6594. WP- Oficerowie Rezerwy 1934 r.

Listy zawierające wiele nazwisk, odnoszące się do wydarzeń, pozycji, funkcji, wojsk itp.
UWAGA: Listy osób pochowanych na cmentarzu, albo listy mieszkańców umieszczać w dziale Miejsca. W tym dziale tylko listy osób, niezwiązane z konkretnym miejscem.

Re: WP- Oficerowie Rezerwy 1934 r. (2)

Postprzez anna.sidlarewicz » 18.02.2011

[quote="jerzy"]LISTA STARSZEŃSTWA OFICERÓW REZERWY PIECHOTY — KPT.
401. Sidlarewicz Jan (21. 9. 1892)

Witam,

moje nazwisko to również Sidlarewicz. Historia mojej rodziny w byłym woj. skierniewickim zaczyna się od dziadka, który urodził się w 1898, wychowywał w domu dziecka w Warszawie i stamtąd został wzięty na wychowanie przez rodzinę z okolic. Być może Jan to jakiś trop. Gdzie można znaleźć więcej informacji na jego/jego rodziny?
Jak widać (http://www.moikrewni.pl/mapa/kompletny/sidlarewicz.html) - Sidlarewiczów jest niewiele w Polsce, w byłym skierniewickim to po prostu rodzina pochodząca od dziadka (dane trochę stare, ale na tamten rok prawdziwe, chyba 1990, albo okolice). Ciekawi mnie ta historia, tym bardziej, że tak bardzo mało jest ludzi o tym nazwisku. Dziadka nie poznałam, ale wiem, że próbował znaleźć korzenie, ale archiwum domu dziecka (podobno) spłoneło. Dzięki z góry za ewentualną pomoc.

Pozdrawiam,
Anna Sidlarewicz
anna.sidlarewicz
Veni vidi i znikli
Veni vidi i znikli

Poprzednia strona

Powrót do Zbiory nazwisk, listy osób