan (26. 9- 1900)
23. Szmydt Tadeusz (6. 10. 1886)
24. Pawłowski Mieczysław (26. 1. 1894)
25. Kozubski Tadeusz (11. 6. 1899)
26. Twardzicki Tadeusz (2. 6- 1898)
27. Czerwiński Józef (19. 4. 1890)
28. Niezgoda Marjan (29. 7. 1901)
29. Kiełkowski Roman (29. 3. 1901)
30. Osmolą Wiktor Stanisław (24.10.1900)
31. Rozwadowski Jan (21. 11. 1892)
32. Michalski Jan (14. 2. 1899)
33. Górski Alfons (2. 8. 1897)
34. Pochmara Władysław (11. 4. 1886)
35. Kucharski Franciszek (30. 10. 1898)
36. Lepecki Zbigniew (17. 5. 1902)
37. Strarz Stanisław (18. 3. 1896)
38. Pyrz Józef (13. 5. 1897)
39. Relich Konstanty (29. 9- 1900)
40. Hennel Witold Aleksander, inż. (3. 5. 1900)
41. Morgenstern Seweryn (8. 1. 1897)
42. Janota Leon Piotr (11. 5. 1898)
43. Selens Stanisław (14. 8- 1899)
44. Złotogórski Ludwik (15 8- 1888)
45. Staszyszyn Józef Jan Roman (15. 5. 1900)
46. Adamczyk Tadeusz Tomasz, dr. (6. 3. 1893)
47. Bochniak Józef (17. 3. 1894)
48. Berenda Jan Wincenty (22. 1. 1899)
49. Kosieki Adam (16. 8. 1899)
50. Maciejewski Jan (18. 2. 1900)
51. Morawiecki Stanisław, dr. (26.11.1898)
52. Pawłowski Józef Stanisław (11. 1. 1896)
53. Renibieliński Konstanty Andrzej Karol Franciszek Marja (4. 2. 1900)
54. Toczek Kazimierz (22. 2. 1893)
55. Turkiewicz Marjan Stanisław (4. 2. 1899)
56. Wierzbołowski Marek Szymon, mr. (27. 1. 1899)
57. Zemla Eugenjusz, dr. (25. 11. 1899)
58. Bartnik Franciszek (21. 10. 1895)
59. Bechtold Brunon Maksymiljan (4. 8- 1893)
60. Bogusławski Włodzimierz Aleksander (24. 4. 1884)
61. Cepurski Kazimierz (17. 12. 1900)
62. Chmielowski Czesław Józef (27. 6. 1892)
63. Chrzanowski Bolesław (29. 9. 1901)
64. Czaykowski Apolonjusz Bolesław Andrzej (18. 4. 1900)
65. Depcik Paweł (28- 6. 1889)
66. Duracz Michał (29. 9. 1897)
67. Dybek Ludwik (17. 8. 1893)
68. Feld Hirsch (10. 9. 1898)
69. Filipowicz Alfred (13. 8. 1896)
70. Gawrych Franciszek (23. 9. 1898)
71. Głowiak Tomasz (9 .9. 1900)
72. Górski Stanisław (8. 5. 1891)
73. Gulina Wacław (30. 8. 1898)
74. Karaśkiewicz Edmund (20. 11. 1899)
75. Karolak Stefan (21. 8. 1896)
76. Kądziołka Tomasz (30. 11. 1895)
77. Kempiński Paweł (26. 6. 1899)
78. Kieszek Feliks (30. 8. 1892)
79. Klamut Wojciech Wilhelm (3.4.1901)
80. Klemp Franciszek Alojzy (24.7-1900)
81. Kodymowski Stanisław (2. 7. 1899)
82. Kurnatowski Henryk, mr. (26.1.1901)
83. Lapis Jan (9. 1. 1898)
84. Litkowski Leon (21. 4. 1900)
85. Małota Aleksander (18. 6. 1893)
86. Marciniak Piotr (25. 6- 1895)
87. Marchut Michał, dr.. (13. 9. 1895)
88. Michaluk Tolimir Tadeusz, (13. 7. 1900)
89. Morawski Ignacy (14. 7. 1885)
90. Niśkiewicz Stanisław (16. 4. 1898)
91. Olszewski Alfons (11. 5. 1899)
92. Ostrowski Aleksander (4. 1. 1899)
93. Pelczar Aleksander Stefan (20. 5. 1898)
94. Rozwadowski Franciszek (24. 8. 1901)
95. Sarnecki Władysław (8. 1. 1899)
96. Skoczeń Jan (20. 11. 1902)
97. Sowiński Wacław (9. 9. 1900)
98. Stebelski Roman (22. 2. 1898)
99. Szabłowski Roman (12. 7. 1901)
100. Szafer Jan, inż. (2. 12. 1899)
101. Topolewski Władysław (4. 4. 1895)
102. Wołągiewicz Antoni Józef (22.3.1898)
103. Wołągiewicz Józef (31. 3. 1900)
104. Wysocki Jan (3. 11. 1899)
105. Zalewski Paweł (6. 2. 1892)
106. Zawadzki Władysław Dominik, mr.(27. 7. 1901)
107. Zejda Eugenjusz, mr. (17. 12. 1899)
108. Zellma Józef Franciszek (30. 8. 1901)
109. Ajtner Edmund (24. 8. 1902)
110. Bielski Aleksander (20. 11. 1899)
111. Bisanz Edmund (23. 10. 1900)
112. Cicpielewski Jan (20. 10. 1899)
113. Dołęgowski Stefan Władysław (24. 2. 1895)
114. Druszkiewicz Józef, dr. (17. 11. 1898)
115. Ekert Piotr Paweł (29. 6. 1892)
116. Filipowski Józef (13. 4. 1898)
117. Gawroniak Roman (23. 7. 1889)
118. Goclon Franciszek (22. 1. 1895)
119. Gołaszewski Feliks (17. 11. 1898)
120. Gutkowski Franciszek (19. 1. 1900)
121. Heljasz Ignacy (20. 7. 1897)
122. Honheiser Henryk Aleksander (15. 3. 1901)
123. Hornung Marjan Edwin (26. 8. 1898)
http://www.wbc.poznan.pl/dlibra/doccont ... 3&dirids=1
Avatar użytkownika
jerzy
Kreator Forum
Kreator Forum
Medale: 2
Twórca indeksów (2)

Następna strona

Powrót do Zbiory nazwisk, listy osób



cron