4652. Oficerowie Weterani Powst. Narodowego 1863

Listy zawierające wiele nazwisk, odnoszące się do wydarzeń, pozycji, funkcji, wojsk itp.
UWAGA: Listy osób pochowanych na cmentarzu, albo listy mieszkańców umieszczać w dziale Miejsca. W tym dziale tylko listy osób, niezwiązane z konkretnym miejscem.

Oficerowie Weterani Powst. Narodowego 1863

Postprzez jerzy » 18.10.2009

Tytuł : Rocznik oficerski 1923
Oficerowie - weterani uczestnicy powstania narodowego 1863 r.

1. Abrysiewlcz Aleksander, ppor. (1843) Sieradz
2. Adamczak Piotr, ppor. (1837) Skąpe
3. Adamczak Stanisław. ppor. (1845) Dobra
4. Adamczewski Józef, ppor. (1844) +3, Gniezno
5. Adamczewski Józef. ppor. (1847) Włocławek
6. Adamczewskl Stanisław, ppor. (1839) Lublin
7. Adamczyk Andrzej, ppor. (1845) Lublin
8. Adamczyk Antoni, ppor. (1845) Wilków
9. Adamski Teofil, ppor. (1844) Tomaszów
10. Adamski Walenty, ppor. (1845) + Warszawa
11. Aleksandrowicz Włodzimierz. of. wet. (1835) Kraków
12. Ambroziak Jan, ppor. (1847) Brzenica
13. Andre Henryk Wilhelm, ppor. (1838) Warszawa
14. Andryan Woiciech. ppor. (1844) Dachowce
15. Andrysik Antoni, ppor. (1843) Chrzanów
16. Andrzejewski Franciszek, ppor. (1839) Krzywólka
17. Andrzejewski Wawrzyniec, ppor. (1840) Tuliszków
18. Antkowiak fl1lp, ppor. (1843) Niemcy, D'ilsseldorf
19. Antonlewicz Wacław, ppor. (1842) Mosln
20. Arbacki Juljan, ppor. (1844) Wiskitki
21. Arczykowski Józef, ppor. (1843) w. Kobyla Chmielowa
22. Baczyński Zdzisław, ppor. (1844) Wzdół Rządowy
23. Bagnowski Wojciech, ppor. (1840) Włocławek
24. Bahr feliks, ppor. (1846) Warszawa
25. Bajor Piotr, ppor. (1836) Pantalowlce
26. Bajtlik Jakób. ppor, (1843) Wadowice
27. Bałdowski Łukasz. ppor. (1843) Borowlce
28. Banaszewski Maciej, ppor. (1844) Małe Szwejkl
29. Baniewicz Henryk. ppor. (1843) + Wilno
30. Baranowski Józef, ppor. (1845) Jarosław
31. Barański Stanisław, ppor. (1842) Sambor
32. Barański Wincenty, ppor. (1841) WieIgomłyny
33. Barczyński Stanisław, ppor. (1842) Łódź
34. Bardzki Wacław. ppor. (1844) Radymno koło Przemyla
35. Barszcz Kazimierz, ppor. (1836) Siedliska
36. Bartczuk feliks. ppor. (1846) Zawady
37. Bartnicki Tomasz, ppor. (1843) Łódt
38. Bartnikowskl Aleksander, ppor. (1842) Krasnystaw
39. Bartosiak vel Bartczak Jakób. ppor. (1841) Folw. Kamionka
40. Baryński Michał, ppor. (1839) Mielec
41. Batley Tadeusz, ppor. (1848) Plock
42. Bawarski Walenty. ppor. (1844) Łódź
43. Bączkiewicz Łukasz, ppor. (1844) Komorza pod Nowym Miastem
44. Bączyński Ludwik, ppor. (1846) Wróblew
45. Bąkowski Walenty. ppor. (1839) Włocławek
46. Bednarczyk Jan, ppor. (1B3B) Bielania
47. Bendkowskl feliks, ppor. (1B3B) MIlanówek
48. Benedyktowicz Ludomir, ppor. (1844) *5 kl. Lwów
49. Bentkowski Teofil, of. wet. (1842) 5 kl. Lwów
50. Bentkowski Walenty, ppor. (1846) Kraków
51. Berczowski Ksawery, ppor. (1842) Lwów
52. Besche-Byzia Marcin, ppor. (1840) Ostrowo
53. Bezsiekierski Antoni; ppor. (1841) Gniewkowo
54. Bębnowskl Romuald. ppor. (1845) Kalisz
55. Blałeckl Jan Nepomucen ppor. (1842) Ochranie
56. Białek Aleksander, ppor. (1844) Warszawa
57. Blałkowski Leopold, ppor. (1839) Inowroclaw
58. Blechoński Wojciech, of. wet. (1839) 4't.2 kl. Lwów
59. Bielak Wojciech, ppor. (1839) w. Jabłonna
60. BIelakowski vel Bielaklewlcz Anton! ppor. (1842) Os. Wchock
61. Blelański Kazimierz, ppor. (1830) Topolnica
62. Bielecki Feliks. ppor. (1846) Warszawa
63. Bielikowski Hipolit, ppor. (1839) Opoczno
64. Bieliński Stanisław, ppor. (1842) Lwów
65. Bielny Jan, ppor. (1842) Czeladz
66. Bieńczyk Jan, ppor.(1843)OstrówŁomt.
67. Bieńkowski Feliks, ppor. (1841) Łódz
68. Bierczyński Kazimierz, ppor. (1842) Będków
69. Biernacki Roch, ppor. (1835) Kalisz
70. Biernacki Tomasz, ppor. (1843) Kraków
71. Bieszyński Ludwik, ppor. (1842) Giecz
72. Bijejko Feliks, ppor. (1843) Radom
73. Bine Władysław. ppor. (1844) Aleksandrów
74. Biront Teodor, ppor. (1843) Łaszczówka
75. Blecha Alojzy, ppor. (1843) Rudawa
76. Blenau Stanisław. ppor. (1847) Warszawa
77. Blicharski Wiktor, ppor. (1844) Oblassy
78. Blinstrub Adam, ppor. (1848) Warszawa
79. Błaszczyk Andrzej, ppor. (1835) Mława
80. Błaszczyński Feliks, ppor. (1637) KIelce
81. Błaszkiewicz franciszek, ppor. (1842) Warszawa
82. Błociszewski Antoni, ppor. (1843) Poznan
83. Błoński Andrzej, ppor. (1840) Grodzisk
84. Bochenek Antoni, ppor. (1834) Smogorzewo
85. Bocheński Bohdan. ppor. (1844) Lwów
86. Bochnacki Bohdan. ppor. (1840) Cisów
87. Bogdanowski Józef. ppor. (1840) Limanowa
Oficerowie weterani
88. Bogdański lgnacy. ppor. (1846) Bobry
89. Bogdański Władysław. ppor. (1844) Zabłotce
90. Bogus Feliks, ppor. (1841) Łowicz
91. Bogusławski Teodor. ppor. (1842) Kraków
92. Bogusławski Wiktor, ppor. (1844) Warszawa
93. Bogusławski Władysław, ppor. (1840) Warszawa
94, Bohoziewlcz Szymon, ppor. ('84') Wasiliszki
95. Bohuszewicz Karol, ppor. (1841) Wilno
96. Bojarski Jan, ppor. (1844) Rogowo
97. Bonhomme Leon, ppor. (1837) Francja VilIage de Croze
98. Boratyński Franciszek, ppor. (1843) Józefów
99. Borkowski Feliks, ppor. (1840) Nowy Sącz
100. Borowiak Franciszek, ppor. (1834) Siedlce
101. Borkowski Józef, ppor. (1845) Jastrzębie Mroczki
102. Borowski Aleksander. ppor. (1844) Chojnów
103. Borowski Ignacy, ppor. (1843) Zimnocki-Gusty
104. Borowski Piotr, ppor. (1838) Wąwolnica
105. Borusiewlcz Jan, ppor. (1845) Płock
106. Borysowicz Władysław, ppor. (1838) Wilno
107. Boryszewski Józef, ppor. (1844) Łomta
108. Borzysławskl Włodzimierz, ppor. (1845) Turek
109. Braczko Ludwik. ppor. (1846) Radziwiłłów
110. Braczkowski Michał, ppor. (1840) Pabjanice
111. Branicki JulIan, ppor. (1847) Warszawa
112. Bratkowski Karol, ppor. (1840) Brzuchowice
113. Bratuszewski Jan, ppor. (1638) Kutno
114. Bregier Stanisław, ppor. (1840) Kamień
115. Brenner Wincenty, ppor. (1843) Warszawa
116. Brochowicz-Ogrodowicz Antoni, por. wet. Fabianki
117. Broci Leonard, ppor. (1842) Lisów
118. Brodowski August, ppor. (1842) Pułtusk
119. Brodziak Szymon Andrzej (1839)ppor. Kozłów
120. Brogowski Antoni Marceli, ppor. (1846) Lublin
121. Broniewski Jakób, ppor. (1840) Ostrowiec
122. Broniewski - Tarnawa Mieczysław, ppor. (1843) Gniezno
123. Bronikowski Antoni, ppor. (1843) Warszawa
124. Brudzewski Marceli. ppor. (1841) Włoclawek
125. Bruziński Józef, ppor. (1843) Warszawa
126. Brykczyński Stefan ppor. (1847) Gliny Małe
127. Bryliński Jan, ppor. (1835) Lublin
128. Brzeg Jozef, ppor. (1845) Zagórów
129. Brzeski Franciszek, ppor. Gidle
130. Brzeziński Józef, ppor. (1842) Rzeszów
131. Brzeziński Józef, ppor.(1843) Skierniewice
132. Brzeziński Ludwik, ppor. (1836) Stryków
133. Brzeziński Władysław, ppor. (1844) Sieradz
134. Brzostek Michał, ppor. Skierniewice
135. Brzozowski Stanisław, ppor. (1842) Plock
136. Bucelski Antoni, ppor. (1846) Stęporków
137. Buciak Józef, ppor. (1843) w.Rożyce
138. Buczyński Józef Kazimierz, ppor. (1837) Lublin
139. Budziewski Franciszek. ppor. (1843) Brzeziny
140. Budzyński Mikołaj Tomasz. ppor.(1847) Marynin
141. Bugajski Piotr, ppor. (1840) Dąbrowa Górnicza
142. Bukowiecki Teodor, ppor. (1840) Warszawa
143. Bukowski Franciszek, ppor. (1840) Skoki, pow.Węgrowiecki
144. Bulsza Piotr, ppor. (1836) Kołaczyce pow. Jasło
145. Balzacki Ignacy ppor. (1839) Kazimierz z. Lubelska
146. Burek Polikarp ppor.(1845) Stara Wieś
147. Burzyński Jan, ppor. (1837) Stanisławów
148. Burzyński Kazimierz of.wet. (1847) Warszawa
149. Burzyński Wincenty, ppor. (1838) Warszawa
150. Byczkowski Feliks, ppor. (1843) Brańsk
151. Bylicki Franciszek por. (1846) Tenczynek
152. Bystrzanowski Władysław Feliks. ppor. (1847) Kraków
153. Bystrzyński Wiktor, ppor. (1843) Warszawa
154. Byszewskl Antoni. ppor. (1840) Grabów
155. Bzowski Stefan, ppor. (1839) Kielce
156. Bzura Adolf, ppor. (1836) Warszawa
157. Callier Oskar, ppor. (1846) + Poznań
158. Całka Leon. ppor. (1844) Poznań
159. Camlet Jakób, ppor. (1844) Nasiadki
160. de Carossi Bronisław, ppor. (1846) Warszawa
161. Cedroński Michał, ppor. (1843) Warszawa
162. Cegłowski Mikołaj, ppor (1838) żelelechów
163. Chac Antoni, ppor. (1840) Niewicz
164. Chajdrowski Teodor, ppor. (1823) Dombrowa
165. Chamski Mateusz, ppor. (1846) Skrzany
166. Charłampowicz Juljan, ppor. (1842) Częstochowa
167. Chatkiewlcz Ludwik, ppor. (1843) Jaktorów
168. Chęciński Zygmunt, ppor. (1841) Włoclawek
169. Chlebowski Antoni, ppor. (1844) Poddębie
170. Chlewski Antoni. ppor. (1845) Czarnotyły
171. Chlubicki Józef, ppor. (1637) Grabownica Stara
172. Chmielewski Gracjan Adam. ppor. (1841) Wymysłów
173. Chmielewski Jan, ppor. (1639) Będzin
174. Chmielewski Wincenty Czesław, ppor. (1838) Warszawa
175. Chmieliński Tomasz. ppor. (1845) Serock
176. Chmleliński Władysław, ppor. (1845) Warszawa
177. Chmurzyński Władysław. ppor. (1845) Kielce
178. Chochlewicz Antoni, ppor. (1840) Stupiechów
179. Chodkowski Juljan, ppor. (1843) Ostrołołęka
18O. Chodzicki Michał, ppor. (1846) Warszawa
181. Chodziński Grzegorz, ppor. (1843) Biała Podlaska
182. Choiński Jan Maksymiljan, ppor. Kalisz
183. Choiński Stanisław. ppor. (1847) Łomża
184. Chojecki Maksymiljan. ppor. (1833) Lwów
185. Chojnacki Paweł. ppor. (1843) Łódz
186. Chojnacki Tomasz. ppor. (1841) Krasne
187. Chojnowski Leopold. ppor. (1835) Warszawa
188. Chojnowski Ludomir. ppor. (1843) Kalisz
189. Cholewicz Wacław. ppor. (1840) Kraków
190. Chomicki Michał. ppor. (1841) Trzebieszów
191. Chotkowski Władysław. ppor. (1843) Kraków
192. Chowaniec Antoni ppor. (1845) Malogoszcza
193. Chrapowiecki Juljan. ppor. (1843) Suwałki
194. Chrzan Józef. ppor. (1842) Częstochowa
195. Chrząstowski Tomasz Józef. ppor. (1843) Kawenczyn
196. Chodzikiewicz Jan ppor. (1830) Hostrzów
197. Chudziński Jan. ppor. (1839) Suraż
198. Chulawski Adam. ppor. (1842) Warszawa
199. Chwastowicz Andrzej. ppor. (1842) Stróżówka
200. Ciborowski Marcin. ppor. (1843) Siekierki
Oficerowie weterani
201. Ciechowlcz Franciszek, ppor. (1844) Brześć Kujawski
202. Cielemęckl Ludwik. ppor. (1843) Warszawa
203. Cieleckl Aleksander, ppor. (1849) Poznań
204. Cieleski Leopold, ppor (1838) Warszawa
2O5. Ciesielski Karol, ppor. (1844) Kock
206. Cieślak Andrzej, ppor. (1843) Skierniewice
207. Cieślikowskl Jan, of. wet. (1842) Lwów
208. Cybulski Gustaw, ppor. (1845) Warszawa
209. Cybulski Kazimierz. ppor. (1844) Rzeszów
210. Cybulski Wincenty, ppor. (1844) Warszawa
211. Cycoń Wawrzyniec, ppor. (1843) Kraków
212. Cytowlcz Kazimierz, ppor. (1841) Szawkoty
213. Czaczkowski Józef, ppor. (1846) Zimnocki-Reki
214. Czajkowski Franciszek, ppor. (1842) Lwów
215. Czajkowski Ignacy, ppor. (1840) Jaszczów
216. Czajkowski Leon, ppor. (1839) Łochów
217. Czaplicki Damazy ppor. (1840) Chyliny-Nadrzecze
218. Czaplicki Józef, ppor. (1842) Płock
219. Czarnecki Anastazy Marjan ppor. (1848) Lublin
220. Czarniecki Antoni, ppor. (1838) Lublin
221. Czarnocki Mateusz, ppor. (1840) Siedlce
222. Czarnowski Edward, ppor. (1841) Kraków
223. Czechowicz Andrzej, ppor. (1843) Wilno
224. Czekanowski Wincenty, ppor. (1844) Koźmin
225. Czekanowski Władysław, ppor. (1844) Siedlce
226. Czerechowski Juljan, ppor. (1844) Humany
227. Czerkowski Walenty, ppor. (1846) Warszawa
228. Czernicki Edward, ppor. (1844) Małowszczyzna
229. Czerniewicz Edward, ppor. (1848) Poznań
230. Czerwiński Antoni, ppor. (1841) Ostrowiec
231. Czerwiński Piotr, ppor. (1843) Dąbrowa Górnicza
232. Czerwiński Władysław ppor. (1844) Kraków
233. Czesławski Jan, ppor. (1842) Żyrardów
234. Czubacki Ignacy, ppor. (1841) Rozkopaczów
235. Czubiński Antoni, ppor. (1840) Olszówka
236. Czwadziński Józef, ppor. (1844) Starczanowo
237. Czyżewski Józef, ppor. (1843) Rypin
238. Ćwiek Mateusz, ppor. (1840) Skierniewice
239. Dahlen Feliks, ppor. (1845) Warszawa
240. Deleczyński Walery, ppor. (1848) Plawiszki
241. Danielak Wojciech, ppor. (1844) Krasy
242. Darmofał Szczepan, ppor. (1839) Ostrołęka
243. Daszkiewicz Andrzej, ppor. (1843) Łysobyki
Oficerowie weterani
244. Daszklewlcz Feliks. ppor. (11142) Warszawa
245. Daszyńskl Hipolit. ppor. (1844) Zegrze
246. Dąbek Kajetan. ppor. (1839) Zawlercie
247. Dąbkowskł Marceli. ppor. (184S) Warszawa
248. Dąbrowskl Józef. ppor. (1840) Brzeziny.
249. Dąbrowskl Karol, PPQr. (1839) Sterdyń
250. Dąbrowskl Władysław. ppor. (1BJ11) Ruda Pabjanlcka
251. Degórskl Teofil, ppor. (1846) Warszawa
252. Deja Tomasz. ppor. (1639) Rawicz
253. Demkiewicz Marceli, ppor. (1844) Sanok
254. Deperasiński Władysław, ppor. (11142) Warszawa
255. Dębiński Antoni, ppor. (1113(1) Lwów
256. Dębiński Stefan, ppor. (1840) Lwów
257. Doębny Konstanty, ppor. (1B4B) Poznań
258. Dębowski Mieczysław, ppor. (1847) Kraków
259. Dlawichowski Józef. ppor. (1846) Kazimierz
260. Dluskl Nikodem. ppor. (1839) w. Zakrzewo
261. Dmowski Adam. ppor. (1634) Gniewoszew
262. Dmowski Jan. ppor. (1847) Kislelany- Kuce
263. Dmuchowski Michał. ppor. (1846) Jarmołowszczyzna
264. Doberski Jan, ppor. (1849) + Warszawa
265. Dobosz vel Dobosińskl Andrzej. ppor. (1B3B) Kielce
266. Dobrosławski Władysław. ppor. (1849) Warszawa
267. Dobrowolski Ludwik, ppor. (1843) Poznań
268. Dobrowolski Wincenty, ppor. (1841) Nowe-Miasto
269. Dobrzeniecki Franclozek, ppor. (1844) w. Lekowo
270. Dobrzeniecki Karol, ppor. (1842) Warszawa
271. Doga Teofil, ppor. (1843) Kostrzyń
272. Domala Mateusz, ppor. (1844) Rudniki
273. Domański Antoni, ppor. (11141) Kniklnla
274. Domański Antoni, ppor. (1846) Izbica
275. Domański EmIljan, ppor. (1844) Lublin
276. Domański Jan, ppor. (1841) Dąbrowa Górnicza
277. Domański Jan, ppor. (1842) Brześć Kujawski
278. Domański Józef. rtm. (1842) Warszawa
279. Domański Kajetan, of. wet. (1842)Francja Tremblay lt Mauldre
280. Domański Stanisław KOństanty Lu- dOlnlr, ppor. (1846) Zakllk6w
281. Dombkowski Michał, ppor. (1834) Konarzyce
282. Donajski Feliks, ppor. (1845) Częstochowa
263. Dracz Teofil, ppor. (1839) Zarszyny
284. Drecki WłodzImierz. ppor. (1837) Biżyn
285. Drewin Antoni, ppor. (1840) os. Blelsk
286. Drodkiewicz Bronisław. ppor. (1841) Warszawa
287. DroJecki Jan Antoni, ppor. (1845) Woęgrów
288. Drozdowicz Maciej, ppor. (1843) Justjanowo
289. DryJański Feliks. ppor. (1845) Kleczewo
290. Dryk Paweł. ppor. (1844) Góra Puławska
291. Drzewiński Władysław, ppor. (1847) Lublin
292. Drzewoszewski Józef, ppor. (1841) Zgierz
293. Dubas Wincenty, ppor. (1844) w. Góry
294. Dubiecki Marjan. of. wet. (1838) Kraków
29S. Dubowik Ignacy, ppor.(1844) Warszawa
296. Dudkiewicz Leopold, ppor. (1843) Ciechanów
297. Dudziński Aleksander, ppor. (1826) Zwiartówek
298. Dudziński Piotr Adrjan, ppor. (1839) Francja Paryż
299. Dunikowski Antoni, ppor. (1844) Bolanowice
300. Dybalskl Edmund, ppor. (1113(1) Czarny Lasek
301. Dybczyński Ignacy, ppor. (1842) Warszawa
302. Dybowski Benedykt. dr. ppor. (1633) Lwów
303. Dygnarowicz Stanisław, ppor. (1848) Kielce
304. Dyk Antoni. ppor. (1840) Krasna
3OS. Dykierski Stanisław, ppor. (1843) Poznań
306. Dyl Franciszek. ppor. (1843) Siedlce
307. Dylewski Jan, ppor. (1633) Lwów
308. Dylewski Jan, dr. ppor. (1845) Lwów
309. Dylewski Konstanty, ppor. (1828) Siedlce
310. Dyliński Stanisław, ppor. (1637) Płock
311. Dymaczński Stanisław, ppor. (1844) Gniezno
312. Dymitrowicz Ludomir ppor. (1844) Warszawa
313. Dymitrowicz Włodzimierz, ppor. (1842) Sieradz
314. Dymkowski Paweł. ppor. (1B3B) Długa Wieś
315. Dymowski Brunon, ppor. (1847) Lublin
316. Dyzio Jan, ppor. (1842) Targówek
317. Dyziorski Jan, ppor. (1846) Mińsk Mazowiecki
318. Dziekan Jakób, ppor. (1841) Bochnia
319. Dziekan Marcin, ppor. (1841) Bochnia
320. Dziekańiski Wojciech, ppor. (1836) Kalisz
321. Dziekoński Prosper, ppor. (11145) Warszawa
322. Dziembowski Józef. ppor. (1833) Zawlercie
323. Dzieniszewski Jan, ppor. (1846) Szumów
324. Dzierzbicki Artur, ppor. (1843) Warszawa
325. Dzierżanowski Ludwik Zygmunt, ppor. (1845) Chyrów
326. Dziewola Stanisław, ppor. (1840) Piaski
327. Ejbisz Karol. ppor. (1845) Fajsławice
328. Ekman icek, ppor. (1844) Kalisz
329. Eljaszewicz Zygmunt, ppor. (1843) Warszawa
330. Enskajt Władysław, ppor. (1846) Lublin
331. Ezap franciszek, ppor. (1841) Mimowola
332. Fajkowski Jan Leon, ppor. (1841) Łódź
333. Fakowicz Antoni, ppor. (1842) Lutomiersk
334. Falkowski Józef, ppor. (1844) Warszawa
335. Falkowski Michał, ppor. (1632) Folwark Świkło
336. Federowicz Jan, ppor. (1843) Mikołajów
337. Feldman JankIel, ppor. (1840) Mikołajów
338. Figura Jakób, ppor. (1831) Pilica
339. Figurski Ignacy. ppor. (1849) Serokomia
340. Fijalkowski Stanisław, ppor. (1840) folw. Pałecznica
341. Fijalkowski Stanisław, ppor. (1845) Dobrzyń nad Wislą
342. Filanowski Józew, ppor. (1843) Łódź
343. Filenowicz Franciszek, ppor. (1843) Tykocin
344. Filewicz Antoni, ppor. (1847) w. Sinołęka
345. Fiszer franciszek. ppor.(1844) Gniezno
346. Flakowski Michał, ppor. (1637) Chylenice
347. Flanc Wilhelm, ppor. (1843) Warszawa
348. Flik Piotr Paweł, ppor. (1842) Siedlce
349. Florek Stanisław. ppor. (1839) Janiszkowice
350. Folman Albert. ppor. (1845) cukrownia Strzelce
351. Formiński Walery, ppor. (1844) Warszawa
352. Fraczek Piotr, ppor. (1844) Pierzchnica
353. Frajtak Ludwik, ppor. (1637) Poznań
354. Frąckowiak Mikołaj, ppor. (1843) Poznań
355. Fronczak Michał, ppor. (1841) Buiny Szlacheckie
356. Furgalski Ignacy, ppor. (1845) Tomaszów
357. Furmankiewicz Adolf, ppor. (1844) Wąchock-Wygoda
358. Gajdziński Feliks, ppor. (1841) osada Grzegorzew
359. Gajdziński Teofil, ppor. (1844) Wymlerzyce
360. Gajewski Jan. ppor. (1841) Piaseczno
361. Gajewski Piotr, ppor. (1843) Nowe Miasto nad Pilicą
362. Gajzier Mateusz, ppor. (1843) Pabjanice
363. Galiński Aleksander. ppor. (1845) Jesionowce
364. Galiński Walenty, ppor. (1844) fabr.Nietulisko
365. Galus Józef, ppor. (1846) Dembnłca
366. Gałaska Antoni, ppor. (1842) Lutomiersk
367. Gałązka Andrzej, ppor. (1843) Kadzidło
368. Gałecki Józef, ppor. (1846) Włocławek
369. Gansner Leopold, ppor. (1845) Skiernlewice
370. Garbacz Wojciech, ppor. (1631) Huta Krzeszowska
371. Garbolewski Kazimierz, ppor. (1841) Warszawa
372. Gawecki Władysław, ppor. (1845) Kalisz
373. Gawęda franciszek. ppor. (1839) DłuTów
374. Gawęda Michał Maciej, ppor. (1836) Kraków
375. Gawień Wincenty. ppor. (1845) Szczepanowiec
376. Gawiński Romuald, ppor. (1845) Owczary
377. Gawroński Jakób. ppor. (1839) MIkołajów
378. Gawryś Antoni, ppor. (1838) Sokołów
379. Gądzyński Stanisław, ppor. (1846) Poddębice
38O. Gąsecki Seweryn, ppor. (1630) Toledo Stan. Zjedn. Amer. Półn.
381. Gąsiorek Stanisław, ppor. (1844) Warszawa
382. Gąsiorowski Maksymiljan, ppor. (1840) m. Łąck
363. Gątkiewicz Włodzimierz, ppor. (1841) Koryty
364. Gdak Andrzej. ppor. (1841) Kielce
385. Gerhard Karol, ppor.(1844) Warszawa
386. Gessel Ludwik, ppor. (1843) Grodzisk
387. Gębski Aleksander, ppor. (1846) Lublin
388. Gibalski Aleksander, ppor. (1827) Kraków
389. Giejsztor - Eljaszewlcz Włodzimierz, ppor, (1637) Chelm
390. Gielnlewski franciszek, ppor. (1841) Stradowo
391. Gierduszewski Antoni. ppor. (1635) Gruszyce
392. Gierzyński Artur. ppor. (1845) Włochy Nicea
393. Gil Józef, ppor. (1837) Trzebieszów
394. Gill Tomasz. ppor. (1635) Gąbin
395. Ginter Bernard, ppor. (1846) Chelmno
396. Girdwoyn Kazimierz. ppor. (1844) Warszawa
397. Gliński Stanisław, ppor. (1847) Duczyń
398. Gliwiński Piotr. ppor. (1842) Ruda Pabjanicka
399. Gliżniewicz Władyslaw, ppor. (1841) Stobiecko Miejskie
400. Gluth Wojciech, ppor. (1843) Ostrów Poznański
401. Głębocki Józef, ppor. (1843) Wyhołowicze
402. Głowacki Andrzej, ppor. (1847) Kazimierz
403. Głowacki Szczepan. ppor. (1843) Łobzów
404. Głowacki Władyslaw,ppor. (1841) Łódź
405. Głowiński Kazimierz, ks. ppor. (1845) Chorostków
406. Goczkowski Ignacy, ppor. (1843) Gniezno
407. Godlewski Adolf, ppor. (1840) Chlebiski
408. Godlewskl Ignacy, ppor. (1845) Warszawa
409. Gogólski Józef, ppor. (1844) Skierniewice
410. Golakowski Jan, ppor. (1845) Częstochowa
411. Golankiewicz Bartłomiej. ppor. (1845) Przeworsk
412. Golczewski Seweryn, ppor. (1844) Worochta
413. Goldsobel Leon, of. wet. (1837) Warszawa
414. Goldsobel Maksymiljan, ppor. (1842) Kalisz
415. Goliszewski Tomasz, ppor. (1846) Warszawa
416. Gołkowskl Wojciech, ppor. (1838) Wesółka
417. Gomuliński Wincenty, ppor. (1842) Warszawa
418. Gorgolewski MaksymiIjan, ppor. (1845) Grodzisk
419. Gorzyński Józef. ppor. (1843) Gajew
420. Gostkowski Zygmunt, ppor. (1846) Zakliczyn nad Dunajcem
421. Goszczyński Ignacy, ppor. (1837) Starygród
422. Gościcki Tomasz, ppor. (1844)Grodzisk
423. Gościmski Juljusz, ppor. (1843) Koździały
424. Gólski Michał, ppor. (1840) Kraków
425. Górecki Ignacy, ppor. (1830) lyrardów
426. Górecki Tomasz, ppor. (1843) KIłzimierz nad Wisłą
427. Górka Andrzej, ppor. (1844) Stary Sącz
428. Górkiewicz Michał, ppor. (1841) Francja Paryż
429. Górski Aleksander. ppor. (1847) Włocławek
430. Gortz Szlitz Pankracy, ppor. (1844) Kolomyja
431. Grabiański Karol, ppor. (1637) Komorowo
432. Grabowski Aleksandęr, ppor. (1842) Sosnowiec
433, Grabowski Jan, ppor. (1844) Nowa Ruda
434. Grabowski Stanisław, ppor. (1843) Łuck
435. Grabowski Tomasz, ppor. (1847) w. Kozlów
436. Graczykowski Franciszek, ppor. (1842) Biskupie Popowo
437. Gradowski Jerzy, ppor. (1837) Dziembrowina
438. Grandys Jan, ppor. (1845) Warszawa Praga
439. Gratkowski Adam Leon, ppor. (1844) Zakopane
440. GrąbczewskI Florjan, ppor. (1845) Warszawa
441. GrobelnlckI Walenty. ppor. (1844) Łowicz
442. Grochowicki Władysław, ppor. (1842) Warszawa
443. Grochowski Aleksander, dr. ppor. (1843) Warszawa
444. Grochowski Antoni. ppor: (1827) Warszawa
445. Gromadzki Stanisław, ppor. (1841) Gardzienlec
446. Gronczewski Józef, ppor. (1844) Włodawek
447. Gross Stanisław, ppor. (1840) Mińsk Mazowiecki
448. Groszkiewlcz Walenty, ppor. (1832) Pyzdry
449. Gruczek Jan, ppor. (1842) Jabłonna
450. Grunseld Moszko, ppor. (842) Podkamień
451. Gryglewski Konstanty, ppor. (1833) Kraków
452. Gryziecki Antoni. ppor. (1841) Próchnik
453. Gryzlecki StanIsław, ppor. (1844) Próchnik
454. Grzechnik Kacper. ppor. (1841) Dręzówka
455. Grzędę Aleksander, ppor. (1847) Kośniki
456. Grzybowski Franciszek, ppor. (1842) Żychlin
457. Grzymała Piotr. ppor. (1837) Ratyniec Nowy
458. Grzywiński Franciszek, ppor. (1842) Wólka Mławska
459. Guć Wladysław, ppor. (1840) Gostyń
460. Gudałewicz Jan. ppor. (1843) Świętiki
461. Gulczyński Wincenty, ppor. (1846) Kalisz
462. Guliński Franciszek, ppor. (1846) Milanówek
463. Gułowski Józef, ppor. (1842) Warszawa
464. Gumiński Adam, ppor. (1843) Słonków
465. Gustowski Tadeusz, ppor. (1844) Piotrowice
486. Guz Tadeusz, ppor. (843) Kock
Bez odznaczeń wojskowych

http://www.wbc.poznan.pl/dlibra/docmeta ... AE684E1-18
Avatar użytkownika
jerzy
Kreator Forum
Kreator Forum
Medale: 2
Twórca indeksów (2)

Oficerowie Weterani Powst. Narodowego 1863 r (2)

Postprzez jerzy » 16.11.2009

467. Hajdenreich Marek. ppor. (1844) Bodzentyn
468. Hajdziony Michał, ppor. (1830) Henryków pod Warszaw
469. Hankewicz Baltazar, ppor. (1837) Pakość
470. Haraczek Piotr, ppor. (1844) Będzin
471. Harde Ignacy, ppor. (1847) Łódź
472. Hardy Jan, ppor. (1842) Wołoska
473. Heldt Ferdynand. of. wet. (1843) Staszowo
474. Hen Józef. ppor. (1842) Pjerzchnlca
475. Henkiel Dyonlzy, ppor. (1841) Warszawa
476. Herc Leon, ppor. (1846) + Warszawa
477. Heredziak Jakób. ppor. (1844) Podlesie
478. Herman Edward, ppor. (1845) Waszawa
479. Hertel Maksymljan, ppor. (1844) Francja. Nanterre
480. Hildenbrand Aleksander, ppor. (1846) Warszawa
481. Hipsz Ludwik, ppor. (1843) Warszawa
482. Hirsz Rafal, ppor. (1843) Hosków
483. Hofman Józef. ppor. (1837) Łomża
484. Hofman Wojciech Bronisław, ppor. (1845) Wieruszowo
485. Holtorf Antoni. ppor. (1845) Warszawa
486. Hornowski Włodzimierz, ppor. (1842) Warszawa
487. Horodyńskl Bolesław, ppor. (1843) Warszawa
488. Horzelski Hipolit, ppor. (1843) Czeladź
489. Hostynek Wiktor. ppor. (1843) Kraków
490. Hoyer Karol, ppor.(1830) Puławy
491. Hrechorowicz Ignacy, ppor. (1846) Lwów
492. Hryciak Jakób. ppor. (1843) Międzyrzec
4Q3. Hryniewlecki Waclaw, ppor. (1844) mai. Ancuty
494. Hryniewski Justyn. ppor. (184O) Grabowiec
495. Hryniewicki Napoleon, ppor. (1841) Hryniewicze Małe
496. Humnicki franciszek, ppor. (1846) Warszawa
497. Humowiecki Karol, ppor. (1840) Kraków
498. Hunkiewlcz Józef Ludwik, ppor. (845) Gomuniec
499. Hurkowski Stanisław, ppor. (1841) Rdzuchów
500. Ignatowski Szymon Piotr, ppor. (1830) Sielec
501. Igiatowski Józef. ppor. (1840) Bochnia
502. IIczuk Jan, ppor. (1838) Bobiksza
503. Imisz Aleksy, ppor. (1844) ŁódŹ
504. Indulski Andrzej, ppor. (1841) Mokry
505. Ingwer Józef, ppor. (1847) Tarnopol
506. Isaczuk Dominik, ppor. (1842) Gm. Śwlerz
507. Iwanicki Marcin, ppor. (1841) Urzędów
508.Iwanowski Feliks, ppor. (1841) Młyniska
509. Iwański August, ppor. (1632) Warszawa
510. Izdebski Józef, ppor. (1843) Radzlków Wielki
511. Iżyłowski Jan, ppor. (1845) Warszawa
512. Jabczyński Antoni. ppor. (1844) Strzyżów
513. Jabłoński Andrzej, ppor. (1840) Chorzele
514. Jabłoński Edward, ppor. (1638) + Radom
515. Jabłoński Jakób, ppor. (1841) Stryj
516. Jabłoński Kazimierz, ppor. (1847) Kraków
517. Jabłoński Romuald. ppor. (1846) Kielce
518. Jabłoński Tadeusz, ppor. (1847) Rzeszów
519. Jabłoński Witalis, ppor. (1637) Przybory Wólka
520. Jachowicz Jan, ppor. (1843) Blaszki
521. Jackiewicz Adam, ppor. (1842) Piotrków
522. Jackowski Antoni. ppor. (1832) Rawa
523. Jackowski Józef Andrzej, ppor. (1846) Warszawa
524. Jackowski Wincenty, ppor. (1842) Rypin
525. Jackowski Władysław. ppor. (1846) Nowy Dwór
526. Jacuński Antoni, ppor. (1845) Mlerzyce
527. Jacuński Antoni, ppor. (1843) Warszawa
528. Jacuński Józef, ppor. (1842) Warszawa
529. Jaczyński Jan, ppor. (1844) Łęczno
530. Jaedel Stanisław, ppor. (1844) Wlelichowo
531. Jagieiski Gabryel Józef, ppor. (1843) Warszawa
532. Jagieiski Józef, ppor. (1835) DObrzyń
533. Jagiełło Szczepan, ppor. (1840) Chlewnia
634. Jagłowski Józef, ppor. (1843) Kamaszówka
535. Jagmin Stanisław, ppor. (1841) Woroniec
536. Jaldmlak Józef, ppor. (1843) GarwolIn
537. Jakóbkiewicz Andrzej, ppor. (1843) Kielce
538. Jakóbowski Franciszek, ppor. (1846) Łomża
539. Jakóbowskl Piotr Jan. ppor. (1840) Warszawa
540. Jaks Andrzej, ppor. (1840) Piła
541. Jakubowicz Apolinary, ppor. (1842) Świack
542. Jakubowski Józef. ppor. (1841) Piotrków
543. Jakubowski Marceli, ppor. (1841) Sterdyń
544. Jakubowski Wojciech, ppor. (1836) Huta Doręgowska
545. Jakusz Lucjan Piotr, ppor. (1840) Warszawa
546. Jamnicki Michał, ppor. (1847) Warszawa
547. Janicki Jan, ppor. (1838) Stary Sambor
548. Janicki Teofil, ppor. (1842) Tomaszów Mazowiecki
549. Janiszewakl Andrzej, ppor. (1839) Francja Paryż
550. Janiszewski Frsnclszek, ppor. (1842) Francja Paryż
551. Janiszewski January, ppor. (1843) Warszawa
552. Jankowski Franciszek, ppor. (1833) Chyłoń
553. Jankowski Ignacy, ppor. (1845) Włocławek
554. Jankowski Kazimierz, ppor. (1843) Lwów
555. Jankowski Stanisław, ppor. (1835) Warszawa
556. Jankowski Teodor, ppor. (1846) Warszawa-Nowe Brudno
557. Jankowski Wojciech, ppor. (1844) Stanisławów
558. Janowicz Stanisław, ppor. (1834) maj. Grunerów
559. Janowski Hipolit, ppor. (1837) Nieszawa
560. Janusz Jan Ignacy, ppor. (1844) Warszawa
561. Januszczyk Adam, por. (1841) Stelmachowo
562. Januszewski Cyprjan. ppor. (1841) Warszawa
563. Jany Karol. ppor. (1843) Łódź
564. Jarmiński Adam WIktor, ppor. (1839} Wólka Proszowska
565. Jarmundowicz Aleksander, ppor. (1841) Szczekociny
566. Jarocki Marceli, ppor. (1639) Mikulnice
567. Jarosek Adam. ppor. (1842) wie Grabowy Las
568. Jarosiński Józef. ppor. (1841) Warszawa
569. Jarosz Szymon, ppor. (1844) Biskupice
570. .Jaroszewski Franciszek. ppor. (1834) Rzeczpol
571. .Jarzeński Roman. ppor. (1833) Włocławek
572. .Jarzębski Lucjan. ppor. (1848) Warszawa
573. .Jarzyński Stanisław. ppor. (1839) Rudkl
574. .Jasieński Władysław. ppor. (1840) Grójec
575. .Jasiński Andrzej. ppor. (1837) Osowiec
576. .Jasiński Arkadjusz. ppor. (1836i) Warszawa
577. .Jasiński Ignacy, ppor. (1841) Huta Szklana
578. .Jasiński Jan. of. wet. (1835) Nieradowo
579. .Jasiński Wojciech. ppor. (1839) Ciechanów
580. .Jaskołd Eugenjusz. por. (1846) Sejny
581. .Jaskólski Hipolit, por. (1844) Kraków
582. .Jaster Józef, ppor. (1840) Zgierz
583. .Jastrzębski Bolesław, ks. ppor. (1841) Pliszków
584. .Jastrzębski Ignacy, por. (1840 Wielka Wieś
555. .Jastrzębski Józef, por. (1844) Poznań
586. .Jastrzębski Zenon, por. (1843) Lwów
587. .Jasztal Paweł. por. (1845) wieś Zbrza, pow. Iłża
588 .Jaśkiewicz Franciszek, ppor. (1847) Łódź
589. .Jaśkowski Wincenty, ppor. (1844) Radomyśl
590. .Jaworski Antoni, ppor. (1846) Lublin
591. .Jaworski Feliks, ppor. (1838) Francja Paryż
592. .Jaworskl Franciszek. ppor. (1844) Lubawa
593. .Jaworski Jakób, ppor. (1846) Sobołówek
594. .Jaworski Józef, ppor. (1844) Szczebrzeszyn
595. .Jaworskl Marceli, ppor. (1844) folw. Giemzów. pow. Łódź
596. .Jaworski Walenty, ppor. (1844) Kadzidło
597. .Jaworski Wiktor Aleksander. of. wet. (1840) +2 Francja Paryż
598. .Jelenlewlcz Stanisław. ppor. (1845) Poznań
599. .Jełowicki Wacław. ppor. (1842) Lwów
600. .Jemelita Fornel, ppor. (1844) Łomża
601. .Jendl Ignacy Marjan. ppor. (1842) Kraków
602. .Jerzyna Karol. ppor. (1844) Warszawa
603. .JezIorkowskl Jan, ppor. (1843) Warszawa
604. .Jędrzejak Piotr, ppor. (1844) Sosnowiec
605. .Jędrzejak Tomasz, ppor. (1841) Nabyszyce
606. .Jędrzejewski Bołesław. ppor. (1844) Warszawa
607. .Jędrzejewskl Maciej, ppor. (1846) Grodzisk
608. .Jędrzejewsk Marian, ppor. (1846) Dobrzyń
609. .Jędrzejewskl Michał. ppor. (1837) Kutno
610. .Jodłowski Tomasz, ppor. (1845) Skawina
611. .Jodtko Stanisław, ppor. (1847) Wilno
612. .Józefackl Mateusz. ppor. (1846) wleśJamne. pow. Kamionka Strumiłowa
613. .Józefowlcz Aleksander, ol. wet. (1844) Lub!ln
614. .Jozefowlcz Piotr, ppor. (1842) Małgoszcza
615. .Junczys Jan. ppor. (1844) Lubartów
616. .Jurczak Jan, ppor. (1839) Kalisz
617. .Jurkowskl Konsfanty. Piotr. (1847) Lublin
618. .Jurski Jan, ppor. (1844) Łomża
619. .Just Józef ppor. (1843) Pabjanice
620. Kaczmarek Józef, (1837) Brdów
621. Kaczmarski Ignacy, ppor. (1845) Dąbrowa Górnicza
622. Kaczmarskl PIotr, ppor. (1843) Warszawa
623. Kaczyńskl Antoni. ppor. (1842) L.ubowlcz Wielki
624. Kaczyńskl Feliks. ppor. (1842) Warszawa
625. Kaczyńskl Jan, ppor. (1840) Bukawiec
626. Kaftal Bernard, ppor. (1833) Warszawa
627. Kalzer Józef, ppor. (1843) Ostrów
628. Kalenlak Karol. ppor. (1843) Nielisz
629. Kaleta Pranciszek. ppor. (1839) Likarzewice
630. Kalinowski Ludwik. ppor. (1845) Łęczno
631. Kalinowski Władysław. ppor. (1843) Zalesie
632. Kalińskl Symeon, ppor. (1840) Warszawa
633. Kaliski Fabian, ppor. (1639) Włocławek
634. Kaliszek Antoni. ppor. (1842) w. Wola-Blizocka
635. Kalkowski Józef. ppor. (1842) Dlutowo
636. Kałuski Piotr, ppor. (1842) Szemiatycze
637. Kałużny Ignacy. ppor. (1825) Kalisz
638. Kamieński Józef, ppor. (1840) Krsnoslelsk
639. Kamieński Mieczysław, of. wet. (1832) Jaworów
640. Kamiński Józef, ppor. (1845) Rzecze Duże
641. Kamiński Stanisław, ppor. (1845) Częstochowa
642. Kamiński Stanisław, ppor. (1838) Sadowne
643. Kamiński Szczepan, ppor. (1840) Płock
644. Kamiński Władysław. ppor. (1845) Grójec
645. Kanclerski Adam. ppor. (1839) Niemcy Nerwik
646. Kanczewski Franciszek. ppor. (1845) Lublin
647. Kański Jan, ppor. (1842) Stanisławów
648. Kapałczyński Konstanty, of. wet. (1839) 3 Ostrów Pozn.
649. Kapełczyński Wincenty, ppor. (1839) Młynków
650. Kaperzyński Albin, ppor. (1845) Kosiny Kaplczne
651. Karasiński Bronisław, ppor. (1844) Jarosław
652. Karbowiak Franciszek. ppor. (1842) Krotoszyn
653. Karczmarski Alekelander Błateżej. ppor. (1844) Warszawa
654. KarkosIk Wincenty, ppor. (1847) Włocławek
655. Karłowicz Antoni, ppor. (1838) Płock
656. KarolI Aleksander, ppor. (1638) Warszawa
657. Karpiński Adolf. ppor. (1838J Zakrzówek
658. Karpiński Michał, ppor. (1833) Pobiedziska
659. Karpiński Wojciech. ppor. (1845) Piła pod Murowańą Goślnią
660. Karwacki Antoni. ppor. (1840) Lublin
661. Karwowski Tadeusz. ppor. (1842) Kopeczyńce
662. Karwowskl Władysłilw. ppor. (1644) Żarnów
663. Kaszuba Antoni, ppor. (1837) Grodno
664. Kaszyński Konstanty, ppor. (1840) Sosnowiec
665. Kawczyński Fehks, ppor. (1826) Sieradz
666. Kawczyńskl Stanisław, ppor. (1842) Łowicz
667. Kaweckl Mateusz, ppor. (1844) Warszawa
668.Kazeckl Tomasz, ppor. (1844)
669.Kazimierowski Władysław, (1841) Janików
670.KaźrnlerskiJózef, ppor. (1841) Ostrowiec
671.Kaźmlerski Władysław. ppor. Izbica
672. Kądziela Józef, ppor. (1845) Telakl
673. Kędzierski Aleksander. ppor. (1844) Wąłwolnlca
674. Kędzierski Andrzej, ppor.(1844) Lwów
675. Kędzlerski Józef. ppor. (1847) Płock
676. Kępkiewlcz Franciszek. ppor. (1845) Poznań
677. Kępiński Jan, ppor. (1836) Wąwolnica
678. Kępiński Teofil, ppor. (1843) Nielisz
679. Kępiński-Krzywosad Zygmunt, (1843) ppor. Lwów
680.Kiedrzyński Lucjan, ppor. (1843) Mierzyn
681.Kielesiński Adolf. ppor. (1848) Kraków.
682. Kiełbus Józef, (1842) Skawina
683. Kiełduszys Piotr, ppor. (1842) Suwałki
684. Kiełpsz Józef. ppor. (1846) Janów Lubelski
685. Kieroński Władysław. ppor. (1838) Łęczyca
686. Kiełza Alfred. ppor. (1843) Warszawa
687.Kinel Ignacy, of. wet. (1842) Lwów
688. Kintopf..Karol. ppor. (1843) Prruszków
689. Kiński Jan. ppor. (1838) Częstochowa
690. Kirchner Adolf, ppor. (1848) Ameryka Syracuse
691. Kisiel Józef, ppor. (1841) Lublin
692. Klizwalter Józef, ppor. (1843) Gostyń
693. Klamborowski Lucjan. ppor. (1841) Warszawa
694. Klamka Wojciech, ppor. (1847) Kielce
695. Klebert Edward, ppor. (1845) Myślenice
696. Klejn Kazimierz ppor. (1842) Kotuń
697. Kleist Aleksander. ppor. (1840) Płock
698. Klementowicz Leon Albert, ppor. (1840) Żurawice
699. Klicki Aleksander, ppor. (1842) Strzegocin
700. Klicki Bronisław, ppor. (1841) Mława
701. Klimaszewski Mikołaj . ppor. (1841) Szyrwinty
702. Klimkiewicz Jan, ppor. (1839) Kuskowo
703. Klimowicz Wincenty, ppor. (1837) maj. Narczyski
Oficerowie weterani

704. Klimowicz Władysław, ppor. (1846) w. Dzielczyk
705. Kling Karol, ppor. (1842) Sambor
706. Klonowski Franciszek, ppor. (1846)nPrzetycz
707. Kłobukowskl Szczęsny, ppor. (1837) Osiek
708. KtoskowsM Władysław, ppor. (1840) Warszawa
709. KłoskowskI - Korwin Adam. ppor.(1844) Kraków
710. Kmiotek Karol. ppor. (1840) Biała Góra
711. Kobielskl Edward, ppor. (1847) Warszawa
712. Kobuszewskl Józef, ppor. (1846) Warszawa
713. Kobyliński Feliks, ppor. (1845) Kownaciska
714. Kobyliński Franciszek, ppor. (1848) Warszawa
715. Kocęda Franciszek, ppor. (1839) Gołoby
716. Koclk Antoni, ppor. (1838) Bolesław
717. Kodł Władysław, ppor. (1845) Wilno
718. Kohlberger Adolf. ppor. (1844) Sambor
719. Koladko Jan. ppor. (1845) Odolanów
720. Kółeczko Walenty, ppor. (1847) Piotrków
721. Kolendo Władysław, ppor. (1844) Grodno
722. Koleslnskl Stanisław Mieczysław,ppor. (1840) Warszawa
723. Koledklewicz Wacław, ppor. (1847) Kramsk
724. Kołakowski Wiktor, ppor. (1845) Łepkl-Janusy
725. Kołodziej Tomasz, ppor. (1842) MałaTopola
726. Kołodziejczyk Jan, ppor. (1844) Rytele Świeckie
727. Kołodziejczyk Walenty, ppor. (1843) Warszawa
728. Kołodziejski Karol. ppor. (1844) Warszawa
729. Kołoszko Aleksander, ppor. (1840) Braniec
730. Kołtonski Bolesław, ppor. (1845) Kielce
731. Kołtunlak Aleksander, ppor. (1843) Głuchów
732. Komenda Józef, ppor. (1841) Żaki Borowskie
733. Komar Antoni, ppor. (1849) Gilów
734. Komorowski Józef, ppor. (1841) Dobrzelin
735. Komorowski Paweł, ppor. (1846) Kraków
736. Konarski Julian, ppor. (1845) Rzepice
737. Konarski Gryf Piotr Paweł, ppor.(1843) Warszawa
738. Konczynskl Władysław, ppor. (1846) Kraków
739. Kopeć Piotr, ppor. (1844) Lublin
740. Kopruckl Melchjor, ppor. (1839) Poznań
741. Kopystynski Lellwa Bronisław, ppor.(1844) Kraków
742. Korbut Wilhelm, ppor. (1845) Siedlce
743. Kordysz Ludwik, ppor. (1846) Ołtarzew
744. Kormańskl Antoni, ppor. (1844) Wieś i gm. Nielisz
745. Korsak Juliusz, ppor. (1841) Warszawa
746. Korsak Władysław, ppor. (1839) Ozieclszcze
747. Korsakowski Franciszek, ppor. (1842) Sejny
748. Koruslewlcz Sylwester, ppor. (1840) Duble
749. Korycki Kacper, of. wet. (1844)Ostrowa.
750. Korzeniowski Franciszek, ppor. (1839) Leśmłesz
751. Korzeniowski Jan, ppor. (1840) Warszawa
752. Kosakowski Wiktor, ppor. (1837) Wieś, gm. i pow. Lisko
753. Kościeleckl Oktawian, ppor. (1846) Wielopól
754. Koscielski Adam, ppor. (1840) Poznań
755. Kosiński Bronisław Napoleon, ppor.(1845) Warszawa
756. Kosiński Józef, ppor. (1845) Stary Sącz
757. Kosiński Karol, ppor. (1844) Porzetów Górny
758. Kosiński Stanisław, ppor. (1847) Piotrków
759. Kostecki Bonawentura, ppor. (1841) wieś Królików
760. Kostecki Józef, ppor. (1843) Łowicz
761. Kostrzewa Wiktor, ppor. (1845) Włocławek
762. Kostrzewa Paweł, ppor. (1840) Ostrowiec-Bolesławów
763. Kostrzewski Franciszek, ppor. (1843) Tarnogórze
764. KoszczeJ Józef, ppor. (1838) Ejsymonty
765. Koszczyc Fab|an, ppor. (1836) Mejszapoła
766. Koszyk Stanisław, ppor. (1843) Kraków
767. Kot Aleksander, ppor. (1843) Konkolownica
768. Kotlarski Jan, ppor. (1830) Oświęcim
769. Kotowski Piotr, kpt. (1840) Francja Gagny
Oficerowie weterani
770. Kotwlcki Franciszek, ppor. (1841) Włocławek
771. Kotyliński Michał, ppor. (1837) Warszawa
772. Kowalczyk Józef, ppor. (1837) Łęk Górne
773. Kowalewski Mateusz, ppor. (1845) w. Czechy Kosaki Rudki
774. Kowalski Andrzej, ppor. (1838) Kalisz
775. Kowalski Antoni, ppor.(1840)Warszawa
776. Kowalski Ignacy, ppor. (1842) Kraków
777. Kowalski Kazimierz, ppor. (1846) Sosnowiec
778. Kowalski Wincenty, ppor. (1844) Łódz
779. Kowalski Władysław, ppor. (1844) Prądnik Czerwony
780. Kowalski Władysław, ppor. (1844) Francja Paryż
781. Kowalski Wojciech, ppor. (1846) Mordy
782. Kownacki Feliks, ppor. (1845) Smyków Wielki
783. Kowszewlcz Jan, ppor. (1835) Dobryniów
784. Koza Bronisław, ppor. (1846) Nowy Sącz
785. Kozaczyk Jakób, ppor. (1841) w.Kuźnia
786. Kozakiewicz Antoni, ppor. (1841) Szczawnica
787. Kozakiewicz Jan, ppor. (1847) Biellczany
788. Kozlarskl Michał, ppor. (1836) Łódz
789. Kozieł Paweł, ppor. (1840) Tarczek
790. Kozlkowskl Ignacy, ppor. (1847) Warszawa
791. Kozłowski Aleksander, ppor. (1848) Łuków
792. Kozłowski Jan, ppor. (1836) Grajewo
793. Kozłowski Józef, ppor. (1845) wieś Męka
794. Kozłowski Lucjan, ppor. (1847) wies Fałek
795. Kozłowski Maksymiljan, ppor. (1838) gmina Raciążek
796. Kozłowski Maksymiljan, ppor. (1841) Łódź
797. Kozłowski Witold, ppor. (1849) Wilno
798. Kozłowski Władysław, ppor. (1847) Rawa Mazowiecka
799. Krajewski Aleksander, ppor. (1836) Komin
800. Krajewski Konstanty, ppor. (1841) Dobrzyń
801. Krakowski Leon, ppor. (1844) Łódz
802. Krasicki Jan, ppor. (1839) gm. Suraż
803. Krasienskl Franciszek, ppor. (1838) kol. Papośnia
804. Kraska Ludwik, ppor. (1844) Szubin
805. Kraskowskl Jerzy, ppor. (1844) Kraków
806. Krasuskl Michał, ppor. (1842) wies Jasionka
807. Krasuskl Romuald, kpt. (1837), kl. Kraków
808. Kraszewski Antoni, ppor. (1842) Płock
809. Kraszewski Jan, ppor. (1845) Szanlawy-Poniaty
810. Kraus Ignacy, ppor. (1848) Kraków
811. Kraushar Aleksander, ppor. (1842 Warszawa
812. Krauze Franciszek, ppor. (1838) Siedlce
813. Krawczykowicz Jan, ppor. (1840) Brańsk
814. Kredens Andrzej, ppor. (1839) Łopatki
815. Król Leon, ppor. (1842) Kurnik
816. Królikiewicz Stanisław, ppor. (1839) Poznań
817. Królikowski Jan, ppor. (1844) Lublin
818. Królikowski Józef, ppor. (1845) Kaczy Dół
819. Królikowski Ludwik ppor. ( 1845) Warszawa
820. Królikowski Wojciech ppor. (1842) Kielce
821. Królikowski Wojciech, ppor. (1847) Kaszuty Poznańskie
822. Krukowlecki Nestor, ppor. (1845.Złoczów
823. Krukowski Feliks, ppor.(1841) Wołomin
824. Krukowski Feliks, ppor. (1845) Lublin
825. Krukowski Stanisław, ppor. (1844) Kraków
826. Krupiński Antoni, ppor. (1841) Skierniewice
827. Krupiński Michał, ppor. (1842) Święcica
828. Kruszyński Aleksander, ppor. (1844) Gostynin
829. Krygier Mikołaj, ppor. (1842) Płock
830. Kryński Mikołaj, ppor. (1838) wieś Zaręby
831. Kryszczyński Władysław, ppor. (1846) Kąty Zdroje
832. Krzesińskl Michał, ppor. (1846) Warszawa
833. Krzysztofik Michał, ppor. (1841) Płock
834. Krzysztoforskl Edmund, ppor. (1847) Kęty
835. Krzywdzlńskl Jan, ppor. (1843) Września
836. Krzywiec Walery Tomasz, of. wet. Łomża
837. Krzyżanowski Jan, ppor (1836) Pakość
838. Krzyżanowski Stanisław, ppor. (1849) Kraków
839. Krzyżanowski Władysław, ppor. (1845) Kraków
840. Księżopolskl Franciszek, ppor. (1832) Poznań
841. Kubiatowski Antoni, ppor. (1845) Bobrowniki
842. Kubik Franciszek, ppor. (1837) Dembnica
843. Kucharski Kazimierz, ppor. (1847) Zalesie
844. Kucharski Leon, ppor. (1841) Wiewice
845. Kucharski Lucjan Łukasz, ppor.(1834) Radom
846. Kuchniak Jan, ppor. (1843) Wola Szczygiełkowa
847. Kucio Kazimierz, ppor. (1838) Pyzdrów
848. Kuciński Jan, ppor. (1832) Sierpc
849. Kucner Antoni, ppor. (1842) Łódź
850. Kuczuwalski Michał, ppor. (1844) Szczuczyn
851. Kuczyński Karol, ppor. (1845) Biechów
852. Kuczyński Marjan, ppor. (1847) Lwów
853. Kuczyński Witalis, ppor. (1846) Siedlce
854. Kujawa Jakób, ppor. (1838) Krotoszyn
855. Kujawa Tomasz, ppor. (1833) Sanniki
856. Kujawski Andrzej, ppor. (1841) Gorlice
857. Kukliński Antoni, ppor. (1845) Janowo
858. Kulczycki Tomasz, ppor. (1842) Warszawa
859. Kulesza Zenon, ppor. (1843) Lublin
860. Kulesza Józef, ppor. (1844) Wykno Stare
861. Kulik Piotr, ppor. (1846) wieś Sucha
862. Kuliński Antoni, ppor. (1839) Drazniew
863. Kumor Józef, ppor. (1841) Cegielnia
864. Kunde Józef Albin, ppor. (1843) Drohobycz
865. Kuntz Bronisław, ppor. (1839) Warszawa
866. Kurowski Józef, ppor. (1840) Tykocin
867. Kurnatowski Michał, ppor. (1844) Piotrków
868. Kurczyński Józef, ppor. (1840) Radzyń
869. Kurylczuk vel Aniotkowski Bonifacy,
ppor. (1845) Warszawa-Pelcowizna
670. Kurzawińskl Józef, ppor. (1844) Wieś Szczuki
871. Kusiński Józef, ppor. (1842) Warszawa
872. Kuśmlerz Antoni, ppor. (1842) Wilkolasie
873. Kuta Feliks, ppor. (1846) Wieś Bandysie
874. Kuźmierek Mikołaj, ppor. (1839) Sapy
875. Kwakpowski Józef, ppor. (1843) Wieś Ogrody
876. Kwaśnicki Argust, ppor. of. wet.(1829) Kraków
877. Kwaśniewski Maciej, ppor. (1840) Dobrzyń nad Wisłą
878. Kwaśniewski Maciej, ppor. (1846) Dobrzyń nad Wisłą.
879. Kwaśniewski Szczepan, ppor. (1825) Rypin
880. Kwlarclański Nikodem, ppor. (1838) Pyzdry
881. Kwiatek Stanisław, ppor. (1839) Wola Szczygiełkowa
882. Kwiatkowski Adam, ppor. (1839) Radom
883. Kwiatkowski Aleksander, ppor. (1845 Warszawa
884. Kwiatkowski Edward, ppor. (1844) Szumowo
885. Kwiatkowski Ignacy, ppor. (1845) Płock
886. Kwiatkowski Jakób, ppor. (1845) Inowrocław
887. Kwiatkowski Józef Arkadjusz, ppor.(1840) Francja Paryż
888. Kwiatkowski Józef, ppor. (1845) Warszawa
889. Kwiatkowski Juljan. ppor. (1845) Wólka Mławska
890. Kwiatkowski Habdank Karol Piotr. ppor. (1835) Płock
891. Kwiatkowski Tomasz, ppor. (1841) Kozice
892. Kwieciński Stanisław, ppor. (1832) Stasin
893. Kwieciński Stanisław, ppor. (1842) Skierniewice
894. Kwitek Kajetan, ppor. (1844) Samborze
895. Lambor Michał, ppor. (1844) Sambor
896. Lan Franciszek, ppor. (1841) Wilczogóra
897. Lang Stanisław, ppor. (1844) Kraków
898. Lebiedziewlcz Teofil, ppor. (1840) Stoczek
899. Lebioda Józef, ppor. (1839) Warszawa
900. Lechowicz Wojciech, ppor. (1838) Pałuszyce
901. Leclejewski Franciszek, ppor. (1846) Kurnik
902. Leidgeber Bronisław, ppor. (1846) Poznań
903. Lekczyński Adolf, ppor. (1845) Kraków
904. Lenkiewicz Wojciech, ppor. (1841) Stoczek
905. Lerski Jan, ppor. (1841) Lwów
906. Lesiecki Wacław, ppor. (1840) Zawiercie
907 Lesiakowski Stanisław, ppor. (1841) Modlin
908. Lesiewicz Adolf, ppor. (1836) Słupca
909. Lenkiewicz Olimp, of. wet. (1843) Warszawa
910. Leśniewski Jan, ppor. (1841) Pamięcin
911. Leszczyński Jan, ppor. (1841) Rokitnica
612. Leszczyński Józefat, ppor. (1839) Piotrków
913. Lewandowski Antoni, ppor. (1841) Zalesie
914. Lewandowski Feliks, ppor. (1843) Łapinoż
915. Lewandowski Jakób, ppor. (1839) Raciczek
916. Lewandowski Józef, ppor. (1843) Ruszkowo
917. Lewicki de Bqczewski Stanisław,ppor. (1843) Burzanowo
918. Lewiński Władysław, ppor. (1838) wieś Średnica
919. Lewit Józef, ppor. (1847) Suwałki
920. Ligięza Józef. ppor. (1844) Krosno
921. Limanowski Bolesław, dr. ppor. Warszawa
922. Linda Stefan, of. wet. (1848) Warszawa
923. Lipień Franciszek, ppor. (1841) Wilno
924. Lipink Feliks Aleksander, ppor. (1834) Murowańce
925. Lipiński Wacław, ppor. (1844) Łomża
926. Lipka vel Lipa Franciszek, ppor.(1843) w. Szewno
927. Lipka Andrze) ppor. (1839) Kordowo
928. Lipski Józef Ludwik, of. wet. (1836) Radom
929. Lira Wojciech, ppor. (1842) Rataje
930. Lidkiewicz Kazimierz, ppor. (1839) Przybysłowice
931. Liszewski Jan, ppor. (1842) Łuków
932. Litwiński Tomasz, ppor. (1843) Przemyśl
933. Lubieniecki Jan, ppor. (1845) Kielce
934. Luciński Jan, ppor. (1845) Ksawczynów
935. Ludkiewicz Feliks, ppor. (1842) Mińsk Mazowieckl
936. Ludkiewicz Norbert Wincenty, ppor.(1846) Źydkowice
937. Ludwiński Ludwik, ppor. (1844) osada Opole
938. Lutostański Wawrzyniec ppor. (1838) wieś Czachy
939. Lutyk Jan, ppor. (1839) Kraków
940. Łabędzki Napolen, ppor. (1830) Warszawa
941. Łachacz Józef, ppor. (1837) wieś Czarnia
942. Ładowski Jan, ppor. (1839) Pułtusk
943. Łagiewski-Grzymata Antoni,* ppor.(1843) Inowrocław,
944. Laguna Antoni Zygmunt, ppor. (1845) Różan
945. Łapiński Antoni, ppor. (1843) Warszawa
946. Łaszczak Dominik, ppor. (1840) Ciepulów
947. Łaszewski Robert, ppor. (1847) Warszawa
948. Łaszewskl Ryszard, ppor. (1828) Bułgarja Sofja
949. Ławnicki Józef, ppor. (1846) Pyzdry
950. Ławrowski Jakób, ppor. (1842) Mikołajowo nad Dniestrem
951. Łazowski Feliks, ppor. (1843) Fol. Bożowola
952. Łazuchiewicz Maciej ppor. (1846) Pabjanice
953. Łata Antoni, ppor. (1845) Zakręcie
954. Łąłyński Stanisław, ppor. (1842) wieś Zaucze
955. Łebek Tomasz, ppor. (1842) Zawiercie
956. Łebkowskl Szymon, ppor. (1846) Radom
957. Łechtański Marcin, ppor. (1835) Piotrków
958. Łopatowski Ignacy, ppor. (1847) Kraków
959. Łoziński Piotr, ppor. (1842) Warszawa
960. Łuczyński Franciszek, ppor. (1844) Warszawa
961. Łukaszewicz Adam, ppor. (1841) Warszawa
962. Łukaszewicz Władysław, ppor. (1843) Pyzdry
963. Łukomskl Juljan, ppor. (1842) Poznań
964. Łukomskl Stanisław, ppor. (1837) Poznań
965. Łuniewskl Konstanty, ppor. (1839) Warszawa
966. Łunklewlcz Władysław Józef, ppor.(1843) Wilno
967. Łupiński Ignacy, of. wet. (1839) JJCSki. Warszawa
968. Łyczkowski Eugenjusz, ppor. (1840) Warszawa
969. Łysakowski Stanisław, ppor. (1842) Lublin
970. Macek Teofil, ppor. (1843) Dobrzyków
971. Machczyński Michał, ppor. (1846) wieś Sobiczewy
Bez odznaczeń wojskowych

http://www.wbc.poznan.pl/dlibra/docmeta ... AE684E1-18
Avatar użytkownika
jerzy
Kreator Forum
Kreator Forum
Medale: 2
Twórca indeksów (2)

Oficerowie Weterani Powst. Narodowego 1863 r (3)

Postprzez jerzy » 18.12.2009

Oficerowie weterani

972. Machowlcz Józef, ppor. (1845) wleś Nowa-Florencja
973. Maciejewski Ignacy, ppor. (1845) Osada Kazimierz
974. Maciejewski Jan, ppor. (1844) Clechomice
975. Maciejewski Ludwik, ppor. (1842) Wtoki
976. Maciejewski Piotr. ppor. (1844) wieś Rutówka
977. Maciejewski Stanisław, ppor. (1844) Poznań
978. Maciejewski Wacław, ppor. (1843) Wymyślin
979. Maciejewski Wojciech, ppor. (1845) Żochówek
980. Maciejowski Adam, ppor. (1845) Warszawa
981. Maciejowski Aleksander, ppor. (1830) Wieś Borów
982. Maciejowski Ignacy, ppor. (1845) Warszawa
983. Madejski Kazimierz, ppor. (1843) Bieliny Kapitulne
984. Macietowski Jan, ppor. (1841) Kraków
985. Mackiewicz liarjan, ppor.(1837) Lipno
986. Maćkowski Jan, ppor. (1839) Wyber
987. Ma] Jan, ppor. (1846) Wyzyce
988. Majchrzukowski Aleksander, ppor.(1843) Ostrów
989. Majewski Leon, ppor. (1844) Płock
990. Majewski Tomasz, ppor. (1840) Jeziorna
991. Majewski Władysław, ppor. (1844) Słupia Stara
992. Majsterek Stanisław, ppor. (1844) Podzamcze
993. MakenzenJan, ppor. (1844) Chełmno
994. Makomaski Ignacy, ppor. (1843) Warszawa
995. Makowski Franciszek, ppor. (1838) Warszawa
996. Malewski Edward, ppor. (1841) Warszawa
997. Malewski Józef, ppor. (1847) Łódź
998. Malicki Bartłomiej ppor, (1846) Nałęczów
999. Malicki Napoleon, ppor. (1844) Bydgoszcz
1000. Malinowski Feliks, ppor. (1840) Warszawa
1001. Malinowski Stanisław, ppor. (1843)Lwów
1002. Maliński Wacław, ppor. (1843) Poznań
1003. Maliszewski Marcin, ppor. (1846) Zóromin
1004. Małecki Aleksander, ppor. (1842)Żydaczów
1005. Małecki Stanisław, ppor. (1849) Turbia
1006. Małecki Władysław, ppor. (1840)Lututów
1007. Małyszek Feliks, ppor. (1842) wieś Kocuchy
1008. Manczarskl Józef, ppor. (1843) Warka
1009. Manlni Jakób, ppor. (1847) Wilno
1010. Mańkowski Ignacy, ppor. (1843) Poznań
1011. Marchlewicz Hipolit ppor. (1839) Węgrów
1012. Marcinkiewicz Jan, ppor. (1841) Rzeszów
1013. Marczak Jakób, ppor. (1845) Wleś Ceków
1014. Marczewski Antoni, ppor. (1843 Warszawa
1015. Marczyński Józef ppor. (1846) Stanisławów Studziński
1016. Marecki Henryk, ppor. (1848) Lublin
1017. Marek Jan. ppor. (1832) Kraków
1018. Marjańskl Aleksander, ppor. (1843) Warszawa
1019. Markiewicz Michał, ppor. (1843) Brdów
1020. Maruszewskl Juljan, ppor, (1842) Gródek
1021. Marzec Michał, ppor. (1847) Przesław
1022. Masłowski Juljan, ppor. (1848) Łódź
1023. Masłowski Stanisław ppor. (1820) Kolnlca
1024. Massalski Jan, por. (1844) Warszawa
1025. Maszatowski Kazimierz, ppor. (1843) Piotrków
1026. Maszkowskl Stanisław, ppor. (1844) Warszawa
1027. Materka Jan,, ppor. (1841) Kieski
1028. Matiaszek Ludwik ppor. (1847) Lwów
1029. Matlak Andrzej, ppor. (1848) Kraków
1030. Matlewski Tomasz, ppor. (1840) Płock
1031. Matusiak Andrzej, ppor. (1842) Zakrzewsk
1032. Matusiak Piotr, ppor. (1841) Wieś Duszniki
1033. Mazurek Konstanty, ppor. (1841) Sulmierzyce
1034. Mazurek Wincenty, ppor. (1831) Kalisz
1035. Mazurkiewicz Jan, ppor. (1844) Lublin
1036. Mazurkiewicz Karol, ppor. (1845) Warszawa
1037. Mazurkiewicz Wiktor, ppor. (1840) Paskurka
1038. Mądry Franciszek, ppor. (1841) Łuków
1039. Melanii Mateusz, ppor. (1843) Słupca
1040. Melchjor Stanisław, ppor. (1842) Węgrów
1041. Melcherskl Aleksander, ppor. (1842) Kobylin
1042. Mendelski Konstanty, ppor. (1840) Osada Stanisławów
1043. Mender Stanisław, ppor. (1841) Lublin
1044. Meterakl Tomasz, ppor. (1842) Koszuty
1045. Mężyński Jan, ppor. (1842) Wieś Sikory Tomkowienta
1046. Mężyński Leonard, ppor. (1846) Tarnopol
1047. Michalikowskl Jan Józef, ppor.(1842) Iłowo
1048. Michalski Antoni, ppor. (1836) Grodzisk
1049. Michalski Piotr, ppor. (1843) Lipnica
1050. Michalski Wincenty, of. wet. (1839) Warszawa
1051. Michałowski Antoni, ppor. (1837) Otwock
1052. Michałowski Jan. ppor. (1839) Ćmielów
1053. Michałowski Ludwik, ppor. (1844) Sambor
1054. Michałowski Wincenty, ppor. (1836) Sulisławice
1055. Mickiewicz Telesfor, ppor. (1848) Nowo-Radomsk
1056. Miechowieckl Wojciech ppor. (1845) Zalesie
1057. Mieczkowski Feliks, ppor. (1840) Łomża
1058. Miecznlkowski Antoni, ppor. (1842) Lubawa
1059. Miecznlkowski Szymon, ppor. (1840) Chmielewo
1060. Mleczyńskl Dunin Franciszek, ppor. (1845) Warszawa
1061. Mielczarek Wincenty, ppor. (1840) Radzymin
1062. Mlelechowlcz Justyn Ignacy, ks.ppor. (1839) Milalyn Nowy,
1063. Mlellckl Wacław ppor. (1846) Siedlce
1064. Mierzejewski Wojciech Teodor,ppor. (1844) Dąbrowa
1065. Mlerzwickl Franciszek, ppor. (1838) Bydgoszcz
1066. Mieszkowskl Henryk August, ppor.(1839) Płock
1067. Mikllńskl Franciszek, ppor. (1846) Biłgoraj
1068. Mikołajewski Stanisław, ppor. (1846)Gniezno
1069. Mikos Wojciech, ppor. (1843) Klslelsk
1070. Mikuckl Grzegorz, ppor. (1835) Grajewo
1071. Mikuslńskl Jan, of. wet. (1837) Lwów
1072. Milczarskl Walenty, ppor. (1847) Konstancin
1073. Miller Henryk Mikołaj, ppor. (1839) Kalisz
1074. Miller Jakób. ppor. (1845) Rawa Mazowiecka
1075. Milewski Wincenty, ppor. (1839) Nosków
1076. Milewski Władysław, ppor. (1843) wieś Łaza
1077. Milkiewicz Maksymiljan, ppor. (1840) folwark Wrzosów
1078. Miłkowskl Jul)an, ppor. (1841) osada Ossyaków
1079. Mllodrowskl Józef. ppor. (1836) Płock
1080. Minlewskl Józef, płk. (1841) Lwów
1081. Mlnejko Gozdawa Zygmunt, of. wet.(1840) Warszawa
1082. Minkiewicz Józef Wincenty, ppor.(1846) Lublin
1083. Mioduszewski Stanisław, ppor. (1840) Łosie
1084. Miruckl Jan, ppor. (1838) Lwów
1085. Mlslqglewlcz Aleksander, ppor. (1848) Lwów
1086. Mitrocki Jan, ppor. (1840) Grabowiec
1087. Mlzgalski Józef, ppor. (1845) Powodowo
1088. Młodzianowski Feliks Stanisław ppor. (1840) Kielce
1089. Młodzianowski Emil, ppor. (1842) Warszawa
1090. Modzelewski Juljan, ppor. (1838) Ciechanów
1091. Mogilnlckl Mateusz, ppor. (1844) Łomża
1092. Montrynowicz Józef, ppor. (1836) Izabelin
1093. Moraczewskl Maciej, ppor. (1840) Lwów

Bez odzaczeń wojskowych

http://www.wbc.poznan.pl/dlibra/docmeta ... AE684E1-18
Avatar użytkownika
jerzy
Kreator Forum
Kreator Forum
Medale: 2
Twórca indeksów (2)

Oficerowie Weterani Powst.Narodowego 1863 r.(4)

Postprzez jerzy » 19.12.2009

Oficerowie weterani
1094. Morawiecki Medard, ppor. (1846) Kraków
1095. Morawski Adam, of. wet. (1843) Lwów
1096. Morawski Stanisław, ppor. (1841) Łęczyca
1097. Morbitzer Aleksander, kpt. Tęczynek
1098. Mordalski Wincenty, ppor. (1842) Działoszyn
1099. Morek Wojciech, ppor. (1844) Kliczków Mały
1100. Morgulec Kazimierz, ppor. (1841) Dąbrowa Górnicza
1101. Mościcki Tomasz, ppor. (1845) wieś Kaszewiec
1102. Moszkowski Stanisław, ppor. (1844) wieś Szantorowo
1103. Motyl Karol, ppor. (1845) Kraków
1104. Mroczek Oktawjan, ppor. (1842) Siedlce
1105. Mroczkowski Adam, ppor. (1837) Tykocin
1106. Mroczkowski Stanisław, ppor. (1844) Kowalewo
1107. Mrozowski Jan Feliks, ppor. (1815) Ostrowiec
1108. Mrozowski Mateusz, ppor. (1842) Francja Ville de Saint
1109. Mrozowski Roman, ppor. (1846) Warszawa
1110. Mucharskl Stanisław, ppor. (1835) Lublin
1111. Muchotrzeb Stanisław, ppor. (1845) Warszawa
1112. Murzynowski Aleksander, ppor.(1847) Sieradz
1113. Musiatowski Tomasz, ppor. (1840) Borków
1114. Muszyński Konstanty, ppor. (1845) Knyszyn
1115. Muszyński Ksawery, ppor. (1844) Warszawa Praga
1116. Mystkowski Feliks Mikołaj, ppor.(1832) Telatycze
1117. Mystkowski Piotr Paweł, ppor.(1837) Warszawa
1118. Myszkiewlcz Andrzej, ppor. (1842) Kazimierz Koniński
1119. Myszkowski Marceli, ppor. (1843) Piotrków
1120. Nacewlcz Kazimierz Dominik, ppor.(1842) folwark Choroże
1121. Namojło Józef, ppor. (1842) Warszawa
1122. Napierski Jan, ppor. (1844) Pienica
1123. Napiórkowski Adolf, ppor. (1844) Rudnik
1124. Napiórkowski Juljusz, ppor. (1842) gmina Rogowo
1125. Nartowski Franciszek, ppor. (1845) Narajów
1126. Narwoyn Feliks, ppor. (1842) Warszawa
1127. Nater Andrzej, ppor. (1840) Opole
1128. Nawara Jan, ppor. (1844) Tumlin
1129. Nawrocki Jan. ppor. (1845) Warszawa
1130. Neustein Józef, ppor. (1841) Jarosław
1131. Newelski Wiktor, ppor. (1840) Warszawa
1132. Nicponiowskl Franciszek, ppor.(1823) Łańcut
1133. Nider Bronisław, ppor. (1844) Buczacz
1134. Nieciengiewtcz Jan Leon, of. wet. Puławy
1135. Niedzielski Aleksander, ppor. (1842) Warszawa
1136. Nlediwiecki Kazimierz, ppor. (1843) Warszawa
1137. Niemczyk Karol, ppor. (1842) Warszawa
1138. Niemczynowski Paweł, ppor. (1838) Kalwarja Zabrzydowska
1139. Niemczynowski Stanisław, of. wet.(1839) Lwów
1140. Niemczewski Szczęsny, ppor. (1838) Brody (Małopolska)
1141. Niementowski Kalikst, ppor. (1845) Lwów
1142. Niemiec Władysław, ppor. (1846) Czermna
1143. Niemira Jan, ppor. (1844) kolonja Stefanówek
1144. Niemirowski Michał, ppor. (1843) Przemyśl
1145. Niesiołowski Władysław, ppor. (1837) Warszawa
1146. Niewiarowski Jan, ppor. (1844) Rzewin-Wołyń
1147. Niewinskl Leon, ppor. (1836) Ołtarze Gołacze
1148. Niewrzala Karol, ppor. (1846) Warszawa
1149. Niezieliński Tomasz, ppor. (1847) Poznań
1150. Nikonowicz Paweł ppor. (1836) Radziłów
1151. Niksa Józef, ppor. (1844) Łomża
1152. Niwiński Albin, ppor. (1845) Bobry
1153. Nodzyński Jan, ppor. (1842) Kraków
1154. Nowacki Jan, ppor. (1842) Mława
1155. Nowak Józef, ppor. (1842) Kraków
1156. Nowak Michał, ppor. (1839) Szydłowlec
1157. Nowak Walenty, ppor. (1829) Kalisz
1158. Nowakowski Józelat, ppor. (1638) Opatówek
1159. Nowakowski Justyn, ppor. (1836) Lwów
1160. Nowakowski Ludwik, ppor. (1844) Chrzanów
1161. Nowakowski Michał, ppor. (1827) Zielona Mławska
1162. Nowakowski Michał, ppor. (1840) MIlosław
1163. Nowakowski Michał, ppor. (1844) Małogoszcza
1164. Nowakowski Tadeusz, ppor. (1844) Warszawa
1165. Nowakowski Wojciech, ppor. (1841) Poznań
1166. Nowakowski Wojciech, ppor. (1645) Poznań
1167. Nowicki Lucjan. ppor.. (1844) Zamość
1168. Nowicki Michał, ppor. (1844) Poznań
1169. Nowicki Szczepan Tomasz, ppor. (1845) SiedIce
1170. Nowicki Władysław Mateusz, ppor' (1843) Wotnowie
1171. Nowiński Jan, ppor. (1638) Słupca
1172. Nowiński Ludwik, ppor. (1638) Piaski
1173. Nowiszewski Ignacy, ppor. (1836) Osada Sądek
1174. Nowosielski Jan, ppor. (1842) Siedlce
1175. Nozdrowicz Antoni, ppor. (1840) Kowalewo
1176. Nożyczkowski Maksymiljan, ppor. (1637) Przederz
1177. Nurkowski Wincenty, ppor. (1843) Trzemeszów
1178. Obertyński Kazimierz, ppor. (1839) Lwów
1179. Obertyński Zdzisław. of. wet. (1843) Lwów
1180. Obmiński Włodzimierz. ppor. (1848) Sambor
1181. Obrębowlcz Józef, ppor. (1842) Poznań
1182. Obuchowlcz Feliks, ppor. (1834) Wieś ObuchowIeze
1163. Obuchowlcz Napoleon, ppor. (1840) Inowrocław
1184. Ochman Roch, ppor. (1842) Pabjanlce
1185. Oclesza Piotr, ppor. (1842) Wieś Niwinki
1186. OczkowskI Bartłomiej, ppor. (1847) Stanlsławce
1187. Odlanlcki Poczobut Antoni, ppor. (1837) Warszawa
1188. Ogonowski Jan, ppor. (1830) gm. Kłyżów
1189. Okoniewski Józef, of. wet. (1638) Poznań
1190. Okoniewski Stefan. ol. wet. (1836) Poznań
1191. Okoński Dominik, ppor. (1842) Biskupiec
1192. Okólski Albin, ppor. (1845) Warszawa Targówek
1193. Olasek Łukasz. ppor. (1842) Żyrardów
1194. Olechowski Władysław, ppor. (1845) Przemyśl
1195. Olejko Feliks, ppor. (1846) Bzowice
1196. Olejniczak Franciszek, ppor. (1637) Skoki Duże
1197. Olejniczak Jan, ppor. (1838) Działyń
1198. OIekslński Michał, ppor. (1844) Warszawa Praga
1199. Olendzki Żelisław, ppor. (1844) Czyżew
1200. OIeszczuk Jakób, ppor. (1645) Nowa Wieś
1201. OIeszkiewicz Walenty. ppor. (1847) Łuków
1202, Olszański Zygmunt, ppor. (1847) .. Warszawa
1203. Olszewski Antoni, ppor. (1846) Warszawa
1204. Olszewski Eugeniusz, ppor. (1839) Warszawa
1205. Olszewski Franciszek, ppor. (1843) Warszawa
1206. Olszewski Józef, ppor. (1841) Tykocin
1207. Olszewski Ludwik, ppor. (1840) Buków
1208. Olszewski Piotr Józef, ppor. (1848) Częstochowa
1209. Olszewski Władysław. ppor. (1836) Umeżyż
1210. Olsztyński Czesław, ppor. (1843) Kurnik
1211. Ołdakowskl Adolf, ppor. (1842) Pieńki Wielkie
1212. Orłowski Damazy, ppor. (1838) Mława
1213. Orłowski Władysław, ppor. (1846) Brzeziczki
1214. Orzeł Paweł. ppor. (1840) Andrychów
1215. Osiecimski Stanisław, ppor. (1841) Lwów
1216. Osińskl Tomasz, ppor. (1835) Poznań
1217. Osipowicz Franciszek, ppor. (1836) Grudziądz
1218. Ossowski Bronisław, ppor. (1848) Warszawa
1219. Ostrowski Feliks, ppor. (1844) Wieś Płucznice
1220. Ostrowski Józef. ppor. (1843) Jordanowice
1221. Otto August, ppor. (1848) Sieradz
1222. Ostrębski Gracjan Szymon, ppor. (1842) Osada Zleluń
1223. Owczarek Wojciech, ppor. (1848) Stanisławów
1224. Ozimlński Ignacy, ppor. (1844) Warszawa
1225. Ozimski Jan, ppor. (1840) Gostynin
1226. Pachoła Józef, ppor. (1846) Wieś Łuków
1227. Pachla Jan, ppor. (1839) Komarów
1228. Paczewski Leonard, ppor. (1837) Warszawa
1229. Pajek Karol, ppor. (1840) Wieś Ostojów
1230. Pajewski Aleksander, ppor. (1840) Warszawa
1231. Pajewskl Franciszek, ppor. (1843) Wocławek
1232. Pakulski Jan, ppor. (1840) Zwierzyniec
1233. Pakulski Paweł, ppor. (1842) Lutomiersk
1234. Palanowlcz Adam. ppor. (1840) Warta
1235. Palatyński Aleksander, ppor. (1838) Stanisławów
1236. Palatyriski Jan, ppor. (1846) Kraków
1237. Palisa Wilhelm.' of. 'Wet, (1843)Skarżysko
1238. Palka Paweł, ppor. (1848) Warszawa
1239. Pankowski Jan, ppor. (1843) Francja Nontreuil sous Bois
1240. Paperski Ludwik, ppor. (1846) Milanów
1241. Paradowski Antoni, ppor. (1846) Skierniewice
1242. Paraflński Jan, ppor. (1844) Kraków
1243. Parrjanowicz Edward, ppor. (1846) Wilno
1244. Parzuchowski Grzegorz, ppor. (1840)Chmielewo
1245. Paskudzki Wojciech, ppor. (1839) Radzlwie
1246. Paszkiewicz Józef, ppor. (1834) Złoczew
1247. Paszkowski Włodzimierz, ppor.(1837) Warszawa
1248. Patello Władysław, ppor. (1843) Zawiercie
1249. Patrzykąt Bartłomiej, ppor. (1844) Tuliszków
1250. Pawczyński Bronisław, ppor. (1843) Chełm
1251. Pawelskl Paweł, ppor. (1843) Trzciana
1252. Pawłowski Jan, ppor. (1843) Kraków
1253. Pawłowski Tomasz, ppor. (1844) gm. Żary
1254. Pawłowski Witalis, ppor. (1841) Warszawa
1255. Pączkowski Józef, ppor. (1843) Borowiczno
1256. Pągowski Adam, ppor. (1842) Warszawa
1257. Pęczkowski Władysław, ppor. (1843) Wieś Kazimierzów
1258. Pędowski Franciszek, ppor. (1837) Turobin
1259. Pełczyńskl Michał, ppor (1839) Kurnlk
1260. Perkowski Juljan, ppor. (1842) Klukowo
1261. Perski Michał, ppor. (1844) Złoczew
1262. Peszewskl Paweł, ppor. (1835) Warszawa
1263. Piasecki Feliks, ppor. (1843) Kalisz
1264. Piątkowski Antoni, ppor. (1846) Zamość
1265. Piątkowski Jan, ppor. (1839) Chmielów
1256. Pidanty Aleksander, ppor. (1843) Opoczno
1267. Piechowski Sylwester, ppor. (1839) Warszawa
1268. Piechowski Szczęsny, ppor. (1854) Lwów
1269. Piećko Antoni, ppor. (1843) Sokołów
1270. Pieciukanis Antoni, ppor. (1844) Hołny-Wolmera
1271. Pieczyński Stanisław, ppor. (1847) Ostrów Pozn.
1272. Pieguszewskl Wincenty, ppor. (1845) Kraków
1273. Pleniak Jakób, ppor. (1829) Łuków
1274. Pieńkowski Jan, ppor. (1844) Wieś Golanka
1275. Pieńkowski Marceli Wojciech, ppor.(1838) Wieś Montwlca
1276. Pieńkowski Piotr, ppor. (1847) Lublin
1277. Pieńkowski Teodor, ppor. (1842) Wysokie Małe
1278. Pierzchalskl Aleksander, ppor. (1847) Białystok
1279. Pierzchalskl Walenty, ppor. (1841) Słomniki
1280. Pietkiewicz Antoni, ppor. (1840) Wieś Biała-Woda
1281. Pietkiewicz Jan, ppor. (1840) Suwałki
1282. Pietraszewski Ignacy, ppor. (1847) Warszawa
1283. Pietraś Michał, ppor. (1842) Radlin
1284. Pindelskł Walenty, ppor. (1847) Warszawa
1285. Piotrowicz Józef, ppor. (1845) Kalisz
1286. Piotrowski Antoni, ppor. (1842) Warszawa
1287. Pilawski Ludwik, ppor. (1839) Siedlce
1288. Pisarski Jozef, ppor. (1839) Tykocin
1289. Piskiewlcz Kazimierz, ppor. (1840) Kaniów
1290. Plwowarek Macie), ppor. (1848) Warszawa
1291. Plaur Władysław, ppor. (1847) Izbica
1292. Piaskowski Leonard, ppor. (1847) Suliny Górne
1293. Pllsiecki Andrzej, ppor. (1837) Lublin
1294. Pliszka Józef, ppor. (1839) Ruchaje
1295. Pluchińskl Franciszek, ppor. (183S) Józefów
1296. Pluciński Antoni, ppor. (1840) Powidz
1297. Pluciński Franciszek, ppor. (1848) Wojnicz
1298. Pluciński Michał, ppor. (1841) Kraków
1299. Piątkowski Józef, ppor. (1839) Końskie
1300. Płażek Edwin, ppor. (1842) Lwów
1301. Podgórski Erazm. ppor. (1841) Sambor
1302. Podolski Jan, ppor. (1845) Czczucin
1303. Podnlesinski Onufry Paweł, ppor. (1843) Warszawa
1304. Pogorzelski Franciszek, ppor. (1843) Leśna
1305. Pogonowski Aleksander, ppor. (1844) Częstochowa
1306. Pohoskl Feliks, ppor. (1841) Warszawa
1307. Polhman Hipolit, ppor. (1843) Kraków
1508. Polkowski Aleksander Teofil, ppor.(1841) Wyszków
1309. Polkowski Henryk, ppor. (1841) Błaszki Kaliskie
1310. Pomirski Stanisław ks., ppor. (1839) Warszawa
1311. Pomorski Jan Niepomucen, ppor.(1840) Kazimierz
1312. Poniatowski Ksawery Franciszek,ppor. (1844) Warszawa
1313. Poniecki Stanisław, ppor. (1846) Wąwolnica
1314. Popielarskl Michał (1837) Dłusk
1315. Popławski Adolf, ppor. (1836) Warszawa
1316. Popławski Teofil, of. wet. (1845). Francja Paryż
1317. Popławski Władysław, ppor. (1846)Nowy Sącz
1318. Poraj-Porawski Kazimierz, of. wet.(1838) Tarnów
1319. Portasiewicz Józef, ppor. (1842) Warszawa
1320. Poselt Michał, ppor. (1842) Łódź
1321. Pospieszalski Jan Niepomucen, ppor.(1845) Włocławek
1322. Potrzebka Marcin, ppor. (1836) Glinki
1323. Potrykowski Kazimierz Kallkst, ppor.(1847) maj. Kotowicze
1324. Poznarowicz Michał, ppor. (1838) Warszawa
1325. Pożerski Apolinary, ppor. (1837) Francja Paryż
1326. Półrolniczak Józef, ppor. (1842) Kalisz
1327. Prawicki Marcin, ppor. (1841) Łopatki
1328. Preis Leon, ppor. (1847) Okocim
1329. Preiss Antoni, ppor. (1841) Kazimierz nad Wisłą
1330. Procelewski Józef, ppor. (1837) Włocławek
1331. Prokura Konstanty Idzi ppor. (1842) Płock
1332. Pruski Kazimierz, ppor. (1846) Łask
1333. Pruszczynski Adolf, ppor. (1842) Kroczewo
1334. Przanowski Leon, por. (1844) ) Lublin
1335. Przelomski Leopold, ppor. (1846) Warszawa
1336. Przetocki Ludwik, ppor. (1844) Borczów
1337. Przewóski Stanisław, ppor. (1839) Lublin
1338. Przyblński Franciszek, ppor, (1841) Łódz
1339. Przybyłowicz Onufry, ppor. (1835) Poznań
1340. Przybylski Jan, ppor. (1845) Perespa
1341. Przybylski Wiktor, ppor. (1847) Krasiczyn
1342. Przybytkowski Nikodem, ppor. (1844) Warszawa
1343. Przybyszewski Ignacy, ppor. (1838) Poznań
1344. Przybyszewski Zdzisław, ppor. (1836) Warszawa
1345. Przyłecki Bolesław, ppor. (1844) Radom
1346. Przywóskl Andrzej, Juljan, ppor.(1842) wieś Przywośki
1347. Przyżyckl Feliks, ppor. (1844) Placencja

Bez odzaczeń wojskowych

http://www.wbc.poznan.pl/dlibra/docmeta ... AE684E1-18
Avatar użytkownika
jerzy
Kreator Forum
Kreator Forum
Medale: 2
Twórca indeksów (2)

Oficerowie Weterani Powst.Narodowego 1863 r.(5)

Postprzez jerzy » 20.12.2009

Oficerowie weterani
1348. Psarski Emil Juljan, ppor. (1844) Tarnów
1349. Psarski Romuald Franciszek, ppor.(1844) Jaworów
1350. Pulikowski Seweryn, ppor. (1843) Arendowizna
1351. Purzyński Paweł, ppor. (1841) Bodzentyn
1352. Pyt Andrzej, ppor. (1841) Mława
1353. Pyż Bartłomiej, ppor (1843) Warszawa
1354. Raczkowski Aleksander, ppor.(1842) Warszawa
1355.Raczyński Walenty, ppor. (1843) Tarnów
1356. Raczyński Wincenty,ppor.(1836) Bieliny
1357. Radzikowski Gracjan,ppor.(1844)Siedlce
1358. Radzikowski Józef, ppor. (1832) Łódz
1359. Radziszewski Juljan, ppor.(1842) Drohiczyn
1360. Radziukinas Józef, ppor. (1844) Suwałki
1361.Radzlwończyk Aleksander, ppor.(1844) Druskieniki
1362.Rakowiecki Teofil, ppor.(1841) Wieluń
1363.Rapacki Bronisław, ppor. (1846) Skórkowice
1364.Ratkiewicz-Tarnawa Ignacy, ppor.(1834) Poznań
1365.Ratkiewicz Michał, ppor.(1841) Mszczonów
1366.Aatyński Tomasz, ppor. (1838) Wieś Kotuń
1367.Ratyński Walerjan, ppor.(1842) Niemiery
1368. Rawa Roch, ppor. (1839) Żebry
1369. Rayski Romuald, ppor. (1845) Ropczyce
1370. Rączko Andrzej, ppor. (1842) Huta Szklana
1371. Rączka Józef, ppor. (1846) Rajcza
1372. Reiff Aleksander, ppor. (1844) Grodzisk
1373. Reiff Antoni, ppor. (1846) Grodzisk
1374. Regulackl Walenty, ppor. (1843) w. Cholewianka
1375. Reksiński Franciszek, ppor. (1845) Główno
1376. Rembacz Marcin, ppor. (1843) Wieliczka
1377. Rembiś Ludwik, ppor. (1837) Stanisławice
1378. Rembowski Franciszek Aleksy, ppor.(1844) Krzynowo
1379. Remiaszewski Józef, ppor. (1841) Sadów
1380. Rębalski Franciszek, ppor. (1845) Rozprza
1381. Rezwow Klemens, ppor. (1838) Kalin
1382. Rogalski Józef, ppor. (1838) Ozorków
1383. Rogalski Józef, ppor. (1843) Izbica
1884. Rogoziński Piotr, ppor. (1842) Lutomiersk
1385. Roguski Franciszek Ernest, ppor.(1847) Warszawa
1886. Rojewski Hieronim, ofic. wet. (1842) Dąbrowa Górnicza
1387. Rokicki Jan, ppor. (1836) Janorzew
1388. Rolińskl Antoni, ppor. (1835) Góra Kalwarja
1389. Rolnicki Kazimierz, ppor. (1844) Radoszczyce
1390. Roman Ludwik, ppor. (1836) Lądek
1391. Romanowicz Władysław, ppor. (1840) Szczakowa
1392. Rosa Jan, ppor. (1842) Siedlce
1393. Rosalskl Franciszek, ppor. (1845) Tuliszków
1394. Rościszewskl Leon Józef, ppor.(1843) Płock
1395. Rosiński Marcin, ppor. (1836) w. Lisewo
1396. Roszkowski Karol, ppor. (1830) Kraków
1397. Rottermund Stanisław Edward Celestyn, ppor. (1844) Łuck
1398. Rowiński Jan, ppor. (1845) Łódz
1399. Rozblcki Piotr, ppor. (1843) Rudzinek
1400. Rozpek Jan, ppor. (1842) Boników
1401. Roza Henryk, dr. ppor. (1844) Austrja Wiedeń
1402. Różycki Aleksander, ppor. (1848) Kosów
1403. Rucki Andrzej, ppor. (1839) Kraków
1404. Rudiger Telesfor, ppor. (1844) Biała Podlaska
1405. Rudlicki Ksawery, ppor. (1840) Warszawa
1406. Rudnicki Michał, ppor. (1842) War szawa
1407. Rudnicki-Lis Juljan, por. (1847) Warszawa
1408. Russin Wojciech, ks. ppor. (1844) Leżajsk
1409. Ruszowski Jan, ppor. (1842) Lublin
1410. Rutkiewicz Jan, ppor. (1844) Kielce
1411. Rutkowski Antoni, ppor. (1842) Pakość
1412. Rutkowski Bonifacy, ppor. (1841) Łasza
1413. Rutkowski Franciszek, ppor. (1842) Moczygłów
1414. Rutkowski Jan, ppor. (1840) Wolbórz
1415. Rutkowski Karol Adam, ppor. (1841) Brześć n/B
1416. Rybicki Stanisław Teofil, ppor. (1843) Warszawa
1417. Rychlewski Józef. ppor. (1830) Baćkomice
1418. Ryfińskl Walerian, ppor. (1840) Łódź
1419. Rykowskt Adam, ppor. (1845) Duczymin
1420. Rysak Jakób, ppor. (1844) Tarnogórze
1421. Rzepecki Bolesław, ppor. (1842) Lwów
1422. Rzepklewicz Tomasz, ppor. (1842)Wodzisław
1423. Rzewuski Andrzej, ppor. (1849) Warszawa
1424. Rzewuski Franciszek, ppor. (1845) Warszawa
1425. Rzewski Henryk, ppor. (1840) Skierniewice
1425, Rzewuski Piotr, ppor. (1849) Warszawa
1427. Sadowski Franciszek, ppor. (1844) Sampołowo
1428. Sadowski Jan, ppor. (1843) Żuromin
1429. Sadowski Konstanty, ppor. (1844) Łopuchowo
1430. Sadunski Adam, ppor. (1842) Lublin
1431. Salski Wojciech, ppor. (1846) Osada Rogów
1432. Salwln Jan, ppor. (1847) Pniewo
1433. Satyga Mateusz, ppor. (1842) Warszawa
1434. Sandałowskl Paweł, ppor. (1846 Albigowo
1435. Sarve Jakób Karol, ppor. (1841) Szewo-Wielkie
1436. SarwiAski Jakób Leopold, ppor.(1842) Kielce
1437. Saski-Sas Zygmunt, ppor. (1840) Ostrowiec
1438. Sawaszkiewicz Rudolf, ppor (1847) Lwów
1439. Sawicki Kajetan, ofic. wet. (1846) Warszawa
1440. Sawicki Michał, ppor. (1842) Łaskarzew
1441. Sawicki Stanisław, ppor. (1848) Wąwolnica
1442. Sawicz Jan, ppor. (1840) Cyców
1443. Scechura Ludwik, ppor. (1836) Wieliszewo
1444. Schneider Jan, ppor. (1844) Kraków
1445. Schweitzer Franciszek, ppor. (1842) Kraków
1446. Serafinowicz Jan, ppor. (1842) Biała Podlaska
1447. Seredynski Bolesław, ppor. (1843) Witkowo Poznańskie
1448. Serwin Jan Jacek, ppor. (1843) Lublin
1449. Sidorowlcz Stanisław, ppor. (1846) Lwów
1450. Sieczkowski Andrzej, ppor. (1834) Grodzisk
1451. Siedlecki Ignacy, ppor. (1847) Kielce
1452. Siedlecki Stanisław, ppor. (1844) Warszawa
1453. Siedlinskl Kazimierz, ppor. (1844) Warszawa
1454. Siekierzyński Franciszek, ppor.(1846) Wilno
1455. Sielawa Władysław, ppor. (1841) Galków
1456. Sieniawski Andrzej ppor. (1843) Jarosław
1457: Sienickl Jan, ppor. (1836) W. Głowina
1458. Sieńko Jan, ppor. (1837) Poświętne
1459. Sieragowski Tymoteusz, ppor.(1848) Warszawa
1460. Sierpiński Franciszek, ppor. (1844) Sosnowiec
1461. Siestrzewitowskl Leopold, ppor.(1841) Siedlce
1462. Sietnicki Antoni, ppor. (1833) Kurowo
1463. Sikorski Karol, ppor. (1845) Brdów
1464. Sikorski Ludwik, ppor. (1841) Kiszewy
1465. Sikorski Piotr, ppor. (1845) Poznań
1466. Sikorski Wincenty, ppor. (1840) Włocławek
1467. Sinda] Stanisław, ppor. (1845) Łuków
1468. Sinczuk Jan, (1845) Seroczyn
1469. Sitkowski Teodor, ppor. (1832) Strusia
1470. Siwiński Jan, ppor. (1845) Sadki
1471. Skąpskl Edmund, ppor. (1844) Września
1472 Skiwskl Władysław, ppor. (1845) Zawody
1473. SkoczeA Franciszek, ppor. (1844) Kraków
1474. Skoczyński Feliks, ppor. (1847) Bożydar
1475. Skolimowski Francsizek, ppor. (1838) Tarków
1476. Skórski Teofil, ppor. (1844) Kozienice
1477. Skrochowski Feliks, ppor. (1841) Lwów
1478. Skrzetuskl Antoni ppor. (1844) Trawniki
1479. Skrzypczyńskl Nepomucen, ppor. (1831) Bożek
1480. Skrzypczyńskl Stanisław. ppor.(1830) Opatów
1481. Skupinskl Piotr, ppor. (1839) Warszawa
1482. Sławiński Stanisław, ppor. (1843) Lwów
1483. Słomka Stanisław, ppor. (1843) Błędówek
1484. Slotwiriskl Bronisław, ppor. (1835) Lwów
1485. Słupski Stanisław Emil, ppor(1846) Ratowo
1486. Smoleński Władysław, ppor. (1841) Augustów
1487. Smolira Michał, ppor. (1846) Kębłów
1488. Smolski Romuald, ppor. (1844) Folw. Minakl
1489. Sobieszczanskl Edward, ppor. (1840) Warszawa
1490. Sobotowski Jan, ppor. (1842) Kamienna
1491. Socha Ignacy ppor. (1841) Wolica
1492. Sochacki Józef, ppor. (1845) Szustek
1493. Soćko Walenty, ppor. (1844) Prawda
1494. Sokolski Ludwik. ppor. (1842) Rudniki
1495. Sokołowski Apolinnnry, ppor. (1843) Lwów
1496. Sokołowski Hieronim ppor. (1842) Nowy Sącz
1497. Sokolnicki Ziemowit, ppor. (1846) Forzyjankl
1498. Sokulski Bronisław, ppor. (1848) Popardy
1499. Solski Jan, (1841) Lublin
1500. Sosnowski Jan, ppor. (1834J Wróblewo
1501. Soszyński Piotr, ppor. (1841) m. Węgrów
1502. Sotowski Wincenty, ppor. (1842) Iłża
1503. Sowiński Cyprjan, ppor. (1833) Krepo
1504. Spasowski Bronisław, ppor. (1843) Lublin
1505. Spis Stanisław, ppor. (1842) Kraków
1506. Splettstoesser Jan Bonawentura,ppor. (1845) Poznań
1507. Sredziuk Karol, ppor (1842) Ruszków
1508. Stanisławski Teofil, ppor. (1843) Błędów
1509. Staniszewski Franciszek, ppor.(1841) Nieborów
1510. Staniszewski Józef, ppor. (1840) Warszawa
1511. Stankiewicz Aleksander, ppor. (1841) maj. MIchalewo
1512. Stankiewicz Franciszek, ppor. (1843) Bydgoszcz
1513. Stankiewicz Franciszek, ppor. (1848) Warszawa
1514. Stankiewicz Władysław, dr. ofic. wet. (1837) Warszawa
1515. Starnawski" Dębno Leon, ppor.(1844) Lublin
1516. Stasak Józef, ppor. (1840) Żółkiewce
1517. Staszewski Adolf,, ppor. (1843) Sambor
1518. Staszewski Ignacy, ppor. (1841) Pyzdry
1519. Staszewski Władysław, ppor. (1846) Warszawa
1520. Stawirej Juljan, ppor. (1840) Rogowo
1521. Stawski Edmund, ppor. 1843) Stow. Wet. Warsz.
1522. Stafisz Andrzej, ppor. (1842) Stara Wieś
1523. Stechwicz Wezpazjan, ppor. (1847) Hormany
1524. Stecki Franciszek, ppor. (1843) Dłutów
1525. Stefanowskl Józef, ppor. (1840) Suwałki
1526. Stełanus Michał, ppor. (1846) Lwów
1527. Stefańczak Paweł, ppor. (1840) Moranów
1528. Stefański Feliks, ppor. (1844) Ciechanowo
1529. Stępkowski Edmund, ppor. (1838) Trojanowice
1530. Stępnowskl Konstanty, ppor. (1842) Warszawa
1531. Stocki-Sosnowski Kazimierz, ppor.(1843) Kraków
1532. Stoka Adolf, ppor. (1844) Nowy Sącz
1533. Stokowski Bolesław, ppor. (1841) Szadek
1534. Stokowski Konstanty, ppor. (1839) Opatówek

Bez odzaczeń wojskowych
http://www.wbc.poznan.pl/dlibra/docmeta ... AE684E1-18
Avatar użytkownika
jerzy
Kreator Forum
Kreator Forum
Medale: 2
Twórca indeksów (2)

Oficerowie Weterani Powst.Narodowego 1863 r.(6)

Postprzez jerzy » 21.12.2009

Oficerowie weterani

1535. Stomma Michał, ppor. (1838) maj.Tumalino
1536. Strach Antoni, ppor. (1841) Klimontów
1537. Strumiłło Józef, ppor. (1843) Wodzinek
1538. Strybel Edmund, ppor. (1f 40) Siedlce
1539. Stryjewski Felicjan, ppor. (1843) Łuków
1540. Strzałeckl Antoni Jan, ppor. (1844) Warszawa
1541. Strzałeckl Apolinary Arkadjusz.ppor. (1846) Warszawa
1542. Strzelecki Franciszek, ppor. (1847)Stara Wieś
1543. Strzemiński Ewaryst, ppor. Pułtusk
1544. Strzyżewski Aleksander, ppor. (1845) Pruszków
1545. Strzyzykowskl Kacper, ppor. (1840) Lublin
1546. Studentkomski Edward.ppor. (1840) Drzewica
1547. Studziński Edmund Marceli, ppor.(1843) Przemyśl
1548. Studziński Jan, ppor. (1846) Lublin
1549. Stypulski Józef, ppor. (1845) w. Aleksandrówka
1550. Stypułkowskl Alfons, ppor. (1838) Warszawa
1551. Stypułkowskl Piotr, ppor. (1846) Stojane Piecki
1552. Suchecki Tadeusz, ppor. (1847) Babie
1553. Suchecki Władysław, ppor. (1838) Warka
1554. Suchocki Wincenty, ppor. (1840) Warszawa
1555. Sulczewskl Antoni, ppor. (1845) Partyń
1556. Sulej Stanisław, ppor. (1845) .Warszawa
1557. Sulewski Stanisław, ppor. (1843) Szymany
1558. Sulgustowskl-Dunln Jerzy, ppor.(1846) Bagdad, gmina Ruda
1559. Sulikowski Bronisław, ppor. (1838) Czerwony Bór
1560. Sulimierski Marceli, ppor. (1843) Uniejów
1561. Sułkowski Tomasz, ppor. (1841) Szczecno
1562. Sumeracki Franciszek, ppor. (1848) Skąpe
1563. Supiński Antoni, ppor. (1839) Rogowo
1564. Surewicz Szymon, ppor. (1839) Wilno
1565. Surma Franciszek, ppor. (1847) Poraj
1566. Surowieckl Józef, ppor. (1835) Częstocin
1567. Suryn Piotr Celestyn, ppor. (1844) Warszawa
1568. Suryn Zygmunt, ppor. (1844) Warszawa
1569. Suchs Antoni, ppor. (1845) Janów
1570. Swajger Józef, ppor. (1847) Padole
1571. Swarzeński Józef, ppor. (1844) Rynek
1572. Sybilskl Aleksander, ppor. (1843) Ostrowiec
1573. Sypniewski Juljan, ppor. (1844) Grzymałków
1574. Syroczynski Leon, of. wet. (1844) Lwów
1575. Syska Franciszek, ppor. (1840) Suchedniów
1576. Szablewski Kazimierz, ppor. (1840) Kossowo
1577. Szalilikowski Ludwik, ppor. (1839) Września
1578. Szabłowski Konstanty, ppor. (1843) Ostrów-Łomżyński
1579. Szabłowski Ludwik, ppor. (1840) Kuskowizna
1580. Szadkowski Franciszek, ppor. (1840) Warszawa
1581. Szafraniec Wojciech, ppor. (1846) w. Psary
1582. Szajnóg Kacper, ppor. (1837) Żółkiewka
1583. Szajkowski Jan, ppor. (1840) wieś Bojno
1584. Szałapski Andrzej, ppor. (1844) Juljanowo
1585. Szczawiński Maksym, ppor. (1832) Sichon
1586. Szczepankiewicz Konstanty, ppor.(1847) Koszyce Wielkie
1587. Szczepński Ferdynand, of. wet.(1841) Kraków
1588. Szczepkowski Lucjan, ppor. (1842) Brześć n/B.
1589. Szczesiak Michał, ppor. (1844) Koło
1590. Szczodrowski Edward, ppor. (1844) , Jedlno
1591. Szelągiewicz Antoni, ppor. (1843) Czyżów Szlachecki
1592. Szelągowski Konstanty, ppor. (1846) Kielce
1593. Szelczynski Eugenjusz, ppor. (1843) Sulejów
1594. Szelegowski Stanisław, ppor. (1840) Kowiesy
1595. Szeliga Władysław, ppor. (1844) Lwów
1596. Szendroch Apolinary, ppor. (1841) Pyzdry
1597. Szklarz Jan, ppor. (1842) Brzozów
1598. Szkobel-Szkublewski Ignacy, ppor.(1845) Lublin
1599. Szkopinski Jakób ppor. (1847) Rawa
1600. Szlezinger Jan, ppor. (1844) Gostynin
1601. Szlezinger Aleksander, ppor. (1845) Gostynin
1602. Szmelczynski Roman, ppor. (1844) Częstochowa
1603. Szmidt Karol Franciszek, ppor. (1843) Lwów
1604. Szmigielski Jan, ppor. (1843) Szczuczyn
1605. Sznyter Franciszek, ppor. (1842) Żuromin
1606. Szołdra Rafał, of. wet. (1842) Rzeszów
1607. Szot Franciszek, ppor. (1843) Konin
1608. Szott Franciszek, ppor. (1843.) Kraków
1609. Szostak Jan, ppor. (1845) Warszawa
1610. Szopa Franciszek, ppor .(1842) Połaniec
1611. Szóstek Kacper, ppor. (1840) Żelechów
1612. Szpyl Tomasz, ppor. (1842) Nowa Wieś
1613. Szrejter Władysław, ppor. (1843)
1614. Szreniawski Edward, ppor. (1839) Jędrzejów
1615. Szretter Teodor, of. wet. (1841)Francja Villa „Le Verger" au Parć a Royan
1616. Sztanderski Feliks, ppor. (1838) Radom
1617. Sztark Karol, ppor. (1843) Tomaszów Mazowiecki
1618. Szturgielewski Jakób, ppor. (1842) Augustów
1619. Szubert Jan, ppor. (1843) Ciechocinek
1620. Szubiński Stanisław, ppor. (1843) Konin
1621. Szukalski Paweł Feliks, ppor. (1832) Dobrzyce
1622. Szukiewicz Stanisław, ppor. (1840) Radom
1623. Szukiewicz Rajnold, ppor. (1842) Warszawa
1624. Szulc Juljusz, ppor. (1840) Lwów
1625. Szulc Macin, ppor. (1842) Łańcut
1626. Szumski Franciszek, ppor. (1845) Warszawa
1627. Szurman Julian, ppor. (1842) Jędrzejów
1628. Szuwalski Wincenty, ppor. (1842). Warszawa
1629. Szwejkowskl Franciszek, ppor. (1846) Warszawa
1630. Szwenik Ignacy, ppor. (1844) Kraków
1631. Szydlik Franciszek, ppor. (1847) Łomża
1632. Szyjewski Andrzej, ppor. (1841) Kraków
1633. Szyling Józef, ppor. (1845) Warszawa
1634. Szymański Józef, ppor. (1843) Piotrków
1635. Szymański Marjan Józef, ppor. (1845) Końskie
1636. Szymański Piotr, ppor. (1841) Czernlejowlce
1637. Szymański Teofil, ppor. (1841) Lipno
1638. Szymczak Józef, ppor. (1843) Grawice
1639. Szymczak Maciej, ppor. (1842) Ludwin
1640. Szymczak Stanisław, ppor. (1843) Warszawa
1641. Szymczyk Jan, ppor. (1841) Krobia
1642. Szymeckl Andrzej, ppor.(1845) Ulanów
1643. Szymoniak Władysław, ppor. (1841) Kraków
1644. Szymski Bartłomiej, ppor. (1844) Łysinica
1645. Szyndel Antoni, ppor. (1839) Lublin
1646. Szyszkowskl Antoni Stanisław Kostka, ppor. (1843) Mińsk Mazowiecki
1647. Szywelbein Jakób, ppor. (1846) m. Koło
1648. Śledź Stanisław ppor. (1846) Trzebieszów
1649. Ślęzak Ignacy, ppor. (1840) Suchedniów
1650. Śliwiński Adam, ppor. (1B45) Kielce
1651. Śliwiński Błażej, ppor. (1840) Kruchary Leśne
1652. Śniegocinski Stanisław, ppor. (1847) Warszawa
1653. Środka Walenty, ppor. (1842) Bogdaj
1654. Stankiewicz Antoni, ppor. (1844) Castrop
1655. Świder Grzegorz, ppor. (1845) Bandysie
1656. Świderski Florian Stanisław, ppor.(1845) Warszawa
1657. Świderski Jan, ppor. (1B45) Skarżysko
1658. Święcicki Juljan Adolf, ppor. (1848) Warszawa
1659. Święctnski Leon, ppor. (1835) Łuck
1660. Świerzynski Mieczysław, ppor. (1842) Warszawa
1661. Śwlnarskl Wacław, ppor. (1845) Poznań
1662. Śwlnecki Stefan, ppor. (1842) Grodzisk
1726. Uzdowski Stanisław, ppor. (1842) Lubocz
1727. Wachowicz Łukasz, ppor. (1845) Żyrardów
1728. Wagner Herman, ppor. (1845) Poznań
1729. Walenicki Leon, ppor. (1842) Grodzisk
1730. WaleslakLudwik, ppor. (1844) Chobot
1731. Walewski Franciszek, ppor. (1840) Ogorzelczyn
1732. Waligórski Stanisław, ppor. (1845) Kazimierz
1733. Walkowski Michał, ppor. (1837) Gniezno
1734. Walter Stanisław, ppor. (1845) Chełmża
1735. Waniek Jakób, ppor. (1843) Brzesko Nowe
1736. Warchałowski Ludwik, ppor. (1837) Wilamowice
1737. Warecki Juljan, ppor. (1845) Suwałki
1738. Warpechowskl Ignacy, ppor.(1847) Boćki
1739. Wasilczuk Antoni, ppor.(1846)Pietkowo
1740. Wasilewicz Mikołaj, ppor. (1843) Wąwolnica
1741. Wasilewski Aleksander, ppor.(1844) Warszawa
1742. Wasilewski Feliks.ppor.(1843) Kotllca
1743. Wasilewski Jan, ppor (1843) Sokal
1744. Wasilewski Juljan, ppor. (1843) Warszawa
1745. Wasilewski Michał, ppor.(1845) Łódź
1746. Wasilewski Wiktor, ppor. (1846) Wilno
1747. Waszczuk Antoni, ppor. (1840) Olszew
1748. Waszkiewicz Kazimierz, ppor. (1846) Sieradz
1749. Wawrzeniecki Stanisław, ppor. (1843) Chęciny
1750. Wąslkiewlcz Karol. ppor. (1842) Poznań
1751. Wąsowicz Franciszek, ppor. (1842) Lipinki
1752. Wąsowicz Leon, ppor. (1849) Brody
1753. Wąsowicz Michał, ppor. (1847) Parczew
1754. Wątorski Jan, ppor. (1848) Kraków
1755. Wcisło Jacek, ppor. (1841) Szydłowiec
1756. Weber Franciszek, ppor. (1843) Tuliszków
1757. Weber Ludwik, ppor. (1836) Lwów
1758. Wecllch Aleksander Józef, ppor.(1841) Warszawa ¦
1759. Wenerskl Antoni, ppor. (1842) Potworów
1760. Wendrych vel WendrychowskI Jan Piotr, ppor. (1839) Tykocin
1761. Wereszczynskl Onufry, ppor. (1843) Knyszyn
1762. Werpachowskl Tomasz, ppor. (1843) Zimnocky Gusty
1763. Wesołowski Józef, ppor. (1842) Warszawa
1764. Wesołowski Seweryn ppor (1844) Osiek Sandomierski
1765. Węclewicz Herman, ppor (1841)Kurnik
1766. Węgierski Wojciech, ppor. (1843) Solec
1767. Węglinski Antoni, ppor. (1844) Częstochowa
1768. Węglowskl Adam, ppor. (1836) Warszawa
1769. Węgłowski Zygmunt, ppor.(1845) Rosja Kursk
1770. Wiącek vel Wiackowski Antoni, ppor. (1833) Urzędów
1771. Widawski Józef, ppor. (1838) Koczargi Stare
1772. Wieczorek Franciszek, ppor. (1843) Bliżyn
1773. Wieczorek Jan, ppor. (1843) Zielkowice
1774. Wieczorkowski Franciszek Kazimierz, of. wet. (1842) Kielce
1775. Wielądek Stanisław, Rawa Mazowiecka ppor. (1846)
1776. Wielicki Józef, ppor (1847) Bobrownia
1777. Wlelochowskl Józef, Miei.hów ppor. (1841)
1778. Wierciński Henryk, Lublin ppor.(1842).
1779. Wieruszewski Jan, Poznań ppor. (1845)
1780. Wierzbicki Jan Mieczysław, ppor.(1845) Żółkiew
1781. Wierzbowski Ignacy, ppor. (1840) Nekla
1782. Wierzchowski Franciszek, ppor.(1844) Llsznlk
1783. Wieszczycki Teofil, ppor. (1836) Warszawa
1784. Więckowski Stanisław, ppor. (1840) Warszawa
1785. Więckowski Stanisław, ppor. (1840) Kraków
1786. Wilantowlcz Ignacy, ppor. (1840) Żuromin

Bez odzaczeń wojskowych
http://www.wbc.poznan.pl/dlibra/docmeta ... AE684E1-18
Avatar użytkownika
jerzy
Kreator Forum
Kreator Forum
Medale: 2
Twórca indeksów (2)

Oficerowie Weterani Powst.Narodowego 1863 r.(7)

Postprzez jerzy » 22.12.2009

Oficerowie weterani

1787. Wilson Ryszard, dr. ppor. (1847), Oświęcim
1788. Winkler Ignacy, ppor. (1844) Biała
1789. Winkler Józef, ppor. (1835) Warszawa
1790. Winkler Marceli, ppor. (1843)Staszkowo
1791. Winnicki Józef, ppor. (1843) Gniezno
1792. Winnicki Maksymilian, ppor. (1846) Piotrków
1793. Winnicki Tomasz, ppor. (1840) Łęczyca
1794. Wiśniewski Feliks, ppor. (1837) Majdan
1795. Wiśniewski Jakób, ppor. (1844) Pyzdry
1796. Wiśniewski Jan Kazimierz, ppor.(1846 Warszawa
1797. Wiśniewski Kazimierz, ppor. (1845) Wirszawa
1798. Wiśniewski Marcin, ppor. (1838 Włocławek
1799. Wiśniewski Seweryn, ppor.(1838)Tarnów
1800. Wiśniewski Stanisław, ppor. (1846) Poznań
1801. Wiśniewski Teofil, ppor. (1841)Wojkowice Kościelne
1802. Witemberski Edmund, of. wet. (1839) Lwów
1803. Witkowski Aleksander, ppor. (1840) Radom
1804. Witkowski Franciszek, ppor. (18441Warszawa
1805. Witkowski Kazimierz, ppor. (1846) Warszawa
1806. Witkowski Leon, ppor. (1849) Krasiniec
1807. Witkowski Walenty Ludwi';, ppor,(1848) Różki
1808. Witowski Włodzimierz, por. (1838) Kraków
1809. Witwlnskl Antoni, ppor. (1844) Warszawa
1810.Wlazlowicz Antoni, ppor. (1848) Pabjanice
1811. Włoczewskl Władysław, ppor. (1843) Płock
1812. Włodarczyk Jan, ppor. (1840) Warszawa
1813. Włodarski Leon, ppor. (1846) Łosleń
1814. Włoszek Szymon Tadeusz, ppor.(1843) Kielce
1815. Wlyński Mieczysław, ppor. (1843) Przecław
1816. Wnęk Tomasz, ppor. (1844) Nadole pod Duklą
1817. Wnuklewicz Franciszek, ppor. (1849) Niedziałowice
1818. Wodnlczas Paweł, ppor. (1845) Ostrów Poznański 1819
1819. Wodzlcki Stanisław," ppor. (1843) Kraków
1820. Wójcicki Józef, ppor. (1844) Sitkówka
1821. Wojciech August, ppor. (1845) Niemcy Wrocław
1822. Wojciechowski Adam, ppor. (1845) Wojciechowice
1823. Wojciechowski Feliks, ppor. (1845) Radom
1824. Wojciechowski Jan, ppo . (1837) Toruń
1825. Wojciechowski Jan Adam, ppor.(1843) w. Lubowidz
1826. Wojciechowski Ludwik, ppor. (1839) Łódź
1827. Wojciechowski Marceli, ppor. (1841) Warszawa
1628. Wojciechowski Marceli, ppor. (1846) Opatówek
1829. Wojciechowski Stanisław, ppor.(1845) Rypin
1830. Wojciechowski Władysław, ppor.(1844) Kraków
1831. Wojcieszkiewicz Piotr, ppor. (1839) Lubartów
1832. Wojcinski Kacper, ppor. (1842) Dobrzelin
1833. Wojdacki Józef, of. wet. (1841) Radom
1834. Wojnowski Eugeniusz, ppor. (1846) Nowe Ryki
1835. Wojtała Maciej, ppor. (1844) Św.Krzyż
1836. Wojtkiewicz Jan, ppor. (1840) Warszawa Praga
1837. Wojtkiewicz Juliusz, ppor. (1844) Kurkowo
1838. Wojtkowskl Aleksander, ppor. (1842) Pieczyska
1839. Wolski Józef, ppor. (1843) Sokołów
1840. Wolski Józef, ppor. (1845) Warszawa
1841. Wolski Lucjan, ppor. (1843) Radom
1842. Wolski Tomasz Aleksander, ppor.(1843) Pietrusy
1843. Wolski Walery, ppor. (1845) Piotrków
1844. Wołkowicki Seweryn Jan, ppor (1846) Piotrków
1845. Wołowlcz Mikołaj, ppor. (1843) Rawa Mazowiecka
1846. Worotyniec Adolf, ppor. (1839) Warszawa
1847. Woyno Ksawery, por. (1844), ) Warszawa
1848. Woźniakiewlcz Józef, ppor. (1841) Nagłowice
1849. Wofniewicz Stanisław, ppor. (1843) Zadnieszówka
1850. Wójcik Michał, ppor. (1842) Ulanowo
1851. Wójcik vel Burek Michał, ppor.(1843) Dąbrówka Niemiecka
1852. Wójcik Wawrzyniec, ppor. (1835) Włoszczowa
1853. Wrona Karol, ppor. (1840) Ruchna
1854. Wrona Karol, ppor. (1844) Kraków
1855. Wronka Piotr. ppor. (1839) Stary Sambor
1856. Wroński Mateusz, ppor. (1841) Czerniewice
1857. Wróbel Józef, ppor. (1841) Puławy
1858. Wróbel Józef, ppor. (1844) Warszawa
1859. Wróbel Mateusz, ppor. (1839) Sienno
1860. Wróblewski Michał Józef, ppor.(1844) Łuków
1861. Wróblewski Stanisław, ppor. (1840) Wola Potocka
1862. Wydrzynski Wojciech, ppor. (1840) Warszawa
1863. Wyrzykowski Walenty Aleksander,ppor. (1843) Przygradów
1864. Wysocki Edward Józef Juljan, ppor.(1846) Warszawa
1865. Wyszomirski Jan. ppor. (1846) Zatarg
1866. Wytrychowicz Jan, ppor. (1839) Gidle
1867. Zabiegły Ludwik, ppor. (1836) Wielopole-Skrzyńskie
1868. Zaborowski Aleksander, ppor. (1840) Piotrków
1869. Zaczkowskl Włodzimierz, ppor. (1843) Stawiszyn
1870. Zadorski Leon, ppor. (1842) Poznań
1871. Zagańczyk Jan, ppor. (1846) Mińsk Mazowiecki
1872. Zagórski Adam. dr. kpt. (1841) Rzeszów
1873. Zagrodzki-Habdank Edward, ppor.(1845) Kielce
1874. Zahorański-Kisiel Stanisław, ppor.(1843) Warszawa
1875. Zając Jakób Mikołaj, ppor. (1845) Międzyrzec
1876. Zajączkowski Jan, ppor. (1844) Zaklików
1877. Zajdeman Stanisław, ppor. (1844) Góra Kalwaria
1878. Zajewski Zygmunt, ppor. (1846) Radom
1879. Zakrzewski Jan. ppor. (1844) Nowy Sącz
1880. Zalewski Aleksander, ppor. (1884) Zwierzyniec
1881. Zalewski Juljan, ppor. (1843) Mardowa Wólka
1882. Zalewski Ludwik, ppor. (1843) Zalesie
1883. Zalewski Marcjan Józef, ppor.(1834) Rajgród
1884. Zaliński Stanisław, ppor. (1843) Warszawa
1885. Zambasowicz Lubomir, ppor. (1842) Stryj
1886. Zambrzycki Konstanty, ppor. (1841) Chlebitki
1887. Zapert Paweł. ppor. (1844) Warszawa
1888. Zapletan Jan, ppor. (1845) Kisielnica
1889- Zaremba Antoni, ppor. (1845) Biała Podlaska
1890. Zaremba Hilary, ppor. (1840) Rogowo
1891. Zaremba Jerzy, ppor. (184S) Łódź 1692. Zaremba Józef, ppor. (1845) Zanielesnica
1893. Zarzecki Aleksander, ppor. (1842) Szczuczyn
1894. Zarzycki Jan, ppor. (1841) Węgrów
1895. Zawacki Piotr. ppor. (183S) Jarnice
1896. Zawada Tomasz, ppor. (1844) Jarosław
1897. Zawadzki Edward, ppor. (1847) Warszawa
1898. Zawadzki Walenty, ppor. (1840) Serock
1899. Zawal Jan, ppor. (1840) Sienno
1900. Zawidzki Marcin, ppor. (1842) Świeca
1901. Zawistowski Krzysztof, ppor. (1837) Sabnie
1902. Zborowski Juljan, ppor. (1836) Warszawa
1903. Zbucki Tomasz, ppor. (1848) Siedlce
1904. Zbysław Antoni, ppor. (1843) Małgorzacin
1905. Zbyszewski Andrzej, ppor. (1846) Lwów
1906. Zdaniuk Paweł, ppor. (1846) Suwałki
1907. Zdanowicz Kazimierz, of. wet.(1837) Płock
1908. Zdanowski Jakób, ppor. (1837) Janów
1909. Zderski Stanisław, ppor. (1841) Dzików pod Tarnowem
1910. Zdrojkowski Józef, ppor. (1846 ma|. Sterdyń
1911. Zduńczyk Józef, ppor. (1832) Lwów
1912. Zduńczuk vel Malinowski Feliks, (1845) Seroczynek,
1913. Zduniak Szymon, ppor. (1839) Brzeziczkl
1914. Zegadłowicz Józef, ppor. (1839) Łowicz
1915. Zemełka Nestor Józef, ppor (1843) Miksztadt
1916. Ziarkiewlcz Leon, ppor. (>B44) Stanisławów
1917. Zielewicz Wojciech, ppor. (1844) Warszawa
1918. Zlelichewski Feliks, ppor. (1843) Gostyń
1919. Zieliński Antoni, ppor. (1839) Gró dek Jagielloński
1920. Zieliński Heronim, ppor. (1840) Warszawa
1921. Zieliński Jan. ppor. (1843) Warszawa
1922. Zieliński Jerzy. ppor. (1840) Krasnystaw
1923. Zieliński Kazimierz, ppor. (1834) Ruda
1924. Zielonko Ludwik, ppor. (1845) Zagórów
1925. Ziemblckl Adam, ppor. (1838) Majdanek
1926. Ziemińskl Dyonizy, ppor. (1646) Zastaw Bełżyce
1927. Ziemniak Filip, ppor. (1846) Lwów
1928. Zienikowski Karol, ppor. (1846) Przemyśl
1929. Zienkiewicz Kazimierz, kpt, (1845) Nowy Sącz
1930. Zięcina Antoni, ppor. (1843) Łaskarzew
1931. Ziętarski Adam, ppor. (1842) Łąkosz
1932. Ziętek Jan, ppor. (1838) Kościelec
1933. Zimniak Marcin, ppor. (1840) Janków Zaleśny
1934. Zlmnoch Adam, ppor. (1839) wieś Borowskie Cibory
1935. Zimnoch Jan, ppor. (1844) Zimnocki-Gusty
1936. Zimocki-Dołęga Józef Mieczysław,ppor. (1844) Francja Paryż
1937. Ziomek Ludwik Józef, ppor. (1842) Stary Sącz
1938. Ziółkowski Maksymilian, ppor. (1844 Poznań
1939. Ziółkowski Piotr, ppor. (1842) Płock
1940. Zmysłowski Grzegorz, ppor. (1840) Sońsk
1941. Znamierowski Maciej, ppor. (1846) Banaszki
1942. Zwierski Henryk, ppor. (1841) Francja Bazons
1943. Zwoliński Franciszek, ppor. (1842) Rawa Mazowiecka
1944. Zwoliński Józef, ppor. (1835) Skierniewice
1945. Zwoliński Teofil, ppor. (1845) Warszawa
1946. Zych Jan, ppor. (1845) Ujście Solne
1947. Zygmunt Franciszek, ppor. (1843) Kraków
1948. Żelazowski Stanisław, ppor. (1836) Dobre
1949. Żelechowski Konrad,0839) Krzencice
1950. Żelechowski Tadeusz, ppor. (1841) Francja Paryż
1951. Żelkowski-Dąbrowa Władysław ppor. (1846) Tarlak lubelski
1952. Żemralski Władysław, ppor. (1845) Warszawa
1953. Żmuda Kazimierz, ppor. (1846) Wojcieszków
1954. Żochowskl Antoni, ppor. (1846) Żyrardów
1955. Żochowski Grzegorz, ppor. (1843) Zochy Stare
1956. Żochowski Walerjan, ppor. (1837) Warszawa-Praga
1957. Żodziewski Kazimierz, ppor. (1842) Nowogródek
1958. Żochowski Wawrzyniec, ppor. (1839) Zochy Stare
1959. Żołątkowski Józef, ppor. (1843)Kielce
1960. Żołobinski Adam, ppor. (1838) Zamość
1961. Żółciński Jan, ppor. (1847) Warszawa
1962. Żółkowski Andrzej, ppor. (1837) Anglja Londyn
1963. Żórawski Tadeusz. ppor. (1843) Łuszczno
1964. Żubr Jan, ppor. (1845) Zagórze
1965. Żuchowski Szczepan, ppor. (1841) Radom
1966. Żukiewicz Bronisław Franciszek,ppor. (1846) Rozalówka
1967. Żurawski Antoni, ppor. (1840) Międzyrzec
1968. Żurek Wawrzyniec, ppor. (1840) Krzywe
1969. Żychiewicz Józef, ppor. (1842) Bratkowice
1970. Żyznowski Stanisław, ppor. (1839) Płock

Bez odzaczeń wojskowych
http://www.wbc.poznan.pl/dlibra/docmeta ... AE684E1-18
Avatar użytkownika
jerzy
Kreator Forum
Kreator Forum
Medale: 2
Twórca indeksów (2)

Re: Oficerowie Weterani Powst. Narodowego 1863 r (1)

Postprzez Joanna » 22.12.2009

Witam,
poz. 280 w spisie Stanisław Konstanty Ludomir Domański - to mój 2xpradziadek.


W galerii zamieściłam jego zdjęcia w mundurze weterana oraz kilka zdjęć ze spotkania weteranów z okazji 75 rocznicy Powstania Styczniowego, które odbyło się w styczniu 1938 roku w Warszawie.


Stanisław Domański - ur. 25 marca 1846 roku w Woli Trzydnickiej (wtedy folwark Piotrowszczyzna), gdzie jego ojciec był zarządcą. Do powstania przystąpił jako bardzo młody człowiek, miał wtedy niespełna 17 lat. Pełnił głównie służbę felczerską. Pielęgnował rannych po bitwach pod Chruśliną, w Fajsławicach, a w gorzelni majątku Gradzienice założył szpital dla rannych. Walczył też pod dowództwem Czerwińskiego w Lubelskiem.
Po założeniu rodziny mieszkał w Irenie pod Zaklikowem, a potem w Zaklikowie, gdzie zmarł w wieku 93 lat - 16 kwietnia 1939 roku.

Joanna
Joanna
Zainteresowany
Zainteresowany

Re: Oficerowie Weterani Powst. Narodowego 1863 r (1)

Postprzez jerzy » 23.12.2009

Witam,
Ta nota dała mi ogromną satysfakcję,
a więc moja praca ma sens.
Cieszę się, że są osoby przywiązujące wagę do naszej przeszłości.
Dziękuję i pozdrawiam.
Avatar użytkownika
jerzy
Kreator Forum
Kreator Forum
Medale: 2
Twórca indeksów (2)

Re: Oficerowie Weterani Powst. Narodowego 1863 r (1)

Postprzez TadeuszK0 » 04.01.2010

Witam,
jestem pod wrażeniem. Czekałem na tą listę od dawna. Jest ona "szersza" niż podaje pani Anna Eliza Markert. Czekam niecierpliwie na dalszą część listy, ponieważ chciałbym jeszcze bardziej udokumentować udział mojego przodka w powstaniu 1863.
Pozdrawiam i życzę dalszych osiągnięć w dokumentowaniu tych wydarzeń.
TadeuszK0
Zainteresowany
Zainteresowany

Następna strona

Powrót do Zbiory nazwisk, listy osób



cron