2114. Spis Szlachty Król. Polskiego 1851r.

Listy zawierające wiele nazwisk, odnoszące się do wydarzeń, pozycji, funkcji, wojsk itp.
UWAGA: Listy osób pochowanych na cmentarzu, albo listy mieszkańców umieszczać w dziale Miejsca. W tym dziale tylko listy osób, niezwiązane z konkretnym miejscem.

Spis Szlachty Król. Polskiego 1851 R. ( S ) 2

Postprzez jerzy » 29.12.2008

SPIS SZLACHTY KRÓLESTWA POLSKIEGO
Z DODANIEM KRÓTKIEJ INFORMACYI O DOWODACH SZLACHECTWA
WARSZAWA 1851
Konstanty Felicyan, s. tegoż 165
Wojciech Piotr Floryan, s. Floryana 202
Łukasz Jan (Kanty) Rafał, s. teg. 432
Tomasz Franciszek, s. Antoniego 209
Walery Jakób, s. tegoż 222
August, s. Wojciecha 870
Ludwik Bartłomiéj, s. Ignacego 164
Staniewski h. STARYKOŃ.
Jan Aloizy, syn Piotra1575
Stanilewicz h. LELIWA.
Ignacy Dyonizy, syn Mateusza 726
Stanisławski h. PIŁAWA.
Ignacy, syn Antoniego 496
Alexander Aloizy, s. Józefa 497
Wojciech, s. Macieja 498
Tytus Prosper Zejgut, s. Piotra 1561
Witold Albrecht Michał Zejgut, s. tegoż 1562
Staniszewski h. POBÓG.
Leopold, syn Tomasza 252
Seweryn Marceli Emilian, s. Leopolda 253
Hortensya Konstancya Oktawia, c. Marcina 255
Alexander Maciej, s. Wojciecha 254
Maciej Antoni, s. Michała 301
Kazimierz, s. tegoż 869
Otton Antoni, s. Fabiana 342
Ludwik Maxymilian Wojciech, s. Józefa 352
Antonina Franciszka Tekla z Liniewskich, wdowa po Janie (Kantym) 470
Władysław Wojciech Teodor, s. Jana (Kantego) 470
Roman Wawrzyniec, s. Jana 521
Konstancya z Karskich, wdowa po Wojciechu 778
Karol Paweł, s. Franciszka 1459
Stankiewicz h. MOGIŁA.
Aloizy Jan (Chrzciciel), syn Kazimierza 614
Alexander Więczysław, s. Antoniego 615
Ignacy Józef, s. Jana 727
Marcin Benedykt, s. tegoż 728
Stano h. GOZDAWA.
Ignacy,** syn Piotra 343 36
Stanowski h. RAWICZ.
Ludwik August, syn Pawła 1033
Józef Hieronim, s. tegoż 1034
Stanżewski. *
Jakób 24
Starczewski h. JASTRZĘBIEC.
Ignacy Błażej Napoleon, syn Józefa 1005
Jan, s. Jana 1061
Starczewski h. NAŁĘCZ.
Józef Modest, syn Wojciecha155
Alexander, s. Antoniego 704
Wiktorya Elżbieta z Olszewskich, wdowa po Leonie 758
Teofila Salomea, córka Leona 758
Kamilla, c. tegoż 758
Kazimiera Magdalena, c. tegoż 758
Józef Leon, s. tegoż 758
Starorypiński h. NAŁĘCZ.
Jan Józef Franciszek Paweł, syn Ignacego 232
Paweł, s. tegoż 233
Józef, s. tegoż 234
Romuald, s. tegoż 235
Scholastyka z Cieszewskich, wdowa po Ignacym 236
Sylwester, s. Macieja 400
Starzeński h. LIS.
Maciej 32
Hrabia Kazimierz Władysław, syn Józefa 33 56 Hr.
Hrabia Henryk Andrzej Jan, s. tegoż 34 58 Hr.
Hrabia Konstanty Michał, s. Józefa 35 57 Hr.
Hrabianka Zofia Barbara, córka tegoż 36 59 Hr.
Telesfor Jan, s. Konstantego 1490
Julian, s. tegoż 1491
Sylwester Tomasz, s. tegoż 1492
Alexander Jerzy, s. tegoż 1493
Starzyński h. ŚLEPOWRON.
Ignacy Dominik Kajetan Wawrzyniec, syn Wincentego 60
Michał Józef Wacław, s. tegoż 61
Józef, s. Tadeusza 177
Wojciech Anzelm, s. tegoż 178
Alexander Saturnin, s. Jana 384
Wincenty Fabian Sebastyan, s. Macieja 1123
Staszewski h. OSTOJA.
Michał Józef, syn Piotra 705
Rufin, s. tegoż706
Franciszek, s. tegoż 707
Staszyński. *
Jan 10
Stawiarski h. NAŁĘCZ.
Ignacy Fabian Sebastyan Karol, syn Ignacego 1433
Stawiski h. GOZDAWA.
Ignacy, syn Michała 318
Andrzej Klemens, s. tegoż 319
Józef Bogumił, s. tegoż 320
Maciej Piotr Józef, s. tegoż 109
Edmund, s. Jana Felixa 433
Stefan Stanisław Kazimierz, s. Jana 148
Bolesław Józef Wiktoryn Seweryn, s. Józefa 1412
Tadeusz Józef Jan Bogusław, s. tegoż 1413
Stawiski. *
Józef 20
Stawowski h. JELITA.
Cyrylli Józef, syn Franciszka 1006
Stawski Sławenta na Stawie h. LESZCZYC.
Anzelm Klemens Teofil, syn Jana 450
Wojciech Kazimierz Józef Jan, s. tegoż 451
Stecki h. RADWAN.
Jakób Paweł, syn Ignacego 979
Stefanowicz h. POGOŃ.
Marcin Wincenty, syn Wincentego 1563
Stekert. *
August65
Stetkiewicz h. KOŚCIESZA.
Tomasz Dawid Sylwester, syn Felicyana 147
Stępczyński h. DOLIWA.
Józef Jan, syn Jakóba 971
Stępiński h. BOŃCZA z odmianą.
Alexander, syn Piotra 871
Wacław, s. Tomasza 946
Alexander, s. tegoż 1306
Józef (Kalasanty), s. tegoż 1307
Andrzej, s. tegoż 1308
Łukasz, s. Błażeja 1460
Stępkowski h. SUCHE KOMNATY.
Sylwester Tytus Dawid, syn Jana 1007
Felix Augustyn, s. tegoż 1008
Józef, s. Idziego 1124
Mikołaj Michał, s. Józefa 1215
Marcin, s. tegoż 1216
Julian Kazimierz, s. tegoż 1217
Szczepan, s. tegoż 1218
Stępowski h. JUNOSZA.
Kazimierz, syn Adama 44
Tomasz Józef, s. Augustyna 117
Jan (Chrzciciel), s. tegoż 118
Wawrzyniec, s. tegoż 119
Jan (z Matty), s. Jerzego 160
Wiktor Wojciech Józef, s. Jana 256
Kazimierz Stanisław, s. tegoż 257
Józefa Maryanna, córka tegoż 258
Weronika Rozalia Aniela, c. t. 259
Józefat Franciszek na Stępowie, s. Stanisława 353
Napoleon Marcin Leopold na Stępowie, s. tegoż 354
Kajetan, s. tegoż 499
Fryderyk Wiktor na Stępowie, s. tegoż 729
Marceli Antoni Ignacy, s. Jakóba 748
Stobiecki h. OSTOJA.
Piotr Paweł, syn Klemensa 401
Ksiądz Józef Konstanty, s. tegoż 547
Franciszek Szymon, s. Stefana 402
Stodolski v. Stodulski h. PLON.
Stanisław, syn Marcina 267
Antoni Józef, s. Józefa 1096
Andrzej Bernard, s. tegoż 1097
Stoiński h. JANINA.
Józef Atanazy, syn Sylwestra284
Stojowski Jordan h. TRĄBY.
Karolina z Bontanich, wdowa po Janie 632
Hipolit Jacenty, s. Jana 420
Kazimierz August Józef, s. teg. 674
Michał Hieronim Franciszek, s. tegoż 675
Józef Franciszek Karol, s. teg. 676
Ferdynand Dezydery, s. tegoż 1208
Katarzyna, zamężna Katerla, córka Michała 951 K.
Stokowski h. DRZEWICA.
Petronella z Kiuciów, wdowa po Macieju 385
Adam Marcyan, syn Macieja 385
Maryanna Tekla, córka tegoż385
Izabella Julianna, c. tegoż 385
Kazimierz Józef, s. Benedykta 421
Stokowski Saryusz h. JELITA.
Andrzej, syn Franciszka 4
Konstancya Justyna Joanna, córka tegoż 952
Jan, s. Ignacego 10
Antoni Jan, s. tegoż 270
Jan Karol, s. tegoż 271
Ludwik Wilhelm z Remiszewic, s. Józefa 23
Antoni Cyryl z Remiszewic, s. tegoż144
Andrzej Klemens, s. Wawrzyńca 168
Jan Kanty Rafał, s. Mikołaja 269
Ignacy z Remiszewic, s. Stanisława 433
Marcin Stefan, s. Andrzeja 471
Jan Adam, s. tegoż 919
Józef, s. tegoż 920
Marceli, s. tegoż 921
Franciszek, s. tegoż 1056
Jan (Nepomucen), s. Michała522
Roman Cyryak z Remiszewic, s. Kacpra 667
Józef Leon Ignacy, s. Piotra 730
Alexander Maciej, s. Kazimierza 731
Piotr Paweł, s. Antoniego 732
Wojciech Anzelm, s. tegoż 1461
Wincenty Franciszek Stanisław, s. Waleryana 901
Ignacy, s. Jana922
Xawery Andrzej, s. Dominika 947
Jan, s. tegoż 948
Mikołaj Andrzej, s. tegoż 949
Wawrzyniec Antoni Józef, s. t. 950
Jan (Nepomucen), s. tegoż 951
Antoni z Remiszewic, s. Rafała 972
Eryk Piotr Celestyn, s. Macieja 1180
Józef Walenty, s. tegoż 1181
Wincenty Ignacy, s. tegoż 1182
Kajetan Wawrzyniec Józef, s. t. 1183
Walenty Paweł, s. Adama 1364
Felicyan, s. Stefana 1540
Stokowski h. ZDRZEWICA. *
Marya z Domagalskich, wdowa po Wincentym 30
Jan Wincenty Zacharyasz, s. Wincentego 30
Tekla Apolonia Wanda, c. t. 30
Stoss h. STOSS.
Józef Benedykt, syn Mikołaja 153
Strasz z Białaczewa h. ODROWĄŻ.
Maxymilian Edward Andrzej, syn Andrzeja 923
Straszak. *
Michał 35
Straszewicz h. ODROWĄŻ.
Kacper Jan Ignacy, syn Antoniego 1462
Alexander Józef, s. tegoż 1463
Straszewski h. KOMONIAKA.
Hilary Paweł, syn Teodora 386
Felix Onufry Antoni, s. Wojciecha 1009
Bronisław Teodor Józef, s. Jakóba 1317
Strawiński h. SULIMA.
Antoni Mikołaj Tadeusz, syn Franciszka 1231
Strażyński.
Antoni ** 616 60
Stremler h. MIŁODAR.
Alexander, syn Piotra Godfryda 225
Strękowski h. ŚWIERCZEK.
Tomasz Adam, syn Leonarda1331
Walenty, s. tegoż 1332
Franciszek, s. tegoż 1333
Chryzanty Jan, s. Antoniego 1464
Stroński h. DOLIWA.
Balbina Xawera z Studentkowskich, wdowa po Felixie Pawle 1048
Stanisław, syn Felixa Pawła 1048
Jakób, s. tegoż1048
Teodora Jadwiga, córka tegoż 1048
Aniela, c. tegoż 1048
Strumiłło h. NAŁĘCZ.
Józef, syn Franciszka 641
Strupczewski h. JASTRZĘBIEC.
Szymon Jan, syn Antoniego 1365
Romuald Zygmunt Barnaba, s. Andrzeja 1366
Józef, s. Franciszka 1588
Franciszek, s. Antoniego 1589
Strusiński h. SZELIGA.
Jan Sylwester, syn Józefa 1257
Strus h. KORCZAK.
Józef Tomasz, syn Antoniego 692
de Struve h. STRUVE.
Jerzy Henryk Krzysztof Franciszek, syn Gustawa 633
Gustaw Antoni Karol Eugeniusz, s. Jerzego 1552
Stryjeński h. TARNAWA.
Zygmunt Adam Floryan Paweł, syn Pawła 161
Piotr Paweł, s. tegoż 162
Edward Gustaw, s. Karola Zygmunta 953
Zygmunt Karol, s. tegoż 954
Henryeta, zamężna Ćwierczakiewicz, córka tegoż 426
Stryjewski h. TARNAWA.
Jan, syn Krystyana 1465
Stryjkowski h. LELIWA.
Jan Władysław, syn Jana 902
Strzałkowski h. OSTOJA.
Stanisław Michał Hieronim, s. Mateusza 872
Dominik Kajetan, s. Bonifacego 873
Józef Piotr, s. Dominika 1401
Jan (Chrzciciel), s. tegoż 1402
Henryk Dominik, s. tegoż 1403
Strzegocki h. PRZEGONIA.
Kazimierz, syn Jana 980
Wiktoryn Maciej, s. tegoż 981
Strzelecki ze Strzelec h. JASTRZĘBIEC.
Rupert Izydor, syn Wincentego 668
Tomasz, s. Jana 779
Wincenty, s. tegoż 924
Kazimierz, s. tegoż 925
Karol, s. tegoż926
Kajetan, s. Tomasza 1131
Jan (Chrzciciel) Alfred, s. Ludwika 823
Antonina Anastazya z Błeszyńskich, wdowa po Ludwiku 874
Teodora Salomea, zamężna Wojnowska, córka Ludwika 874
Maryanna Regina, c. tegoż 874
Michalina Aniela Józefa, c. t.874
Strzelecki h. OKSZA.
Anastazy, syn Wojciecha 1434
Strzelecki. *
Błażej 25
Strzembosz h. JASTRZĘBIEC.
Ludwik Bartłomiej, syn Antoniego 294
Jacek Hipolit Kajetan, s. tegoż 303
Józef, s. tegoż 304
Stanisław Jan, s. Ignacego 302
Roman Wawrzyniec, s. Wincentego 1035
Napoleon Józef Michał, s. Alexandra 1466
Strzemieczny h. STRZEMIĘ.
Maciej Piotr, syn Mikołaja 1513
Strzeszewski h. LUBICZ.
Tomasz, syn Stanisława 89
Antoni, s. tegoż 90
Piotr Stanisław Paweł, s. tegoż 91
Strzeszewski h. POBÓG.
Dyonizy, syn Józefa 11
Jakób, s. tegoż12
Bartłomiej, s. tegoż 207
Ignacy, s. Antoniego 13
Alexander, s. Dyonizego 100
Gustaw, s. tegoż 101
Dominik Kajetan, s. Jana 617
Tadeusz, s. tegoż 618
Leonard, s. tegoż 1500
Julianna Kordula, zamężna Goszczyńska, córka Felixa 364 G.
Franciszek Symforyan, s. Felixa 106
Felix Jakób, s. tegoż 422
Antoni Bonawentura, s. tegoż 423
Edward, s. tegoż 424
Jakób, s. Ludwika 619
Stanisław, s. tegoż 620
Antoni Ignacy, s. tegoż 1132
Alexander, s. Bonifacego 1077
Ignacy Adolf Stanisław, s. teg. 1078
Strzyżewski h. STRZEMIEŃCZYK.
Piotr Paweł, syn Jacka 500
Strzyżowski h. GOZDAWA.
Tomasz, syn Kazimierza 425
Studziński h. PRUS 1.
Józef Leon Felix, syn Tomasza 7 Cesar.
Studziński h. PRUS 3.
Alexander Fabian, syn Bernarda 1316
Stummer h. RADZISŁAW.*
Jan (Chrzciciel), syn Jana 1
Stypułkowski h. LUBICZ.
Wiktor, syn Klemensa 678
Józef, s. tegoż 679
Maciej, s. tegoż 680
Andrzej Błażej, s. Stanisława681
Tomasz Kacper, s. tegoż 682
Mateusz, s. Marcina 1010
Franciszek Bartłomiej, s. Szymona 1133
Jan, syn tegoż 1134
Jakób, s. Macieja 1135
Wawrzyniec, s. Józefa 1136
Jan, s. Wawrzyńca 1320
Antoni, s. Jakóba 1443
Roch Antoni, s. Tomasza 1467
Antoni Bartłomiej, s. Piotra 1468
Stypułkowski h. ROLA.
Stanisław, syn Marcina 1011
Stanisław Józef, s. Jakóba 1149
Paweł, s. Wiktoryana 1334
Seweryn Kazimierz, s. Seweryna 1515
Wawrzyniec, s. tegoż 1516
Suchcicki h. OSTOJA.
Konstanty Augustyn, syn Onufrego 875
Antoni, s. Andrzeja 1384
Ignacy, s. tegoż 1385
Suchecki na Suchcicach h. PORAJ.
Floryan Adam Antoni, syn Daniela 356
Stanisław Zenon Andrzej, s. Ignacego 452
Jan ( z Dukli) Bonawentura Henryk, s. tegoż501
Andrzej, s. Ignacego 549
Justyna Barbara Marya, zamężna Chwalibóg, córka tegoż 232 C.
Suchocki h. PORAJ.
Felix Ignacy, syn Stanisława 523
Władysław, s. Jakóba 1079
Anna, córka tegoż 1080
Suchodolski h. HABDANK.
Antoni Jakób Ignacy, syn Filipa 693
Jan Wawrzyniec, s. tegoż 694
Alexander Wiktor, s. Jana 1554
Suchodolski h. JANINA.
Hrabia Jan Bonawentura Franciszek Wincenty, s. Wojciecha 67 47 Hr.
Hrabia Franciszek (a Paulo) Wincenty Michał, s. t. 68 48 Hr.
Kajetan Ignacy Piotr Jan, s. Walentego 120
Tomasz Walenty Ignacy, s. Wincentego 196
Karolina Dominika Maryanna, córka tegoż 197
Alfons Andrzej Walenty Dyonizy Antoni, s. Antoniego 198
Klementyna Tekla Barbara, c. tegoż 199
Adelina Zofia Nepomucena, c. tegoż200
Florentyna Alfonsa Tekla Alexandra, c. tegoż 201
Romulus Ignacy Józef, s. Józefa 279
Maryanna Józefa z Żykiewiczów, wdowa po Franciszku 780
Kamilia Maryanna, córka Franciszka 780
Julian Michał, syn tegoż 780
Władysław Brunon Maxymilian, s. tegoż 780
Maurycy Romuald Ludwik, s. t. 780
Suchodolski h. JUNOSZA.
Franciszek (Xawery) Samuel, s. Konstantego 584
Suchodolski h. POBÓG.
Antoni Wincenty Walenty, syn Michała 215
Suchodolski h. ŚLEPOWRON.
January 426
Suchodolski.
Jan 795
Suchorski h. JASTRZĘBIEC.
Nikodem Jan, syn Kacpra 203
Rafał, s. tegoż 204
Józef, s. tegoż 205
Stanisław Franciszek, s. tegoż 206
Władysław Piotr Paweł, s. Wojciecha 272
Marceli Wojciech, s. tegoż 273
Suchorzewski h. ZAREMBA.
Stanisław, syn Władysława 237
Franciszek Tadeusz Józef Marek Walenty, s. Jana 550
Sudnik h. LELIWA.
Ignacy Dominik Adam, syn Dominika 876
Antoni Mikołaj, s. tegoż 877
Piotr, s. tegoż 878
Alexander, s. tegoż 879
Suffczyński h. SZELIGA.
Franciszek Michał Dyonizy, syn Jana 62
Kazimierz Tomasz, s. tegoż 669
Kajetan Józef, s. Michała 73
Stanisław Adam Rafał, s. tegoż 321
Stanisław Józef Karol na Suffczynie, s. Stanisława 634
Anastazy Józef Marek na Suffczynie, s. Józefa 749
Władysław Teodozyusz na Suffczynie, s. tegoż 750
Hilary Cyryl na Suffczynie, s. t. 751
Józefa na Suffczynie, córka tegoż 752
Sulewski h. POMIAN.
Kazimierz Karol, syn Adama1270
Alexander Benon, s. tegoż 1271
Mikołaj Ananiasz Jan, s. tegoż 1272
Kazimierz, s. Jana 1414
Suligostowski na Starym Skrzynnie Dunin h. ŁABĘDŹ.
Stanisław, syn Józefa 472
Sulikowski h. SULIMA.
Franciszek Wincenty Józef, syn Ignacego 927
Henryk Norbert Robert, s. teg. 928
Augustyn Erazm Julian Antoni, s. tegoż 929
Felix Stanisław, s. Kazimierza 1184
Andrzej Wojciech, s. Wawrzyńca 1298
Konstanty Maciej, s. Józefa 1209
Antoni, s. tegoż 1386
Sulimierski v. Sulimirski h. STARYKOŃ.
Jan Piotr Waleryan, syn Józefa 18
Tomasz Stefan Maciej, s. tegoż 142
Ignacy Alexander, s. tegoż 143
Wincenty Maciej, s. Ludwika 58
Felix Bonawentura, s. tegoż 59
Jan Józef Marcin, s. Wincentego 79
Honorata z Rojków, wdowa po Piotrze 80
Marceli, s. Piotra 80
Kwiryn Wincenty, s. tegoż 80
Mikołaj Stefan, s. tegoż 80
Teressa Karolina, zamężna Starzyńska, c. Jana (Nepomucena) 283
Filip Rafał, s. tegoż 286
Leon Ignacy, s. Adama 285
Wincenty, syn tegoż 551
Adam Andrzej, s. Marcina 379
Franciszek Władysław, s. Michała 473
Jan (Nepomucen), s. tegoż 474
Zenon Adam, s. tegoż475
Ludwika Maryanna, córka tegoż 478
Xawera, c. tegoż 479
Maxymilian Edward Szymon, s. tegoż 476
Tomasz Mateusz, s. Ignacego 646
Ludwik, s. Stefana 647
Hipolit, s. Michała 477
Anastazy Sebastyan z Sulimierzyc, s. Sebastyana 733
Sulimowski h. DĘBNO.
January Wawrzyniec, syn Medarda 796
Antoni Kazimierz, s. tegoż 797
Suliński h. JASTRZĘBIEC.
Józef (z Kopertynu), syn Wojciecha 621
Józef, s. Michała 1309
Sulkowski h. ŁODZIA.
Kajetan Stefan, syn Michała 344
Julian Walenty Faustyn, s. Kajetana Stefana593
Antoni, s. Mateusza 1436
Sulkowski h. KOŚCIESZA.
Mateusz, syn Andrzeja 1201
Maciej, s. Piotra 1202
Piotr, s. Jakóba 1203
Sulkowski h. SULIMA.
Jan (z Dukli) Placyd, syn Pawła 781
Sułocki h. GOZDAWA.
Grzegorz Józef, syn Leona 1232
Jakób Marek, s. tegoż 1415
Sułowski h. STRZEMIĘ.
Tadeusz Dominik, syn Marcina 72
Adam Józef, s. tegoż 146
Sumiński h. LESZCZYC.
Piotr Damazy, syn Tomasza 46
Paweł Stanisław, s. tegoż 47
Antoni Ignacy Jan (Nepomucen), s. Piotra 84
Jan (Nepomucen) Stanisław (Kostka) Adam, s. tegoż 149
Walenty Antoni, s. tegoż 453
Jan Andrzej, s. Dominika 113
Marceli Błażej, s. tegoż 114
Tadeusz, s. Marcina 274
Antoni Józef, s. tegoż 275
Andrzej Józef, s. tegoż 276
Franciszek (Xawery), s. Mateusza 1550
Supiński. *
Antonilla, wdowa po Leopoldzie 74
Ludwik Felix, syn Leopolda 74
Supiński h. TRZYBUŁAWY z odmianą.
Jan, syn Walentego 1117
Supiński h. TOPÓR.
Jan, syn Tomasza 1416
Stanisław, s. tegoż 1417
Józef Alexander, s. Piotra 1435
Superson. *
Mateusz 8
Suryn h. MASSALSKI.
Dyonizy, syn Reginalda 880
Roman Dominik Kajetan, s. Dyonizego 892
Jan Floryan Michał, s. tegoż 893
Felix Konstanty Antoni, s. tegoż 894
Michał Julian Maxymilian, s. t. 895
Mateusz Maurycy, s. tegoż 896
Suski h. POMIAN.
Stanisław Epifaniusz, syn Franciszka 242
Grzegorz Klemens, s. tegoż 243
Kazimierz Jan, s. tegoż 244
Wiktor, s. tegoż 241
Jan Paweł, s. Walentego 734
Jan (Kanty) Mikołaj, s. Ignacego 1517
Suszycki.
Wawrzyniec 982
Sutkowski h. POBÓG.
Wincenty Kacper Antoni, syn Aloizego 166
Józef Marceli, s. tegoż 167
Ignacy Romuald Wincenty, s. Piotra 287
Józef Wincenty, s. Ignacego 357
Michał Konstanty Maxymilian, s. Józefa 502
Wacław, s. Franciszka 955
Ludwik, s. tegoż 956
Tomasz Jan Grzegorz, s. Antoniego 973
Michał, s. Stanisława 1518
Sutkowski h. KORCZAK.
Leonard, syn Wojciecha 3 z Ces.
Stanisław Wojciech, s. teg. 4 z Ces.
Marek Marceli, s. tegoż 5 z Ces.
Świątecki h. JASTRZĘBIEC.
Wawrzyniec Cyryak Tadeusz, syn Tomasza 553
Świątecki h. NOWINA.
Józef Joachim, syn Antoniego 1098
Wojciech Anastazy, s. Józefa1288
Świątecki h. NOWINA z odmianą.
Antoni Józef, syn Józefa 1418
Świątkowski h. SUSZYŃSKI.
Hiacynt,** syn Walentego 782 55
Ksiądz Paweł, s. tegoż 783
Antoni Onufry, s. Kiliana 881
Jan Paweł, s. tegoż 882
Konstanty Grzegorz, s. tegoż 883
Świderski h. LUBICZ.
Ludwik Mikołaj, syn Franciszka 983
Jan, s. Walentego 1335
Świderski h. ŚLEPOWRON.
Kalixt Ignacy, syn Kajetana 116
Sylwester, s. Jana 812
Mateusz, s. Pawła 813
Albert Antoni, s. Andrzeja 903
Stanisław, s. tegoż 1012
Franciszek (Xawery), s. Mateusza 1370
Świdziński h. PÓŁKOZIC.
Ignacy Kryspin Jan (Boży), s. Józefa326
Ferdynand Sebastyan Fabian, s. t. 327
Konstanty Piotr Michał, s. Kajetana 333
Tytus Jan (Chryzostom) Michał, s. tegoż 404
Napoleon Józef Stanisław Felix, s. Felixa 403
Felix, s. Konstantego 1371
Piotr, s. tegoż 1372
Świecki h. LESZCZYC.
Franciszek Józef, syn Kajetana 1081
Sylwester, s. Jana 1099
Ignacy Tomasz, s. Joachima 1245
Świerczewski h. ŁODZIA.
Erazm Wincenty Józef, syn Pawła 552
Julian Ignacy, s. Adama 1125
Piotr Jacenty, s. tegoż 1544
Stanisław, s. Macieja 1367
Modest Wit, s. tegoż 1368
Bolesław Modest, s. Stanisława 1578
Wincenty Onufry, s. tegoż 1579
Damian Stanisław, s. tegoż 1580
Henryk Władysław, s. tegoż 1581
Świerczewski h. ŚWIERCZEK.
Franciszek, syn Pawła 1101
Świerczyński h. OSTOJA.
Jan Felix, syn Jana 24
Antoni Jan, s. tegoż 764
Wojciech Rafał, s. Franciszka 41
Józef Gabryel ze Świerczyńska mniejszego, s. tegoż 388
Alexander, s. Wojciecha 825
Walenty ze Świerczyńska mniejszego, s. Stanisława 1437
Świerski h. SZAŁAWA.
Albin Eugeniusz, syn Józefa 802
Świerzewski h. GRABIE.
Jan, syn Piotra824
Wiktor, s. Floryana 884
Stanisław, s. Jana 885
Felix, s. tegoż 1164
Tomasz, s. tegoż 1165
Jakób, s. tegoż1166
Józef, s. tegoż 1167
Grzegorz Paweł, s. Walentego 1163
Jan, s. Maurycego 1168
Ignacy, s. tegoż 1169
Wojciech, s. Franciszka 1170
Grzegorz, s. Macieja 1289
Tomasz, s. Kazimierza 1290
Franciszek Szymon, s. Pawła 1514
Świeszewski h. GRABIE.
Jan Aloizy Jakób Bonawentura, syn Bonifacego 480
Alexander Jakób, s. tegoż 481
Adam Kazimierz Konstanty Józef, s. Felixa 648
Waleryan Franciszek (Xawery), s. Szymona695
Zofia z Wyczałkowskich, wdowa po Antonim 696
Władysław Tomasz Andrzej, syn Antoniego 696
Adolf Oppat, s. tegoż 696
Józef Jakób Antoni, s. Ignacego 1082
Świeżawski h. PAPRZYCA.
Romuald Izydor, syn Tadeusza 81
Hipolit Ignacy Jan, s. Mateusza 268
Antoni Józef (Kalasanty) Franciszek, s. Kacpra 328
Franciszek, s. Michała 503
Piotr (z Alkantary) Klemens, s. t. 709
Karol Tymoteusz Franciszek (Salezy), s. tegoż 710
Józef (Kalasanty), s. Antoniego 697
Klemens Józefat, s. Piotra 708
Seweryn Mateusz, s. Edwarda 1438
Wacław Hipolit Anastazy, s. t. 1439
Eustachy Edward Waleryan, s. tegoż1440
Świeżyński h. KORCZAK.
Kazimierz, syn Józefa 291
Dyonizy, s. tegoż 434
Fortunat Felix Onufry, s. Dyonizego 435
Kazimierz Tomasz, s. Jakóba886
Joanna Paulina z Żochowskich, wdowa po Józefie 1013
Floryan Mamert Jakób Józef, s. Józefa 1013
Henryk, s. tegoż 1013
Święcicki h. JASTRZĘBIEC.
Maryanna Eleonora z Kaczorowskich, wdowa po Józefie 405
Waleryan Jan (Kanty), s. Józefa 405
Władysław Roman, s. tegoż 827
Julian, s. tegoż 1062
Leonard, s. tegoż 1063
Stanisław z Krępy i Święcicy, s. tegoż 428
Jan Stanisław, s. Maurycego 427
Onufry Antoni Erazm, s. Franciszka 585
Święciński h. POWAŁA.
Maciej, syn Antoniego 1233
Święcki h. ŚLEPOWRON.
Tomasz Ignacy, syn Michała 108
Marcin Leopold, s. Wiktoryna 159
Kajetan Cyryak, s. Antoniego 174
Karol, s. tegoż332
Jan Józef Antoni, s. tegoż 365
Antoni, s. tegoż 753
Jan, s. tegoż 1524
Józef Roch, s. Macieja 1100
Stanisław, s. Szymona 1126
Józef, s. Piotra1520
Jakób, s. tegoż1523
Ruch, s. Józefa 1521
Jakób, s. Jana 1522
Juliusz z Suchodola, s. Teodora 239
Katarzyna Placyda Teressa, zamężna Bujalska, c. tegoż 564 B.
Wojciech, s. Kazimierza 2 Ces.
Leon Maciej, s. Tomasza 9 Ces.
Święszkowski ze Święszek h. SYROKOMLA.
Wojciech, syn Seweryna 260
Andrzej, s. Wincentego 1551
Paweł Piotr, s. Piotra 1469
Świętochowski h. DOŁĘGA.
Walenty, syn Macieja642
Świętochowski h. POBÓG.
Franciszek Józef Mateusz, syn Andrzeja 1387
Ignacy Maurycy, s. tegoż 1388
Scholastyka Apolonia, zamężna Masłowska, c. tegoż 891 M.
Świętochowski h. PRUS 2.
Leon Franciszek, syn Franciszka 1369
Ignacy Hieronim, s. tegoż 1501
Świnarski h. PORAJ.
Samuel Karol Mikołaj, syn Jakóba 904
Andrzej Józef Xawery, s. Wincentego 974
Świniarski h. PUCHAŁA.
Szczepan Jan Szczęsny, syn Michała50
Świrski h. SZAŁAWA.
Krzysztof Jakób, s. Józefa 1389
Syciński h. POMIAN.
Józef, syn Antoniego 798
Antoni, s. tegoż 799
Sygietyński. *
Roch 15
Symonowicz h. SYMONOWICZ.
Antoni, syn Jana 1210
Szabłowski h. BOŃCZA.
Jan Franciszek, syn Łukasza 406
Adam Tomasz, s. tegoż 407
Szaciński h. RAWICZ.
Fryderyk Jan, syn Szymona 814
Leon Kajetan, s. tegoż 815
Walery Wiktor Franciszek, s. Fryderyka 821
Józef Fryderyk, s. Leona 1283
Andrzej Fryderyk, s. tegoż 1318
Szadkowski h. ROLA.
Xawera z Wolskich, wdowa po Agatonie 436
Ignacy Jan Stanisław, s. Wojciecha 887
Apolonia z Umińskich, wdowa po Adamie 888
Szadokierski h. NAŁĘCZ.
Damian Franciszek, syn Ludwika 408
Konstanty Zacharyasz, s. tegoż 1502
Dyonizy Franciszek, s. tegoż 1503
Lucyan Klemens, s. Antoniego 957
Szajewski.
Ignacy Michał Hieronim 683
Szajowski h. SULIMA.
Antoni Jan (Nepomucen) Melchior, syn Melchiora 649
Marya Regina Tekla, zamężna Du Bouchet, córka tegoż 355 B.
Teressa Brygida Pelagia, zamężna Rusiecka, c. tegoż 363 R.
Szałowicz. *
Antoni 16
Szamota h. PRAWDZIC.
Antoni Damazy, syn Jerzego 54
Waleryan Wincenty, s. tegoż 53
Hipolit Roch, s. Seweryna 55
Ignacy Urban, s. tegoż 56
Wojciech, s. tegoż 57
Józef Wincenty, s. tegoż 504
Szamowski h. PRUS 1.
Napoleon, syn Antoniego 684
August Ludwik, s. tegoż 130
Aloizy Felix, s. tegoż 131
Jakób Pantaleon, s. tegoż 132
Eugeniusz Kajetan, s. Ignacego 133
Maciej Kazimierz, s. Wojciecha 217
Wincenty, s. tegoż 305
Maryanna, zamężna Olkowska, córka tegoż 134 O.
Maryanna z Polewskich, wdowa po Mateuszu 622
Teressa Jadwiga, zamężna Trzebuchowska, c. tegoż 85 T.
Felicyana Karolina Emilia, zamężna Rudnicka, c. Macieja 276 R.
Magdalena, zamężna Kordowska, c. Mateusza 403 K.
Szaniawski h. JUNOSZA
Józef Gabryel, syn Jana 179
Ludwik Bartłomiej, s. tegoż 180
Jan (Chryzostom) Ignacy, s. teg. 181
Teofil Kazimierz, s. tegoż 182
Alexander Felix, s. tegoż 1138
Jakób, s. Józefa 183
Paweł Leon, s. tegoż 958
Wincenty Konstanty, s. tegoż 959
Tomasz Alexy, s. tegoż 1137
Franciszek Antoni Placyd, s. t. 1211
Sebastyan Pius Bonawentura, s. tegoż 1494
Tomasz Meliton, s. Wincentego 1389
Jan Antoni, s. tegoż 1336
Wiktor Jan Wincenty, s. teg. 1337
Władysław Alexander, s. tegoż 1338
Franciszek, s. Piotra 409
Ludwik Sebastyan Tyburcyusz, s. Józefa 554
Filip Nereusz Marya Bonifacy Bogumił Ignacy Kajetan Fidelis Jan (Nepomucen) Rustik, s.
Kajetana 643
Józef Alexander, s. Franciszka 735
Norbert Antoni, s. Kazimierza 984
Bolesław Henryk, s. Henryka 985
Józef Faustyn Chwalisław, s. t. 986
Juliusz Ludwik, s. tegoż 987
Mikołaj, s. Wojciecha1083
Karol Hermenegild, s. Felixa 1139
Seweryn, s. tegoż 1258
Antoni Innocenty, s. Jakóba 1219
Karol Jan, s. tegoż 1220
Franciszek, s. Augustyna 1273
Paweł Alexander, s. Antoniego 1373
Jan (Kanty), s. Stanisława 1536
Seweryn Stanisław, s. Tomasza 1537
Szanowski h. KOŁYSZKA.
Edmund Leopold, syn Wojciecha 322
Szańkowski h. KRZYWDA.
Antoni Bonifacy Jan, syn Franciszka784
Szarewicz h. BOŃCZA.
Wojciech Paweł, syn Jana 1150
Szarzyński h. JUNOSZA.
Michał Wawrzyniec, syn Jana 889
Szatkowski h. PORAJ.
Erazm Felix, syn Anastazego1234
Józef Gabryel, s. tegoż 1235
Hieronim Stefan, s. tegoż 1236
Szatkowski h. ROLA.
Wincenty Dyonizy Walenty, syn Felixa 454
Józef Tomasz, s. tegoż 455
Antoni Onufry Felicyan, s. tegoż 816
Ignacy Jan (Nepomucen), s. Pawła 524
Stanisław Kostka, s. Pawła 525
Gabryel Antoni, s. tegoż 526
Józefat Michał, s. Kazimierza 800
Szatkowski. *
Paweł 54
Szawłowski h. SULIMA.
Edward Paweł Kalixt, syn Macieja 1
Hipolit Symforyan, s. Tomasza 388
Paweł Maciej Roch, s. tegoż 737
Paweł, s. Franciszka 444
Paweł Mikołaj, s. tegoż 623
Felix Ignacy, s. tegoż 624
Karol Kajetan, s. tegoż 625
Aniela z Kleczkowskich, wdowa po Franciszku 1525
Emilia Katarzyna, c. Francisz. 1525
Franciszka Tekla, c. tegoż 1525
Teofila Łucya, c. tegoż 1577
Józef Kalixt, ** s. Jana 626 6
Bonifacy Norbert, s. Bonawentury 736
Józef Mateusz, s. Michała 1504
Karol, s. tegoż 1576
Szczawiński h. PRAWDZIC.
Wincenty Jan (Nepomucen) z Wielkiego Szczawina, syn Jana 25
Jan Szymon z Wielkiego Szczawina, s. tegoż 1 Cesar.
Kajetan Pius z Wielkiego Szczawina, s. Mikołaja 64
Ksiądz Rajmund z Wielkiego Szczawina, s. tegoż 65
Leon Wincenty z Wielkiego Szczawina, s. Alexego150
Mateusz z Wielkiego Szczawina, s. tegoż 306
Józef Mikołaj z Wielkiego Szczawina, s. tegoż 445
Augustyn Joachim z Wielkiego Szczawina, s. Antoniego 151
Hipolit Wincenty z Wielkiego Szczawina, s. Ludwika 505
Floryan Zygmunt z Wielkiego Szczawina, s. tegoż 506
Tekla z Bratoszewskich z Wielkiego Szczawina, wdowa po Szymonie 507
Julianna Paulina z Wielkiego Szczawina, córka Szymona 507
Felix Antoni z Wielkiego Szczawina, s. tegoż 591
Tekla z Płasków, wdowa po Józefie 1246
Stanisław Marek Józef, syn Józefa 1246
Adam, s. tegoż 1246
Franciszek (a Paulo) Antoni, s. tegoż 1246
Klemens Jan, s. tegoż 1555
Szczepanowski h. PRUS 1.
Józef, syn Gabryela 390
Roch Ludwik, s. Stanisława 586
Adam Ferdynand Franciszek Stanisław, s. Jana 817
Xawera Józefa, c. Józefa 1419
Alexander Józef, s. tegoż 1420
Tomasz, s. tegoż 1421
Szczepański h. DOŁĘGA.
Adolf Wojciech, syn Stanisława 1274
Felix Piotr Paweł, s. tegoż 1564
Jan (Nepomucen), s. tegoż 1565
Edward Szymon, s. tegoż 1566
Władysław Teofil, s. tegoż 1567
Bolesław, s. tegoż 1568
Leokadya, c. tegoż 1569
Pelagia, c. tegoż 1570
Adela Kazimiera, c. tegoż 1571
Wincenty Erazm Franciszek, s. Kazimierza 1390
Szczepkowski. *
Jan 40
Szczepkowski h. JASTRZĘBIEC.
Wawrzyniec, syn Jana 818
Maurycy, s. tegoż 1064
Ferdynand, s. tegoż 1065
Szczerbiński h. SZCZERBIEC. *
Józef, syn Jakóba 2
Szcześniewski h. POBÓG.
Ludwik Augustyn, syn Franciszka 1084
Szczęsnowicz h. POBÓG.
Jan, syn Jakóba 1212
Michał Mateusz, s. Bartłomieja 1237
Szczucki h. ŚLEPOWRON.
Teodor Ignacy, syn Stanisława 308
Jan (Chrzciciel) Wit, s. tegoż 345
Adam Antoni, s. Nepomucena 307
Ludwik, s. Jana (Nepomucena) 346
Fortunat Kazimierz, s. Jana (Nepomucena) 1495
Jan, s. Karola 1391
Szczuka h. GRABIE.
Stanisław Benon, syn Antoniego 670
Dominik, s. tegoż 759
Marcin, s. tegoż 760
Józef, s. tegoż 761
Artur Ignacy, s. Dominika 1085
Maciej, s. Józefa 1319
Szczyciński h. JEZIERZA.
Felicyan Łukasz, syn Mikołaja 1049
Szczygielski h. SZCZYGIELSKI.
Wincenty Wojciech, syn Michała 905
Szczypiorski h. GRABIE.
Kazimierz Maciej, syn Jakóba 527
Franciszek(Xawery)Arnold, s. t. 528
Felix Dyonizy, s. Kazimierza 826
Jan Kazimierz Floryan, s. tegoż 992
Józef Antoni, s. tegoż 993
Szeligowski na Szeligach h. SZELIGA.
Antoni, syn Mateusza250
Jakób, s. Adama 359
Aloizy, s. Jana360
Tomasz, s. tegoż 685
Paweł, s. tegoż 1052
Wawrzyniec, s. Macieja 1050
Antoni, s. tegoż 1053
Piotr Paweł, s. tegoż 1054
Franciszek, s. t. 1055
Benedykt, s. Stanisława 1051
Walenty, s. tegoż 1204
Antoni Felix, s. Antoniego 1118
Szeliski h. LUBICZ.
Teodor Marcin, syn Samuela 529
Alexander Melchior, s. Izydora 1213
Szeliski h. SZELIGA.
Leon Wincenty Jan (Nepomucen), s. Felicyana 391
Szemiot. *
Augustyn 11
Szempliński h. ŚLEPOWRON.
Józef Wawrzyniec Jan (Nepomucen), syn Andrzeja698
Szemrawski h. RADWAN.
Franciszek, syn Ludwika 1310
Mikołaj Eligiusz Andrzej, s. Franciszka 1545
Szepietowski h. ŚLEPOWRON.
Kazimierz Alexander Narcyz, syn Józefa 210
Konstancya Apolonia, c. tegoż 278
Antoni, s. tegoż 711
Franciszek Teodor, s. tegoż 712
Walenty, s. Marcina 437
Mateusz, s. Piotra 568
Jan, s. tegoż 786
Józef, s. Walentego 627
Walenty, s. Franciszka 628
Alexander, s. tegoż 714
Józef Wacław Tomasz Kazimierz, s. tegoż 738
Amelia Franciszka, córka tegoż 739
Julia Zofia Laura, c. tegoż 740
Piotr, s. Wawrzyńca 635
Piotr, s. Mateusza 636
Wincenty, s. tegoż 785
Piotr Paweł, s. Antoniego 637
Kazimierz, s. tegoż 789
Walenty, s. Jana 638
Wojciech, s. Felicyana 713
Szymon, s. Tomasza 787
Wawrzyniec, s. tegoż 788
Szletyński. *
Ludwik 77
Szlubowski h. ŚLEPOWRON.
Antoni Walenty Piotr Ferdynand, s. Józefa 19
Ignacy Bernard Jacenty, s. tegoż 20
Jan Wincenty, s. tegoż 21
Szmidecki h. KOWAL. *
Wilhelm August Fryderyk Schmiedicke, syn Jerzego 5
Gustaw Schmiedicke, s. Wilhelma Augusta Fryderyka 13
Szołowski h. WCZELE.
Bogumił Dominik Wincenty, syn Antoniego 22
Antoni Jan (Nepomucen), s. Lamberta 1014
Szorc h. MORA.
Antoni Jakób, syn Kazimierza 1066
Szpadkowski h. SZELIGA.
Telesfor Apolinary, syn Józefa 1470
Stanisław, s. tegoż 1471
Władysław Jan, s. tegoż 1472
Szpakowski h. LUBICZ.
Paweł z Mistyatycz, syn Jana8 Ces.
Szpotański h. ŁABĘDŹ.
Ludwik Napoleon, syn Kazimierza 1526
Szredzinski h. LELIWA.
Felix Jacenty, syn Ignacego 1392
Lucyan Emilian Józef (Kalasanty), s. Wincentego 1473
Szretter h. LUBICZ.
Paweł Piotr, syn Piotra 530
Antoni, s. tegoż 531
Ignacy Tomasz, s. tegoż 532
Hipolit Wawrzyniec, s. tegoż 533
Jan (Kanty), s. Adama 534
Sztanderski. *
Jan (Nepomucen) 41
Sztek. *
Ludwik 67
Sztembarth h. GODZIEMBA z odmianą.
Celestyn Piotr Dyonizy Franciszek, syn Fryderyka 14
Stanisław Felix Bonifacy, s. t. 15
Szymon, s. Stanisława 348
Sztorc h. ŁABĘDŹ.
Franciszek Paweł, syn Sebastyana 1171
Szubalski h. STAROPIS.
Karol Kajetan Wawrzyniec, syn Jakóba 429
Szubert h. WIENIEC. *
Michał, syn Bogumiła 45
Szukszta h. POBÓG.
Ignacy 801
Szulborski h. MORA.
Augustyn Tomasz, syn Wincentego 671
Wojciech, s. tegoż 672
Franciszek, s. Adama 1140
Stanisław, s. Piotra 1141
Michał, s. Stanisława 1474
Franciszek, s. Macieja 1475
Jan, s. tegoż 1476
Kazimierz Franciszek Wiktor, s. Augustyna 1541
Józef Piotr, s. tegoż 1542
Szulc. *
Jan 47
Szulczewski h. SULIMA.
Alexander Jan, syn Karola 1275
Franciszek (Xawery), s. tegoż 1311
Szumkowski h. IŁGOWSKI.
Dominik Hieronim Ferdynand Fabian, syn Wiktora1102
Szumowicz h. RAWICZ.
Franciszek, syn Józefa 930
Szumowski h. LUBICZ.
Antoni, syn Ignacego 960
Maxymilian Józef Dyonizy, s. Andrzeja 1291
Szuszkowski.
Stefan 1015
Szuwalski.
Mikołaj 17
Szuwarski h. NAGRODODAR. *
Jan, syn Piotra9
Konstanty Kajetan, s. Jana 63
Szwarc h. NOWINA.
Józef Karol, syn Michała 699
Szwejcer.
Oktawian Kazimierz, syn Augustyna 1142
Xawery, s. tegoż 1143
Szwejkowski h. TRZASKA.
Józef Benedykt, syn Wojciecha 170
Antoni Onufry, s. Józefa 213
Szwencki h. GUBENA. *
Fryderyk, syn Fryderyka 34
Szwykowski h. OGOŃCZYK.
Tomasz, syn Samuela1016
Rafał, s. tegoż 1017
Adolf Ignacy Bernard, syn Stanisława 1067
Szydłowski h. LUBICZ.
Adam Kazimierz, syn Teodora 3
Symeon Antoni Krzysztof, s. Stanisława 93
Franciszek, s. Augustyna 112
Edward Wiktor Tomasz, s. Adama 134
Teodor Karol Leon, s. tegoż 135
Szydłowski h. POBÓG.
Julian Alexander, syn Andrzeja 1276
Jan, s. tegoż 1312
Wojciech s. Sebastyana 1572
Szygowski na Szygach h. TRZASKA.
Teodor Konstanty, syn Rafała 988
Modest Wit, s. tegoż 1441
Szymakowski h. PRAWDZIC.
Józef, syn Ludwika 587
Ludwik Onufry Józef, s. Józefa Walentego 1240
Szymanowski Korwin h. ŚLEPOWRON.
Seweryn Rafał, syn Antoniego 16
Kazimierz Józefat, s. Teofila 97
Felix Stefan Franciszek, s. teg. 98
Alexander Melchior, s. tegoż 128
Anna Krystyna, zamężna Toczyska, córka Dyzmy 122 T.
Franciszek Michał Stanisław, s. Ignacego 145
Waleryan, s. Floryana185
Stanisław (Kostka) Julian, s. tegoż 323
Waleryan Onufry Adam, s. Franciszka 226
Paweł, s. tegoż 227
Kajetan Piotr, s. Andrzeja 228
Józef, s. Andrzeja 229
Franciszek, s. Józefa 230
Felix Szymon na Szymanowie, s. Teodora 309
Alexander Michał na Szymanowie, s. tegoż 310
Ignacy Teodor Dyzma Makary, s. tegoż 334
Felix Andrzej, s. Mikołaja 482
Stanisław, s. Kazimierza 846
Ignacy Czesław, s. tegoż 1444
Szymanowski h. JEZIERZA.
Jakób Franciszek, syn Jana 1527
Szymanowski h. MŁODZIAN. *
Leon Michał, syn Józefa 64
Szymborski h. ŚLEPOWRON.
Piotr, syn Tomasza 589
Józef, s. tegoż 590
Leon, syn Piotra 650
Jan (Kanty), s. tegoż 655
Józefat, s. tegoż 656
Adam, s. tegoż 765
Piotr, s. Antoniego 651
Jan, s. tegoż 654
Jakób, s. Grzegorza 652
Wojciech, s. Macieja 653
Karol, s. Józefa 1531
Szymczykiewicz h. KOŚCIESZA.
Konstanty Konrad Alexander, syn Jana 295
Maurycy Ładysław Michał, s. tegoż 296
Szymoński h. JASTRZĘBIEC.
Sebastyan, syn Stanisława 1103
Stanisław Julian, s. Jana 1104
Szymoński h. ZŁOTA WOLNOŚĆ.
Józef Grzegorz, syn Józefa 890
Andrzej Stanisław (Kostka), s. tegoż891
Szyndler.
Leopold Leonard, syn Józefa 1393
Antoni Franciszek, s. tegoż 1394
Konstanty, s. tegoż 1395
Adam Teofil, s. tegoż 1396
Alexander Juliusz, s. tegoż 1397
Władysław Kacper, s. tegoż 1398
Józef Ludwik, s. tegoż 1399
Szypowski h. SRZENIAWA.
Hipolit Bartłomiej, syn Ludwika 535
Jan (Nepomucen) Józef, s. teg. 906
Antoni z Biały, s. Ambrożego 989
Jan z Biały, s. tegoż 990
Szystowski h. SZEPTYCKI.
Adam, syn Jakóba 961
Józef, s. Adama 962
Szyszkowski h. OSTOJA.
Teofil Waleryan, syn Józefa 1105

http://www.mm.pl/~wwmkiewicz/ws/spis_sz ... zy/_s.html
Avatar użytkownika
jerzy
Kreator Forum
Kreator Forum
Medale: 2
Twórca indeksów (2)

Spis Szlachty Król. Polskiego 1851 R. ( T )

Postprzez jerzy » 29.12.2008

SPIS SZLACHTY KRÓLESTWA POLSKIEGO
Z DODANIEM KRÓTKIEJ INFORMACYI O DOWODACH SZLACHECTWA
WARSZAWA 1851
Tabaczyński h. GRABIE.
Jan Bernardyn z Horodelska, syn Karola 317
Tabęcki Jurczyk h. DĄBROWA.
Józef Filip Ignacy, syn Mikołaja 26
Tabulski h. BELINA.
Szymon, syn Józefa 224
Taczanowski h. JASTRZĘBIEC.
Felicyan Julian, syn Mikołaja 114
Kazimierz, s. Grzegorza 149
Andrzej, s. tegoż 150
Emanuel, s. Franciszka 197
Leon, s. tegoż 198
Oktawian, s. tegoż 199
Tadeusz Hubert, s. Dyonizego 309
Tafiłowski h. HABDANK.
Hipolit Maryan, syn Szymona 384
Franciszek (Salezy) Wincenty (z Ferrary), s. tegoż 385
Tajlor h. TAJLOR.
Hektor Kazimierz, syn Karola 189
Tański h. NAŁĘCZ.
Kazimierz Alexander, ** syn Andrzeja 1 12
Klemens Stanisław (Kostka), s. Ignacego 4
Jan (Nepomucen) Bonifacy, s. Klemensa 21
Tomasz Zenon, s. Klemensa 22
Marcyan Agaton, s. tegoż 23
Stanisław, s. Jana (Nepomucena) 35
Bonifacy, s. Franciszka 185
Ildefons Maciej, s. Stanisława 211
Fabian Sebastyan, s. Łukasza243
Karol Placyd Franciszek, ** s. Kazimierza 316 13
Michał, s. Mateusza 322
Andrzej, s. Tomasza 337
Franciszek Jerzy na Tańsku, s. Jana Grzegorza 377
Tański h. JASTRZĘBIEC.
Jan Augustyn, syn Dominika 208
Jan na Tańsku, s. Franciszka 277
Taraskowski h. ŚLEPOWRON.
Michał z Taraskowa, s. Antoniego 283
Tarczewski h. TARNAWA.
Marceli Marek Józef Jan (Chrzciciel), syn Macieja 186
Ferdynand Włodzimierz, s. Ferdynanda 187
Napoleon Erazm, s. tegoż 188
Gustaw Just, s. Marcelego 327
Tarczyński.
Wincenty 256
Targoński h. KOŚCIESZA.
Adam, syn Jana 209
Józef Kazimierz Błażej, s. Leonarda 244
Alexander Walenty Floryan Stanisław, s. Leonarda 245
Mikołaj, s. Stanisława 269
Stanisław Grzegorz, s. Józefa 270
Karol Leonard, s. Stanisława 271
Izydor Łukasz, s. Kazimiérza338
Bolesław Zygmunt, s. Stanisława 348
Karol, s. tegoż349
Stanisław Leon, s. Izydora 362
Jakób Ignacy, s. Ignacego 386
Jan, s. Franciszka 411
Kajetan Adam, s. Bartłomieja 47
Targowski h. ROGALA.
Antoni (Opat) Paweł, syn Hermenegilda 171
Teofil Antoni Mikołaj, s. Józefa 295
Tarnecki. *
Helena, wdowa po Michale 8
Tarkowski h. KLAMRY.
Wojciech, syn Pawła 259
Alexander, s. Antoniego 350
Konstanty, s. tegoż 351
Julia z Markiewiczów, wdowa po Antonim 359
Tarnowski h. JELITA.
Szczepan Jan, Saryusz z Tarnowki, syn Rocha 72
Albert Leon Roch, Saryusz z Tarnowki, s. Sylwestra 73
Jan Mieczysław Mikołaj, Saryusz z Tarnowki, s. tegoż 74
Hieronim Michał, Saryusz z Tarnowki, s. tegoż 75
Jan (Nepomucen) Gabryel, Saryusz z Tarnowki, s. Błażeja 202
Antoni Paweł, s. Wojciecha 225
Wincenty, Saryusz z Tarnowki, s. Grzegorza 401
Maryan, Saryusz z Tarnowki, s. tegoż 402
Julia, Saryusz z Tarnowki, zamężna Wituska, córka Sylwestra 159 W.
Daniela Franciszka, Saryusz z Tarnowki, zamężna Walewska, c. tegoż 152 W.
Tarnowski h. LELIWA.
Felix Amor 27
Paulina z Wisłockich, wdowa po Janie Amor 206
Jan Teodozyusz Amor, s. Jana Amor206
Kazimierz Marcin, Amor, s. tegoż 206
Tarnowski h. ROLA.
Wawrzyniec Roch, syn Jana 44
Kazimierz Rudolf, s. Antoniego 45
Karol Szczepan, s. tegoż 46
Tarło h. TOPÓR.
Jan Kanty Franciszek Wojciech, syn Jana 104
Hipolit Maciej Walenty, s. tegoż 105
Alexander Rudolf Kazimierz Napoleon, s. Jana 106
Adam Floryan Urban, s. Floryana 138
Taszycki h. STRZEMIĘ.
Klara z Ossolińskich, wdowa po Felixie z Lutosławic 310
Artur Marek z Lutosławic, syn Felixa 310
Paulina Leokadya Felicya z Lutosławic, c. tegoż 310
Aniela Tadea, zamężna Lebowska, c. Gabryela 159 L.
Tatarowicz h. ŁUK.
Adam Ignacy Piotr Chryzolog, syn Franciszka Sebastyana 51
Tąkiel h. KORCZAK.
Michał, s. Piotra 260
Franciszek Antoni, s. tegoż 261
Tchorzewski h. ROGALA.
Walenty Ignacy, ** syn Teodora 158 10
Ignacy, s. tegoż 159
Franciszek (a Paulo), s. Wojciecha 160
Wincenty Józef, s. Wawrzyńca 212
Tczyński h. RAWICZ.
Józef (Kalasanty), syn Franciszka 257
Telakowski h. SRZENIAWA.
Klemens, syn Jana 241
Teleżyński h. GOZDAWA.
Michał Nikodem, syn Felicyana Marcina 140
Terebesz h. TEREBESZ.
Józef Felicyan, syn Wincentego 284
Terlecki z Unikowa h. PRZESTRZAŁ.
Kajetan Pantaleon, syn Jana 170
Wilhelmina Chrystyanna z Boudellów, wdowa po Dominiku 190
Władysław, syn Dominika 190
Amalia Budzisława, c. tegoż 190
Piotr Paweł Henryk, s. Juliana 339
Mikołaj Andrzej Stanisław, s. Juliana 340
Tęgoborski o. Tągoborski z Tągoborza h. SRZENIAWA.
Ludwik Ignacy Sabin, syn Waleryana 203
Thisz v. Tys Nowopolski h. RYCERZOSŁAW.
Edward Jan Neptolomeusz, syn Jana 151
Jan Franciszek (Xawery) Alexander, s. Jana 152
Alexander Julian, s. Jana 153
Thokarski h. LEWART.
Ignacy Apolinary, syn Piotra 108
Tholibowski h. NAŁĘCZ.
Mikołaj, syn Onufrego 246
Thomaszewicz Dunin h. ŁABĘDŹ.
Szymon Tadeusz, syn Wincentego 226
Thugutt h. PELIKAN.
Karol Henryk, syn Jana Antoniego 222
Thym h. LAZUR. *
Edward 5
Tiede. *
Jan 6
Tłuchowski h. CHOLEWA.
Augustyn Antoni syn Błażeja 173
Karol, s. tegoż312
Tadeusz Uberty Szymon, s. teg. 313
Toczyłowski h. HABDANK.
Piotr Dominik, syn Stanisława 155
Józef Łukasz, s. Kazimierza 156
Floryan, s. tegoż 157
Toczyski h. HABDANK.
Antoni Jan, syn Floryana 101
Franciszek Walenty, s. Andrzeja 213
Jan, s. Ignacego 318
Alexander, s. Walentego 323
Tomasz, s. Jana 331
Kacper Telesfor, s. tegoż 332
Antoni, s. tegoż 333
Michał Franciszek, s. tegoż 334
Władysław Antoni Konstanty, s. Tomasza 412
Toczyski h. RADWAN.
Jan Fabian, syn Antoniego 220
Tödwen h. KARP.
Napoleon, syn Wincentego Józefa 172
Tokarski h. KOLUMNA.
Jan (Chrzciciel), syn Michała125
Tokarski.
Andrzej Franciszek Ludwik, syn Mateusza 18
Tołkacz h. KOTWICZ.
Piotr Błażej, syn Jana 319
Tomaszewski h. BOŃCZA.
Felix Urban z Tomaszewic, syn Ludwika 115
Stanisław Wojciech, s. Bogusława 191
Józefa Józefata z Baranowskich, wdowa po Felixie 192
Adam, s. Felixa 192
Bolesław, s. tegoż 192
Jan, s. tegoż 192
Józef Marek, s. tegoż 192
Florentyna Łucya, c. tegoż 192
Augustyn, s. Ignacego 335
Tomaszyński h. OSTRZEC.
Grzegorz 154
Teofil Alexander, syn Grzegorza 178
Seweryn Piotr, s. tegoż 179
Elżbieta Teressa, c. tegoż 180
Piotr Paweł Alexander, s. tegoż 181
Helena Paulina, córka tegoż 182
Antoni August, s. tegoż 183
Paulina Tekla, c. tegoż 184
Tomicki h. ŁODZIA.
Jan (Nepomucen) Józef, syn Michała 36
Leonard Ignacy, s. Antoniego 262
Stanisław Marek z Tomic, s. Michała 305
Julian Frumencyusz, s. Pawła 373
Praxeda Magdalena, zamężna Korytowska, córka tegoż 345 K.
Paweł Teodor, s. Augustyna 109
Jan (Kapistran) Tadeusz, s. Pawła 123
Tomkiewicz Tamko h. OSTOJA.
Felicyan Łukasz, syn Marcina 299
Józef, s. Gabryela 296
Adam, s. Jana 297
Paweł, s. tegoż 298
Tomasz Tadeusz, s. tegoż 378
Tomkiewicz h. TOPACZ.
Jan (Nepomucen), s. Franciszka 273
Topiński h. TOJPIN.
Antoni Izydor Józef, syn Jana 110
Topolski h. NAŁĘCZ.
Wilhelm Krystyan Antoni, syn Józefa 258
Traczewicz h. TRACZOBROŃ.
Eustachy Leopold, syn Mikołaja 193
Hieronim Remigiusz Franciszek, s. tegoż 194
Trąbczyński h. TOPÓR.
Józef (Kalasanty), syn Walentego 263
Adam, s. tegoż 264
Antoni Franciszek (Xawery), s. tegoż 324
Trąmpczyński h. TOPÓR.
Adam Tomasz Andrzej, syn Maxymiliana 7
Ignacy Otto, s. Teodora 265
Tadeusz Otto, s. tegoż 266
Ludwik Otto, s. tegoż 267
Alexander Otto, s. tegoż 268
Trembiński h. ROGALA.
Michał, syn Jana 91
Alexander Filip (Nereusz) Aloizy Erazm, s. Jacentego 126
Adam Józef, s. Sebastyana 210
Seweryn, s. Stanisława 285
Jan Władysław, s. Michała 321
Trepka Nekanda h. TOPÓR.
Leopold Xawery Wiktor, syn Alexandra 2
August Teodor, s. tegoż 5
Jan Paweł Władysław, s. Hieronima 8
Jan Karol, s. Bogumiła Teodora 65
Wincenty Stefan Kacper, s. Grzegorza 116
Jan (z Dukli) Kilian Bonawentura, s. tegoż 117
Bolesław Józef Wojciech, s. Bonawentury 139
Joanna Józefa Maryanna, zamężna Tomicka, c. Jana 272
Maryanna z Politalskich, wdowa po Janie (Chrzcicielu) 274
Katarzyna Joanna Nepomucena Melchiora c. Kacpra Melchiora Baltazara275
Emilia Maryanna Józefa, c. teg. 276
Szymon Łukasz, s. Jana 325
Antoni Aloizy Jan, s. Stanisława 369
Stanisław Jan (Kanty), s. tegoż 370
Ignacy Damazy Andrzéj, s. Adama 387
Andrzej Rufin, s. tegoż 388
Treter z Lubomierza h. SRZENIAWA.
Nestor, syn Stanisława 2 Cesars.
Treütler h. TRUBENBERG v. WINNA GÓRA.
Ignacy, syn Franciszka 14
Trębicki h. ŚLEPOWRON.
Kazimierz Stanisław syn Antoniego 28
Antoni Seweryn, s. tegoż 55
Alexander, s. tegoż 56
Zofia z Rykaczewskich, c. Michała 57
Ludwik Zefiryn, s. Antoniego 71
Trębicki h. PRUS 1.
Jan August, syn Macieja 248
Ignacy, s. tegoż 249
Alexander, s. tegoż 250
Jan Stanisław, s. Jakóba 286
Troczewski. *
Teressa z Kozickich, wdowa po Józefie 9
Alexander Ignacy, syn Józefa 9
Marceli, s. tegoż 9
Antoni Mamert, s. tegoż 9
Wiktorya, córka tegoż 9
Zuzanna, c. tegoż 9
Agrypina Emilia Ludwika, c. tegoż 9
Karolina Franciszka, c. tegoż 9
Trojanowski h. OGOŃCZYK.
Władysław, syn Wojciecha 420
Trojanowski h. SZELIGA.
Walenty Tomasz, syn Józefa 66
Truskolaski v. Truskolawski h. ŚLEPOWRON.
Grzegorz Józef, syn Józefa 58
Kornel Emilian, s. Daniela 59
Alfons Łukasz, s. tegoż 60
Felicyanna Anna, córka tegoż 61
Wojciech, s. Krzysztofa 77
Tomasz Damazy Adam, s. Grzegorza 97
Stanisław Karol, s. tegoż 98
Michał Eligiusz Franciszek, s. t. 99
Alexander, s. Jana 136
Jan, s. Wilhelma 137
Wojciech Jerzy, s. Józefa 168
Juliusz Wojciech, s. tegoż 195
Leon, s. tegoż 196
Jan Wojciech, s. Wojciecha 200
Józef Ignacy, s. tegoż 201
Wacław Kazimierz, s. Stanisława 278
Krzysztof, s. Jana 300
Wojciech, s. tegoż 301
Stanisław, s. tegoż 302
Bernard, s. Kazimierza 382
Jan Józef, s. Wojciecha 415
Wawrzyniec, s. Stanisława 416
Piotr, s. Stefana 417
Ignacy, s. tegoż 418
Stanisław, s. Krzysztofa 419
Dominik Piotr, s. Józefa 1 Cesar.
Truszkowski h. TRZASKA.
Józef Kazimierz Franciszek, syn Franciszka 358
Walenty, s. Stanisława 407
Ignacy, s. tegoż 408
Jan, s. tegoż 409
Truszkowski h. BOŃCZA.
Cyryl Józefat, syn Teodora 127
Sebaldy Kassyan, s. tegoż 128
Marceli Józef, s. Bartłomieja 174
Truszkowski h. DROGOSŁAW.
Stanisław Floryan, syn Pawła 379
Franciszek (Salezy), s. Jana 389
Pelagia Anastazya, córka tegoż 390
Józef, s. tegoż 391
Józef (Kalasanty), s. Kazimierza 392
Teofil Antoni, s. Jakóba 393
Antoni Wawrzyniec, s. tegoż 394
Trylski h. TOPÓR.
Piotr Maciej, syn Jakóba 279
Tomasz Jan, s. tegoż 326
Tryniszewski h. PORAJ.
Antoni, syn Stefana 251
Tryniszewski. *
Mateusz 2
Trzaska h. TRZASKA.
Jan, syn Piotra92
Mateusz, s. tegoż 252
Józef, s. tegoż 253
Tomasz, s. Łukasza 254
Maciej, s. Felicyana 280
Paweł, s. tegoż 281
Joachim, s. Wojciecha 336
Jan Floryan, s. Adama 374

Szymon, s. Wojciecha 395
Ignacy, s. tegoż 410
Trzaskowski h. TRZASKA.
Karol, syn Rafała 306
Julian Wiktor, s. Alexego 360
Władysław Alexy, s. tegoż 361
Trzcieński a Candem h. LELIWA.
Stanisław Antoni, syn Franciszka (Xawerego) 78
Trzcieński h. PRAWICZ. *
Bonifacy, syn Józefa 3
Trzciński h. DOŁĘGA.
Kajetan Ignacy, syn Ignacego 93
Trzciński h. POBÓG.
Jakób Filip Floryan, syn Adama 6
Maryanna Józefa Tekla, zamężna Brykczyńska, c. tegoż 686 B.
Stanisław Felix Prandota, s. Wawrzyńca 227
Walery Hermenegild Prandota, s. Rocha 228
Tyburycusz Waleryan Prandota, s. tegoż 229
Romuald Jan Prandota, s. tegoż 230
Tomasz Marceli, s. Jana 38
Adolf Jan, s. tegoż 39
Filip, s. Tomasza 341
Maxymilian Dyonizy Prandota, s. Grzegorza 345
Felix, s. Filipa 368
Trzciński h. RAWICZ.
Adam Stefan Prandota, syn Franciszka 43
Wawrzyniec Hipolit Ignacy, s. Karola 80
Jakób Floryan, s. Benedykta 83
Leon, s. Stanisława 86
Ludwik Maciej Prandota, s. Michała 107
Jan (Nepomucen) Antoni, s. Walentego 144
Dyonizy Władysław Antoni, syn Seweryna 175
Symforyan Bartłomiej Ludwik, s. tegoż 176
Antoni Ignacy Aureliusz, s. Fabiana 287
Gorgoniusz Cypryan Tomasz, s. Seweryna 383
Serafin Leopold, s. Benedykta 84
Trzciński h. ŚLEPOWRON.
Tadeusz Leopold Fryderyk, syn Józefa 29
Trzciński.
Ignacy 161
Rafał Ignacy *4
Trzebieński h. SRZENIAWA.
Antoni Norbert Szymon Józef, syn Władysława 94
Michał Piotr Paweł, s. tegoż 145
Ignacy, s. tegoż 214
Bolesław Napoleon Cyryak, s. Stanisława 413
Trzebiński Szylchra h. HABDANK z odmianą.
Jan Teofil, syn Ignacego 3
Józef Tomasz Ignacy, s. tegoż 17
Trzebiński z Nieciszewa h. SZELIGA.
Dyonizy, syn Antoniego 177
Franciszek, s. tegoż 330
Trzebuchowski h. OGOŃCZYK.
Sylwester Józef Wawrzyniec, syn Józefa 95
Klemens Jan (Boży) Andrzej, s. Piotra 111
Leon Wojciech, s. tegoż 112
Józef Konstanty Grzegorz, s. t. 113
Piotr Paweł, s. Bogumiła 118
Antoni, s. tegoż 119
Józef, s. tegoż 120
Trzeciecki. *
Wojciech 7
Trzepiński h. JASTRZĘBIEC.
Andrzej Józef, syn Józefa 169
Trzeszczkowski h. ZAGŁOBA.
Mikołaj, syn Wojciecha 308
Andrzej, s. tegoż 380
Trzetrzewiński h. TĘPA PODKOWA.
Wojciech Wincenty, syn Andrzeja 162
Jan, s. tegoż 164
Władysław Felix Aloizy, s. Jana 163
Alexander Ignacy, s. Wojciecha 165
Alfons Karol, s. tegoż219
Tuchołka h. KORZBOK.
Floryan Józef, syn Józefa 67
Turczynowicz h. GOZDAWA.
Felicyan Jakób, syn Jana 352
Andrzej Antoni, s. tegoż 353
Maciej, s. Józefa 354
Bonifacy Wiktor, s. Wincentego 355
Wincenty Jerzy, s. Mateusza 356
Tomasz Marcin, s. tegoż 357
Turczyński h. SAS.
Jan Antoni, syn Michała 288
Turkuł h. OSTOJA.
Konstanty Edward, syn Józefa 205
Turno h. KOTWICE.
Karol Zygmunt Fryderyk, syn Stefana 24
Zygmunt Tadeusz, s. tegoż 25
Ludwik Maryan, s. Zygmunta 346
Gustaw Kazimierz, s. tegoż 347
Gotard Józef, s. Karola 372
Turobojski h. BOŃCZA.
Kazimierz Julian, syn Antoniego 16
Jan Bazyli, syn tegoż 41
Mateusz, s. tegoż 42
Felix Józefat, s. Jana 329
Turowski h. ROCH v. KOLUMNA.
Józef Pankracy Jan, syn Stanisława 15
Adam, s. Franciszka 62
Jakób, s. tegoż79
Rafał, s. tegoż 81
Józef Pius, s. tegoż 82
Jan, s. Józefa 221
Franciszék Dyonizy Kazimiérz z Turowa, s. Michała 242
Henryk Józef (z Kopertynu), s. Seweryna 314
Stanisław Wojciech, s. tegoż 315
Honorata Marcyanna Anna, zamężna Chmielewska, córka Stanisława 255 C.
Turski h. ROGALA.
Ignacy Gerard, syn Xawerego 32
Maxymilian Edward Wincenty, s. tegoż 33
Antoni Felix Paweł, s. tegoż 34
Franciszek (Xawery) Erazm Mikołaj, s. Gabryela 68
Felix Mikołaj, s. tegoż 141
Teodor Wojciech, s. Cypryana 289
Józef Alexander, s. tegoż 290
Wincenty, s. tegoż 291
Wiktor Teodor, s. Wincentego 292
Turski h. DOŁĘGA.
Jan, syn Karola 87
Bartłomiej, s. Jakóba 121
Felix, s. Wojciecha 146
Piotr Roch, s. tegoż 147
Modest, s. Jakóba 204
Stanisław Józef Leopold, s. Bartłomieja 239
Ferdynand Franciszek Maxymilian, s. tegoż 240
Turzański h. GRZYMAŁA.
Saturnin, syn Michała375
Ireniusz, s. tegoż 376
Tuszowski h. SRZENIAWA.
Sylwester, syn Erazma 320
Roman, s. tegoż 371
Tuszyński h. NAŁĘCZ.
Karol Józef, syn Józefa 255
Adam Paweł Marceli, s. tegoż 102
Twardzicki. *
Wincenty 11
Twarowski h. PIŁAWA.
Ignacy Roch, syn Wojciecha 124
Adam, s. tegoż 129
Tomasz, s. tegoż 130
Józef Antoni Wincenty, s. Jana 148
Józef, s. Gabryela 166
Hipolit Karol, s. tegoż 167
Felicyanna z Zabokrzeckich, wdowa po Kajetanie 207
Henryk Michał, s. Kajetana 207
Anna, córka tegoż 207
Franciszek, s. Kazimierza 231
Tworkowski h. OSORYA.
Jan, syn Wiktora 293
Piotr, s. tegoż 294
Tyborowski h. LUBICZ.
Hilary Ignacy, syn Wiktora 37
Adam Nikodem, s. Wiktoryna 100
Leonard Emeryk, s. Gabryela 142
Józef, s. Wiktora 311
Tyborowski h. ŚLEPOWRON.
Michał Kandyd, syn Bartłomieja 54
Tycz.
Kazimierz Tomasz Józef, syn Antoniego 247
Tykiel h. CHOLEWIEC. *
Benon Benedykt, syn Franciszka 1
de Tylli h. STRUŚ.
Jan (Nepomucen) Franciszek, syn Tomasza 30
Emilian Tomasz, s. Antoniego 31
Teofila Joanna Teressa, zamężna Milżyńska, c. Antoniego 520 M.
Tymieniecki v. Tyminiecki h. ZAREMBA.
Józef Karol, syn Tomasza 9
Leonard Marcyan, s. tegoż 10
Wespazyan Izydor Benedykt, s. tegoż 11
Dyonizy Eugeniusz Leopold, s. tegoż 12
Zygmunt Wojciech, s. tegoż 13
Praxyda z Podczaskich, wdowa po Wincentym 76
Edward Stefan, s. Wincentego 76
Bolesław Julian, s. tegoż 76
Szczepan Antoni Seweryn, s. t. 76
Bogumił Antoni, s. tegoż 76
Felix Jan (Nepomucen) Andrzej, s. Piotra 96
Alexy Erazm, s. Stanisława 131
Antoni Izydor, s. tegoż 132
Karol, s. Kazimierza 215
Antoni, s. tegoż 216
Maryanna Tekla, c. Tomasza 342
Eugenia Sylwina, zamężna Przygocka, c. Piotra 350 P.
Tymiński h. NAŁĘCZ.
Ludwik, syn Antoniego 40
Benon Adolf, s. Leona 53
Wincenty, s. Antoniego 63
Józef Tomasz, s. tegoż 64
Ksiądz Jan (Nepomucen) Stanisław, s. Jakóba 133
Benedykt, s. Antoniego 134
Mateusz Mikołaj, s. Jakóba 135
Józef, s. Marcina 364
Stanisław, s. Jana 365
Franciszek, s. Pawła 366
Jakób Filip, s. tegoż 367
Ferdynand Leon Konstanty, s. Mateusza Mikołaja 381
Szymon, s. Pawła 403
Franciszek, s. Jana 404
Józef Benedykt, s. Tomasza 405
Franciszek, s. Tadeusza Szymona 406
Wincenty, s. Barnaby 414
Zygmunt Filip Jakób, s. Leona 143
Tymowski h. SAS.
Antonina z Janowskich, wdowa po Stanisławie 19
Julian Konstanty, s. Stanisława 19
Celestyn Stanisław, s. tegoż 19
Erazm Wojciech, s. tegoż 19
Jan, s. tegoż 19
Wincenty Wojciech Waleryan, syn Wojciecha 48
Konstanty Franciszek Tomasz, s. tegoż 49
Karolina Teressa Placyda, c. t. 50
Józef Sulpicyusz, s. Ignacego 69
Michał Hieronim, s. tegoż 70
Seweryn Jan (Ewangelista), s. t. 223
Julian, s. Józefa 282
Ludwik Julian, s. Juliana 328
Józef Michał Ignacy, s. Antoniego 303
Ignacy Jan, s. tegoż 304
Tyski h. TRZASKA.
Jan Waleryan, syn Bonawentury 88
Marceli, s. Stanisława89
Teofil Piotr, s. tegoż 90
Tyszka h. TRZASKA.
Franciszek Wojciech, syn Tytusa 20
Franciszek Marceli, s. Kazimierza 217
Józef Ignacy, s. tegoż 218
Stanisław Jan (Nepomucen), s. Wincentego 232
Apolinary Jakób. s. tegoż 233
Seweryn, s. Apolinarego 234
Stanisław, s. tegoż 235
Józef, s. Wojciecha 236
Konstanty, s. tegoż 237
Piotr, s. tegoż 238
Mikołaj, s. Antoniego343
Piotr, s. tegoż 344
Domicella Monika z Krajewskich, wdowa po Dyonizym Ambrożym 396
Jan, s. Dyonizego Ambrożego 396
Ksiądz Ignacy Walenty, s. teg. 396
Hipolit, s. tegoż 396
Maryanna Rozalia Weronika, c. tegoż 396
Walenty, s. Grzegorza 397
Franciszek, s. Kazimierza 398
Piotr, s. Michała 399
Józef, s. Mikołaja 400
http://www.mm.pl/~wwmkiewicz/ws/spis_sz ... zy/_t.html
Avatar użytkownika
jerzy
Kreator Forum
Kreator Forum
Medale: 2
Twórca indeksów (2)

Spis Szlachty Król. Polskiego 1851 R. ( U )

Postprzez jerzy » 29.12.2008

SPIS SZLACHTY KRÓLESTWA POLSKIEGO
Z DODANIEM KRÓTKIEJ INFORMACYI O DOWODACH SZLACHECTWA
WARSZAWA 1851
Ubliński h. OSTOJA.
Erazm Jan Maxymilian, syn Michała5
Józef Jan, s. tegoż 36
Ubysz h. CHOLEWA.
Adam Wincenty Roman, syn Wincentego 6
Stanisław Piotr, s. tegoż 7
Julianna, córka tegoż 8
Zofia, c. tegoż 9
Jan Benedykt, syn Józefa 22
Piotr Paweł, s. Franciszka 23
Xawery Kacper, s. Piotra 63
Hipolit Ignacy, s. tegoż 64
Ludwik Roch, s. tegoż 65
Andrzej, s. tegoż 66
Kazimiérz Jan, s. Wawrzyńca 95
Ignacy Paweł, s. tegoż 96
Ufniarski. *
Henryk Xawery, syn Franciszka 1
Władysław Józef, s. tegoż 1
Edward Artur, s. tegoż 1
Anna Katarzyna, c. tegoż 1
Alexandra Aniela, c. tegoż 1
Emilia Fryderyka, c. tegoż 1
Ujazdowski h. ŚLEPOWRON.
Julian Faustyn Walenty, syn Ignacego 24
Andrzej, s. Mikołaja 45
Franciszek, s. Hipolita 54
Tekla, zamężna Malewska, córka tegoż 577 M.
Ujejski h. GRYFF.
Wojciech, syn Mikołaja 67
Jan, s. tegoż 68
Sebastyan Baltazar Kacper, s. tegoż 69
Alexander Benedykt, s. tegoż 70
Wiktoryn Tomasz, s. Sebastyana 83
Franciszek Leon, s. tegoż 94
Ulatowski h. JASTRZĘBIEC.
Wojciech, syn Stanisława 15
Kazimierz, s. tegoż 16
Walenty Rajmund, s. Józefa 57
Tomasz, s. Baltazara 61
Grzegorz Maciej, s. tegoż 62
Franciszek, s. Stanisława 91
Felix, s. tegoż 92
Rafał Seweryn, s. Ignacego 97
Ulejski h. OSTOJA.
Wincenty Pantaleon, syn Wojciecha 93
Uleniecki h. PRZEROWA.
Antoni Jan, syn Jana 47
Marceli Teofil, s. Franciszka 48
Ułan h. UŁAN.
Alexander, syn Stefana 39
Mustafa v. Stefan, s. Leona 40
Alexander, s. tegoż 41
Stefan, s. Samuela 42
Alexander, s. tegoż 43
Józef, s. tegoż 85
Umieniecki h. JUNOSZA.
Henryk Romuald Pius, syn Adama 10
Alexander Edward, s. tegoż 11
Umiński h. CHOLEWA.
Tomasz, syn Dominika 77
Jan Władysław, s. Konstantego 78
Jan (Chrzciciel), s. Antoniego 1 Ces.
Unierzyski h. JASTRZĘBIEC z odmianą.
Antoni, syn Stanisława 1
Hilary, s. tegoż 2
Tomasz Mateusz Jan, s. Hilarego 3
Tomasz, s. Antoniego12
Jan, s. Stanisława 13
Xawery, s. Xawerego 14
Zygmunt Władysław, s. Tomasza 18
Jan (Nepomucen), s. Antoniego 19
Franciszek (Salezy) Józef, s. Gabryela 26
Szczepan Andrzej, s. Stanisława 74

Unieszowski h. JANINA.
Antoni Szymon Tadeusz, syn Walentego 71
Urbanowski h. PRUS 1.
Felix Leopold, syn Macieja 30
Franciszek Mikołaj, s. tegoż 31
Leon Piotr, s. tegoż 32
Łukasz Jan (Kapistran), s. Antoniego 33
Robert Antoni, s. Stanisława 34
Józef Tomasz, s. tegoż 35
Marya z Karwackich, wdowa po Józefie 50
Lucyan Felicyan, s. Józefa 50
Roman Pantaleon, s. tegoż 50
Alexander Franciszek, s. tegoż 50
Adam Henryk, s. tegoż 50
Urbański h. NIECZUJA.
Józef Alexander, syn Jana 55
Dominik Ignacy Wawrzyniec, s. Józefa 56
Mikołaj Tomasz, s. Mikołaja 84
Franciszek (Borgiasz), s. tegoż 89
Alexander Józef, s. tegoż 90
Ustrzycki.
Grzegorz 44
Uszyński h. LUBICZ.
Piotr Paweł, syn Karola 27
Antoni, s. tegoż 28
Franciszek Leon, s. tegoż 29
Jan (z Dukli), s. Gabryela 37
Hilary, s. tegoż 38
Tomasz, s. Wawrzyńca 51
Leon, s. tegoż 52
Felix, s. tegoż 53
Stanisław Klemens, s. Jana 73
Tadeusz Onufry, s. Józefa 79
Henryk Teofil Roman, s. tegoż 80
Uszyński.
Leopold Rafał, syn Kazimierza 86
Uściński h. LUBICZ.
Franciszek, syn Leona 17
Ignacy, s. Franciszka 20
Tomasz, s. tegoż 21
Paweł, s. Leona 46
Stanisław (Kostka), s. Macieja 59
Grzegorz, s. tegoż 60
Uzdowski h. BOŃCZA.
Paweł Hermenegild, syn Romana 49
Wiktor Leon Antoni, s. tegoż72
Jan Józef, s. Józefa 75
Antoni Paweł, s. tegoż 76
Franciszek, s. tegoż 87
Ignacy, s. tegoż 88
Uziębło h. SULIMA.
Marcin, syn Szymona81
Stanisław z Trębic, s. Tomasza
http://www.mm.pl/~wwmkiewicz/ws/spis_sz ... zy/_u.html
Avatar użytkownika
jerzy
Kreator Forum
Kreator Forum
Medale: 2
Twórca indeksów (2)

Spis Szlachty Król. Polskiego 1851 R. ( V )

Postprzez jerzy » 29.12.2008

SPIS SZLACHTY KRÓLESTWA POLSKIEGO
Z DODANIEM KRÓTKIEJ INFORMACYI O DOWODACH SZLACHECTWA
WARSZAWA 1851

Valentin d’Hauterive h. d’HAUTERIVE.
Piotr August, syn Piotra Dawida 2
de Verny h. de VERNY.
Leopold Antoni Michał Stanisław, syn Antoniego Gabryela 1
Vidal h. SZRANKI. *
Ludwik, syn Józefa 2
Vorhoff. *
Karol 1
http://www.mm.pl/~wwmkiewicz/ws/spis_sz ... zy/_v.html
Avatar użytkownika
jerzy
Kreator Forum
Kreator Forum
Medale: 2
Twórca indeksów (2)

Spis Szlachty Król. Polskiego 1851 R. ( X )

Postprzez jerzy » 29.12.2008

SPIS SZLACHTY KRÓLESTWA POLSKIEGO
Z DODANIEM KRÓTKIEJ INFORMACYI O DOWODACH SZLACHECTWA
WARSZAWA 1851

Xiężopolski h. ŚLEPOWRON.
Antoni, syn Mikołaja 1
Jan Walenty, s. tegoż
http://www.mm.pl/~wwmkiewicz/ws/spis_sz ... zy/_x.html
Avatar użytkownika
jerzy
Kreator Forum
Kreator Forum
Medale: 2
Twórca indeksów (2)

Spis Szlachty Król. Polskiego 1851 R. ( Z )

Postprzez jerzy » 29.12.2008

SPIS SZLACHTY KRÓLESTWA POLSKIEGO
Z DODANIEM KRÓTKIEJ INFORMACYI O DOWODACH SZLACHECTWA
WARSZAWA 1851


Zabielski TRZASKA.
Erazm Antoni, syn Ignacego 358
Hieronim Michał, s. Mikołaja 419
Paweł, s. tegoż 420
Maciej, s. tegoż 421
Wiktorya z Łukasińskich, wdowa po Tadeuszu 507
Joanna, córka Tadeusza 507
Henryka Aniela Małgorzata, c. tegoż 507
Alexander Ignacy, s. tegoż 508
Karolina Wiktorya, zamężna Łebkowska, c. tegoż 216 Ł.
Józef, s. Jana 835
Zabieło h. LIS.
Henryk Kazimierz Józef Maciej, syn Józefa 37
Zabierzowski h. OSTOJA.
Ignacy Karol, syn Sebestyana 422
Antoni Mikołaj, s. tegoż 562
Franciszek Tomasz Kacper, s. Sebastyana 792
Zabierzowski. *
Józef 12
Zabłocki h. ŁADA.
Konrad Felix, syn Walentego87
Praxeda, wdowa po Konradzie 129
Alexander Ludwik Franciszek, s. Konrada 129
Tymoteusz Bartłomiej Filip Ludwik, s. Wawrzyńca131
Edmund Stanisław (Kostka), s. Antoniego 144
Józef Gabryel Rafał Jan (Nepomucen) z Zabłocia, s. Wawrzyńca 145
Jan Ludwik Nepomucen, s. Dominika 146
Wincenty Antoni, s. Walentego 187
Cypryan Franciszek Józef Witalis, s. Stanisława 223
Kajetan, s. Antoniego 292
Michał Franciszek, s. Wojciecha 398
Antoni Onufry, s. Antoniego 444
Ludomiła Pelagia Klara Helena Róża, zamężna Wolicka, córka Wawrzyńca 185 W.
Zabokrzycki v. Zabokrzecki h. SULIMA.
Napoleon Grzegorz Franciszek, syn Józefa 17
Konstanty Józef Leon, s. Franciszka 18
Wojciech Konstanty, s. Hilarego 95
Szczepan Wawrzyniec, s. tegoż 96
Bonawentura, s. tegoż 162
Alexy Ignacy Bonawentura, s. Teodora 375
Piotr Józefat Andrzej, s. Wawrzyńca548
Zaborowski z Zabarowa h. GRZYMAŁA.
Jan (Chryzostom) Ignacy Antoni, syn Ambrożego 38
Walenty Faustyn, s. Stanisława Kazimierza 39
Ignacy Alexy, s. Józefa 25
Ignacy Andrzej Symeon Romuald, s. Xawerego 53
Józef Nepomucen, s. Franciszka 260
Cypryan Xawery, s. Ambrożego 374
Józef, s. Mateusza 424
Ignacy, s. Adama 445
Jan Józef, s. Macieja 575
Józef, s. Jana 588
Józefa Marcellina Karolina, zamężna Ujazdowska, córka Stanisława 25 U.
Zaborowski h. OSTOJA.
Wincenty, syn Andrzeja 114
Zaborowski h. RAWICZ.
Napoleon Karol, syn Franciszka 94
Antoni, s. Wojciecha 423
Paweł, s. tegoż 708
Zaborowski h. ROGALA.
Antoni Józef Nikodem, syn Jana 549
Kacper, s. Wojciecha 493
Stanisław Andrzej, s. Józefa 659
Zaborowski. *
Walenty 13
Karol Józef Alexander Kazimierz, s. Walentego 17
Zaborski z Zaborza h. KOPASINA.
Józef Tomasz, syn Antoniego 352
Mikołaj, s. Felicyana 564
Andrzej Józef, s. tegoż 565
Stanisław Hilary, s. Józefa 783
Zaborski h. LELIWA.
Józef, syn Józefa 454
Zacharkiewicz h. BRODZIC.
Józef Wawrzyniec, syn Wojciecha 86
Zacharyaszewicz.
Grzegorz, syn Grzegorza 48
Zachert h. RUNICKI. *
Wilhelm, syn Krystyana 16
Zaczkowski h. RAWICZ.
Walenty Józef, syn Szymona 749
Zagajewski h. OGOŃCZYK.
Hipolit, syn Wincentego 425
Zagajewski h. POMIAN.
Ignacy Kazimierz, syn Franciszka 627
Zagórowski h. STRZEMIĘ.
Felix Marceli, syn Baltazara 464
Edmund Józef Jan, s. Wincentego 525
Walerya Barbara Balbina, córka tegoż 526
Julia, c. tegoż 527
Jakób Alexy, s. Bonawentury 550
Kacper Sebastyan Paweł, s. teg. 608
Jakób Ignacy, s. Grzegorza 769
Zagórski z Zagórza h. OSTOJA.
Karol Fryderyk Wilhelm Józef, syn Ignacego 175
Antoni, s. Marcina 231
Walenty, s. Wojciecha 500
Franciszek (Xawery) Andrzej Tomasz, s. tegoż 501
Zagórski. *
Kajetan 15
Zagrodzki h. SYROKOMLA.
Józef Napoleon, syn Franciszka 628
Maxymilian Karol, s. Felixa 695
Norbert Franciszek, s. Waleryana 839
Zagrodzki. *
Szymon 3
Zagrzewski h. LUBICZ.
Franciszek Hugo, syn Jana 589
Zajączek h. ŚWINKA.
Wincenty (z Ferrary), syn Kajetana 227
Zajączek.
Rafał 45
Zajączkowski h. DRZEWICA.
Ferdynand, syn Franciszka 6
Julian Ryszard, s. Karola 7
Teofil Marcylian Józef, s. tegoż 158
Rudolf Alexy Ignacy, s. tegoż 159
Leon, s. Józefa 710
Zajączkowski h. TARNAWA.
Ignacy, syn Floryana 132
Zajączkowski. *
Leon
Zajdlicz v. Zejdlicz h. KORZBOK.
Józefina z Moszyńskich, wdowa po Józefie 151
Jan Tymoteusz, s. Józefa 151
Andrzej Jan Korzbok z Wistkowa, s. Jana 295
Krzysztof Stanisław, s. Jana 350
Zajkowski h. PRUS 1.
Józef Franciszek, syn Piotra 407
Felix, s. Walentego 528
Faustyn Konstanty, s. Piotra 617
Piotr Paweł, s. Szymona 618
Leonard, s. tegoż 619
Franciszek Cypryan, s. tegoż 620
Franciszek Jan, s. Józefa 696
Jan, s. tegoż 697
Kazimierz, s. tegoż 698
Grzegorz, s. Macieja 699
Jan, s. tegoż 700
Franciszek, s. tegoż 701
Stanisław Andrzej, s. Jakóba 702
Franciszek, s. tegoż 703
Stanisław, s. Walentego 735
Eustachy Melchior, s. Piotra 794
Szczepan, s. tegoż 795
Łukasz, s. Mateusza 796
Adam, s. Stanisława 797
Stanisław, s. Wawrzyńca 822
Franciszek, s. tegoż 823
Alexander, s. tegoż 824
Jan, s. tegoż 825
Józef, s. Tomasza 840
Mateusz, s. tegoż 841
Tomasz, s. Stanisława 844
Zakobielski h. PRZEGONIA.
Kacper Melchior Baltazar, syn Stanisława 376
Jan (Boży), s. tegoż 377
Franciszek, s. tegoż 378
Hieronim Stanisław, s. Kacpra 658
Teofil, s. Ludwika 777
Zakrocki h. CHOLEWA.
Roman Kazimierz, syn Szymona 647
Zakrzeński h. PORAJ.
Felix, syn Jana (Nepomucena) 684
Zakrzewski h. BOGORYA.
Piotr Franciszek (Xawery) Wincenty, syn Wincentego 382
Norbert, s. Kajetana 383
Felicyan Urban, s. Franciszka 545
Zakrzewski h. DOLIWA.
Tomasz, syn Jana 427
Zakrzewski h. DOŁĘGA.
Maciej, syn Józefa 89
Leon, s. tegoż 90
Idzi, s. tegoż 91
Xawery, s. tegoż 92
Bartłomiej Józef, s. Piotra 329
Jan, s. Michała 784
Zakrzewski h. GRYFF.
Józef, syn Wojciecha 147
Grzegorz Benedykt, s. tegoż 466
Tomasz, s. tegoż 467
Kazimierz Kacper Melchior Baltazar, s. tegoż 468
Jan, s. Stefana 609
Stanisław, s. Stefana 610
Zakrzewski h. JASTRZĘBIEC.
Xawery Ignacy Romuald, s. Jana (Nepomucena) 446
Wojciech, s. Walentego 809
Maciej, s. Jakóba 810
Piotr, s. tegoż 811
Zakrzewski h. JELITA.
Joachim Tomasz, syn Franciszka 111
Zakrzewski h. KOŚCIESZA.
Mikołaj Andrzej, syn Józefa 328
Kazimierz, s. Stanisława 379
Piotr, s. tegoż 381
Piotr, s. Jana 380
Walenty, s. Pawła 798
Zakrzewski h. LUBICZ.
Kazimierz, syn Józefa 455
Maxymilian Józef, s. Franciszka 465
Zakrzewski h. OGOŃCZYK.
Ignacy Tomasz, syn Antoniego 188
Wojciech ze Zboży, s. Mateusza 261
Paweł ze Zboży, s. tegoż 406
Zakrzewski h. POMIAN.
Franciszek Wojciech, syn Jana 78
Walenty Błażej, s. tegoż 79
Józef Nereusz Stanisław, s. Ignacego 80
Piotr Łukasz, s. Ignacego 81
Zakrzewski h. TRZASKA.
Alexander, syn Macieja 33
Franciszek Dyonizy, s. tegoż 34
Józef Joachim, s. tegoż 35
Stanisław Felix Klemens, s. teg. 36
Jakób Ignacy, s. Jakóba 106
Michał Stanisław, s. tegoż 393
Stanisław, s. Michała 426
Franciszek Jan, s. Stanisława 509
Grzegorz Józef, s. Waleryana510
Zakrzewski h. WYSSOGOTA.
Tadeusz Stanisław Ignacy, syn Ignacego 176
Antoni Tobiasz, s. Benedykta 217
Ignacy Wojciech, s. tegoż 218
Wacław Michał, s. tegoż 219
Klemens Roch Ignacy, s. Franciszka 44
Zakrzewski. *
Michał 8
Hilary 14
Zakrzowski z Zakrzowa h. TRZASKA.
Fryderyk Kazimierz, syn Józefa 200
Zalassowski h. PÓŁKOZIC.
Kajetan Roman, syn Marcina262
Maxymilian Dominik Ludwik, s. Marcina 263
Franciszek Hipolit, s. Hipolita 676
Zaleski h. CHOMĄTO.
Cypryan Adam, syn Michała 68
Tekla z Bujnów, wdowa po Ignacym 116
Floryan Michał, s. Ignacego 117
Alexander Michał, s. tegoż 118
Stanisław Ignacy, s. tegoż 119
Zaleski h. DOŁĘGA.
Piotr Ludwik, syn Walentego343
Zaleski h. GODZIEMBA.
Józef Piotr, syn Józefa 551
Zaleski h. LUBICZ.
Franciszek Ignacy Kazimierz, syn Ignacego 133
Julian Ferdynand, s. Walentego 136
Ludwik Józef, s. tegoż 137
Felix Franciszek, s. tegoż 138
Stanisław, s. Szymona 139
Jan, s. Tomasza 140
Franciszek, s. Jana 201
Piotr Józef, s. tegoż 202
Paweł, s. tegoż 203
Adam, s. Wojciecha 255
Wincenty Syxtus, s. Pawła 308
Maxymilian Franciszek, s. tegoż 309
Wojciech, s. Jakóba 399
Mateusz, s. Jana 428
Antoni, s. Wojciecha 449
Łukasz, s. Franciszka 469
Piotr Jan Ignacy Alexander Tomasz, s. Antoniego 470
Józef Jan (Chryzostom), s. Mateusza502
Wincenty, s. Rajmunda 590
Ludwik Bartłomiej, s. Antoniego 591
Józef, s. Wojciecha 600
Romuald Antoni, s. Michała 601
Benedykt, s. tegoż 602
Jakób, s. Wojciecha 630
Wojciech, s. Józefa 631
Antoni Stanisław, s. Józefa 632
Franciszek, s. Cypryana 638
Józef Paweł, s. Wojciecha 682
Ignacy, s. Jana685
Jan, s. Wawrzyńca 686
Felix Antoni, s. Franciszka 687
Franciszek, s. Antoniego 711
Tomasz, s. Jakóba 712
Jan, s. Jana 713
Andrzej, s. Mateusza 714
Teodor Józef Wojciech, s. Stanisława 736
Ignacy, s. tegoż 737
Stanisław, s. Jacka 738
Stefan Władysław, s. Antoniego 739
Antoni, s. Wojciecha 776
Franciszek, s. Mikołaja 793
Adam, s. Jana 836
Zaleski h. ŁADA.
Piotr, syn Krzysztofa 273
Tomasz Kajetan, s. Mateusza274
Józef Kazimierz, s. Jakóba 275
Leonard Józef Adam, s. Piotra 397
Felix, s. Stanisława 400
Jacek, s. Krzysztofa 447
Ludwik Hyacynt, s. Jana 448
Ludwik Alexander, s. Piotra 484
Władysław Jan, s. tegoż 681
Dominik, s. Tomasza 774
Ksiądz Józef, s. Jana 3 Cesar.
Zaleski h. RAWICZ.
Stanisław Wincenty, syn Józefa 70
Józef Antoni (Nepomucen) Romuald, s. tegoż 71
Jan (Nepomucen) Tadeusz Józef Antoni, s. tegoż 72
Zofia Tekla Józefa Nepomucena, córka tegoż 73
Tekla Nepomucena Antonina, c. tegoż 74
Józefa Małgorzata Nepomucena, c. tegoż 75
Maryanna Nepomucena Józefa Barbara, c. tegoż 76
Antonina Maryanna z Gzowskich, wdowa po Józefie 148
Zaleski h. ŚLEPOWRON.
Hilary, syn Wojciecha 359
Stanisław, s. Tomasza 694
Zaleski. *
Piotr 4
Zalewski h. JASTRZĘBIEC.
Tomasz Adam, syn Michała 529
Hilary Leopold Ferdynand, s. Leona 530
Zalewski h. ROLA.
Krystyna z Zendrów, wdowa po Kajetanie 471
Zygmunt Kazimierz, s. Kajetana 471
Innocenty, s. tegoż 471
Edward, s. tegoż 471
Zalewski. *
Jan 22
Zaliwski h. JUNOSZA.
Józef, syn Kazimierza 239
Jan Antoni, s. tegoż 240
Załęski h. PRUS 1.
Andrzéj, syn Michała 141
Ksiądz Adam, s. tegoż 142
Ksiądz Antoni, s. tegoż 143
Błażej, s. Józefa 149
Katarzyna z Płonczyńskich, wdowa po Stanisławie 194
Franciszek Józef Alexander, s. Stanisława 194
Emilia Łucya, córka tegoż 194
Leokadya Karolina, c. tegoż 194
Ksiądz Ludwik Mateusz, s. Andrzeja 251
Leon Paweł, s. tegoż 259
Mikołaj Leonard, s. tegoż 297
Ignacy Błażej, s. Wojciecha 485
Józef Jerzy, s. tegoż 486
Roman, s. Antoniego 511
Klementyna z Siemianowskich, wdowa po Antonim 512
Julian Kazimierz, s. Pawła 582
Konstanty Kajetan, s. tegoż 583
Konstanty Edward, s. Antoniego 715
Maurycy Maryan Eustachy, s. tegoż 716
Lucyan Józef, s. tegoż 717
Natalia Romana, c. Antoniego 718
Jakób Stanisław, s. tegoż 639
Maryanna Honorata, zamężna Sarbiewska, c. Andrzeja 660 S.
Załęski Ślubicz h. PRUS 3.
Felix, syn Michała 232
Mateusz Walenty, s. tegoż 233
Załuski h. JUNOSZA.
Antoni Kajetan Marceli, syn Wincentego 49
Joachim Stefan Michał, s. tegoż 50
Ludwik Wiktor, s. tegoż 51
Tomasz Wencesław Jan, s. tegoż 52
Kajetan, s. Grzegorza 472
Załuski h. KOŚCIESZA.
Józef, syn Pawła 785
Załuska h. LUBICZ.
Stanisław Floryan, syn Rajmunda Joachima 633
Leon Piotr Paweł, s. tegoż 654
Ignacy, s. tegoż 655
Załuska h. RAWICZ.
Antoni, syn Franciszka 546
Józef Maciej, s. Kazimierza 592
Marcin, s. Franciszka 593
Jan, s. tegoż 772
Zaluskowski z Kaliszkowic h. ROLA.
Erazm, syn Jana 4
Leon Waleryan, s. Józefa 5
Józef, s. Jana 163
Franciszek, s. Jana 360
Zambrzycki h. KOŚCIESZA.
Paschalis Karol Napoleon, syn Karola 13
Alexander Stanisław, s. tegoż 14
Wincenty Daniel, s. Pawła 85
Edward Maxymilian Brunon, s. Stanisława 107
Adam Tomasz, s. Kazimiérza 164
Jan na Zambrzycach, s. Mikołaja 241
Leon, s. Jana 373
Antoni, s. Szymona 456
Michał na Zambrzycach, s. Mikołaja503
Jan (z Matty), s. Antoniego 611
Łukasz, s. Benedykta 612
Zamojski h. JELITA.
Hrabia Stanisław (Kostka) Franciszek (Salezy) Reginald (Ordynat), syn Andrzeja 112 31 Hr.
Anna, zamężna Sapieha, córka tegoż509 S.
Zamojski h. PORAJ.
Mateusz, syn Macieja384
Franciszek Józef, s. Macieja 385
Ignacy Rafał, s. Stanisława 394
Franciszek, s. Damazego 450
Stanisław Klemens, s. Ignacego 834
Zandrowicz h. ZANDER.
Franciszek Marcin, syn Antoniego 160
Zanelli h. ZANELLI.
Karol Prot, syn Wincentego 165
Zaniewski h. LUBICZ.
Franciszek Wincenty, syn Ignacego 353
Michał Stanisław, s. Józefa 354
Karol, s. Macieja 740
Kacper Hilary, s. tegoż 799
Zaorski h. LUBICZ.
Paweł Wojciech, syn Wojciecha 457
Onufry Antoni, s. Wincentego 837
Stanisław, s. Andrzeja 842
Zarański Zaranek Horbowski h. KORCZAK.
Karol Jakób, syn Erazma 594
Zaremba h. ZAREMBA.
Franciszek Mikołaj, syn Jana 27
Józef Marcin Antoni, s. Floryana 69
Remus Józef Mateusz, s. Józefa 97
Jan (Nepomucen) Piotr Celestyn, s. tegoż 98
Antoni, s. Idziego 99
Leon Dyonizy, s. tegoż 100
Paweł, s. Piotra 108
Michał Franciszek Dyonizy, s. Jakóba 109
Xawery Ambroży Apolinary, s. tegoż 110
Tomasz, s. Franciszka 135
Józef, s. Stanisława 189
Stanisław Jan Antoni, s. Alexandra 224
Sylwester, s. Marcina 234
Felix Stefan, s. Jana 242
Marek Filip Jakób, s. Franciszka 276
Jan Andrzej, s. tegoż 277
Wojciech Jerzy, s. tegoż 278
Adam, s. Marcina 279
Piotr, s. Jana 280
Anna z Taszyńskich, wdowa po Ignacym z Kalinowy 281
Witalis Piotr, s. Ignacego z Kalinowy 281
Józef Leopold, s. tegoż 281
Ludwika Maryanna, c. tegoż 281
Kasylda, c. tegoż 281
Maryanna Emilia, c. tegoż 281


Apolonia Joanna, c. tegoż 281
Jan, s. Piotra 282
Antoni, s. tegoż 283
Jan, s. Michała 284
Piotr Paweł, s. tegoż 285
Wojciech, s. Franciszka 286
Grzegorz, s. Felixa 287
Jan, s. Józefa 305
Piotr, s. tegoż 306
Stanisław, s. tegoż 307
Ignacy Błażej Józef z Zaremb, s. Wojciecha336
Jacenty Józef Michał, s. Antoniego 337
Witalis Piotr z Kalinowy, s. Ignacego 341
Józef Leopold z Kalinowy, s. t. 342
Tomasz, s. Joachima 348
Jan Franciszek Teofil, s. Franciszka 429

Aloizy Antoni, s. Józefa 458
Rudolf Chrystyan, s. Felixa 547
Fabian Sebastyan, s. Piotra 640
Jakób Melchior Apolinary, s. Kacpra 750
Marcin Stanisław, s. Józefa 751
Kazimierz, s. Kacpra 786
Alexander Remigiusz, s. Stanisława 787
Andrzej Stefan, s. Jana 807
Zarębski h. ZAREMBA.
Władysław Józef Walenty, syn Ignacego 552
Mieczysław Wincenty, s. tegoż 553
August Józef, s. tegoż554
Zaruski h. GRABIE.
Franciszek Placyd, syn Tomasza 134
Scholastyka z Żelechowskich, wdowa po Karolu 293
Tytus Karol Paulin, s. Karola293
Innocenty Lucyan, s. tegoż 293
Bronisław Edward Teodozyusz, s. tegoż 293
Emilia Kunegunda Teressa, c. t. 293
Jan Prosper, s. Karola356
Stefan Dominik, s. tegoż 357
Julia z Maćkiewiczów, wdowa po Floryanie430
Jan Julian Ignacy, s. Floryana 430
Alexander Zenon, s. tegoż 430
Kazimierz Stanisław, s. tegoż 734
Zarzecki h. WARNIA.
Roch, syn Józefa 204
Ksiądz Marcin Benedykt, s. tegoż 205
Józef, s. Tomasza 206
Konstanty Józef, s. Stanisława 330
Mateusz, s. Józefa 355
Franciszek, s. Wojciecha 395
Leopold Alexander Łukasz, s. Tomasza 719
Paweł, s. Jakóba 741
Zatoński h. ZAGŁOBA.
Szczepan Maciéj, syn Mikołaja 814
Piotr Paweł, s. tegoż 815
Zawadzki h. BRODZIC.
Felix Erazm, syn Kacpra 57
Zawadzki h. JUNOSZA.
Wincenty Sebastyan Józef, syn Marcina 361
Stanisław Grzegorz Piotr, s. Piotra 664
Zawadzki h. KORZBOK.
Seweryn Tomasz, syn Walentego 555
Witold Szczepan, s. tegoż 556
Zawadzki h. ROGALA.
Szymon, syn Kazimierza 243
Wojciech Teofil Józef, s. Michała 386
Józef Grzegorz Ignacy, s. tegoż 387
Stanisław, s. Jana 401
Kacper Fulgenty Ignacy Wincenty, s. Antoniego 432
Antoni Barnaba Jan, ** s. Andrzeja 487 5
Antoni Onufry, s. Tomasza 488
Felix Józef, s. tegoż 489
Józef, s. Stefana 494
Maxymilian, s. Pawła 566
Józef Benedykt, s. Piotra 567
Stanisław, s. Pawła 568
Kazimierz Wincenty, s. Antoniego 595
Alexander Konstanty Mikołaj Michał, s. Kacpra 657
Jerzy, s. Stanisława 671
Fortunat Wit Modest, s. Jerzego 688
Józef Wiktor Maxymilian, s. tegoż 689
Ignacy Sabin Józef, s. Fortunata 693
Alexander Antoni, s. Antoniego 705
Telesfor Baltazar Melchior Kacper, s. Jana 778
Marcin, s. Adama 845
Zawadzki h. SAMSON.
Czesław Jan Onufry, syn Władysława 603
Władysław Konrad Karol, s. tegoż 604
Konstancya Katarzyna Karolina Marya, c. tegoż 605
Zawadzki h. ŚLEPOWRON.
Xawery Franciszek Andrzéj Mikołaj, syn Hieronima 431
Zawidzki h. JASTRZĘBIEC.
Pantaleon Alexander Felix, syn Hilarego 310
Telesfor Szymon Edward, s. t. 311
Franciszek Mateusz Euzebiusz, s. tegoż 312
Sabin Szymon, s. tegoż 313
Felix Bonifacy Piotr, s. tegoż314
Zawidzki h. ŚLEPOWRON.
Prosper Paweł, syn Jana 83
Ignacy Jan (Kanty), s. Alexandra 195
Optat Bonifacy, s. Jana 220
Antoni Józef Adam, s. tegoż 473
Julianna z Keslerów, wdowa po Benedykcie Józefie 613
Józefa Prowidencya, córka Benedykta Józefa 613
Konstanty Józef Leopold, s. Benedykta 820
Julian Leopold, s. tegoż 821
Zawistowski h. JASTRZĘBIEC.
Jan Krzysztof, syn Adama 207
Jan, s. Józefa, wnuk Leona 208
Jan, s. Józefa, wnuk Krzysztofa 614
Stanisław, s. tegoż 615
Felix, s. tegoż 616
Mikołaj, s. tegoż 752
Franciszek, s. tegoż 753
Zawistowski h. ŁADA.
Józef Jan, syn Stanisława 838
Józef Leon Maciej Felix, s. Piotra 150
Hipolit Brunon, s. Józefa 186
Napoleon Wawrzyniec, s. Adama 244
Fortunat Józef, s. tegoż 245
Józef Dyonizy Rechej z Zawistowa, s. Antoniego 362
Wincenty, s. Ignacego 459
Emilian, s. Stanisława 826
Zawistowski.
Tomasz, syn Jana 228
Felix, s. tegoż 229
Mikołaj, s. Wawrzyńca 230
Wacław, s. Antoniego 516
Adam, s. tegoż 641
Zawisza Czarny h. PRZEROWA.
Ignacy Zenon, syn Felixa 120
Józef Jan Felix, s. tegoż 121
Alexander Franciszek Ludwik, s. Onufrego 168
Jan (Chryzostom), s. tegoż 169
Maciej, s. Franciszka 531
Maryan Joachim Józef, s. Onufrego 677
August Władysław Emilian, s. Cypryana 474
Zberowski h. JASTRZĘBIEC.
Stanisław, syn Modesta 331
Teofil Miarek, s. tegoż 332
Zbierzchowski h. GRZYMAŁA.
Jan (Kapistran), syn Jakóba 235
Antoni, s. Leona 408
Franciszek (Xawery), s. tegoż 460
Albin Bernard, s. Jordana 569
Cyrylli Bonawentura Wincenty, s. Wincentego 779
Zbijewski h. ROLA.
Norbert Antoni, syn Jana 63
Wiktor, s. tegoż 64
Wincenty Józef, s. Marcina 65
Piotr, s. tegoż 256
Michał Alexy Jan, s. Romana 576
Zboiński h. OGOŃCZYK.
Stefan, syn Andrzeja 8
Hrabia Karol Józef Felix Stanisław Ignacy z Kikoła, s. Xawerego 170 1 Hr.
Leopold Antoni, s. Tomasza 475
Zborowski h. JASTRZĘBIEC.
Ignacy Jakób, syn Adama 557
Zbroski h. JASIEŃCZYK.
Antoni Erazm, syn Józefa 84
Zbyszewski h. TOPÓR.
Zygmunt Maxymilian Alexander, syn Leopolda Józefa 409
Grzegorz Ignacy, s. tegoż 410
Rufin Fakund Ludwik, s. Józefa 411
Brunon Dyonizy Franciszek, s. Franciszka 412
Józef Jan Paulib, s. Józefa 413
Zdanowicz h. ZDANOWICZ.
Dominik Bernard, syn Krzysztofa 177
Antoni Franciszek, s. tegoż 178
Zdanowski h. BELINA.
Floryan Ezechiel, syn Kazimierza 495
Zdanowski. *
Władysław Piotr 6
Zdrodowski h. JUNOSZA.
Tomasz Jan Stanisław, syn Jakóba 642
Zdrodowski h. OKSZA.
Mateusz, syn Andrzeja 451
Piotr Maciej, s. Konstantego 800
Stefan, s. Wojciecha 812
Zdrodowski h. PRUS 1.
Apolinary, syn Jakóba 476
Zdrojewski na Zdrojach h. JUNOSZA.
Franciszek Dyonizy, syn Józefa 298
Zdrowski h. OKSZA.
Hieronim Franciszek, syn Felixa 294
Zdziarski h. GOZDAWA.
Paweł, syn Bartłomieja 317
Józef Benedykt, s. tegoż 388
Franciszek (Salezy), s. tegoż 389
Piotr Paweł, s. Marcina 477
Ignacy, s. Bartłomieja720
Zdziechowski h. RAWICZ.
Romuald Jan, syn Bartłomieja 12
Zdzienicki h. POMIAN.
Andrzej, syn Walentego 154
Łukasz Filip Dezyderyusz, s. Jakóba236
Ludwik, s. Piotra 402
Józef, s. Ludwika 403
Jan (Chryzostom) Wincenty, s. tegoż 404
Jan, s. Piotra 433
Jan, s. Jana 662
Karol, s. tegoż663
Mateusz Hilary, s. Jakóba 721
Zdzieński ze Zdzienic h. KORAB’.
Marcin Stanisław, syn Antoniego 209
Ignacy Abdon, s. tegoż 210
Antoni, s. Piotra 211
Jan, s. tegoż 212
Franciszek Gabryel, s. Franciszka 349
Zdzieszyński h. POBÓG.
Paweł, syn Macieja 653
Felix Michał, s. Wawrzyńca 801
Zdzitowiecki h. ZDZITOWIECKI.
Cypryan 24
Józef, syn Piotra 213
Apolinary, s. Szymona 635
Seweryn Józef, s. Stanisława 679
Zdzitowiecki. *
Leonard 2
Zegart h. KORCZAK.
Ludwik, syn Wojciecha 754
Bolesław Henryk, s. tegoż 755
Kazimierz Konrad, s. tegoż 756
Józef, s. tegoż 757
Zegrzda h. RAWICZ.
Konrad Józef, syn Józefa 190
Józef Ignacy, s. tegoż 318
Wojciech Ignacy, s. tegoż 319
Zejdler h. ZBOROWSKI.
Karol 82
Zembrzuski h. DOLIWA.
Stanisław, syn Leona 130
Jakób Ignacy, s. Antoniego 172
Jakób, s. Stefana 196
Antoni, s. Mikołaja Antoniego 197
Hilary Arkadyusz, s. Stanisława 367
Jakób, s. Józefa 517
Hieronim Michał Wacław, s. t. 518
Szymon, s. tegoż 519
Paweł, s. Felicyana 570
Jakób Hieronim, s. tegoż 571
Szymon Franciszek, s. Franciszka 572
Jan Onufry, s. Mikołaja 577
Jakób Ignacy Xawery, s. tegoż 578
Alexander Kazimierz, s. Stanisława 645
Edward Leon, s. Józefa 669
Antoni, s. Pawła 683
Ksiądz Antoni, s. Mateusza 788
Franciszek, s. tegoż 789
Jan, s. Adama 790
Tekla, córka tegoż 791
Ludwik Bartłomiej, s. Antoniego 805
Konstanty, s. Józefa 830
Zglinicki v. Zglenicki h. PRUS 2.
Michał, syn Jana 191
Antoni, s. Antoniego 434
Konstanty, s. tegoż 435
Jan, s. Wojciecha 723
Zglinicki v. Zglenicki h. PRUS 3.
Jan, syn Macieja 596
Łukasz, s. Antoniego 436
Stanisław Jakób, s. Stanisława 437
Karol, s. tegoż438
Adam, s. tegoż 439
Zgliczyński h. KUSZABA.
Karol Józef, syn Łukasza 264
Rajmund, s. tegoż 265
Franciszek Michał, s. tegoż 266
Stanisław Józefat Michał, s. teg. 267
Zgliczyński na Zgliczynie h. POBÓG.
Cypryan Ludwik Józef, syn Stanisława 124
Karol Sebastyan Ignacy Mikołaj, s. tegoż 125
Seweryn Wincenty Jan Antoni, s. tegoż 126
Waleryan Teodor, s. tegoż 127
Ludwik Anastazy Józef, s. Joachima 672
Zgorzelski h. KRZYWDA.
Maryanna, córka Jana724
Felix Jan, syn tegoż 828
Ignacy Konstanty, s. tegoż 829
Zgórski h. ŁODZIA.
Antoni, syn Franciszka 479
Zieleniewski h. DOŁĘGA.
Kajetan Piotr, syn Alexego 320
Julian Seweryn, s. Felicyana 321
Franciszek (Xawery) Ludwik, s. Mateusza 369
Jan, s. tegoż 370
Zieleniewski h. ZGRAJA.
Teofil Tomasz, syn Wincentego 338
Zieleznicki h. ŚLEPOWRON.
Paweł, syn Szymona 643
Zieliński h. CIOŁEK.
Wincenty Antoni Józef, syn Gabryela 368
Zieliński h. DOLIWA.
Edward Julian, syn Krystyana 490
Fortunat Wojciech, s. tegoż 491
Zieliński h. GRZYMAŁA.
Mateusz, ** syn Ignacego 743 53
Ludwik Józef, s. Jana 816
Piotr Gustaw, s. tegoż817
Zieliński h. JASTRZĘBCZYK. *
Jan, syn Ignacego 1
Zieliński h. JELITA.
Roch Hilary, syn Mikołaja 707
Antoni Hilary, s. Stanisława 758
Xawery Leon, s. tegoż 759
Adam Andrzej, s. tegoż 760
Felix Mikołaj, s. tegoż 761
Konstanty Maciej, s. tegoż 762
Teodoryk Karol, s. tegoż 763
Karol Akwilin, s. tegoż 764
Felix Erazm, s. Antoniego 831
Iwon, s. Józefa 180
Felix Jakób, s. Jana 181
Franciszek Adam, s. tegoż 182
August Dominik, s. tegoż 183
Jan Alexander, s. tegoż 184
Jan (Nepomucen), s. Antoniego 813
Zieliński h. PRUS 3.
Kazimierz, s. Wojciecha 573
Antoni (Abbat), s. tegoż 574
Zieliński h. RADOSZ. *
Jan, syn Tomasza 18
Zieliński h. ŚWINKA.
Ferdynand Józef Stanisław, syn Fabiana 15
Józef Grzegorz Kazimierz, s. Andrzeja 28
Antoni Tymoteusz Hieronim, s. Hieronima 41
Dydak Serafin Stanisław, s. teg. 42
Wiktorya Anna Katarzyna Konstancya, córka tegoż 43
Michał Mateusz, s. Jana 54
Józef Joachim Jan, s. tegoż 93
Stanisław Felix, s. Ludwika 128
Stanisław Jakób, s. Jana (Chryzostoma) 152
Felix Rufin Andrzej Ignacy Stanisław, s. Andrzeja 157
Franciszek Jan Henryk, s. Franciszka 192
Piotr Antoni Ignacy, s. Jana 214
Kwiryn Maryan Józef, s. Marcelego 225
Bonawentura Wincenty, s. Ignacego 237
Szymon Jan, s. Wojciecha 246
Stanisław, s. tegoż 247
Tadeusz Michał, s. tegoż 248
Teofil Grzegorz Apolinary, s. Chryzostoma 744
Helena z Wolłowiczów, wdowa po Karolu 344
Gustaw Joachim, s. Karola 344
Hipolit Edward Józef, s. tegoż 344
Alexandra Leona, córka tegoż 344
Natalia Irena, c. tegoż344
Mateusz, s. Ignacego 440
Monika Domicella Florentyna, zamężna Leska, c. Hieronima 66 L.
Zuzanna Tekla Maryanna Eleonora, zamężna Przebendowska, c. Antoniego 193 P.
Zieliński.
Walenty 173
Tomasz 299
Tomasz * 10
Józef *32
Zielonka h. JASTRZĘBIEC z odmianą.
Józef Jan, syn Kazimierza 704
Floryan Piotr, s. Leona 843
Ziemiecki. *
Jan (Nepomucen) 31
Ziemięcki h. NIECZUJA.
Franciszek, syn Wojciecha 252
Wilhelm Ignacy, s. Antoniego 461
Onufry Wojciech, s. Teofila 725
Zientecki h. NIECZUJA z odmianą.
Łukasz Stanisław, syn Łukasza 621
Antoni Sebestyan, s. tegoż 622
Zimnoch h. BOŃCZA.
Stanisław Jakób Filip, syn Marcina 268
Antoni Felix, s. tegoż 269
Hipolit, s. Mikołaja 585
Cypryan Urban, s. Michała 586
Ziołkowski h. KORCZAK.
Alexander Filip, syn Andrzeja 496
Ignacy, s. Antoniego 587
Franciszek Nepomucen, s. tegoż 726
Ziołkowski. *
Marcin30
Złotaszewski h. TĘPA PODKOWA.
Alexander, syn Jana 670
Józef Wawrzyniec, s. tegoż 692
Złotkowski h. TOPÓR.
Józef, syn Jana 390
Stanisław Floryan Zygmunt, s. Wiktoryna 520
Ignacy, s. tegoż 521
Wojciech, s. Szymona 522
Ignacy, s. Jana597
Jakób, s. Wiktoryna 598
Adam Jan, s. Bartłomieja 727
Jan, s. tegoż 728
Złotnicki h. NOWINA.
Stefan, syn Felixa 1
Nikodem Mateusz Michał, s. Antoniego 58
Hieronim Michał, s. tegoż 59
Wojciech Józef Michał, s. tegoż 60
Franciszek Fryderyk, s. tegoż 61
Walenty Klemens Andrzej, s. t. 62
Michał Nikodem, s. Ignacego 415
Józef Michał, s. Michała 827
Znamierowski h. GRYFF.
Hipolit Kacper, syn Mikołaja497
Znatowicz h. GRZYMAŁA.
Jan Krzysztof Dominik, syn Stanisława 542
Eugeniusz Maxymilian, s. Jana 748
Zrzelski h. OGOŃCZYK.
Mikołaj, syn Tomasza 453
Wojciech Floryan, s. Teodora 481
Nikodem, s. Fabiana 174
Zuberbier. *
Wiktorya z Niecałkiewiczów, wdowa po Karolu 23
Ignacy, syn Karola 23
Władysław Jakób, s. tegoż 23
Aloizy Wiktor, s. tegoż 23
Hipolit Antoni, s. tegoż 23
Karol Filip, s. tegoż 23
Zubowski h. PRAWDZIC.
Kacper, syn Jana 26
Zubrzycki h. WIENIAWA.
Ignacy, syn Jana 765
Zugajewicz. *
Stanisław 24
Zwierkowski h. BEŁTY.
Wincenty Hyacynt Józef, syn Ignacego 113
Tomasz, s. Stanisława 185
Stanisław Grzegorz Antoni, syn Floryana 238
Zwolski h. OGOŃCZYK.
Bazyli, syn Stanisława 249
Zygler h. ZAGŁOBA.
Jan (Nepomucen), syn Damazego 105
Ludwik Wilhelm, s. Jakóba 579
Julian Jakób, s. tegoż 580
Alexander Józef Bonifacy, s. Jakóba 673
Teodor Michał, s. Jakóba 733
Zyrzyński h. JANINA.
Konstanty Walenty Napoleon, syn Leonarda 153
Szymon Józef, s. Wincentego 623
Edward Benedykt, s. tegoż 624
Władysław Napoleon Jan, s. t. 625
Teofil Julian, s. tegoż 626
Zyżniewski h. BIAŁYNIA.
Wincenty Leon, syn Jana 463
Adolf Ludwik Bonifacy, s. Wincentego 674
Józef, s. tegoż 675
http://www.mm.pl/~wwmkiewicz/ws/spis_sz ... zy/_z.html
Avatar użytkownika
jerzy
Kreator Forum
Kreator Forum
Medale: 2
Twórca indeksów (2)

Spis Szlachty Król. Polskiego 1851 R. ( Ż )

Postprzez jerzy » 29.12.2008

SPIS SZLACHTY KRÓLESTWA POLSKIEGO
Z DODANIEM KRÓTKIEJ INFORMACYI O DOWODACH SZLACHECTWA
WARSZAWA 1851
Żabicki z Żabic h. NAŁĘCZ.
Ignacy Antoni, syn Leopolda 161
Alexander, s. Antoniego 326
Pelagia Franciszka Maryanna, c. tegoż 327
Bogumił Cypryan, s. Józefa 335
Władysław Józef, s. Pawła 392
Hipolit, s. Józefa 504
Karol Maryan Ignacy, syn Bogumiła581
Kajetan, s. Jana 766
Anastazy Zygmunt, s. tegoż 767
Joanna, c. tegoż 768
Michalina, c. tegoż 769
Żabicki h. PRAWDZIC.
Tadeusz Andrzéj, syn Adama 10
Xawery, s. tegoż 16
Piotr, s. Pawła 607
Żabiński h. ŁODZIAN. *
Jan, syn Marcina 19
Żaboklicki h. KOLUMNA.
Jan, syn Ignacego 32
Wincenty Leon Innocenty, s. Michała 405
Walenty, s. Pawła 563
Antoni (z Padwy) Aurelian, s. Michała 5 Cesar.
Żarnowski Bibersztein h. ROGALA.
Jan Stanisław (Kostka), ** syn Jana 166 20
Antoni Jakób Wojciech, ** s. tegoż 167 29
Franciszek Tomasz, s. Michała 770
Andrzej Stanisław, s. Stanisława 4 Cesar.
Jan Wilhelm, s. Jana Stanisława (Kostki) **25
Leon Władysław, s. tegoż ** 26
Józef Bronisław, s. tegoż ** 27
Alfred Mikołaj Konrad, s. t. ** 28
Żarski z Żarów h. STARYKOŃ.
Józef Stanisław, syn Józefa 66
Franciszek, s. tegoż 88
Wojciech, s. tegoż 101
Teodor Mikołaj, s. Ignacego 391
Kazimierz, s. tegoż 648
Antoni Mateusz Tomasz, s. teg. 649
Józef Korneliusz, s. tegoż 650
Żarski. *
Kajetan 7
Żbikowski h. GRZYMAŁA.
Wojciech Ludwik, syn Wojciecha 77
Maciej Jan, s. tegoż 122
Józef, s. tegoż 123
Felix Paweł, s. Tadeusza 514
Franciszek, s. Józefa 651
Józef, s. Jana 652
Paweł Franciszek, s. Anicetego 665
Jan, s. Kazimierza 666
Antoni Stanisław Mateusz, s. Franciszka (Xawerego) 667
Zygmunt Zefiryn, s. tegoż 668
Józef, s. Hilarego 678
Cypryan Piotr, s. Andrzeja 690
Józef Tomasz, s. tegoż 691
Kazimierz Symplicyusz, s. tegoż 818
Leopold Arnold, s. tegoż 819
Andrzej, s. Franciszka 848
Żdżarski h. GOZDAWA.
Teofil Maciej, syn Józefa 315
Kazimierz, s. Franciszka 316
Augustyn, s. Józefa 515
Felix, s. tegoż 516
Józef Bogumił Bartłomiej, s. Teofila775
Żebrowski h. JASIEŃCZYK.
Klet Wojciech Ignacy, syn Wojciecha 2
Józef Fortunat Wincenty Jan (Nepomucen), s. tegoż 3
Seweryn Sylwester, s. Józefa 31
Walenty, s. Krzysztofa 253
Piotr (z Alkantary), s. Michała 271
Piotr Paweł, s. Franciszka 363
Piotr, s. Wawrzyńca 364
Roch, s. tegoż 365
Bartłomiej, s. tegoż 366
Walenty, s. Franciszka 478
Andrzej Franciszek (Xawery) Kajetan, s. Szymona 492
Walenty, s. Franciszka 498
Adam, s. Bartłomieja 558
Faustyn Jowit, s. Walentego 599
Felix, s. Ludwika 629
Florenty Korneli, s. Walentego 680
Mateusz, s. Wojciecha 706
Ludwik Bernard, s. Stanisława 742
Adryan Michał Stanisław, s. teg. 802
Maciej Julian, s. tegoż 803
Ksiądz Jan (Nepomucen) Filip, s. Szymona 804
Żebrowski. *
Wojciech 9
Żelazkowski h. RAWICZ.
Franciszek Piotr, syn Jakóba 414
Żelazowski h. JASTRZĘBIEC.
Michał Mateusz Urban, syn Antoniego 155
Stanisław Jakund, s. Walentego 156
Jan Fabian Józef, s. tegoż 171
Wincenty Walenty, s. Antoniego 226
Żelechowski h. CIOŁEK.
Jan Szymon, syn Tomasza 300
Stanisław Floryan Kajetan, s. t. 452
Żeleński h. CIOŁEK.
Samuel Tomasz Grzegorz, syn Michała 559
Żeleski h. DOŁĘGA.
Walenty Józef, syn Stefana 19
Jakób Eliasz, s. tegoż 20
Bogusław Jakób Franciszek, s. Jakóba 21
Leon Gabryel, s. Walentego 29
Emilian Adam, s. tegoż 30
Żeleżyński h. JELITA.
Marcin Szymon, syn Stanisława 846
Żelisławski h. PIŁAWA.
Hipolit Józef, syn Xawerego 215
Ludwik Bartłomiéj, s. Tomaszas 257
Franciszek (Xawery), s. tegoż 296
Filip Jakób, s. Bartłomieja 301
Wincenty Józef, s. Tomasza 505
Żelkowski h. DĄBROWA.
Jan (Nepomucen) Piotr, syn Walentego 656
Łukasz Wiktor Maxymilian, s. Józefa 722
Wojciech, s. Wincentego 771
Żeromski Juxa h. GRYF.
Dezyderyusz Antoni, syn Wojciecha46
Klemens, s. tegoż 47
Piotr, s. Macieja 56
Józef Benedykt, s. Walentyna 9
Wilhelm Wojciech, s. tegoż 11
Bartłomiej Idzi Ludwik, s. Alexandra 254
Żeromski h. JELITA.
Michał Leon, syn Józefa 351
Żmijewski h. ŚLEPOWRON.
Józef Kajetan, syn Jakóba 221
Felix Maciej, s. tegoż 222
Józef, s. Stanisława 745
Andrzej Jan, s. tegoż 746
Mateusz, s. tegoż 747
Jan, s. Antoniego 808
Seweryn, s. Pawła 6 Cesar.

Żmijewski h. SRZENIAWA.
Wojciech, syn Jana 325
Jan, s. Stanisława 532
Jan, s. Marcina 533
Józef, s. Stanisława 534
Romuald, s. Jana 535
Mikołaj, s. Mateusza 536
Antoni, s. tegoż 537
Walenty, s. Michała 538
Antoni, s. Andrzeja 539
Piotr, s. Jana 540
Kazimierz, s. tegoż 541
Żochowski h. BRODZIC.
Antoni, syn Józefa 288
Alexy Aloizy, s. tegoż 289
Marcin, s. tegoż 290
Stanisław Jan, s. Wojciecha 291
Jakób, s. Józefa 302
Hilary, s. tegoż 303
Franciszek Michał, s. Jana 322
Paweł Tymoteusz, s. tegoż 323
Felix, s. Marcina 333
Jan Tomasz, s. Pawła 345
Bartłomiej, s. Tadeusza 346
Michał, s. tegoż 347
Floryan Wincenty, s. Stanisława 506
Wacław Michał, s. Jana 480
Mateusz, s. Wojciecha 543
Anzelm Wojciech, s. Hilarego 660
Stanisław, s. Hilarego729
Ksiądz Franciszek, s. tegoż 730
Adam, s. Józefa 780
Alexander Błażej Bernard, s. Ignacego 832
Franciszek Placyd, s. tegoż 833
Jan Piotr, s. Macieja 773
Jan, s. Wojciecha 806
Żółkowski h. JASTRZĘBIEC.
Jan (z Dukli), syn Franciszka661
Żółtowski h. OGOŃCZYK.
Tomasz, syn Stanisława 258
Adam Franciszek, s. tegoż 324
Edward Józef Benedykt, s. Teofila 372
Leon Mikołaj, s. Stanisława 396
Antoni, s. Jana 441
Piotr Antoni, s. tegoż 499
Grzegorz Józef, s. Stanisława 523
Żórawski Jordan h. TRĄBY.
Piotr Celestyn, syn Jana 304
Żórawski h. TRZASKA.
Anastazy Jan, syn Kazimierza 339
Sylwester Teofil, s. Józefa 340
Katarzyna Joanna z Paprockich, 2do voto Rościszewska, wdowa po Teodorze Żórawskim
Józef Paweł Stanisław, s. Teodora 442
Romuald Stanisław Michał, s. t. 442
Eugeniusz Jan, s. tegoż 442
Wincenty Alexy, s. tegoż 442
Aloizy Michał, s. tegoż 442
Floryan Jan, s. tegoż 442
Michał Franciszek, s. Stanisława 544
Wincenty, s. tegoż 731
Żuchowski h. ŁABĘDŹ.
Leszek, syn Józefa 781
Przemysław, s. tegoż 782
Żukowski h. JASTRZĘBIEC.
Antoni, syn Jakóba 524
Stanisław Ignacy z Żukowa, s. Walentego 560
Alexander Mieczysław, s. Tomasza 2 Cesar.
Żukowski h. PRUS 3.
Walenty Michał, syn Michała 371
Antoni Ignacy, s. Józefa 416
Adam Tomasz, s. tegoż 417
Jan Aloizy, s. tegoż 418
Żukowski.
Andrzej, syn Wawrzyńca 334
Walenty Jakób, s. Andrzeja 443
Augustyn Maciej, s. Macieja 732
Żuliński z Żulina h. CIOŁEK.
Józef, syn Franciszka 250
Jan (Nepomucen) Szymon, s. Seweryna 272
Żurawski. *
Paweł 11
Żurkowski h. OSTROGA.
Jan, syn Maxymiliana606
Maxymilian Edward, s. Augustyna 646
Żwan h. MORA.
Antoni Alexander, syn Jana 270
Żychliński h. SZELIGA.
Michał Rafał Stanisław, syn Ludwika 22
Jan Rafał, s. tegoż 23
Andrzej Bogusław, s. tegoż 67
Konstanty Ludwik, s. tegoż 198
Teodor, s. tegoż 199
Życieński h. ZADORA.
Alexy Józef, syn Stefana 636
Stanisław, s. tegoż 637
Żyliński h. CIOŁEK.
Jan, syn Jana 462
Maciej Ignacy, s. tegoż 1 Ces.
Żyłło h. POMIAN.
Ludwik Adam, syn Józefa 193
Żymirski h. JASTRZĘBIEC.
Józef Władysław, syn Franciszka 482
Władysław Eugeniusz, s. tegoż 483
http://www.mm.pl/~wwmkiewicz/ws/spis_sz ... y/_zz.html
Avatar użytkownika
jerzy
Kreator Forum
Kreator Forum
Medale: 2
Twórca indeksów (2)

Dodatek II.Spisu Szlachty Król. Polskiego 1

Postprzez jerzy » 29.12.2008

W roku 1851 wydanym był Spis Szlachty Królestwa Polskiego, z krótką informacyą o dowodach szlachectwa i Dodatkiem I-szym wykazującym osoby, którym po koniec 1850 roku szlachectwo dziedziczne przyznanem zostało.
Obecnie w dalszym ciągu ogłasza się Dodatek II, obejmujący osoby, które mają sobie przyznanem szlachectwo dziedziczne, w ciągu czasu od początku roku 1851, aż po koniec 1853 roku.
A.
Adamski h. JASTRZĘBIEC.
Julian Michał, syn Macieja 60
Klemens Sylwester, syn tegoż 64
Alexandrowicz. *
Jan 7
Amszyński h. RAWICZ.
Jan (Ewangelista) Mikołaj Stefan, syn Jana 65
Andruszkiewicz. *
Felicyan Antoni, syn Józefa 8
Apoznański h. POŹNIAK.
Alexander Jan, syn Józefa 54
Konstanty Hugo, syn tegoż 55
Zenon Adolf, syn tegoż 56
Arczyński h. SULIMA.
Felix Erazm, syn Leona 58
Augustowski h. PRUS 3.
Jan Anatol Heliodor, s. Jana Onufrego Tadeusza 61
Wiktor Alojzy, syn tegoż 62
Adam Stefan, syn tegoż 63
Azulewicz h. AZULEWICZ.
Dawid, syn Mustafy 57
B.
Babiński h. BOJCZA.
Jakób, syn Macieja 1002
Wincenty, syn tegoż 1003
Babski h. RADWAN.
Ludwika Marya Marcelina, zamężna Norblin, c. Ludwika 284
Baczewski h. LUBICZ.
Maciej, syn Rocha 993
Wojciech, syn tegoż 994
Stanisław, syn Wojciecha 1063
Wawrzyniec, syn Benedykta 1064
Stanisław, syn Dominika 1084
Ignacy Piotr, syn tegoż 1085
Bagiński h. ŚLEPOWRON.
Józef, syn Szymona 1004
Jan, syn Szymona 1042
Stanisław, syn tegoż 1043
Wojciech, syn Józefa 1099
Bakałowicz.
Władysław Juliusz, s. Stefana 1086
Baraniecki h. SAS.
Józef, syn Wojciecha 1005
Baranowski Murza h. TUHAN.
Józef, syn Mustafy czyli Stefana 1021
Barański h. POBÓG.
Adam Eugeniusz, syn Szymona 1050
Barcikowski h. JASIEŃCZYK.
Jan Henryk, syn Ignacego 1022
Wiktor, syn tegoż 1023
Batogowski h. RADWAN.
Alexander, syn Kazimierza 1044
Bełdowski na Bełdowie h. JASTRZĘBIEC.
Antoni Hipolit Kassyan, syn Antoniego 1083
Berens h. BERENS.
Henryk Felicyan, syn Józefa 1038
Mikołaj, syn tegoż 1100
Białecki h. JELITA.
Józef, syn Felixa 1052
Hipolit Marcin, syn tegoż 1053
Białosuknia h. PIELESZ.
Tomasz Jakób, syn Wojciecha 992
Biedrzycki h. RAWICZ.
Ezechiel Jacek Wincenty, syn Andrzeja 995
Damazy, syn Adama 1028
Bieganowski h. GRZYMAŁA.
Antoni Edward, syn Konstantego 1069
Bielawski albo Bilewski h. ZAREMBA.
Józef, syn Tomasza 984
Kazimierz, syn tegoż 1006
Wojciech Kazimierz, syn tegoż 1072
Bielski h. JELITA.
Eugeniusz Artur, syn Dyonizego ** 71
Bieniecki h. KORAB’.
Franciszek Adam, s. Konstantego 1000
Bieńkowski h. KORWIN.
Pelagia z Stempczyńskich (1go ślubu Szczuka), wdowa po Sylwestrze 1016
Michalina Marya Gertruda Leopolda, córka Sylwestra 1016
Xawera Adelaida, c. tegoż 1016
Bolesław Apolinary, syn tegoż 1068
Antoni Andrzej, syn tegoż 1016
Konstanty Julian Seweryn, s. t. 1016
Henryk Maurycy Gabryel, s. t. 1016
Bieńkowski h. ŁADA.
Leon, syn Pawła 1045
Stanisław, syn Jana 1029
Ferdynand, syn Jana 1087
Biernacki h. KRZYWDZIC. **
Łukasz, syn Alexandra 67. 1056
Alexander, syn tegoż 68. 1057
Biernacki h. PORAJ.
Karol Wincenty, syn Juliana Walentego ** 65
Józef Eustachy, s. Maxymiliana 1034
Maxymilian, syn Bartłomieja1088
Biernawski h. KORCZAK.
Teofil Kazimierz, syn Ignacego 1097
Henryk Jan, syn tegoż 1098
Biesiadowski h. JELITA.
Aleksander Józef Apolinary, syn Alexandra 1070
Edward August Józef, s. tegoż 1071
Bietkowski h. PÓŁKOZIC.
Felix Jan, syn Ignacego 1049
Biskupski h. SRZENIAWA.
Felix Euzebiusz Ignacy, s. Józefa 1089
Błaszkiewicz h. BŁASZKIEWICZ.
Władysław, syn Kazimierza 1090
Stanisław Franciszek, s. tegoż 1091
Teofil Kazimierz, syn tegoż 1092
Ludwik, syn tegoż 1093
Błeszyński h. SUCHEKOMNATY.
Józef, syn Grzegorza 985
Bobiński h. LELIWA.
Franciszek, syn Stanisława 1073
Bogdański h. PRUS 3.
Cyryl Józef Kazimierz, syn Mikołaja 1007
Bogucki h. KRZYWDA.
Karol Jan, syn Jakóba1024
Roman Teofil, syn tegoż 1025
Dyonizy Ezechiel, s. Walentego 1008
Romuald Błażej Andrzej, s. Jana 1074
Bogusławski h. ŚWINKA.
Władysław Wojciech, syn Stanisława 1094
Bohuszewicz h. GOZDAWA.
Kajetan, syn Wincentego Erazma 1051
Bojarski h. SAS.
Ferdynand Zygmunt, syn Stanisława1075
Bojasiński. *
Cezar Augustyn, syn Xawerego 66
Bokiewicz h. TOPÓR.
Józef, syn Pawła 1030
Bonnet. *
Dymitr73
Bonisławski h. OGOŃCZYK.
Mikołaj, syn Stanisława 986
Borakowski h. PĘKOSŁAW.
Mikołaj Ludwik Piotr, syn Antoniego Wita Modesta 1082
Borawski h. JUNOSZA.
Bartłomiej, syn Bartłomieja 1076
Borchart h. JASTRZĘBIEC.
Apolinary Ludwik, syn Ludwika Jana 996
Borecki h. HOŁOBOK.
Felix August, syn Karola 1017
Borkowski Dunin h. ŁABĘDŹ.
Alfons Antoni Paweł, syn Mikołaja 1009
Stanisław Zenon, syn tegoż 1010
Jan (Kanty) Karól, syn tegoż 1031
Franciszek Jan, syn Józefa 1018
Edward Bruno, syn Franciszka 1095
Borowiecki h. OGOŃCZYK.
Jan, syn Wojciecha 987
Stanisław Józef, syn Marcina988
Borowski h. JASTRZĘBIEC.
Anna Maryanna z Szwarców, żona Adama 990
Wanda Walerya, córka Adama 990
Anna Aniela, córka tegoż 990
Adam Bronisław, syn tegoż 990
Seweryn Antoni, syn tegoż 990
Julian Henryk, syn Wacława 1040
Ignacy Józef, syn tegoż 1041
Saturnin Konstanty Walenty, syn Jana 1046
Borowski h. JUNOSZA.
Roman Michał, syn Wawrzyńca 1077
Borzęcki h. PÓŁKOZIC.
Franciszek (Borgiasz), s. Pawła 989
Józef (Kalasanty), syn Franciszka 998
Julian, syn Wincentego 1080
Narcyz Paweł, syn tegoż 1081
Borzymiński h. HABDANK.
Franciszek Ignacy, syn Antoniego 1032
Bratkowski h. ŚWINKA.
Tadeusz Tytus Mikołaj, s. Teodora 1039
Kazimierz, syn tegoż 1055
Bratyński. *
Michał 63
Brodowski h. ŁADA.
Julian Teofil, syn Mateusza 1054
Brodowski h. ŁADA 2. *
Konstanty Adryan, syn Karola 69
Antoni Roman, syn tegoż 70
Brodzki h. ŁODZIA.
Konstanty Adam Antoni, syn Antoniego 1058
Broniewicz h. RADWAN.
Romuald, syn Jakóba 1096
Broniewski h. LEWALT.
Jan Bonifacy, syn Michała 1011
Broniewski z Biezdziedza h. TARNAWA.
Nikodem Bronisław Kamil, syn Ignacego 1036
Józef Witold Celestyn, s. tegoż 1037
Bronikowski h. BRONIKOWSKI albo OSĘK.
Witold Szymon, s. Józefa Marcina 999
Józef Tomasz, syn Kazimierza 1012
Stanisław Konstanty, s. tegoż 1013
z Bronikowa, Emilian Szymon Wincenty, s. Antoniego Onufrego 1033
Brudnicki h. JASTRZĘBIEC.
Stanisław Stefan, syn Józefa 1059
Brudziński h. PRAWDZIC.
Władysław Adam Floryan, syn Jacentego 1019
Bruliński h. KOLUMNA.
Wiktor, syn Jana 1014
Franciszek, syn tegoż 1026
Le Brun h. ZGODA. *
Tomasz Roman Władysław, syn Tomasza 64
Brunelli. *
Karól Józef Kazimierz, syn Alfonsa Karola 72
Brzoska h. NOWINA.
Tomasz, syn Wojciecha 991
Alexander, syn Franciszka 1047
Kazimierz, syn Józefa 1060
Brzostowski h. BOŃCZA.
Franciszek, syn Joachima 1061
Brzozowski h. BELINA.
Onufry Antoni, syn Piotra 1035
Adam, syn Ludwika 1062
Brzozowski h. KORAB’.
Józef Maxymilian, s. Stanisława 1015
Buczyński z Buczyna h. STRZEMIĘ.
Konstanty August, syn Mateusza 1001
Buczyński.
Jan Bonifacy, syn Józefa 1020
Budziszewski h. HABDANK.
Karól Antoni, syn Wojciecha1078
Franciszek Leon, syn tegoż 1079
Budzyński h. DĄBROWA.
Joachim Benedykt, syn Tomasza 997
Alexander Gaweł, syn Józefa1065
August, syn tegoż 1066
Konstanty Aleksy, syn tegoż 1067
Bujakiewicz h. ISIORA.
Józef, syn Michała 1048
Bystrzonowski z Bystrzonowic h. STARYKOŃ.
Alexander Walenty, syn Ferdynanda1027
C.
Celiński h. HABDANK.
Antoni, syn Franciszka 714
Centkowski h. POBÓG.
Edward, syn Teofila 739
Chądzyński h. CIOŁEK.
Maxymilain Józef, syn Karola 752
Chełmicki h. NAŁĘCZ.
Józef Tomasz, syn Romana 755
Chludziński h. CHOLEWA.
Stanisław Leopold, s. Tadeusza 711
Chmielewski h. GOZDAWA.
Franciszek, syn Hilarego 690
Walenty, syn tegoż 691
Chojecki h. LUBICZ.
Adam, syn Franciszka 703
Tomasz, syn Bartłomieja 761
Grzegorz, syn tegoż 762
Julian, syn tegoż 763
Chojnacki h. TRZASKA.
Tomasz, syn Jana 694
Zygmunt Stanisław, syn Stefana Adama 713
Adam Franciszek, syn tegoż 754
Chojnowski h. LUBICZ.
Antoni Jan, syn Adama 715
Daniel, syn Józefa 745
Józef Leon, syn Stanisława 756
Józef Wincenty, syn Wojciecha 771
Franciszek Wincenty, s. tegoż 772
Cholewicki h. CHOLEWA.
Franciszek Placyd, syn Jana 704
Stanisław Floryan, syn tegoż 705
Chotkowski h. OSTOJA.
Nazaryusz Emilian, s. Wojciecha 757
Chromiński na Chromnie h. LUBICZ.
Stanisław, syn Jana 692
Antoni, syn Franciszka 706
Andrzej, syn tegoż 707
Chrostowski h. OSTOJA.
Augustyn, syn Pawła 722
Antoni, syn Stanisława 723
Antoni Anastazy, s. Józefa ** 22. 750
Michał Wiktor, s. tegoż 23. 751
Chrzanowski h. KORAB’.
Stanisław Jan Fortunat, s. Wincentego 695
Antoni Michał, syn Franciszka Jana 702
Stefan Bartłomiej Ludwik, syn Antoniego Piotra 737
Leonard Oskar Edmund, s. tegoż 773
Chrzanowski h. PORAJ.
Antoni, syn Jana (Kantego) 764
Chudzyński h. CHOLEWA.
Franciszek, syn Jana 720
Chwalibóg h. STRZEMIĘ.
Henryk Stefan, syn Karola 719
Ciągliński h. PRUS 1.
Franciszek Piotr Tadeusz, syn Józefa 693
Józef Marcin, syn tegoż 765
Ciborowski h. KOŚCIESZA.
Fortunat Ludwik, syn Ludwika Konstantego 8 Cesar.
Cichocki h. NAŁĘCZ.
Konstanty Alexander, syn Antoniego 758
Cichowicz h. LELIWA.
Antoni Włodzimierz, s. Antoniego 729
Józef Tadeusz Stanisław, s. teg. 730
Alexander Klemens, syn tegoż 731
Stanisław Konstanty Marcin, s. t. 732
Cieszyński h. JASTRZĘBIEC.
Tadeusz Franciszek Kazimierz, syn Emiliana 759
Teodor Maurycy Felix, s. tegoż 760
Cwalina h. GODZIEMBA.
Antoni, syn Grzegorza 747
Józef Wojciech, syn Michała 748
Stanisław, syn Macieja 749
Cygański h. PRUS 1.
Stanisław Marcin, syn Juliana 724
Władysław Artur, syn tegoż 725
Józef Alexy Karól, syn tegoż 726
Marceli Ignacy, syn tegoż 727
Cywiński h. PUCHAŁA.
Felix czyli Felicyan Tymoteusz, syn Jakóba Filipa 743
Czachorowski h. HABDANK.
Jan, syn Wojciecha 696
Adam, syn tegoż 728
Czajewski h. ŚWINKA.
Julian Dominik, syn Grzegorza 738
Czajkowski h. JASTRZĘBIEC.
Julian Fidelis, syn Marcina 712
Andrzej, syn Kazimierza 733
Wiktoryn Inocenty, s. Tomasza 766
Adam Jan, syn tegoż 767
Czaplicki h. LUBICZ.
Karól Polikarp, syn Józefa 753
Julian Maciej, syn Faustyna 768
Czapliński h. DROGOSŁAW.
Wacław Gerard, s. Stanisława 740
Apolinary Czesław, s. tegoż 741
Czarnecki.
Stefan, s. Józefa Benedykta 701
Czarnecki h. ŁODZIA.
Kazimierz, syn Teodora 736
Czarniecki z Czarncy h. ŁODZIA.
August, syn Pawła 699
Stefan Serafin Leopold, s. tegoż 769
Czarnowski.
Maciej, syn Tomasza 742
Czartoryski h. LUBICZ.
Piotr Bronisław, syn Piotra 697
Mieczysław Roman, syn tegoż 698
Seweryn Jan, syn Antoniego 708
Adam, syn Wojciecha 770
Czerejski h. ZAREMBA.
Bernard Ludwik Hiacynt, syn Ignacego 709
Czerkiewicz h. PIĘCIOPIÓR.
Arkadjusz Paweł, s. Wincentego 744
Czermiński h. CHOLEWA.
Jan, syn Norberta 735
Czerniejewski h. KORCZAK.
Władysław Antoni Tomasz, syn Tomasza 734
Czerski h. RAWICZ.
Karól Paweł, syn Franciszka 710
Władysław Jan, syn Pawła 716
Antoni Jan, syn Michała 717
Józef Julian, syn Antoniego 718
Józef (Kalasanty), s. Antoniego 721
Czymbajewicz h. WARNIA.
Jakób, syn Bilała 700
Abraham, syn Jakóba 746
D.
Damięcki h. DĄBROWA.
Stanisław Antoni Leonard, syn Adama 704
Andrzej Piotr, syn Szymona 705
Dąbrowski h. DĄBROWA.
Saturnin, syn Macieja747
Ludwik, syn Macieja 671
Ludwik Jakób, syn Ignacego 672
Walenty, syn Pawła 673
Władysław Tadeusz Alexander, syn Ignacego 701
Jan, syn Piotra707
Franciszek (Xawery), s. Marcina 728
Dąbrowski h. JUNOSZA.
Aloizy Ignacy Felix, syn Kazimierza Ernesta 746
Dąbrowski h. OGOŃCZYK.
Paweł Józef, syn Bernarda 729
Dąbrowski h. RAWICZ.
Franciszek, syn Antoniego 706
Alexander, syn Ignacego 730
Jan Adolf, syn Ignacego 749
Dąbrowski. *
Stefan, syn Samuela 42
Dąbski z Lubrańca h. GODZIEMBA.
Romuald Błażej, s. Maxymiliana 718
Dembicka.
Ignacya Franciszka, c. Ignacego 668
Dembiński h. RAWICZ.
Ferdynand Jan, syn Ignacego 731
Demby h. ŚLEPOWRON.
Leopold Antoni Jan, syn Jana (Nepomucena) Felixa 724
Dębicki h. GRYF.
Julian, syn Franciszka 688
Dębiński h. NIECZUJA.
Piotr, syn Mikołaja 700
Dębiński h. RAWICZ.
Władysław, syn Wojciecha 732
Dęby h. ŚLEPOWRON.
Gracyan Tomasz, syn Ludwika 708
Dietrich.
Alexander Stefan, syn Jana 674
Józef Konstanty Aloizy, s. tegoż 675
Długokęcki.
Paweł, syn Jakóba 689
Dłużniewski h. DOŁĘGA.
Franciszek Szymon, s. Wojciecha 666
Dmochowski h. POBÓG.
Bartłomiej, syn Andrzeja 699
Dmowski h. POBÓG.
Ludwik, syn Macieja 733
Franciszek, syn tegoż 734
Dobek h. GRYF.
Julian, syn Wincentego 692
Roman Józef, syn tegoż 735
Jan Onufry, syn tegoż736
Antoni, syn tegoż 737
Dyonizy Józef, syn tegoż 738
Dobrowolski. *
Stanisław, syn Jana 39
Dobrowolski h. DRZEWICA.
Antoni Eugeniusz Karól, syn Antoniego Wincentego 723
Dobrowolski h. POCISK.
Kajetan Stefan, s. Konstantego 745
Dobrzelewski h. PORAJ.
Felix Prym, syn Jana Felixa 685
Nereusz Antoni, syn tegoż 750
Dobrzycki h. LESZCZYC.
Gabryel, syn Jana 667
Dołęgowski h. DOŁĘGA.
Bernard Adolf, syn Franciszka 719
Domaniewski h. LUBICZ.
Tadeusz Władysław, s. Ignacego 686
Alexander Stanisław, s. tegoż 687
Domański h. LARYSSA.
Józef Bogumił Ludwik, s. Karola 693
Edmund Leopold Stanisław, syn Mateusza 702
Julian Władysław Michał, syn Juliana 721
Domaradzki h. JASTRZĘBIEC.
Edward Franciszek, s. Felixa 694
Alexander Paweł, syn tegoż 739
Jan (Nepomucen) Franciszek, s. Wincentego 695
Władysław Piotr Paweł, s. Jana (Nepomucena) Piotra 748
Domaszewski h. JASTRZĘBIEC.
Paweł, syn Juliana 670
Dombrowicz h. DĄBROWA.
Waleryan Wacław Antoni, syn Karola 744
Donej.
Władysław, syn Benedykta 70
Helena, córka tegoż 710
Alexander Adolf, syn tegoż 711
Kazimierz Benedykt, syn tegoż 712
Doruchowski Wierzbięta h. NIESOBIA.
Alexander, syn Szymona 703
Drągowski h. JASTRZĘBIEC.
Jan, syn Bartłomieja 676
Jakób, syn Pawła 690
Kajetan, syn tegoż 691
Drozdowicz h. JASTRZĘBIEC.
Franciszek Michał, syn Ignacego 677
Drozdowski h. JASTRZĘBIEC.
Floryan Antoni, syn Józefa 713
Drozdowski na Drozdowie h. PIŁAWA.
Tomasz Piotr, syn Rafała 697
Bronisław Roch, syn tegoż 698
Drzewiecki Borsza h. NAŁĘCZ.
Bronisław Ludwik Antoni, syn Marcelego 726
Felix Piotr, syn tegoż 740
Dulęba h. ALABANDA.
Jadwiga Joachima, zamężna Krzyżanowska, córka Cypryana 1856 K.
Dunin Goździkowski h. ŁABĘDŹ.
Jan (Nepomucen), syn Franciszka 720
Dutkiewicz. *
Walenty 40
Jan (Kanty) Dyonizy, syn Walentego 41
Dwernicki. *
Jan 43
Dworakowski h. KORWIN.
Jan Franciszek, syn Franciszka 681
Jan Tomasz, syn Józefa 682
Jakób, syn tegoż 683
Ignacy, syn tegoż 684
Dyament h. DRYA.
Hipolit, syn Jana (Nepomucena) 669
Dybek.
Włodzimierz Alexander, s. Franciszka (Xawerego) 725
Dygulski h. BOŃCZA.
Antoni Stanisław, s. Stanisława 714
Władysław Henryk Leon, s. teg. 715
Juliusz Leon Stanisław, s. tegoż 716
Stanisław Teodor Marcin, s. teg. 717
Dzierzbicki h. TOPÓR.
Józef Xawery, syn Tadeusza Eustachego 680
Artur Józef, s. Eustachego Władysława 727
Dzierzkowski h. JASTRZĘBIEC.
Teodor Bronisław Emilian Józef, syn Józefa 741
Dzieszuk h. KOŚCIESZA.
Hieronim Franciszek, syn Hieronima 696
Dziewulski h. RAWICZ.
Jan, syn Józefa 678
Franciszek, syn Wincentego 742
Dzięciołowski z Dzięciołowa h. OGOŃCZYK.
Aloizy Paweł, syn Stanisława 679
Walenty, syn Pawła 743
E.
Ejchler h. DĘBNIK. *
Helena Elżbieta, córka Karola 11
Marya Włodzimiera, córka teg. 12
Emich h. KRZYŻAK. *
Michał Saturnin, syn Ludwika 13
Enoch. *
Juliusz Kazimierz Mamert, syn Jakóba 14
Erlicki h. JASTRZĘBIEC.
Felix, syn Józefa 26
F.
Falęcki h. LESZCZYC.
Apolinary Ignacy, syn Ignacego 90
Jan Antoni, syn tegoż 96
Wincenty Franciszek, syn tegoż 97
Faszcza h. PRUS 2.
Jan Marcin, syn Józefa 89
Foltański h. PELIKAN.
Jan Hipolit, syn Józefa 92
Frąckiewicz h. BRODZIC.
Julian Tomasz, syn Mikołaja 93
Władysław Józefat, syn tegoż 94
Fredro h. BOŃCZA.
Konstanty, s. Felicyana Ambrożego 95
Froelich h. FRÖLICH.
Jan Karól, syn Karola 91
G.
Gadomski h. ROLA.
Adam Piotr, syn Stanisława 1059
Jan Ludwik, syn Jakóba 1060
Gajewski h. OSTOJA.
Edmund Józef, syn Fortunata1013
Gardocki h. JACYNA.
Klemens Paweł, syn Józefa 968
Teofil Felix, syn Mateusza 1037
Marceli, syn tegoż 1038
Garlicki h. STRZEMIĘ.
Ludwik, syn Romana Eliasza1055
Garlikowski h. POBÓG.
Kazimierz Maciej, syn Ludwika 998
Gaszyński h. JASTRZĘBIEC.
Hipolit Julian Antoni, s. Alexego Józefa 1058
Gawiński.
Henryk Erazm, syn Ignacego 1061
Walery, syn tegoż 1062
Romuald, syn tegoż 1063
Gąsiewski h. ŚLEPOWRON.
Konstantyn Józef Franciszek, syn Tomasza 1020
Gąsiorowski h. ŚLEPOWRON.
Szczepan, syn Marcelego 984
Maurycy Edward, syn Tomasza 1029
Floryan Stanisław, syn Michała 1064
Andrzej, syn Marcelego 1065
Gąssowski h. GARCZYŃSKI.
Józef, syn Tomasza 985
Antoni Leonard, syn Antoniego 986
Leon, syn Jana Szymona 987
Paweł, syn Jana 999
Paweł, syn Szymona 1024
Paweł Benedykt Szymon, syn Stanisława 1069
Gąssowski h. GRZYMAŁA.
Jakób, syn Pawła 988
Adam Tomasz, syn tegoż 1066
Józef, syn tegoż 1067
Leon, syn tegoż 1068
Józef, syn Adama 989
Antoni Gabryel, syn tegoż 1030
Gedymin h. POGONIA.
Oskar Rajmund, syn Józefa Eustachego 1074
Gębski h. GRYF.
Piotr Paweł, syn Kacpra 990
Gierałtowski h. TĘPA-PODKOWA.
Paweł, syn Jana 1039
Giergielewicz albo Kiergielewicz h. TOPÓR.
Franciszek (Salezy), s. Jana 1820 K.
Gierowski h. PNIEJNIA.
Józef (Kalasanty) Apoloniusz Wincenty, syn Sylwestra 1051
Franciszek (Xawery) Eligiusz, syn tegoż 1052
Giewartowski h. LUBICZ.
Alexander, syn Piotra 1040
Glinka h. TRZASKA.
Stanisław Rudolf, syn Ignacego 1053
Gluziński h. KORCZAK.
Józef Benedykt, syn Andrzeja 1000
Piotr Paweł, s. Józefa Benedykta 1086
Leopolda Monika Józefa, c. teg. 1087
Głębocki h. DOLIWA.
Konstanty Ryszard, s. Auxentego 1044
Głodowski h. PRZEGONIA.
Antoni Marceli, syn Franciszka 991
Głodziński h. JASTRZĘBIEC.
Józef Maryan Adam, syn Adama Andrzeja 1018
Głuchowski h. PRUS 2.
Anastazy Sobald, syn Józefa 1075
Gniazdowski h. KORAB’.
Leokadya Franciszka, c. Teofila 1077
Władysław Alfred, syn tegoż 1078
Czesław Ludwik, syn tegoż 1079
Godlewski h. GOZDAWA.
Edward Dominik Leonard, syn Felicyana 982
Wiktor Ignacy, syn Alexandra 992
Bartłomiéj, syn Józefa 1001
Leon, syn Felixa 1016
Xiądz Jakób, syn Antoniego 6 Cesar.
Franciszek, syn Hiacynta 1045
Franciszek Karól, syn Jana 1054
Teofil, syn Juliana 1085
Gogolewski h. ROLA.
Konstanty Izydor, s. Konstantego 1031
Gołębiewski h. GOZDAWA.
Józef, syn Paulina 1007
Górski h. DĄBROWA.
Stanisław, syn Tomasza 1070
Górski h. POBÓG.
Władysław Łukasz, syn Alexego Jakóba 1012
Górski h. ŚLEPOWRON.
Józef leon Antoni, syn Karola 1041
Gorzeński h. NAŁĘCZ.
Józef Franciszek (Xawery), syn Jana Alexego 1034
Gosiewski h. KORWIN.
Karól Marcin, syn Wawrzyńca 1014
Gostkowski z Witoszowa h. GOZDAWA.
Józef Wiktoryn, syn Floryana 1036
Gostomski h. NAŁĘCZ.
Jan Otto, syn Hieronima 1050
Grabiński h. POMIAN.
Wojciech Stanisław, syn Stanisława 1042
Grabowski h. JASTRZĘBIEC.
Wiktor Kajetan, syn Onufrego.
Jan (Nepomucen) Zygmunt Stanisław, syn tegoż 1056
Alexander, syn Leopolda 1080
Aniela, córka tegoż 1081
Grabowski h. KEMLADA.
Bronisław Paweł, s. Edwarda993
Grabowski h. POBÓG.
Karól Józef, syn Wojciecha 1021
Roman Józef, syn tegoż 1022
Henryk Ludwik Erazm, s. tegoż 1023
Franciszek Dyonizy, s. Walent. 970
Władysław Piotr Franciszek, s. Alexandra 1002
Mieczysław Zygmunt Ignacy, syn tegoż 1003
Wiktor, syn Józefa 1076
Paweł Antoni, syn Antoniego 1082
Stanisław, syn Walentego 1088
Roman Konstanty, s. Franciszka 1089
Grabski h. POMIAN.
Józef, syn Piotra 1083
Grąbczewski h. NAŁĘCZ.
Szymon, syn Franciszka 965
Grądzki h. ŁADA.
Jan, syn Wojciecha 1073
Groblewski h. PRUS 3.
Józef Wincenty Adam, syn Antoniego 994
Grochowalski h. PRUS 1.
Ignacy Marjan, syn Tomasza 1032
Grochowski h. BOŃCZA.
Paweł Konstanty, syn Piotra 972
Grochowski h. JUNOSZA.
Józef, syn Franciszka 1008
Jan, syn tegoż 1009
Wojciech Wincenty, syn tegoż 1010
Stanisław, syn tegoż 1015
Józef Ludwik, syn Jana 1025
Franciszek Walenty, syn tegoż 1026
Franciszek, syn Pawła 1046
Paweł Tomasz, syn Walentego 1047
Grochowski h. LUBICZ.
Jan Henryk Franciszek (Xawery), syn Antoniego 971
Stanisław Wiktor Wincenty, s. t. 995
Grodziński h. PAPRZYCA.
Władysław Rudolf Lambert, syn Walentego1019
Grodzki.
Hipolit Włodzimierz Alexy, syn Alexandra 996
Grodzki h. RADWAN.
Izydor, syn Błażeja 1084
Gromadzki h. OKSZA.
Władysław Karól, s. Konstantego 1027
Konstancya Marya, córka tegoż 1028
Grudziński.
Kazimierz Albin Jan, s. Pawła 1035
Gryżewski h. SULIMA.
Wiktor, syn Franciszka 1043
Grzejewski h. NAŁĘCZ.
Józef Teofil, syn Benedykta 997
Grzędzica h. KORAB’.
Stanisław Antoni, syn Adama 966
Franciszek Roch, syn Wiktora 967
Grzybowski h. PRUS 2.
Leopold, syn Józefa 1033
Teodor Marcin, syn Walentego 1049
Grzymski h. CHOLEWA.
Edmund Felix, syn Karola 1011
Grzywiński h. JASTRZĘBIEC.
Walenty Roch, syn Alexandra 983
Gumowski h. TOPÓR.
Józef Piotr, syn Felixa 1071
Gustowski h. MACHWICZ.
Julian Teofil August, syn Wincentego 973
Jan Wincenty Eustachiusz, s. t. 974
Wincenty (Ferraryusz), s. tegoż 975
Stanisław Leopold, syn tegoż976
Kazimierz, syn tegoż 977
Tadeusz, syn tegoż 978
Alexander, syn tegoż 979
Władysław, syn tegoż980
Emilia, córka tegoż 981
Gutt h. ŚLEPOWRON.
Zygmunt Franciszek (Xawery) Alexander, syn Alexandra 1004
Alexander Józef Antoni, s. tegoż 1005
Jerzy Edward, syn tegoż 1006
Gutowski h. CIOŁEK.
Józef Wojciech, syn Wojciecha 969
Józef Arkadjusz Teofil Kazimierz, syn Stanisława 1057
Gutowski h. ŚLEPOWRON.
Michał Karól Stanisław, syn Stanisława 1048
Guzowski h. JASTRZĘBIEC.
Xawery Teodor, syn Ignacego 1072
H.
Habich h. HABICH. *
Edward Jan, syn Ludwika 28
Hackebeyl h. WIERUSZOWA.
Alexander Franciszek Fryderyk, syn Bogumiła 99
Hałaczkiewicz h. GRZYMAŁA.
Adam Eugeniusz, s. Franciszka 110
Lucyan Kazimierz Józef, s. tegoż 111
Bronisław Celestyn, syn tegoż 112
Hebda h. POMIAN.
Wincenty Waleryan, syn Karola 100
Stanisław Józef, syn tegoż 105
Heinrich h. PRACA.
Karól Ernest Edward, s. Teodora 25
Adolf Fryderyk Gustaw, s. tegoż 26
Alexander Józef, syn tegoż 27
Hełczyński h. OSTOJA.
Michał Hipolit, syn Walentego 113
Stefan, syn Franciszka 114
Hincz h. DZIAŁOSZA.
Leon Adam Jakób, syn Michała 106
Władysław Kacper, syn Jana Macieja 109
Horoszewicz h. ŁABĘDŹ.
Michał Józefat, syn Symeona101
Jan Filip, syn tegoż 102
Piotr Alexander Klemens, s. teg. 103
Felicyan Paweł, syn tegoż 104
Xiądz Andrzéj, syn Mikołaja 107
Wincenty Cypryan, syn tegoż 108
Hryszkiewicz h. NOWINA.
Ignacy, syn Wincentego 116
Hube h. PRZEGONIA.
Michał Jacek, syn Karola 115
I.
Idźkowski h. JASTRZĘBIEC.
Michał, syn Jakóba 570
Grzegorz, syn Jana 621
Paweł, syn Andrzeja 622
Ilnicki z Ilnik h. PIETYRÓG.
Tymoteusz, syn Jakóba 560
Iskrzycki h. POBÓG.
Felix Stefan Wincenty, syn Kazimierza 593
Iwański h. JASTRZĘBIEC.
Franciszek Wojciech, s. Błażeja 583
Kazimierz Sylwester, s. Franciszka Wojciecha 561
Franciszek (Xawery), s. tegoż 562
Emilia Leontyna, córka tegoż 563
Joanna, córka tegoż 564
Izdebski h. POMIAN.
Adolf, syn Antoniego 625
J.
Jabłonowski h. GRZYMAŁA.
Felix, syn Franciszka 588
Jan, syn Jakóba 633
Jabłonowski h. PRUS 3.
Konstanty Grzegorz, syn Piotra 616
Marcin, syn tegoż 617
Franciszek, syn Antoniego 618
Jabłoński h. DĄBROWA.
Józef, syn Piotra 572
Julian, syn Józefa 594
Grzegorz, syn tegoż 595
Stanisław Wincenty, syn tegoż 596
Augustyn, syn Grzegorza 632
Jabłoński h. BOŃCZA.
Franciszek Albin, syn Daniela 628
Antoni Hipolit, syn tegoż 629
Jabłoński h. JASIEŃCZYK.
Stanisław, syn Wojciecha 623
Ludwik Jan, syn Stanisława 631
Maxymilian Józef Jan, syn Antoniego 627
Ignacy, syn Franciszka 630
Jachowicz. *
Stanisław 33
Jaczewski h. LELIWA.
Antoni, syn Macieja 557
Jagniątkowski h. LUBICZ.
Konrad Ignacy, syn Karola Leopolda 584
Leon Kazimierz, syn tegoż 585
Jagniński h. TARNAWA.
Jan Seweryn, syn Wincentego 613
Jakacki h. RADWAN.
Andrzej, syn Szymona 634
Jałbrzykowski h. KOŚCIESZA.
mateusz Joachim, s. Franciszka 635
Jan (Kanty), syn Stanisława 636
Jamiołkowski h. DOLIWA.
Józef Benedykt, syn Wojciecha 612
Janasz.
Władysław Andrzej, syn Konstantego 606
Mieczysław Wojciech, s. tegoż 608
Bolesław Kazimierz Antoni, s. t. 609
Anna Maryanna, córka tegoż 607
Wanda Ludomira, córka tegoż 610
Janczewski h. JASTRZĘBIEC.
Jakób, syn Walentego619
Wawrzyniec, syn tegoż 644
Janczewski Glinka h. TRZASKA.
Marceli, syn Józefa 643
Janiszewski h. OSTOJA.
Leon Kazimierz, syn Leona 597
Praxeda Maryanna, córka tegoż 598
Leontyna Franciszka 599
Julian Jan, syn Karola645
Władysław Karol, syn tegoż 646
Eugeniusz Olimp, syn tegoż 647
Kamil Czesław, syn tegoż 648
Jankowski h. JASTRZĘBIEC.
Michał Kleofas Józefat, s. Jerzego 649
Jankowski h. NOWINA.
Ludwik, syn Antoniego 573
Adam Miłosław Antoni, s. tegoż 574
Jankowski h. PORAJ.
Antoni, syn Ludwika 575
Jaroszewicz h. PRUS 1.
Jan Marcin, syn Gotfryda 558
Jarzyna h. TRZASKA.
Maryan, syn Józefa 565
Jarzyński h. TRZASKA.
Józef, syn Jana 587
Jasieński h. SAS.
Józef, syn Tadeusza 576
Wojciech, syn tegoż 577
Jan, syn tegoż 578
Jasiński h. JASTRZĘBIEC.
Stanisław Onufry Bogumił, syn Felixa 567
Jastrzębski h. JASTRZĘBIEC.
Konstanty, syn Ludwika 579
Jan Hieronim, syn Felixa 600
Alexander Andrzej, syn Jakóba 602
Franciszek (Xawery), s. tegoż 603
Józef Julian, syn tegoż 604
Sabina Witomiła, córka tegoż 605
Benedykt, syn Adryana 620
Jastrzębski h. ŚLEPOWRON.
Tomasz, syn Mikołaja 568
Andrzej, syn tegoż 601
Jan (Kapistran), syn Jana 611
Bolesław Bonifacy, syn Pawła 614
Jan, syn Franciszka 637
Andrzej, syn tegoż 638
Józefat, syn Wojciecha 639
Stanisław Floryan, s. Tomasza 640
Jan Adam, syn Bonifacego 615
Jaszewski h. ŚLEPOWRON.
Ignacy Jan (Boży), syn Jana (Nepomucena) 650
Jaszowski h. LUBICZ.
Franciszek Maryan, syn Macieja 651
Leon, syn tegoż 653
Ignacy, syn tegoż 655
Marcela Karolina, córka tegoż 652
Maryanna, córka tegoż 654
Jaworowski h. LUBICZ.
Alexy Wincenty, syn Jana 586
Jaworowski h. POBÓG.
Jan, syn Kazimierza 580
Jaworski h. KOŚCIESZA.
Filip Ignacy Stanisław, syn Stanisława 569
Jaworski h. SAS.
Rudolf Wojciech Antoni, s. Jana Bartłomieja 566
Władysław, syn Michała 582
Jelnicki h. NOWINA.
Władysław Antoni Floryan, syn Karola 641
Teodor Leonard Karol, s. tegoż 642
Jemielity h. PIELESZ.
Walenty, syn Jakóba 559
Jezierski h. NOWINA.
Leon Ignacy, syn Józefa 656
Jezierski Lewalt h. ROGALA.
Edward Maxymilian, s. Antoniego 581
Felix Sylwester Jakób, s. Franciszka 624
Wojciech Tomasz, syn Tomasza 657
Józefowicz h. RADWAN.
Abraham, syn Mustafy 571
Jurkowski h. JASTRZĘBIEC.
Antoni Barnaba, s. Mikołaja 2 Cesar.
Juszyński h. TWARDOST.
Karol Stanisław, syn Grzegorza 589
Kazimierz Karol, syn tegoż 590
Karol Józef, syn tegoż 591
Bronisława Kazimiera Karolina, córka tegoż 592

K.

Kaczkowski h. PRUS 1.
Józef Wincenty, syn Ignacego 1800
Kaczkowski h. ŚWINKA.
Stanisław Jan (Nepomucen), syn Ignacego 1729
Kaczyński h. POMIAN.
Wincenty, syn Józefa 13 Cesar.
Paweł, syn Macieja 1730
Fabian Sebastyan, syn tegoż 1895
Ignacy, syn Baltazara 1819
Alexander, syn Ignacego 1894
Kalinowski h. KALINOWA.
Andrzéj, syn Jakóba 1707
Teofila Maryanna, c. Bogumiła 1722
Jakób, syn Grzegorza 1765
Bogumił Jan, syn Walentego 1793
Kaliński h. TOPÓR.
Franciszek, syn Franciszka 1736
Kamiński. *
Mikołaj 80
Kamiński h. ŁUK.
Józef Szczepan, syn Wojciecha 1863
Kamiński h. RAWICZ.
Wincenty Appolinaryusz, syn Piotra 1770
Antoni, syn Wincentego 1848
Jan, syn tegoż 1849
Kamionowski h. KORWIN.
Franciszek Wincenty, s. Jakóba 1831
Kaniewski h. NAŁĘCZ.
Władysław Roman, syn Piotra 1850
Xawery, syn Xawerego 1896
Kapica h. JASTRZĘBIEC.
Józef, syn Tomasza 1737
Karasiński h. DĄBROWA.
Antoni Józef, syn Stanisława 1859
Karłowski h. PRAWDZIC.
Alexander Józef, syn Antoniego 1766
Karmański albo Karmiński h. WCZELE.
Saturnin Alfons, syn Józefa 1708
Hieronim, syn tegoż 1738
Soter Ignacy Józef, syn tegoż1832
Ludwik Hieronim Emilian, syn Jana 1709
Karnecki h. ŚLEPOWRON.
Karol Błażej Edward, syn Jana 1833
Karpiński h. KORAB’.
Ignacy Wawrzyniec, s. Gabryela 1764
Karpowicz h. KORAB’.
Franciszek, syn Grzegorza 1869
Karwowski h. PNIEJNIA.
Jakób, syn Wojciecha1801
Mateusz, syn tegoż 1802
Antoni, syn tegoż 1804
Szymon, syn Antoniego 1803
Felix, syn tegoż 1898
Franciszek, syn tegoż 1897
Jan Antoni, syn Franciszka 1899
Antoni Stanisław, syn tegoż 1900
Michał, syn Tomasza 1901
Piotr, Paweł, syn Andrzeja 1834
Karwowski h. RAWICZ.
Jan, syn Józefa 1916
Kassyanowicz. *
Szymon 77
Kaulbersz h. JAZGAREK
Alfons Ewaryst, syn Alexandra 1858
Kawałowski h. NAŁĘCZ.
Paweł, syn Ignacego 1851
Keller h. GRYF.
Jan Franciszek, syn Jana 1739
Ludwik Jakób Agaton, s. tegoż 1805
Kępiński h. NIESOBIA.
Ludwik Bronisław, s. Walentego 1889
Kęstowicz h. KOTWICA.
Ludomir Bronisław, syn Józefa 1726
Kiedrzyński h. OSTOJA.
Franciszek Placyd, syn Józefa 1771
Kiełczewski h. POMIAN.
Franciszek, syn Józefa 1731
Kiergielewicz albo Giergelewicz h. TOPÓR.
Franciszek (Salezy), syn Jana 1820
Kieszczyński h. NIESOBIA.
Hipolit, syn Bonawentury 1772
Konrad Stanisław, syn Hipolita 1860
Piotr Władysław Hipolit, s. t.1861
Kirkor h. KIRKOR.
Felix, syn Jana 1784
Kisielewski h. JELITA.
Władysław, syn Hieronima 1893
Kisielewski h. JUNOSZA.
Bolesław Antoni Bogumił, syn Andrzeja 1835
Kiślański h. KISIEL.
Karol (Boromeusz) Franciszek, syn Mikołaja 1864
Antoni Lucyan, syn tegoż 1865
Władysław Teodor, syn tegoż 1866
Kleczeński h. STRZEMIĘ.
Józef Roman, syn Augustyna1892
Klimaszewski h. ŚLEPOWRON.
Jan, syn Antoniego 1817
Klimaszewski h. WIENIAWA.
Antoni, syn Tomasza 1710
Łukasz, syn tegoż 1711
Leon, syn Mateusza 1712
Wawrzyniec, syn Tadeusza 1713
Klimaszewski h. WIERUSZOWA.
Stanisław (Kostka), s. Tomasza 1740
Kłoczowski h. RAWICZ.
Józef Adam Jan, s. Stanisława 1772
Kłoskowski h. ROLA.
Symplicyusz Kazimierz, syn Wojciecha 1723
Piotr Paweł, syn tegoż 1872
Wojciech, syn Mikołaja 1724
Maciéj Józef, syn tegoż 1870
Wawrzyniec, syn tegoż 1871
Kłossowski h. ROLA.
Karol Augustyn, s. Alexandra 1714
Jan (Nepomucen) Floryan Felix, syn tegoż 1774
Ludwik, syn tegoż 1775
Ignacy, syn tegoż 1785
Koboska h. GISSA.
Sylwester, syn Franciszka 1806
Kobyliński h. PRUS 2.
Ambroży, syn Krzysztofa 1807
Wojciech, syn tegoż 1808
Józef, syn tegoż 1809
Kochowicz. h. ŚLEPOWRON.
Łukasz, syn Jakóba 1732
Koćmierowski h. KMITA.
Adam Stefan, syn Mikołaja 1741
Koczalski h. WĄŻ.
Ludwik Wawrzyniec Benedykt, syn Hiacynta 1727
Koehler. *
Ludwik 78
Kokeli h. PRAWDZIC.
Józef August Tycyan, s. Augusta 1742
Ludwik Piotr Władysław, s. t. 1743
Antoni Adolf, syn Adolfa 1744
Kokoszko. *
Adam 79
Kolczyński k. ROGALA.
Józef Franciszek, syn Pawła 1821
Kolitowski h. ROGALA.
Adam Józef Franciszek, s. Józefa 1902
Henryk Karol, syn tegoż 1903
Szymon Sylwester, syn tegoż1904
Kołakowski. *
Stefan Konstanty, s. Benedykta 76
Kołakowski h. KOŚCIESZA.
Kajetan, syn Franciszka 1733
Julian, syn Stanisława 1873
Ludwik, syn Jana 1905
Kołomyjski h. PRUS 1.
Łukasz Wiktor, syn Jana 1776
Komar Zabożyński h. KOMAR.
Alexander Adam, syn Józefa 1745
Konarski h. GRYF.
Ignacy Jan, syn Marcina 1767
Józef kacper, s. Ignacego Jana 1888
Edward Bogusław Alexander, syn Andrzeja 1915
Konarzewski h. POBÓG.
Julina, syn Dominika 1810
Konkowski h. TRĄBY.
Waleryan Karol (Boromeusz), syn Alexandra Karola 1715
Konopka h. NOWINA.
Stanisław, syn Franciszka 1746
Kleofas Ludwik, syn Szymona 1777
Mikołaj, syn Jana 1906
Szymon, syn Wojciecha 1907
Konwicki h. KOWNIA.
Wiktoryn Maciej, syn Izydora 1747
Koprowski h. ALABANDA.
Józef, syn Teodora 1874
Kosiński h. RAWICZ.
Kazimierz, syn Jakóba 17 Cesar.
Eugeniusz, syn tegoż 18 Cesar.
Ignacy, syn Ignacego 1716
Julian, syn tegoż 1717
Kosiński h. ROGALA.
Wincenty Stanisław, syn Wincentego 1836
Koskowski h. DOŁĘGA.
Władysław Józef Sławobór, syn Franciszka 1728
Zygmunt Józefat Jan, s. tegoż 1799
Kośmiński. *
Dominik 72
Kośmiński z Kośmina h. LUBICZ.
Józef (Kalasanty) Izajasz Aloizy, syn Onufrego Mikołaja 1890
Józefat Jan, syn Józefa 1875
Stanisław Teofil, syn tegoż 1876
Władysław, syn tegoż1877
Felix, syn tegoż 1878
Paulina Józefa Bronisława, c. t. 1879
Kossakowski h. KORWIN.
Jakób, syn Pawła 1811
Romuald, syn Mikołaja 1812
Kossakowski h. ŚLEPOWRON.
Alexander, syn Szymona 1734
Karol, syn Grzegorza 1748
Stanisław, syn Michała 1749
Mateusz, syn tegoż 1750
Kossowski z Głogowy h. DOŁĘGA.
Andrzej, syn Franciszka 1735
Kostro h. RAWICZ.
Wojciech, syn Pawła 1880
Kotarbiński.
Eustachy Oskar, syn Andrzeja 1908
Kotowski h. TRZASKA.
Teodor Wojciech, syn Piotra 1751
Franciszek, syn Kazimierza 1768
Kowalewski h. JUNOSZA.
Franciszek, syn Felixa 14 Cesar.
Leopold, syn Franciszka 15 Cesar.
Jan (Kanty), syn tegoż 16 Cesar.
Kowalewski h. ŁADA.
Franciszek (Xawery), s. Piotra 1891
Kowalski h. KORAB’.
Stefan, syn Marcina 1752
Seweryn, syn Józefa 12 Cesar.
Józef Roman, syn Stanisława1786
Antoni Hilary, syn tegoż 1787
Ignacy Józef, syn tegoż 1788
Felix, syn tegoż 1789
Kowalski h. WIERUSZOWA.
Ignacy Alexander, syn Ignacego 1794
Waleryan Józef de Szmiden, syn Józefa 1813
Kazimierz de Szmiden, syn Jana Izydora 1881
Michał de Szmiden, s. tegoż 1909
Adam Izydor de Szmiden, s. t. 1910
Kowański. *
Henryk Piotr Antoni 73
Kownacki h. SUCHEKOMNATY.
Nikodem Aloizy Leopold, syn Michała 1725
Kozicki h. LUBICZ.
Juliusz Piotr Witalis, syn Euzebego 1852
Maurycy Wacław, s. Michała 1911
Teofil Jan Sylwester, syn tegoż 1912
Kozierski h. SZELIGA.
Paweł, syn Stanisława 1790
Kozłowski h. JASTRZĘBIEC.
Marcelin Jerzy, syn Antoniego 1798
Józef Wincenty, syn Antoniego Marcina 1882
Kożuchowski h. DOLIWA.
Albert Gaskold Kazimierz, syn Wojciecha 1887
Krajewski.
Józef, syn Grzegorza 1818
Krajewski h. JASIEŃCZYK.
Ludwik, syn Marcina 1778
Benedykt Paweł, s. Franciszka 1883
Krajewski h. TRZASKA.
Józefat Pankracy, s. Józefa 1796
Krasnodębski h. POBÓG.
Antoni Marceli Józef Stanisław Wojciech, syn Macieja 1769
Jan Stanisław, syn Kajetana 1830
Krassowski h. JASTRZĘBIEC.
Adolf Mikołaj, syn Jana 1781
Krassowski h. ŚLEPOWRON.
Ferdynand, syn Pawła 1838
Krasuski h. JASTRZĘBIEC.
Jan Franciszek Wawrzyniec, syn Macieja 1884
Julian Symeon, syn tegoż 1885
Krasuski h. NOWINA.
Tytus Wincenty, syn Jana 1779
Franciszek, syn Łukasza 1839
Alexandra Teodozya, córka Franciszka 1718
Maciej, syn Macieja 1853
Kraszewski h. JASTRZĘBIEC.
Jan, syn Ignacego 1822
Krigier h. KRYGER.
Wojciech Leopold, s. Leopolda 1837
Krokowski h. ŚLEPOWRON.
Władysław Kazimierz, syn Leopolda 1795
Piotr Alexander Adam, s. Felixa 1840
Kropiwnicki h. SAS.
Maciej, syn Jana 1854
Krosnowski z Załusk i Krosnowy h. JUNOSZA.
Andrzej Donat Jan, syn Wojciecha 1862
Krukowiecki h. POMIAN.
Hrabia Adam Bronisław Karol, syn Jana 1867
Krukowski h. KORWIN.
Antoni, syn Jana 1841
Jan Mikołaj Ambroży, s. tegoż 1913
Kruszewski h. HABDANK.
Józef Grzegorz, syn Rafała 1829
Jan Wincenty (Ferraryusz), syn Piotra 1842
Jan Leon Franciszek, s. Mateusza 1843
Kryński h. PRZEGONIA.
Kalixt Antoni, syn Wawrzyńca 1753
Franciszek, syn Jana 1754
Krzewski h. BOŃCZA.
Konstanty Franciszek, syn Walentego 1855
Krzyżanowski h. DĘBNO.
Bronisław Stefan Stanisław Antoni, syn Adryana 1755
Teodozy Antoni, syn tegoż 1756
Krzyżanowski h. ŚWINKA.
Hieronim, syn Józefa 1814
Wincenty Wacław, syn Jana 1857
Kuczborski h. OGOŃCZYK.
Antoni Prosper Marcyan, syn Stanisława 1783
Kuczewski h. PORAJ.
Maxymilian Józef, s. Franciszka 1823
Daniel, syn tegoż 1824
Kuczyńska h. ŚLEPOWRON.
Bronisława Olimpia, c. Kacpra 1719
Wanda Anaiza, córka tegoż 1720
Kujawski.
Franciszek Aloizy, syn Jana 1825
Rafał Józef Adam, syn Franciszka Aloizego1826
Stefan Aloizy, syn tegoż 1827
Kulczycki Śmietanka Ruczka h. SAS.
Ignacy, syn Jana 1791
Kulesza h. ŚLEPOWRON.
Szymon, syn Macieja 1757
Kulikowski h. DROGOMIR.
Apolinary Paweł, syn Szymona 1758
Nikazy Grzegorz, syn tegoż 1759
Kulwiec h. GINWIŁ-HIPPOCENTAURUS.
Adam, syn Dominika 1797
Kunstetter h. ROGALA.
Władysław Emilian, s. Michała 1780
Kurnatowski z Bytynia h. ŁODZIA.
Felicyan Alexander Bogumił, syn Stanisława 1815
Kurowski h. NAŁĘCZ.
Tomasz Adam, syn Jakóba 1844
Andrzej, syn Michała 1845
Franciszek, syn Wiktora 1846
Antoni, syn Józefa 1886
Kurowski h. WĄŻ.
Maryan Józef, syn Tadeusza 1760
Konrad Antoni, syn tegoż 1762
Jan, syn tegoż 1763
Marcella Ludwika, córka tegoż 1761
Kurzątkowski h. BRODZIC.
Alexander Franciszek, syn Stanisława 1792
Kurzyna h. PIELESZ.
Julian, syn Stanisława 1847
Józef, syn tegoż 1914
Kwaśniewski h. PIELESZ.
Wojciech Bonawentura Jan (Kalasanty) Andrzéj, syn Wojciecha 1782
Alexander Wojciech, syn Stanisława1816
Kwiatkowski. *
Erazm Wincenty, syn Piotra 75
Kwiatkowski h. GRYF.
Karol Jakób Ludwik, s. Józefa 1721
Jan Stefan Jaxa, syn Józefa 1828

L.

Laskowski h. DĄBROWA.
Xawery Józef, syn Mateusza 331
Alexander Gustaw, syn tegoż332
Zygmunt Władysław, syn tegoż 333
Bronisława Anna, córka tegoż 330
Ludwik, syn Felixa 369
Laskowski h. KORAB’.
Alexander, syn Alexandra 349
Lebisz h. WŁASNOSIŁ 2. *
Stanisław Jan, s. Jana Karola 25
Lechowski h. PIŁAWA.
Kacper, syn Jana 334
Władysław Felix, syn Kacpra 344
Ledochowski Halka h. SZAŁAWA.
Hrabia Józef Jan, s. Ignacego65 Hr. 336
Lekczyński h. NAŁĘCZ.
Waleryan Piotr, syn Piotra 353
Czesław Władysław, s. tegoż 354
Lenczewski h. STRZEMIĘ.
Antoni Onufry, syn Jana 355
Lenk z Ryzenbergu h. POTĘGA.
Romuald Aloizy Ignacy, s. Jana 361
Lenkiewicz h. KOTWICZ.
Józef Władysław, syn Teodora 350
Lesiewski h. OGOŃCZYK.
Jan (Nepomucen) Stanisław, syn Jakóba 337
Leski h. OSTOJA.
Franciszek Szymon, s. Franciszka 342
Leśniewski h. GRYF.
Wojciech, syn Franciszka 346
Jan, syn Wincentego 357
Franciszek Józef, syn Andrzeja 370
Marcin Leonard, syn Szymona 356
Leśniowski h. GRZYMAŁA.
Piotr, syn Józefa 351
Leszczyński h. BELINA.
Romuald, syn Jana 335
Leszczyński Skarbek h. KORCZAK.
Jan (Nepomucen) Bonifacy, syn Antoniego 347
Roman Jan (Nepomucen), syn Walentego 371
Stanisław Antoni, syn tegoż 372
Edward Waleryan, syn tegoż 373
Józef, syn tegoż 374
Lewandowski h. DOŁĘGA.
Józef, syn Michała 329
Wincenty Napoleon Franciszek, syn Wojciecha 358
Ligęza h. PÓŁKOZIC.
Maksymilian Edward, s. Onufrego 367
Linda h. LINDA.
Antoni Felix Józef, s. Antoniego 352
Linenburg h. PALMY. *
Xawery, syn Ludwika 24
Stanisław Antoni, syn tegoż 26
Linowski h. POMIAN.
Apolinary Udalryk, s. Antoniego 368
Lipiński h. BRODZIC.
Łukasz, syn Szymona362
Stanisław Jerzy, syn Marcina376
Lipiński h. GOZDAWA.
Hilary Felix, syn Stanisława 338
Lipka h. NAŁĘCZ.
Franciszek Miłogost Józef, syn Kajetana 348
Lipnicki h. HOŁOBOK.
Konstanty Stanisław Antoni, syn Józefata 359
Lipowski h. CIOŁEK.
Jan, syn Walentego 345
Lipski h. GRABIE.
Stanisław Wojciech, s. Ignacego 360
Władysław Paulin Marceli, syn Jakóba Jozefa 375
Listopad h. MORA.
Wilhelm Olimp, syn Józefa 339
Walenty Joachim Maciéj, s. teg. 340
Lityński h. SAS.
Leon, syn Marcina 341
Loga h. ROGALA.
Antoni Jan (Chrzciciel), syn Ignacego 343
Lubiewski albo Lubiejewski h. TRZASKA.
Andrzej, syn Błażeja 363
Walenty, syn tegoż 364
Stanisław, syn Wojciecha 365
Ludwig. *
Juliusz 28
Lutostański h. ŚLEPOWRON.
Karol, syn Antoniego 366

Ł.

Łabęcki h. KORAB’.
Jan (Kanty), syn Karola 316
Łada h. ŁADA.
Maciej, syn Zygmunta 320
Adam Maciej, syn Macieja 321
Ignacy Maciej, syn Walentego 329
Stanisław, syn tegoż 330
Łapiński h. LUBICZ.
Jan Stanisław, syn Antoniego 322
Wincenty, syn Jana Józefa 328
Jan Paweł, syn Wojciecha 337
Mateusz, syn tegoż 338
Łaski h. KORAB’.
Władysław, syn Józefa 323
Wojciech, syn Grzegorza 344
Ignacy Piotr, syn tegoż 350
Łaszewski h. GRZYMAŁA.
Jan Xawery, syn Jana (Nepomucena) 335
Łaszewski h. SZELIGA.
Julian Kazimierz, syn Józefa 345
Władysław, syn tegoż347
Lucyan, syn Juliana 339
Łazicki h. JASTRZĘBIEC.
Jan (Kanty) Antoni, s. Dominika 351
Łaźniewski h. PRAWDZIC.
Roch Bartłomiéj, syn Kazimierza 315
Łącki z Łęk h. PIŁAWA.
Ignacy, syn Antoniego 336
Łempicki h. JUNOSZA.
Julian Walenty, syn Nikodema Wiktora 326
Eugeniusz Jan, syn Wojciecha 327
Piotr Celestyn, syn tegoż 349
Karol Ludwik Konstanty, syn Ludwika 348
Łojewski h. JASIEŃCZYK.
Franciszek (a Paulo), syn Franciszka352
Ługowski h. LUBICZ.
Marcin, syn Piotra 318
Ludwik, syn Wojciecha 340
Szczepan, syn tegoż 341
Hipolit, syn tegoż 342
Józef, syn Jana 346
Adam, syn Antoniego343
Łukaszewicz h. TRÓJSTRZAŁ.
Bolesław Grzegorz, s. Antoniego 331
Grzegorz Felix, syn tegoż 332
Ludwika Maryanna, córka tegoż 333
Tekla Walentyna, córka tegoż 334
Łuniewski h. ŁUKOCZ.
Edward Wolfgang, s. Grzegorza 319
Franciszek Stanisław Tomasz, syn tegoż 324
Gabryel, syn tegoż 325

M.

Machwitz. *
Marceli Xawery 67
Narcyz Floryan 68
Maciorkowski h. KRZYWDA.
Wawrzyniec, syn Wojciecha 1112
Magnuski h. HABDANK.
Tadeusz Stanisław, syn Józefa Franciszka 1155
Majeranowski h. JELITA.
Henryk Jan, syn Jana 1068
Majewski h. JASTRZĘBIEC.
Leopold, syn Leona 1047
Rajnhold Ludwik Franciszek, syn tegoż 1048
Majewski h. ŁABĘDŹ.
Cyryak Konstanty, s. Antoniego 1111
Majewski h. NAŁĘCZ.
Szczepan Jan (Ewangelista), syn Jana 1122
Majewski h. STARYKOŃ.
Adam August Ignacy, s. Józefa 1010
Karol Henryk, syn tegoż 1011
Ignacy Alexander, s. Antoniego 1076
Seweryn Ludwik Alexy, syn Andrzeja 1086
Szymon Tadeusz Andrzéj Szczepan, syn tegoż 1087
Juliusz Jan Alexander Bonawentura, syn tegoż 1088
Władysław, syn Leonadra 1135
Alexander Wojciech, syn Alexandra 1106
Majewski h. WŁASNOSIŁ.
Henryk, s. Macieja Kazimierza 1049
Makarewicz h. SAMSON.
Józef, syn Jana 1012
Makowski h. JELITA.
Jan Karol, syn Pawła 1035
Franciszek, syn tegoż 1050
Wincenty, syn Józefa 1051
Makowski h. OGOŃCZYK.
Stanisław Anastazy, s. Józefa 1031
Józef, syn Mikołaja 1032
Xawery, syn Felicyana 1089
Ludomił Tomasz, syn Tomasza 1093
Antoni Edmund, syn tegoż 1094
Zdzisław Krzysztof, syn tegoż 1095
Malczewski h. TARNAWA.
Adam Jan, syn Bartłomieja 4 Ces.
Maleszewski albo Maliszewski h. GODZIEMBA.
Piotr Władysław, syn Łukasza 1036
Wiktor, syn tegoż 1037
Józef, syn tegoż 1038
Mateusz, syn Jakóba 1039
Piotr, syn tegoż 1040
Wojciech, syn Joachima 1052
Kazimierz, syn tegoż 1053
Franciszek Grzegorz, s. Tomasza 1041
Jan, syn Jana 1069
Adam Andrzej Stanisław, syn Michała Józefa 1084
Benedykt Felix, syn Jana 1113
Malewski h. ŚLEPOWRON.
Czesław Włodzimierz Stanisław, syn Jana (Kantego) 1077
Aloizy, syn tegoż 1078
Konrad, syn tegoż 1079
Marceli, syn tegoż 1080
Antoni Benedykt, syn tegoż 1083
Antoni Teofil, syn Antoniego 1136
Franciszek (Salezy) Walery, syn tegoż 1137
Malinowski h. ŚLEPOWRON.
Konstantyn, syn Ignacego 1157
Małkowski.
Wojciech Benedykt, syn Jana Kalixta 1033
Jan, syn tegoż 1034
Mamiński.
Adam, syn Jana 1138
Marcinkowski h. GRYF.
Władysław Jakób, syn Kajetana Edwarda 1127
Marczewski h. DĄBROWA.
Ignacy, syn Ignacego 1114
Emilian Andrzej, syn tegoż 1115
Marszewski h. JASTRZĘBIEC.
Antoni Andrzej Józef, syn Andrzeja Xawerego 1073
Leon Piotr, syn tegoż 1074
Maruszewski h. MOHYŁA.
Tymoteusz Antoni, s. Wojciecha 1116
Masłowski h. SAMSON.
Józef, syn Jana 1097
Rajmund Filip, syn Józefa 1139
Edward Julian, syn tegoż 1140
Mazaraki h. NEWLIN.
Leonard Kazimierz Waleryan, syn Karola 1104
Kazimierz Waleryan, syn tegoż 1105
Włodzimierz Konrad, s. Teodora 1129
http://www.mm.pl/~wwmkiewicz/ws/spis_sz ... eks_2.html
Avatar użytkownika
jerzy
Kreator Forum
Kreator Forum
Medale: 2
Twórca indeksów (2)

Dodatek II.Spisu Szlachty Król. Polskiego 2

Postprzez jerzy » 29.12.2008

DODATEK II.
DO SPISU SZLACHTY KRÓLESTWA POLSKIEGO

W roku 1851 wydanym był Spis Szlachty Królestwa Polskiego, z krótką informacyą o dowodach szlachectwa i Dodatkiem I-szym wykazującym osoby, którym po koniec 1850 roku szlachectwo dziedziczne przyznanem zostało.
Obecnie w dalszym ciągu ogłasza się Dodatek II, obejmujący osoby, które mają sobie przyznanem szlachectwo dziedziczne, w ciągu czasu od początku roku 1851, aż po koniec 1853 roku.
Mazowiecki h. DOŁĘGA.
Antoni Wojciech Jan, syn Jana 1098
Mazurkiewicz h. POBÓG.
Franciszek, syn Macieja 1070
Mączewski h. BEM.
Alexander Józef, s. Leonarda 1023
Merecki h. SZELIGA.
Romuald Maciej, syn Pawła 1054
Merlini.
Wincenty Roch, syn Ludwika 1141
Męczkowski h. BIAŁYNIA.
Adam Ignacy, syn Kazimierza 1055
Józef Hieronim, syn tegoż 1056
Mianowski h. PRZEROWA.
Józef Franciszek, s. Bonawentury 1085
Władysław Euzebiusz, syn Władysława Piotra ** 69
Mianowski h. TĘPA-PODKOWA.
Tadeusz Konrad, syn Ignacego 1082
Michalski h. KORCZAK.
Albin Wilhelm Nikodem, syn Ludwika 1107
Melania Aniela Petronela, c. t. 1108
Helena Teodora, córka tegoż 1109
Michałowski h. TRZASKA.
Adam Roman, syn Stanisława 1159
Tadeusz Klemens, syn tegoż 1160
Michniewski albo Michniowski h. TRĄBY.
Franciszek, syn Walentego 1071
Alexander Jan, syn Wojciecha 1099
Miecznikowski h. POBÓG.
Alexander Józef, s. Kazimierza ** 64
Gustaw Józef, s. Konstantego ** 65
Zdzisław, syn tegoż ** 66
Miecznikowski h. PODKOWA.
Aleksander Mikołaj, s. Ignacego 1142
Mieczyński Dunin h. ŁABĘDŹ.
Stanisław, syn Antoniego 1026
Teofil Łukasz, syn tegoż 1027
Franciszek Dyonizy, syn tegoż 1028
Władysław Antoni, syn tegoż 1029
Alexander Mikołaj, syn tegoż 1030
Mierzejewski h. SZELIGA.
Andrzej, syn Franciszka 1013
Władysław Wawrzyniec, syn Stanisława 1042
Ignacy Alexy, syn tegoż 1043
Józef Alexander, syn tegoż 1044
Tacyan Felix Józef, syn Antoniego 1120
Mieszczański h. ŁABĘDŹ.
Władysław Kazimierz, syn Kazimierza Macieja 1143
Maryanna Józefa 1144
Aniela Maryanna, córka tegoż 1145
Anna Konstancya Karolina 1146
Kazimierz Józef, syn tegoż 1147
Antoni, syn tegoż 1148
Kazimiera Józefa Nepomucena, córka tegoż1149
Mieszkowski h. ODROWĄŻ.
Franciszek Teodor, syn Karola 1092
Milewski h. JASTRZĘBIEC.
Jan Adam, syn Stanisława 1024
Milewski h. ŚLEPOWRON.
Bartłomiej, syn Macieja 1014
Paweł Walenty, syn tegoż 1016
Piotr, syn Jana1015
Antoni, syn Wawrzyńca 1057
Antoni, syn Jana 1058
Józef, syn tegoż 1059
Alexander, syn Franciszka 1060
Antoni, syn Piotra 1061
Franciszek Karol, s. Wojciecha 1150
Miłodrowski h. ŚLEPOWRON.
Teofil Piotr, syn Antoniego 1046
Modest Nikodem, syn Antoniego 1096
Miński h. PRUS 3.
Antoni Hieronim, s. Kajetana 1062
Mioduszewski h. OSTOJA.
Maciej, syn Antoniego 1100
Jan, syn tegoż 1101
Wincenty, syn Marcina 1151
Grzegorz, syn Antoniego 1152
Wojciech, syn Ignacego 1161
Wawrzyniec, syn Franciszka 1162
Jan, syn tegoż 1163
Mirewicz h. SZELIGA.
Józef Antoni Adryan, s. Józefa 1165
Miszewski h. LUBICZ.
Franciszek Mieczysław, s. Franciszka Piotra 1130
Mitte h. NAGODY.
Teodor August, syn Karola 1017
Młodecki h. PÓŁKOZIC.
Stefan Wilhelm Alexander, syn Jana 1063
Młodzianowski h. DĄBROWA.
Felix Stanisław, syn Teofila 1117
Marceli, syn tegoż 1118
Młyński h. PRUS 3.
Felix Jan, syn Tadeusza 1132
Władysław, syn Felixa Jana 1133
Adolf, syn tegoż 1156
Moczulski h. GOZDAWA.
Franciszek Ludwik, syn Józefa 1018
Moczulski h. TRZYWDAR.
Ambroży Joachim, syn Jana 1102
Felix, syn tegoż 1103
Julian Mikołaj, syn Piotra 1134
Moczydłowski h. NOWINA.
Andrzej Mikołaj, s. Franciszka 1064
Modl. *
Franciszek Fryderyk Alexander Emil, syn Ernesta 63
Modrzewski h. JELITA.
Walenty, syn Ludwika 1065
Modzelewski h. BOŃCZA.
Leon, syn Józefa 1045
Józef Jan, syn Franciszka 1066
Piotr, syn tegoż 1067
Modzelewski h. SYROKOMLA.
Baltazar, syn Mateusza 1019
Jan, syn Szymona 1020
Wojciech, syn Franciszka 1021
Jan (Kanty), syn Piotra 1153
Morzkowski h. ŚLEPOWRON.
Józef Roman Faustyn, s. Augusta 1131
Mościcki h. ŚLEPOWRON.
Tomasz Dawid, syn Franciszka 1072
Mossakowski h. JASTRZĘBIEC.
Walenty, syn Józefa 1110
Paweł Hilary, syn Pawła 1158
Motylowski h. POMIAN.
Adam, syn Michała 1121
Mroczek h. PRUS 1.
Alexander Symforyusz Jan, syn Jacentego 1164
Mroczkowski h. PRUS 3.
Jan, syn Bartłomieja 1022
Mrozowski h. PRUS 3.
Jan Floryan, syn Józefa 1119
Münkenbeck h. MÜNKENBECK.
Ludwika ze Smorągiewiczów, wdowa po Henryku 1025
Maryanna Wiktorya Pulcherya, córka Henryka 1025
Anna Józefa Małgorzata, c. t.1025
Józefa Marcyanna, córka tegoż 1025
Stanisław Wojciech, syn tegoż 1025
Murawski h. DĄBROWA.
Karol Wincenty, syn Mateusza 1123
Stefan (albo Szczepan) Mateusz, syn tegoż 1124
Konstanty Rafał, syn tegoż 1125
Antoni Leon, syn tegoż 1126
Myśliborski h. JELITA.
Antoni, syn Jakóba 1090
Józef Bonawentura, s. Stanisława 1091
Mystkowski h. JASTRZĘBIEC.
Piotr, syn Andrzeja 1154
Wawrzyniec, syn Piotra 1081
Mystkowski h. PUCHAŁA.
Andrzej, syn Grzegorza 1128
Myszkowski z Mirowa h. JASTRZĘBIEC.
Julian Fryderyk, s. Fryderyka 1075

N.

Nakwaski h. PRUS 2.
Jan Maswet, syn Kajetana 278
Józef Nereusz, syn tegoż 279
Nieborski h. LUBICZ.
Lucyan Walenty, s. Walentego 302
Nieciecki h. PORAJ.
Julian Leon, syn Jana 297
Konstanty Bartłomiej, syn tegoż 298
Stanisław Grzegorz, syn tegoż 299
Niedziałkowski h. RAWICZ.
Adam Czesław, syn Felixa 275
Stanisław Julian, syn Franciszka 288
Niedzieski h. POGOŃ.
Franciszek Józef Samuel, s. Jana 307
Niedźwiecki h. OGOŃCZYK.
Antoni, syn Kazimierza 308
Nielepiec h. PRUS 1.
Jan Stanisław, syn Wincentego 273
Józef Wojciech, syn tegoż 274
Niemętowski h. SULIMA.
Paweł Franciszek, s. Franciszka 300
Niemiera h. GOZDAWA.
Władysław Stanisław, s. Felixa 276
Stanisław Edward, syn tegoż 277
Niemirycz h. KLAMRY.
Józef, syn Antoniego 295
Niemojewski albo Niemojowski z Niemojewa, Wierusz h. WIERUSZOWA.
Stanisław Alexander Zygmunt, syn Edwarda 307
Nienałtowski h. NAŁĘCZ.
Konstanty Michał, syn Leona 280
Alexander Jan, syn tegoż 281
Nieszkowski h. KOŚCIESZA.
Jan (Chrzciciel), s. Wilhelma289
Władysław Ignacy, syn tegoż290
Adam Emil, syn tegoż 291
Zdzisław Emil, syn tegoż 292
Felixa, córka tegoż 293
Bronisław Zbigniew, syn tegoż 294
Niezabitowski Pieniek h. LUBICZ.
Erazm Franciszek Łukasz, syn Leopolda 301
Niwiński h. PAPRZYCA.
Władysław Waleryan, syn Jana 282
Władysław Leonard, s. Wilhelma 283
Noiński h. GRZYMAŁA.
Paweł Piotr, syn Ignacego 296
Nowacki h. NOWACKI. *
Ludomir, s. Fryderyka Kaźmirza 11
Nowakowski h. ŚLEPOWRON.
Urban, syn Wojciecha 285
Nowakowski h. TRZY KSIĘŻYCE.
Franciszek, syn Franciszka 304
Nowicki h. LUBICZ.
Seweryn Leopold, syn Józefa286
Stanisław, syn tegoż 287
Nowosielski h. ŚLEPOWRON.
Lucyan Felix Seweryn, s. Franciszka 303
Nożewski h. RAWICZ.
Mikołaj, syn Franciszka 272
Nurowski h. KOŚCIESZA.
Seweryn Teodor, syn Karola 305

O.

Obidziński h. TOPÓR.
Tomasz Kazimierz, syn Macieja 443
Leon, syn tegoż 444
Fabijan, syn tegoż 445
d’Obyrn h. d’OBYRN.
Leon Wiktor Ludwik, syn Wiktora Salezego 420
Oczechowski h. TOPÓR.
Wojciech, syn Jana 398
Ogiński z Kozielska h. OGINIEC.
Felix Michał Tadeusz Antoni Julian, syn Franciszka (Xawerego) Wincentego Andrzeja Michała
Okniński h. OKNO.
Antoni, syn Grzegorza 395
Andrzéj, syn Hiacynta 419
Adam, syn Jana 432
Okołowicz Krzywiec h. OSTOJA.
Gustaw Ignacy Mikołaj, s. Józefa Kwiryna Tadeusza 451
Olechnowicz h. LELIWA.
Jan (Nepomucen) Franciszek, syn Kazimierza 446
Konstanty Leonard, syn tegoż 447
Justyn Maxymilian, syn tegoż 448
Olszański h. JASTRZĘBIEC.
Rafał Tomasz, syn Antoniego 382
Teofil Alexander Władysław, s. Wilhelma 448
Zdzisław Alexy, syn Stanisława Marcina 426
Zygmunt Jan, syn tegoż 427
Mieczysław Felix, syn tegoż 428
Spirydyon Antoni, syn Jana 433
Olszewski h. KOŚCIESZA.
Paweł Franciszek, s. Mateusza 396
Olszewski h. LIS.
Felix piotr Albin, s. Wincentego 384
Olszewski h. POBÓG.
Jan Stanisław, syn Waleryana 413
Marceli, syn tegoż 414
Karol Ludwik, syn tegoż 415
Walenty, syn Tomasza 416
Kazimierz Józef, syn Dominika 456
Olszewski. *
Józef Tomasz Robert, syn Franciszka 23
Franciszek Kwiryn, syn Jakóba 25
Olsztyński na Olsztynie h. BOŻAWOLA.
Józef, syn Józefa 403
Jan Antoni, syn tegoż 404
Szczepan Jan, syn tegoż 405
Franciszek, syn tegoż 408
Konstanty Grzegorz, syn tegoż 409
Władysław Kazimierz, syn tegoż 411
Ludwika Elżbieta, córka tegoż 406
Weronika Joanna, córka tegoż 407
Emilia Magdalena, córka tegoż 410
Olszyński h. PNIEJNIA.
Adam Józef, s. Stanisława Marka 449
Ołdakowski h. RAWICZ.
Henryk Tomasz, s. Franciszka 423
Stanisław Floryan, s. Antoniego 429
Omeliński albo Omyliński h. ODYNIEC.
Antoni, syn Andrzeja 385
Adolf, syn tegoż 417
Oton Piotr Bazyli, syn tegoż 452
Omęta h. NIESOBIA.
Bronisław Antoni, syn Pawła383
Opacki h. PRUS 3.
Marcin Maxymilian, s. Aloizego 399
Jan Tomasz, syn tegoż 401
Maryanna Anna, córka tegoż 400
Oraczewski h. SZRENIAWA.
Adam Antoni Jan Tomasz, syn Jerzego 421
Orliński. *
Ludwik Władysław Klemens, s. Klemensa 24
Orłowski h. LUBICZ.
Leon Erazm Wojciech, syn Kazimierza 422
Leon Maciej, syn Ignacego 434
Józef Jan, syn tegoż 435
Orłowski. *
Stanisław (Kostka) Leopold Edmund, syn Ludwika26
Orzeszkowski h. KORAB’.
Edward Franciszek, s. Seweryna 441
Orzyłowski h. PRUS 1.
Floryan, syn Ignacego 386
Jan, syn tegoż 387
Tomasz, syn Modesta388
Szczepan, syn tegoż 389
Karol Kacper, syn Jana 390
Władysław, syn tegoż391
Stanisław, syn tegoż 392
Andrzej Józef, syn tegoż 393
Osiński z Nadolnego Ośna h. WĄŻ.
Felix, syn Andrzeja 394
Antoni, syn tegoż 402
Osmólski. *
Karol Bartłomiej, s. Wojciecha 27
Ossowski h. DOŁĘGA.
Kazimierz Jan, s. Jana Sylwestra 442
Ossowski h. PRUS 1.
Wincenty Jan (Nepomucen) Antoni, syn Jana (Nepomucena) 397
Ostaszewski h. OSTOJA.
Leon Józef, syn Ignacego 436
Henryk Alexy, syn tegoż 437
Maryanna Walerya, córka tegoż 438
Konstancya Martyna, córka tegoż 439
Ostromęcki h. POMIAN.
Roman Kazimierz Józef, syn Andrzeja 424
Maryanna z Łochowskich, wdowa po Teofilu 425
Roman Adolf August, s. Teofila 425
Julia Maryanna, córka tegoż 425
Lulia Maryanna, córka tegoż 425
Helena Idalia, córka tegoż 425
Anna Brygida Antonina, c. t. 425
Ostrowski h. KORAB’.
Włodzimierz Michał Felix, syn Konrada 440
Ostrowski Rawita h. RAWICZ.
Stanisław (Kostka) Władysław Kazimierz, s. Jana Antoniego 453
Ostrowski h. ŚLEPOWRON.
Piotr, syn Adama 412
Józef, syn tegoż 454
Oszczepalski h. HABDANK.
Adolf Krzysztof, syn Józefa 430
Franciszek Michał Józef, syn tegoż 455
Otocki h. DOŁĘGA.
Felix Tadeusz, syn Józefa 450

P.

Paciorkowski h. GRYF.
Piotr Szymon, syn Alexandra868
Julian Walenty, syn tegoż 869
Paderewski h. JELITA.
Sebastyan, syn Pawła 914
Palm. *
Julian, syn Jakóba 57
Parys h. PRAWDZIC.
Narcyz, syn Macieja 962
Pasek h. DOLIWA.
Jan Hipolit Kazimierz, syn Ludwika 978
Paszewski h. GODZIEMBA.
Wincenty Franciszek, syn Antoniego 900
Józef Karol Antoni, syn tegoż 901
Paszkowicz h. GROTY.
Adam Mikołaj Jan Tadeusz, syn Alexandra 889
Baltazar Kacper Melchior, syn Edwarda 938
Paszkowski h. ZADORA.
Ludwik Hieronim, syn Michała 919
Patek h. PRAWDZIC.
Józef Ludwik, syn Leona 902
Symeon Tadeusz Józef, s. Józefa 939
Józef Franciszek, syn tegoż 940
Stanisław Franciszek, s. tegoż 979
Patocki h. PRUS 1.
Piotr Paweł, syn Ludwika 934
Andrzej, syn tegoż 935
Pawliszczew h. ORLICZ. *
Mikołaj, syn Jana 61
Pawłowski h. JASTRZĘBIEC.
Lucyan Seweryn, s. Kalixta Jana 908
Pawłowski h. KORWIN.
Władysław, syn Franciszka 891
Szymon Tadeusz, syn tegoż 892
Henryk Benon Marcyan, syn Antoniego 903
Pawłowski h. ŚLEPOWRON.
Klemens Walenty Seweryn, syn Franciszka 936
Tekla Antonina, córka tegoż 941
Pepłowski h. GOZDAWA.
Stanisław Józef, syn Jana ** 55
Perkowski h. PERETYATKOWICZ.
Andrzéj, syn Jakóba 873
Perkowski. PIERZCHAŁA.
Jan, syn Piotra896
Xiądz Mateusz, syn Felixa 904
Piotr, syn Jana872
Tomasz, syn Franciszka 942
Petrulewicz. h. PRUS 3.
Henryk Mieczysław, syn Wincentego 958
Pęski h. RAMULT.
Piotr, s. Michała, wnuk Jakóba 886
Antoni, s. Michała, wnuk Jana 887
Piechowski z Kosbut Skoczek h. LELIWA.
Władysław, syn Jana 959
Stanisław Jan (Nepomucen), syn Karola 977
Piekarski h. ROLA.
Jan (Chrzciciel) Bazyli, s. Franciszka 980
Pieniążek h. ODROWĄŻ.
Tytus Daniel, syn Antoniego Tadeusza 885
Henryk Wiktoryn, s. Wawrzyńca 930
Pieńkowski h. SUCHEKOMNATY.
Ignacy Maciej, syn Bonifacego 870
Andrzej, syn tegoż 871
Franciszek, syn Stanisława 909
Felix, syn Franciszka 929
Franciszek, syn Pawła 981
Franciszek, syn Wojciecha 982
Pietrasiewicz h. LELIWA.
Stanisław, syn Józefa 970
Piędzicki h. TOPACZ.
Juliusz Zdzisław, syn Karola 918
Piętka h. POMIAN.
Piotr Paweł, syn Michała 897
Józef, syn Piotra 915
Tomasz, syn Pawła 943
Kazimierz, syn Józefa 952
Pilitowski h. BRODZIC.
Teofil Albin, syn Piotra 888
Piotrowski h. JUNOSZA.
Leopold, syn Michała920
Tadeusz Stanisław Felix, syn Tadeusza 944
Kazimierz Adam Szymon, s. teg. 945
Adam Benon Adolf, syn tegoż 946
Płocki h. PRAWDZIC.
Hipolit Dawid, syn Adama 972
Władysław, syn tegoż973
Alexander, syn tegoż 974
Płodowski h. LUBICZ.
Gabryel, syn Józefa 953
Kazimierz, syn tegoż 954
Tomasz, syn Jana 955
Alexander, syn Jana (Kantego), 975
Płoński h. PRUS 1.
Szczepan, syn Tomasza 893
Hilary Paweł, syn tegoż 894
Józef, syn Fabijana 937
Pniewski h. JASTRZĘBIEC.
Piotr Wincenty, syn Jana 905
Aloizy Jan Stanisław, s. Piotra 983
Podbielski h. TRZASKA.
Ignacy Maryan, syn Andrzeja 890
Podgórski. *
Karol Stanisław (Kostka) 54
Podgórski h. ODROWĄŻ.
Bolesław Henryk Jan, syn Jana Stefana 916
Podleski h. PORAJ.
Władysław Pantaleon Teodor, s. Józefa 878
Jakób Ignacy Abdon, syn tegoż 879
Antoni Stanisław Walery, syn Tomasza 910
Henryk Tomasza, syn tegoż 911
Podoski h. JUNOSZA.
Pantaleon Ludomir, s. Kazimierza 976
Pogonowski h. OGOŃCZYK.
Jan (Nepomucen) Józef, syn Tadeusza 906
Stanisław Paweł, s. Wojciecha 947
Tomasz Edmund, syn Józefa 948
Kazimierz, syn tegoż 949
Xawery, syn tegoż 950
Józef Tadeusz, syn Antoniego 963
Pogorzelski h. KRZYWDA.
Rajmund Joachim, s. bernarda 931
Józef, syn Krzysztofa 964
Jan, syn Kazimierza 990
Pohl h. POLA.
Edward Aloizy Józef, syn Wacława 907
Pohorecki h. KIERDEJA.
Konstanty, syn Konstantego 932
Polkowski h. JASTRZĘBIEC.
Jan, syn Pawła 874
Pomorski h. ŁADA.
Floryan Wincenty, syn Felixa 986
Józefa Wiktorya, córka tegoż985
Antonina, córka tegoż 984
Popławski h. ŚLEPOWRON.
Józef Nikodem, syn Walentego ** 60
Popławski h. TRZASKA.
Alexander, syn Tomasza 925
Poradowski h. SAS.
Józef (Kalasanty), s. Stanisława 875
Poraziński h. RAWICZ.
Wiktor, syn Wojciecha 961
Porębski h. BOGORYA.
Antoni Wincenty Kajetan, syn Szczepana 921
Porowski h. PORONIA.
Józef Rajmund, syn Kazimierza 912
Piotr Łukasz, syn tegoż 913
Grzegorz Klemens, s. Franciszka 926
Kazimierz Konstanty, syn Franciszka 960
Prądzyński h. GRZYMAŁA.
Stanisław Wincenty, syn Wincentego 880
Władysław, syn tegoż881
Edward Emilian Julian, s. tegoż 882
Wincenty Bolesław, syn tegoż 883
Bolesław Jan, syn tegoż 884
Pręgowski. *
Augustyn 53
Pronaszko. *
Wincenty 58
Stanisław Antoni, s. Wincentego 63
Łukasz Ludomir, syn tegoż 64
Prusinowski h. TOPÓR.
Kacper Henryk, syn Jana 928
Pruski h. PRUS 2.
Kazimierz Fortunat Kajetan, syn Stanisława898
Jan Kazimierz, syn tegoż 899
Przedpełski h. JASTRZĘBIEC.
Stanisław, syn Piotra Justyna Stefana 895
Przedrzymirski Tur h. ŁUK.
Maxymilian, syn Piotra 965
Przesmycki h. PAPRZYCA.
Antoni, syn Wojciecha 922
Przewóski h. PRZEWÓSKI.
Felix Hilary, syn Stanisława 917
Korneliusz Wincenty, syn Felixa Hilarego 957
Przezdziecki h. PRUS 1.
Stefan Aloizy, syn Jana 876
Hilary Paweł, syn Józefa 951
Tomasz, syn Onufrego 956
Przezdziecki Pierzchała h. ROCH 3. **
Alexander Narcyz Karol, syn Konstantego 65. 933
Przybylski. *
Chryzanty 59
Przybylski h. NOWINA.
Antoni, syn Karola 877
Karol Alexander, syn tegoż 927
Przygodzki h. RADWAN.
Eugeniusz Teofil, s. Antoniego 966
Pszczółkowski h. JASTRZĘBIEC.
Jan (Kanty), syn Macieja 987
Seweryn, syn Pawła 988
Mateusz, syn tegoż 989
Ptaszyński h. LELIWA.
Józef Alexander Maciéj, syn Jakóba 923
Ferdynand Erazm, syn tegoż 924
Puciatycki.
Wacław Felicyan, syn Lucyana 968
Jan Lucyan Benedykt, s. tegoż 969
Puszet de Puget h. PUSZET.
Jan Franciszek Xawery, s. Jana Kacpra 971

R.

Racięcki h. POMIAN.
Władysław, syn Ignacego 867
Ignacy, syn tegoż 868
Raczyński h. NAŁĘCZ.
Stanisław Stefan, syn Andrzeja Aloizego 10 Ces.
Henryk Stefan, syn tegoż 11 Ces.
Radecki h. GODZIEMBA.
Kazimierz Zygmunt Stefan Justynian, syn Franciszka 7 ces.
Zygmunt Mikołaj, syn tegoż 8 Ces.
Stefan Józef, syn tegoż 9 ces.
Radgowski h. OSTOJA.
Jan, syn Stanisława 905
Radoliński h. LESZCZYC.
Gustaw Piotr Józef, s. Stanisława 939
Radoński Skarbek h. HABDANK.
Edward Józef Jan narcyz, syn Karola Józefa Ignacego 866
Radwański h. RADWAN.
Antoni, syn Franciszka 851
Radziejowski h. JUNOSZA.
Ignacy Błażej Sylwester, syn Franciszka 897
Radzikowski h. OGOŃCZYK.
Wojciech Stanisław, s. Teodora 891
Jan Paweł, syn Wiktora 914
Edward Adryan, syn Wojciecha 958
Radzimiński h. LUBICZ.
Jan, syn Antoniego 872
Radziszewski h. RADWAN.
Antoni Stanisław, s. Franciszka ** 48
Władysław Sabin, syn tegoż 44
Rajs h. RAES.
Sylwester, syn Franciszka 859
Rakowski h. LUBICZ.
Konstanty Kwiryn, s. Franciszka 853
Leon Mamert Bonifacy, s. Józefa 915
Symeon, syn Bonawentury 940
Roch Felix, syn tegoż 941
Rakowski h. TRZYWDAR.
Konstanty Leon, syn Jana 852
Kalixt Edward, syn Ignacego 856
Ramotowski h. DROGOMIR.
Xawery, syn Piotra 916
Antoni, syn Pawła 942
Rasinowski. *
Tadeusz Łukasz, syn Walentego 47
Raszowski h. GRZYMAŁA.
Roman Wincenty Jan, syn Jana 935
Walery Antoni, syn tegoż 936
Edward Gustaw Adolf, s. tegoż 937
Ratyński h. ŁABĘDŹ.
Franciszek Piotr, s. Kazimierza 860
Jan, syn tegoż 899
Konstanty Wojciech. s. Michała 873
Paweł Polikarp, syn tegoż 874
Piotr, syn tegoż 875
Rawa h. PIŁAWA.
Józef, syn Antoniego 947
Rawski h. PIŁAWA.
Piotr Paweł narcyz, syn Ładysława 888
Józef Longin, syn tegoż 889
Rembiewski h. JASTRZĘBIEC.
Bogumił Jan, syn Antoniego 917
Rodziszewski h. ODROWĄŻ.
Tymoteusz Jan, syn Joachima 892
Roesler h. PACYNA. *
Jan Karol, syn Jana Daniela 41
Marcin Edmund, syn tegoż 42
Daniel Teodor, syn tegoż 43
Rogalski h. ROGALA.
Henryk, syn Karola 881
Leopold Erazm, syn tegoż 882
Władysław Romuald, syn tegoż 883
Rogowski h. JASTRZĘBIEC.
Stanisław, syn Tomasza 898
Roman h. ŚLEPOWRON.
Konstanty, syn Franciszka 900
Józef Karol, syn Antoniego 884
Romanowski z Romanowa h. BOŻAWOLA.
Marcin, syn Józefa 854
Romiszowski h. JELITA.
Tomasz Adam Ambroży, syn Ambrożego 957
Romocki h. PRAWDZIC.
Juliusz Maryan Nepomucen, syn Antoniego 930
Euzebiusz Nepomucen Józef, s. t. 931
Rosochacki h. PRUS 1.
Klemens, syn Hilarego 901
Rostkowski h. DĄBROWA.
Antoni, syn Antoniego 870
Floryan Jan, syn Macieja 876
Rostropowicz h. BOGORYA.
Kazimierz Bolesław, syn Józefa 878
Hanibal Władysław, syn tegoż 877
Roszkowski h. OGOŃCZYK.
Józef Grzegorz, syn Tomasza 857
Michał, syn Marcina 861
Jan Teofil, syn Józefa Grzegorza 865
Mateusz Eustachy, syn Tomasza 879
Adam, syn Ignacego 885
Adam Wawrzyniec, s. Łukasza 886
Paweł, syn Walentego 890
Franciszek, syn Augustyna 893
Adam, syn Kazimierza 894
Nikodem, syn tegoż 895
Sylwester, syn Grzegorza 902
Wiktor, syn Szymona 903
Wincenty, syn Dominika 910
Piotr Paweł, syn Andrzeja 918
Dominik, syn Leona 919
Michał Franciszek, syn Antoniego 920
Onufry Antoni, syn Antoniego 921
Felix Wilhelm, syn tegoż 922
Ignacy, syn Fabijana 928
Seweryn Henryk Adam, syn Wincentego 929
Mikołaj, syn Kazimierza 943
Maurycy Michał Adam, s. Franciszka 948
Antoni, syn Wojciecha 949
Wojciech Marek Grzegorz, syn Tomasza 950
Jan Zacharyasz, s. Franciszka 951
Tomasz Ambroży, syn tegoż 952
Rowicki h. LUBICZ.
Alexander Felix, syn Józefa 913
Rozbicki z Rożbitka h. ROZMIAR.
Maxym Marcin, syn Mikołaja 862
Rozwadowski h. TRĄBY.
Hipolit Ludwik, syn Jana 863
Karolina z Domańskich, wdowa po Gontramie 887
Eligiusz Erazm, syn Gontrama 887
Maryanna Weronika, c. tegoż 887
Rożański h. PORAJ.
Pankracy Władysław, s. Józefa 946
Rożycki h. ROLA.
Ludwik Władysław, syn Jana955
Jan (Nepomucen) Bonifacy, s. t. 956
Rubach h. RUBACH.
Julian Wacław, s. Józefa Błażeja 953
Rudzki h. LELIWA.
Hipolit, syn Stefana Jacka 880
Rudzki Skarbek h. HABDANK.
Józef, syn Michała 938
Rurawski h. DOŁĘGA.
Julian Ignacy, syn Ignacego 906
Józef Emil, syn tegoż 907
Alfred, syn tegoż 908
Ryszard Kamil, syn tegoż 909
Rutkowski h. BOŃCZA.
Konstanty, syn Ignacego 855
August Augustyn, syn Jana 944
Rutkowski h. POBÓG.
Artur Władysław Faustyn Edward, syn Ignacego 912
Rybicki h. POGOŃ.
Waleryan Mikołaj Paweł, syn Tomasza 858
Rychter h. STUMBERG.
Augustyn Jacek, syn Augustyna 925
Józef Franciszek, syn tegoż 926
Klemens Franciszek Konstanty, syn Augustyna Jacka 933
Wincenty Kordian, syn tegoż934
Rydzewski h. SUCHEKOMNATY.
Konstanty, syn Romualda 954
Polikarp Franciszek, s. Ignacego 932
Rylski Ścibor h. OSTOJA.
Stanisław Edward Józef, syn Michała 869
Napoleon Konstanty Onufry, syn Pawła 911
Rymkiewicz h. LUBICZ.
Józef, syn Cypryana 864
Rzepecki. *
Jan Szczepan, syn Walentego 46
Rzeszotarski h. JUNOSZA.
Antoni, syn Stefana Dominika 904
Rzewuski h. KRZYWDA.
Wojciech, syn Jana 896
Alexander Kazimierz, s. Jakóba 923
Julian Konrad, syn tegoż 924
Jan (Nepomucen), syn Pawła 927
Sylwester Paweł Dawid, s. Konstantego 945

S.

Samojłowicz h. SULIMA.
Tytus, syn Teodora 1744
Teodor Józef, syn tegoż 1745
Kazimierz Julian, syn tegoż 1746
Samotycka h. LELIWA.
Kazimierz, syn Józefa 1677
Saniewski h. KOŚCIESZA.
Józef, syn Tomasza 1709
Stanisław, syn Józefa 1762
Sapalski h. SYROKOMLA.
Napoleon Alexander, syn Franciszka 1678
Saski h. SAS.
Adam Juliusz, syn Wiktoryna czyli Wiktora1763
Sawczyński.
Jan (Nepomucen), syn Piotra 1790
Sawicki h. LUBICZ.
Erazm Antoni, syn Alexandra 1768
Sawiński h. DOLIWA.
Antoni, syn Marcina 1679
Sąchocki. *
Maxym Stanisław, s. Stanisława 94
Scipio de Campo h. SCIPION.
Józef Celestyn, syn Józefa 1788
Sędzimir h. OSTOJA.
Józef Maciej, syn Wincentego 1721
Siedlewski h. WĄŻ.
Jan Józef, syn Sebastyana 1680
Siemieński h. LESZCZYC.
Antoni Alexy, syn Józefa 1747
Siemniszko h. ŁABĘDŹ.
Kacper Melchior Baltazar, syn Tadeusza 1760
Franciszek Wawrzyniec, s. t. 1761
Sienkiewicz h. OSZYK.
Maciej, syn Stanisława 1681
Siennicki h. KLAMRY z odmianą. *
Floryan, syn Antoniego 91
Sierakowski h. LUBICZ.
Bolesław, syn Mieczysława 1682
Henryk Józef Marceli, syn Antoniego 1683
Ludomir Józef, syn tegoż 1684
Julian Józef, syn tegoż 1685
Sikorski h. KOPASINA.
Stanisław Rafał, syn Jana 1707
Józef, syn Jakóba 1671
Wincenty, syn Tomasza 1672
Siwiński h. KORCZAK.
Edward Maciej, syn Tomasza 1701
Julian Walenty, syn Józefa 1710
Skalski h. SUCHEKOMNATY.
Kazimierz Mikołaj Józef, syn Walentego 1791
Walentyna Magdalena Filipina, córka tegoż 1792
Skarzyński h. BOŃCZA.
Józef, syn Antoniego 1698
Skawiński h. RAWICZ.
Kajetan Apolinary Jakób, syn Tomasza 1714
Skibicki h. ROLA.
Jan Wincenty Władysław, syn Franciszka 13 ces.
Skłodowski h. DOŁĘGA.
Jan Felix, syn Ignacego 1789
Skołdycki h. LUBICZ.
Erazm Karol, syn Szymona 1737
Skomorowski h. NAŁĘCZ.
Józef Leon, syn Józefa 1676
Skrętowski h. GIERALT.
Józef Michał Franciszek, syn Marcina 1722
Skrzyński h. ZAREMBA.
Teofil Wojciech, syn Cypryana 1697
Skup’ h. BELINA.
Julian, syn Felixa 1769
Antoni, syn Wincentego 1770
Roch, syn tegoż 1771
Marcin, syn tegoż 1772
Skupiewski h. BELINA.
Józef, syn Adama 1751
Alexander Walenty, s. Józefa1793
Jan Aloizy, syn tegoż 1794
Ślaski h. GRZYMAŁA.
Wiktor Alexander Izydor, syn Kazimierza 1773
Ślepowroński h. ŚLEPOWRON.
Jan, syn Mikołaja 1748
Tomasz, syn tegoż 1749
Wiktor, syn tegoż 1750
Sławianowski h. JELITA.
Jan (Chrzciciel), syn Antoniego 1752
Sławiński h. LELIWA.
Władysław Felix, syn Józefa Joachima 1702
Sługocki h. JASTRZĘBIEC.
Karol Leonard, syn Kacpra 1795
Śmiarowski h. RAWICZ.
Juliusz Michał, syn Mateusza 1718
Stanisław, syn Franciszka 1787
Smoleński h. ZAGŁOBA.
Antoni Medard, s. Stanisława 1669
Jan Franciszek, syn Teofila 1673
Józef, syn Mateusza 1686
Klemens Sylwester, s. Szymona 1687
Teofil Konstanty Stanisław, syn Tomasza 1723
Snarski h. MURDELIO.
Teofil, syn Andrzeja 1766
Śniegocki h. ZAGŁOBA.
Konstanty, syn Józefa1719
Sobocki h. NAŁĘCZ.
Jan, syn Antoniego 1664
Sobolewski h. ŚLEPOWRON.
Władysław Leon, s. Antoniego 1703
Ludwik Henryk, syn Michała Józefa 1706
Maciej Kazimierz, s. Wojciecha 1796
Sokolnicki h. JASTRZĘBIEC.
Franciszek Szymon, s. Antoniego 1774
Sokołowski h. POMIAN.
Roch Józef, syn Walentego 1764
Sokołowski h. ŚLEPOWRON.
Karol Mateusz, syn Wincentego 1688
Xawery, syn Kazimierza 1689
Hieronim Michał, syn Józefa 1690
Kazimierz, syn tegoż 1691
Ludwik, s. Hieronima Michała 1765
Solikowski h. BOŃCZA.
Leon Tomasz, syn Ignacego 1753
Spiesbach.
Karol Leopold, s. Krystyana 1724
de Spiner h. LELIWA.
Ludwik Edward, syn Ludwika 1699
Srzednicki h. POMIAN.
Władysław Artur Wincenty Tomasz, syn Wincentego 1725
Natalia Arandyna Anna, c. t. 1754
Stanisław Tadeusz Zygmunt, syn tegoż 1755
Staniszewski h. POBÓG.
Bolesław Adalbert, syn Alexandra Macieja 1812
Stano h. GOZDAWA.
Kalixt, syn Ignacego ** 92
Stawiński h. DOŁĘGA.
Władysław Antoni, syn Franciszka 1775
Wiktor Karol, syn tegoż 1776
Jan (Kanty) Joachim, s. tegoż 1777
Steinkeller. *
Piotr 99
Alfred Piotr Władysław, s. Piotra 100
Piotr Alexander, syn tegoż 101
Stojowski Jordan h. TRĄBY.
Alfred Benedykt, syn Hipolita 1742
Bolesław, syn tegoż 1743
Stokowski h. JELITA.
Józef, syn Bartłomieja 1692
Tomasz, syn tegoż 1693
Stpiczyński.
Antoni Norbert, syn Karola 1797
Straszewicz h. ODROWĄŻ.
karol Antoni, syn Alexandra Józefa 1767
Strawiński h. SULIMA.
Bolesław Felix, syn Antoniego 1668
Franciszek Wincenty Lucyan, syn tegoż 1741
Strus h. KORCZAK.
Teofil, syn Waleryana 1798
Felix, syn tegoż 1700
de Struve h. STRUVE. **
Jerzy Henryk Krzysztof Franciszek, syn Jana Gustawa 95
Amand Edward Wojciech, syn Jerzego 97. 1675
Gustaw Antoni Karol Eugeniusz, syn tegoż 96
Strużyński h. JASTRZĘBIEC.
Leonard, syn Józefa 1726
Strzałkowski h. OSTOJA.
Romuald Franciszek, s. Kacpra 1778
Strzegowski. *
Jan Karol 86
Strzemiński h. STRZEMIĘ.
Ludwik, syn Jacentego 1800
Stypiński h. PRUS 2.
Roman Piotr, syn Romana 1780
Stypułkowski h. LUBICZ.
Paweł, syn Jakóba 1714
Stypułkowski h. ROLA.
Józef, syn Józefa 1700
Suchecki h. PORAJ.
Wiktor Wacław Jan, syn Konstantego 1727
Sulkowski h. BIAŁYNIA.
Jan, syn Józefa 1738
Sumiński. *
Leopold 88
Surzycki h. GIERALT.
Ignacy Wiktor, syn Józefa 1712
Julian Leon, syn tegoż 1779
Sutkowski h. POBÓG.
Józef Aloizy Jan, s. Wincentego 1809
Świerczewski h. ŁODZIA.
Erazm Jan (Nepomucen), syn Pawła 1728
Teofil Ignacy, syn tegoż 1729
Józef Konstanty, syn tegoż 1730
Jan Ignacy, syn tegoż 1731
Świerczewski h. GRABIE.
Maciej, syn Felixa 1783
Świeszewski. *
Alexander 87
Święcicki z Krępy i Święcicy h. JASTRZĘBIEC.
Ludwik Dominik Józef, syn Stanisława 1720
Święszkowski ze Święszków h. SYROKOMLA.
Mikołaj, syn Franciszka 1665
Stanisław, syn tegoż 1756
Świętochowski h. DOŁĘGA.
Ignacy, syn Antoniego 1757
Szabłowski h. BOŃCZA.
Daniel Józef Alexander Piotr, syn Franciszka 1660
Wojciech, syn Stanisława 1694
Szalawski h. JASTRZĘBIEC.
Jan Stanisław, syn Antoniego 1661
Władysław Krzysztof, s. tegoż 1662
Seweryn, syn tegoż 1663
Szaniawski h. JUNOSZA.
Jan, syn Kazimierza 1717
Józef Franciszek, s. Wincentego 1811
Szańkowski h. KRZYWDA.
Walenty, syn Szymona 1695
Szawłowski. *
Felix 89
Szczepkowski h. JASTRZĘBIEC.
Edward, syn Bartłomieja 1801
Szczerbiński h. SZCZERBIEC. *
Władysław Jakób Józef Karol, syn Józefa 93
Szczęsnowicz h. POBÓG.
Kazimierz Mieczysław, s. Jana 1666
Władysław Jan, syn tegoż 1667
Szczucki h. ŚLEPOWRON.
Stanisław Konstanty, s. Kajetana 1802
Józef, syn tegoż 1803
Szczuka h. GRABIE.
Leopold, syn Józefa 1786
Rajmund Jan (Kanty), syn Rajmunda 1804
Szeligowski h. SZELIGA.
Stanisław, syn Pawła 1784
Szorc h. MORA.
Jan, syn Antoniego Jakóba 1715
Kazimierz Fryderyk, syn tegoż 1716
Szostkiewicz h. WAXMAN.
Stanisław Felicyan, syn Sebastyana 1704
Szpakowski z Mistyaczyc h. LUBICZ.
Jan, syn Adama 14 Ces.
Sztemborski h. STEMBERG.
Teofil, syn Józefa 1705
Szteyner h. JEZIERZA.
Felix Józef, syn Antoniego 1739
Szturm.
Adolf Edward, syn Adolfa 1696
Szumski h. JASTRZĘBIEC.
Xawery, syn Tomasza 1781
Szwejcer h. ZADORA.
Bronisław Michał Hieronim, syn Wincentego 1732
Michał teofil Adam, syn tegoż 1733
Szwejkowski h. TRZASKA.
Tomasz, syn Franciszka 1674
Józef Jakób, syn Samuela 1805
Franciszek Samuel, syn tegoż 1806
Szyłański h. TOPÓR.
Jan, syn Mustafy 1735
Adam, syn tegoż 1736
Szymborski h. ŚLEPOWRON.
Alexander, syn Józefa 1708
Szymanowski h. ŚLEPOWRON.
Szymon Tadeusz, syn Szymona 1807
Franciszek, syn tegoż 1808
Szymański h. ŚLEPOWRON.
Henryk August, syn Bogumiła 1734
Wilhelm, syn tegoż 1782
Marceli Adam, syn Alexandra 1758
Klemens, syn tegoż 1759
Szymoński h. LUBICZ.
Daniel, syn Rocha 1713
Józef Eustachy Gustaw, syn Ignacego 1740
Szyszkowski h. OSTOJA.
Józef Jan (Nepomucen) Teodor, syn Teofila1810

T.

Tabiszewski h. BOŃCZA.
Kazimierz Jan, syn Kazimierza 455
Antoni Leonard, syn tegoż 456
Taczanowski h. JASTRZĘBIEC.
Franciszek Andrzej Grzegorz, s. Kazimierza ** 16
Tafiłowski h. HABDANK.
Wiktor, syn Franciszka 482
Tański h. NAŁĘCZ.
Franciszek Juliusz, syn Michała 449
Tarczewski h. TARNAWA.
Wojciech Modest, syn Marcina 466
Targowski h. ROGALA.
Antoni Stanisław, syn Józefa 450
Józef Felix Stanisław, s. tegoż 477
Tarkowski h. KLAMRY.
Piotr Alexander, s. Stanisława 467
Xawery, syn tegoż 468
Tomasz, syn Piotra 473
Jakób, syn tegoż 474
Thugutt h. PELIKAN.
Kazimierz Jan Stanisław, syn Karola Henryka 446
Stanisław Antoni, syn tegoż 448
Toczyłowski h. HABDANK.
Franciszek Jan, syn Stanisława 470
Todleben.
Helena, córka Leopolda Augusta 451
Alexander Felix, syn tegoż 452
Jan Henryk, syn tegoż 453
Józef Stanisław, syn tegoż 454
Tokarski h. LEWALT.
Ignacy, syn Piotra 457
Tokarski h. RYŚ.
Godysław Józef, s. Franciszka 483
Tomczycki h. JASTRZĘBIEC.
Jan Damazy, syn Teodora 471
Trębicki h. ŚLEPOWRON.
Stanisław Antoni Michał, s. Kazimierza Stanisława464
Tropiański h. LUBICZ.
Konstanty Mikołaj Bartłomiej, syn Józefata 443
Truskolaski h. ŚLEPOWRON.
Dyonizy Wojciech, s. Bernarda 460
Franciszek Teodor, s. Alexandra 479
Stanisław, syn Wojciecha 484
Truszkowski h. DROGOSŁAW.
Marcin, syn Mateusza 441
Hipolit Józef, syn Jana 485
Truszkowski h. TRZASKA.
Bronisław Kazimierz, syn Józefa Kazimierza 465
Trzaska h. TRZASKA.
Wojciech, syn Jana 486
Trzciński h. POBÓG.
Bartłomiej, syn Szymona 475
Sabin, syn Teodora 476
Konstanty Jan, syn Antoniego 478
Trzciński h. RAWICZ.
Wojciech Witalis, syn Andrzeja 444
Jan Ludwik, syn tegoż 445
Tadeusz Szymon Wincenty, syn Jakóba 461
Trzebiński h. SRZENIAWA.
Jan, syn Wojciecha 469
Turno h. BOŃCZA.
Stanisław Henryk Maryan, syn Stanisława 447
Turowski h. KOLUMNA.
Anzlem Teodor Wojciech, syn Jakóba 480
Maryan Jan (Nepomucen), s. teg. 481
Turski h. DOŁĘGA.
Marceli Antoni Józef, s. Jakóba 442
Jakób, syn Tomasza 458
Turski h. ROGALA.
Wacław Wojciech, s. Wojciecha 472
Tuszyński h. NAŁĘCZ.
Franciszek Michał, s. Antoniego 462
Konstanty, syn tegoż 463
Tykel h. CHOLEWIEC. *
Alexander Jan Bogumił, syn Benedykta 14
Stanisław Gwidon, syn tegoż 15
Tyszka h. TRZASKA.
Antoni, syn Łukasza 459

U.

Ulatowski h. JASTRZĘBIEC.
Stanisław Maciej, syn Grzegorza 101
Urbanowicz h. ŁABĘDŹ.
Felicyan Norbert, s. Antoniego 100
Urbanowski h. PRUS.
Józef Franciszek, s. Antoniego 102

W.

Walderowicz h. LESZCZYC.
Stanisław (Kostka) felix, syn Władysława 854
Walewski h. KOLUMNA.
Józef, syn Władysława Pawła 895
Franciszek (Xawery) Józef Nepomucen Władysław Zdzisław, syn tegoż 906
Walknowski Wierusz h. WIERUSZOWA.
Wiktor Michał, syn Wiktora 972
Warzycki h. TRĄBY.
Alexy Wincenty (a Paulo), syn Adama 844
Wasielkowski albo Wasilkowski h. KORCZAK.
Ludwik Izajasz, syn Jana 841
Stanisław Karol, syn tegoż 846
Ignacy Aloizy Erazm, syn tegoż 950
Wasilewski h. ROGALA.
Józef Donat Erazm, s. Franciszka 949
Wasiłowski h. DRZEWICA.
Józef Ludwik, syn Stanisława 951
Wasiłowski h. KORWIN.
Antoni Jacek, syn Wojciecha 921
Ważynski h. HABDANK.
Stanisław (Kostka), syn Jakóba 922
Franciszek Wincenty, s. Ignacego 923
Wądołowski. *
Felix Leonard 41
Wądołowski h. LUBICZ.
Kazimierz, syn Józefa 897
Franciszek, syn tegoż 898
Wiktor, syn tegoż 899
Bernard Piotr, syn Wojciecha 940
Jan, syn tegoż 941
Wojciech, syn Wilhelma 945
Maciej Adam, syn Stanisława 967
Wąsowicz Dunin h. ŁABĘDŹ.
Franciszek, syn Felixa 855
Gerwazy, Protazy, syn Piotra 924
Wąssowski h. NAŁĘCZ.
Eugenii Sylwester, s. Ignacego 942
Weychert h. WEJCHER.
Henryk, syn Karola 856
Maxymilian Jan, syn tegoż 914
Węgliński h. SRZENIAWA.
Władysław Teofil, syn Andrzeja 961
Węgrzynowicz h. RAWICZ.
Tadeusz Jan, syn Jakóba 847
Wieliczko h. SYROKOMLA.
Albin Franciszek, syn Wiktora 880
Henryk Jan, syn Ignacego 907
Wielobycki h. HABDANK.
Antoni Stanisław Kazimierz, syn Franciszka 925
Stanisław Dominik Franciszek, syn tegoż 926
Józef, syn tegoż 927
Kazimierz Antoni Andrzej, s. t. 928
Wielogorski h. GRZYMAŁA.
Kajetan Jan, syn Antoniego 908
Wielopolski Margrabia Myszkowski h. STARYKOŃ.
Zygmunt Andrzej, s. Alexandra 919
Wierciński h. ŚLEPOWRON.
Felix, syn Piotra 952
Ignacy Wojciech Anzelm, syn Teofila Ambrożego 963
Wierzbicki h. GRYF.
Kazimierz Antoni, s. Franciszka 857
Wierzchowski h. KORCZAK.
Jan Konstanty, syn Franciszka 858
Franciszek, syn Leona 953
Paweł, syn tegoż 954
Andrzej, syn tegoż 955
Antoni, syn tegoż 956
Maciej, syn Karola 957
Piotr, syn tegoż 958
Wierzejski h. JELITA.
Władysław Franciszek, s. Jana 881
Franciszek Konstanty, s.tegoż 882
Tomasz, syn tegoż 883
Leon Alexander, syn tegoż 884
Paweł, syn Jana Stanisława 929
de Wik h. WIK.
Henryk Jan Fryderyk August, syn Jana 964
Konstantyn Alexander Teodor, syn tegoż 965
Wilkoszewski h. JELITA.
Ignacy, syn Felixa 930
Wilski h. PÓŁKOZIC.
Wiktor, syn Stanisława 900
Winnicki. *
Kryspin, syn Damazego 43
Wiśniewski h. PRUS 1.
Andrzej, syn Bartłomieja 901
Ksawery, syn tegoż 902
Wittan h. WITTAN.
Andrzej Erazm Antoni, syn Wojciecha 931
Witkowski h. NOWINA.
Antoni, syn Kajetana 848
Felix, syn tegoż 849
Witwicki Pilik h. SAS.
Roch, syn Jana 859
Włocki z Wielkich Włok h. GROTY.
Stanisław (Kostka) Grzegorz Edward, syn Franciszka 853
Włodek h. PRAWDZIC.
Karol Leonard, syn Michała 896
Włodek h. SULIMA.
Piotr Paweł, s. Jana (Nepomucena) 912
Włostowski h. CIOŁEK.
Macieja, syn Grzegorza 885
Damazy, syn Józefa 886
Wnorowski h. KOŚCIESZA.
Szczęsny, syn Michała 915
Paweł, syn Marcina 860
Wodziński h. JASTRZĘBIEC.
Włodzimierz Andrzej, syn Józefa 861
Bronisław Józef, syn tegoż 862
Wodzyński. *
Alexander 40
Wojcicki h. RAWICZ.
Ignacy Jacek, syn Sylwestra 916
Zygmunt Józef Jan, s. Kazimierza 943
Wojciechowski h. JELITA.
Władysław Jan Antoni, s. Wincentego 920
Władysław Bonawentura Maciej, syn Kazimierza 944
Henryk Konstanty, s. Anastazego 970
Wojewódzki h. HABDANK
Benedykt Teodozyusz, syn Marcina 19 Ces.
Alexander Romuald Marcin, syn Benedykta20 Ces.
Justyn Karol, syn tegoż 21 Ces.
Emilian Stefan, syn tegoż 22 Ces.
Anatoliusz Julian Józef, s. t. 23 Ces.
Lucya Maryanna, córka teg. 24 Ces.
Wojno h. TRĄBY.
Tomasz, syn Klemensa 835
Walenty, syn tegoż 836
Józef Grzegorz, syn Stanisława 845
Barnaba, syn Hiacynta 863
Alexander Wojciech Stanisław, syn Barnaby 917
Adolf Waleryan, s. Wojciecha 971
Konstanty, syn Marka 962
Wojsław h. JUNOSZA.
Karol Rafał, syn Jana 888
Wojsz h. PIŁAWA.
Jan Paweł, syn Walentego 959
Wojtasiewicz h. KARA czyli OBRONA.
Jan, syn Marcina 903
Wojtkowski h. LUBICZ.
Konstanty, syn Józefa842
Wolicki h. NABRAM.
Władysław Teodor, syn Jana 864
Bolesław, syn tegoż 865
Alexander Zygmunt Emanuel, syn tegoż 866
Woliński h. GRABIE.
Seweryn, syn Bonifacego 889
Wolski h. JELITA.
Bogumił, syn Jana 909
Jan Paweł, syn tegoż 910
Wolski h. JASTRZĘBIEC.
Jan, syn Józefa 960
Wolski h. LUBICZ.
Ignacy, syn Marcina 837
Wolski h. RAWICZ.
Fabijan Sebastyan, syn Mikołaja 911
Alexander Roman, syn Fabijana Sebastyana913
Ignacy Stanisław, syn tegoż 948
Wołowski z Wołowy h. PRUS 2.
Karol Józef Jan, s. Walentego 852
Wołuński h. LUBICZ.
Jan Bonifacy Antoni, s. Tadeusza 932
Worytko h. SAS.
Leon Jan, syn Marcina 867
Juliusz Jerzy, syn tegoż 868
Woyde h. DOBRORAD. *
Karol August Fryderyk, s. Maurycego 42
Woźniakowski h. PRAWDZIC.
Leon Walenty, syn Jakóba 904
Edward, syn Dawida 939
Woźnicki-Szrejber h. CIOŁEK.
Michał Karol, syn przysposobiony Michała Hieronima Antoniego Woźnickiego 946
Jan Michał, syn Michała Karola 947
Wróblewski h. LUBICZ.
Józef, syn Dominika 838
Franciszek, syn tegoż 843
Wróblewski h. ŚLEPOWRON.
Julian Kazimierz Teofil Dobrosław, syn Korneliusza 850
Rafał, syn Antoniego 933
Wronikowski h. BROCHWICZ.
Mikołaj Józef, syn Mikołaja 869
Wroński h. KOŚCIESZA.
Wiktorya Ewa Julia, córka Wincentego 890
Zofia Klara Teofila, córka tegoż 891
Wrześniowski h. INES.
Fabian Adam Józef, s. Fabiana 892
Alf Korneli Anastazy, syn tegoż 893
Edwin Marceli Jerzy, syn tegoż 894
August Oktawian, s. Wincentego 905
Wykowski h. JASTRZĘBIEC.
August Szymon, syn Jana 839
Edward Adam, syn Jakóba Joachima934
Leopold Kazimierz Paweł, s. t. 935
Wyrębowski h. JUNOSZA.
Józef Ludwik, syn Edwarda Teodora966
Wyrzykowski h. ŚLEPOWRON.
Grzegorz, syn Stanisława 870
Paweł, syn tegoż 871
Piotr Paweł, syn Bartłomieja 872
Klemens Franciszek Grzegorz, syn Grzegorza 873
Edmund Marcin, syn tegoż 874
Daniel Ludwik, syn Szymona 969
Konstanty Symplicyusz, s. Franciszka 968
Wysocki h. OGOŃCZYK.
Władysław Stefan Wiktor, syn Marcina 875
Maryanna Salomea, córka tegoż 876
Julia Eleonora, córka tegoż 877
Wysokiński h. SZELIGA.
Franciszek Wincenty, syn Sylwestra 878
Jan, syn tegoż 879
Michał, syn Macieja 887
Michał Kazimierz, s. Kazimierza 936
Franciszek, syn tegoż 937
Tomasz, syn tegoż 938
Wyszkowski h. ŚLEPOWRON.
Juliusz Cezaryusz, s. Hiacynta 918
Wyszomirski h. RAWICZ.
Jan, syn Stanisława 840
Wojciech, syn Wawrzyńca 851

Z.

Zabielski h. TRZASKA.
Wacław Hieronim, syn Hieronima 912
Antoni Hieronim Dyonizy, s. t. 913
Zabłocki h. ŁADA.
Hippolit, syn Cypryana 929
Jan Henryk Władysław, syn Ignacego 955
Zaborowski h. GRZYMAŁA.
Alexander Szymon, syn Józefa 903
Romuald Józef 904
Zabrodzki h. OGOŃCZYK.
Stefan Wojciech, syn Wojciecha 959
Zachorski h. LUBICZ.
Jakób Joachim, syn Walentego 944
Zagórski. *
Leopold Stefan Kajetan, syn Kajetana 38
Józef Benedykt Kajetan, syn Leopolda 39
Zagrobski. *
Józef 36
Zagrodzki h. SYROKOMLA.
Antoni Onufry Bazyli, syn Wincentego 925
Jan Klemens, syn Franciszka 931
Józef Benedykt Wincenty, syn Wincentego 945
Zagrzewski h. LUBICZ.
Eustachy, syn Jana 914
Zajączkowski h. DRZEWICA.
Wincenty Jan, syn Wincentego 915
Alexander Dominik, syn tegoż 916
Zajączkowski h. PRUS 1.
Zygmunt Leonard, syn Michała 938
Zygmunt Maurycy Emilian, syn Zygmunta Leonarda 980
Zajkowski h. PRUS 1.
Wojciech, syn Bartłomieja 905
Zakrzewski h. BOGORYA.
Alexander Anatoli Tadeusz, syn Felicyana 995
Zakrzewski h. KOŚCIESZA.
Stefan, syn Ludwika 982
Jan, syn Stanisława 998
Szczepan, syn tegoż 999
Zaleski h. JELITA.
Marcin Leonard, syn Kacpra 946
Zaleski h. LUBICZ.
Karol, syn Jana 930
Maxymilian Joachim, syn Stanisława 932
Rajmund, syn Jakóba 1000
Eustachy Mateusz, syn Romualda 1008
Zaleski h. ŁADA.
Zygmunt Paweł, syn Felixa 924
Zaleski h. ŚLEPOWRON.
Tomasz, syn Ignacego 933
Zaliwski h. JUNOSZA.
Kazimierz Paweł Józef, s. Jana 979
Załuski h. KOŚCIESZA.
Dominik Józef, syn Adama 960
Zambrzycki h. KOŚCIESZA.
Kazimierz, syn Tomasza 892
Piotr Paweł, syn tegoż 893
Wojciech, syn tegoż 917
Wincenty, syn Antoniego 918
Antoni, syn Macieja 919
Marceli na Zambrzycach, s. Jana 994
Zamojski h. JELITA.
Hrabia Tomasz Karol Adam Jan Franciszek Ludwik, syn Konstantego 958
Zamojski h. PORAJ.
Piotr Paweł, syn Damazego 961
Zaniewski h. LUBICZ.
Józef Edward, syn Michała 981
Zaniewski h. ROCH II.
Józef, syn Jana 901
Zaorski h. LUBICZ.
Augustyn Jan, syn Michała 920
Bolesław Damian, syn Ludwika 947
Michał Leopold Ludwik, s. teg. 948
Julian, syn tegoż 962
Zaremba h. ZAREMBA.
Jan Błażej, syn Antoniego 910
Roch, syn Joachima 934
Wojciech, syn tegoż 935
Jan, syn tegoż 936
Walenty, syn Felixa 949
Tomasz, syn Andrzeja 970
Rudolf Tomasz, syn Rudolfa 997
Zawadzki h. JASTRZĘBIEC.
Stanisław (Kostka), s. Dominika 928
Zawadzki h. ROGALA.
Antoni Norbert, syn Onufrego 957
Zawistowski h. JASTRZĘBIEC.
Damazy, syn Mikołaja 921
Kazimierz, syn Ignacego 971
Paweł, syn Mikołaja 972
Zawisza Czarny h. PRZEROWA.
Kazimierz Roman Julian, s. Franciszka 1001
Zawisza h. SAS.
Leopold Hippolit, syn Józefa 950
Zdrodowski h. OKSZA.
Maciej, syn Wojciecha 894
Zdziarski h. GOZDAWA.
Felix, syn Jana 926
Zdzienicki h. POMIAN.
Stanisław Władysław, syn Jana 911
Zdunowski h. JASTRZĘBIEC.
Maryan, syn Józefa 984
Zdzitowiecki h. ZDZITOWIECKI.
Kazimierz henryk, s. Apolinarego 978
Zembrzuski h. DOLIWA.
Filip Marceli, syn Józefa 896
Kazimierz Alexander, s. Jakóba 937
Michał Bruno, syn Stanisława 942
Zeydler h. KORZBOK.
Wincenty, syn Jerzego 983
Zgórski h. ŁODZIA.
Antoni Gabryel Felix, s. Antoniego 954
Zieliński h. CIOŁEK.
Kazimierz Albin Ksawery, syn Marcina 939
Józef Antoni, syn tegoż 940
Antoni Mikołaj Alexander, s. t. 941
Józef Stanisław, syn Wincentego 966
Felix Kazimierz, syn tegoż 967
Konstanty Ignacy, syn tegoż 968
Julian Ignacy Wincenty, s. tegoż 969
Zieliński h. ŚWINKA.
Stefan Piotr, syn Piotra 927
Ziembiński. *
Adam 37
Ziemborowski h. SZASZOR.
Apolinary Bonawentura, syn Mikołaja 956
Ziołkowski h. KORCZAK.
Wincenty Ignacy, syn Wojciecha 993
Zmigrodzki h. SRZENIAWA.
Felix Aloizy, syn Jakóba 973
Znamierowski.
Romuald Apoloniusz, syn Piotra 897
Zubrzycki h. WIENIAWA.
Konstanty Alexander, syn Stanisława 899
Józef Grzegorz, syn Michała 1002
Edward Lucyan, syn tegoż 1003
Zwierkowski h. BEŁTY.
Kamill Józef Michał, s. Tomasza 976
Tadeusz szymon Jan Jozef, s. t. 977
Zwoliński h. ŁADA.
Franciszek Wincenty, s. Jakóba 985
Antoni, syn tegoż 986
Eligiusz Andrzej, syn tegoż 987

Ż.

Żaba h. KOŚCIESZA.
Alexander Konstanty, syn Dominika988
Konstanty Antoni, syn tegoż 989
Mikołaj Stanisław Teofil, s. t. 990
Żabicki h. PRAWDZIC.
Jan, syn Bazylego 1004
Żabicki h. NAŁĘCZ.
Cypryan Rajmund, s. Franciszka 922
Żarkowski h. JELITA.
Andrzej Hieronim Samuel, syn Antoniego 906
Żbikowski h. GRZYMAŁA.
Alexander, syn Kacpra 1005
Żdżarski h. GOZDAWA.
Antoni Anastazy Mikołaj, syn Felixa 992
Żebracki.
Ludwik, syn Alexandra 895
Żelkowski h. DĄBROWA.
Karol Eustachy, syn Dominika 963
Żerański h. POBÓG.
Antoni, syn Dominika 991
Żmijewski h. ŚLEPOWRON.
Karol Adam, syn Michała 951
Michał, syn tegoż 952
Żochowski h. BRODZIC.
Władysław Bazyli, syn Józefa 923
Felix, syn Wawrzyńca 1006
Żółtowski h. OGOŃCZYK.
Antoni Erazm Jan, s. Walentego 898
Żuchowski h. ŁABĘDŹ.
Józef, syn Piotra 902
Żukowski h. JASTRZĘBIEC.
Roman Alexander, syn Alexandra Józefa 907
Antoni Alexander, syn tegoż 908
Marceli Marek, syn Leona 965
Seweryn Ignacy z Żukowa, syn Stanisława 996
Żukowski h. JUNOSZA.
Julian, syn Franciszka 964
Żukowska h. PRUS III.
Edward, syn Michała 943
Agnieszka Marcyanna, c. Józefa 900
Żydowo h. LUBICZ.
Adam, syn Andrzeja 974
Jan (Nepomucen), syn tegoż 975
Józef, syn tegoż 1007
http://www.mm.pl/~wwmkiewicz/ws/spis_sz ... eks_2.html
Avatar użytkownika
jerzy
Kreator Forum
Kreator Forum
Medale: 2
Twórca indeksów (2)

Re: Spis Szlachty Król. Polskiego 1851 R. ( D )

Postprzez mona3900 » 07.02.2009

Panie Jerzy ja mam dokument z 1832 roku o szlachectwie i Herbie Ogonczyk jak to mozna sprawdzic jakie jest powiazanie rodzinne moj adres e-majla <<niedozwolony adres mailowy - użyj PW>>.pl prosze o odpowiedz bo pan w wykazach wypisał nazwisko Dzięciołowski ale niewiem jak połaczyć z moim pradziadkiemWładysławem Dzięciołowskim nieznam imion jego rodziców ani rodzenstwa mieszkał on w latach 1912 napewno w Kupinie był leśniczym i miał majątek puzniejszych latachw Korcu na wołyniu .wiem ze za niektóre wyciagi trzeba płacic ale skoro pan dał taki post do ogłoszenia moze bedzie pan mi mógl pomuc nie odpłatnie pozdrawiam Monika
mona3900
Veni vidi i znikli
Veni vidi i znikli

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zbiory nazwisk, listy osób