6594. WP- Oficerowie Rezerwy 1934 r.

Listy zawierające wiele nazwisk, odnoszące się do wydarzeń, pozycji, funkcji, wojsk itp.
UWAGA: Listy osób pochowanych na cmentarzu, albo listy mieszkańców umieszczać w dziale Miejsca. W tym dziale tylko listy osób, niezwiązane z konkretnym miejscem.

WP- Oficerowie Rezerwy 1934 r. (12)

Postprzez jerzy » 01.02.2010

LISTA STARSZEŃSTWA OFICERÓW REZERWY PIECHOTY — PPOR.
978. Brolik Leon Jan (5. 4. 1897)
979. Brzeski Ignacy (29. 5. 1901)
980. Chorbkowski Bogusław (16. 1. 1902)
981. Churas Józef (6. 9. 1897)
982. Ciołek Stanisław Filip (1. 5. 1899)
983. Czapiński Ludomir Antoni (6. 6. 1904)
984. Drost Gracjan (9. 4. 1900)
985. Dziubiński Tadeusz Maurycy (22. 10. 1890)
986. Gałacki Adolf Marjan (29. 4. 1902)
987. Gasowski Czesław (11. 11. 1903)
988. Glinka Tadeusz Mikołaj Franciszek, inż. (17. 9. 1898)
989. Gradzki Szymon Tadeusz (24-10.1895)
990. Hoszard Jerzy, mr. (6. 6. 1903)
991. Jabłoński Włodzimierz Wojciech, dr. (19. 4. 1885)
992. Jaroszewicz Alfred Karol (3. 11. 1902)
993. Kański Henryk (22. 5. 1899)
994. Karlsbad Gnstaw (16. 8. 1898)
995. Kasprzykowski Władysław Jan
(26. 9. 1899) 996- Kobyliński Wincenty (30. 9. 1898)
997. Kochanowski Jan (12. 7. 1894)
998. Kowalski Paweł (29. 6. 1899)
999. Kowalski Zygmunt (15. 8. 1901)
1000. Krokowski Feliks Józef (21. 4. 1902)
1001. Kryk Leonard (20. 10. 1892)
1002. Krysa Wojciech (20. 3. 1897)
1003. Krzeszkiewicz Stanisław (26. 3. 1899)
1004. Lecewicz Kazimierz (4. 2. 1902)
1005. Lis Piotr Kazimierz, inż. (20.11.1897)
1006. Maciaszek Władysław Józef (7.5.1900)
1007. Majewski Bronisław Maksymiljan (2. 8. 1898)
1008. Mekiński Czesław (31. 7. 1900)
1009. Motyka Konstanty (10- 3- 1897)
1010. Olszewski Bronisław (14. 8. 1898)
1011. Owczarek Stefan (28- 8. 1901)
1012. Parnowski Stefan (22. 7. 1897)
1013. Pastuszyński Zygmunt (14. 4. 1899)
1014. Piwoński Henryk (14. 1. 1901)
1015. Płatkowski Wacław Aleksander (1. 1. 1899)
1016. Romaniszyn Marjan Karol (28.2-1894)
1017. Rouba Józef (6. 2. 1895)
1018. Rybczyński Edmund (23. 11. 1901)
1019. Schneider Tadeusz Kazimierz (30. 10. 1899)
1020. Sihreckinger Salomon, dr. (15.1.1891)
1021. Sobolewski Władysław Józef (4. 12. 1901)
1022. Sośnierz Ludwik (20. 3. 1899)
1023. Spasiński Wacław (1. 8. 1903)
1024. Stabholc Aleksander (8. 1. 1887)
1025. Strzyżewski Marjan Kazimierz (17. 11. 1899)
1026. Suchanek Paweł (25. 11. 1900)
1027. Tomajer Tadeusz Juljan (12. 2. 1895)
1028. Wołodko Janusz (31. 1. 1897)
1029. Wyszogrodzki Czesław Władysław (17. 7. 1900)
1030. Zagrodzki Stefan Antoni (4. 6. 1893)
1031. Zwiewka Bronisław (19. 2. 1891)
1032. Zygeliuan Jakób (9. 6. 1900)
1033. Filipowski Adam Józef (17. 12. 1885)
1034. Gadzikowski Edwin (29. 9. 1898)
1035. Gasiorowski Zygmunt (18. 7. 1894)
1036. Grzywaczewski Jan (18. 11. 1901)
1037. Hochwald Paweł (Pinkus) (23. 10. 1894)
1038. Hubrich Karol, mr. (19. 1. 1902)
1039. Janiszewski Antoni Jan (17. 6. 1893)
1040. Kaliszczak Karol (17. 1. 1899)
1041. Łańcucki Józef Andrzej (28. 11. 1890)
1042. Malanowski Piotr (23. 2. 1902)
1043. Płatek Michał (29. 9. 1901)
1044. Popiałkiewicz Nikodem (26. 3. 1903)
1045. Schmer Józef (18 .8. 1895)
1046. Sotnicki Seweryn (8. 10. 1901)
1047. Struzik Władysław (20. 4. 1893)
1048. Sternbach Maks (22. 8. 1896)
1049. Wojtvra Marjan Pius (12. 7. 1902)
1050. Żwirski Wacław (28. 9. 1895)
1051. Woda Ludwik (25. 8. 1888)
1052. Gnat Stefan (1. 11. 1900)
1053. Jarecki Marjan (14. 8. 1897)
1054. OIexincer Godeł, inż. (4. 6. 1892)
1055. Tryli Antoni (3. 9. 1896)
1056. Krukierek Tadeusz Marjan (1.7.1900)
1057. Kowalczyk Ludwik (15. 1. 1887)
1058. Pomirski Władysław Józef (23.6.1898)
1059. Szymański Zygmunt (12. 10. 1899)
1060. Grunwald Michał (29. 9. 1899)
1061. Rabcewicz Kazimierz (4. 10. 1899)
1062. Hupałowski Edward Józef (6. 1. 1899)
1063. Wyrozębski Wacław Mieczysław (21. 6. 1903)
1064. Rzeszólka Aleksander (1. 12. 1891)
1065. Warzecha Stanisław Jan (22. 3. 1902)
1066. Racinowski Hieronim Józef (30. 9. 1902)
1067. Czarniawski Jan Józef (10. 6. 1901)
1068. Niesiołowski Tadeusz Rajmund (26. 5. 1900)
1069. Albrecht Zygmunt (11. 3. 1901)
1070. Taliński Karol Stanisław, mr. (27. 10. 1900)
1071. Lehman Henryk Piotr Józef (12. 12. 1902)
1072. Marchwicki Tadeusz (24. 3. 1903)
1073. Pieczarkowski Tadeusz, inż. (30. 4. 1901)
1074. Jelonek Eugenjusz (27. 2. 1898)
1075. Maćkowiak Wacław (24. 9. 1888)
1076. Borkowski Stanisław, inż. (9. 11. 1891)
1077. Żebrowski Wiktor (12. 8. 1890)
1078. Binder Stefan (1. 4. 1898)
1079. Niedźwiecki Miłosz (15. 1. 1901)
1080. Mokrzycki Lucjan (23. 2. 1903)
1081. Kuczyński Józef Bronisław (29. 12. 1899)
1082. Wiśniewski-Prus Stefan (26. 6. 1899)
1083. Wąsowicz Józef, dr. (19. 3. 1900)
1084. Stefański Jan Gerwazy, inż. (19.6.1892)
1085. Kiszkiel Bolesław (15. 3. 1899)
1086. Grabowski Jerzy Gustaw (14. 9. 1902)
1087. Szczepkowski Wacław (6. 12. 1898)
1088. Janicki Stanisław (6. 5. 1899)
1089. Pajewski Władysław (7. 7. 1898)
1090. Janota Tadeusz (29. 6. 1896)
1091. Sawicki Hipolit (6. 8. 1900)
1092. Przepiórski Wincenty (19. 10. 1892)
1093. Onyszkiewicz Andrzej Juljusz (16. 4. 1902.)
1094. Kaczyński Wacław (22. 6. 1901)
1095. Nowicki Stanisław (12. 10. 1902)
1096. Jamiołkowski Wincenty (19. 7. 1898)
1097. Tecl Edward (20. 12. 1901)
1098. Koch Tadeusz Józef, dr. (3. 7. 1902)
1099. Łochowski Szymon (14. 10. 1890)
1100. Zarzycki Jerzy (30. 5. 1900)
1101. Stacńlewski Władysław (4. 1. 1901)
1102. Wasilewski Władysław (27. 3. 1902)
1103. Polkowski Bolesław (23. 8. 1900)
1104. Starnawski Bronisław (30. 9. 1900)
1105. Spendel Adolf (22. 4. 1896)
1106. Laubitz Zygmunt (2. 3. 1896)
1107. Barowicz Tadeusz (8. 11. 1896)
1108. Chromik Józef (12. 8. 1899)
1109. Sohkiewicz Henryk (22. 10. 1901)
1110. Lassaud Stefan Piotr, inż. (19.5.1897)
1111. Nabielec Kazimierz Marcin (3.2.1901)
1112. Giedroyć Olgierd Tadeusz Zdzisław Roch, inż. (16. 8. 1898)
1113. Zaufali Jan Jakób (26. 6. 1895)
1114. Jagodziński Witold (28. 10. 1901)
1115. Jcleniewski Bogdan (18. 9. 1900)
1116. Brzeziński Ignacy (13. 1. 1899)
1117. Nowakowski Tadeusz Mieczysław Eugenjusz (19. 5. 1901)
1118. Kośmicki Józef Paweł (24. 12. 1898)
1119. Markiewicz Wincenty Henryk (11. 1. 1902)
1120. Słupczyński Władysław (18. 11. 1901)
1121. Kowalczuk Stefan (1. 10. 1901)
1122. Jabłonowski Czesław (20. 7. 1891)
1123. Rzewuski Franciszek (22. 3. 1896)
1124. Cholewski Jan (6. 2. 1892)
1125. Sołtys Mieczysław (14. 12. 1900)
1126. Starnowski Józef (17. 10. 1900)
1127. Schuster Zygmunt. (13. 9. 1898)
1128. Staniszewski Marjan (6. 12. 1900)
1129. Mański Ryszard (11. 10. 1887)
1130. Baworowski Michał (25. 9. 1899)
1131. Lewandowski Kazimierz Romuald (7. 2. 1901)
1132. Przybyszewski Tadeusz (26. 9. 1898)
1133. Ossowski Kazimierz (30. 7. 1898)
1134. Seredvński Czesław, inż. (20. 7. 1899)
1135. Wiewiórkowski Tadeusz (4. 8. 1900)
1136. Roszkowski Jerzy (10. 1. 1902)
1137. Zemlich Tadeusz (5. 12. 1900)
1138. Jurczek Karol (17. 8. 1898)
1139. Zaklika Romuald Zbigniew (7.2.1902)
1140. Kuśnierz Bronisław (2. 6. 1901)
1141. Ligaszewski Marjan Antoni (17. 5. 1901)
1142. Urbanowicz Piotr (31. 1. 1902)
1143. Staniek Marjan (8. 12. 1902)
1144. Hermanowski Henryk (9. 2. 1902)
1145. Głowacki Borys (1. 1. 1901)
1146. Olewiński Stefan (2. 4. 1897)
1147. Zawistowski Lucjan (29. 10. 1899)
1148. Sułocki Jan, inż. (2. 10. 1898)
1149. Jaworowski Wacław (8. 8. 1893)
1150. Felchnerowski Zygmunt (5.3. 1901)
1151. Dudek Aleksander (24. 2. 1891)
1152. Peczlewicz Zygmunt (5. 2. 1898)
1153. Luciński Aleksander (31. 3. 1896)
1154. Zawidzki Jan, inż. (18. 12. 1900)
1155. Szretter Marian (8. 1. 1893)
1156. Dabkowski Aleksander (23. 5. 1899)
1157. Dębrowski Feliks (12. 11. 1898)
1158. Senk Karol (21. 10. 1893)
1159. Marcinkowski Józef Edward (16. 3. 1901)
1160. Bar Tadeusz (28. 10. 1897)
1161. Augustyn Władysław, dr. (10. 6. 1901)
1162. Niedenthal Kazimierz (12. 9. 1900)
1163. Gos'cicki Marjan, inż. (9. 4. 1891)
1164. Waligórski Franciszek (7- 6. 1896)
1165. Zapolski Gracjan Józef (17. 3. 1899)
1166. Drzewiecki Wiesław, mr. (30.10-1892)
1167. Tułacz Marjan, mr. (15. 9. 1901)
1168. Koperkiewicz Konrad Leon (7. 2. 1901)
1169. Skowron-Pierzehała Henryk (15. 12. 1898)
1170. Zenkteler Stanisław (19. 6. 1901)
1171. Duczmal Józef (18. 4. 1900)
1172. Gniot Franciszek (7. 1. 1895)
1173. Reichert Kazimierz (18. 7. 1898)
1174. Musielak Antoni (17. 11. 1900)
1175. Tyburski Tadeusz, mr. (10- 3. 1900)
1176. Filar Stanisław, (27. 4. 1900)
1177. Majchrowicz Stanisław, inż.(16. 11. 1900)
1178. Raganowicz Czesław, inż. (17. 7. 1902)
1179. Ostrowski Roman, inż. (3. 7. 1900)
1180. Pndło Aleksander (23. 6. 1901)
1181. Gozdawa-Giżycki Aleksander (25. 12. 1900)
1182. Richter Adam, inż. (14. 12. 1901)
1183. Kozłowski Ludomir (20. 12. 1901)
1184. Rynkiewicz Feliks (10. 6. 1900)
1185. Barankiewicz Aleksander (26. 2- 1894)
1186. Bartkiewicz Kazimierz Antoni(4- 3. 1900)
1187. Korolkiewicz Czesław (3. I- 1903)
1188. Jackowski Ludwik Michał (29-9-1900)
1189. Steinhagen Artur (21. 1. 1901)
1190. Martyszewski Jarosław (30. 5. 1901)
LISTA STARSZEŃSTWA OFICERÓW REZERWY PIECHOTY — PPOR.
1191. Chruściel Józef (28. 10. 1898)
1192. Baranowski Włodzimierz (3. 2. 1890)
1193. Jankowski Stanisław (12. 4. 1899)
1194. Dębski Stanisław (6. 5. 1896)
1195. Leniusz Wacław (24. 8. 1901)
1196. Zastrużny Ludwik (21. 8. 1898)
1197. Krzymuski Tomasz Antoni (24. 8. 1898)
1198. Radziukiewicz Antoni (5. 7. 1904)
1199. Wiśniewski Zygmunt Jan, inż. (22. 1. 1901)
1200. Landau Kazimierz Marjan Andrzej (8. 9. 1900)
1201. Sadowski Leon Józef, inż. (24. 7. 1898)
1202. Jancewicz Wiktor (9. 8. 1900)
1203. Żukowski Henryk (1. 2. 1900)
1204. Monkielewicz Michał (15. 8. 1894)
1205. Podgórski Stanisław Marjan, dr. (6- 1. 1900)
1206. Migielski Tadeusz, dr. (13. 2. 1893)
1207. Dreher Franciszek (4. 10. 1899)
1208. Pawłowicz Bronisław, inż. (28.12.1902)
1209. Piwocki Ksawery (20. 11. 1901)
1210. Koszałkowski Józef (4. 9. 1898)
1211. Czapran Jan Marian (26. 5. 1896)
1212. Borowiczka Karol (14. 9. 1901)
1213. Chcndyński Stefan (28. 10. 1900)
1214. Walicki Henryk (5. 12. 1901)
1215. Walter Zbigniew (26. 10. 1900)
1216. Bienia Jan (1. 8. 1901)
1217. Tomaszewski Sylwester (31. 12. 1898)
1218. Kawecki Tadeusz (4. 10. 1897)
1219. Buczowski Stanisław (8. 5. 1900)
1220. Paprocki Stanisław (28- 9. 1898)
1222. Szews Edmund C3. 4. J901)
1223. Zgliczyński Stanisław (12. 9- 1898)
1224. Afelt Anicet Tadeusz (19. 5. 1899)
1225. Drobnik Zygmunt (9. 6. 1896)
1226. Romaszewski Stefan (1. 9. 1901)
1227. Kolbuszewski Stanisław, dr. (22. 6. 1901)
1228. Owoc Eugenjusz (27. 1. 1900)
1229. Sierpiński Karol (1. 12. 1901)
1230. Skoblewski Władysław (29. 3. 1898)
1231. Zarzycki Michał Jerzy (28. 9. 1898)
1232. Paul Mieczysław (20. 9- 1901)
1233. Majcherkiewicz Stanisław, mr. (13. 11. 1898)
1234. de Lubraniec-Dęmbski Roman Emiljan (2. 7. 1901)
1235. Gessek Eugenjusz (29. 11. 1901)
1236. Szczytowski Jan (28. 5. 1900)
1237. Tomaka Franciszek (12. 7. 1899)
1238. Ryżewski Stefan (14 5. 1901)
1239. Niedoba Jan Florjan, inż. (4.5.1901)
1240. Rzeszowski Gustaw (7. 4. 1901)
1241. Wiśniowski Jan, dr. (21. 1. 1898)
1242. Chrobak Józef, inż. (22. 3. 1900)
1243. Buzek Jan, inż. (27. 11. 1902)
1244. Honiek Zygmunt (4. 5. 1894)
1245. Maciejowski Stanisław, inż. (5.1.1901)
1246. Oleksin Antoni (15. 2. 1899)
1247. Pisula Stanisław (2- 5. 1900)
1248. Wybierski Paweł (4. 1. 1899)
1249. Gessing Witold Marjan (8. 9. 1900)
1250. Domański Stanisław (11. 5. 1887)
1251. Jeziorowski Józef (15. 9- 1900)
1252. Cichowski Zygmunt (21. 4. 1895)
1253. Suzin Stanisław (14. 4. 1900)
1254. Gantkowski Adam (24. 12. 1900)
1255. Kubiak Józef (2. 10. 1895)
1256. Wojciechowski Tadeusz (27- 6. 1900)
1257. Wyrzykowski Czesław (1. 1. 1897)
1258. Grzybowicz Edward (26. 10. 1896)
1259. Żółkiewski Jan (28. 7. 1898)
1260. Drzewiecki Jan (6. 8. 1900)
1261. Winnicki Marian (8. 9. 1901)
1262. Krajewski Feliks (17. 2. 1902)
1263. Kossowski Adam Romuald (12.U901)
1264. Welter Józef (22. 3. 1898)
1265. Warchałowski Leopold Zdzisław Tadeusz (25. 8. 1903)
1266. Zipper Emanuel (11. 11. 1901)
1267. Szumowski Franciszek (17. 7. 1894)
1268. Walczak Mieczysław (11. 12. 1901)
1269. Krzemieniewski Leszek (16. 11.1900)
1270. Mikołajewski Franciszek (3. 5. 1901)
1271. Moniewski Tadeusz (23. 1. 1901)
1272. Maczkowski Roman (22. 3. 1902)
1273. Niewęgłowski Stefan (15. 3. 1898)
1274. Lisowski Aleksander (12. 11. 1900)
1275. Zandfos Tadeusz, inż. (24. 10. 1902)
1276. Jedliczka Józef, dr. (3. 2. 1893)
1277. Szuszko Izydor (25. 2. 1898)
1278. Sienkiewicz Stanisław (29. 5. 1900)
1279. Wisłooki Czesław Marjan, mr. (13. 6. 1901)
1280. Sarad Marjan Wiesław, inż. (3.8.1901)
1281. Wołczyński Ryszard (14. 7. 1902)
1282. Złowodzki Tadeusz, inż. (11. 4. 1900)
1283. Zajęć Stanisław, mr. (10. 7. 1896)
1284. Chrzanowicz Józef (31. 8. 1901)
1285. Kocyłowski Antoni (12. 6. 1901)
1286. Lityński Mieczysław Mikołaj (6. 12. 1901)
1287. Kuźmicki Witalis (20. 12. 1898)
1288. Gołoński Jerzy Florjan (12. 10. 1900)
1289. Grabowski Wojciech (31. 1. 1894)
1290. Zieliński Rudolf (3. 12. 1901)
1291. Zylber Aleksander, inż. (10. 7. 1898)
1292. Widera Karol Ryszard Franciszek (7. 2. 1895)
1293. Sławiński Leon (2. 6.1899)
1294. Klepacki Konstanty {JO- 1. 1900)
1295. Bednarczyk Jan (17. 10. 1900)
1296. Robak Leon (14. 2. 1894)
1297. Sztajnhamer Hipolit (11. 11. 1901)
1298. Tomczycki Marjan, inż. (21. 1. 1895)
1299. Niewidziajło Michał (21. 11. 1898)
1300. Czarnecki Teofil (7. 4. 1898)
1301. Kawiak Władysław (25. 5. 1899)
1302. Skowroński Antoni (18. 12. 1901)
1303. Bibrowski Mieczysław (26. 2. 1900)
1304. Mazurkiewicz Lucjan (24. 1. 1900)
1305. Mokrzycki Marjan Leoncjusz (13. 1. 1901)
1306. Czudowski Tadeusz (14. 10. 1900)
1307. Halladin Antoni (20. 7. 1898)
1308. Rolski Mieczysław, mr. (4. 11. 1902) .
1309. Milewski Lech (18. 7. 1897)
1310. Kazimierski Jan (21. 2. 1900)
1311. Fogelzang Oskar (19. 1. 1901)
1312. Szostak Wojciech (17. 3. 1897)
1313. Pluciński Kazimierz (12. 2. 1901)
1314. Pstrokoński Kazimierz (26. 12. 1900)
1315. Zawadzki Ireneusz (24. 3. 1897)
1316. Ejchblat Jerzy JuIjan Józef (21. 3. 1897)
1317. Pohl Franciszek (14. 2. 1901)
1318. Wódkiewicz Henryk Bonifacy (6. 6. 1899)
1319. Krukowski Henryk (3. 6. 1901)
1320. Binn Wiktor (17. 9. 1896)
1321. Łapiński Stefan (9. 4. 1900)
1322. Małecki Wiktor (19. 6. 1900)
1323. Różycki Ludwik (22. 12. 1892)
1324. Rogowski Antoni (11. 6. 1900)
1325. Szczuka Władysław Seweryn (8. 1. 1898)
1326. Terpiński Ryszard (28. 3. 1902)
1327. Kraków Stanisław (8. 5. 1899)
1328. Węgrzecki Tadeusz Aleksander, inż. (26. 2. 1900)
1329. Wyganowski Józef (23. 3. 1899)
1330. Marcinkiewicz Tadeusz, inż. (28. 6. 1901)
1331. Jaworski Kornel (7. 1. 1896)
1332. Gorgon Eryk (16. 3. 1900)
1333. Bajer Stanisław Marjan Ignacy (15. 8. 1902)
1334. Lachowicz Józef (23. 1. 1900)
1335. Waligórski Władysław (31. 7. 1900)
1336. Keiper Jakób (22. 10. 1898)
1337. Trzos Jan (8. 7. 1900)
1338. Nec-hay Czesław Marjan (19. 1. 1901)
1339. Gramski Jan (29. 5. 1901)
1340. Czerwiński Zbigniew (17. 1. 1903)
1341. Dudek Rudolf (18. 4. 1901)
1342. Cyzmer Tadeusz (28. 1. 1900)
1343. Genjusz Franciszek (28. 9. 1898)
1344. Cytowicz Stanisław (8. 11. 1902)
1345. Wojtecki Adum (22. 12. 1894)
1346. Zarzycki Edmund Aleksander (31. 1. 1901)
1347. Pierożyński Leon (20. 2. 1901)
1348. Sulkiewicz Aleksander (3. 1. 1900)
1349. Dąbrowski Stanisław (27. 7. 1903)
1350. Melkus Gustaw (28. 8. 1900)
1351. Zrajcwski Henryk (23. 7. 1896)
1352. Dąbrowski Zbigniew Henryk (30. 10. 1901)
1353. Komarnicki Roman (2. 12. 1897)
1354. Zatorski Ludwik (25. 8. 1902)
1355. Kula Stefan (11. 8. 1898)
1356. Kozerski Stanisław (8. 11. 1899)
1357. Żarniewicz Edmund (30. 9. 1892)
1358. Malinowski Lubomir, inż. (16. 8. 1900)
1359. Stawicki Boguchwał (22. 3. 1896)
1360. Ofierzyński Kazimierz (1. 2. 1898)
1361. Petrykowski Antoni (23. 5. 1898)
1362. Blęcki Jan (15. 10. 1901)
1363. Gawałkiewicz Jerzy Jakób (4.12. 1899)
1364. Machinko Roman (27. 7. 1897)
1365. Łuczak Bolesław (3. 4. 1901)
1366. Rychlewski Stanisław (11. 6. 1891)
1367. Mvśliwski Jan Antoni (12. 6. 1899)
1368. Łuczyński Witold (27. 5. 1901)
1369. Trefler Jan (20. 11. 1896)
1370. Koźmiński Firmin Marjan (25. 9. 1902)
1371. Siedlecki Bronisław Józef (15. 9. 1898)
1372. Niedziela-Niedzielski Władysław (18. 8. 1892)
1373. Krochmalski Jan (23. 1. 1900)
1374. Krukowski Konstanty (1. 5. 1893)
1375. Tucholski Aleksander (28. 9. 1889)
1376. Gołębiewski Józef Szczepan (15. 1. 1900)
1377. Klein Józef (22. 3. 18921
1378. Szmagier Wacław Edward (24. 5. 1902)
1379. Krzemiński Bronisław (18. 8. 1897)
1380. Landy Adam Antoni (5. 8. 1896).
1381. Orłów Włodzimierz (3. 10. 1900)
1382. Karpiński Feliks Witold (4. 5. 1900)
1383. Kamiński Wacław Marjan (6. 9. 1893)
1384. Zakrzewski Franciszek (19. 11. 1900)
1385. Błażejewski Stanisław (3. 4. 1899)
1386. Paczuski Stefan (5. 1. 1897)
1387. Święcicki Henryk (23. 9. 1892)
1388. Szmakfefer Stefan (4. 8. 1902)
1389. Erendt Stanisław (9. 4. 1899)
1390. Stasiak Jan (28. 12. 1897)
1391. Jasiński Edward (22. 9. 1898)
1392. Jarzyna Kazimierz (11. 12. 1893)
1393. Otfinowski Janusz (20. 2. 1901)
1394. Sadkowski Tadeusz (22. 6. 1897)
1395. Krysiak Władysław (26. 3. 1889)
1396. Koprowiak Władysław (21. 5. 1897)
1397. Bekier Mieczysław (21. 12. 1895)
1398. Rychlicki Tadeusz, inż. (28. 10. 1901)
1399. Milewski Ziemowit (9. 12. 1900)
1400. Banasiewicz Teodor (8. 11. 1899)
1401. Załucki Stanisław (6. 9. 1892)
1402. Sittenfeld Wilhelm (23. 11. 1898)
1403. Wagner Antoni (8. 8. 1900)
1404. Marcinkowski Remigjusz Zygmunt (10. 12. 1898)
1405. Hodbod Mieczysław Józef (15. 2. 1900)
1406. Hirszel Stefan (18. 8. 1902)
1407. Trzciński Władysław (24. 7. 1898)
LISTA STARSZEŃSTWA OFICERÓW REZERWY PIECHOTY — PPOR.
1408. Karniewski Jerzy, inż. (22. 4. 1901)
1409. Wituski Michał (29. 9. 1896)
1410. Kowalczewski Ignacy, inż. (9. 9. 1898)
1411. Kwiatkowski Zygmunt (14. 1. 1901)
1412. Teszner Ignacy (3. 3. 1890)
1413. Petri Kazimierz (5. 6. 1901)
1414. Monsen Edward Karol (3. 1. 1903)
1415. Łaba Franciszek (29. 1. 1900)
1416. Wróbel Michał Witold (20. 9. 1897)
1417. Łukomski Adam (3. 10. 1899)
1418. Wacławik Tadeusz (31. 3. 1902)
1419. Rydel Lucjan, inż. (8. 11. 1901)
1420. Siemiginowski Jakób Tadeusz (30. 4. 1898)
1421. Kubal Michał (12. 8. 1899)
1422. Konieczny Adam (22. 10. 1901)
1423. Nowicki Stanisław Józef, inż. (20. 7. 1896)
1424. Kretz Gustaw (13. 1. 1901)
1425. Chladek Marjan Franciszek (8. 12. 1900)
1426. Woytowicz Romuald Wiktor (15. 12. 1903)
1427. Janowicz Henryk (19. 9. 1895)
1428. Berezowski Cezary, dr. (15. 3.'1898)
1429. Jałoszyński Bogusław Juljan (11. 2. 1900)
1430. Biliński Stefan (9. 3. 1893)
1431. Grytta Władysław (20. 8. 1900)
1432. Bancerek Józef (17. 3. 1899)
1433. Tusch Józef (22. 5. 1898)
1434. Skalski Franciszek Jan, inż. (4.10.1898)
1435. Brudnicki Wacław (25. 11. 1899)
1436. Kopczyński Józef (26. 12. 1901)
1437. Kopeć Alojzy (9. 10. 1901)
1438. Piszczek Rudolf (25. 5. 1901)
1439. Giintner Edward (29. 5. 1901)
1440. Bogucki Henryk (18. 6. 1900)
1441. Martyniak Kazimierz (29. 7. 1899)
1442. Ciołkowski Piotr (11. 9. 1901)
1443. Renc Eugenjusz (5. 10. 1899)
1444. Kostecki Piotr (14. 6. 1898)
1445. Wrzosek Bohdan (17. 3. 1901)
1446. Czapran Kazimierz (14. 1. 1902)
1447. Kula Alfons (19. 3. 1903)
1448. Palukajtys Władysław (15. 5. 1902)
1449. Remlein Adam Jan (7. 12. 1891)
1450. Kuszelewicz Jan (17. 8. 1898)
1451. Krzyszkowski Edward Franciszek (1. 9. 1902)
1452. Mączka Eugenjusz (28. 9. 1902)
1453. Ciecierski Jan Henryk (8. 3. 1899)
1454. Dublewicz Józef (21. 10. 1902)
1455. Ławiński Zenon (17. 3. 1896)
1456. Kowal Władysław (2. 8. 1894)
1457. Rodziewicz Leonard (5. 8. 1902)
1458. Mamczyc Witold (31. 1. 1897)
1459. Jung Alfred (7. 3. 1900)
1460. Józefowicz Jan (15. 5. 1901)
1461. Bujnowski Kazimierz (24. 3. 1902)
1462. Kołyszko-Denis Jerzy (10. 4. 1893)
1463. Dziczkaniec Bolesław (26. 5. 1902)
1464. Dublasiewicz Kazimierz Paweł (6. 2. 1895)
1465. Godlewski Rafał (1. 6. 1900)
1466. Jabłkowski Zbigniew (24. 3. 1901)
1467. Oracz Eugenjusz (5. 1. 1901)
1468. Bogusławski Tadeusz (1. 11. 1898)
1469. Wasilewicz Stefan Kazimierz (21. 1. 1899)
1470. Siatrak Jan (20. 1. 1899)
1471. Smoliński Wacław (21. 4. 1901)
1472. Wrzesiński Medard Bogumił (7.6.1900)
1473. Bęczkowski Zygmunt (12. 9. 1898)
1474. Goettel Konrad Tomasz (24. 11. 1900)
1475. Wiśniewski Marjan Witold (18. 11. 1902)
1476. Robiński Mieczysław (5. 7. 1899)
1477. Jóźwiak Feliks (9. 11. 1900)
1478. Frankowski Michał (26. 9. 1900)
1479. Piskorski Jan Franciszek (27. 3. 1899)
1480. Maciejowski Adam (6. 10. 1901)
1481. Morsztynkiewicz Jan Zbigniew, mr. (6. 12. 1903)
1482. Mazurkiewicz Władysław Ludwik (15. 6. 1901)
1483. Kowalski Jan Romuald (8. 2. 1897)
1484. Potyka Konrad (6. 2. 1900)
1485. Mazurkiewicz Tadeusz Antoni (17. 2. 1897)
1486. Melzer Wacław (5. 8. 1899)
1487. Brudnicki Adam (23. 12. 1902)
1488. Nitkowski Andrzej (30. 10. 1900)
1489. Doberstein Jan (4. 5. 1901)
1490. Wyrąbkiewicz Henryk (12. 10. 1899)
1491. Jankowski Mieczysław Konstanty (1. 4. 1901)
1492. Sipajłło Zygmunt (3. 12. 1898)
1493. Tylko Stanisław (11. 4. 1901)
1494. Szypowski Henryk (3. 1. 1899)
1495. Wrzyszczyński Stanisław (5. 5. 1899)
1496. Bartlitz Felicjan (12. 1. 1899)
1497. Zarębski Kazimierz (14. 2. 1900)
1498. Zadrożny Stanisław Stefan (5. 5. 1898)
1499. Pokrzywnicki Józef (20. 4. 1899)
1500. Gwóźdź Maksymiljan (12. 10. 1901)
1501. TomczytUki Wojciech (26. 3. 1894)
1502. Soldenhoff Antoni (16. 10. 1901)
1503. Słomkowski Roman (28. 2. 1898)
1504. Nehring Władysław (24. 3. 1884)
1505. Zakrzewski Stefan (13. 6. 1901)
1506. Pytlakowski Wacław (28. 9. 1897)
1507. Burnos Kazimierz (24. 11. 1902)
1508. Stasiński Bohdan Jerzy Józef Bolesław (29. 1. 1902)
1509. Jankowski Antoni (10. 6. 1901)
1510. Stroiński Feliks (20. 11. 1899)
1511. Madany' Roman (8. 8. 1899)
1512. Wróblewski Tadeusz (4. 4. 1900)
1513. Śmigielski Adam Kazimierz (15. 4. 1900)
1514. Łukaszewicz Wacław (22. 8. 1901)
1515. Surmacewicz Edward (18. 10. 1899)
1516. Pinno Romuald (1. 3. 1896)
1517. Wiśniewski Kazimierz Feliks (30. 5. 1901)
1518. Girajtis Władysław (4. 1. 1895)
1519. Sosin Stefan (9. 1. 1901)
1520. Harasimowicz Kazimierz (10. 9. 1900)
1521. Szott Stanisław (14. 6. 1900)
1522. Żółkiewicz Bolesław Marjan (5. 10. 1891)
1523. Roszko Stanisław (25. 10. 1895)
1524. Pammer Tadeusz (19. 2. 1900)
1525. Langer Juljan (13. 2. 1901)
1526. Raczyński Ryszard Ludwik (3.4.1892)
1527. Wysocki Rudolf Marjan (16. 10. 1900)
1528. Pineles Herman (8. 9. 1898)
1529. Seniów Mieczysław (12. 9. 1901) -
1530. Rogoziński Tadeusz Mieczysław (11. 12. 1897)
1531. Kowalewski Narcyz (13. 5. 1896)
1532. Pawlik Stanisław, mr. (22. 11. 1901)
1533. Król Mirosław Michał (3. 8. 1901)
1534. Kozłowski Kazimierz (14. 11. 1901)
1535. Fołtyn Jan (12. 10. 1899)
1536. Rutkiewicz Juljan (13. 2. 1898)
1537. Langner Tadeusz Marjan (9. 4. 1901)
1538. Niemczyński Juljan Marjan (9. 10. 1899)
1539. Pelassa Zygmunt (7. 4. 1900)
1540. Kempno Michał (29. 9. 1896)
1541. Sobociński Jan (27. 5. 1900)
1542. Tomaszewski Witold Władysław (7. 10. 1902)
1543. Wiewiórski Zygmunt (21. 11. 1899)
1544. Sochaczewski Stanisław (25. 4. 1898)
1545. Mazurkiewicz Piotr (22. 2. 1897)
1546. Jóźwikiewicz Jan (2. 3. 1898)
1547. Sławiński Saturnin (12. 6. 1898)
1548. Kobyłecki Jerzy Marjan Kazimierz (27. 8. 1897)
1549. Gumiński Feliks (1. 10. 1899)
1550. Kubiak Ludwik (22. 8. 1901)
1551. Jerczyński Jerzy (5. 10. 1898)
1552. Matysiak Stanisław (28. 8. 1899)
1553. Niedzielski Antoni (24. 3. 1899)
1554. Kwaśniak Franciszek, mr. (27.11.1896)
1555. Jeżewski Marjan (21. 7. 1895)
1556. Trentowski Eugenjusz (21. 1. 1900)
1557. Omiecki Józef (19. 3. 1900)
1558. Olszewski Wincenty (22. 1. 1901)
1559. Koleśnik Leon (2. 7. 1898)
1560. Niedźwiecki Stanisław (14. 2. 1899)
1561. Klemm Wacław (15. 8. 1897)
1562. Gulewicz Piotr (27. 4. 1900)
1563. Żuk Hirsz, mr. (2. 7. 1898)
1564. Slelmaszek Franciszek (24. 7. 1892)
1565. Ziubrynowicz Karol (4. 11. 1900)
1566. Nowicki Stanisław (18. 8. 1898)
1567. Pieczonka Bolesław (27. 3. 1902)
1568. Telichowski Adam (19 .11. 1901)
1569. Niewiarowski Mieczysław (27. 5. 1899)
1570. Lemieszewski Leonard (1. 3. 1894) •
1571. Januszewicz Stanisław (3. 10. 1901)
1572. Greulich Kazimierz (1. 4. 1900)
1573. Kromer Tadeusz Jan (10. 2. 1903)
1574. Karge Wacław Józef (27. 9. 1898)
1575. Bętkowski Zygmunt (12. 9. 1901)
1576. Markindorf Witold (12. 6. 1903)
1577. Węgierski Karol (27. 10. 1893)
1578. Pilecki Aleksander (30. 3. 1900)
1579. Grabowiecki Adam (24. 11. 1903)
1580. Niemczynowicz Andrzej (7. 4. 1903)
1581. Mach Edward (26. 10. 1902)
1582. Maciulski Tadeusz (16. 11. 1901)
1583. Hermanowicz Wincenty (24. 2. 1894)
1584. Gęgała Józef Władysław (14. 3. 1898)
1585. Sochański Kazimierz Stanisław (15. 5. 1902)
1586. Ratkowski Tomasz (16. 12. 1898)
1587. Szcześniewski Antoni Longin (24. 7. 1901)
1588. Wydźga Kamil Antoni (8. 5. 1898)
1589. Dąbrowski Tadeusz Henryk Zygmunt (18. 6. 1895)
1590. Stempkowski Władysław (28. 7. 1896)
1591. Szymański Stanisław, mr. (29.12.1899)
1592. Szymański Jan (7. 7. 1902)
1593. Adamski Zygmunt (28. 3. 1896)
1594. Ochnio Michał (2. 10. 1898)
1595. Rzepka Czesław (14. 7. 1901)
1596. Kowalski Aleksander Władysław, mr. (15. 1. 1897)
1597. Lisowski Józef (11. 6. 1897)
1598. Prószyński Feliks (15. 2. 1901)
1599. Zalewski Czesław Bogdan (11. 7. 1901)
1600. Pabel Alfred (12. 2. 1900)
1601. Torens Rajmund (18. 11. 1896)
1602. Bieliński Stanisław (8. 10. 1900)
1603. Kompa Antoni (24. 12. 1900)
1604. Cechnowski Władysław (25. 6. 1899)
1605. Simon Józef Cezar (23. 7. 1899)
1606. Kronenblum Józef (1- 12. 1897)
1607. Rohrenschef Jan (6. 5- 1900)
1608. Ledóchowski Albin Antoni (1-3.1890)
1609. Żyłowski Antoni (9. 6. 1896)
1610- Chlewiński Włodzimierz Antoni (6. 4- 1898)
1611- Zajączkowski Zbyszko (6. 9. 1900)
1612. Wolniewicz Marjan (11- 8. 1899)
1613. Antkowiak Stanisław (27. 7. 1902)
1614. Słomkowski Kamil (25. 6. 1900)
1615. Kufel Jan (4. 4. 1900)
1616. Grochowski Tadeusz (2. 3. 1901)
1617. Prądzyński Jerzy Marjan (12. 8. 1902)
1618. Domański Marjan (2. 2. 1899)
1619. Kuczyński Marjan (15. 8. 1901)
1620. Weinkrantz Zygmunt (1- 10. 1897)
1621. Podolski Czesław Ignacy (17.7.1899)
1622. Obst Franciszek (22. 11. 1902)
1623- Górecki Tadeusz (3. 9. 1899)
1624- Białkowski Piotr (30. 7. 1901)
http://www.wbc.poznan.pl/dlibra/doccont ... 3&dirids=1
Avatar użytkownika
jerzy
Kreator Forum
Kreator Forum
Medale: 2
Twórca indeksów (2)

WP- Oficerowie Rezerwy 1934 r. (13)

Postprzez jerzy » 01.02.2010

LISTA STARSZEŃSTWA OFICERÓW REZERWY PIECHOTY — PPOR.
1625. Wójcik Józef Zygmunt (31. 8. 1899>
1626. Sokołowski Lech (12. 4. 1901)
1627. Wilde Wacław Michał (13. 5. 1893)
1628. Arndt Jan Edward, inr. (5. 6. 1899)
1629. Białasiewicz Leonard Maurycy (22. 9. 1893)
1630. Piechowski Marjan (4. 8. 1898)
1631. Sklenarski Józef, inż. (11. 5. 1898)
1632. Szaniawski Stefan, mr. (25. 8. 1901)
1633. Wierzbicki Jan (16. 5. 1899)
1634. Bigoszewski Kazimierz (23. 2. 1902)
1635. Rezynkin Władysław Włodzimierz (9. 3. 1901)
1636. Bayer Walenty (2. 2. 1899)
1637. Jankowski Stanisław Alfred (24. 5. 1902)
1638. Danecki Witold (28. 1. 1894)
1639. Głodkowski Czesław (11. 7. 1901)
1640. Zawadzki Aleksander (5. 7- 1901)
1641. Makulak Melchjor (28. 12. 1900)
1642. Dymiński Józef (20. 1. 1898)
1643. Łuczkiewicz Jan Marian (24. 7. 1898)
1644. Znajewski Stanisław "(23. 12. 1898)
1645. Pikuła Władysław (30. 10. 1902)
1646. Łebkowski Henryk (20. 9. 1896)
1647. Mazuch Józef (4. 1. 1899)
1648. Średziński Marjan (4. 2. 1894)
1649. Nowakowski Kazimierz (18. 2. 1902)
1650. Beliczyński Marjan Antoni (23. 6. 1902)
1651. Dębowski Teofil (27. 4. 1898)
1652. Grabowski Janusz Marek (18.6.1898)
1653. Wasilkowski .Czesław, mr. (4.4.1901)
1654. Wolf Emil Józef (4. 7. 1898)
1655. Charubin Jan (9. 6. 1898)
1656. Bartuś Teodor (17. 8. 1902)
1657. Juzwa Stanisław (20. 4. 1895)
1658. Baszniak Mieczysław Tadeusz (18. 12. 1901)
1659. Adamski Marjan (5. 12. 1895)
1660. Heil Mieczysław (2. 4. 1902)
1661. Slocki Władvsław Wincenty (22. 1. 1900)
1662. Szmer Izydor (8. 3. 1901)
1663. Ungeheuer Adam (1. 11. 1900)
1664. Rogalski Jan (10. 6. 1895)
1665. Dowlarz Kazimierz (15. 5. 1899)
1666. Tobjasz Franciszek (23. 12. 1888)
1667. Heilpern Izydor Wilhelm (9. 9. 1899)
1668. Skonieczny Józef Edward (25-10.1893)
1669. Gotard Aleksander (20. 9. 1901)
1670. Borkowski Stefan (28. 2. 1892)
1671. Krełowski Kazimierz Witold (18. 9. 1898)
1672. Gierszt August Stanisław (14.7.1886)
1673. Godziejewski Jerzy (29. 7. 1900)
1674. Tatarski Mar-'an-(19. 8 .1903)
1675. Kollek Jan (3. 4. 1901)
1676. Rozumkiewicz Józef (7. 3. 1900)
1677. Duszniak Eugenjusz (8. 7. 1902)
1678. Dziedzic Karol (24. 11. 1897)
1679. Chrapkowski Leonard Piotr (19- 9. 1897)
1680. Zakrzewski Jan (25. 12. 1902)
1681. Trzeciecki Michał (25. 8. 1895)
1682. Stypułkowski Edmund (2. 10. 1899)
1683. Mompe Jan (21. 11. 1901)
1684. Domanowski Jan (31. 8. 1900)
1685. Gutkowski Tadeusz (3. 12. 1897)
1686. Żubrowski Wacław (5. 7. 1900)
1687. Karpiński Henryk Franciszek (3. 12. 1893)
1688. Zagrzejewski MarjanHfr' 6. 1901)
1689. Szulezewski Tadeusz (19. 7. 1894)
1690. Małek Marcin (4. 11. 1898)
1691. Andrzejewski Józef (30. 4. 1899)
1692. Gantkowski Tadeusz (24. 9. 1899)
1693. Mieszkowski Stefan (31. 7. 1896)
1694. Meller Ludwik (25. 7. 1898)
1695. Karczewski Zygmunt (8. 8. 1901)
1696. Gorczyca Andrzej (5. 11. 1900)
1697. Zadrożny Mieczysław (25. 12. 1899)
1698. Jaskłowski Wacław (5. 5. 1901)
1699. Cianciara Jan (12. 7. 1900)
1700. Strzyżewski Juljan (8. 1. 1898)
1701. Potz Marian (16. 11. 1902)
1702- Matecki Mieczysław (25. 10. 1901)
1703. Dobrowolski Jerzy (3. 12. 1898)
1704. Łyczkowski Stanisław (20. 2. 1897)
1705. Sikorski Edward (7. 10. 1900)
1706. Kiister Andrzej (31. 7. 1901)
1707. Rolski Stanisław Zygmunt (3. 5. 1900)
1708. Rytter Edmund (10. 1. 1899)
1709. Kędzierski Ludwik Walenty (14. I. 1898)
1710. Semelko Tadeusz (30. 11. 1891)
1711. Nowak Paweł (4. 1. 1898)
1712. Nobis Wincenty (20. 1. 1897)
1713. Kozub Władysław (21- 6. 1899)
1714. Ćmielewski Wincenty (8. 1. 1898)
1715. Luboński Tadeusz Marian (2.3.1897)
1716. Podkowa Jerzy (3. 11. 1900)
1717. Lewandowski Stanisław (29. 5. 1891)
1718. Frydinan-Mirski Roman (6. 4. 1900)
1719. Matuszewski Dominik Mirosław (13. 8. 1895)
1720. Szomański Tadeusz (18. 2. 1896)
1721. Hartman Seweryn Albert (9. 4. 1898)
1722. Fonfara Benicjusz (23. 8. 1901)
1723. Wierzyk Czesław (19. 9. 1898)
1724. Skrzypecki Stanisław (3. 5. 1901)
1725. Kuhn Adam, mr. (21. 6. 1902)
1726. Magoński Antoni, mr. (21. 9. 1901)
1727. Makarewicz Adam (15. 12. 1901)
1728. Zieliński Kazimierz Zbigniew (2. 12. 1901)
1729. Opiełka Wiktor (5. 10. 1893)
1730. Blondek Ludwik Kazimierz (19. 5. 1905)
1731. Skowroński Józef, inż. (28. 4. 1902)
1732. Talkowski Romuald (21. 5. 1903)
1733. Pyliński Edward (7. 6. 1889)
1734. Kowalski Wacław (29. 9. 1895)
1735. Wojewski Wiktor (21. 4. 1888)
1736. Bulsiewicz Stanisław Mieczysław (7. 5. 1901)
1737. Sitkiewicz Stanisław (30. 10. 1898)
1738. Wielowieyski Zygmunt (10. 3. 1900)
1739. Dembowski Antoni (9. 6. 1901)
1740. Tuszko Stanisław (23. 12. 1901)
1741. Romanowski Albin (3. 3. 1891)
1742. Minejko Aleksander (13. 7. 1902)
1743. Starzecki Kazimierz (17. 2'. 1889)
1744. Górny Michał (17. 9. 1898)
1745. Zugaj Jan (1. 5. 1894)
1746. Golędzinowski Stefan (4. 1. 1903)
1747. Mazur Zacharjasz (17. 2. 1896)
1748. Filipowicz Tadeusz (7. 10. 1899)
1749. Legień Władysław (2. 5. 1901)
1750. Rzepa Władysław (15. 6. 1893)
1751. Bauman Czesław (25. 5. 1901)
1752. Malinowski Józef (14. 2. 1893)
1753. Olendzki Michał (4. 11. 1892)
1754. Ring Stanisław (1. 1. 1903)
1755. Krajewski-Kukiel Jerzy (9. 7. 1899)
1756. Majewski Czesław (17. 7. 1891)
1757. Trzciński Zygmunt (4. 12. 1895)
1758. Sokolnicki Stefan (15. 12. 1900)
1759. Hartman Jerzy Wacław (18. 12. 1901)
1760. Wentkowski Nikodem (15. 9. 1887)
1761. Sikorski Wacław, mr. (20. 9. 1899)
1762. Bartkowski Leonard (20. 1. 1901)
1763. Proszower Stanisław (21. 8. 1898)
1764. Zieliński Zdzisław (7. 5. 1900)
1765. Seemann Bronisław Marjan (21. 7. 1903)
1766. Kazikowski Witold (25. 5. 1897)
1767. Andziak Marcin (11. 11. 1897)
1768. Kulesza Zdzisław (12. 5. 1898)
1769. Mielczarek Feliks (8. 3. 1899)
1770. Sikorski Tadeusz (9. 11. 1900)
1771. Reut Józef (22. 1. 1896)
1772. Aleksandrowicz Henryk (15. 11. 1895)
1773. Paprocki Stanisław Józef, mr. (5. 5. 1895)
1774. Chamuczyńslfi Józef (5. 1. 1898)
1775. Nowotarski Czesław (29. 3. 1899)
1776. Podciborski Józef (10. 4. 1894)
1777. Adamek Alfred Stanisław (8. 5. 1899)
1778. Niezabitowski Tadeusz (13. 3. 1901)
1779. Walczak Bolesław (29. 10. 1901)
1780. Chalecki Michał (10. 7. 1899)
1781. Błachowski Kazimierz (19. 4. 1898)
1782. Sala Ludwik (13. 8. 1891)
1783. Łatyszkiewicz Jan (16. 8. 1902)
1784. Dobek Kazimierz (6. 11. 1894)
1785. Żelechowski Wiktor Adam (28.7.1900)
1786. Róźkowski Kazimierz (17. 2. 1894)
1787. Szenkenig Witold Adam (20. 10. 1899)
1788. Zuchowski Ludwik (7. 10. 1899)
1789. Schroeder Marjan (17. 1. 1900)
1790. Zwinczak Jan (1. 4. 1901)
1791. Dembowski Tadeusz, inż. (24. 8. 1898)
1792. Jung Henryk (21. 5. 1901)
1793. Kowalski Brunon Franciszek (3. 10. 1899)
1794. Kuligowski Antoni (27. 7. 1884)
1795. Dietrich Lucjan Juljan (7. 1. 1902)
1796. Domański Jan Kazimierz (24. 9. 1901)
1797. Hibl Marjan Gustaw Prosper (25. 6. 1892)
1798. Tyzner Stanisław Ludwik (25. 8. 1896)
1799. Olechnowicz Józef (4. 7. 1902)
1800. Szczap Kazimierz (18. 2. 1901)
1801. Jastrzębski Jan (18. 6. 1901)
1802. Gomoliszewski Stanisław Piotr (19. 5. 1900)
1803. Chrostowski Bronisław Adolf, dr.(3. 8. 1904)
1804. Kohler Oskar (18. 9. 1901)
1805. Śliwiński Karol Stanisław (26.10.1895)
1806. Poray-Gedroyć Michał, dr. (11. 10. 1891)
1807. Zublewicz Zygmunt (17. 5. 1883)
1808. Worono Antoni (13. 6. 1897)
1809. Raksimowicz Romuald (14. 3. 1900)
1810. Borowiecki Tadeusz Maksymiljan (28. 10. 1902)
1811. Bauer Eugenjusz (1. 10. 1899)
1812. Haraburda Antoni (12. 12. 1900)
1813. Buchholtz Jan (9. 5. 1890)
1814. Goszyk Józef (22. 7. 1900)
1815. Misiak Antoni (13. 6. 1887)
1816. Weinryb Marceli, inż. (12. 12. 1898)
1817. Jędrzejewski Jan (18. 12. 1894)
1818. Tkaczyk Stanisław (21. 1. 1898)
1819. Mroczek Mieczysław Maksymiljan (3. 9. 1889)
1820. Bodziński Jan (23. 10. 1893)
1821. Leśniorowski Edmund (22. 10. 1901)
1822. Kosiński Mikołaj (7. 12. 1901)
1823. Niedbalski Józef (5. 7. 1894)
1824. Moszczyński Zenon August, mr. (23. 6. 1893)
1825. Wisz Stanisław, inż. (8. 4. 1899)
1826. Stróżewski Witold (1. 5. 1896)
1827. Piechowicz Jan (27. 3. 1901)
1828. Kment Stanisław (21. 5. 1899)
1829. Odrowąż-Mieszkowski Witold Maciej Czesław Tymo (4. 1903)
1830. Jezienicki Józef (29. 10. 1902)
1831. Twarowski Jerzy Gustaw (18. 6. 1902)
1832. Klewek Jan (7. 9. 1895)
1833. Garbarski Ludwik (20. 8. 1896)
1834. Dziubacki Michał (9. 1. 1896)
1835. Zaorski Mieczysław Kazimierz (18. 4. 1902)
1836. Sławiński Henryk (14. 12. 1899)
1837. Nogowski Kazimierz (3. 2. 1902)
1838. Kruszyński Władysław (13. 11. 1897)
1839. Kamiński Rudolf (22. 2. 1899)
1840. Grad Antoni (19. 1. 1902)
1841. Sosnowski Józef (28. 2. 1901)
1842. Tarnowski Adam (2. 3. 1892)
LISTA STARSZEŃSTWA OFICERÓW REZERWY PIECHOTY — PPOR.
1843. Rostek Jan (24. 12. 1902)
1844. Kondraciuk Konstanty (27. 12. 1901)
1845. Karpiński Bogdan, inż. (22. 4. 1900)
1846. Porzycki Jan Franciszek, dr. (29. 4. 1893)
1847. Bołądź Jerzy (29. 9. 1899)
1848. Bomba Michał (2. 10. 1895)
1849. Budny Jan (16. 5. 1899)
1850. Deimert Juljan (18. 1. 1896)
1851. Eckert Brunon (29. 10. 1893)
1852. Gajewski Tomasz (22. 10. 1896)
1853. Głowacki Marjan (17. 11. 1900)
1854. Gościcki Stanisław Stefan (23. 2. 1890)
1855. Górski Ludwik (29. 5. 1898)
1856. Humanowicz Marcin, mr. (11.11.1894)
1857. Januszewski Kazimierz Franciszek (15. 2. 1902)
1858. Kołodziejczuk Stanisław Juljusz (12. 4. 1901)
1859. Donnersberg Tadeusz Kazimierz (29. 11. 1895)
1860. Kozłowski Jan (28- 8. 1897)
1861. Krynicki Władysław Marjan, inż.(1. 5. 1898)
1862. Łaszkiewicz Tadeusz Stanisław (1. 3. 1901)
1863. Łukaszczyk Wojciech (20. 12. 1903)
1864. Macek Stanisław (20. 8- 1891)
1865. Maćkowiak Józef (18. 9. 1899)
1866. Marcinkiewicz Franciszek, inż. (26. 3. 1898)
1867. Sierpiński Stefan, inż. (28. 8. 1892)
1868. Mężyk Józef, dr. (20. 1. 1894)
1869. Mirosz Feliks {20. 11. 1899)
1870. Momot Wincenty (12. 5. 1890)
1871. Nowakowski Stanisław (8- 3. 1896)
1872. Odorowski Marjan (21. 1. 1897)
1873. Oksza-Orzechowski Karol (144.1884)
1874. Piskorz-Nałęcki Józef (7. 2. 1899)
1875. Przybojcwski Henryk (10. 7. 1898)
1876. Przyborowski Włodzimierz (24 1891)
1877. Pych Marjan (24. 7. 1898)
1878. Rawicki Benedykt Benjamin (17. 12. 1901)
1879. Rosłoniec Juljan (7. 1. 1893)
1880. Sagan Władysław, inż. (19. 4. 1901)
1881. Saks Stanisław.dr. (30. 12- 1897)
1882. Skoczeń Franciszek (23. 12. 1891)
1883. Skrzat Franciszek (10. 3. 1900)
1884. Sobczak Władysław (24. 6. 1900)
1885. Stencelek Franciszek (3. 12. 1903)
1886. Strzelecki Walenty (14. 2. 1899)
1887. Szafruga Mieczysław (26. 11. 1900)
1888. Szajer Tadeusz Stefan (26. 12. 1893)
1889. Szymański Feliks Witold (18. 5. 1902)
1891. Świdziński Edmund Marjan (25. 2. 1901)
1892. Świerz-Zalcski Tadeusz Mieczysław (5. 4. 1889)
1893. Tyszkiewicz Jerzy (16. 10. 1886)
1894. Walfisz Mieczysław, dr. (16. 6. 1895)
1895. Waydowski Józef (20. 12. 1899)
1896. Wieciński Antoni (29. 11. 1898)
1897. Wołczacki Józef (21. 4. 1900)
1898. Zachert-Olszyc Konstanty (3. 8. 1893)
1899. Zarzycki Leonard (26. 10. 1893)
1900. Sowiński Wilhelm Henryk Józef (5. 5. 1901)
Starszeństwo z dniem 1-go stycznia 1926 r.
1. Kopański Kazimierz (28- 11. 1899)
2. Zawadzki Zygmunt (1. 4. 1899)
3. Trepiński Józef (18. 3. 1899)
4. Nowak-Mojsijewicz Mikołaj (3. 2. 1899)
5. Dąbrowski Tomasz (6. 12. 1900)
6. Dudek Franciszek Józef (19. 7. 1900)
7. Pronobis Stanisław (1. 9. 1900)
8. Procyk Jerzy (7. 3. 1900)
9. Naue Otton Jan Piotr (12. 10. 1900)
10. Grądzki Jan (2. 6. 1900)
11. Machnik Stanisław (5. 9. 1900)
12. Bankiewicz Stefan (19. 8. 1899)
13. Znatowicz Stanisław (16. 2. 1901)
14. Piątkowski Jerzy (29. 12. 1901)
15. Kobryn Juljan (10. 2. 1901)
16. Czarnołuski Stefan (22. 10. 1901)
17. Świtalski Zygmunt Władysław, mr. (28. 4. 1903)
18. Polubiec Jan (24. 11. 1902)
19. Uszyński Adam Włodzimierz Witold (15. 12. 1899)
Starszeństwo z dniem 1-go stycznia 1927 r.
1. Cereniuga Marjan Kazimierz (15.6.1900)
2. Sysak Roman Aleksander (1. 12. 1900)
3. Majewski Włodzimierz (4. 3. 1902)
4. Jezierski Stanisław Marjan (22. 7. 1902)
5. Kibler Stanisław (8. 9. 1902)
6. Sacha Franciszek Józef (28. 7. 1902)
7 Jerzykiewicz Witold (3. 9. 1901)
8. Mondzielewski Leon (27. 7. 1902)
9. Melnyk Stefan Włodzimierz (10.7.1902)
10. Wnuk Bernard Alfons (5. 12. 1902)
11. Pawłowski Adam (4. 12. 1902)
12. Zieliński Bolesław Marjan (1. 11. 1901)
13. Dziewicki Edward Tadeusz (11-10.1899)
14. Keipper Rudolf Karol (24. 11. 1901)
15. Jeleń Stanisław, mr. (24. 10. 1901)
16. Jurewicz Cezary (22. 12. 1902)
17. Zawistowski Antoni (1. 12. 1902)
18. Rolkę Zdzisław (11. 2. 1902)
19. Boroń Emil Ludwik (11. 8. 1901)
20. Meyer Hugon Edmund (2. 9. 1902)
21. Karzycki Stefan Euzebjusz (22.3.1901)
22. Grot Stefan (27. 11. 1901)
23. Jaciów Roman Leon, inż. (25. 2. 1902)
24. Nagiel Samuel (14. 7. 1901)
25. Nadler Wilhelm (6. 9. 1902)
26. Pniewski Mieczysław (21. 7. 1901)
27. Witkowski Bohdan (14. 1. 1902)
28. Woś Jan (12. 6. 1902)
29. Błaut Zygmunt (17. 4. 19Q2)
30. Kral Józef (24. 1. 1901)
31. Rempalski Szczepan (25. 12. 1902)
32. Wiese Georg Bruno (27. 10. 1902)
33. Okonek Jan (11. 6. 1900)
34. Warzeszkiewicz Tadeusz Juljan (14. 5. 1902)
35. Kiełkiewicz Czesław Emiljan (3-4.1901)
36. Krysta Otton Jan (27- 9- 1902)
37. Krakowiak-Krakowski Izaak (15-8.1900)
38. Chodowaniec Michał (27. 8. 1902)
39. Lipiński Edmund (28. 9. 1901)
40. Walkowski Roman (11. 2. 1902)
41. Jandl Romuald (4. 1. 1902)
42. Mauthe Bernard (21. 3. 1902)
43. Ziarnik Lucjan (13. 1. 1900)
44. Dobosz Eugenjnsz (17. 12- 1902)
45. Aryko Teodor (17. 7- 1899)
46. Affek Juljan (27. 12. 1902)
47. Pizło Zygmunt (11. 12. 1902)
48. Grzędzielski Jan Kazimierz (15.6.1902)
49. Birman Pinchas Wolf (30. 6- 1902)
50. Figiel Józef (7- 1. 1901)
51. Myc Aleksander (12. 9- 1902)
52. Malczewski Ryszard (2. 5. 1903)
53. Deja Edward (9. 12. 1902)
54. Lichtensztadt Józef (6. 8. 1902)
55. Kapliński Tadeusz (18. 7. 1902)
56. Szweryn Oswald (9. 3. 1902)
57. Staszewski Stanisław (1- 8. 1902)
58. Łazowski Stanisław (11. 8. 1902)
59. Skrzymowski Jerzy (26. 6. 1902)
60. Gremlic Stanisław Marjan (2. 9. 1902)
61. Nikiel Alojzy (2. 7. 1902)
62- Wąsowicz Mieczysław Mateusz (21. 9- 1902)
63- Szczyciński Stanisław (19. 9. 1902)
64. Wieczorek Antoni (6. 12. 1902)
65. Ważyński Henryk Bonifacy (15.5 1902)
66. Borucki Zygmunt Wiktor (21. 5. 1902)
67. Grzywacz Stanisław (3. 11. 1901)
68. Węgierkiewicz Erazm Stanisław (25. 5. 1901)
69. Bodnarowski Aleksander (24. 6. 1902)
70. Lubański Jan (2. 9. 1902)
71. Komorowski Lucjan (11. 2. 1901)
' 72. Bodendorf Antoni Tadeusz (28. 10. 1900)
73. Smoleński Feliks (14. 1. 1902)
Starszeństwo z dniem 1-go czerwca 1927 r.
1. Ryniejski Kazimierz (4. 3. 1901)
Starszeństwo z dniem 15-go sierpnia 1927 r.
I. Winiarski Edward Antoni Leszek (14. 2. 1907)
Starszeństwo z dniem 1-go stycznia 1928 r.
1. Tarnowicz Aleksander (2. 9. 1899)
2. Płaza Dominik (4. 8. 1897)
3. Bork Marjan Józef (20. 11. 1901)
4. Kabza Marceli (10. 1. 1901)
5. Woźny Marjan (27. 5. 1901)
6. Świderski Karol (3. 11. 1901)
7. Wełdycz Tadeusz Edmund (19. 1. 1901)
8. Josefsberg Lischa (26. 7. 1901)
9. Cywiński Jan (15. 8. 1902)
10. Siwiec Jan Władysław (9. 6. 1902)
II. Kestenbaum Maks (11. 9. 1902)
12. Arcinowski Tadeusz (23. 9. 1902)
13. Romański Czesław Jan, mr. (8. 10. 1902)
14. Katz Majer Leon (3. 5. 1902)
15. Kisielewicz Bolesław (9. 10. 1902)
16. Dublanycia Bohdan (17. 6. 1902)
17. Fausek Alojzy Karol (22. 3. 1902)
18. Schultz Jan Robert Ferdynand (17. 11. 1902)
19. Obrułowicz Sylwester (23. 3. 1903)
20. Cyburt Ludwik Stanisław (7. 7. 1903)
21. Wawer Edmund (29. 9. 1903)
22. Szwedowski Franciszek (29. 8. 1903)
23. Breuning Willy Reinhold (14. 2. 1903)
24. Strzelecki de Jastrzębiec Tadeusz Aleksander (22. 2. 1902)
25. Żuraw Zygmunt (19. 12. 1902)
26. Żabokrzecki Juljan (6. 2. 1902)
27. Lachowicz Feliks Michał (23. 9. 1902)
28. Kapczyński Zenon Adam (21. 12. 1902)
29. Blicharski Czesław Józef (8. 8. 1902)
30. Karyszkowski Zdzisław (18. 12. 1900)
31. Kowacki Feliks Marjan (13. 10. 1902)
32. Kucharczyk Jan (14. 7. 1902)_
33. Krzyński Mieczysław Andrzej (20. 11. 1901)
34. Dorfler Feliks Alojzy Rudolf (18.5.1902)
35. Chojacki Henryk (22. 1. 1902)
36. Matuszewski Czesław (19. 7. 1900)
37. Rawicz Bolesław (29. 12. 1902)
38. Krakowski Czesław Władysław (14. 10. 1902)
39. Hodiow Paweł i(11 6.. 1900)
z dniem 1-go stycznia 1929 r.
1. Wojtczak Kazimierz (14. 12. 1902)
2. Madej Józef (7. 2. 1900)
3. Krzeczkowski Grzegorz Antoni (17. 11. 1903)
LISTA STARSZEŃSTWA OFICERÓW REZERWY PIECHOTY — PPOR.
4. Gerlach Erwin Michał (18. 7. 1900)
5. Kubacki Mieczysław (14. 10. 1903)
6. Chruszcz Alfred (14. 12. 1903)
7. May Karol (20. 5. 1903)
8. Schatzker Henryk, inż. (10. 1. 1903)
9. Malejka Stanisław (14. 1. 1903)
10. Morkowski Feliks, mr. (6. 11. 1901)
11. Seidel Kurt August (2. 12. 1899)
12. Jerzewski Wawrzyniec (30. 7. 1900)
13. Hans Marjan (3. 4. 1900 )
14. Warszawski Emil Zygmunt (18. 4. 1904)
15. Wąsowski Władysław (30. 5. 1903)
16. Serkes Eustachy (2. 10. 1901)
17. Kaszubowski Józef (14. 4. 1903)
18. Wolański Eugenjusz (4. 10. 1903)
19. Hopko Antoni (15. 1. 1901)
20. Łypacewicz Stanisław (13. 12. 1901)
21. Timiraziew Józef (16. 1. 1901)
22. Hosaja Józef (11. 8. 1901)
23. Czerniawski Wiktor (14. 1. 1901)
24. Oleś Ludwik (22. 8. 1904)
25. Niniewski Aleksander (14. 12. 1904)
26. Cytryn Nuta Nusym (5. 12. 1903)
27. Jarmółkiewiez Władysław (19. 12. 1902)
28. Kaszubski Mieczysław (12. 9. 1902)
29. Raczkowski Jerzy Zacharjasz (6. 9. 1900)
30. Skup Jan (29. 11. 1904)
31. Biss Ignacy (1. 6. 1902)
32. Pasieczny Edward Wiktor (11. 9. 1902)
33. Konopka Czesław (22. 10. 1900)
34. Kuchta Jan (26. 10. 1903)
35. Iwański Adam Marjan (23. 2. 1903)
36. Dykas Tomasz Stanisław (11. 10. 1904)
37. Truchalski Rudolf Józef (25. 2. 1903)
38. Chyliński Józef (17. 12. 1900)
39. Szpoper Franciszek Józef Antoni (6. 2. 1899)
40. Chojnowski Mieczysław (14. 12. 1903)
41. Karczmarewicz Jan (29. 9. 1902)
42. Kwiatkowski Epifanjusz Antoni (7. 4. 1901)
43. Fluhr Artur (3. 5. 1902)
44. Kołakowski Zygmunt (5. 2. 1902)
45. Mruk Zygmunt (7. 2. 1902)
46. Przybylski Karol Antoni (3. 11. 1903)
47. Brauner Juljan, mr. (7. 2. 1900)
48. Bochiński Jan Mieczysław (27.3.1903)
49. Sobieszczak Bronisław Alojzy (21. 6. 1904)
50. Targowski Piotr (10. 1. 1903)
51. Wondziński Karol (14. 3. 1903)
52. Chorąży Franciszek (7. 1. 1903)
53. Antonowicz Jan Franciszek (23.6.1899)
54. Masłowski Konstanty (9. 1. 1898)
55. Kruszyński Piotr Paweł (23. 7. 1904)
56. Chełmicki Stefan Adrjan (24. 6. 1903)
57. Huczewski Marjan Walerjan (25. 11. 1903)
58. Baras Zygmunt (29. 10. 1902)
59. Cygańczuk Marjan Tadeusz (10. 10. 1904)
60. Czekański Zygmunt (16. 5. 1902)
61. Klingbejl Eliejzer (1. 12. 1901)
62. Nowaliński Leon (7. 4. 1904)
63. Skowron Władysław (23. 8. 1903)
64. Piotrowski Adam Walerjan (15.12.1900)
65. Kaczorowski Ludwik (22. 8. 1901)
66. Schapira Mozes (1. 4. 1900)
67. Beder Józef (24. 9. 1900)
68. Roszczynialski Karol Marja Józef (12. 9. 1902)
69. Wahn Marjan Zbigniew Adolf (22. 8. 1902) -
70. Elkner Michał (23. 2. 1900)
71. Rogowski Jan Maciej (27. 5. 1903)
72. Kozakowski Stanisław Antoni (25. 4. 1903)
73. Finkler Dawid Edmund (14. 12. 1903)
74. Bogajewicz Leonard (3. 10. 1903)
75. Małecki Kazimierz Otto (11. 1. 1902)
76. Koszałkowski Zygmunt Kazimierz (9. 1. 1903)
77. Kupfer Tadeusz (29. 11. 1904)
78. Kamiński Romuald (1. 2. 1903)
79. Szymiec Zygmunt (10. 7. 1903)
80. Klimczyk Henryk Wincenty (11.7.1901)
81. Florkowski Stanisław (21.10.1902)
82. Wolman Henryk (24. 4. 1902)
83. Wroniak Stanisław (9. 7. 1899)
84. Hornik Albert (18. 12. 1901)
85. Muller Ewald (19. 10. 1902)
86. Chechliński Tadeusz Wenanty (5. 2. 1902)
87. Łazarczuk Tadeusz Mścisław (29- 7. 1902)
88. Miluśki Bolesław (8. 4. 1901)
89. Welter Franciszek (16. 2. 1903)
90. Mroziński Józef Marcjan (10. 1. 1903)
91. Bigelmajer Zygmunt Kazimierz (6. 4. 1903)
92. Bielawski Karol (9. 10. 1903)
93. Łodziński Tadeusz Witold (25.10.1902)
94. Pucek Czesław (28. 12. 1901)
95. Freiwillig Maurycy (8. 12. 1903)
96. Perkowski Jerzy Kamil (3. 4. 1902)
97. Perz Piotr (7. 7. 1903)
98. Lang Stanisław Michał (30. 8. 1902)
99. Zimnawoda Juljan (4. 5. 1903)
100. Brzeziński Salomon X4. 9. 1903)
101. Huj Fryderyk (14. 7. 1903)
102. Targowski Jan Kazimierz (27. 5. 1903)
103. Bromberg Moszek (20. 1- 1899)
104. Arcichowski Aleksander (17. 7- 1904)
105. Grubner Henryk (17. 5. 1904)
106. Soszyński Ignacy (20. 7. 1901)
107. Pizło Władysław (13. 10. 1901)
108. Nagórski Wacław Michał (29- 9- 1902)
109. Starczewski Stanisław (14. 2. 1903)
110. Regenstreif Leopold (11. 4. 1901)
111. Bardach Józef Fryderyk (2. 12. 1900)
112. Stankiewicz Bolesław Zygmunt (13. 8. 1901)
113. Koczela Edward (28- 2. 1901)
114. Ziętek Jan (11. 4- 1903)
115. Rinno Karol Hubo (16. 10- 1900)
116. Schubert Emil Władysław (18. 6. 1902)
117. Kluk Franciszek (17. 1. 1904)
118. Didkowski Stanisław (19. 11. 1900)
119. Kołodziejczyk Stanisław (8. 10. 1903)
120. Sęczkowski Stefan (13. 8. 1900)
121. Piechowski Augustyn (20. 9- 1900)
122. Felczyński Edward (2. 3. 1902)
123. Łyskanowski Ignacy (30. 1. 1903)
124. Tuszyński Wacław (24. 10. 1902)
125. Borkowski Leonard Eugenjusz (6. II. 1901)
126. Ciechanowski Feliks Zygmunt (18. 5. 1900)
127. Kiszakiewicz Jan Eljasz (3. 10. 1900)
128. Biernacki Bolesław (30. 7. 1902)
129. Gubiński Ber (5. 8. 1903)
130. Pawłowski Ryszard Władysław (13. 8. 1902)
131. Kurowski Juljan (27. 1. 1903)
132. Makiłła Czesław (28. 8. 1902)
133. Biegański Jan Stefan (8. 3. 1903)
134. Formanowski Antoni (24. 12. 1905)
135. Gadzinowski Stefan (15. 8. 1902)
136. Nowicki Tomasz (31. 7. 1901>
137. Władyka Zbigniew Kazimierz Zygmunt (8. 10. 1904)
138. Zywert Michał (18- 9. 1903)
139. Bydołek Franciszek (8. 1- 1904)
140. Kunert Stanisław Józef (28. 4. 1902)
141. Złotowski Stanisław Wojciech (22. 4. 1900)
142. Wilczyński Dyonizy (22. 11. 1901)
143. Siemieniuk Michał (14. 2- 1899)
144. Mises Oskar (6- 10. 1901)
145. Michałowski Jan (7. 6. 1899)
146. Kopeć Władysław (28. 5- 1902)
147. Choroszyński Michał (27. 9. 1900)
148. Dornstrauch Maurycy (15. 8. 1901)
149. Twaróg Leopold Jan (29. 8. 1904)
150. Stark Izaak, mr. (28. 5. 1902)
151. Smulski Stanisław (14- 11. 1902)
152. Holzmann Joel, dr. (14. 8. 1903)
153. Stażewski Wacław (25- 5. 1903)
154. Chmurzyński Gustaw (28. 5. 1901)
155. Zcligman Izrael (25. 11. 1903)
156. Kannenberg Ludwik (31- 3. 1902)
157. Pstrokoński Stanisław Józef Edward
(10. 3. 1898) 158- Ziółkowski Stefan (8- 8. 1903)
159. Zieliński Stanisław (8. 12. 1903)
160. Piotrowski Tadeusz Konrad (17.9.1904)
161. Kopeć Antoni (14. 1. 1904)
162. Olejnik Jan (21. 6. 1903)
163. Kozak Juljan (16. 7. 1901)
164. Poznański Leon (14. 5. 1899)
165. Jasiński Tadeusz Eligjusz (14. 1. 1904)
166. Kasprzak Tadeusz Wiktor (17.10-1903)
Starszeństwo z dniem 1-go września 1929 r.
1. Dobrowolski Romuald (4. 4- 1893)
2. Ciempiński Ferdynand Jan (26. 10. 1899)
3. Leszczyński Stanisław Kazimierz (30. 10. 1897)
4. Baraniecki Zdzisław Feliks (30- 5. 1895)
5. Poźniak Tadeusz Dyonizy (9-10.1898)
6. Michałek Antoni Stefan (23. 9. 1901)
7. Bartoszczyk Jan (3. 12. 1901)
8. Piotrowicz Karol Ludwik, dr. (23- 10. 1901)
9. Radlicz Jerzy (11. 11. 1901)
10. Zawadzki Stanisław Kazimierz (27. 2. 1901)
11. Stypiński Bohdan Bronisław (30. 3. 1902)
12. Żaczek Bronisław, inż. (26. 8. 1902)
13- Szabuniewicz Mirosław (4. 2- 1903)
14- Lebedowicz Józef (24. 1. 1901)
15- Benken Gustaw Adolf (3. 10. 1889)
16. Kośmider Jan (31. 7. 1889)
17. Nowakowski Bronisław Stefan (2. 9. 1890)
18. Majewski Adama (20. 11. 1891)
19. Rajewski Antoni (26. 5. 1891)
20. Kubiak Wincenty (15. 7. 1891)
21. Kalinowski Michał (28. 9. 1892)
22. Kalinowski Ludwik (17. 8. 1892)
23. Lisowski Franciszek Jan (12- 9. 1892)
24. Piątkowski Stanisław (3. 11. 1892)
25. Wisławski Stanisław (15. 3. 1892)
26. Sokolnicki Jan Ignacy Kazimierz Stefan (9. 6. 1892)
27. Mieczysławski Stanisław Witold Leszek (8. 5. 1893)
28. Nowakowski Stefan (22. 11. 1893)
29. Bartos Aleksy (20. 8. 1893)
30. Karczmarek Stanisław (6. 9. 1893)
31. Małaszyński Władysław Ignacy (25. 7. 1893)
32. Sarnecki Antoni (27. 4. 1893)
33. Leonowicz Michał (8. 8. 1893)
34. Loroch Piotr (3. 7. 1893)
35. Olinkiewicz Michał (26. 8. 1893)
36. Jamroży Wacław (17. 8. 1894)
37. Kłosowicz Edward Michał (29.9.1894)
38. Borzym Władysław (29. 11. 1894)
39. Rusek Eugenjusz (12. 4. 1894)
40. Uruski Bazyli (28. 12- 1894)
41. Białek Edward Michał (18. 9. 1894)
42. Łaziński Aleksander Ludwik (9. 2. 1894)
43. Dobrzeniecki Wiktor (14. 12. 1894)
44. Krakowski Antoni (13. 5. 1894)
45. Łuczak Adam Wacław (26. 9. 1894)
46. Mogiła-Lisowski Stanisław (22.9.1894)
http://www.wbc.poznan.pl/dlibra/doccont ... 3&dirids=1
Avatar użytkownika
jerzy
Kreator Forum
Kreator Forum
Medale: 2
Twórca indeksów (2)

WP- Oficerowie Rezerwy 1934 r. (14)

Postprzez jerzy » 01.02.2010

LISTA STARSZEŃSTWA OFICERÓW REZERWY PIECHOTY — PPOR.
47. Stańczuk Edward (7. 10. 1894)
48. Ciesielski Władysław (2. 11. 1895)
49. Sauernann Walenty Kazimierz (13. 2. 1895)
50. Sawicz Mieczysław Tadeusz (3.8.1895)
51. Dembowski Jan (20. 6- 1895)
52. Chojnacki Bronisław (14. 12. 1895)
53. Marski Henryk Leon (2. 11. 1895)
54. Augustyn Teodor Piotr (17. 4. 1895)
55. Bondareńko Leon Bolesław (11. 4. 1895)
56. Lizak Stanisław Walenty (9. 10. 1895)
57. Łapiński Czesław (17. 4. 1895)
58. Sulczyński Jan (13. 9. 1895)
59. Kozub Mieczysław Antoni (23. 8. 1896)
60. Kochanek Józef (15. 3. 1896)
61. Krystyjan Marjan Florjan (11.8.1896)
62. Makowski Tadeusz (1. 10. 1896)
63. Uruski Włodzimierz Bolesław (2. 2. 1896)
64. Kumor Rudolf Jan (11. 10. 1896)
65. Witkowski Jan (7. 7. 1896)
66. Skurski Antoni (21. 1. 1896)
67. Boczar Bronisław Karol (5. 10. 1896)
68. Dubois Józef Mikołaj (8. 11. 1896)
69. Pietrzak Józef (26. 1. 1896)
70. Stachurski Stanisław (2. 4. 1896)
71. Szyndrowski Andrzej (1. 12. 1896)
72. Badek Antoni (2. 5. 1896)
73. Lehnert Edward Rajmund (3. 8. 1896)
74. Młyński Leon (5. 1. 1896)
75. Wołoszynowski Bolesław (30.12.1896)
76. Zyskowski Piotr Paweł (29. 6. 1896)
77. Szperka Czesław (4. 8. 1897)
78. Okonek Zygmunt (8. 2. 1897)
79. Michalewski Kazimierz (4. 5. 1897)
80. Kamionko Józef (2. 9. 1897)
81. Ludwiczyński Antoni (13. 6. 1897)
82. Białowąs Andrzej (29. 1. 1897)
83. Chiliński Bronisław Józef (22.10.1897)
84. Myśliwiec Franciszek (12. 4. 1897)
85. Banach Edward (9. 8. 1897)
86. Chmielewski Adam Henryk (25. 9. 1897)
87. Kwiatkowski Sylwester Wiktor (22. 11. 1897)
88. Michalak Ignacy (10. 7. 1897)
89. Nieciejowski Ludwik (14. 12. 1897)
90. Rusecki Konstanty (4. 2. 1897)
91. Sadowski Stanisław Franciszek (13. 4. 1897)
92. Taff Leon Józef (27. 5. 1897)
93. Krawczykiewicz Franciszek (1. 11. 1897)
94. Łużny Bartłomiej (22. 8. 1897)
95. Veidt Romuald Edwin (7. 12. 1897)
96. Wunschik Henryk Aleksander, dr. (8. 7. 1897)
97. Tomczyk Marjan (21. 11. 1897)
98. Adamski Józef (1. 9. 1897)
99. Mironowicz Antoni Brunon, inż. (6. 11. 1897)
100. Ossowski Stanisław, dr. (22. 5. 1897)
101. Pawłowski Roman (12. 7. 1897)
102. Sobolewski Jan (13. 2. 1897)
103. Wołoszczuk Wojciech (30. 8. 1897)
104. Ziemba Wincenty (14. 6. 1897)
105. Kośla Jan (10. 4. 1897)
106. Pielachowski Leopold Rudolf (2. 2. 1897)
107. Siwek Stanisław (15. 4. 1897)
108. Trafas Walerjan (4. 9. 1898)
109. Wieczorek Kazimierz Juljan (16. 2. 1898)
110. Lurski Kazimierz (27. 4. 1898)
111. Melniczyn Włodzimierz (26. 7. 1898)
112. Dobrowolski Ryszard (27. 11. 1898)
113. Brzozecki Jan (14. 12. 1898)
114. Kohutyński Wincenty (22. 1. 1898)
115. Bator Franciszek (9. 6. 1899)
116. Bukietyński Wojciech Maksymiljan (2. 1. 1898)
117. Iwanicki Marjan Józef (7. 9. 1898)
118. Orlik Edward (13. 3. 1898)
119. Pawulski Marjan Józef (16. 3. 1898)
120. Sablik Antoni (13. 1. 1898)
121. Syta Stanisław (31. 10. 1898)
122. Szurowski Franciszek (4. 9. 1898)
123. Kąkol Leon (19. 9. 1898)
124. Kirschke Stefan. (2. 9. 1898)
125. Kleindienst Jan Karol (19. 10. 1898)
126. Kroskowski Mieczysław (28. 12. 1898)
127. Kurz Henryk (13. 8. 1898)
128. Nowakowski Stanisław Władysław (15. 1. 1898)
129. Pęcherek Stanisław Marcin (3. 11. 1898)
130. Święch Jan (7. 6. 1898)
131. Szorsz vel Schorsch Franciszek Jan Paweł (12. 8. 1898)
132. Zieliński Władysław (25. 9. 1898)
133. Argasiński Józef (3. 4. 1898)
134. Brylski Lucjan (14. 6. 1898)
135. Lenard Paweł Jan (18. 1. 1898)
136. Łesak Tomasz, inż. (23. 12. 1898)
137. Mazur Eugenjusz Władysław (18. 11. 1898)
138. Pasztyka Tadeusz Józef (21. 11. 1898)
139. Potocki Ferdynand (30. 6. 1898)
140. Śleszyński Tadeusz Grzegorz (17. 11. 1898)
141. Talacha Stanisław (8. 2. 1898)
142. Wojnar Franciszek, dr. (9. 9. 1898)
143. Zasada Antoni (29. 5. 1898)
144. Trojanowski Tadeusz (28. 10. 1898)
145. Załęski Stefan (11. 12. 1898)
146. Grabowski Władysław (20. 2. 1898)
147. Lipiński Władysław (28. 11. 1898)
148. Bykowski Stefan (28. 8. 1898)
149. Dudkiewicz Edward (27. 9. 1898)
150. Gołębiowski Lucjan (7. 1. 1898)
151. Grochowski Stanisław Tadeusz, inż. (31. 7. 1898)
152. Irzyk Ignacy Jerzy (31. 1. 1898)
153. Kłopotowski Józef (21. 3. 1898)
154. Kraśnicki Juljusz (26. 12. 1898)
155. Malczyk Witold (1. 11. 1898)
156. Malicki Jan (11. 11. 1898)
157. Maleszewski Bolesław (15. 11. 1898)
158. Niepokojczycki Henryk (12. 1. 1898)
159. Pawlak Józef (18. 3. 1898)
160. Siwiński Aleksander Szczepan (13. 12. 1898)
161. Światecki Władysław Stefan, mr. (1. 8. 1898)
162. Wiśniewski Serafin (9. 5. 1898)
163. Wyrwa Józef (13. 2. 1898)
164. Jaskorzyński Kazimierz (20. 2. 1899)
165. Fabrycy Ludomir Marjan (27. 6. 1899)
166. Gałecki Stanisław (17. 11. 1899)
167. Krzemiński Zygmunt Paweł (11. 1. 1899)
168. Kędzierski Henryk Walerjan (27. 1. 1899)
169. Kołodziejczyk Stanisław Michał (16. 9. 1899)
170. Kossakiewicz Adam Jan Walenty (10. 9. 1899)
171. Musiał Jan Karol (22. 10. 1899)
172. Piotrowski Szczepan (26. 12. 1899)
173. Wicherski Tadeusz Jerzy (27. 5. 1899)
174. Łuczyński Dyonizy Tertuljan Franciszek (9. 10. 1899)
175. Andrzejak Szczepan (19. 11. 1899)
176. Biały Witold Tadeusz (13. 2. 1899)
177. Borek Władysław Jan (24 6. 1899)
178. Chmielnicki Jan (12. 6.*1899)
179. Chowański Franciszek (10. 10. 1899)
180. Dobrowolski Jan Adam, mr. (6. 6. 1899)
181. Donten Zygmunt Bolesław (1.10-1899)
182. Garboś Piotr (23- 10. 1899)
183. Kamieniarz Henryk (15. 7. 1899)
184. Kędra Władysław (20. 10. 1899)
185. Kraszewski Ludwik (16. 6. 1899)
186. Krzysztof Jan Tadeusz (2. 2. 1899)
187. Kupkowskl Władysław Antoni (8. 6. 1899)
188. Podbielski Antoni Tadeusz (8-7.1899)
189. Szmidel Aleksander (8- 10. 1899)
190. Wanat Juljan (6. 5. 1899)
191. Wasilewski Edward (20. 11. 1899) .
192. Wiewiórski Mieczysław Franciszek (2. 4. 1899)
193. Anglik Stanisław (22. 4. 1899)
194. Berger Aleksander (8. 7. 1899)
195. Korniłow Grzegorz (23. 7. 1899)
196. Blum Ludwik (15. 1. 1899)
197. Bator Franciszek (9. 1. 1898)
198. Hyc Jan (28. 5. 1899)
199. Malik Jan (15. 12. 1899)
200. Marynowski Tadeusz Józef (25. 11. 1899)
201. Michałowski Stefan (23. 8. 1899)
202. Misiaczek Wiktor Jakób (26.6.1899)
203. Ruhm Bolesław Piotr (1- 8. 1899)
204. Skorupski Cezar (20. 8. 1899)
205. Szulc Czesław Teodor (24. 5. 1899)
206. Ślusarek Ignacy (30. 6. 1899)
207. Urbański Ryszard (30. 1. 1899)
208. Ważyński Antoni (14. 11. 1899)
209. Zegadło Jan (18. 1. 1899)
210. Borkowski Kazimierz (15. 5. 1899)
211. Chaciński Roman (22. 1. 1899)
212. Gierlach Stanisław (6. 5. 1899)
213- Gierwicki Franciszek (3. 2. 1899)
214- Głowacki Franciszek (19. 10. 1899)
215. Górski Józef (16. 9. 1899)
216. Klas Jan (15. 6. 1899
217. Korboński Stanisław (26. 4. 1899)
218. Kosiński Leopold (18. 11. 1899)
219. Krzywicki Bolesław (12. 2. 1899)
220. Piesiecki Bolesław (22. 1. 1899)
221. Repelowski Stanisław (30. 9. 1899)
222. Strzelecki Bronisław, inż. (29. 1. 1899)
223. Szwed Stanisław (8. 5. 1899)
224. Terlikowski Antoni (29. 5. 1899)
225. Wojtowicz Władysław (15. 10. 1899)
226. Zawałkiewicz Ignacy Stanisław (20. 1. 1899)
227. Kostka Leon Władysław (29. 5. 1900)
228. Pięta Władysław (27. 7. 1900)
229. Baczyński Zenon (12. 12. 1900)
230. Flasza Józef (13. 1. 1900)
231. Kurzeja Stanisław (2. 5. 1900)
232. Ściebora Józef (14. 2. 1900)
233. Cisek Kazimierz Stanisław (30- 10. 1900)
234. Czernicki Leon (11. 4. 1900)
235. Acker Julian (11. 5. 1900)
236. Argasiński Roman Stanisław (21. 2. 1900)
237. Badioczek Maksym (29- 5. 1900)
238. Empacher Stanisław Pankracy (12. 5. 1900)
239. Freyman Jan (22. 10. 1900)
240. Godecki Feliks Henryk (29. 8. 1900)
241. Gorczyński Władysław (29. 11. 1900)
242. Jemczura Tomasz (24. 3. 1900)
243. Jędrzejczyk Stanisław (29. 10. 1900)
244. Karwasiecki Michał (31. 8. 1900)
245. Keller Jan Zygmunt (30. 5. 1909)
246. Kiryelejza Leon (30. 3. 1900)
247. Kocaj Zenon (5. 10. 1900)
248. Liebfeld Alfred (29. 4. 1900)
249. Olasik Adam (7. 11. 1900)
250. Podhorski Bronisław Michał (26. 8. 1900)
251. Podoba Stanisław (9- 11. 1900)
252. Pokrzywnicki Henryk Apolinary (9. 2. 1900)
253- Potemkowski Jerzy, inż- (17. 10. 1900)
254- Pszonka Eugenjusz (29. 11- 1900)
LISTA STARSZEŃSTWA OFICERÓW REZERWY PIECHOTY — PPOR.
255. Skrzat Feliks Piotr, inż. (24. 11. 1900)
256. Tulczyński Stanisław (17. 4. 1900)
257. Tuszyński Lucjan (27. 5. 1900)
258. Tuziński Stanisław (28. 4. 1900)
259. Wojtowicz Edward (13. 12. 1900)
260. Zgaiński Tadeusz Stefan, dr. (21. 8. 1900)
261. Żerdzicki Marcin Stałanisław (21.11. 1500)
262. Banicki Stefan Władysław (4. 9. 1900)
263. Bielecki Stanisław (27. 3. 1900)
264. Cieślak Stanisław (8. 11. 1900)
265. Feiner Władysław (21. 3. 1900)
266. Jareinkiewicz Marjan Włodzimierz (15. 8. 1900)
267. Kostrzewa Jan (2- 9. 1900)
268. Kruger Michał (13. 9. 1900)
269. Kuleszyński Zygmunt Mikołaj (10. 9. 1900)
270. Śnieszko Kazimierz (10. 9. 1900)
271. Starczewski Mieczysław Wiktor (4. 1. 1901)
272. Warpechowski Leon (12. 9. 1900)
273. Wieczorek Mieczysław (21. 9. 1900)
274. Turno Edward (19. 9. 1900)
275. Filipiuk Stefan (17. 8. 1900)
276. Grabowicz Bolesław (14. 1. 1900)
277. Jezierski Ignacy (4. 4. 1900)
278. Kubaczka Adam Wiktor (12. 12. 1900)
279. Łach Władysław (20. 6. 1900)
280. Obarski Tadeusz (9. 9. 1900)
281. Zawadzki Bronisław (7- 12. 1900)
282. Bujwid Stanisław (21. 11. 1900)
283. Frelichowski Mieczysław Mikołaj (6. 12. 1900)
284. Śliwiński Stanisław (7. 11. 1900)
285. Chrzaścik Józef (12. 12. 1900)
286. Celiński Józef (2- 1. 1900)
287. Drozdowski Zenon (9. 2. 1900)
288. Dyczkowski Feliks Karol (11.11.1900)
289. Gan Jan (19. 10. 1900)
290. Janikowski Marjan Mieczysław (1. 1. 1900)
291. Kallenbrum Zygmunt Bronisław (13. 5. 1900)
292. Kaszycki Bronisław (23- 9. 1900)
293. Sowiński Stanisław (10. 4. 1900)
294. Wieliczko Józef (1. 4. 1895)
295. Kicior Jan (28. 12. 1900)
296. Kruś Antoni (26. 5. 1900)
297. Okoń Franciszek (25. 8. 1900)
298. Sadowski Józef (8. 12. 1900)
299. Sankowski Marjan Symforjan (22. 8. 1900)
300. Śmigielski Manswet (7. 10. 1900)
301. Szac Bronisław (1. 7. 1900)
302. Ząbek Kazimierz Henryk (16.1.1900)
303. Zdabłasz Stanisław (6. 2. 1900)
304. Ziemian Franciszek Józef (7. 8. 1900)
305. Królikowski Stanisław Józef (17. 11. 1900)
306. Tyszkiewicz Janusz Maria (28.7.1900)
307. Marczewski Stanisław Andrzej (4. 2. 1901)
308. Kalicki Kazimierz (7- 1. 1901)
309. Szawłowski Zygmunt Mieczysław (1. 3. 1901)
310. Brzezowski Franciszek Wojciech (1. 8. 1901)
311. Bytomski Alfred Władysław (29. 11. 1901)
312. Cynkutis Edward (13. 6. 1901)
313. Czerwiński Jan Henryk (21. 6. 1901)
314. Dzindecki Władysław Leon (2.61901)
315. Goślicki Jerzy Wacław (27. 9. 1901)
316. Grabczak Kazimierz Jan (29. 8. 1901)
317. Hałasowski Karol (3. 10. 1901)
318. Hanyż Andrzei (3. 10. 1901)
319. Jasiński Jan (11. 7. 1901)
320. Kasiński Lucian (7. 7. 1901)
321. Kurzelewski Józef (5. 12. 1901)
322. Laskowski Henryk, mr. (12. 9. 1901)
323. Mas Jan (29. 1. 1901)
324. Mazur Edmund Józef (20. 10. 1901)
325. Pańczak Stanisław (26. 5. 1901)
326. Pawlak Stanisław (5. 10. 1901)
327. Połczyński Jan (25. 4. 1901)
328. Pudło Marian Tomasz (15. 10. 1901)
329. Rak Stanisław (7. 4. 1901)
330. Schneider Stanisław Franciszek (2. 12. 1901)
331. Skowronek Jan Franciszek (25. 32. 1901)
332. Skowroński Marian (26. 11. 1901)
333. Dąbrowiecki Wilhelm (17. 5. 1901)
334. Trojan Włodzimierz (23- 5. 1901)
335. Zinimer Feliks Antoni (13. 10. 1901)
336. Woźniak Michał Józef (24. 9. 1901)
337. Zimodro Stanisław (16. 1. 1901)
338. Zobolewicz Mieczysław Teofil (20. 12. 1901)
339. Zygar Józef (4. 2. 1901)
340. Żahicki Kazimierz (11. 12. 1901)
341. Oboszyński Alfred Marjan (4.9.1901)
342. Sielicki Antoni, mr. (6- 9. 1901)
343. Brzeziński Marceli (26. 4. 1901)
344. Chodynicki Tadeusz (30- 1. 1901)
345. Godlewski Marjan (14. 11. 1901)
346. Karwceki Michał (22. 5. 1901)
347. Kozubal Franciszek (13. 6. 1901)
348. Kruk Czesław Ludwik (1. 11. 1901)
349. Legocki Tolimir Leo (12. 7. 1901)
350. Nawrot Józef (5. 9- 1901)
351. Prokopiuk Józef (23. 9. 1901)
352. Sawicki Czesław (20. 1. 1901)
353. Sitkowski WiktorJan (18. 12- 1901)
354. Sucharski Czesław (26. 11. 1901)
355. Sularz Antoni (23. 10. 1901)
356. Walczewski Edmund Roman (10. 10. 1901)
357. Abraszewski Stanisław (14- 11. 1901)
358. Błoński Kazimierz Władysław (4. 7. 1901)
359. Chudkicwicz Andrzej Tadeusz (28. 11. 1901)
360. Gołębiowski Januarjusz Mateusz (19. 9- 1901)
361. Kalbarczyk Aleksander (21. 3. 1901)
362. Kopankiewicz Józef Marjan (12. 9. 1901)
363. Kowalik Ignacy (8. 11. 1901)
364. Kulwicki Stefan (13. 12. 1901)
365. Parol Stanisław (20- 3. 1900)
366. Łotowski Lucian (21. 1. 1901)
367. Pawłowski Edmund (29. 10. 1901)
368. Podkanowicz Jan (1. 12. 1901)
369. Pokrzywiński Mieczysław Jan (16. 5. 1901)
370. Rogalczyk Walenty (26. 1. 1901)
371. Sokołowski Bolesław (25-1. 1901)
372. Świrniak Józef (15- 1. 1901)
373. Szarnfin Leon (6. 1. 1901)
374. Szurogajło Jakób (22. 4. 1901)
375. Walicki Kazimierz (12. 1. 1901)
376. Winierki Władysław (20. 12. 1901)
377. Wróliel Aleksander (14. 11- 1901)
378. Andrvehowski Władysław (30. 4. 1901)
379. Antosink Michał (23. 9. 1901)
380. Banach Czesław (15. 12. 1901)
381. Bartnikowski Tadeusz Konstanty (11. 3. 1°01)
382. Białkowski Bolesław (26. 5. 1901) 383. Bloch Wawrzyniec (9. 8- 1901)
381. Cieśla Edward (18. 10. 1901)
385. Cieszyński Kazimierz Wojciech (22. 4. 1901)
386. Dobrowolski Jerzy Władysław (27. 6. 1901)
387. Dutkiewicz Mieczysław (21. 11. 1901)
388. Englert Bronisław Marjan (15.12.1901)
389. Gdnla Andrzej Stanisław (30-11.1901)
390. Gołębiowski Henryk Stefan (30- 9. 1901)
391. Grodź Władysław (24. 4. 19011
392. Hałas Jan Augustyn (8. 11. 1901)
393. Janccwicz Zygmunt (15. 2- 1901)
394. Janiczak Stanisław Czesław (20. 7. 1901)
395. Kalita Wilhelm (5. 3- 1901)
396. Kubala Franciszek (27. 11. 1901)
397. Kuźmiński Maciej (7. 2. 1901)
398. Łosicki Leon (20. 10- 1901)
399. Młynarczyk Jan (30. 11. 1901)
400. Pik Stanisław (15. 8. 1901)
401. Rymarczyk Antoni (2. 6. 1901)
402. Słomski Władysław (1. 5. 1901)
403. Sobczyk Wacław (7. 9. 1901)
404. Ulrichs Otto (17. 9. 1901)
405. Wahn Edmund Marian Józef (6. 4. 1901)
406. Weingarten Juljan (30. 6. 1901)
407. Wodzinowski Stanisław Ludomir, inż. (24. 3 1901)
408. Zawiślak Tadeusz (22. 10. 1901)
409. Żechowski Daniel Wincenty (3. 1. 1901)
410. Keczmer Stanisław (18. 10. 1901)
411. Grossmann Stanisław Bolesław (4. 10. 1902)
412. Augustyński Franciszek (25. 9. 1902)
413. Bielobradek Tadeusz Wojciech
(27. 10. 1902) 414- Borucki Tadeusz (5. 5. 1902)
415. Chrust Leon (11. 6. 1902)
416. Dembski Alojzy (19- 6. 1902)
417. Dmochowski Antoni (21. 6. 1902)
418. Domaradzki Władysław (13. 12. 1902)
419. Dunin-Borkowski Alfons (10. 4. 1902)
420. Dyl Stefan (13. 11. 1902)
421. Grabarczyk Henryk (8. 12- 1902)
422. Grabowski Kazimierz Roman (23. 2. 1901)
423. Hetmanek Władysław (22. 7. 1902)
424. Hubar Włodzimierz (18. 11. 1902)
425. Jakobschy Jan Gabryel (28. 3. 1902)
426. Jakubowski Jan Michał (21. 6. 1902)
427. Karpowicz Wiktor (15. 2. 1902)
423. Kik Lucjan (17. 6. 1902)
429. Kikosicki Franciszek (22. 3. 1902)
430. Kwiatkowski Władysław (1. 4. 1902)
431. Łazurski Stefan (2. 9. 1902)
432. Łuczywek Władysław Klemens (15. 12. 1902)
433. Machowski Donat Piotr (17. 2. 1902)
434. Nawrocki Antoni (4. 12. 1902)
435. Olszyński Roman (17. 8. 1902)
436. Osuch Ignacy'Karol (27. 10. 1902)
437. Skorupka-Pdlewski Jerzy Adam (24. 12. 1902)
438. Pieczyński Ireneusz (21 .3. 1902)
439. Sarnecki Józef Maciej (24. 2. 1902)
440. Siedlecki Rajmund (26. 2. 1902)
441. Sobota Feliks Antoni (8. 6. 1932)
442. Stępniewski Józef (10. 3. 1932).
443. Turek Stanisław (1. 5. 1932)
rzvrzvn Wincenty (23. 1. 1902)
445. Zięta Józef (4. 3. 1902)
446. Adamski Edmund (27. 7. 1902)
447. Augustyn Józef (9. 3. 1902)
448. Czarkowski Stanisław Marceli (9. 1. 1902)
449. Jaworski Józef Marjan (7. 7. 1902)
450. Lamparczyk Alojzy (16. 4. 1902)
451. Mierzwa Aleksander Franciszek (20. 6. 1902)
452. Oberleitner Jan Leon (23. 10. 1902)
453. Szenk Franciszek (21. 12. 1902)
454. Szwarc Edward (28. 1. 1902)
455. Wolski Konstanty (4. 9. 1902)
456. A\mnnn Jan Józef (16. 3. 1902)
457. Błażek Bronisław (19. 12. 1902)
458. Ciemnoczołowski Edmund (8.10.1902)
459. Fiala Tadensz Korol (27. 7. 1902)
460. Lehmann Leon Florjan (20. 3. 1902)
461. Łotuszko Władysław (16. 2. 1902)
462. Maćkowiak Szczepan (19. 12. 1902)
LISTA STARSZEŃSTWA OFICERÓW REZERWY PIECHOTY — PPOR.
463. Majkut Kazimierz Stanisław (4. 2. 1902)
464. Treger Mieczysław Jan (20. 1. 1902)
465. Wojciechowski Alfons (21. 2. 1902)
466. Olszewski Stanisław Dominik Antoni, dr. (17. 1. 1902)
467. Babczyński Władysław (27. 6. 1902)
468. Bednarski Stefan Edward (19. 7. 1902)
469. Brydak Juljan Jan (5. 3. 1902)
470. Dłuszyński Władysław Leon (25. 6. 1902)
471. Dobrzeniecki Stefan Jerzy (14. 11. 1902)
472. Filipkowski Stanisław (9. 6. 1902)
473. Goszczycki Witold Władysław (18. 7. 1902)
474. Kalinowski Józef (14. 3. 1902)
475. Kilarski Edward (24. 9. 1902)
476. Kowalski Marjan (24. 8. 1902)
477. Kubec Roman Stanisław (28. 3. 1902)
478. Łazarczyk Antoni Norbert (5.6.1902)
479. Maciagowski Edward (20. 8. 1902)
480. Mandecki Józef (20. 2. 1902)
481. Michałowski Roman Michał Leon (31. 8. 1902)
482. Mikuła Antoni Władysław (6.6.1902)
483. Moszczyński Karol (21. 3. 1902)
484. Olechowski Kazimierz Jan (7.8.1902)
485. Orluk Feliks (14. 5. 1902)
486. Osękowski Jan (7. 6. 1902)
487. Pałysiewicz Jacenty (17. 8. 1902)
488. Paszkiewicz Stefan (17. 4. 1902)
489. Pęczalski Stefan (1. 9. 1902)
490. Piwowar Józef (7. 3. 1902)
491. Ratyński Jerzy Jan (26. 6. 1902)
492. Rudolf Kazimierz (30. 1. 1902)
493. Rumianek Szczepan (20. 12. 1902)
494. Rusin Bolesław (31. 3. 1902)
495. Stanio Franciszek Paweł (7. 1. 1902)
496. Szczupaczyński Franciszek Józef (9. 10. 1902)
497. Ways Tadeusz Władysław (25.8.1902)
498. Wąsowicz Ignacy Bolesław (8. 8. 1902)
499. Więckowski Jan (5. 12. 1902)
500. Wiśniowski Marjan Kazimierz (8. 9. 1902)
501. Wolf Stefan Jan (9. 12. 1902)
502. Zawada Władysław Jan (5. 7. 1902)
503. Gołąb Mieczysław Leon, mr. (25. 11. 1902)
504. Buniakowski Bronisław Leopold (3. 9. 1903)
505. Czerniewski Stefan Marjan (15. 8. 1903)
506. Dąbrowski Albin (1. 3. 1903)
507. Gasowski Jan (27. 3. 1903)
508. Kucza Józef Eugenjusz (12.12.1903)
509. Kujawski Alojzy Wit (30. 5. 1903)
510. Majewski Kazimierz (27. 5. 1903)
511. Merle Józef Jan (1. 9. 1903)
512. Mickiewicz Tadeusz (31. 1. 1903)
513. Morawski Jan Władysław (26. 3. 1903)
514. Nowak Stanisław (18. 9. 1903)
515. Ozga Stanisław (9. 5. 1903)
516. Tokarzewski Jerzy Józef (4.12.1903)
517. Wyrzykowski Zygmunt Konrad (19. 7. 1903)
518. Zaczkiewicz Apolinary Jerzy, dr. (20. 7. 1903)
519. Dziarkowski Tadeusz (4. 8. 1903)
520. Jezierski Walenty Kasper (3.1.1903)
521. Malawski Tadeusz Aleksander (25. 3. 1903)
522. Mazur Józef (25. 3. 1903)
523. Tur Seweryn Hipolit (8. 1. 1903)
524. Guzenda Józef Kazimierz (21.2.1903)
525. Malarewicz Władysław (23. 5. 1903)
526. Nowicki Justyn (18. 9. 1903)
527. Piekarski Stefan Adam (18.12.1903)
528. Szewczyk Walenty (4. 2. 1903)
529. Tomala Edmund (19. 10. 1903)
530. Załustowicz Kazimierz (4. 3. 1903)
531. Chimiak Eugenjusz Jan (27. 1. 1903)
532. Czyźewicz Juljan (16. 2. 1903)
533. Delanowski Kazimierz Józef (21. 2. 1903)
534. Donigiewicz Władysław Bohdan (21. 1. 1903)
535. Dorożyński Antoni Michał (5. 6. 1903)
536. Estrejch Stanisław Witold (1. 3. 1903)
537. Fischer Maksymiljan (18. 7. 1903)
538. Gorzucliowski Ksawery (18. 4. 1903)
539. Jach Kazimierz (3. 3. 1903)
540. Jakuszka Antoni (4. 1. 1903)
541. Kerncr Eugenjusz (18. 11. 1903)
542. Klimek Stanisław, tir. (10. 10. 1903)
543. Kiawacki Leon (2. 6. 1903)
544. Kutko Franciszek (5. 6. 1903)
545. Kwiatkowski Leonard (17. 3. 1903)
546. Laskowski Adolf Jakób (24. 7. 1903)
547. Nowak Leon (15. 6. 1903)
548. Pietkiewicz Ignacy Stanisław, inż. (14. 4. 1903)
549. Podbaniuk Jan (4. 2. 1903)
550. Przybylski Zdzisław Tadeusz (14. 1. 1903)
551. Schick Franciszek (22. 2. 1903)
552. Sokołowski Zygmunt (1. 1. 1903)
553. Świszrzewski Karol (5. 11. 1903)
554. Szabo Gwido Rudolf, inż. (14.3.1903)
555. Wasilewski Czesław Bonifacy (2. 6. 1903)
556. Wojciechowski Czesław (6. 11. 1903)
557. Stojanowski Michał (20. 4. 1904)
558. Bogdanowicz Czesław (22. 11. 1904)
559. Hofman Leon (29. 3. 1904)
560. Przysiężny Edward (18. 7. 1904)
561. Bober Mieczysław Franciszek
(1. 1. 1904) 562- Kowalski Franciszek (1. 12. 1904)
563. Skwara Władysław (26. 6. 1904)
564. Wydra Wojciech (21. 3. 1904)
565. Skulski Adam Henryk (13. 7. 1904)
566. Balcerak Eugenjusz Franciszek (9. 10. 1904)
56". Kostrzanowski Bolesław (25-1.1904)
568. Piałucha Piotr (23. 2. 1904)
569. Piotrowski Zdzisław (28. 1. 1904)
570. Świeściak Mirosław Konrad (19. 2. 1904)
571. Ways Bolesław Ferdynand (24. 1. 1904)
572. Łabęcki Józef Marjan (27. 10. 1904)
573. Więckowski Franciszek (22. 1. 1905)
574. Konstantynowicz Kazimierz Robert (1. 3. 1905)
575. Groszewski Czesław (20. 4. 1905)
576. Cieślar Jan (30. 4. 1906) .
577. Kryszczyński Jan (29. 8. 1883)
578. Ostrowski August (12. 1. 1886)
579. Morawski Wiktor (17. 10. 1888)
580. Mielczarek Edmund (10. 11. 1891)
581. Madejski Zbigniew Teodor (1. 4. 1891)
582. Dereziński Bolesław (17. 6. 1892)
583. Sobieraj Jan (14. 5. 1892)
584. Kończak Stanisław (13. 4. 1892)
585. Biwan Adam Edmund (19. 10. 1892)
586. Kochański Alojzy (12. 12. 1892)
587. Michalski Hilarv Eustachjusz (20. 9- 1894)
588. Szczęsny Jan (20. 6. 1893)
589. Neścior Stanisław (4. 11. 1893)
590. Składziński Jerzy Lucjan (11-2.1894)
591. Kiedyk Eugenjusz (30. 8. 1893)
592. Krepski Władysław (20. 12. 1894)
593. Silarski Tomasz (11. 9. 1895)
594. Gorzkiewicz Józef (18. 2. 1895)
595. Niewolański Ferdynand (19. 8. 1896)
596. Ziółkowski Jan (7. 3. 1896)
597. Gómol Józef (7. 3. 1896)
598- Domański Dominik Michał (29. 3. 1896)
599. Wierzbowski Stefan (4. 4. 1896)
600. Chajęcki Stanisław (27. 8. 1896)
601. Sęczkowski Feliks (1. 11. 1896)
602. Kozielski Czesław Jan (13- 7. 1896)
603. Benedyktowicz Jan (2. 7. 1896)
604. Orzechowski Bolesław Marceli (28. 7. 1896)
605. Bielec Wincenty (21. 3. 1897)
606. Jodko Leonard (16. 4. 1897)
607. Dąbrowski Antoni (15. 6. 1897)
608. Korzeniowski Aleksander, inż. (12. 12. 1896)
609. Kaczmarkiewicz Franciszek (31. 10. 1897)
610. Lubin Stanisław (1. 12. 1897)
611. Berendt Stanisław Józef (4. 12. 1897)
612. Pilarski Tadeusz (18. 8. 1896)
613. Stępnik Franciszek (16. 11. 1897)
614. Włodarkiewicz Jan Józef (23. 6- 1897)
615. Schollenbcrger Artur Jan (16. 5. 1897)
616. Turek Mikołaj (6. 8- 1897)
617. Gnatowski Aleksander (16. 10. 1896)
618. Grażewicz Bronisław (2. 12. 1898)
619. Guz Edward (17. 12. 1898)
620. Nolberck Roman (22. 10. 1898)
621. Starzyński-Starzeński Adam Franciszek (14. 6. 1898)
624. Wiosna Stefan (20. 10. 1898)
625. Cytryniak Stanisław (9. 11. 1898)
626. Gogolewski Henryk (20. 9- 1898)
627. Miszewski Roman Apolinary, mr. (7. 8. 1898)
628. Miłkowski Kamil (2. 1. 1898)
629. Panasiewicz Adam (23. 11. 1898)
630. Sosenkiewicz Bogusław (28. 8. 1898)
631. Kulesza Michał (22. 9. 1898)
632. Wieczorek Jan Wacław (25. 9. 1898)
633. Kamiński Konstanty Zygmunt (2- 12. 1899)
634. Mordasiewicz Kazimierz (3. 3. 1899)
635. Halik Włodzimierz (21. 7. 1899)
636. Słupski Stanisław (13. 4. 1899)
637. Zboiński Teodor (8. 11. 1899)
638. Augustynowicz Aleksander (2.7.1899)
639. Krzywda Józef (17. 3. 1899)
640. Smalc Henryk Juljan (7. 1. 1899)
641. Sierakowski Edward (5- 12. 1899)
642. Stefaniuk Włodzimierz Teodor, inż (1. 5.1899)
643. Faryno Stanisław (15- 6. 1899)
644. Kowalewski Piotr (3. 7- 1899)
645. Mazur Leon Antoni (7. 7. 1899)
646. Fritz Roman Teofil (3. 3. 1900)
647. Ośko Marjan (16. 7. 1900)
648. Podgóreczny Józef (28. 10. 1900)
649. Pohorecki Roman (20. 3. 1900)
650. Siegmuller Edmund (25. 10. 1900)
651. Szempliński Zygmunt (11. 2. 1900)
652. Tomaszewski Szymon (17. 3. 1900)
653. Tomczuk Edward Wacław (5. 9. 1900)
654. Wałecki Franciszek Ksawery, mr. (28. 2. 1900)
655. Waliszewski Józef (18. 4. 1900)
656. Baraniecki Kazimierz (16. 2. 1900)
657. Bużyński Stanisław (1. 1. 1900)
658. Hauptman Majer (29. 11. 1900)
659. Hube Marjan (25. 3. 1900)
660. Kapa Jan (4. 12. 1900)
661. Konopnicki Bronisław (18- 8. 1903)
662. Kordasz Stanisław (31. 8. 1900)
663. Łukaszyk Edmund (14. 11. 1900)
664. Marjański Józef (2. 6. 1900)
665. Czech Antoni (16. 10. 1900)
666. Klepacki Bolesław (13. 5. 1900)
667. Wójcik Jan (18. 6. 1900)
668. Zajączkowski Mieczysław (26. 7. 1900)
http://www.wbc.poznan.pl/dlibra/doccont ... 3&dirids=1
Avatar użytkownika
jerzy
Kreator Forum
Kreator Forum
Medale: 2
Twórca indeksów (2)

WP-Oficerowie Rezerwy 1934 r. (12)

Postprzez jerzy » 01.02.2010

LISTA STARSZEŃSTWA OFICERÓW REZERWY PIECHOTY — PPOR.
978. Brolik Leon Jan (5. 4. 1897)
979. Brzeski Ignacy (29. 5. 1901)
980. Chorbkowski Bogusław (16. 1. 1902)
981. Churas Józef (6. 9. 1897)
982. Ciołek Stanisław Filip (1. 5. 1899)
983. Czapiński Ludomir Antoni (6. 6. 1904)
984. Drost Gracjan (9. 4. 1900)
985. Dziubiński Tadeusz Maurycy (22. 10. 1890)
986. Gałacki Adolf Marjan (29. 4. 1902)
987. Gasowski Czesław (11. 11. 1903)
988. Glinka Tadeusz Mikołaj Franciszek, inż. (17. 9. 1898)
989. Gradzki Szymon Tadeusz (24-10.1895)
990. Hoszard Jerzy, mr. (6. 6. 1903)
991. Jabłoński Włodzimierz Wojciech, dr. (19. 4. 1885)
992. Jaroszewicz Alfred Karol (3. 11. 1902)
993. Kański Henryk (22. 5. 1899)
994. Karlsbad Gnstaw (16. 8. 1898)
995. Kasprzykowski Władysław Jan
(26. 9. 1899) 996- Kobyliński Wincenty (30. 9. 1898)
997. Kochanowski Jan (12. 7. 1894)
998. Kowalski Paweł (29. 6. 1899)
999. Kowalski Zygmunt (15. 8. 1901)
1000. Krokowski Feliks Józef (21. 4. 1902)
1001. Kryk Leonard (20. 10. 1892)
1002. Krysa Wojciech (20. 3. 1897)
1003. Krzeszkiewicz Stanisław (26. 3. 1899)
1004. Lecewicz Kazimierz (4. 2. 1902)
1005. Lis Piotr Kazimierz, inż. (20.11.1897)
1006. Maciaszek Władysław Józef (7.5.1900)
1007. Majewski Bronisław Maksymiljan (2. 8. 1898)
1008. Mekiński Czesław (31. 7. 1900)
1009. Motyka Konstanty (10- 3- 1897)
1010. Olszewski Bronisław (14. 8. 1898)
1011. Owczarek Stefan (28- 8. 1901)
1012. Parnowski Stefan (22. 7. 1897)
1013. Pastuszyński Zygmunt (14. 4. 1899)
1014. Piwoński Henryk (14. 1. 1901)
1015. Płatkowski Wacław Aleksander (1. 1. 1899)
1016. Romaniszyn Marjan Karol (28.2-1894)
1017. Rouba Józef (6. 2. 1895)
1018. Rybczyński Edmund (23. 11. 1901)
1019. Schneider Tadeusz Kazimierz (30. 10. 1899)
1020. Sihreckinger Salomon, dr. (15.1.1891)
1021. Sobolewski Władysław Józef (4. 12. 1901)
1022. Sośnierz Ludwik (20. 3. 1899)
1023. Spasiński Wacław (1. 8. 1903)
1024. Stabholc Aleksander (8. 1. 1887)
1025. Strzyżewski Marjan Kazimierz (17. 11. 1899)
1026. Suchanek Paweł (25. 11. 1900)
1027. Tomajer Tadeusz Juljan (12. 2. 1895)
1028. Wołodko Janusz (31. 1. 1897)
1029. Wyszogrodzki Czesław Władysław (17. 7. 1900)
1030. Zagrodzki Stefan Antoni (4. 6. 1893)
1031. Zwiewka Bronisław (19. 2. 1891)
1032. Zygeliuan Jakób (9. 6. 1900)
1033. Filipowski Adam Józef (17. 12. 1885)
1034. Gadzikowski Edwin (29. 9. 1898)
1035. Gasiorowski Zygmunt (18. 7. 1894)
1036. Grzywaczewski Jan (18. 11. 1901)
1037. Hochwald Paweł (Pinkus) (23. 10. 1894)
1038. Hubrich Karol, mr. (19. 1. 1902)
1039. Janiszewski Antoni Jan (17. 6. 1893)
1040. Kaliszczak Karol (17. 1. 1899)
1041. Łańcucki Józef Andrzej (28. 11. 1890)
1042. Malanowski Piotr (23. 2. 1902)
1043. Płatek Michał (29. 9. 1901)
1044. Popiałkiewicz Nikodem (26. 3. 1903)
1045. Schmer Józef (18 .8. 1895)
1046. Sotnicki Seweryn (8. 10. 1901)
1047. Struzik Władysław (20. 4. 1893)
1048. Sternbach Maks (22. 8. 1896)
1049. Wojtvra Marjan Pius (12. 7. 1902)
1050. Żwirski Wacław (28. 9. 1895)
1051. Woda Ludwik (25. 8. 1888)
1052. Gnat Stefan (1. 11. 1900)
1053. Jarecki Marjan (14. 8. 1897)
1054. OIexincer Godeł, inż. (4. 6. 1892)
1055. Tryli Antoni (3. 9. 1896)
1056. Krukierek Tadeusz Marjan (1.7.1900)
1057. Kowalczyk Ludwik (15. 1. 1887)
1058. Pomirski Władysław Józef (23.6.1898)
1059. Szymański Zygmunt (12. 10. 1899)
1060. Grunwald Michał (29. 9. 1899)
1061. Rabcewicz Kazimierz (4. 10. 1899)
1062. Hupałowski Edward Józef (6. 1. 1899)
1063. Wyrozębski Wacław Mieczysław (21. 6. 1903)
1064. Rzeszólka Aleksander (1. 12. 1891)
1065. Warzecha Stanisław Jan (22. 3. 1902)
1066. Racinowski Hieronim Józef (30. 9. 1902)
1067. Czarniawski Jan Józef (10. 6. 1901)
1068. Niesiołowski Tadeusz Rajmund (26. 5. 1900)
1069. Albrecht Zygmunt (11. 3. 1901)
1070. Taliński Karol Stanisław, mr. (27. 10. 1900)
1071. Lehman Henryk Piotr Józef (12. 12. 1902)
1072. Marchwicki Tadeusz (24. 3. 1903)
1073. Pieczarkowski Tadeusz, inż. (30. 4. 1901)
1074. Jelonek Eugenjusz (27. 2. 1898)
1075. Maćkowiak Wacław (24. 9. 1888)
1076. Borkowski Stanisław, inż. (9. 11. 1891)
1077. Żebrowski Wiktor (12. 8. 1890)
1078. Binder Stefan (1. 4. 1898)
1079. Niedźwiecki Miłosz (15. 1. 1901)
1080. Mokrzycki Lucjan (23. 2. 1903)
1081. Kuczyński Józef Bronisław (29. 12. 1899)
1082. Wiśniewski-Prus Stefan (26. 6. 1899)
1083. Wąsowicz Józef, dr. (19. 3. 1900)
1084. Stefański Jan Gerwazy, inż. (19.6.1892)
1085. Kiszkiel Bolesław (15. 3. 1899)
1086. Grabowski Jerzy Gustaw (14. 9. 1902)
1087. Szczepkowski Wacław (6. 12. 1898)
1088. Janicki Stanisław (6. 5. 1899)
1089. Pajewski Władysław (7. 7. 1898)
1090. Janota Tadeusz (29. 6. 1896)
1091. Sawicki Hipolit (6. 8. 1900)
1092. Przepiórski Wincenty (19. 10. 1892)
1093. Onyszkiewicz Andrzej Juljusz (16. 4. 1902.)
1094. Kaczyński Wacław (22. 6. 1901)
1095. Nowicki Stanisław (12. 10. 1902)
1096. Jamiołkowski Wincenty (19. 7. 1898)
1097. Tecl Edward (20. 12. 1901)
1098. Koch Tadeusz Józef, dr. (3. 7. 1902)
1099. Łochowski Szymon (14. 10. 1890)
1100. Zarzycki Jerzy (30. 5. 1900)
1101. Stacńlewski Władysław (4. 1. 1901)
1102. Wasilewski Władysław (27. 3. 1902)
1103. Polkowski Bolesław (23. 8. 1900)
1104. Starnawski Bronisław (30. 9. 1900)
1105. Spendel Adolf (22. 4. 1896)
1106. Laubitz Zygmunt (2. 3. 1896)
1107. Barowicz Tadeusz (8. 11. 1896)
1108. Chromik Józef (12. 8. 1899)
1109. Sohkiewicz Henryk (22. 10. 1901)
1110. Lassaud Stefan Piotr, inż. (19.5.1897)
1111. Nabielec Kazimierz Marcin (3.2.1901)
1112. Giedroyć Olgierd Tadeusz Zdzisław Roch, inż. (16. 8. 1898)
1113. Zaufali Jan Jakób (26. 6. 1895)
1114. Jagodziński Witold (28. 10. 1901)
1115. Jcleniewski Bogdan (18. 9. 1900)
1116. Brzeziński Ignacy (13. 1. 1899)
1117. Nowakowski Tadeusz Mieczysław Eugenjusz (19. 5. 1901)
1118. Kośmicki Józef Paweł (24. 12. 1898)
1119. Markiewicz Wincenty Henryk (11. 1. 1902)
1120. Słupczyński Władysław (18. 11. 1901)
1121. Kowalczuk Stefan (1. 10. 1901)
1122. Jabłonowski Czesław (20. 7. 1891)
1123. Rzewuski Franciszek (22. 3. 1896)
1124. Cholewski Jan (6. 2. 1892)
1125. Sołtys Mieczysław (14. 12. 1900)
1126. Starnowski Józef (17. 10. 1900)
1127. Schuster Zygmunt. (13. 9. 1898)
1128. Staniszewski Marjan (6. 12. 1900)
1129. Mański Ryszard (11. 10. 1887)
1130. Baworowski Michał (25. 9. 1899)
1131. Lewandowski Kazimierz Romuald (7. 2. 1901)
1132. Przybyszewski Tadeusz (26. 9. 1898)
1133. Ossowski Kazimierz (30. 7. 1898)
1134. Seredvński Czesław, inż. (20. 7. 1899)
1135. Wiewiórkowski Tadeusz (4. 8. 1900)
1136. Roszkowski Jerzy (10. 1. 1902)
1137. Zemlich Tadeusz (5. 12. 1900)
1138. Jurczek Karol (17. 8. 1898)
1139. Zaklika Romuald Zbigniew (7.2.1902)
1140. Kuśnierz Bronisław (2. 6. 1901)
1141. Ligaszewski Marjan Antoni (17. 5. 1901)
1142. Urbanowicz Piotr (31. 1. 1902)
1143. Staniek Marjan (8. 12. 1902)
1144. Hermanowski Henryk (9. 2. 1902)
1145. Głowacki Borys (1. 1. 1901)
1146. Olewiński Stefan (2. 4. 1897)
1147. Zawistowski Lucjan (29. 10. 1899)
1148. Sułocki Jan, inż. (2. 10. 1898)
1149. Jaworowski Wacław (8. 8. 1893)
1150. Felchnerowski Zygmunt (5.3. 1901)
1151. Dudek Aleksander (24. 2. 1891)
1152. Peczlewicz Zygmunt (5. 2. 1898)
1153. Luciński Aleksander (31. 3. 1896)
1154. Zawidzki Jan, inż. (18. 12. 1900)
1155. Szretter Marian (8. 1. 1893)
1156. Dabkowski Aleksander (23. 5. 1899)
1157. Dębrowski Feliks (12. 11. 1898)
1158. Senk Karol (21. 10. 1893)
1159. Marcinkowski Józef Edward (16. 3. 1901)
1160. Bar Tadeusz (28. 10. 1897)
1161. Augustyn Władysław, dr. (10. 6. 1901)
1162. Niedenthal Kazimierz (12. 9. 1900)
1163. Gos'cicki Marjan, inż. (9. 4. 1891)
1164. Waligórski Franciszek (7- 6. 1896)
1165. Zapolski Gracjan Józef (17. 3. 1899)
1166. Drzewiecki Wiesław, mr. (30.10-1892)
1167. Tułacz Marjan, mr. (15. 9. 1901)
1168. Koperkiewicz Konrad Leon (7. 2. 1901)
1169. Skowron-Pierzehała Henryk (15. 12. 1898)
1170. Zenkteler Stanisław (19. 6. 1901)
1171. Duczmal Józef (18. 4. 1900)
1172. Gniot Franciszek (7. 1. 1895)
1173. Reichert Kazimierz (18. 7. 1898)
1174. Musielak Antoni (17. 11. 1900)
1175. Tyburski Tadeusz, mr. (10- 3. 1900)
1176. Filar Stanisław, (27. 4. 1900)
1177. Majchrowicz Stanisław, inż.(16. 11. 1900)
1178. Raganowicz Czesław, inż. (17. 7. 1902)
1179. Ostrowski Roman, inż. (3. 7. 1900)
1180. Pndło Aleksander (23. 6. 1901)
1181. Gozdawa-Giżycki Aleksander (25. 12. 1900)
1182. Richter Adam, inż. (14. 12. 1901)
1183. Kozłowski Ludomir (20. 12. 1901)
1184. Rynkiewicz Feliks (10. 6. 1900)
1185. Barankiewicz Aleksander (26. 2- 1894)
1186. Bartkiewicz Kazimierz Antoni(4- 3. 1900)
1187. Korolkiewicz Czesław (3. I- 1903)
1188. Jackowski Ludwik Michał (29-9-1900)
1189. Steinhagen Artur (21. 1. 1901)
1190. Martyszewski Jarosław (30. 5. 1901)
LISTA STARSZEŃSTWA OFICERÓW REZERWY PIECHOTY — PPOR.
1191. Chruściel Józef (28. 10. 1898)
1192. Baranowski Włodzimierz (3. 2. 1890)
1193. Jankowski Stanisław (12. 4. 1899)
1194. Dębski Stanisław (6. 5. 1896)
1195. Leniusz Wacław (24. 8. 1901)
1196. Zastrużny Ludwik (21. 8. 1898)
1197. Krzymuski Tomasz Antoni (24. 8. 1898)
1198. Radziukiewicz Antoni (5. 7. 1904)
1199. Wiśniewski Zygmunt Jan, inż. (22. 1. 1901)
1200. Landau Kazimierz Marjan Andrzej (8. 9. 1900)
1201. Sadowski Leon Józef, inż. (24. 7. 1898)
1202. Jancewicz Wiktor (9. 8. 1900)
1203. Żukowski Henryk (1. 2. 1900)
1204. Monkielewicz Michał (15. 8. 1894)
1205. Podgórski Stanisław Marjan, dr. (6- 1. 1900)
1206. Migielski Tadeusz, dr. (13. 2. 1893)
1207. Dreher Franciszek (4. 10. 1899)
1208. Pawłowicz Bronisław, inż. (28.12.1902)
1209. Piwocki Ksawery (20. 11. 1901)
1210. Koszałkowski Józef (4. 9. 1898)
1211. Czapran Jan Marian (26. 5. 1896)
1212. Borowiczka Karol (14. 9. 1901)
1213. Chcndyński Stefan (28. 10. 1900)
1214. Walicki Henryk (5. 12. 1901)
1215. Walter Zbigniew (26. 10. 1900)
1216. Bienia Jan (1. 8. 1901)
1217. Tomaszewski Sylwester (31. 12. 1898)
1218. Kawecki Tadeusz (4. 10. 1897)
1219. Buczowski Stanisław (8. 5. 1900)
1220. Paprocki Stanisław (28- 9. 1898)
1222. Szews Edmund C3. 4. J901)
1223. Zgliczyński Stanisław (12. 9- 1898)
1224. Afelt Anicet Tadeusz (19. 5. 1899)
1225. Drobnik Zygmunt (9. 6. 1896)
1226. Romaszewski Stefan (1. 9. 1901)
1227. Kolbuszewski Stanisław, dr. (22. 6. 1901)
1228. Owoc Eugenjusz (27. 1. 1900)
1229. Sierpiński Karol (1. 12. 1901)
1230. Skoblewski Władysław (29. 3. 1898)
1231. Zarzycki Michał Jerzy (28. 9. 1898)
1232. Paul Mieczysław (20. 9- 1901)
1233. Majcherkiewicz Stanisław, mr. (13. 11. 1898)
1234. de Lubraniec-Dęmbski Roman Emiljan (2. 7. 1901)
1235. Gessek Eugenjusz (29. 11. 1901)
1236. Szczytowski Jan (28. 5. 1900)
1237. Tomaka Franciszek (12. 7. 1899)
1238. Ryżewski Stefan (14 5. 1901)
1239. Niedoba Jan Florjan, inż. (4.5.1901)
1240. Rzeszowski Gustaw (7. 4. 1901)
1241. Wiśniowski Jan, dr. (21. 1. 1898)
1242. Chrobak Józef, inż. (22. 3. 1900)
1243. Buzek Jan, inż. (27. 11. 1902)
1244. Honiek Zygmunt (4. 5. 1894)
1245. Maciejowski Stanisław, inż. (5.1.1901)
1246. Oleksin Antoni (15. 2. 1899)
1247. Pisula Stanisław (2- 5. 1900)
1248. Wybierski Paweł (4. 1. 1899)
1249. Gessing Witold Marjan (8. 9. 1900)
1250. Domański Stanisław (11. 5. 1887)
1251. Jeziorowski Józef (15. 9- 1900)
1252. Cichowski Zygmunt (21. 4. 1895)
1253. Suzin Stanisław (14. 4. 1900)
1254. Gantkowski Adam (24. 12. 1900)
1255. Kubiak Józef (2. 10. 1895)
1256. Wojciechowski Tadeusz (27- 6. 1900)
1257. Wyrzykowski Czesław (1. 1. 1897)
1258. Grzybowicz Edward (26. 10. 1896)
1259. Żółkiewski Jan (28. 7. 1898)
1260. Drzewiecki Jan (6. 8. 1900)
1261. Winnicki Marian (8. 9. 1901)
1262. Krajewski Feliks (17. 2. 1902)
1263. Kossowski Adam Romuald (12.U901)
1264. Welter Józef (22. 3. 1898)
1265. Warchałowski Leopold Zdzisław Tadeusz (25. 8. 1903)
1266. Zipper Emanuel (11. 11. 1901)
1267. Szumowski Franciszek (17. 7. 1894)
1268. Walczak Mieczysław (11. 12. 1901)
1269. Krzemieniewski Leszek (16. 11.1900)
1270. Mikołajewski Franciszek (3. 5. 1901)
1271. Moniewski Tadeusz (23. 1. 1901)
1272. Maczkowski Roman (22. 3. 1902)
1273. Niewęgłowski Stefan (15. 3. 1898)
1274. Lisowski Aleksander (12. 11. 1900)
1275. Zandfos Tadeusz, inż. (24. 10. 1902)
1276. Jedliczka Józef, dr. (3. 2. 1893)
1277. Szuszko Izydor (25. 2. 1898)
1278. Sienkiewicz Stanisław (29. 5. 1900)
1279. Wisłooki Czesław Marjan, mr. (13. 6. 1901)
1280. Sarad Marjan Wiesław, inż. (3.8.1901)
1281. Wołczyński Ryszard (14. 7. 1902)
1282. Złowodzki Tadeusz, inż. (11. 4. 1900)
1283. Zajęć Stanisław, mr. (10. 7. 1896)
1284. Chrzanowicz Józef (31. 8. 1901)
1285. Kocyłowski Antoni (12. 6. 1901)
1286. Lityński Mieczysław Mikołaj (6. 12. 1901)
1287. Kuźmicki Witalis (20. 12. 1898)
1288. Gołoński Jerzy Florjan (12. 10. 1900)
1289. Grabowski Wojciech (31. 1. 1894)
1290. Zieliński Rudolf (3. 12. 1901)
1291. Zylber Aleksander, inż. (10. 7. 1898)
1292. Widera Karol Ryszard Franciszek (7. 2. 1895)
1293. Sławiński Leon (2. 6.1899)
1294. Klepacki Konstanty {JO- 1. 1900)
1295. Bednarczyk Jan (17. 10. 1900)
1296. Robak Leon (14. 2. 1894)
1297. Sztajnhamer Hipolit (11. 11. 1901)
1298. Tomczycki Marjan, inż. (21. 1. 1895)
1299. Niewidziajło Michał (21. 11. 1898)
1300. Czarnecki Teofil (7. 4. 1898)
1301. Kawiak Władysław (25. 5. 1899)
1302. Skowroński Antoni (18. 12. 1901)
1303. Bibrowski Mieczysław (26. 2. 1900)
1304. Mazurkiewicz Lucjan (24. 1. 1900)
1305. Mokrzycki Marjan Leoncjusz (13. 1. 1901)
1306. Czudowski Tadeusz (14. 10. 1900)
1307. Halladin Antoni (20. 7. 1898)
1308. Rolski Mieczysław, mr. (4. 11. 1902) .
1309. Milewski Lech (18. 7. 1897)
1310. Kazimierski Jan (21. 2. 1900)
1311. Fogelzang Oskar (19. 1. 1901)
1312. Szostak Wojciech (17. 3. 1897)
1313. Pluciński Kazimierz (12. 2. 1901)
1314. Pstrokoński Kazimierz (26. 12. 1900)
1315. Zawadzki Ireneusz (24. 3. 1897)
1316. Ejchblat Jerzy JuIjan Józef (21. 3. 1897)
1317. Pohl Franciszek (14. 2. 1901)
1318. Wódkiewicz Henryk Bonifacy (6. 6. 1899)
1319. Krukowski Henryk (3. 6. 1901)
1320. Binn Wiktor (17. 9. 1896)
1321. Łapiński Stefan (9. 4. 1900)
1322. Małecki Wiktor (19. 6. 1900)
1323. Różycki Ludwik (22. 12. 1892)
1324. Rogowski Antoni (11. 6. 1900)
1325. Szczuka Władysław Seweryn (8. 1. 1898)
1326. Terpiński Ryszard (28. 3. 1902)
1327. Kraków Stanisław (8. 5. 1899)
1328. Węgrzecki Tadeusz Aleksander, inż. (26. 2. 1900)
1329. Wyganowski Józef (23. 3. 1899)
1330. Marcinkiewicz Tadeusz, inż. (28. 6. 1901)
1331. Jaworski Kornel (7. 1. 1896)
1332. Gorgon Eryk (16. 3. 1900)
1333. Bajer Stanisław Marjan Ignacy (15. 8. 1902)
1334. Lachowicz Józef (23. 1. 1900)
1335. Waligórski Władysław (31. 7. 1900)
1336. Keiper Jakób (22. 10. 1898)
1337. Trzos Jan (8. 7. 1900)
1338. Nec-hay Czesław Marjan (19. 1. 1901)
1339. Gramski Jan (29. 5. 1901)
1340. Czerwiński Zbigniew (17. 1. 1903)
1341. Dudek Rudolf (18. 4. 1901)
1342. Cyzmer Tadeusz (28. 1. 1900)
1343. Genjusz Franciszek (28. 9. 1898)
1344. Cytowicz Stanisław (8. 11. 1902)
1345. Wojtecki Adum (22. 12. 1894)
1346. Zarzycki Edmund Aleksander (31. 1. 1901)
1347. Pierożyński Leon (20. 2. 1901)
1348. Sulkiewicz Aleksander (3. 1. 1900)
1349. Dąbrowski Stanisław (27. 7. 1903)
1350. Melkus Gustaw (28. 8. 1900)
1351. Zrajcwski Henryk (23. 7. 1896)
1352. Dąbrowski Zbigniew Henryk (30. 10. 1901)
1353. Komarnicki Roman (2. 12. 1897)
1354. Zatorski Ludwik (25. 8. 1902)
1355. Kula Stefan (11. 8. 1898)
1356. Kozerski Stanisław (8. 11. 1899)
1357. Żarniewicz Edmund (30. 9. 1892)
1358. Malinowski Lubomir, inż. (16. 8. 1900)
1359. Stawicki Boguchwał (22. 3. 1896)
1360. Ofierzyński Kazimierz (1. 2. 1898)
1361. Petrykowski Antoni (23. 5. 1898)
1362. Blęcki Jan (15. 10. 1901)
1363. Gawałkiewicz Jerzy Jakób (4.12. 1899)
1364. Machinko Roman (27. 7. 1897)
1365. Łuczak Bolesław (3. 4. 1901)
1366. Rychlewski Stanisław (11. 6. 1891)
1367. Mvśliwski Jan Antoni (12. 6. 1899)
1368. Łuczyński Witold (27. 5. 1901)
1369. Trefler Jan (20. 11. 1896)
1370. Koźmiński Firmin Marjan (25. 9. 1902)
1371. Siedlecki Bronisław Józef (15. 9. 1898)
1372. Niedziela-Niedzielski Władysław (18. 8. 1892)
1373. Krochmalski Jan (23. 1. 1900)
1374. Krukowski Konstanty (1. 5. 1893)
1375. Tucholski Aleksander (28. 9. 1889)
1376. Gołębiewski Józef Szczepan (15. 1. 1900)
1377. Klein Józef (22. 3. 18921
1378. Szmagier Wacław Edward (24. 5. 1902)
1379. Krzemiński Bronisław (18. 8. 1897)
1380. Landy Adam Antoni (5. 8. 1896).
1381. Orłów Włodzimierz (3. 10. 1900)
1382. Karpiński Feliks Witold (4. 5. 1900)
1383. Kamiński Wacław Marjan (6. 9. 1893)
1384. Zakrzewski Franciszek (19. 11. 1900)
1385. Błażejewski Stanisław (3. 4. 1899)
1386. Paczuski Stefan (5. 1. 1897)
1387. Święcicki Henryk (23. 9. 1892)
1388. Szmakfefer Stefan (4. 8. 1902)
1389. Erendt Stanisław (9. 4. 1899)
1390. Stasiak Jan (28. 12. 1897)
1391. Jasiński Edward (22. 9. 1898)
1392. Jarzyna Kazimierz (11. 12. 1893)
1393. Otfinowski Janusz (20. 2. 1901)
1394. Sadkowski Tadeusz (22. 6. 1897)
1395. Krysiak Władysław (26. 3. 1889)
1396. Koprowiak Władysław (21. 5. 1897)
1397. Bekier Mieczysław (21. 12. 1895)
1398. Rychlicki Tadeusz, inż. (28. 10. 1901)
1399. Milewski Ziemowit (9. 12. 1900)
1400. Banasiewicz Teodor (8. 11. 1899)
1401. Załucki Stanisław (6. 9. 1892)
1402. Sittenfeld Wilhelm (23. 11. 1898)
1403. Wagner Antoni (8. 8. 1900)
1404. Marcinkowski Remigjusz Zygmunt (10. 12. 1898)
1405. Hodbod Mieczysław Józef (15. 2. 1900)
1406. Hirszel Stefan (18. 8. 1902)
1407. Trzciński Władysław (24. 7. 1898)
LISTA STARSZEŃSTWA OFICERÓW REZERWY PIECHOTY — PPOR.
1408. Karniewski Jerzy, inż. (22. 4. 1901)
1409. Wituski Michał (29. 9. 1896)
1410. Kowalczewski Ignacy, inż. (9. 9. 1898)
1411. Kwiatkowski Zygmunt (14. 1. 1901)
1412. Teszner Ignacy (3. 3. 1890)
1413. Petri Kazimierz (5. 6. 1901)
1414. Monsen Edward Karol (3. 1. 1903)
1415. Łaba Franciszek (29. 1. 1900)
1416. Wróbel Michał Witold (20. 9. 1897)
1417. Łukomski Adam (3. 10. 1899)
1418. Wacławik Tadeusz (31. 3. 1902)
1419. Rydel Lucjan, inż. (8. 11. 1901)
1420. Siemiginowski Jakób Tadeusz (30. 4. 1898)
1421. Kubal Michał (12. 8. 1899)
1422. Konieczny Adam (22. 10. 1901)
1423. Nowicki Stanisław Józef, inż. (20. 7. 1896)
1424. Kretz Gustaw (13. 1. 1901)
1425. Chladek Marjan Franciszek (8. 12. 1900)
1426. Woytowicz Romuald Wiktor (15. 12. 1903)
1427. Janowicz Henryk (19. 9. 1895)
1428. Berezowski Cezary, dr. (15. 3.'1898)
1429. Jałoszyński Bogusław Juljan (11. 2. 1900)
1430. Biliński Stefan (9. 3. 1893)
1431. Grytta Władysław (20. 8. 1900)
1432. Bancerek Józef (17. 3. 1899)
1433. Tusch Józef (22. 5. 1898)
1434. Skalski Franciszek Jan, inż. (4.10.1898)
1435. Brudnicki Wacław (25. 11. 1899)
1436. Kopczyński Józef (26. 12. 1901)
1437. Kopeć Alojzy (9. 10. 1901)
1438. Piszczek Rudolf (25. 5. 1901)
1439. Giintner Edward (29. 5. 1901)
1440. Bogucki Henryk (18. 6. 1900)
1441. Martyniak Kazimierz (29. 7. 1899)
1442. Ciołkowski Piotr (11. 9. 1901)
1443. Renc Eugenjusz (5. 10. 1899)
1444. Kostecki Piotr (14. 6. 1898)
1445. Wrzosek Bohdan (17. 3. 1901)
1446. Czapran Kazimierz (14. 1. 1902)
1447. Kula Alfons (19. 3. 1903)
1448. Palukajtys Władysław (15. 5. 1902)
1449. Remlein Adam Jan (7. 12. 1891)
1450. Kuszelewicz Jan (17. 8. 1898)
1451. Krzyszkowski Edward Franciszek (1. 9. 1902)
1452. Mączka Eugenjusz (28. 9. 1902)
1453. Ciecierski Jan Henryk (8. 3. 1899)
1454. Dublewicz Józef (21. 10. 1902)
1455. Ławiński Zenon (17. 3. 1896)
1456. Kowal Władysław (2. 8. 1894)
1457. Rodziewicz Leonard (5. 8. 1902)
1458. Mamczyc Witold (31. 1. 1897)
1459. Jung Alfred (7. 3. 1900)
1460. Józefowicz Jan (15. 5. 1901)
1461. Bujnowski Kazimierz (24. 3. 1902)
1462. Kołyszko-Denis Jerzy (10. 4. 1893)
1463. Dziczkaniec Bolesław (26. 5. 1902)
1464. Dublasiewicz Kazimierz Paweł (6. 2. 1895)
1465. Godlewski Rafał (1. 6. 1900)
1466. Jabłkowski Zbigniew (24. 3. 1901)
1467. Oracz Eugenjusz (5. 1. 1901)
1468. Bogusławski Tadeusz (1. 11. 1898)
1469. Wasilewicz Stefan Kazimierz (21. 1. 1899)
1470. Siatrak Jan (20. 1. 1899)
1471. Smoliński Wacław (21. 4. 1901)
1472. Wrzesiński Medard Bogumił (7.6.1900)
1473. Bęczkowski Zygmunt (12. 9. 1898)
1474. Goettel Konrad Tomasz (24. 11. 1900)
1475. Wiśniewski Marjan Witold (18. 11. 1902)
1476. Robiński Mieczysław (5. 7. 1899)
1477. Jóźwiak Feliks (9. 11. 1900)
1478. Frankowski Michał (26. 9. 1900)
1479. Piskorski Jan Franciszek (27. 3. 1899)
1480. Maciejowski Adam (6. 10. 1901)
1481. Morsztynkiewicz Jan Zbigniew, mr. (6. 12. 1903)
1482. Mazurkiewicz Władysław Ludwik (15. 6. 1901)
1483. Kowalski Jan Romuald (8. 2. 1897)
1484. Potyka Konrad (6. 2. 1900)
1485. Mazurkiewicz Tadeusz Antoni (17. 2. 1897)
1486. Melzer Wacław (5. 8. 1899)
1487. Brudnicki Adam (23. 12. 1902)
1488. Nitkowski Andrzej (30. 10. 1900)
1489. Doberstein Jan (4. 5. 1901)
1490. Wyrąbkiewicz Henryk (12. 10. 1899)
1491. Jankowski Mieczysław Konstanty (1. 4. 1901)
1492. Sipajłło Zygmunt (3. 12. 1898)
1493. Tylko Stanisław (11. 4. 1901)
1494. Szypowski Henryk (3. 1. 1899)
1495. Wrzyszczyński Stanisław (5. 5. 1899)
1496. Bartlitz Felicjan (12. 1. 1899)
1497. Zarębski Kazimierz (14. 2. 1900)
1498. Zadrożny Stanisław Stefan (5. 5. 1898)
1499. Pokrzywnicki Józef (20. 4. 1899)
1500. Gwóźdź Maksymiljan (12. 10. 1901)
1501. TomczytUki Wojciech (26. 3. 1894)
1502. Soldenhoff Antoni (16. 10. 1901)
1503. Słomkowski Roman (28. 2. 1898)
1504. Nehring Władysław (24. 3. 1884)
1505. Zakrzewski Stefan (13. 6. 1901)
1506. Pytlakowski Wacław (28. 9. 1897)
1507. Burnos Kazimierz (24. 11. 1902)
1508. Stasiński Bohdan Jerzy Józef Bolesław (29. 1. 1902)
1509. Jankowski Antoni (10. 6. 1901)
1510. Stroiński Feliks (20. 11. 1899)
1511. Madany' Roman (8. 8. 1899)
1512. Wróblewski Tadeusz (4. 4. 1900)
1513. Śmigielski Adam Kazimierz (15. 4. 1900)
1514. Łukaszewicz Wacław (22. 8. 1901)
1515. Surmacewicz Edward (18. 10. 1899)
1516. Pinno Romuald (1. 3. 1896)
1517. Wiśniewski Kazimierz Feliks (30. 5. 1901)
1518. Girajtis Władysław (4. 1. 1895)
1519. Sosin Stefan (9. 1. 1901)
1520. Harasimowicz Kazimierz (10. 9. 1900)
1521. Szott Stanisław (14. 6. 1900)
1522. Żółkiewicz Bolesław Marjan (5. 10. 1891)
1523. Roszko Stanisław (25. 10. 1895)
1524. Pammer Tadeusz (19. 2. 1900)
1525. Langer Juljan (13. 2. 1901)
1526. Raczyński Ryszard Ludwik (3.4.1892)
1527. Wysocki Rudolf Marjan (16. 10. 1900)
1528. Pineles Herman (8. 9. 1898)
1529. Seniów Mieczysław (12. 9. 1901) -
1530. Rogoziński Tadeusz Mieczysław (11. 12. 1897)
1531. Kowalewski Narcyz (13. 5. 1896)
1532. Pawlik Stanisław, mr. (22. 11. 1901)
1533. Król Mirosław Michał (3. 8. 1901)
1534. Kozłowski Kazimierz (14. 11. 1901)
1535. Fołtyn Jan (12. 10. 1899)
1536. Rutkiewicz Juljan (13. 2. 1898)
1537. Langner Tadeusz Marjan (9. 4. 1901)
1538. Niemczyński Juljan Marjan (9. 10. 1899)
1539. Pelassa Zygmunt (7. 4. 1900)
1540. Kempno Michał (29. 9. 1896)
1541. Sobociński Jan (27. 5. 1900)
1542. Tomaszewski Witold Władysław (7. 10. 1902)
1543. Wiewiórski Zygmunt (21. 11. 1899)
1544. Sochaczewski Stanisław (25. 4. 1898)
1545. Mazurkiewicz Piotr (22. 2. 1897)
1546. Jóźwikiewicz Jan (2. 3. 1898)
1547. Sławiński Saturnin (12. 6. 1898)
1548. Kobyłecki Jerzy Marjan Kazimierz (27. 8. 1897)
1549. Gumiński Feliks (1. 10. 1899)
1550. Kubiak Ludwik (22. 8. 1901)
1551. Jerczyński Jerzy (5. 10. 1898)
1552. Matysiak Stanisław (28. 8. 1899)
1553. Niedzielski Antoni (24. 3. 1899)
1554. Kwaśniak Franciszek, mr. (27.11.1896)
1555. Jeżewski Marjan (21. 7. 1895)
1556. Trentowski Eugenjusz (21. 1. 1900)
1557. Omiecki Józef (19. 3. 1900)
1558. Olszewski Wincenty (22. 1. 1901)
1559. Koleśnik Leon (2. 7. 1898)
1560. Niedźwiecki Stanisław (14. 2. 1899)
1561. Klemm Wacław (15. 8. 1897)
1562. Gulewicz Piotr (27. 4. 1900)
1563. Żuk Hirsz, mr. (2. 7. 1898)
1564. Slelmaszek Franciszek (24. 7. 1892)
1565. Ziubrynowicz Karol (4. 11. 1900)
1566. Nowicki Stanisław (18. 8. 1898)
1567. Pieczonka Bolesław (27. 3. 1902)
1568. Telichowski Adam (19 .11. 1901)
1569. Niewiarowski Mieczysław (27. 5. 1899)
1570. Lemieszewski Leonard (1. 3. 1894) •
1571. Januszewicz Stanisław (3. 10. 1901)
1572. Greulich Kazimierz (1. 4. 1900)
1573. Kromer Tadeusz Jan (10. 2. 1903)
1574. Karge Wacław Józef (27. 9. 1898)
1575. Bętkowski Zygmunt (12. 9. 1901)
1576. Markindorf Witold (12. 6. 1903)
1577. Węgierski Karol (27. 10. 1893)
1578. Pilecki Aleksander (30. 3. 1900)
1579. Grabowiecki Adam (24. 11. 1903)
1580. Niemczynowicz Andrzej (7. 4. 1903)
1581. Mach Edward (26. 10. 1902)
1582. Maciulski Tadeusz (16. 11. 1901)
1583. Hermanowicz Wincenty (24. 2. 1894)
1584. Gęgała Józef Władysław (14. 3. 1898)
1585. Sochański Kazimierz Stanisław (15. 5. 1902)
1586. Ratkowski Tomasz (16. 12. 1898)
1587. Szcześniewski Antoni Longin (24. 7. 1901)
1588. Wydźga Kamil Antoni (8. 5. 1898)
1589. Dąbrowski Tadeusz Henryk Zygmunt (18. 6. 1895)
1590. Stempkowski Władysław (28. 7. 1896)
1591. Szymański Stanisław, mr. (29.12.1899)
1592. Szymański Jan (7. 7. 1902)
1593. Adamski Zygmunt (28. 3. 1896)
1594. Ochnio Michał (2. 10. 1898)
1595. Rzepka Czesław (14. 7. 1901)
1596. Kowalski Aleksander Władysław, mr. (15. 1. 1897)
1597. Lisowski Józef (11. 6. 1897)
1598. Prószyński Feliks (15. 2. 1901)
1599. Zalewski Czesław Bogdan (11. 7. 1901)
1600. Pabel Alfred (12. 2. 1900)
1601. Torens Rajmund (18. 11. 1896)
1602. Bieliński Stanisław (8. 10. 1900)
1603. Kompa Antoni (24. 12. 1900)
1604. Cechnowski Władysław (25. 6. 1899)
1605. Simon Józef Cezar (23. 7. 1899)
1606. Kronenblum Józef (1- 12. 1897)
1607. Rohrenschef Jan (6. 5- 1900)
1608. Ledóchowski Albin Antoni (1-3.1890)
1609. Żyłowski Antoni (9. 6. 1896)
1610- Chlewiński Włodzimierz Antoni (6. 4- 1898)
1611- Zajączkowski Zbyszko (6. 9. 1900)
1612. Wolniewicz Marjan (11- 8. 1899)
1613. Antkowiak Stanisław (27. 7. 1902)
1614. Słomkowski Kamil (25. 6. 1900)
1615. Kufel Jan (4. 4. 1900)
1616. Grochowski Tadeusz (2. 3. 1901)
1617. Prądzyński Jerzy Marjan (12. 8. 1902)
1618. Domański Marjan (2. 2. 1899)
1619. Kuczyński Marjan (15. 8. 1901)
1620. Weinkrantz Zygmunt (1- 10. 1897)
1621. Podolski Czesław Ignacy (17.7.1899)
1622. Obst Franciszek (22. 11. 1902)
1623- Górecki Tadeusz (3. 9. 1899)
1624- Białkowski Piotr (30. 7. 1901)
http://www.wbc.poznan.pl/dlibra/doccont ... 3&dirids=1
Avatar użytkownika
jerzy
Kreator Forum
Kreator Forum
Medale: 2
Twórca indeksów (2)

Re: WP- Oficerowie Rezerwy 1934 r. (11)

Postprzez jerzy » 10.02.2010

LISTA STARSZEŃSTWA OFICERÓW REZERWY PIECHOTY — PPOR.
124. Jahn Bronisław (10. 7. 1901)
125. Jakóbek Stefan Bronisław (26.12.1898)
126. Jochym Franciszek Ksawery (15. 12. 1900)
127. Karbownik Jan Piotr (19. 10. 1902)
128. Kiczek Leon Władysław (10. 10. 1899)
129. Kilichowski Władysław (8. 10. 1897)
130. Kiszelka Zygmunt Ludwik Aleksander (19. 2. 1901)
131. Kordziński Kazimierz (7. 2. 1891)
132. Kossakowski Lucjan Tytus (4. 1. 1897)
133. Kostański Kazimierz (27. 1. 1899)
134. Kulczyński Edward Ludwik(6. 1. 1893)
135. Lalka Włodzimierz (28. 12. 1899)
136. Libich Franciszek Czesław (20.1.1895)
137. Łonczowski Włodzimierz (13.10.1898)
138. Matusik Zygmunt Marjan (2. 12. 1901)
139. Novak Władysław Konstanty, inż. (31. 7. 1900)
140. Pisarik Marjan Gustaw (8. 9. 1896)
141. Podoski Adam Seweryn (23. 12. 1891)
142. Ponurkiewicz Karol (21. 8. 1898)
143. Radomski Bohdan Medard (8.6.1899)
144. Ryba Michał (23. 9. 1896)
145. Rymorz Paweł (19. 3. 1896)
146. Sagan Józef (13. 12. 1899)
147. Siekierski Stanisław Marceli (17. 1. 1901)
148. Śmieiński Albin (21. 2. 1898)
149. Sobolewski Zygmunt Jan Roman (27. 4. 1899)
150. Socha Tadeusz Stanisław (5. 5. 1899)
151. Szpunar Marjan (2. 2. 1894)
152. Thieberger Izydor (19. 11. 1898)
153. Tomaszewski Aleksander Kazimierz (25. 2. 1899)
154. Wietrzyński Ignacy (1. 2. 1892)
155. Weber Aleksy (17. 7. 1896)
156. Wyszyński Władysław, dr. (15.8.1899)
157. Zahajkiewicz Piotr Alojzy (29.4.1895)
158. Zieliński Józef (19. 3. 1899)
159. Barabasch Wiktor (1. 9. 1901)
160. Bugaj Jan (20. 12. 1901)
161. Cohn Juljusz, mr. (19. 2. 1899)
162. Diamand Wilhelm (11. 2. 1899)
163. Dreżewski Edmund (16. 10. 1902)
164. Falkowski Jan Emil Alfred (15. 7. 1901)
165. Gapiński Józef (20. 3. 1901)
166. Gedroyć Gerwazy Jan (28. 12. 1900)
167. Poraj-Górski Bronisław Felicjan (19. 10. 1900)
168. Groger Jan Andrzej (30. 11. 1901)
169. Grzymisławski Leon (21. 2. 1902)
170. Haczewski Stanisław Tomasz (3. 8. 1898)
171. Handzlik Bronisław (15. 7. 1902)
172. Hebda Klemens (23. 11. 1901)
173. Klepacki Mieczysław Józef (1.1.1900)
174. Kolendowski Marjan (18. 9. 1896)
175. Ludwiczak Wadysław (2. 5. 1889)
176. Mańka Ignacy (26. 7. 1896)
177. Niewiedzioł Mikołaj Ambroży (5. 12. 1897)
178. Patocki Tadeusz (18. 11. 1899)
179. Pędziński Józef (3. 1. 1890)
180. Plata Stanisław (12. 2. 1900)
181. Rondio Edmund (28. 11. 1901)
182. Rondio Henryk (28. 11. 1901)
183. Sawicz Józef Marjan, mr. (19.3.1900)
184. Serafin Kazimierz (4. 3. 1892)
185. Słowik Rndolf (18. 7. 1901)
186. Stamm Szymon (27. 10. 1899)
187. Szozda Bronisław Leon (22. 2. 1898)
188. Trauber Józef Henryk (11. 11. 1895)
189. Weber Henryk (12. 7. 1900)
190. Wiśniewski Kazimierz (15. 1. 1893)
191. Jarecki Stefan (12. 8. 1899)
192. Wurzberger Michał (22. 3. 1900)
193. Zabierzewski Adolf (23. 8. 1900)
194. Bernhaut Gustaw (12. 11. 1895)
195. Białęski Leon (26. 3. 1896)
196. Bielecki Władysław (5. 9. 1900)
197. Brill Ruwen (27. 10. 1899)
198. Broda Wacław (11. 9. 1898)
199. Bukowiński Tadeusz (8. 9. 1897)
200. Chróścielewski Mieczysław (25. 12. 1899)
201. Denkowski Zygmunt (25. 5. 1893)
202. Dietrich Tadeusz (28. 10. 1897)
203. Dobiecki Józef Mikołaj, inż. (6. 12. 1899)
204. Drożański Ludwik (24. 6. 1890)
205. Dubis Franciszek (18. 10. 1893)
206. Frister Izydor (2. 1. 1899)
207. Gałziński Adam Franciszek
(28. 10. 1898) 208- Gardziel Michał (3. 2. 1897)
209. Gaszczyk Aleksander (1. 12. 1899)
210. Glonek Aleksander Marjan (8. 12. 1899)
211. Gonek Władysław (3. 7. 1893)
212. Griń Władysław (28. 9. 1895)
213. Gunia Józef (20. 10. 1895)
214. Hacker Rudolf Karol (30. 9. 1899)
215. Haszko Wilhelm (28. 5. 1895)
216. Holeczek Rudolf Roman (7. 2. 1898)
217. Hultaj Wasyl (10. 8. 1900)
218. Janczewski Wacław (5. 9. 1897)
219. Janikowski Stanisław (9. 5. 1896)
220. Jarnuszkiewicz Jerzy, inż. (28.11.1901)
221. Jersawetz Juljusz Marjan (31. 3. 1899)
222. Jurkowski Eugenjusz (26. 3. 1897)
223. Kalinowski Alfons (25. 5. 1899)
224. Kalita Józef (23. 1. 1898)
225. Kanfman Lucjan Zbigniew (28.4.1899)
226. Kleczyński Szczęsny (16. 1. 1896)
227. Klofta Leon Dominik (4. 8. 1902)
228. Kłaczyński Bronisław (14. 1. 1902)
229. Kułaczkowski Władysław Józefat (2. 10. 1887)
230. Koczerski Mieczysław (17. 12. 1898)
231. Koczkowski Jan (2. 6. 1895)
232. Kopeć Wiktor (16. 10. 1889)
233. Krzvsik Tadeusz (10. 8. 1893)
234. Kurzmann Karol (15. 6. 1892)
235. Kutyba Kazimierz (7. 6. 1902)
236. Lehr Chaim (10. 10. 1895)
237. Leibel Józef (9. 5. 1895)
238. Korczak-Leszczyński Marjan (8.8.1901)
239. Lewandowski Wojciech (8. 3. 1897)
240. Lisiewicz Włodzimierz (5. 5. 1899)
241. Lissowski Kazimierz (6. 8. 1890)
242. Łazarski Kazimierz (3. 11. 1892)
243. Lazarów Edward (6. 10. 1897)
244. Łuszpiński Władysław Wiktor (1. 11. 1896)
245. Machinko Jan Zygmunt (29. 4. 1903)
246. Mafeld Mieczysław (25. 8. 1897)
247. Matnia Ludwik Stanisław (19. 8. 1898)
248. Mękarski Tadeusz (21. 1. 1891)
249. Mrozowski Tadeusz, inż. (2. 10. 1898)
250. Nadolny Bronisław (3. 9. 1902)
251. Nyderek Henryk (2. 6. 1898)
252. Piskozub Stanisław (10. 11. 1898)
253. Popadeńczuk Kazimierz (23. 8. 1894)
254. Purzycki Stanisław (13. 4. 1897)
255. Lichtenstein Maksymiljan Benjamin (22. 10. 1896)
256. Rudnicki Stanisław Wojciech (5. 10. 1896)
257. Rygielski Paweł (25. 1. 1891)
258. Ryli Adam Aleksander (25. 11. 1897)
259. Scbónhaut Józef (27. 9. 1899)
260. Schumer Adolf Józef, dr. (1. 9. 1899)
261. Sierosławski Stanisław (5. 5. 1892)
262. Sozański Tadeusz (8. 4. 1899)
263. Stachurski Jan (16. 5. 1897)
264. Stanowski Jan (25. 7. 1901)
265. Stawarski Kazimierz Antoni, mr. (7. 7. 1899)
266. Stawski Walerjan (25. 6. 1897)
267. Stołyhwo Tadeusz Wiktor, dr. (20. 6. 1899)
268. Sukniewicz Wilhelm (20. 1. 1901)
269. Sułkowski Edward (14. 7. 1900)
270. Szczech Jan (26. 7. 1898)
271. Szczepański Włodzimierz (9. 5. 1898)
272. Szewczyk Józef (16. 3. 1900)
273. Szprynger-Skoczewski Edward Marjan (18. 5. 1902)
274. Szrajer Jerzy (14. 11. 1897)
275. Szymański Romuald (6. 2. 1898)
276. Taustein Benjamin (18. 8. 1896)
277. Ulanicki Juljusz (4. 10. 1899)
278. Waiss Mikołaj (6. 12. 1894)
279. Więckowski Juljan (2. 11. 1900)
280. Wilczyński Marjan Jakób, dr. (25. 7. 1897)
281. Winkowski Henryk, mr. (24. 1. 1897)
282. Witajewski Teodor (9. 2. 1894)
283. Wojnarowski Wilhelm (27. 10. 1895)
284. Wołowski Izydor (9. 7. 1898)
285. Wójcik Stanisław (20. 2. 1892)
286. Wrzosek Władysław (21. 6. 1892)
287. Wsiołek Józef (14. 9. 1889)
288. Zaleski Jan, dr. (18. 1. 1902)
289. Zapotoczny Mikołaj, mr. (11. 4. 1900)
290. Zieliński Edmund (26. 12. 1900)
291. Baranicki Tadeusz Jan (26. 8. 1894)
292. Bihring Jakób (9. 4. 1899)
293. Bigda Stanisław (26. 7. 1898)
294. Brzeziński Aleksander (17. 7. 1898)
295. Buczkowski Mieczysław, mr. (23. 1. 1898)
296. Chriń Marjan Tadeusz (12. 11. 1899)
297. Danel Karol (23. 7. 1899)
298. Dąbrowski Władysław (28. 12. 1893)
299. Delong Alfred (14. 12. 1902)
300. Dobrzyński Michał (27. 9. 1900)
301. Dwornik Piotr (28. 6. 1895)
302. Ebert Jerzy (8. 12. 1898) y
303. Efrusi Leopold (18. 1. 1897)
304. Eisen Mojżesz, dr. (5. 6. 1W8)
305. Feuerung Salo (8. 1. 1898)
306. Filipowicz Stefan (31. 5. 1901)
307. Firla Adolf (28. 5. 1895)
308. Fleiszer Stanisław (1. 5. 1893)
309. Flondro Józef (27. 2. 1894)
310. Frelek Klemens (2. 11. 1897)
311. Frischer Maurycy (1. 10. 1896)
312. Gadomski Felicjan Józef, inż. (2. 6. 1898)
313. Gajewski Mieczysław (19. 3. 1898)
314. Galiński Teofil (1. 4. 1900)
315. Gumowski Tadeusz (4. 9. 1898)
316. Hantzko Eugenjusz (20. 4. 1896)
317. Hilczer Jan (1. 7. 1901)
318. Hokgreber Wacław (4. 9. 1894)
319. Hmszowski Marek (26. 4. 1896)
320. Jakóbski Ludwik (22^8. 1900)
321. Jastrzębski Alojzy (10. 6. 1899)
322. Kamerman Wiktor (18. 1. 1897)
323. Katelbach Tadeusz (2. 2. 1897)
324. Klakla Franciszek (5. 9. 1901)
325. Klein Edward (3. 6. 1894)
326. Kłymiuk Michał (5. 7. 1894)
327. Krzyszkowski Leszek (19. 2. 1900)
328. Krzvwoń Rudolf (11. 7. 1898)
329. Kwaśny Władysław (19. 4. 1898)
330. Kwiczała Jan Michał (29. 5. 1893)
331. Landesberg Paweł (8. 4. 1899)
332. Lenkiewicz Eugenjusz (25. 7. 1900)
333. Mańczyk Teodor (9. 11. 1894)
334. Mejor Franciszek (27. 9. 1896)
335. Meller Simon (20. 9. 1896)
336. Mejer Jan Stefan (14. 3. 1905)
337 Michałowski Stefan (27. 12. 1902)
338. Milli Henryk (27. 12. 1899)
339. Mossur Stanisław (22. 10. 1898)
340. Niesiołowski Andrzej (29. 8. 1891)
341. Nikody Józef (17. 3. 1888)
LISTA. STARSZEŃSTWA OFICERÓW REZERWY PIECHOTY — PPOR.
342. Ostrowski Leon (10. 12. 1899)
343. Pancerz Karol (21. 11. 1894)
344. Paszek Leopold (8. 11. 1899)
345. Pawelec Wiktor (5. 3. 1893)
346. Rędowicz Marjan Kazimierz (3. 10. 1902)
347.Samulski Włodzimierz, inż. (23. 4. 1902)
348. Szaynok Władysław Józef (7. 5. 1900)
349. Szlagor Marjan (30. 4. 1896)
350. Sikociński Franciszek (3. 12. 1899)
351. Silberberg Henryk, dr- (1. 10. 1893)
352. Sopoliński Wacław (27. 9. 1897)
353. Steinhauer Salomon (6. 10. 1891)
354. Suchorzewski Stefan Ludwik (7. 7. 1901)
355. Suchy Karol (21. 10. 1899)
356. Szeligowski Władysław (15. 10. 1891)
357. Szydłowski Roman, inż. (24. 7. 1899)
358. Szyjko Czesław (30. 3. 1902)
359. Szyszkowski Zbigniew Bolesław, inż.(18. 1. 1901)
360. Terlecki Stanisław Władysław, inż.(21. 6. 1901)
361. Tomaszewski Kazimierz (28. 12. 1898)
362. Urbański Stefan Józef (6. 8- 1895)
363. Weiss Herman Izydor (3. 7. 1898)
364. Willamowicz Michał (6. 11. 1900)
365. Wochanka Bronisław (2. 1. 1901)
366. Wojnarowski Eugenjusz Marjan, dr. (1. 11. 1899)
367. Wojtowicz Franciszek (28. 1. 1887)
368. Wołosecki Kazimierz, dr. (28. 2. 1898)
369. Woyczyński Stefan Tadeusz (3.5.1890)
370. Zarzycki Romuald (16. 2. 1894)
371. Zdziarski Wiesław Kazimierz (15. 5. 1894)
372. Żurawiecki Kazimierz (18. 11. 1901)
373. Aptowitzer Stanisław, inż. (23.3 1898)
374. Baranowski Józef (23. 9. 1902)
375. Bezbak Stefan (19- 6 .1897)
376. Blumenfeld Salomon (6. 9. 1900)
377. Boras Ignacy (31. 1. 1897)
378. Bulowski Jerzy (25. 5. 1889)
379. Bych Marjan Aleksander (9. 9. 1898)
380. Chirowski Kazimierz (7. 10. 1896)
381. Chmielak Ignacy (28. 7. 1891)
382. Ciesielski Marjan (8. 2. 1903)
383. Cupryak Stefan (27. 7. 1899)
384. Czekay Henryk (26. 11. 1899)
385. Czyżewski Władysław Piotr (28. 12. 1895)
386. Dekański Władysław Leon (31.3-1899)
387. Dybczak Władysław (21. 7. 1894)
388. Dymiński Leon (13. 6. 1897) 389- Eckhardt Józef (8- 11. 1895)
390. Edelstein Józef (30. 8- 1899)
391. Eisenbeisser Władysław (11. 6. 1893)
392. Elantkowski Bronisław (19. 8- 1899)
393. Ernest Władysław, inż. (30. 7. 1899)
394. Fabiszewski Teodor (20. 11. 1903)
395. Fudali Łukasz, dr. (17. 10. 1895)
396. Fnrman Jan, dr. (15. 9. 1898)
397. Gancarz Józef, inż. (18. 3. 1900)
398. Gawlik Józef, dr. (6. 11. 1900)
399. Cładysz Tomasz (21. 12. 1892)
400. Goldberg Leon (30. 1. 1888)
401. Goszczyński Jan Gabryel, mr. (25. 3. 1900)
402. Gottesman Erwin (18. 2. 1897)
403. Griindl Edward (23. 8. 1901)
404. Gut Kazimierz (28. 4. 1897)
405. Hofmann Rudolf (27. 12. 1898)
406. Jabłkowski Feliks (15. 4. 1899)
407. Jakuhowski Jan (24. 6. 1901)
408. Jakubowski Józef Władysław, dr. (22. 1. 1901)
409. Jarzębowski Mieczysław (9. 12. 1901)
410. Kaczmarczyk Mieczysław (15. 6. 1901)
411. Kasiński Marjan (23- 12. 1899)
412. Katz Benjamin, dr. (3. 4. 1898)
413. Kiersnowski Roman (12. 6. 1901)
414. Kirejczyk Józef (17. 9. 1897)
415. Kotlar Dawid (3. 9. 1901)
416. Kozłowski Włodzimierz Henryk (16. 7. 1898)
417. Krauze Antoni (19. 12. 1900)
418. Król Eugenjusz, inż. (15. 6. 1898)
419. Kujawa Antoni (17. 4. 1897)
420. Kuliga Wojciech (22. 4. 1902)
421. Kwieciński Zygmunt (7. 10. 1899)
422. Larsen Zygfryd (20. 6. 1897)
423. Ley Marjan (2. 8. 1899)
424. Lisowski Stanisław Marek Antoni (25. 4. 1900)
425. Luboiński Jan C3. 5. 1899)
426. Łuoyk Andrzej (9. 10. 1890)
427. Łykowski Edward (3. 10. 1901)
428. Machalica Józef Jerzy, inż. (94-1899)
429. Maciejowski Edward Zbigniew (19. 8- 1902)
430. Makowski Stefan (18. 8. 1901)
431. Malczewski Franciszek (9. 10. 1900)
432. Marcinkiewicz Adam (29. 1. 1901)
433. Maszewski Tadeusz (29. 10. 1893)
434. Matusiak Roman (12. 10. 1902)
435- Michalski Mieczysław Eugenjusz, inż. (14. 9. 1898)
436. Michałowski Kazimierz Józef Marjan, dr. (14. 12. 1901)
437. Mintz Józef (11. 5. 1901) 438- Mróz Stefan (2. 9. 1895)
439. Nawrocki Józef, inż. (27. 2. 1898)
440. Nawrocki Stanisław (15. 7. 1900)
441. Niżnikowski Jan (5. 7. 1897)
442. Nowakowski Wacław (20. 8. 1899)
443. Nowodworski Bronisław (11. 7. 1898)
444. Nowotniak Henryk (8- 5. 1899)
445. Ostrowski Władysław (20. 10. 1890)
446. Paszkowski Józef (7. 4. 1893)
447. Pawłowski Teodor (12. 1. 1901)
448. Pągowski Kazimierz Ignacy (13. 7. 1899)
449. Pilawski Roman Franciszek (3. 12. 1898)
450. Podoski Bogdan Czesław Karol (11. 10. 1894)
451. Preis Marian (8. 9. 1898)
452. Przeczek Robert (27. 4. 1897)
453. Roczniak Mieczysław, dr. (31.12.1896)
454. Roga Błażej, inż. (12. 1. 1895)
455. Roszkowski Jan (28. 11. 1888)
456. Rosenhlatt Izaak Salomon, dr. (14. 1. 1892)
457. Rubin Naftali Herz (25. 11. 1884)
458. Rudnicki Stanisław (15. 9. 1894)
459. Sanocki Bazyli (13. 1. 1897)
460. Sauter Jan (21. 4. 1894)
461. Schmidt Eugenjusz (17. 12. 1903)
462. Schreier Artur (26. 6. 1898)
463. Schreier Dawid (28. 4. 1898)
464. Serwin Jan, dr. (22. 10. 1897)
465. Silberherz Chaim Owadje (24.1.1896)
466. Stasiak Jan (22. 6. 1892)
467. Stepczyński Władysław (7. 5. 1898)
468. Stocerz Jan Antoni (27- 12. 1895)
469. Sturny Antoni (8. 1. 1900)
470. Szafrański Leonard (12. 10. 1901)
471. Szczerbicki Bronisław (6. 4. 1899)
472. Szydełko Marcin (26. 10. 1894)
473. Szymanowski Władysław (24. 11. 1893)
474. Szymański Władysław (11. 4. 1897)
475. Szyszko Mieczysław (3. 2. 1902)
476. Terlecki Roman (6. 8. 1901)
477. Tomaszewski Marjan (10. 5. 1896)
478. Tracz Stefan (26. 12. 1896)
479. Tuszyński Marjan (8. 12. 1901)
480. Urban Franciszek (4. 7. 1901)
481. Winecki Zdzisław Marceli (13.3.1901)
482. Wardzała Jerzy AleksanderTadeusz, inż. (30. 10. 1901)
483. Weitz Zygmunt (11. 9. 1899)
484. Wengler Bogdan Marjan (15. 8. 1902)
485. Wnękiewicz Stanisław Wilhelm, mr.(14. 5. 1893)
486. Wybawiński Zygmunt (4. 4. 1896)
487. Zbijewski Walery Jan (3. 6. 1901)
488. Zdechlikiewicz Józef (8. 12. 1901)
489. Zeman Rudolf (1. 10. 1898)
490. Zukermam^ Ludwik (24. 10. 1899)
491. Zygmuntowicz Stanisław (18. 3. 1900)
492. Abramowski Józef (5. 10. 1901)
493. Bialik Stefan (14. 8. 1898)
494. Bochno Juljan (18. 4. 1888)
495. Borowicki Bernard (20. 8. 1901)
496. Breitel false Kalker Henryk (2. 8. 1898)
497. Butkiewicz Stanisław (8. 5. 1885)
498. Chaszkowski Stanisław (10. 9. 1898)
499. Ciażyński Edmund (20. 7. 1893)
500. Cieluch Jan (1. 12. 1889)
501. Chmielewski Konrad (7. 10. 1901)
502. Chmielewski Zenon (21. 12. 1895)
503. Czaja Gustaw Adam (30. 11. 1896)
504. Donibrowski Stanisław Makary (1. 1. 1896)
505. Dec Jan (26. 12. 1900)
506. Demeter Józef (20. 2. 1899)
507. Figurski Mieczysław (12. 2. 1902)
508. Fritsch Alfred (6. 10. 1895)
509. Gadawski Jan (16. 5. 1893)
510. Gładkowski Kazimierz (17. 3. 1901)
511. Górski Kazimierz (21. 4. 1883)
512. Grabowski Jan Eugenjusz, mr. (30. 12. 1897)
513. Groele Franciszek, inż. (31. 10. 1898)
514. Guzek Stanisław, mr. (17. 6. 1893)
515. Hammermann Aleksander (6. 8. 1901)
516. Helman Adolf, inż. (24. 5. 1899)
517. Herschdorfer Zygmunt (11. 11. 1893)
518. Hilfer Ozjasz (20. 3. 1898)
519. Hornik Maurycy, dr. (12. 9. 1899)
520. Hyciek Ryszard (22. 11. 1893)
521. Jarosz Zygmunt, mr. (23. 1. 1890)
522. Johann Marjan Józef (2. 7. 1902)
523. Jurasz Jakób (18. 10. 1901)
524. Kluziński Roman Wincenty (10. 7. 1901)
525. Knobloch Apolinary (9. 2. 1901)
526. Knopp Mieczysław Michał (9.11.1901)
527. Krupczyński Ignacy (31. 7. 1901)
528. Krusz Henryk (14. 7. 1899)
529. Krzemiński Stanisław (20. 10. 1901)
530. Kula Andrzej (30. 11. 1893)
531. Legieć Antoni (14. 6. 1898)
532. Leszczyński Piotr (15. 6. 1889)
533. Lipiński Stanisław Alfons, mr. (30. 4. 1899)
534. Łukomski Stefan (18. 11. 1901)
535. Machalski Edmund (17. 12. 1900)
536. Macheta Józef Marjan, dr. (26.7.1898)
537. Maimon Jerzy Hilary (3. 1. 1899)
538. Mally Józef (31. 3. 1899)
539. Markowski vel Bilecki Józef (1. 5. 1898)
540. Marks Jakób (18. 7. 1900)
541. Michalewicz Józef (19. 3. 1900)
542. Mikmt Bronisław (18. 12. 1899)
543. Musielak Stefan (16. 8. 1898)
544. Nemetz Zdzisław Marjan (20. 1. 1901)
545. Nitribitt Józef (7. 3. 1890)
546. Nowiński Zygmunt Władysław (4. 6. 1894)
547. Ogarek Marian (12. 9. 1897)
548. Orlicz Alfred (24. 10. 1900)
549. Ortyński Jerzy Stefan, mr. (21.10.1896)
550. Palonek Stanisław (4. 9. 1896)
551. Pikulski Antoni Władysław Albin (1. 3. 1895)
552. Pittner Kazimierz Jan (4. 2. 1903)
553. Powiecki Alfons Józef (29. 11. 1898)
554. Pndełko Władysław (24. 12. 1892)
555. Robaczewski Teofil (16. 9. 1889)
556. Serednicki Michał Józef (31. 10. 1897)
LISTA STARSZEŃSTWA OFICERÓW REZERWY PIECHOTY — PPOR.
557. Smoleński Tadeusz (12. 9. 1897)
558. Stawowy Baltazar (29. 10. 1893)
559. Stefański Feliks (17. 5. 1901)
560. Szary Wilhelm (1. 1. 1892)
561. Szerszeń Marjan Wiktor (12. 8. 1894)
562. Szubczyński Antoni (10. 3. 1901)
563. Sztefko Stefan (31. 8. 1901)
564. Tabor Wojciech (14. 3. 1892)
565. Trzeciak Jan Kryspin (3. 1. 1883)
566. Walewski Tadeusz (1. 5. 1901)
567. Wąsowicz Adolf (15. 7. 1902)
568. Weiss Wilhelm (15. 8. 1896)
569. Wiatrolik Janusz (15. 6. 1900)
570. Wiąckowski Władysław Antoni 25. 5. 1901)
571. Wolski Bolesław (5. 3. 1900)
572. Woźny Edward (17. 6. 1894)
573. Wójcicki Wincenty Michał (13. 10. 1901)
574. Zakrzewski Marek Józef (26. 8. 1896)
575. Załszupin Aleksander (3. 5. 1898)
576. Zapaśnik Władysław (14. 9. 1898)
577. Zbijewski Jan (7. 2. 1899)
578. Ziobronowicz Stanisław Ignacy (31. 10. 1890)
579. Ziółko Paweł (18. 1. 1892)
580. Żelechowski Jan (30. 5. 1886)
581. Adamczyk Stanisław (11. 2. 1899)
582. Bartyński Władysław, dr. (13. 6. 1902)
583. Batowski Stanisław Ignacy (3. 4. 1903)
584. Bednarowski Aleksander, mr. (16. 7. 1902)
585. Berber Joachim Ignacy (15. 3. 1899)
586. Bem Władysław (26. 5. 1901)
587. Białkowski Zygmunt (24. 1. 1893)
588. Bojakowski Michał Izydor, inż. (26. 9. 1895)
589. Brak Józef Franciszek (20. 7. 1898)
590. Chełmiński Tadeusz Kajetan (22. 2. 1898)
591. Csadek Aleksander Marjan (29. 10. 1887)
592. Czarnecki Władysław (1. 1. 1896)
593. Dadak Jan, dr. (21. 4. 1902)
594. Dąbrowski Józef (1. 3. 1893)
595. Dębski Stefan (14. 1. 1903)
596. Dlcker Emanuel (13. 3. 1897)
597. Dolata Kazimierz Marjan (12,2.1884)
598. Niwirski Ignacy (2. 10. 189fc)
599. Dzwoniarek Antoni (27. 12. 1898)
600. Faszowicz Władysław (10. 7. 1902)
601. Fenerstein Leopold, dr. (23. 2. 1898)
602. Figlarowicz Stefan Jan (12. 6. 1900)
603. Fischer Zygmnnt (15. 3. 1895)
604. Gajewski Jan, mr. (21. 6. 1899)
605. Gawlik Stanisław (27. 8. 1899)
606. Gohling Rudolf (4. 4. 1897)
607. Gołębski Engenjusz (1. 12. 1902)
608. Gronkowski Henryk (6. 12. 1900)
609. Grosskopf Naffin, mr. (31. 3. 1899)
610. Guzik Stanisław (25. 5. 1898)
611. Hamburger Michał (22. 12. 1899)
612. Hofman Henryk Karol (13. 3. 1901)
613. Jakubowski Zygmunt (28. 5. 1899)
614. Janiszewski Mieczysław (11. 12. 1899)
615. Jerzykiewicz Walerjan (9. 12. 1898)
616. Jędrowiak Bernard (13. 5. 1898)
617. Jurkiewicz Tadeusz Jan (13. 8. 1898)
618. Kamecki Władysław (11. 5. 1902)
619. Karolicki Zdzisław <j. 7. 1898)
620. Klahr Józef, mr- (7. 9. 1900)
621. Klemensiewicz Roman Alfred Ludwik (9. 8. 1895)
622. Koesler Leon Karol (23. 4. 1900)
623. Kostencki Tadeusz Wojciech (10. 4. 1900)
624. Kon Stanisław Kazimierz, dr.(1. 1. 1900)
625- Kornand Maksymiljan (3. 10. 1890)
626. Kozłowski Józef Roman (28. 2. 1892)
627. Krajewski Witold (26. 8. 1900)
628. Kubit Władysław (3. 9. 1892)
629. Kubliński Jerzy (16. 3. 1901)
630. Kulesza Józef Jerzy (15. 3. 1903)
631. Leśniak Zdzisław (2. 12. 1896)
632. Ludwig Stanisław (2. 9. 1899)
633. Łodwiński Adam Franciszek (30. 10. 1895)
634. Macko Stefan (24. 8. 1899)
635. Magryta Józef (10. 8. 1897)
636. Malanowicz Włodzimierz (12.6.1901)
637. Malawer Salomon, dr. (24. 10. 1896)
638. Malinowski Stanisław (20. 7. 1900)
639. Malski Gustaw (27. 7. 1895)
640. Mazurek Tadeusz (7. 8. 1895)
641. Miaśkiewicz Romuald (31. 1. 1900)
642. Michalski Jan Andrzej (22. 10. 1900)
643. Mieszkowski Władysław Jerzy, inż. (2. 9. 1900)
644. Minich Marian Teodor, dr. (21. 12. 1898)
645. Muskatenbliith Fischel (1. 9. 1894)
646. Myjak Antoni (8. 12. 1894)
647. Nowak Czesław (15. 9. 1902)
648. Nowicki Teofil Karol (28. 1. 1902)
649. Wilczyński Władysław (10. 6- 1902)
650. Paczek Wiktor Edmund Robert (16. 10. 1891)
651. Pawlik Kazimierz (18. 2. 1901)
652. Pawłowski Antoni Paweł (25.5.1888)
653. Pawłowski Henryk Wincenty (28. 11. 1899)
654. Pawłowski Zygmunt (15. 1. 1902)
655. Peltz Władysław (10. 5. 1889)
656. Piasecki Kazimierz (7. 1. 1895)
657. Piechatzek Roman C7. 8. 1898)
658. Piechowicz Marjan (10. 3. 1896)
659. Podgórski Franciszek (18- 9- 1902)
660. Przechodzień Leon (21. 6. 1903)
661. Radomski Bonifacy (5. 6. 1899)
662. Redlich Karol (21. 7- 1901)
663- Schmidt Otton Stanisław (13.4.1892)
664. Sibera Józef(13. 10. 1893)
665. Siedlecki Jerzy (23. 3. 1894)
666. Siwiński Henryk (19. 1. 1893)
667. Sobieraj Józef (20. 12. 1901)
668. Sowiński Engenjusz (28. 7. 1888)
669. Spielmann Ozyasz (1. 1. 1886)
670. Stankiewicz Jan (28. 11. 1900)
671. Staręga Aleksander (25. 2. 1890)
672. Starościak Jan (27. 1. 1899)
673. Steinbach Antoni Mieczysław (1. 1. 1895)
674. Suzin Jan (5. 10. 1902)
675. Szafirski Michaf (5. 9. 1897)
676. Szeląg Wojciech (21. 4. 1894)
677. Faust Jerzy (13. 2. 1899)
678. Szokalski Kazimierz Antoni (25. 2. 1899)
679. Szumański Stanisław (4. 5. 1897)
680. Szwarc Karol Henryk, mr. (24.9-1901)
681. Szymik Tadeusz (3. 8. 1900)
682. Thokarski Bernard (19. 8. 1887)
683. Urban Antoni (1. 6. 1895)
684. Urban Stanisław (6. 5. 1899)
685. Weber Antoni Oktaw (22. 3- 1898)
686. Wrona Władysław (17. 6. 1901)
687. Żabicki Stefan (17- 1. 1900)
688. Zambrzycki Stanisław (16. 8. 1901)
689. Zdziarski Zbigniew (21. 12. 1899)
690. Zieliński Czesław (18. 4. 1901)
691- Popławski Aleksander (14. 1. 1902)
692. Ziemkiewicz Feliks (30. 4. 1893)
693. Piechowski Franciszek (8. 11. 1891)
694. Arciszewski Witold Stanisław (21. 10. 1895)
695. Bahłaj Karol (2. 11. 1892)
696. Bajewski Michał (22. 9. 1895)
697. Barański Józef Artur (25. 2. 1898)
698. Barański Marjan Emil (30. 6. 1901)
699. Bergtraum Michał (21. 9. 1898)
700. Boczoń Stanisław (1. 4. 1893)
701. Bruckenstein Józef Berg (6. 6. 1898)
702. Całkosiński Aleksander, dr. (17. 10. 1895)
703. Chalecki Jan (24. 6. 1901)
704. Chamczyk Ignacy, mr. (24. 10. 1899)
705. Czerbak Wilhelm Alojzy (22. 5. 1897)
706. Czerny Zygmunt Bronisław, dr.(24. 7. 1888)
707. Czubak Feliks (3. 10. 1900)
708. Diszlatis Tadeusz (14. 9. 1901)
709. Długołęcki Władysław (10. 3. 1902) ¦
710. Dobiński Karol (4. 11. 1902)
711. Domański Kazimierz (2. 2. 1900)
712. Downar Michał (20. 4. 1900)
713. Draganowski Tadeusz Franciszek (30. 9. 1897)
714. Drożdżyk Eligjusz (1. 12. 1901)
715. Dubiel Stefan (20. 11. 1893)
716. Fedanko Aleksander (12. 6. 1898)
717. Flamm Walter (18. 10. 1899)
718. Fleischer Salo (31. 7. 1901)
719- Gasiorowski Mieczysław Hieronim (16. 1. 1902)
720. Gemhorek Edward Ignacy (31.7.1892)
721. Gołoński Marjan Stanisław (8-4.1902)
722. Gołyszny Lotarjusz (28. 3. 1899)
723. Grajewski Ludwik Bronisław, dr. (29. 7. 1900)
724. Grabowski Jan Antoni (13. 6. 1900)
725. Grabowski Jan (22. 9. 1900)
726. Poraj-Gruszczyński Tadeusz Adam (15. 5. 1899)
727. Gruszczyński Tadeusz Feliks (15. 12. 1897)
728. Gućwa Leon (27. 6. 1894)
729. Hachorkiewicz Józef (19. 1. 1890)
730. Henisz Emil Ambroży Feliks, mr. (5. 11. 1897)
731. Jarecki Adam (9. 10. 1895)
732. Johann Józef (22. 5. 1891)
733. Kabaciński Władysław (14. 6. 1893)
734. Kabiesz Ferdynand (30. 4. 1899)
735. Kalt Selig (24. 12. 1894)
736. Kamiński Marjan (25. 3. 1900)
737. Kamiński Zygmunt (11. 1. 1894)
738. Kędzior Adam (31. 8. 1893)
739. Kępa Władysław Stanisław (26. 10. 1895)
740. Kiczorowski Jan (29. 4. 1892)
741. Kiełczykowski Edward (6. 10. 1902)
743. Kmieć Ignacy (31. 7. 1899)
744. Kobryner Stanisław Tadeusz (3. 8. 1899)
745. Kocay Witold Aleksander (10.9.1900)
746. Konaszewski Jan (1. 4. 1901)
747. Kotarbiński Włodzimierz (19. 5. 1898)
748. Kotecki Józef (5. 3. 1901)
749. Kotlarski Marjan Bolesław (20. 8. 1898)
750. Kowalski Tadeusz (2. 1. 1896)
751. Kozdroński Stanisław Paweł (9.5.1891)
752. Krzywicki Ludomir (2. 4. 1902)
753. Krzyżanowski Tadeusz Rafał, inż. (24. 10. 1900)
754. Kunach Władysław (22. 1. 1888)
755. Lewicki Stanisław Apolinary (30. 7. 1898)
756. Lind Karol Zygmunt (10. 6. 1900)
757. Makowski Roman (14. 4. 1896)
758. Małecki Kazimierz Fortunat (15. 12. 1894)
759. Mańkowski Ernest Marjan (10.1.1899)
760. Marciniak Hieronim (20. 9. 1894)
761. Mark Herman, dr. (26. 12. 1892)
762. Marnszczak Stanisław (1. 10. 1892)
763. Mazur Stanisław (31. 10. 1898)
764. Michalski Zygmunt (12. 5. 1896)
765. Mikliński Lucjan (11. 12. 1902)
766. Milkę Ludwik (9. 12. 1897)
767. Modrzejewski Antoni (12. 6. 1901)
768. Moskalewski Józef {20. 12. 1895)
LISTA STARSZEŃSTWA OFICERÓW REZERWY PIECHOTY — PPOR.
769. Moszoro Stefan (13. 12. 1900)
770. Mrugalski Ignacy (28. 1. 1901)
771. Myślicki Jan (2. 7. 1898)
772. Nawroczyński Tadeusz (19. 9. 1898)
773. Niżankowski Tadeusz Franciszek (5. 11. 1898)
774. Nyke Ładysław (29. 7. 1894)
775. Onychir Alojzy Piotr (20. 6. 1902)
776. Palusiński Kazimierz Teofil (22. 8. 1892)
777. Pałąk Zygmunt (27. 4. 1901)
778. Paszkiewicz Zygmunt (1. 5. 1904)
779. Paszyński Kazimierz Bronisław (20. 2. 1892)
780. Piórkowski Juljan (15. 2. 1898)
781. Pisula Henryk (2. 5. 1900)
782. Piłat Józef Stanisław (14. 11. 1900)
783. Porzycki Józef (18. 2. 1898)
784. Prager Edward (6. 4. 1893)
785. Prysłopski Nestor, dr. (28. 6. 1892)
786. Purzyński Łukasz Seweryn (17. 1. 1900)
787. Pyrzowski Dominik Władysław (3. 7. 1901)
788. Raczyński Czesław (6. 7. 1902)
789. Ratajczak Stanisław (15. 4. 1892)
790. Relich Tadeusz Ryszard (8. 2. 1903)
791. Roganowicz Stanisław Mieczysław (28. 11. 1902)
792. Rogowski Stanisław (20. 12. 1896)
793. Ropschiitz Leon (1. 5. 1898)
794. Rosenzweig Feiwel (19. 11. 1898)
795. Sass Leopold Hugo (30. 1. 1901)
796.Seroiszka Kazimierz (26. 11. 1901)
797. Sieniewicz Zdzisław Jan Stanisław (18. 11. 1901)
798.Siwadłowski Karol (30. 10. 1895)
799. Skoniecki Jan (31. 1. 1887)
800.Słomiński Wacław Wawrzyniec (5. 9. 1897)
801. Smoleń Władysław Michał (16-9.1897)
802. Sojka Władysław (27. 7. 1889)
803. Sorokowski Jan (17. 6. 1898)
804. Stasiak Stanisław (5. 7. 1899)
805. Stecura Michał Franciszek, mr(4. 10. 1898)
806. Stolarski Stanisław Jan (15. 5. 1902)
807. Świniarski Franciszek (17. 4. 1893)
808. Szatkowski Karol Leon (10. 6. 1902)
809. Szewczyk Michał (2. 10. 1903)
810. Szletyński Stefan Marjan (25. 1. 1893)
811. Szporluk WasyL mr. (10. 8. 1899)
812. Tracz Józef, dr. (30. 6. 1899)
813. Trajder Józef (18. 8. 1901)
815. Umiński Jan (31. 10. 1895)
816. Urbach Janusz (30. 4. 1895)
817. Urbanowicz Wiktor Ludwik, mr.(6. 10. 1898)
818. Waliszewski Stanisław (20. 10. 1902)
819. Wąsak Władysław (15. 8- 1897)
820. Wertz Mieczysław (6. 6. 1899)
821. Wroński Mieczysław (1. 1. 1894)
822. Wucow Henryk (19. 1. 1902)
823. Zagórski Antoni Józef (2. 1. 1892)
824. Zakrzewski Jerzy Wojciech (11. 4. 1898)
825. Ziarniak Maksymiljan (12. 10. 1902)
826. Zieliński Stanisław (29. 4. 1894)
827. Zienkiewicz Stanisław (12. 1. 1899)
828. Żochowski Edmund (17- 6. 1898)
829. Abeles Juljusz, dr. (1. 7. 1898)
830. Adamski Cyryl Zygmunt (27. 2. 1894)
831. Bazan Józef (23. 2. 1898)
832. Bejnar Tadeusz (21. 11. 1889)
833. Bieńkowski Bolesław Jan (5.2-1899)
834. Biesiekierski Jerzy (4. 6- 1885)
835. Binduchowski Eryk Jan (11. 5. 1902)
836. Birnbanm Rubin Feiwel (27. 12. 1892)
837. Bochyński Edward (27. 8- 1900)
838. Bochyński Wilhelm (24. 1. 1902)
839. Bronikowski Tadeusz (12. 9. 1900)
840. Bugiel Tadeusz Feliks (20. 12. 1902)
842. Chmielewski Ignacy Marjan Roman (6. 8. 1900)
843. Chropacz Franciszek (2. 10. 1896)
844. Chrupek Tadeusz (4. 4. 1900)
845. Chudy Józef (16. 12. 1901)
846. Ciesielski Wacław (16. 9. 1897)
847. Czyrnek Władysław (7. 6. 1897)
848. Dereworiz Dymitr (18. 10. 1892)
849. Dębicki Jan Witold (3. 9- 1901)
850. Dmowski Roman Juljan (8. 1. 1902)
851. Adamski Paweł (28. 2. 1900)
852. Dołegowski Jan (25. 11. 1883)
853. Doiuachowski Edmund (9. 3. 1896)
854. Drzewicki Klemens Karol (6.11.1893)
855. Dyszy Stefan (25. 8. 1892)
856. Diicker Abraham (26. 7. 1899)
857. Ekiert Tomasz (6. 9- 1892)
858. Englert Wacław Marjan (18. 6. 1893)
859. Fink Adolf, dr. (29. 11. 1898)
860. Wandurski Zygmunt Wacław, inż. (14. 11. 1896)
861. Fullenbaum AbeL dr. (15. 1. 1898)
862. Giergielewicz Henryk (15. 7. 1898)
863. Gliwa Tadeusz Jan (23. 11. 1902)
864. Głuchowski Tadeusz (20. 5. 1901)
865. Giecewicz Stanisław (2. 1. 1896)
866. Goldman Alfred Józef (3. 10. 1892)
867. Gołołobow Piotr (17. 3. 1898)
868. Gonera Józef (25. 4. 1900)
869. Gotowicki Bolesław (15. 4. 1901)
870. Górek Czesław (20. 7. 1896)
871. Grabowski Tadeusz Alfred (24. 10. 1898)
872. Grzesiak Józef (11. 11. 1900)
873. Gutowski Leon (21. 1. 1887)
874. Halski Mieczysław Kasper (6. 1. 1904)
875. Harlos Wilhelm (28. 5. 1898)
876. Helwing Abraham Mojżesz (23. 10. 1898)
877. Hirschberg Gerson (7. 7. 1899)
878. Maysel Ludwik Roman (29. 8. 1898)
879. Holejko Kazimierz (3. 11. 1901)
880. Jasiński Andrzej (22. 10. 1894)
881. Jurand-Zajtz Tadeusz (27. 4. 1898)
882. Juzwa Franciszek (15. 12. 1891)
883. Kaczorowski Michał (27. 9. 1897)
884. Kaliński Tadeusz Jerzy (13. 10. 1897)
885. Suchyj Eljasz (21. 7. 1891)
886. Karpiński Stanisław, mr. (1. 11. 1900)
887. Kasiński Bronisław Jarosław, inż.(21. 1. 1901)
888. Kaszycki Marjan'Józef (16. 7. 1899)
889. Kawalec Stefan Marjan (20. 1. 1902)
890. Keller Oswald (28. 6. 1899)
891. Kieler Józef (31. 1. 1899)
892. Kloc Marjan Franciszek (8. 12. 1808)
893. Komorowski Eugenjusz Jan (15. 12. 1898)
894. Kozarski Józef (3. 6. 1900)
895. Kozarski Włodzimierz Józef (3- 8. 1901)
896. Kozula Władysław Stefan (26. 8. 1902)
897. Kożuchowski Aleksander (2. 6. 1894)
898. Krajewski Stefan (21- 8. 1902)
899. Krakowczyk Paweł Piotr (18. 6. 1900)
900. Krzyżanowski Kazimierz Łukasz (17 6. 1901)
901. Kubetius Szczepan, inż. (26. 12. 1897)
902. Kulpa Jan (14. 4. 1892)
903. Kurtz Henryk (7. 9- 1898)
904. Kwiek Piotr Paweł (5. 1. 1899)
905. Lew Kazimierz Wacław (20. 8. 1898)
906. Lewicki Zygmunt Władysław (18. 11. 1902)
907. Lipski Adam (4. 12. 1895)
908. Łazowski Mieczysław (17. 7. 1886)
909. Łomnicki Jan (25- 12. 1884)
910. Łoński Bronisław (3. 5. 1899)
911. Zawadzki Leon (7. 4. 1898)
912. Madeyski Czesław Kazimierz, inż. (2. 1. 1897)
913. Mastalski Józef Franciszek (25. 11. 1898)
914. Matuszkiewicz Ludwik (7. 8. 1892)
915. Mazurkiewicz Leon (18.2. 1897)
916. Minta Stanisław (26. 9. 1893)
917. Mochnacki Edmund Maurycy
Włodzimierz (19. 10. 1890)
918. Muszyński Edward (22. 10. 1896)
919. Nadel Norbert (16. 10. 1899)
920. Niemiec August Marjan (2. 6. 1899)
921. Nowak Antoni (7. 10. 1892)
922. Nowakowski Edmund (13. 10. 1901)
923. Odrzywolski Stanisław Antoni, inż (6. 5. 1892)
924. Olszewski Wiesław (28- 5. 1902)
925. Orłowski Mikołaj (15. 6. 1899)
926. Pałczyński Tadeusz Marjan Franciszek (24. 8. 1899)
927. Palidwor Bazyli, dr. (6. 11. 1893)
928. Pasiut Teofil (16. I. 1895)
929. Pazdrij Eugenjnsz (6. 5. 1898)
930. Piątek Mieczysław Sylwester (1. 1. 1902)
931. Piątkowski Wacław Wincenty (19- 9. 1899)
932. Piekarski Józef (17. 9. 1893)
933. Podkay Tadeusz (28. 10. 1900)
934. Proskurnicki Emil (26. 11. 1891)
935. Przesmycki Eugenjusz (30. 12. 1902)
936. Przybylak Bolesław (5. 8. 1897)
937. Pyszel Stanisław (8. 5. 1902)
938. Ringelblum Salomon (24. 3. 1898)
939. Zalipka Andrzej (29. 11. 1895)
940. Rusinek Józef, inż. (23. 12. 1901)
941. Rutkowski Andrzej (29. 11. 1898)
942. Rydlewski Franciszek (2- 4. 1895)
943. Sauber Jakób (30. 11. 1898)
944. Sauer Franciszek (17. 4. 1886)
945. Schall Emiljan Stanisław (19- 8. 1895)
946. Schweig Rubin Leib (15. 11. 1898)
947. Sienkiewicz Adam (27. 5. 1891)
948. Stanaszek Jan, mr. (25. 10. 1895)
949. Strohbinger Józef (17. 2.1900)
950. Studziński Kazimierz Mscisław (3. 1. 1903)
951. Surdyk Feliks (18- 11. 1901)
952. Sutowicz Mieczysław (28. 5. 1893)
953. Szachno-Romanowicz Stanisław, dr. (1. 5. 1900)
954. Szczerbicki Edward Władysław (3. 1. 1902)
955. Szkopek Wacław (25. 11. 1900)
956. Szyling Emil Volrat (2. 10. 1895)
957. Śmietana Tadeusz Marcin (26. 7.1891)
958. Taczyński Józef (31. 1. 1887)
959. Tymczyński Jan (9. 6. 1890)
960. Walczykowski Wacław (28. 9. 1896)
961. Warmski Aleksander Adam Józef (18. 1. 1901)
962. Wawrzyniak Roman (13. 1. 1900)
963. Wasowski Jan (21. 11. 1898)
964. Wechowski Jan Jerzy (23. 6. 1893)
965. Winnicki Adam (24. 12. 1899)
966. Wiśniowski Marjan Franciszek, dr.(25. 3. 1902)
967. Wojtaszek Władysław Franciszek (5. 9. 1900)
968. Woźniakiewicz Zenon (3. I. 1901)
969. Wróblewski Jan (18. 1. 1894)
970. Wyszatycki Jan Filio Stanisław (26. 5. 1898)
971. Zarzycki Jerzy Ludwik Adam(21. 4. 1898)
972. Zdziemborski Feliks Leon Maksymiljan (21. 6. 1893)
973. Ziemecki Antoni (4. 4. 1887)
974. Ziętkiewicz Rudolf (8. 4. 1891)
975. Zylberstaun Roman (5. 10. 1896)
976. Andrzejewski Henryk 5. 12. 1898)
977. Bocheński Józef (19. 3- 1899)
http://www.wbc.poznan.pl/dlibra/doccont ... 3&dirids=1
Avatar użytkownika
jerzy
Kreator Forum
Kreator Forum
Medale: 2
Twórca indeksów (2)

Re: WP- Oficerowie Rezerwy 1934 r. (15)

Postprzez jerzy » 11.02.2010

LISTA STARSZEŃSTWA OFICERÓW REZERWY PIECHOTY — PPOR.
669. Chłosta Jan (28. 9. 1900)
670. Mościński Marjan Michał (30.9.1900)
671. Mikszyński Bolesław (21. 9. 1901)
672. Myckę Mieczysław Jan (24. 9. 1901)
673. Ratajczyk Franciszek (14. 9. 1901)
674. Roeske Henryk (13. 11. 1901)
675. Świetliczka Stanisław Marian (23. 3. 1901)
676. Walczak Stanisław (24. 3. 1901)
677. Zuchmantowicz Teofil Piotr (27. 4. 1901)
678. Żółkoś Józef (12. 8. 1901)
679. Czajka Jan (20. 10. 1901)
680. Dachowski Władysław (24. 7. 1901)
681. Długołęcki Juljan (3. 6. 1901)
682. Grendus Franciszek (7. 7- 1901)
683. Herbut-Heybowicz Bohdan, mr (18. 5. 1901)
684. Janik Józef (19. 12. 1901)
685. Jawor Ludwik (11. 5. 1901)
686. Justkowski Kazimierz Józef (27. 2. 1901)
687. Kaleta Ignacy Henryk (18. 1. 1901)
688. Konopka Mieczysław (15- 9. 1901)
689. Musiał Lucjan (3. 9. 1901)
690. Osiński Czesław (25- 12. 1901)
691. Pędziwiatr Antoni (12. 10. 1901)
692. Schwandt Jan (20. 10. 1901)
693. Smuczak Stanisław (7. 5. 1901)
694. Tyszkowski Władysław (21. 1. 1901)
695. Żółciński Edward (21. 10. 1901)
696. Arendarski Antoni Jan (14. 6. 1901)
697. Bryś Franciszek Feliks (11. 5. 1901)
698. Dengler Edward Marjan (2. 3. 1901)
699. Lercher Antoni (10. 5. 1901)
700. Lukas Aleksander (3. 3. 1901)
701. Łowczowski Stefan Kazimierz (7. 6. 1901)
702. Markiewicz Czesław (7. 4. 1901)
703. Ogłaza Władysław (16. 8. 1901)
704. Adamiec Paweł Piotr (15. 1. 1902)
705. Działoński Józef (12. 8. 1902)
706. Czerwiński Antoni (19. 6. 1902)
707. Gorcik Stefan August (26. 8. 1902)
708. Grudzewski Stanisław Leopold Jan, mr. (4. 6. 1902)
709. Karnowski Antoni Piotr (22. 2. 1902)
710. Krongelb Juljan (2. 1. 1902)
711. Lipowiec Tadeusz, inż. (5. 7. 1902)
712. Łyczkowski Feliks (29. 5. 1902)
713. Molenda Władysław (22. 9. 1902)
714. Niedzielski Leon (20. 2. 1902)
715. Rowiński Zygmunt (20. 12. 1902)
716. Ruciński Tadeusz (29. 10. 1902)
717. Stawniczy Marjan Władysław (6. 9. 1902)
718. Tomaszewski Leon (2. 2. 1902)
719. Wzorek Bolesław (9. 3. 1902)
720. ToohłJvicz Piotr Franciszek (30. 7. 1902)
721. Ceranowski Aleksy (15. 7. 1902)
722. Dudek Roman (31. 7. 1902)
723. Miara Franciszek (14. 1. 1902)
724. Orlik Adam (8. 1. 1902)
725. Poniatowski Wacław (27. 5. 1902)
726. Smogorzewski Stanisław (31. 3. 1902)
727. Kominko Józef (5. 1. 1903)
728. Kwiatkowski Stanisław (30. 7. 1903)
729. Szubert Henryk (5. 1. 1903)
730. Liezmański Antoni (5. 11. 1903)
731. Adamczyk Kazimierz Bolesław (4. 3. 1903)
732. Stolz Robert (11. 1. 1903)
733. Żmudziński Józef (14. 3. 1902)
734. Ziółkowski Henryk (5. 1. 1904)
735. Sałacki Aleksander Jan (12. 5. 1904)
736. Łucznik Bolesław (1. 6. 1903)
737. Kozłowski Stefan (12. 8. 1896)
738. Łukasik Franciszek (21. 1. 1896)
739. Błoniecki Józef (25. 12. 1900)
710. Korol Józef (18. 12. 1900)
741. Bałaziński Edward Walerjan (3. 11. 1901)
742. Sławikowski Zbigniew Kazimierz, dr.(17. 5. 1901)
743. Mamak Wiktor Józef, inż. (23.3.1902)
744. Latusek Antoni (13. 6. 1891)
745. Stusek Franciszek (9. 10. 1892)
746. Mizia Jan (12. 12. 1892)
747. Alberg Michał, dr. (7. 7. 1893)
748. Skorupa Edward Eustachy (7.1. 1893)
749. Oleś Władysław Ignacy (13. 6. 1893)
750. Fiałkowski Mieczysław Hipolit (12. 8. 1894)
751. Kaliciński Eugenjusz (23. 10. 1894)
752. Schmechta Józef (22. 3. 1894)
753. Antczak Michał (6. 9. 1895)
754. Miazek Józef (5. 6. 1895)
755. Babczyszyn Piotr (29. 6. 1895)
756. Lenartowicz Stanisław Kazimierz (2. 1. 1896)
757. Florczak Walerjan (24. 11. 1896)
758. Tracz Wiktor Adam (15. 12. 1896)
759. Goryński Albin (16. 2. 1896)
760. Jegliński Wincenty (29. 3. 1896)
761. Napiórkowski Józef (28. 8. 1897)
762. Leś Ludwik Władysław (5. 8. 1897)
763. Lenko Karol (15. 10. 1897)
764. Koszuliński Kazimierz (4. 2. 1897)
765. Maciejewski Zenon Józef (5. 8. 1897)
766. Paluch Michał (18. 9. 1897)
767. Brański Antoni Józef Walenty Roman (4. 12. 1897)
768. Grzymała-Siedlecki Stanisław (6. 4. 1897)
769. Adamczyk Juljan (18. 12. 1897)
770. Jankowski Jan (30. 5. 1897)
771. German Bolesław Piotr (4. 6. 1898)
772. Wójcicki Zygmunt Jarosław (29. 9. 1898)
773. Dąbrowski Mieczysław (17. 6. 1898)
774. Gębicki Jan (9. 6. 1898)
775. Nowak Anastazy Jan (6. 12. 1898)
776. Matuszczak Władysław (19. 1. 1898)
777. Ciszkowski Stefan (13. 12. 1898)
778. Deręgowski Józef (15. 3. 1898)
779. Kwiatek Adam Stanisław (22. 8. 1896)
780. Nowak Jan (29. 10. 1898)
781. Romanowski Konrad (19. 2. 1898)
782. Wiśniewski Stanisław (22. 11. 1898)
783. Wróblewski Wojciech (31. 3. 1898)
784. Szunejko Wiktor (16. 2. 1898)
785. Bębenek Władysław Józef (6. 6. 1899)
786. Łopatniuk Bolesław (15. 1. 1899)
787. Kowalewski Teofil (11. 11. 1899)
788. Zapaśnik Jan Marjan (4. 9. 1899)
789. Baran Władysław Alojzy (24. 7. 1899)
790. Bicz Edward (5. 10. 1899)
791. Czarnik Jan (23. 11. 1899)
792. Durniała Wawrzyniec (10. 8. 1899)
793. Kruk Stefan Jan (29. 8. 1899)
794. Mossakowski Wincenty (7. 4. 1899)
795. Opolski Józef (20. 7. 1899)
796. Osiak Antoni (22. 5. 1899)
797. Piotrów Bronisław, mr. (3. 4. 1899)
798. Witkowski Stefan (23. 3. 1899)
799. Zabczyk Jan (23. 12. 1899)
800. Różanowicz Stanisław (15. 3. 1899)
801. Zawadzki Teofil (18. 2. 1899)
802. Bałuk Stefan Michał (5. 8. 1899)
803. Buchholz Edmund (23. 10. 1899)
804. Gołębiowski Edmund (6. 11. 1899)
805. Kansy Wacław (11. 9. 1899)
806. Kocięcki Józef (21. 12. 1899)
807. Sawlewicz Romuald (10. 5. 1899)
808. Wołkowski Antoni (17. 5. 1899)
809. Haczynski Antoni Kazimierz (13. 6. 1899)
810. Zwoliński Stanisław (16. 2. 1899)
811. Krótki Edmund Jan (5. 1. 1900)
812. Jósewicz Antoni (6. 9. 1900)
813. Kapilewicz Stanisław (8. 9. 1903)
814. Szenuar Ryszard Michał (10. 10. 1900)
815. Kołcio Władysław Bronisław (23. 1. 1900)
816. Dryll Jan (25. 6. 1900)
817. Fyda Antoni (25. 1. 1900)
818. Gierszewski Józef Franciszek (5. 12. 1900)
819. Kocot Władysław (15. 7. 1900)
820. Kuhn Franciszek Józef (18. 8. 1900)
821. Kwiatkowski Stanisław (8. 5. 1900)
822. Lassowski Józef, mr. (8. 1. 1900)
823. Malinowski Tadeusz Michał (13. 8. 1900) .
824. Stachowski Mieczysław Józef (4. 1. 1900)
825. Staszyński Henryk Edward (22. 7. 1900)
826. Więckowski Antoni (9- 9. 1900)
827. Chodura Andrzej (30. 10. 1900)
828. Myczko Michał (8. 5. 1900)
829. Oleszczuk Aleksander (22. 8. 1900)
830. Włosek Edmund Stefan (30. 8. 1900)
831. Ciosek Bronisław (3. 9. 1900)
832. Jeleń Władysław (27. 10. 1900)
833. Kawecki Jan (25. 12. 1900)
834. Roszko Zygmunt Augustyn (18. 2. 1900)
835. Ciejpa Jan (7. 9. 1900)
836. Ewertowski Bernard (26. 10. 1900)
837. Flak Władysław (20. 12. 1900)
838. Janusz Antoni (3. 11. 1900)
839. Kandora Jan Piotr (26. 9. 1900)
840. Okoń Jan (11. 7. 1900)
841. Piskorz Władysław (20. 1. 1900)
842. Skweres Franciszek (1. 4. 1900)
843. Wolf Tadeusz Antoni (24. 5. 1900)
844. Olszewski Wincenty (28. 4. 1901)
845. Fordey Ernest Wacław (29. 9. 1901)
846. Kmieć Tadeusz Władysław (21.7.1901)
847. Krasiński Stefan (12. 3. 1901)
848. Babula Wilhelm Kazimierz (20. 5. 1901)
849. Caliński Kazimierz (2. 2. 1901)
850. Chendyński Mieczysław Józef (19. 8. 1901)
851. Fajfer Marjan Jan Konrad (3.7.1901)
852. Flis Antoni (1. 6. 1901)
853. Górski Adam Aleksander Jan (10. 2. 1901)
854. Jakubowski Józef (19. 9. 1901)
855. Kubisz Kazimierz Ludwik (10.4.1901
856. Liczbański Edward Bronisław Feliks (30. 8. 1901)
857. Miętkiewicz Wacław (19. 7. 1901)
858. Muller Juljan Bronisław (14. 1. 1901)
859. Nadratowski Mieczysław (1. 1. 1901)
860. Neumann Antoni (24. 3. 1901)
861. Wahl Stanisław Jan (6. 5. 1901)
862. Milewski Stanisław (1. 11. 1901)
863. Tokaj Bronisław (7. 9. 1901)
864. Bojenko Kazimierz (15. 12. 1901)
865. Grodkowski Michał (31. 8. 1901)
866. Roszkowski Piotr Antoni (14.5.1901)
867. Schmutz Roman Eugenjusz (29. 7. 1901)
868. Stolarski Romuald C7. 2. 1901)
869. Szlosarczyk Józef (10. 12. 1901)
870. Toroński Tadeusz (6. 8. 1901)
871. Wycik Wincenty (14. 7. 1901)
872. Dobosz Feliks Stefan (17. 5. 1901)
873. Kalinowski Stanisław (27- 3. 1901)
874. Krakowiak Jan (14. 7. 1901)
875. Lagan Władysław Adam (14. 12. 1901)
876. Galiński Kazimierz (11. 3. 1901)
877. Łuszczek Franciszek (10. 8. 1901)
878. Markiewicz Mikołaj (19. 12. 1901)
879. Matysiak Ludwik (31. 7. 1901)
880. Opoka Stefan Stanisław (13.12.1901)
881. Pachoń Henryk Adam (27. 11. 1901)
883. Swajdo Jakób (28. 5. 1901)
LISTA STARSZEŃSTWA OFICERÓW REZERWY PIECHOTY — PPOR.
884. Szczepański Ludwik (8. 11. 1901)
885. Follprecht Józef Marja (10. 3. 1901)
886. Begiełło Aleksander (10. 5. 1902)
887. Geneja Jan Eugenjusz (5. 8. 1902)
888. Grabowski Janusz Henryk (19.1.1902)
889. Kozanecki Zygmunt Leon (18.4.1902)
890. Kozieł Feliks (21. 5. 1902)
891. Kret Franciszek (15. 3. 1902)
892. Kulczycki Marjan Michał (14. 9. 1902)
893. Markiewicz Franciszek (28. 1. 1902)
894. Piątkowski Wacław (3. 3. 1902)
895. Romanowski Józef (6. 9. 1902)
896. Piątkowski Jan (16. 5. 1902)
897. Salamonowicz Tadeusz Józef (22. 3. 1902)
898. Śliwiński Stefan Jan (2. 8. 1902)
899. Hildt Jerzy (27. 9. 1902)
900. Gliszyński Michał (27. 9. 1902)
901. Bartoszek Józef (23. 3. 1902)
902. Bukowiński Stefan Henryk (6.7.1902)
903. Izdebski Mieczysław (13. 12. 1902)
904. Kęsicki Zygmunt (4. 12. 1902)
905. Standara Konrad Jan (11. 10. 1902)
906. Świder Józef Antoni (22. 1. 1902)
907. Bauerek Józef Antoni (12. 3. 1902)
908. Fryga Zygmunt (2. 5. 1902)
909. Gil Stanisław (21. 8. 1902)
910. Gotze Ryszard Ignacy (30. 7. 1902) [
911. Graczyński Antoni Jan (8. 6. 1902)
912. Gruszczyński Tadeusz (10. 10. 1902)
913. Kipiniak Adam Marjan (15. 8. 1902)
914. Komendera Franciszek Andrzej (29. 4. 1902)
915. Koteria Stanisław Juljan (4. 2. 1902)
916. Kowalczyk Franciszek (15. 1. 1902)
917. Kowalski Władysław Bolesław Mieczysław (3. 4. 1902)
918. Krasuski Adam Leonard (1. 11. 1902)
919. Latawiec Jan (23. 12. 1902)
920. Mielnik Stanisław Józef (8. 5. 1902)
921. Remion Wincenty (27. 3. 1902)
922. Sokołowski Edward Józef (26.1.1902)
923. Szajnowski Edward Władysław (8. 10. 1902)
924. Wojtal Ludwik (25. 8. 1902)
925. Wolski Stanisław Ferdynand (7. 5. 1902) "
926. Wróblewski Marjan Mieczysław (22. 6. 1902)
927. Chmielewski Jan Kazimierz Mikołaj (6. 12. 1903)
928. Łamasz Karol (2. 12. 1903)
929. Olszewski Marjan Tadeusz (24. 11. 1903)
930. Pieczykolan Karol (17. 4. 1903)
931. Piotrowski Walenty Roman (10. 2. 1903)
932. Radoszewski Adam Władysław (1. 10. 1903)
933. Stachowicz Józef (10. 1. 1903)
934. Wieczorkiewicz Władysław (6.4.1903)
935. Sebyła Stefan Michał (15. 3. 1903)
936. Sękiewicz Eugenjusz Walerjan (13. 12. 1903)
937. Zbrzeźniak Józef (23. 8. 1903)
938. Pfeiffer Zygmunt Stefan Józef (1. 5. 1903) "¦
939. Bąkowski Antoni (14. 1. 1903)
940. Chojnowski Władysław (14. 2. 1903)'
941. Fraczek Kazimierz (17. 6. 1903)
942. Kołodziej Paweł (27. 4. 1903)
943. Maron Alojzy Jan (20. 6. 1903)
944. Niklewicz Roman Apolinary (19. 2. 1903)
945. Oruba Franciszek (27. 3. 1903)
946. Sitek Alojzy (2. 1. 1903)
947. Łuczyński Stefan Bolesław (29. 11. 1904)
948. Sadowski Władysław (8.' 1. 1904)
949. Szulc Józef (16. 1. 1904)
930. Witkowski Franciszek (23. 3. 1904)
951. Szczupak Józef (31. 12. 1904)
952. Mierka Bogusław Marjan (8. 9- 1904)
953. Orszt Henryk (10. 1. 1904)
954. Cząstka Józef Stanisław (1. 2. 1905)
955. Ignaszewski Józef Franciszek (20. 2. 1905)
956. Łucarz Józef (3. 2. 1893)
957. Kaleta Jan Kazimierz (8. 7. 1894)
958. Rogowski Aleksander (31. 8. 1893)
959. Buczyński Bolesław (8. 5. 1894)
960. Szałajko Ludwik Kacper (6. 1- 1895)
961. Koper Władysław (22. 5. 1898)
962. Czerzniewski Walery (14. 12- 1897)
963. Możejko Hipolit (30. 9. 1897)
964. Patenkiewicz Adam (9. 9. 1897)
965. Słuczan-Orkusz Ferdynand Leopold (21. 12. 1897)
966. Suchoński Wacław Edward (6. 9. 1898)
967. Kurinan Bohdan Marjan (21. 11. 1898)
968. Wnuk Franciszek (4. 10. 1898)
969. Zieliński Paweł (14. 1. 1899)
970. Feinberg Nikodem (24. 4. 1899)
971. Rudeński Ludwik Antoni (29. 7. 1899)
972. Glinka Roman (25. 5. 1899)
973. Moszkowski Stefan (2. 1. 1899)
974. Kościołowski Władysław (11. 8. 1900)
975. Słysz Piotr (10. 10. 1900)
976. Strzelczuk Juljan (2, 6. 1900)
977. Jakóbczyński Stanisław (28. 4. 1900)
978. Kałka Lucjan Henryk (3. 1. 1900)
979. Karpiński Czesław Marjan (1. 7- 1900)
980. Kónig Rudolf Hugo, inr. (1. 4. 1900)
981. Stalski Jan Paweł (9. 6. 1900)
982. Dąbrowski Stanisław Karol (5. 5. 1900)
983. Król Władysław (4. 7. 1900)
984. Kurowski Władysław Józef (24. 9. 1900)
985. Maciukiewicz Stanisław Jan (18. 11. 1900)
986. Myszka Stefan (24. 12. 1900)
987. Putniarz Wiktor Juljusz (3. 11. 1901)
988. Podziemski Tadeusz Wojciech
(25. 7. 1901) 989- Sarnowski Stanisław (18. 4- 1901)
990. Chrzan Stefan Józef (10. 6. 1901)
991. Czaplarski Kazimierz (11. 11. 1901)
992. Frey Władysław (15. 1. 1901)
993. Jęczała vel Enczała Józef (5. 1. 1901)
994. Kaczmarek Karol (29. 10. 1901)
995. Kuśmierczyk Józef (6. 4. 1901)
996. Sikorski Czesław Marcin (18- 7. 1901)
997. Stanuch Mieczysław Piotr (29.6. 1901)
998. Zwierzchowski Henryk Eugenjusz (13. 2. 1901)
999. Bieszczanin Ludwik Klemens (25. 8. 1901)
1000. Chmielewski Władysław (5. 7. 1901)
1001. Cienciała Edward (16. 2. 1901)
1002. Zawilski Czesław Jan (5. 6. 1901)
1003. Bieda Władysław (6. 5. 1902)
1004. Chajecki Bronisław (15. 12. 1902)
1005. Godlewski Jan (16. 5. 1902)
1006. Gumiński Teodor (8. 8. 1902)
1007. Kamiński Antoni Eugenjusz (17. 4. 1902)
1008. Król Stanisław (18. 3. 1902)
1009. Ladra Michał (24. 9. 1902)
1010. Marcinek Józef Henryk (25. 11. 1902)
1011. Milewski Stanisław (8. 5. 1902)
1012. Siemiątkowski Jan Dominik (4- 8. 1902)
1013. Słoniewicz Zdzisław Eugenjusz (15. 1. 1902)
1014. Bieńkowski Stanisław (13. 4. 1902)
1015. Misiórski Antoni Stanisław (13. 7. 1902)
1016. Żołna Józef (30. 6. 1902)
1017. Biczysko Stanisław (8. 10. 1903)
1018. Biedrzycki Wacław Sylwester (14. 4. 1903)
1019. Dońcow Wiktor (2. 10. 1903)
1020. Drozdowski Franciszek Ignacy (25. 2. 1903)
1021. Kowalski Edmund Leonard, mr. (8. 7. 1903)
1022. Kwiecień Józef (12. 9. 1903)
1023. Laskowski Jerzy Tadeusz (28. 10. 1903)
1024. Wojciechowski Czesław (2. 7. 1903)
1025. Wysokiński Leon Celestyn (28. 3. 1903)
1026. Zeniełko Józef (3. 3. 1903)
1027. Jakiel Andrzej Tadeusz (30.11.1903)
1028. Masłowski Piotr (18. 1- 1903)
1029. Niedzielski WładysławAntoni Jan Kazimierz (6. 5. 1903)
1030. Siejka Stanisław (21. 1. 1902)
1031. Srokosz Tadeusz (31. 10. 1902)
1032. Mikołajczak Antoni (20. 3. 1898)
1033. Tomkiel Józef (13. 1. 1895)
1034. Śmiechowski Teodor Franciszek (24. 3. 1902)
1035. Korasiewicz Marjan Juljan (8. 4. 1902)
1036. Kuszłejko Konstanty (9. 12. 1901)
1037. Wachs Augustyn (3. 6. 1898)
1038. Zambrzycki Marjan (4. 9. 1900)
1039. Kurzypiński Stefan Marjan (7. 10. 1900)
1040. Żbikowski Stefan (24. 2. 1901)
1041. Bonczyński Paweł Antoni (1. 7- 1901)
1042. Cepuch Jan Tomasz (17. 12. 1901)
1043. Kornecki Antoni Adam (2. 1. 1901)
1044. Mielczarek Józef (24. 10. 1901)
1045. Pasławski Władysław Ewald (3. 10. 1901)
1046. Kałużny Józef (14. 3. 1902)
1047. Pawlikowski Marjan Józef (7. 9. 1902)
1048. Kaniecki Stanisław (6. 8. 1902)
1049. Małecki Leon (12. 3. 1902)
1050. Kępiński Leon Józef (20. 2. 1903)
1051. Świtkiewicz Leon Kazimierz (20. 2- 1899)
1052. Saganowski Henryk (24. 11. 1903)
1053. Reroń Leon (7. 4. 1900)
Starszeństwo z dniem 1-go stycznia 1930 r.
1. Rędziejowski Wiesław (31. 12. 1900)
2. Czekaliński Szczepan Czesław (26- 12- 1905)
3. Biały Wacław Roman (28. 2. 1905)
4. Sobolewski Jerzy Marjan, mr.
(12. 7- 1903) 5- Kaniewski Stefan (2. 9. 1902)
6. Bronikowski Konstanty (22. 2. 1903)
7. Rutkowski Kazimierz, inż. (29.12.1901)
8. Korniszewski Wiktor Boguchwał (29. 8. 1901)
9. Michalski Ignacy Henryk (4. 8. 1901)
10. Wengierow Jerzy (31. 3. 1904)
11. Zastąpiło Leon (10. 1. 1903)
12. Blichewicz Jan Tadeusz (6. 6. 1903)
13. Turowski Leon Stanisław (20. 2. 1901)
14. Grynsztejn Izaak (25- 10. 1900)
15. Knoll Antoni Henryk Bogusław (22. 3. 1901)
16. Grabowski Bolesław (16. 7. 1904)
17. Kaźmierowski Józef (3. 7. 1901)
18. Dworakowski Kazimierz (24. 1. 1902)
19. Wojciechowski Tadeusz Franciszek (1. 12. 1902)
20. Mierzykowski Jan (27. 3. 1904)
21. Chodorowski Jan (23. 6. 1900)
22. Kosiakiewicz Stanisław (13. 11. 1900)
23. Skorupski Jan (17. 10. 1902)
LISTA STARSZEŃSTWA OFICERÓW REZERWY PIECHOTY — PPOR.
24. Zabiegły Leopold Władysław (19. 9. 1904)
25. Iłowiecki Wacław Tomasz (29.12.1902)
26. Ćwierczakiewicz Sławomir Włodzimierz Juljusz (17. 5. 1905)
27. Szenicki Aron (2. 6. 1900) :
28. Krzaczvński Marjan Marceli (2.6.1902)
29. Zwierz Stefan (24. 6. 1900)
30. Prószyński Marjan Donat (17. 2. 1902)
31. Mroczek Franciszek Ignacy (21.8.1900)
32. Łukawski Józef (15. 3. 1901)
33. Rudziński Stanisław (23. 6. 1903)
34. Potapo Stefan Piotr (4. 12. 1904)
35. Rogowski Henryk (10. 12. 1902)
36. Prask Andrzej Stefan (26. 11. 1904)
37. Zajdenman Mieczysław (30. 4. 1902)
38. Łasiewicki Stefan Gustaw (21. 3. 1902)
39. Bałdyga Roman (14 .12. 1903)
40. Krupiński Stanisław (16. 11. 1900)
41. Piotrowicz Franciszek (12. 4. 1901)
42. Różycki Władysław Jerzy (27. 7. 1903)
43. Andruszewicz Antoni (7. 12. 1903)
44. Lubaszka Stanisław (6. 6. 1903)
45. Ptasiński Kajetan Stefan (31. 8. 1902)
46. Ulatowski Tadeusz (7. 10. 1901)
47. Bieluszko Roman (16. 5. 1901)
48. Pawlikowski Tadeusz (6. 8. 1902)
49. Kuczyński Piotr (28. 4. 1901)
50. Sauter Eugenjusz Albert (13. 2. 1900)
51. Wojtas Władysław (3. 9. 1901)
52. Czaplicki Ludwik (30. 11. 1901)
53. Kiepek Jan (5. 2. 1902)
54. Niewójt Stanisław Wiktor (19.10.1903)
55. Pietrzyk Józef (19. 10. 1904)
56. Mirkowicz Tadeusz (25. 8. 1902)
57. Michalski Edmund (3. 11. 1902)
58. Wardaszka Józef (25. 1. 1900)
59. Adamek Antoni (3. 9. 1901)
60. Jaeger Stefan Juljusz (4. 8. 1901)
61. Ozga Józef Artur Alojzy (10. 7. 1900)
62. Bakman Perec (16. 5. 1902)
63. Ostrowski Juljan (15. 2. 1900)
64. Grunwald Seweryn Andrzej (4. 2. 1901)
65. Pacholuk Aleksy (17. 3. 1903)
66. Marczewski Jerzy Mikołaj (10.11.1902)
67. Wiechowski Stanisław (11. 4. 1901)
68. Szałajdewicz Kazimierz (23. 3. 1905)
69. Nestorowicz Aleksander Nestor (2. 3. 1904)
70. Rogowski Roman Kazimierz (27.2.1905)
71. Goldryng Abraham Izaak (16. 2. 1903)
72. Gruhn Karol (19. 11. 1901)
¦73. Berson Jan Stanisław (27. 1. 1903)
74. Dąbrowski Zygmunt Stanisław (1. 1. 1904)
75. Szczęsnowicz Bogusław Emeryk (28. 9. 1901)
76. Sztelwander Wincenty (8. 12. 1900)
77. Kosmahl Leopold Gustaw (16. 12. 1903)
78. Świerczyński Edward (29. 8. 1905)
79. Kiewlicz Czesław (9. 2. 1902)
80. Szypulski Tadeusz (17. 9. 1901)
81. Pasek Kazimierz (21. 2. 1903)
82. Dudziński Stefan (6. 12. 1903)
83. Zajączkowski Jakób (10. 11. 1900)
84. Ertman Stanisław (20. 2. 1902)
85. Ciepielowski Stefan Jan (31. 8. 1901)
86. Bielecki Marjan (31. 8. 1901)
87. Osipiak Józef, mr. (18. 8. 1903)
88.. Szonert Jerzy Michał (11. 4. 1903)
89. Gelpern Hirsz (1. 4. 1903)
90. Bennich Jerzy (1. 7. 1903)
91. Grzejda Józef Benedykt (22. 3. 1900)
92. Karczewski Paweł (23. 6. 1903)
93. Kołodziejczyk Leon Wojciech (11. 4. 1903)
94. Brzeszczyński Stanisław (19. 2. 1901)
95. Szymański Wiktor Antoni (20.11.1902)
96. Majbrodzki Jan (23. 8. 1903)
97. Markiewicz Wacław (6. 10. 1905)
98. Szczesio Szymon (13.. 10. 1900)
99. Gościcki Juljan (5. 11. 1903)
100. Iwiński Jerzy Kasjan (18. 8. 1904)
101. Nowakowski Mieczysław (30. 11. 1901)
102. Porowski Leon Aleksander Euzebjusz (16. 12. 1903)
103. Różański Kazimierz (1. 12. 1902)
104. Skupiński Czesław (3. 7. 1901)
105. Mróz Stanisław (25. 1. 1905)
106. Żaboklicki Jan Stanisław (20. 10. 1901)
107. Maciejewski Zygmunt (9. 4. 1903)
108. Hcidrich Adolf Hugon Zbigniew (10. 11. 1899)
109. Rombejko Stanisław (21. 10. 1902)
110. Michno Henryk (24. 7. 1903)
111. Belof Stefan (4. 7. 1901)
112. Szuttenbach Stanisław (1. 11. 1901)
113. Właszczuk Wacław (28. 9. 1903)
114. Neff Kazimierz Hipolit (10. 2. 1903)
115. Wilczak Stefan Mieczysław (5. 9. 1903)
116. Saik Erwin Emil (28. 7. 1899)
117. Kononowicz Leon Władysław (11. 4. 1901)
118. Just Roman (14. 12. 1900)
119. Kindermann Aleksander Bruno (21. 7. 1901)
120. Jeziorski Adam (30. 4. 1903)
121. Chrobaczyński Karol Józef (20.4.1902)
122. Jaworski Zygmunt Aleksander (6. 3. 1902)
123. Chitlerski Antoni (30. 3. 1902)
124. Szeląg Piotr Bolesław (18. 10. 1902)
125. Spodenkiewicz Ildefons (21. 11. 1903)
126. Brykalski Władysław Piotr (28. 6. 1902)
127. Piotrowski Jan (25. 10. 1903)
128. Stańczyk Mieczysław (20. 11. 1903)
129. Kaczmarek Józef (4. 2. 1901)
130. Bliźniewski Roman (7. 2. 1906)
131. Karbowiak Stanisław (20. 5. 1905)
132. Krajczyk Stefan (11. 4. 1901)
133. Gałecki Kazimierz (25. 1. 1902)
134. Hołdrowicz Benedykt (18. 1. 1902)
135. Rychlewski Józef (19. 10. 1902)
136. Najman Adam (5. 10. 1902)
137. Wołoszyński Jan (28. 11. 1903)
138. Jałocha Kazimierz (21. 10. 1904)
139. Czornodola Włodzimierz Cyprjan (27. 7. 1903)
140. Muszyński Bronisław (9. 3. 1902)
141. Kotnowski Ignacy Franciszek (24. 12. 1903)
142. Wiciński Eugenjusz (1. 9. 1901)
143. Tosiak Czesław (18. 10. 1903)
144. Marcinkowski Feliks (28. 10. 1903)
145. Zawadzki Leszek Leonard (6. 11. 1902)
146. Widner Tadeusz Dyonizy (8. 4. 1904)
147. Piwowarczyk Radzisław (12. 2. 1900)
148. Andrzejak Zygmunt (5. 4. 1904)
149. Kuchciak Stanisław (17. 1. 1901)
150. Grabowski Kazimierz Tadeusz (9. 11. 1905)
151. Orzechowski Stefan (27. 8. 1904)
152. Piaskowski Kazimierz (10. 4. 1902)
153. Maruszewski Józef (18. 7. 1901)
154. Cygielman Joel Lajb (24. 2- 1903)
155. Trajstman Wolf (18. 11- 1902)
156. Landau Maurycy Mendel (4. 5. 1903)
157. Sośnicki Bronisław (2- 9. 1905)
158. Rożen. Aron (18. 7. 1902)
159. Nowicki Jan (22. 10. 1903)
160. Herman Zygmunt (7. 8. 1902)
161. Lamp Willy Rudolf (12. 8. 1901)
162. Blejberg Mieczysław Symson (20. 3. 1902)
163. Dengscherz Jan Ferdynand Karol (11. 12. 1900)
164. Mierzejewski Wacław (25. 9. 1899)
165. Grochowski Stanisław (16. 9. 1903)
166. Pikuła Józef (31. 12. 1903)
167. Niesyt Franciszek (1. 4. 1904)
168. Kozak Roman Walenty (11. 2. 1902)
169. Kotfis Henryk (9. 5. 1903)
170. Marszałek Stanisław (2. 11. 1905)
171. Białas Zdzisław Tadeusz (11. 1. 1904)
172. Klausner Brunon (21. 3. 1904)
173. Różycki Mieczysław Ludwik (21.6.1902)
174. Ćwiok Adam Stanisław Ludwik (23. 9. 1903)
175. Zehngut Henryk (25. 4. 1902)
176. Dudziński Mieczysław Michał (21- 9. 1905)
177. Wojtyłka Edward Franciszek (21. 7. 1901)
178. Mika Henryk Józef (2. 2- 1903)
179. Albiński Józef Kazimierz (12. 3. 1903)
180. Dobija Franciszek Michał (28.9-1901)
181. S^abiger Feliks (21. 3. 1901)
182. Rosner Jan Franciszek (16. 7. 1901)
183. Herman Eisik (22. 11. 1900)
184. Kryda Eugenjusz (3. 1. 1906)
185. Majewski Stanisław Franciszek (2. 12. 1904)
186. Huber Jakób (28. 2. 1902)
187. Podoski Lucjan Marjan Stanisław (25. 9. 1900)
188. Wajda Tadeusz Ignacy (27. 8. 1903)
189. Głazowski Mieczysław Walerjan (6. 8. 1905)
190. Zaremba Kazimierz Bronisław Tadeusz (27. 10. 1902)
191. Spiess Ernest (5. 2. 1902)
192. Berstein Chaim (11. 12. 1903)
193. Hefter Filip, dr. (11. 6. 1902)
194. Kaczer Mendel (15. 8. 1901)
195. Rayski Wacław (19. 9. 1900)
196. Mayer Adam Ludwik Ryszard (18. 12. 1903)
197. Słoniowski Michał (24- 2. 1904)
198. Skulski Tomasz (20. 10. 1901)
199. Cybiński Marjan Stefan (31. 7. 1902)
200. Waligóra Stanisław (24. 10. 1904)
201. Szczupak Czesław (5. 4. 1904)
202. Gołaszewski Ludwik Bernard (28. 11. 1901)
203. Strusiński Stanisław (24- 4. 1901)
204. Adamski Leon (27. 9. 1905)
205. Donaj Jan (9. 2. 1904)
206. Balcerek Antoni (25. 12. 1902)
207. Krzepisz Kazimierz Józef (11.2.1902)
208. Meyer Zygmunt (3. 8. 1901)
209. Grubczak Wojciech (9. 4. 1904)
210. Kubiszewski Zygmunt (3. 5. 1905)
211. Jarominiak Roman (28. 12. 1905)
212. Mertka Józef (12. 2- 1903)
213. Narosch Roman (10. 7. 1904)
214. Kolendowicz Stanisław (1. 5. 1905)
215. Świątek Franciszek (18. 10. 1904)
216. Remblewski Franciszek (9. 1. 1903)
217. Kosicki Antoni (4. 1. 1901)
218. Wcisło Ludwik (10. 12. 1903)
219. Gontarczyk Bronisław Franciszek (4. 12. 1903)
220. Hedtke Karol Otton Eryk (8.9.1902)
221. Arendt Henryk Antoni (13. 6. 1902)
222. Morcinek Roch (14. 8. 1903)
223. Kuczyński Władysław Józef Piotr (27. 5. 1902)
224. Kaźmirski Tadeusz (19. 10. 1903)
225. Radziński Robert Wojciech Józef (18. 4. 1904)
226. Muller Otton Bertold (7. 12. 1902)
227. Maćkowiak Edmund (27. 10. 1904)
228. Tokarczyk Józef Marjan (17. 12. 1904)
229. Wiśniewski Florjan (2. 5. 1903)
230. Rydel Roman Jerzy Józef (14. 2. 1905)
231. Michalski Józef (21. 11. 1902)
232. Słobodian Mikołaj (22. 5. 1900)
233. Jabłoński Stanisław (27. 10. 1905)
234. Jastak Roman Jakób (15. 7. 1903)
235. Wojewski Paweł Abdon (30. 5. 1905)
236. Witkowski Bolesław (3. 2. 1905)
237. Tuszyński Ludwik (12. 2. 1900)
238. Ander Aleksander (1. 5. 1904)
239..Brzozowski Edward Leon (17.9.1904)
LISTA STARSZEŃSTWA OFICERÓW REZERWY PIECHOTY — PPOR.
240. Wnuk Mieczysław Leon (11. 4. 1904)
241. Ziółek Marjan (5. 8. 1905)
242. Kiedrowski Władysław (24. 10. 1900)
243. Chmara Jan (26. 3. 1905)
244. Chaiński Leon (20. 1. 1905)
245. Kornbhim Albert Eugenjusz (21. 5- 1904)
246. Krzysztofowicz Jan Jerzy (24.6.1901)
247. Romaniuk Jan (11. 9. 1902)
248. Piontkowski Herbert Paweł (14. 12. 1903)
249. Rymer Adolf Robert (27. 6. 1904)
250. Skiciński Kazimierz (4. 12. 1903)
251. Kurzyuski Edward Józef (10. 1- 1902)
252. Bussler Stanisław (21. 3. 1903)
253. Błochowicz Konstanty (7. 12. 1903)
254. Dubieszko Mieczysław (13. 5. 1900)
255. Jeliński Stanisław (18. 11. 1903)
256. Wierzbicki Józef (31. 1. 1904)
257. Skibiński Teofil (8. 12. 1901)
258. Glapan Władysław Roman (9. 10. 1901)
259. Bloch Paweł (10. 12. 1902)
260. Bogacki Jan (5. 1. 1902)
261. Litkowski Florjan Alojzy (11. 4. 1903)
262. Marcinkowski Stefan (16. 8. 1903)
263. Zubka Brunon Alfons (2. 8. 1902)
264. Dąbrowski Kazimierz (1. 9- 1901)
265. Syski Mieczysław Jan (24. 10. 1904)
266. Kostyrka Aleksander Bronisław Juljan (3. 1. 1904)
267. Omeljaniuk Wiktor (10. 4. 1899)
268. Kuszelewski Seweryn Witold (20. 9. 1901)
269. Zaorski Jan Paschalis (17. 5. 1900)
270. Kostecki Franciszek (14. 12. 1903)
271. Bulczyński Tadeusz (6. 12. 1903)
272. Świerkosz Michał Józef (29. 9- 1905)
273. Zapolski-Downar Michał (10. 2. 1902)
274. Zając Jan (7. 3. 1902)
275. Kocerba Alfons (21. 8. 1902)
276. Strubiński Stanisław Franciszek (3. 11. 1900)
277. Passensztejn Mojsze (2. 6. 1900)
278. Olszewski Leon (21. 9. 1903)
279. Soboń Jan (8. 2. 1903)
280. Cepak Stanisław (26. 9. 1902)
281. Głuski Zygmunt (20. 10. 1903)
282. Zahorowski Zbigniew August (8.8.1902)
283. Wiacek Jan (13. 12. 1905)
284. Kosiak Józef (18. 3. 1904)
285. Schmidt Arnold (4. 7. 1902)
286. Zięba Piotr (26. 6. 1902)
287. Grabowski Henryk (12. 7. 1901)
288. Hamerski Wiktor Teofil (17. 12. 1905)
289. Pasternak Wojciech (8. 2. 1902)
290. Flisek Władysław Henryk (12. 7. 1904)
291. Kłęk Piotr (29. 6. 1899)
292. Grzesik Stanisław Piotr (8. 4. 1905)
293. Forst Maurycy (28. 12. 1903)
294. Krsek Zdzisław Leonard (7. 10. 1903)
295. Szafrański Jan (14. 5. 1902)
296. Kopeć Bolesław (7. 11. 1905)
297. Postolski Jan (17. 12. 1901)
298. Ziarko Piotr (28. 6. 1899)
299. Karkowski Edward Henryk (21.4.1906)
300. Hrynyszyn Eustachy Maksymiljan (22. 2. 1902)
301. Dźugaj Władysław Antoni (28. 8. 1904)
302. Dawid Bereł (1. 1. 1901)
303. Bohrer Majer, mr. (24. 12. 1901)
304. Tytz Piotr Paweł (29. 6. 1901)
305. Mazur Augustyn (24. 9. 1903)
306. Siedlecki Antoni (25. 5. 1900)
307. Zonnenberg Stefan Marjan (12.10.1903)
308. Walczak Teodor (14. 4. 1898)
309. Bryeh Stefan (9. 12. 1901)
310. Michałek Emanuel Tomasz (30.11.1904)
311. Mazurek Ewald Filip (18. 1. 1904)
312. Winkler Walter Paweł (21. 9. 1903)
313. Woliny Karol Józef (2. 1. 1904)
314. Koraszewski Czesław Stanisław Józef (13. 11. 1906)
315. Langner Kazimierz Dominik (4.8.1904)
316. Kowal Władysław Stefan (19. 12. 1905)
317. Bogacki Józef (15. 1. 1903)
318. Broda Waldemar (29. 11. 1904)
319. Karasiński Adam Antoni Józef (2. 4. 1905)
320. Gergovich Marjan Kazimierz Adam (23. 1. 1905)
321. Puz Stanisław (1. 5. 1903)
322. Lichoiiewicz Ludwik (14. 6. 190U
323. Handzlik Jan (22. 5. 1904)
324. Lipowski Stanisław (1. 5. 1903)
325. Podstawski Stefan Karol (2. 9. 1905)
326. Rutowski Franciszek Eugenjusz Władysław (13. 5. 1900)
327. Wachsmann Ernest (17. 9. 1902)
328. Pączek Franciszek (1. 6. 1900)
329. Jenkner Fryderyk Alfred (16. 5. 1904)
330. Franek Józef (6. 12. 1903)
331. Hirschhorn Mendel (2. 2. 1903)
332. Gawęda Stanisław (5. 10. 1903)
333. Landau Bernard Salo, mr. (5. 1. 1902)
334. Gogollok Bernard (19. 5. 1903)
335. Paszkowski Michał Antoni (26. 9. 1901)
336. Kopczyński Władysław (20. 4. 1903)
337. Maksymowicz Roman Jarosław (9. 7. 1906)
338. Grębocki Lucjusz (11. 2. 1903)
339. Ostrowski Zbigniew (11. 8. 1902)
340. Pałosz Leon (9. 5. 1901)
341. Schon Gustaw Rudolf (18. 10. 1904)
342. Schmidt Eryk Edmund (31. 3. 1904)
343. Wieszeniewski Czesław, inż. (11.2.1902)
344. Lorek Stefan (12. 7. 1902)
345. Jarek Władysław, inż. (28. 5. 1901)
346. Ziętek Wincenty (10. 10. 1904)
347. Gduła Adam Antoni (13. 6. 1905)
348. Chvlak Stefan, dr. (26. 12. 1900)
349. Maciaszek Aleksander (31. 5. 1902)
350. Deczyński Zygmunt (11. 10. 1904)
351. Zakolski Jerzy Wiesław (29. 12. 1902)
352. Zadrożny Henryk (24. 9. 1904)
353. Bęczkowski Kazimierz Józef (1.1.1899)
354. Irzyk Stanisław Antoni (2. 1. 1902)
355. Olejnik Józef Lejb (14. 10. 1900)
356. Kunstler Filip (19. 10. 1900)
357. Grześkowiak Maksymiljan (19. 7. 1899)
358. Koper Bronisław (29. 8. 1903)
359. Szmydt Edward Bohdan (9. 10. 1900)
360. Sobczyk Stanisław (2. 5. 1904)
361. Łabieniec Józef (1. 12. 1900)
362. Pawlikowski Wincenty (11. 7. 1905)
363. Bartold Józef (7. 10. 1905)
364. Jastrzębski Antoni (21. 9. 1905)
365. Neumann Rudolf Willy (28. 3. 1903)
366. Gasiorowski Władysław Stanisław Józef (22. 11. 1902)
367. Malirz Jan Rudolf (9. 2. 1903)
368. Montua Feliks Paweł (29. 5. 1902)
369. Bergman Abraham (27. 1. 1900)
370. Fliderbluui Szmul Hersz (3. 2. 1900)
371. Gołębiowski Jan (18. 6. 1900)
372. Schneid Henryk (28. 11. 1900)
373. Komorowski Piotr, inż. (30. 6. 1901)
374. Turowski Ludwik (27. 7. 1901)
375. Gendek Feliks (18. 5. 1901)
376. Kaczmarczyk Stanisław (9. 12. 1901)
377. Roszkowski Stanisław (13. 5. 1901)
378. Klar Samuel Hirsch (9. 9. 1901)
379. Kmieciński Stanisław Jan (11. 6. 1902)
380. Wysocki Tadeusz Jan (6. 5. 1902)
381. Zając Władysław Walerjan (15.12.1902)
382. Domański Stefan Eleonory Maurycy (6. 9. 1902)
383. Rejcher Jakób Jan (20. 12. 1902)
384. Brodziński Mieczysław (1. 9. 1902)
385. Winiarkiewicz Stanisław (23. 4. 1902)
386. Szmidt Leonard Feliks (5. 11. 1902)
387. Siekierzyński Stanisław (14. 4. 1902)
388. Skrzydlak Franciszek (24. 3. 1902)
389. Płotkowiak Władysław (2. 6. 1902)
390. Laitl Herman Filip (26. 5. 1902)
391. Szymański Stefan (23. 10. 1903)
392. Gryga Stanisław (5. 5. 1903)
393. Pietrzyk Stanisław (1. 11. 1902)
394. Matuszkiewicz Stanisław Marjan (10. 6. 1903)
395. Strojny Władysław (18. 6. 1903)
395. Czajkowski Piotr Antoni (30. 12. 1903)
397. Jagiełło Zygmunt (4. 10. 1903)
398. Stegeman Jan Antoni (22. 10. 1903)
399. Rybkowski Albin (31. 12. 1903)
400. Cepiel Andrzej Marjan (30. 11. 1903)
401. Przyb/fra Wiesław Stefan (31. 8. 1904)
402. Drawdzik Zbigniew (9. 2. 1904)
403. Wysokiński Franciszek (3. 4. 1904)
404. Ryszka Emanuel Ludwik (1. 11. 1904)
405. Fularski Marjan (8. 9. 1904)
406. Zagórski Józef (11. 3. 1904)
407. Wilczyński Walenty (14. 2. 1904)
408. Żakowski Andrzej Józef (5. 7. 1904)
409. Dubrawski Józef Jan (5. 7. 1904)
410. Borowiec Lucjan (20. 9. 1904)
411. Wyrembowski Eugenjusz Antoni (3. 6. 1905)
412. Wesołowski Leon (27. 8. 1902)
413. Adamczewski Juljan Stanisław (7. 5. 1902)
414. Schmidt Franciszek Józef (2612.1903)
415. Tauber Nechemje (21. 2. 1903)
416. Wojciechowski Wieńczysław (2.10-1903)
417. Łucki Karol Tadeusz (27. 10. 1905)
418. Sochacki Kazimierz Bolesław (17. 9- 1899)
419. Rojek Bolesław (3. 11. 1903)
420. Żychski Bronisław (5. 9- 1903)
421. Beck Henryk Fryderyk (5. 8. 1904)
422. Czortkower recte Gerstnian Salomon, dr. ( 14. 6. 1903)
423. Słowik Stanisław Jan (12. 11. 1903)
424. Kurpisz Maksymiljan (2. 10. 1903)
Starszeństwo z dniem 15-go sierpnia 1930 r.
1. Makowski Stanisław Józef (2. 1. 1908)
Starszeństwo z dniem 1-go września 1930 r.
1. Fichna Stefan Franciszek (30. 3. 1894)
2. Widz Jan (18. 10. 1897)
3. Puz Marjan (15. 8. 1899)
4. Skałuba Stanisław (5. 8. 1898)
5- Borkowski Marjan (19. 8- 1904)
6. Weis Bronisław (29- 11. 1904)
7. Tyszka Henryk (31. 1. 1905)
8. Zalewski Stanisław Franciszek (2. 10. 1905)
9. Kafar Ignacy (22. 4. 1900)
10. Głowacki Tadeusz Bartłomiej (9. 3. 1900)
11. Białoszycki Mikołai (26. 4. 1900)
12. Kiereś Ignacy (10. 9. 1900)
13. Jensz Stanisław Franciszek (7.4.1901)
14. Wengrzynowicz Jerzy Włodzimierz(1. 5. 1901)
15. Zawadzki Mieczysław (16. 11. 1901)
16. Wierzba Władysław (30. 12. 1901)
17. Klein Markus (2. 3. 1901)
18. Makowski Zygmunt Jan (26. 3. 1902)
19. Siurek Stanisław (12. 6. 1902)
20. Święcicki Stefan (25. 7. 1902)
21. Szrajer Władysław (1. 1. 1902)
22. Rawicki Antoni (1. 6. 1902)
23. Delikat Jerzy (21. 10. 1902)
24. Kaszczyk Andrzej (29. 11. 1902)
25. Krata Józef (16. 2. 1902)
26. Szociński Jan, mr. (28. 4. 1902)
http://www.wbc.poznan.pl/dlibra/doccont ... 3&dirids=1
Avatar użytkownika
jerzy
Kreator Forum
Kreator Forum
Medale: 2
Twórca indeksów (2)

WP- Oficerowie Rezerwy 1934 r. (16)

Postprzez jerzy » 11.02.2010

LISTA STARSZEŃSTWA OFICERÓW REZERWY PIECHOTY — PPOR.
27. Łosoś Stefan (19. 8. 1902)
28. Toporski Bolesław (22. 9. 1902)
29. Łyżwa Józef Wacław (4. 7. 1902)
30. Mayer Włodzimierz (15. 11. 1902)
31. Szargot Franciszek Ferdynand (29. 7. 1902)
32. Kroll Jan (24. 11. 1903)
33. Satha Stefan Józef (18. 2. 1900)
34. Dembowski Franciszek (6. 1. 1903)
35. Bilmiii Antoni (3. 2. 1903)
36. Hlebowicz Wiaczesław (28. 3. 1903)
37. Łapiński Kazimierz (24. 3. 1903)
38. Fedor Józef (28. 3. 1903)
39- Mroczkowski Antoni (16. 4. 1903)
40. Gomoliński Izaak (26. 6. 1903)
41. Ptasiński Jan (2. 7. 1903.1
12. Pietrzak Henryk (5. 7.. 1903)
43. Di^browski Władysław (6- 9. 1903)
44. Kalina Cyprjan (11. 9. 1903)
45. Zywert Ludwik (16. 9. 1903)
46. Gościński Florian Michał (26.9.1903)
47. Petrusiewicz Jan Wiktor (18.10 1903)
48. Grot Józef (23. 10. 1903)
49. Wolski Marcin (28. 10. 1903)
50. Kępa Stefan (3. 12. 1903)
51. Malin Roman (8- 12. 1903)
52. Jankowski Adam (12. 12. 1903)
53. Kirszak Kazimierz Teofil (20.12.1903)
54. Rybczyński Edmund (22. 1. 1903)
55. Żentarski Gerhard Alfons Jan (3. 7. 1903)
56. Biłaniuk Terenti (21. 8. 1903)
57. Zwoliński Wacław Józef (18. 9- 1903)
58. Daszkiewicz Mieczysław (5. 10. 1903)
59. Dmowski Feliks Zacharjasz (5-11.1903)
60. Kuźmicz Stefan (14. 11. 1903)
61. Staniszewski Wincenty, mr. (21.11.1903)
62. Rutkowski Tomasz (4. 12. 1903)
63. Chodkowski Józef(14. 3. 1904)
64. Schnober Paweł Marceli (16- 1. 1904)
65. Bareja Paweł (23. 1. 1904)
66. Miernik Wacław (5. 2. 1904)
67. Graczyk Aleksander (10. 2. 1904)
68. Drzewiecki Stanisław (26. 3. 1904)
69. Lubczak Stefan Rudolf (17. 4. 1904)
70. Gęsiorowski Zygmunt Walerjan (2. 5. 1904)
71. Stanowski Henryk (14. 5. 1904)
72. Horn Czesław Seweryn (14. 7. 1904)
73. Himmel Henryk Wilhelm (12-8.1904)
74. Krawczyk Ludwik (25. 8. 1904)
75. Uniszewski Bolesław (11. 9- 1904)
76. Pacynko Franciszek (10. 10. 1904)
77. Zaleski Feliks (10. 11. 1904)
78. Gawryłow Włodzimierz (15. 10. 1905)
79. Komorowski Czesław (.20. 11. 1904)
80. Godlewski Bolesław (30. 11. 1904)
81. Cudny Henryk (1. 12. 1904)
82. Palinkiewicz Marceli Tadeusz (16. 1. 1904)
83. Warmbruni Izrael (14. 3. 1904)
84. Pierzchalski Franciszek (3. 4. 1904)
85. Tylman Tadeusz (25. 4. 190J)
86. Markiewicz Stanisław (30. 4. 1901)
87. Kahla Edmund Józef (30. 6. 1904)
88. Gajewski Antoni (24. 8. 1904)
89. Żubicki Władysław (7. 9- 1904)
90. Sztrom Władysław (8. 9. 1904)
92. Straub Franciszek (3. 10. 1904)
93. Bieniarz Jan Bolesław (21. 10. 1904)
94. Kulisa Stanisław (14. 11. 1904)
95. Wójcik Edward (19. 11. 1904)
96. Fleischer Jan (25. 12. 1901)
97. Adamczyk Sylwester (28. 12. 1904)
98. Zbroja Zygmunt (11. 1. 1905)
99. Pancierzyński Bolesław (1. 1. 1905)
100. Garbarczyk Aleksander (14. 1. 1905)
101. Jankowski Teofil (14. 1- 1905)
102. Zatorski Antoni (15. 1. 1905)
103. Kostecki Wacław (17. 1. 1905)
104- Ujwary Kazimierz Jan Antoni (3. 3. 1905)
105. Morgas Tadeusz (5. 3. 1905)
106. Rydlewski Marjan Józef (18. 3. 1905)
107. Ryczke Ajzyk (19. 3. 1905)
108. Krzemień Władysław (1. 4. 1905)
109. Konarski Zygmunt (13. 4. 1905)
110. Wdówka Stanisław Albin (21. 4. 1905)
111. Kuchta Wincenty (2. 5. 1905)
112. Alejski Stanisław (6. 5- 1905)
113. Bajaskin Jakób Stanisław (9. 5. 1905)
114. Cichocki Witold (19. 5. 1905)
115. Gasowski Ferdynand (22. 5. 1905)
116. Dąbrowski Jerzy (24. 5. 1905)
117. Dumański Włodzimierz Wawrzyniec (29. 5. 1905)
118. Gruszka Antoni Alojzy (31. 5. 1905)
119. Nichoff Ferdynand Gustaw (3. 6. 1903)
120. Borzęcki Bronisław (7. 6. 1905)
121.Jędrzejczak Czesław (8. 7. 1905)
122. Nowakowski Stefan (10. 7. 1905)
123. Radzikowski Stefan (10. 7. 1905)
124. FicdJtr Ryszard Wiktor (24. 7. 1905)
125. Winnik Aleksander (5. 8. 1905)
]2ó. Dobrzański Jan Libcrat (17. 8. 1905)
127. Głowiuki Bronisław Wacław (3.9.1905)
128. Serafiński Franciszek (9. 9. 1905)
129. Ciclorh Władysław (15. 9. 1905)
130. Dymarski Piotr (25. 9. 1905)
131. Łomacki Zygmunt (2. 10. 1905)
132. Grzywiński Edmund (5. 10. 1905)
133. Schmidt Paweł (7. 10. 1905)
134. Swiboda Stanisław (21. 10. 1905)
135. Sar Władysław (23. 10. 1905)
136. Zwierciadłowski Bernard (28.10.1905)
137. Jędraszczyk Stefan (15. 11. 1905)
138. Hoffmann Czesław (24. 11. 1905)
139. Sznajder Włodzimierz (14. 12. 1903)
140. Hałubek Antoni (1. 1. 1905)
141. Kukliński Marceli (15. 1. 1905)
142. Sobkowicz Stanisław (30. 1. 1905)
143. Rasztar Walenty (3. 2. 1905)
144. Socha Michał (21. 8. 1898)
145. Szpajzman Leon (8. 2. 1901)
146. Borkowski Jerzy Bruno (27. 2. 1905)
147. Bartczak Franciszek (26. 3. 1905)
148. Wolski Czesław Jnljusz (12. 4. 1905)
149. Latacz Stanisław (24. 4. 1905)
150. Jędrzejewski Stanisław Zygmunt (2. 5. 1905)
151. Duda Eugenjusz Jerzy (4. 5. 1905)
152. Brandt Zygmunt (27. 5. 1905)
153. Wierzbicki Władysław (28. 5. 1905)
154. Grzywacz Ludwik (2. 6. 1905)
155. Bergel Wacław Erazm (3. 6. 1905)
156. Lubas Tadeusz (26. 6. 1905)
157. Wilczok Paweł Jan (26. 6. 1905)
158. Piskorski Roman Dominik (4. 8. 1905)
159. Koźmiński Franciszek (27. 8. 1905)
160. Morawa Alfred Herman (29- 8. 1905)
161. Małańczuk Marjan Ludwik (16.9.1905)
162. Nowak Wiktor (17. 9. 1905)
163. Waciński Henryk (27. 9. 1905)
164. Domański Zdzisław Edward
(13. 10. 1905) 163- Samo jeden Marjan (27- 10. 1905)
166. Bereźniak Stanisław Jan (5. 11. 1905)
167. Sielicki Edmund (]0. 11. 1905)
168. Kodź Michał (10. 1. 1906)
169. Żydowiez Kazimierz (7. 2. 19C6)
170. Kruszewski Kazimierz (3. 3. 1906)
171. Czajkowski Zygmunt (17. 4. 1906)
172. Zbyszyński Janusz (25. 6.
173. Kaźmierowski Marjan (30. 6. 1906)
174. Korol Michał (23. 11. 1906)
175. Pieczara Wincenty (23. 1. 1907)
176. Motyka Ferdynand Józef (3. 7. 1907)
177. Kordowski Ludwik Konstanty (19. 1. 1908)
178. Srodziński Albin Franciszek (1.3.1908)
179. Krzywicki Adolf (29. 5. 1908)
180. Jarząb Michał (25. 9. 1908)
181. Bauer Bolesław Adam (17. 5. 1909)
182. Domalewski Zygmunt (30. 3. 1902)
183. Gontarz Franciszek (2. 9. 1902)
184. Kapusta Antoni (11- 9. 1902)
185. Karsch Samuel (25. 2. 1903)
186. Buzek Emil (3. 6. 1903)
187. Hladki Ludwik (4. 12. 1903)
188. Grzesiak Jan (9. 5. 1904)
189. Koch Rudolf (7. 6. 1904)
190. Grochowski Bolesław (9. 7. 1904)
191. Fijałkowski Czesław Wacław (24. 7. 1904)
192. Kądziel Roman Edward (27. 7. 1905)
193. Szeps Icchek (10. 5. 1904)
194. Kwiatkowski Józef (6. 7. 1904)
195. Bednarski Stanisław Bruno (11.8.1904)
196. Kalinowski Józef Gabryel (18. 3. 1905)
197. Żgoll Henryk Alojzy (22. 4. 1905)
198. Wójcik Józef (11. 6. 1905)
199. Jankowski Franciszek Aleksander (16. 1. 1905)
200. Kramkowski Jerzy (5. 3. 1906)'
201. Polek Władysław Józef (10. 3. 1905)
202. Nałęcz Zygmunt (2. 5. 1905)
203. Raszewski Mieczysław (1. 6. 1905)
204. Jakubik Henryk Adam (5. 7. 1905)
205. Wiland Zygmunt (2. 8. 1905)
206. Hęciński Tadeusz Michał (15. 9. 1905)
207. Socha Jan (19. 10. 1905)
208. Grudo Kazimierz (11. 3. 1905)
209. Kozielewski Marjan Stefan (6. 9. 1897)
210. Zając Jan Mateusz (11. 2. 1899)
211. Juzwa Jan Stanisław (28. 2. 1900)
212. Haman Albin Aleksander (5. 2. 1900)
213. Gąska Józef (6. 10. 1902)
214. Śliwiński Jan (2. 6. 1903)
215. Sujkowski Marjan (20. 6. 1903)
216. Sobol Edward (9. 9. 1903)
217. Niewiarowski Kazimierz (3. 11. 1903)
218. Niziński Stanisław (10. 11. 1903)
219. Tarczyński Mieczysław Józef (3.2.1904)
220. Sowa Stanisław (23. 3. 1904)
221. Kowalczyk Marjan (22. 9. 1904)
222. Janik Błażej (16. 8. 1904)
223. Salamon Frydolin (20. 2. 1905)
224. Obidziński Wacław (25. 2. 1905)
225. Kazirod Stefan Jan (1. 1. 1905)
226. Jaworski Henryk (23. 1. 1905)
227. Szczerkowski Kazimierz Józef (3. 3. 1905)
228. Oryński Tadeusz (9. 6. 1905)
229. Sndar Feliks (12. 9. 1905)
230. Schroedter Erwin Albert (26. 12. 1905)
231. Tomal Wojciech (4. 1. 1905)
232. Wojnowski Paweł Bogusław (19.1.1905)
233. Lewicki Wacław (28. 3. 1905)
234. Szczygielski Jan Hipolit Rajmund (16. 5. 1905)
235. Zalewski Zygmunt (19. 7. 1905)
236. Jaskuła Stanisław (3. 8. 1905)
237. Posselt Ryszard Adam (26. 10. 1905)
238. Bagniewski Franciszek (19. 12. 1905)
239. Wichrowski Henryk Telesfor (5.1.1906)
240. Rejnert Tadeusz Konstanty (12.11.1906)
241. Czerniak Henryk Konrad (17. 9. 1892)
242. Mejer Wacław (16. 3. 1902)
243. Diibieszko Edward (23. 8. 1902)
244. Batke Waldemar (25. 7. 1901)
245. Osła Bolesław (8. 9. 1902)
246. Wiernicki Marceli (16. 1. 1903)
247. Ciastoch Antoni (21- 1. 1903)
248. Małecki Władysław (20. 3. 1903)
249. Włoczewski Tadeusz Władysław (17. 5. 1903)
250. Gierałtowski Stefan Arkadjusz (29. 7. 1903)
251. Szumowski Stanisław Aleksander (17. 11. 1903)
252. Skrzypczak Józef (14. 3. 1904)
253. Woch Marjan Jau (20. 3. 1904)
LISTA STARSZEŃSTWA OFICERÓW REZERWY PIECHOTY — PPOR.
254. Pawliszewski Józef Wincenty (17. II. 1904)
255. Peimel Tadeusz (6. 12. 1904)
256. Mularczyk Franciszek (7. 2. 1905)
257. Schmidt Reinhold Albert (13. 3. 1905)
258. Turski Tadeusz Jerzy Piotr (21.3.1905)
259. Olszewski Stanisław (31. 3. 1905)
260. Gacki 'Władysław Franciszek (20. 5. 1905)
261. Szabuńko Justyn (10. 6. 1905)
262. Sielecki Leon Bronisław (19. 6. 1905)
263. Dudziński Czesław Franciszek (3. 7. 1905)
264. Jastrzębowski Nikodem Aleksander (16. 9. 1905)
265. Kowalski Wacław (27. 9. 1905)
266. Brodziak Stanisław Hubert (7.11.1905)
267. Krukowski Stanisław (18. 11. 1905)
268. Ostaszewski Stanisław (26. 1. 1906)
269. Podobiński Grzegorz Marjan (12. 3. 1901)
270. Szymański Ryszard (18. 3. 1901)
271. Karkowski Walenty (14. 2. 1906)
272. Seremet Władysław (16- 4. 1905)
273. Hadowski Tadeusz Jan (2. 7. 1904)
274. Rudy Antoni Edward (7. 4. 1905)
275. Wilkowski Wincenty (26. 9. 1906)
276. Bieniasz Józef (21. 12. 1902)
277. Oniszk Szczepan Teofil (20. 12. 1904)
278. Adameczek Leon (3. 8. 1903)
279. Boberski Leon (17. 6. 1904)
230. Korczyński Stanisław Ławrenty, dr. (10. 8. 1895)
281. Dyksiński Klemens (19. 8. 1905)
282. Klimek Hubert Leopold (15.11.1905)
283. Pietras Józef Piotr (22. 2. 1906)
Starszeństwo z dniem 29-go listopada 1930 r.
1. Patla Antoni (4. 6. 1897)
2. Dye Leon (24. 7. 1894)
3. Filipek Marian Franciszek, dr. (29. 1. 1901)
4. Kowalski Władysław (17. 4. 1897)
5. Wernik Aleksander Winceuty (21. 3. 1890)
6. Almstifdt Hugon Karol Jan (6.5-1893)
7. Batorowicz Józef (4. 1. 1897)
8. Brzosko Aleksander (14. 12. 1899)
9. Buczek Romuald Franciszek (23-1.1895)
10. Czubała Józef (15. 1. 1891)
11. Garyga Ludwik (17. 8. 1901)
12. Kominek Franciszek (15. 6. 1892)
13. Kapczyński Stanisław (6. 11. 1891)
14. Snamina Hipolit Kazimierz (26-2.1899)
15. Wujzner Jan, nir. (9. 3. 1903)
16. Bytomski Ludwik Stanisław (304.1896)
17. Kasperczyk Antoni (11. I. 1900)
18. Nowak Franciszek (4. 9. 1893)
19. Seliuch Jan, inż. (17. 10- 1881)
20. Sokołowski Marian (19. 2. 1898)
21. Toba Tomasz Wincenty (23. 12. 1898)
22. Tracz Adolf Ludomir (2. 2. 1894)
23. Wernerowski Józef (27. 9- 1899)
24- Widliński Stanisław Jan (21. 1-1898)
25. Zajączkowski Antoni (27. 5. 1899)
26. Gojawiczvński Stanisław (2. 4. 1897)
27. Cengel Władysław Oktawjan (22.3-1899)
28. Gan Władysław (2. 11. 1897)
29. Geneia Zdzisław Stanisław (20. 4. 1895)
30. Gronik Paweł Tadeusz (30. 6. 1898)
31. Kuczyński Mieczysław Ludwik (16. 11. 1899)'
32. Jaroszewski Szymon (28- 10. 1890)
33. Jeruszko Władysław (28. 2. 1898)
34. Kłębek Karol (4. 11. 1897)
35. Kółeczko Wilhelm (4- 2. 1895)
36. Kostecki Jerzy Feliks (1. 8. 1898)
37. Krechowiecki Romuald (28. 3. 1901)
38. Malec Aleksander Stefan, mr. (20. 7. 1898)
39. Michna Wiktor (17. 8. 1899)
40. Mszyk Włodzimierz Józef (5. 10. 1894)
41. Muszelski Stanisław Marcin (10-11.1895)
42. Napieraj Aleksander (20. 3. 1899)
43. Nowakowski Jan (17. 7. 1898)
44. Nowosielski Lucjan Paweł (28.1-1902)
45. Pitera Romuald Konrad (7. 1. 1901)
46. Płoskonka Jan (1. 1. 1900)
47. Orzechowski Marjan Witalis (15.8-1893)
48- Reych Karol Bolesław (2. 11. 1901)
49- Rodzynkiewicz Artur Rudolf (4-12.1897)
50- Ropelewski Roman Seweryn (23-10-1895)
51. Rylski Henryk (8- 7- 1901)
52. Scherautz Aleksander Marjan, mr. (15. 8. 1904)
53. Szczotka Andrzej Jan (17. 10. 1898)
54. Szelc Jan (14. 12. 1890)
55. Szumowski Hieronim Jan (16. 8. 1895)
56. Szymaniuk Romuald Marjan (2. 2. 1902)
57. Świderski Bronisław (3. 9. 1898)
58. Tuchołka Józef Marjan Jan (19.3.1892)
59. Uściński Bolesław (6. 10. 1897)
60. Wróbel Piotr (17. 2. 1900)
61. Dunajewski Stanisław Jakób Władysław (13. 8. 1900)
62. Dyduch Walenty (15. 2. 1901)
63. Egierski Mieczysław (20. 8. 1899)
64. Gołębiowski Jan Kazimierz (9.10-1894)
65. Pałkowski Tadeusz (24- 10. 1894)
66. Olkuśnik Józefat (27. 11. 1897)
67. Wadach Józef (6. 1. 1900)
Starszeństwo z dniem 1-go stycznia 1931 r.
1. Leszczyński Stanisław Bronisław (3. 9. 1900)
2. Gajda Zygmunt (8. 12. 1900)
3. Szmosz Adolf, inż. (13. 2. 1900)
4. Obuchowicz Stanisław (17. 3. 1900)
5. Szymański Franciszek Edward (19. 1. 1901)
6. Albrecht Leon Juljusz (21. 1. 1901)
7. Fiedor Zygmunt (1. 5. 1901)
8. Raczkowski Władysław Marek (24. 3. 1902)
9. Bączkowski Józef (4. 7. 1902)
10. Stańczak Aleksander (3- 3. 1902)
11. Śmietański Zygmunt Bolesław (22. 3. 1902)
12. Strzemeczny Mieczysław (30.11.1902)
13. Siuda Alfons (17. 8. 1902)
14. Marcinkowski Kazimierz, inż. (1. 6. 1903)
15. Piórkowski Marjan Wacław (4. 12. 1903)
16. Tkaczyk Stanisław (14. 8. 1903)
17. Gruszecki Jan (23. 8. 1903)
18. Trzebuchowski Stefan Klemens (28. 7. 1903)
19. Lisowski Stanisław (6- 11. 1904)
20. Suroż Włodzimierz (16. 10. 1904)
21. Lenartowicz Sławomir Aleksander (21. 4. 1904)
22. Ścigalski Antoni Rudolf (6. 3. 1904)
23. Dwórnik Bolesław (25. 4. 1904)
24. Stoksik Jan (2. 4. 1904)
25. Pawlas Stefan (25. 10. 1905)
26. Karaś' Eugenjusz Jan (31. 12. 1905)
27. Jastrzębski Teodor (23. 10. 1905)
28. Sanecki Zygmunt (20. 4. 1905)
29. Strześniewski Jan (17. 3. 1905)
30. Mańkowski Marjan (27. 11. 1905)
31. Mikos Juljan (8. 12. 1905)
32. Wanat Leon (14. 6. 1905)
33. Sztejnbis Adam (15. 2. 1905)
34. Adamowicz Aleksander (10. 11. 1906)
35. Lenda Jan Jerzy (12. 2. 1906)
36. Brzeziński Józef (17. 3- 1906)
37. Kossmann Norbert (15. 7. 1908)
38. Rostel Jerzy (9. 7. 1900)
39. Mastalerz Kazimierz (14. 6. 1900)
40. Lipowski Adam (14. 12. 1901)
41. Adamski Edward (13. 3. 1901)
42. Skumiel Leon (5. 4. 1901)
43. Jarocki Stefan (9. 8. 1902)
44, Gliksztejn Mojżesz Baruch (4.4.1902)
45. Magnuszcwski Stanisław (29. 8. 1902)
46. Sytel Michał (21. .12. 1902)
47. Rudnicki Franciszek (2. 12. 1902)
48. Kowalski Stanisław Józef (15. 4. 1902)
49. Meller Izrael (28. 9. 1902)
50. Ciesielski Jan (23. 10. 1903)
51. Napłoszek Józef (8. 8. 1903)
52. Misiuk Andrzej (20. 11. 1903)
53. Swoboda -Józef (26. 2. 1903)
54. Turek Marjan Stanisław (6. 4. 1903)
55. Tota Józef (21. 2. 1903)
56. Pacanowski Karol Andrzej (23. 10. 1903)
57. Łubkowski Józef (14. 2. 1904)
58. Jaworski Józef (6. 2. 1904)
59. Jabłoński Cezaijusz (27. 6. 1904)
60. Stawrowski Antoni (24. 5. 1904)
61. Piątkowski Eugenjusz (6. 3. 1904)
62. Kluziak Bolesław (6. 12. 1904)
63. Kołdras Tadeusz (27. 4. 1904)
64. Małkiewicz Stanisław (6. 1. 1904)
65. Nakończy Tadeusz (24. 10. 1904)
66. Wajda Leon Apolinary (10. 4. 1904)
67. Dyczko Paweł (22. 2. 1904)
68. Miłakowski Wacław Wiktor (12. 4. 1905)
69. Dryński Tadeusz (5. 1. 1905)
70. Kaczybura Stanisław (1. 11. 1905)
71. Derkacz Stanisław (15. 2. 1905)
72. Dudziński Bogumił Jan (18. 4. 1905)
73. Szmurło Witold Konstanty (26. 11. 1905)
74. Bujak Bolesław Zygmunt (25.10.1905)
75. Kraszewski Stanisław (27. 9. 1905)
76. Kowalski Jan (27. 4. 1906)
77. Gocyła Roman (12. 3. 1906)
78. Ziółkowski Franciszek (19. 6. 1906)
79. Krakiewicz Franciszek (16. 4. 1906)
80. Szczerczak Zbigniew Juljan (3.4.1906)
81. Wilczek Tadeusz (3. 4. 1906)
82. Szczepan Kazimierz Franciszek Melchjor (6. 1. 1906)
83. Zen Mieczysław (5. 11. 1906)
84. Matezuk Jan (10. 1. 1908)
85. Ejchler Chaim Josef (18. 1. 1901)
86. Flies Andrzej (20. 11. 1902)
87. Ogonowski Jan (27. 1. 1901)
88. Czarzasty Henryk (5. 7. 1901)
89. Sowiński Mieczysław Zygmunt (28. 4. 1903)
90. Przycliodzki Marjan (13. 9. 1902)
91. Skubisz Władysław (12. 9. 1904)
92. Nowak Roman (15. 8. 1899)
93. Zgiera Michał, inż. (15. 9. 1899)
94. Choiński Ludwik Filip (1. 9. 1899)
95. Fłaks Ajzyk, nir. (27. 11. 1899)
96. Iniach Jan (6. 5. 1899)
97. Kontrym Bolesław (26. 6. 1899)
98. Rant Antoni (19. 5. 1899)
99. Markowski Abram, mr. (16. 7. 1899)
100. Cukierman Aleksander (23. 9. 1899)
101. Janowicz Aleksander, mr. (29. 9. 1899)
102. Stanisławski Józef (19. 3. 1899)
103. Wieczorek Wincenty (16. 1. 1899)
104. Gluba Abram (7. 9. 1899)
105. Madejski Jan (16. 12. 1899)
106. Tajtclbaum Mendel Wolf (3. 1. 1899)
107. Lasota Michał (14. 5. 1899)
108. Duryński Stanisław Adam (3. 5. 1900)
109. Franaszek Jerzy Marjan (15. 8. 1900)
110. Paskiewicz Ryszard (3. 4. 1900)
111. Maj Stanisław (20. S. 1900)
112. Pawłowski Marjan Andrzej (28.7.1900)
LISTA STARSZEŃSTWA OFICERÓW REZERWY PIECHOTY — PPOR.
113. Fandrich Brunon, mr. (26. 7. 1900)
114. Skład Józef (11. 1. 1900)
115. Budka Bogumił Konstanty, mr.(18. 4. 1900)
116. Kozakowski Leon (30. 3. 1900)
117. Dembicki Zygmunt Stanisław (25. 2. 1901)
118. Chmiełik Franciszek (2. 1. 1900)
119. Czernicki Karol, mr. (31. 10. 1900)
120. Pietrzak Jan (23. 8. 1900)
121. Koziclewski Antoni, mr. (9. 6. 1900)
122. Marcinkiewicz Mieczysław Karol(15. 9. 1900)
123. Michałowski Stanisław Józef (6. 5. 1900)
124. Guderski Konrad (19. 2. 1900)
125. Rakusa-Suszczewski Kazimierz (30. 9. 1900)
126. Góra Jan (23. 6. 1900)
127. Becz Franciszek (19. 11. 1900)
128. Węglarz Józef (18. 2. 1900)
129. Wyglądacz Bolesław (14. 11. 1900)
130. Lachowicz Jan (13. 6. 1900)
131. Zakrzewski Włodzimierz Bronisław (5. 5. 1900)
132. Biedroń Tadeusz (5. 2. 1900)
133. Dzikowski Jerzy Juljan (9. 12. 1900)
134. Denuś Marjan Kazimierz (27.11.1900)
135. Książek Aleksander (10. 7. 1900)
136. Piotrowski Mieczysław (13. 1. 1900)
137. Czeczot Ignacy (12. 1. 1900)
138. Augustynowicz Jan Zygmunt Edward, inż. (8. 2. 1900)
139. Korolkiewicz Józef (4. 10. 1900)
140. Feld Mordko (30. 6. 1900)
141. Hofman Mieczysław (21. 10. 1900)
142. Datka Tadeusz Bronisław (2. 10. 1900)
143. Gołębiowski Roman (8. 8. 1900)
144. Gottfried Jakóh, inż. (4. 7. 1900)
145. Piwowarczyk Antoni (13. 6. 1900)
146. Sułkowski Mieczysław Andrzej (30. 11. 1900)
147. Ostrowski Henryk Jan (15. 11. 1900)
148. Wieder Herman, inż. (17. 6. 1900)
149. Landesberg Kiwe Jossel (7. 5. 1900)
150. Winnicki Ignacy (16. 11. 1900)
151. Wojnarowicz Stanisław (8. 11. 1900)
152. Zrobek Artur Marjan (27. 9. 1900)
153. Fijałkowski Jan (29- 3. 1900)
154. Pogorzelski Eugenjusz (29. 10. 1900)
155. Rożen Jeremiasz (15. 1. 1900)
156. Kleinberger Oskar, dr. (10- 8. 1900)
157. Bortnowski Remigjnsz Ignacy (1. 10. 1900)
158. Bojaruniec Longin, mr. (30.10.1900)
159. Kolendo Marian Władysław
(16. 8. 1900) 160. Cybulski Izajasz (31. 7. 1900)
161. Chrościelewski Tadeusz Marjan, mr (16. 7. 1900)
162. Ołomucki Izaak, mr. (18. 8. 1900)
163. Allman Saul (1. 7- 1900)
164. Burliński Stefan (1. 12. 1900)
165. Freund Maurycy Leopold, inż.
(25. 10. 190Ó) 166- Mościcki Stanisław Grzegorz, mr. (17. 11. 1900)
167. Wasielewski Henryk Witold, mr. (1. 10. 1900)
168. Lityński Jan, inż. (24. 8. 1900)
169. Iciaszek Władysław Juljan (1.6-1900)
170. Kamiński Wacław (19. 1. 1900)
171. Kubecki Józef (9. 11. 1900)
172. Rajski Władysław Kazimierz (16. 12. 1900)
173. Leśniak Tadeusz Józef, dr. (13.3.1900)
174. Pakulski Jan (15. 1. 1900)
175. Poczymok Aminodow (14. 5. 1900)
176. Ciechoński Eugenjusz (30. 12. 1900)
177. Erenrajch Leon (10. 2. 1900)
178. Tomaszewiez Paweł (16. 1. 1900)
179. Tosik Zygmunt (29. 4. 1900)
180. Wewiórski Tadeusz (27. 3. 1900)
181. Strzelecki Wacław (13. 9. 1901)
182. Lewin Gabryel Naum (10. 2. 1901)
183. Turbowicz Leon (11. 8. 1901)
184. Zaborowski Jerzy (17. 11. 1901)
185. Jackowski Eugenjusz Aleksander, mr.(12. 12. 1901)
186. Gartkiewicz Konstanty, mr. (5. 12. 1901)
187. Dubieszko Stanisław, mr. (20.7.1901)
188. Majewski Jan (.21. 6. 1901)
189. Lewiński Józef Sylwin (17. 2. 1901)
190. Kos Stefan (14. 9. 1901)
191. Łęcki Jan (5. 4. 1901)
192. Żelazowski Ładyiiław Tadeusz (18. 12. 1901)
193. Zając Józef (31. 12. 1901)
194. Wende. Wacław Marjan (4.2.1901)
195- Mikułowski-Pomorski Władysław (20. 6- 1901)
196. Jaworski Antoni Józef (11. 6. 1901)
197. Rudowski Karol (4. 10. 1901)
198. Olechowski Stanisław Marjan (9. 5. 1901)
199. Walkiewicz Jan Henrvk (5. 1. 1901)
200. Sztal Józef (13. 11. 1901)
201. Ciesielski Czesław Jan (12. 7. 1901)
202. Michałowski Henryk Eugenjusz (13. 8- 1901)
203. Pill Ryszard (26. 10- 1901)
204. Chmielewski Stanisław (1. 2. 1901)
205. Mietniowski Antoni (3. 9. 1901)
206. Zawrocki Oskar (15- 4. 1901)
207. Tomczyszy** Miron (15. 9. 1901)
208. Goebel Jerzy (16. 10. 1901)
209. Baum Chaim Simson (11. 2. 1901)
210. Rosiuski-Urban Jan (25. 5. 1901)
211. Ferchmin Witold (4. 9. 1901)
212. Rębowski Czesław Alfons (29.10.1901)
213. Bierzwiński Adam (24. 5. 1901)
214. Skibiński Edward (9. 12. 1901)
215. Hefmantfś Alfred (18. 10. 1901)
216. Łaciak Teofil (21. 2. 1901)
217. Serafin Stanisław Stefan (10. 11. 1901)
218. Bachmiński Zygmunt Marjan (20. 3. 1901)
219. Pajorski Henryk (11. 7. 1901)
220. Bareja Stanisław (5. 5. 1901)
221. Kopa Tadeusz Szymon (28. 10. 1901)
222. Kowalski Jerzy Tomasz, nir.(6. 3. 1901)
223. Hoffmann Henryk Wilhelm (6.4.1901)
224. Jaworski Jan (26. 6. 1901)
225. Pokorski Bronisław (3. 9. 1901)
226. Ćwieka Michał (26. 9. 1901)
227. Wróblewski Ignacy (30. 7. 1901)
228. Kwapień Stanisław, inż. (11.12.1901)
229. Blachowski Stanisław (31. 3. 1901)
230. Sasim Stanisław (28. 11. 1901)
231. Koenner Edward Antoni Franciszek (5. 2. 1901)
232. Jaworski Stanisław Marjan Józef Antoni (6. 10- 1901)
233. Fliegner Hirsch, dr. (4. 5. 1901)
234. Grabecki Zygmunt (8. 9. 1901)
235. Bogacz Teofil Benno Norbert (24. 3. 1901)
236. Kurowski Stefan Mateusz (21-11.1901)
237. Gałęzowski Stanisław (5. 11. 1901)
238. Deleżyński Józef, mr. (9. 4. 1901)
239. Głogowski Antoni (10. 1. 1901)
240. Frydrychewicz Stanisław (15.1-1901)
241. Kononowicz Piotr (29. 6. 1901)
242. Ziółkowski Antoni (1. 1- 1901)
243. Szaraniec Mieczysław (11- 10. 1901)
244. Zaorski Władysław Ignacy Antoni (25. 6. 1901)
245. Kraczkiewicz Stefan (21. 2. 1901)
246. Zabłocki Rafał Michał (8. 2. 1901)
247.'Benedikt Franciszek Bronisław (21. 12. 1901)
248. Błachowicz Kazimierz Stanisław (30. 5. 1901)
249. Aleksandrowicz Paweł, inż. (1.1.1901}
250. Stryła Stanisław (23. 3. 1901)
251. Dobrzański Adolf (17. 6. 1901)
252. Miron Józef (16. 11. 1901)
253. Sokolski Wojciech Flawjan, mr. (28. 1. 1901)
254- Kozłowski Jerzy Franciszek (2. 11. 1901)
255- Moskal Ignacy (27. 7. 1901)
256. Cymerman Henryk (25. 11. 1901)
257. Łosin Kazimierz (30. 8. 1901)
258. Brog Kazimierz (5. 10. 1901)
259. Mrówczyński Mieczysław (27.7.1901)
260. Kozłowski Kazimierz Władysław (16. 6. 1901)
261. Kowalski Bronisław, mr. (7. 12. 1901)
262. Król Izrael (3- 5. 1901)
263. Zapiór Marjan (23. 11. 1901)
264. Siekierski Stefan Józef (26. 7. 1901)
265. Kowalski Stanisław (6. 11. 1902)
266. Łubkowski Zygmunt, mr. (25. 6- 1901)
267. Bendykowski Wacław Franciszek (19. 4- 1901)
268. Nikiel Erich Józef (13. 11. 1901)
269. Turek Jan (20- 8. 1901)
270. Mikulski Juljusz Henryk (11.4.1901)
271. Kosmulski Władysław Marjan, inż. (16. 6. 1901)
272. Różański Zygmunt (14. 5. 1901)
273. Pudles Munir (24. 2. 1901)
274. Hajkowski Antoni (20. 1. 1901)
275. Melcer Ela (24. 9. 1901)
276. Melodysta Szyja (2. 6. 1901)
277. Lisicki Stefan Erazm (6. 7. 1901)
278. Lehelt Ksawery (28. 11. 1901)
279. Kołodziej Jan (28. 12. 1901)
280. Frydman Jechiel (17. 3. 1901)
281. Januszewski Jerzy (4. 3. 1902)
282. Mysłakowski Rudolf Józef, inż. (10. 5. 1902)
283. Michniak Jan Józef (8. .3. 1902)
284. Kamiński Aleksander Jan (27. 12. 1902)
285. Stankiewicz Donat (6. 4. 1902)
286. Adamczak Franciszek (1. 3. 1902)
287. Nejgebauer Adam (28. 4, 1902)
288. Kijowski Aleksander (15. 10. 1902)
289. Kluczyński Władysław (22. 1. 1902)
290. Wolman Henryk (8. 1. 1902)
291. Michalski Stanisław, mr. (8. 6. 1902)
292. Gąsecki Adolf (23. 11. 1902)
293. Janicki Edward (21. 9. 1902)
294. Gałkiewicz Józef, inż. (9. 3. 1902)
295. Maciejewski Stanisław (24. 4. 1902)
296. Konopka Jerzy (18. 10. 1902)
297. Jaskólski Sylwester (10- 12. 1902)
298. Brzozowski Antoni Grzegorz (25. 5. 1902)
299. Nowak Tadeusz (4. 10. 1902)
300. Sypniewski Witold Kazimierz Jan (8. 3. 1902)
301. Zaliwski Tadeusz Juljusz (11. 7. 1902)
302. Zatyka Jan (27. 5. 1902)
303. Strzęciwilk Józef (18. 2. 1902)
304. Szpilewski Gustaw (10. 3. 1902)
305. Aleksandrowicz Edward (15. 2. 1902)
306. Czerwiński Teodor (1. 8. 1902)
307. Twarowski Sylwester Czesław (8. 11. 1902)
308. Pastuszka Andrzej (23. 10. 1902)
309. Bankier Kazimierz Zdzisław (18. 10. 1902)
310. Budźko Jerzy Mieczysław (2. 6. 1901)
311. Rogowski Franciszek (26. 3. 1902)
312. Szafran Tomasz (7. 10. 1902)
313. Szczekocki Czesław (20. 4. 1902)
314. Wajs Stanisław (11. 11. 1902)
LISTA STARSZEŃSTWA OFICERÓW REZERWY PIECHOTY — PPOR.
315. Zachariasiewicz Franciszek Oswald (29. 12. 1902)
316. Czajczyński Włodzimierz Andrzej (15. 11. 1902)
317. Wróblewski Jan (26. 12. 1902)
318. Zataj Stefan (22. 11. .1902)
319. Walkowiak Leon (4. 4. 1902)
320. Szyller Jerzy Stanitław (14. 10. 1902)
321. Pierszchlewski Reinigjusz (10.9.1902)
322. Piekarski Karol (21. 8. 1902)
323. Wakulirz Antoni (7. 4. 1902)
324. Brysz Adam (8. 12. 1902)
325. Maciejewski Feliks (13. 11. 1902)
326. Kulas Józef Marcin (9. 11. 1902)
327. Oleksiński Romuald (29. 10. 1902)
328. Marcisz Stanisław (4. 8. 1902)
329. Meisner Józef Stanisław Ryszard (19. 5. 1902)
330. Oruba Ignacy (13. 7. 1902)
331. Szczukowski Stanisław Stefan, nir. (2. 12. 1902)
332. Sperling Maks (8. 6. 1902)
333. Bieliński Aleksander (28. 10. 1902)
334. Hnyłka Kazimierz (18. 5. 1902)
335. Sołtys Jan (2. 1. 1902)
336. Laskowski Zygmunt (13. 4. 1902)
337. Kunce Bernard (29. 9. 1902)
338. Drużycki Jan Gierard (24- 9. 1902)
339. Karwowski Kazimierz Józef (8.2.1902)
340. Adamczyk Józef (13. 9. 1902)
341. Czader Jan (21. 8. 1902)
342. Palle Zdzisław (6. 8. 1902)
343. Jóźwikiewicz Ignacy (9. 11. 1902)
344. Belka Stefan (6. 9. 1902)
345. Kozub Walerjan Wiktor (21. 12. 1902)
346. Sebyła Władysław Stefan (6. 2. 1902)
347. Tabor Józef (14. 2. 1902)
348. Wilk Andrzej (13. 7. 1902)
349. Gostyński Kazimierz (17. 4. 1902)
350. Loga Adam Bolesław (22. 11. 1902)
351. Rozental Teodor (18. 12. 1902)
352. Nakonieczny Antoni (5. 6. 1902)
353. Piętka Kazimierz Daniel (26. 3. 1902)
354. Bednarczyk Jan (19. 5. 1902)
355. Łapiński Jan (2. 6. 1902)
356. Kodroń Stefan Wacław (18. 9. 1902)
357. Fejgin Leon Maksymiljan (21.8.1902)
358. Świerczyński Józef (3. 3. 1902)
359. Szymczak Stefan (24. 6. 1902)
360. Pietras Feliks (5. 11. 1902)
361. Mizrach Fajwel (1. 6. 1902)
362. Jabłonowski Karol (20. 10. 1902)
363. Wilk Jan (14. 6. 1902)
364. Bandurek Michał (6. 5. 1902)
365. Lasocki Henryk Józef (29. 3. 1902)
366. Rosłan Mieczysława (18. 6. 1902)
367. Szlamowicz Dawid (4. 5. 1902)
368. Myszkowski Jan (13. 1. 1902)
369. Bońkowski Adolf (2. 2. 1902) .
370. Witecki Stanisław Eugenjusz (10. 9. 1902)
371. Czyż Feliks (5. 7. 1902)
372. Kanigowski Wacław (7. 11. 1902)
373. Wierciński Damazy (3. 5. 1902)
374. Seget Tadeusz Franciszek (3.12.1902)
375. Dąbrowa Jan (12. 7. 1902)
376. Mroczyński Antoni (23. 6. 1902)
377. Łącki Janusz Antoni (2. 12. 1902)
378. Kowalewski Tadeusz (12. 10. 1902)
379. Wyszkowski vel Wierzchowski Wiktor (11. 2. 1902)
380. Guzik Jan (30. 9. 1902)
381. Sikorski Walenty Stefan (3. 1. 1902)
382. Kossobudzki Władysław (17. 12. 1902 Y
383. Krakowski Władysław Michał Kazimierz (13. 3. 1902)
384. Lenz Oskar (4. 4. 1902)
385. Mikołajczyk Franciszek (16. 3. 1902)
386. Mantaj Artur Wilhelm (31. 12. 1902)
387. Matysek Andrzej (17. 6. 1902)
388. Pawlik Władysław (8. 11. 1902)
389. Strzelczyk Wojciech (15. 4. 1902)
390. Melin Lucjan (13. 1. 1902)
391. Skotnicki Władysław Franciszek (21. 4. 1902)
392. Szejman Mojsze (25. 3. 1902)
393. Stopczyński Józef (18. 5. 1902)
394. Truskolaski Józef Juljan (6. 6. 1902)
395. Dolny Michał (5. 9. 1902)
396. Rabcewicz Bronisław (25. 12. 1902)
397. Jabłoński Władysław (27. 6. 1902)
398. Zawadzki Mieczysław (19. 6. 1902)
399. Zawadzki Marjan (25. 7. 1902)
400. Bartnicki Zygmunt Bolesław (6. 10. 1902)
401. Boratyński Jan (6. 11. 1902)
402. Pfranger Leon (19. 6. 1902)
403. Pijas Bolesław (14. 5. 1902)
404. Traczyk Leon (14. 2. 1902)
405. Wysocki Feliks 30. 8. 1902)
406. Bartoszewicz Paweł Ksawery (25. 9. 1902)
407. Blank Walter (22. 3. 1902)
408. Żaboklicki Feliks (12. 11. 1902)
109. Cegielski Stanisław Antoni (15.4.1902)
410. Tośta Józef (5. 1- 1902)
411. Wardaszka Bolesław (6- 11- 1902)
412. Żochowski Henryk (8. 11- 1902)
413. Szadziewski Antoni (28- 9- 1902)
414. Zalega Tadeusz (14. 11- 1902)
415. Krawczyk Piotr (16. 5. 1902)
416. Warsicki Józef (15. 1- 1902)
417. Krzemiński Wiktor (28- 1- 1902)
418- Świda Edward (12- 11- 1903)
419- Kiciński Józef (22- 11- 1903)
420. Spis Marjan (29. 9. 1903)
421- Święcicki Andrzej Józef (8. 7- 1903)
422. Szymański Alfons Marjan (1-5.1903)
423. Bernat Henryk (2. 7. 1903)
424. Weber Maksymiljan (11.10-1903)
425- Skolimowski Mieczysław (19-12-1903)
426- Petrass Maksymiljan (29. 9. 1903)
427. Skowronek Józef (19. 3. 1903)
428. Cetys Klemens (23. 11. 1903)
429. Sokop Adam Aleksander (10.6.1903)
430- Kosonocki Roman Miron, mr. (30. 8- 1903)
431- Śniadowski Marjan Jan (8- 9- 1903)
432. Chojnacki Bronisław (23. 8. 1903)
433. Ciechomski Jan Franciszek (23. 6. 1903)
434. Dembiński Jerzy Zenon (21. 5. 1903)
435. Pawlikowski Władysław (24. 7. 1903)
436. Paul Bolesław (21. 1. 1903)
437. Kozubowski Bolesław (26- 3. 1903)
438. Kurmanowicz Wojciech Wiktor (12- 4. 1903)
439. Piszczek Szczepan Jan (17. 12. 1903)
440. Kurowski Stanisław (4- 5. 1903)
441. Baranowski Stanisław (31- 10. 1903)
442. Pituła Józef (11. 3. 1903)
443. Lelejko Jan (24. 6. 1903)
444. Przyłuski Stefan Łukasz (18-10-1903)
445. Kończak Sylwester (8- 10. 1903)
446. Lubke Michał Leopold (21. 9. 1903)
447. Gierczak Henryk Walerjan (2. 12. 1903)
448- Mackiewicz Leon Witold (19. 2. 1903)
449- Konopka Teodor (4. 11. 1903)
450. Nobis Antoni (30. 12. 1903)
451. Maleta Wincenty (6. 10. 1903)
452. Warzbiński Stanisław (15. 1- 1903)
453. Janowski Marjan (11. 12. 1903)
454. Olszar Andrzej (1- 11. 1903)
455. Wawrzyniak Józef Benedykt (21. 3. 1903)
456. Drogowski Romuald Tomasz (2. 1. 1903)
457. Kulon Marceli Leon (19. 6. 1903)
458. Sokołowski Bogusław Jan (3. 1. 1903)
459. Bieńkowski Bogdan (18. 10. 1903)
460. Więckowski Józef (16. 3. 1903) >
461. Juszkiewicz Stanisław (20. 7. 1903)
462. Imiołek Zbigniew Jan (16.5-1903)
463. Kośnik Leon Jan (8- 3. 1903)
464. Niemann Maksymiljan Paweł (18. 4- 1903)
465. Siemaszkiewicz Adam (23- 11- 1903)
466. Maniewski Jan Władysław (12-6-1903)
467. Zaziemski Władysław (8. 5- 1903)
468. Orliński Stanisław (21- 10- 1903)
469. Kurowski Franciszek (4- 12. 1903)
470- Kozłowski Władysław (27. 5. 1903)
471. Chabowski Stanisław (20. 10. 1903)
472. Marcinkowski Marjan (6- 9- 1903)
473. Piątkowski Władysław Franciszek (19- 7. 1903)
474. Michniewicz Tadeusz (15. 2. 1903)
475. Michalak Henryk (17. 1. 1903)
476. Chrzanowski Bogdan (3. 5. 1903)
477. Sinieeki Władysław Feliks (21.6.1903)
478. Pająk Józef (15. 2. 1903)
479. Wajda Kazimierz (31. 1. 1903)
480. Augustyniak Kazimierz (20. 2. 1903)
481. Materny Władysław (24./<S 1903)
482. Mistygacz Stanisław (21. 11. 1903)
483. Mrowicki Stanisław (2. 11. 1903)
484. Mróz Jan (4. 3. 1903)
485. Bala Zygmunt Michał (29.9.1903)
486. Rabcewicz Ignacy (13. 12. 1903)
487. Kalita Władysław (11. 4. 1903)
488. Klimczyk Franciszek (17. 11. 1903)
489. Erdmann Henryk (26. 6. 1903)
490. Bieroński Tadeusz (11. 12. 1903)
491. Dzierżyński Jan (23. 10. 1903)
492. Zcleszczek Tadeusz Marcin (11. 11. 1903)
493. Hellwig Franciszek (14. 1- 1903)
494- Karliński Edmund (13- 9. 1903)
495- Jakiełek Franciszek (29. 3. 1903)
496. Gesek Piotr Paweł (27. 6. 1903)
497. Reksulak Władysław (18. 9. 1903)
498. Stalmach Stefan Ignacy (10. 9. 19031
499. Bogusławski Jan (23. 12. 1903)
500. Kokotek Edward Jan (9. 3. 1903)
501. Jabłoński Józef (20. 3. 1903)
502. Gajewicz Wojciech Bronisław Tadeusz (2. 10. 1903)
503. Michałowski Wacław (17. 9. 1903)
504. Modzelewski Aleksander Kazimierz (26. 2. 1903)
505. Bożek Jan (16. 5. 1903)
506. Czatyrka Michał (15. 1. 1903)
507. Kacprzak Stanisław (9. 2. 1903)
508. Antoniak Stanisław (3. 11. 1903)
509. Rosiak Juljan (19. 10. 1903)
510. Stasiek Stanisław (29. 3. 1903)
511. Pawelski Ludwik Mateusz (25-8-1903)
512. Noga Alfred (19. 8. 1903)
513. Grzymała Jan Szczęsny, inż. (20- 3. 1903)
514. Niekrasz Jan (11. 2. 1903)
515. Sędkowski J.in (6. 11. 1903)
516. Krogulec Ignacy (11- 8- 1903)
517. Dziekoński Cezarjusz Marek (24. 3. 1903)
518. Markowiak Wincenty (5. 4- 1903)
519. Strauss Filip (13. 3- 1903)
520. Gładysz Stanisław Zygmunt (1- 5. 1903)
521. Waśniewski Jan (16. 8; 1903)
522. Piotrowski Marjan Stanisław (8. 11. 1903)
523. Stróżek Piotr (17. 6. 1903)
524. Przedpełski Wacław (27. 10. 1903)
525. Zado Alfred (23. 3. 1903)
526. Adryjan Andrzej (11. 11. 1903)
527. Bagiński Stanisław (1. 6. 1903)
528. Kucharski Ludwik (8. 8. 1903)
529. Góra Józef (17. 2. 1903)
530. Basta Piotr (23. 6. 1903)
531. Maderak Piotr (24. 11. 1903)
532. Kapuściński Józef Stanisław (17. 12. 1903)
533. Krok Stanisław Juljan (10. 12. 1903)
http://www.wbc.poznan.pl/dlibra/doccont ... 3&dirids=1
Avatar użytkownika
jerzy
Kreator Forum
Kreator Forum
Medale: 2
Twórca indeksów (2)

WP- Oficerowie Rezerwy 1934 r. (13)

Postprzez jerzy » 11.02.2010

LISTA STARSZEŃSTWA OFICERÓW REZERWY PIECHOTY — PPOR.
1625. Wójcik Józef Zygmunt (31. 8. 1899>
1626. Sokołowski Lech (12. 4. 1901)
1627. Wilde Wacław Michał (13. 5. 1893)
1628. Arndt Jan Edward, inr. (5. 6. 1899)
1629. Białasiewicz Leonard Maurycy (22. 9. 1893)
1630. Piechowski Marjan (4. 8. 1898)
1631. Sklenarski Józef, inż. (11. 5. 1898)
1632. Szaniawski Stefan, mr. (25. 8. 1901)
1633. Wierzbicki Jan (16. 5. 1899)
1634. Bigoszewski Kazimierz (23. 2. 1902)
1635. Rezynkin Władysław Włodzimierz (9. 3. 1901)
1636. Bayer Walenty (2. 2. 1899)
1637. Jankowski Stanisław Alfred (24. 5. 1902)
1638. Danecki Witold (28. 1. 1894)
1639. Głodkowski Czesław (11. 7. 1901)
1640. Zawadzki Aleksander (5. 7- 1901)
1641. Makulak Melchjor (28. 12. 1900)
1642. Dymiński Józef (20. 1. 1898)
1643. Łuczkiewicz Jan Marian (24. 7. 1898)
1644. Znajewski Stanisław "(23. 12. 1898)
1645. Pikuła Władysław (30. 10. 1902)
1646. Łebkowski Henryk (20. 9. 1896)
1647. Mazuch Józef (4. 1. 1899)
1648. Średziński Marjan (4. 2. 1894)
1649. Nowakowski Kazimierz (18. 2. 1902)
1650. Beliczyński Marjan Antoni (23. 6. 1902)
1651. Dębowski Teofil (27. 4. 1898)
1652. Grabowski Janusz Marek (18.6.1898)
1653. Wasilkowski .Czesław, mr. (4.4.1901)
1654. Wolf Emil Józef (4. 7. 1898)
1655. Charubin Jan (9. 6. 1898)
1656. Bartuś Teodor (17. 8. 1902)
1657. Juzwa Stanisław (20. 4. 1895)
1658. Baszniak Mieczysław Tadeusz (18. 12. 1901)
1659. Adamski Marjan (5. 12. 1895)
1660. Heil Mieczysław (2. 4. 1902)
1661. Slocki Władvsław Wincenty (22. 1. 1900)
1662. Szmer Izydor (8. 3. 1901)
1663. Ungeheuer Adam (1. 11. 1900)
1664. Rogalski Jan (10. 6. 1895)
1665. Dowlarz Kazimierz (15. 5. 1899)
1666. Tobjasz Franciszek (23. 12. 1888)
1667. Heilpern Izydor Wilhelm (9. 9. 1899)
1668. Skonieczny Józef Edward (25-10.1893)
1669. Gotard Aleksander (20. 9. 1901)
1670. Borkowski Stefan (28. 2. 1892)
1671. Krełowski Kazimierz Witold (18. 9. 1898)
1672. Gierszt August Stanisław (14.7.1886)
1673. Godziejewski Jerzy (29. 7. 1900)
1674. Tatarski Mar-'an-(19. 8 .1903)
1675. Kollek Jan (3. 4. 1901)
1676. Rozumkiewicz Józef (7. 3. 1900)
1677. Duszniak Eugenjusz (8. 7. 1902)
1678. Dziedzic Karol (24. 11. 1897)
1679. Chrapkowski Leonard Piotr (19- 9. 1897)
1680. Zakrzewski Jan (25. 12. 1902)
1681. Trzeciecki Michał (25. 8. 1895)
1682. Stypułkowski Edmund (2. 10. 1899)
1683. Mompe Jan (21. 11. 1901)
1684. Domanowski Jan (31. 8. 1900)
1685. Gutkowski Tadeusz (3. 12. 1897)
1686. Żubrowski Wacław (5. 7. 1900)
1687. Karpiński Henryk Franciszek (3. 12. 1893)
1688. Zagrzejewski MarjanHfr' 6. 1901)
1689. Szulezewski Tadeusz (19. 7. 1894)
1690. Małek Marcin (4. 11. 1898)
1691. Andrzejewski Józef (30. 4. 1899)
1692. Gantkowski Tadeusz (24. 9. 1899)
1693. Mieszkowski Stefan (31. 7. 1896)
1694. Meller Ludwik (25. 7. 1898)
1695. Karczewski Zygmunt (8. 8. 1901)
1696. Gorczyca Andrzej (5. 11. 1900)
1697. Zadrożny Mieczysław (25. 12. 1899)
1698. Jaskłowski Wacław (5. 5. 1901)
1699. Cianciara Jan (12. 7. 1900)
1700. Strzyżewski Juljan (8. 1. 1898)
1701. Potz Marian (16. 11. 1902)
1702- Matecki Mieczysław (25. 10. 1901)
1703. Dobrowolski Jerzy (3. 12. 1898)
1704. Łyczkowski Stanisław (20. 2. 1897)
1705. Sikorski Edward (7. 10. 1900)
1706. Kiister Andrzej (31. 7. 1901)
1707. Rolski Stanisław Zygmunt (3. 5. 1900)
1708. Rytter Edmund (10. 1. 1899)
1709. Kędzierski Ludwik Walenty (14. I. 1898)
1710. Semelko Tadeusz (30. 11. 1891)
1711. Nowak Paweł (4. 1. 1898)
1712. Nobis Wincenty (20. 1. 1897)
1713. Kozub Władysław (21- 6. 1899)
1714. Ćmielewski Wincenty (8. 1. 1898)
1715. Luboński Tadeusz Marian (2.3.1897)
1716. Podkowa Jerzy (3. 11. 1900)
1717. Lewandowski Stanisław (29. 5. 1891)
1718. Frydinan-Mirski Roman (6. 4. 1900)
1719. Matuszewski Dominik Mirosław (13. 8. 1895)
1720. Szomański Tadeusz (18. 2. 1896)
1721. Hartman Seweryn Albert (9. 4. 1898)
1722. Fonfara Benicjusz (23. 8. 1901)
1723. Wierzyk Czesław (19. 9. 1898)
1724. Skrzypecki Stanisław (3. 5. 1901)
1725. Kuhn Adam, mr. (21. 6. 1902)
1726. Magoński Antoni, mr. (21. 9. 1901)
1727. Makarewicz Adam (15. 12. 1901)
1728. Zieliński Kazimierz Zbigniew (2. 12. 1901)
1729. Opiełka Wiktor (5. 10. 1893)
1730. Blondek Ludwik Kazimierz (19. 5. 1905)
1731. Skowroński Józef, inż. (28. 4. 1902)
1732. Talkowski Romuald (21. 5. 1903)
1733. Pyliński Edward (7. 6. 1889)
1734. Kowalski Wacław (29. 9. 1895)
1735. Wojewski Wiktor (21. 4. 1888)
1736. Bulsiewicz Stanisław Mieczysław (7. 5. 1901)
1737. Sitkiewicz Stanisław (30. 10. 1898)
1738. Wielowieyski Zygmunt (10. 3. 1900)
1739. Dembowski Antoni (9. 6. 1901)
1740. Tuszko Stanisław (23. 12. 1901)
1741. Romanowski Albin (3. 3. 1891)
1742. Minejko Aleksander (13. 7. 1902)
1743. Starzecki Kazimierz (17. 2'. 1889)
1744. Górny Michał (17. 9. 1898)
1745. Zugaj Jan (1. 5. 1894)
1746. Golędzinowski Stefan (4. 1. 1903)
1747. Mazur Zacharjasz (17. 2. 1896)
1748. Filipowicz Tadeusz (7. 10. 1899)
1749. Legień Władysław (2. 5. 1901)
1750. Rzepa Władysław (15. 6. 1893)
1751. Bauman Czesław (25. 5. 1901)
1752. Malinowski Józef (14. 2. 1893)
1753. Olendzki Michał (4. 11. 1892)
1754. Ring Stanisław (1. 1. 1903)
1755. Krajewski-Kukiel Jerzy (9. 7. 1899)
1756. Majewski Czesław (17. 7. 1891)
1757. Trzciński Zygmunt (4. 12. 1895)
1758. Sokolnicki Stefan (15. 12. 1900)
1759. Hartman Jerzy Wacław (18. 12. 1901)
1760. Wentkowski Nikodem (15. 9. 1887)
1761. Sikorski Wacław, mr. (20. 9. 1899)
1762. Bartkowski Leonard (20. 1. 1901)
1763. Proszower Stanisław (21. 8. 1898)
1764. Zieliński Zdzisław (7. 5. 1900)
1765. Seemann Bronisław Marjan (21. 7. 1903)
1766. Kazikowski Witold (25. 5. 1897)
1767. Andziak Marcin (11. 11. 1897)
1768. Kulesza Zdzisław (12. 5. 1898)
1769. Mielczarek Feliks (8. 3. 1899)
1770. Sikorski Tadeusz (9. 11. 1900)
1771. Reut Józef (22. 1. 1896)
1772. Aleksandrowicz Henryk (15. 11. 1895)
1773. Paprocki Stanisław Józef, mr. (5. 5. 1895)
1774. Chamuczyńslfi Józef (5. 1. 1898)
1775. Nowotarski Czesław (29. 3. 1899)
1776. Podciborski Józef (10. 4. 1894)
1777. Adamek Alfred Stanisław (8. 5. 1899)
1778. Niezabitowski Tadeusz (13. 3. 1901)
1779. Walczak Bolesław (29. 10. 1901)
1780. Chalecki Michał (10. 7. 1899)
1781. Błachowski Kazimierz (19. 4. 1898)
1782. Sala Ludwik (13. 8. 1891)
1783. Łatyszkiewicz Jan (16. 8. 1902)
1784. Dobek Kazimierz (6. 11. 1894)
1785. Żelechowski Wiktor Adam (28.7.1900)
1786. Róźkowski Kazimierz (17. 2. 1894)
1787. Szenkenig Witold Adam (20. 10. 1899)
1788. Zuchowski Ludwik (7. 10. 1899)
1789. Schroeder Marjan (17. 1. 1900)
1790. Zwinczak Jan (1. 4. 1901)
1791. Dembowski Tadeusz, inż. (24. 8. 1898)
1792. Jung Henryk (21. 5. 1901)
1793. Kowalski Brunon Franciszek (3. 10. 1899)
1794. Kuligowski Antoni (27. 7. 1884)
1795. Dietrich Lucjan Juljan (7. 1. 1902)
1796. Domański Jan Kazimierz (24. 9. 1901)
1797. Hibl Marjan Gustaw Prosper (25. 6. 1892)
1798. Tyzner Stanisław Ludwik (25. 8. 1896)
1799. Olechnowicz Józef (4. 7. 1902)
1800. Szczap Kazimierz (18. 2. 1901)
1801. Jastrzębski Jan (18. 6. 1901)
1802. Gomoliszewski Stanisław Piotr (19. 5. 1900)
1803. Chrostowski Bronisław Adolf, dr.(3. 8. 1904)
1804. Kohler Oskar (18. 9. 1901)
1805. Śliwiński Karol Stanisław (26.10.1895)
1806. Poray-Gedroyć Michał, dr. (11. 10. 1891)
1807. Zublewicz Zygmunt (17. 5. 1883)
1808. Worono Antoni (13. 6. 1897)
1809. Raksimowicz Romuald (14. 3. 1900)
1810. Borowiecki Tadeusz Maksymiljan (28. 10. 1902)
1811. Bauer Eugenjusz (1. 10. 1899)
1812. Haraburda Antoni (12. 12. 1900)
1813. Buchholtz Jan (9. 5. 1890)
1814. Goszyk Józef (22. 7. 1900)
1815. Misiak Antoni (13. 6. 1887)
1816. Weinryb Marceli, inż. (12. 12. 1898)
1817. Jędrzejewski Jan (18. 12. 1894)
1818. Tkaczyk Stanisław (21. 1. 1898)
1819. Mroczek Mieczysław Maksymiljan (3. 9. 1889)
1820. Bodziński Jan (23. 10. 1893)
1821. Leśniorowski Edmund (22. 10. 1901)
1822. Kosiński Mikołaj (7. 12. 1901)
1823. Niedbalski Józef (5. 7. 1894)
1824. Moszczyński Zenon August, mr. (23. 6. 1893)
1825. Wisz Stanisław, inż. (8. 4. 1899)
1826. Stróżewski Witold (1. 5. 1896)
1827. Piechowicz Jan (27. 3. 1901)
1828. Kment Stanisław (21. 5. 1899)
1829. Odrowąż-Mieszkowski Witold Maciej Czesław Tymo (4. 1903)
1830. Jezienicki Józef (29. 10. 1902)
1831. Twarowski Jerzy Gustaw (18. 6. 1902)
1832. Klewek Jan (7. 9. 1895)
1833. Garbarski Ludwik (20. 8. 1896)
1834. Dziubacki Michał (9. 1. 1896)
1835. Zaorski Mieczysław Kazimierz (18. 4. 1902)
1836. Sławiński Henryk (14. 12. 1899)
1837. Nogowski Kazimierz (3. 2. 1902)
1838. Kruszyński Władysław (13. 11. 1897)
1839. Kamiński Rudolf (22. 2. 1899)
1840. Grad Antoni (19. 1. 1902)
1841. Sosnowski Józef (28. 2. 1901)
1842. Tarnowski Adam (2. 3. 1892)
LISTA STARSZEŃSTWA OFICERÓW REZERWY PIECHOTY — PPOR.
1843. Rostek Jan (24. 12. 1902)
1844. Kondraciuk Konstanty (27. 12. 1901)
1845. Karpiński Bogdan, inż. (22. 4. 1900)
1846. Porzycki Jan Franciszek, dr. (29. 4. 1893)
1847. Bołądź Jerzy (29. 9. 1899)
1848. Bomba Michał (2. 10. 1895)
1849. Budny Jan (16. 5. 1899)
1850. Deimert Juljan (18. 1. 1896)
1851. Eckert Brunon (29. 10. 1893)
1852. Gajewski Tomasz (22. 10. 1896)
1853. Głowacki Marjan (17. 11. 1900)
1854. Gościcki Stanisław Stefan (23. 2. 1890)
1855. Górski Ludwik (29. 5. 1898)
1856. Humanowicz Marcin, mr. (11.11.1894)
1857. Januszewski Kazimierz Franciszek (15. 2. 1902)
1858. Kołodziejczuk Stanisław Juljusz (12. 4. 1901)
1859. Donnersberg Tadeusz Kazimierz (29. 11. 1895)
1860. Kozłowski Jan (28- 8. 1897)
1861. Krynicki Władysław Marjan, inż.(1. 5. 1898)
1862. Łaszkiewicz Tadeusz Stanisław (1. 3. 1901)
1863. Łukaszczyk Wojciech (20. 12. 1903)
1864. Macek Stanisław (20. 8- 1891)
1865. Maćkowiak Józef (18. 9. 1899)
1866. Marcinkiewicz Franciszek, inż. (26. 3. 1898)
1867. Sierpiński Stefan, inż. (28. 8. 1892)
1868. Mężyk Józef, dr. (20. 1. 1894)
1869. Mirosz Feliks {20. 11. 1899)
1870. Momot Wincenty (12. 5. 1890)
1871. Nowakowski Stanisław (8- 3. 1896)
1872. Odorowski Marjan (21. 1. 1897)
1873. Oksza-Orzechowski Karol (144.1884)
1874. Piskorz-Nałęcki Józef (7. 2. 1899)
1875. Przybojcwski Henryk (10. 7. 1898)
1876. Przyborowski Włodzimierz (24 1891)
1877. Pych Marjan (24. 7. 1898)
1878. Rawicki Benedykt Benjamin (17. 12. 1901)
1879. Rosłoniec Juljan (7. 1. 1893)
1880. Sagan Władysław, inż. (19. 4. 1901)
1881. Saks Stanisław.dr. (30. 12- 1897)
1882. Skoczeń Franciszek (23. 12. 1891)
1883. Skrzat Franciszek (10. 3. 1900)
1884. Sobczak Władysław (24. 6. 1900)
1885. Stencelek Franciszek (3. 12. 1903)
1886. Strzelecki Walenty (14. 2. 1899)
1887. Szafruga Mieczysław (26. 11. 1900)
1888. Szajer Tadeusz Stefan (26. 12. 1893)
1889. Szymański Feliks Witold (18. 5. 1902)
1891. Świdziński Edmund Marjan (25. 2. 1901)
1892. Świerz-Zalcski Tadeusz Mieczysław (5. 4. 1889)
1893. Tyszkiewicz Jerzy (16. 10. 1886)
1894. Walfisz Mieczysław, dr. (16. 6. 1895)
1895. Waydowski Józef (20. 12. 1899)
1896. Wieciński Antoni (29. 11. 1898)
1897. Wołczacki Józef (21. 4. 1900)
1898. Zachert-Olszyc Konstanty (3. 8. 1893)
1899. Zarzycki Leonard (26. 10. 1893)
1900. Sowiński Wilhelm Henryk Józef (5. 5. 1901)
Starszeństwo z dniem 1-go stycznia 1926 r.
1. Kopański Kazimierz (28- 11. 1899)
2. Zawadzki Zygmunt (1. 4. 1899)
3. Trepiński Józef (18. 3. 1899)
4. Nowak-Mojsijewicz Mikołaj (3. 2. 1899)
5. Dąbrowski Tomasz (6. 12. 1900)
6. Dudek Franciszek Józef (19. 7. 1900)
7. Pronobis Stanisław (1. 9. 1900)
8. Procyk Jerzy (7. 3. 1900)
9. Naue Otton Jan Piotr (12. 10. 1900)
10. Grądzki Jan (2. 6. 1900)
11. Machnik Stanisław (5. 9. 1900)
12. Bankiewicz Stefan (19. 8. 1899)
13. Znatowicz Stanisław (16. 2. 1901)
14. Piątkowski Jerzy (29. 12. 1901)
15. Kobryn Juljan (10. 2. 1901)
16. Czarnołuski Stefan (22. 10. 1901)
17. Świtalski Zygmunt Władysław, mr. (28. 4. 1903)
18. Polubiec Jan (24. 11. 1902)
19. Uszyński Adam Włodzimierz Witold (15. 12. 1899)
Starszeństwo z dniem 1-go stycznia 1927 r.
1. Cereniuga Marjan Kazimierz (15.6.1900)
2. Sysak Roman Aleksander (1. 12. 1900)
3. Majewski Włodzimierz (4. 3. 1902)
4. Jezierski Stanisław Marjan (22. 7. 1902)
5. Kibler Stanisław (8. 9. 1902)
6. Sacha Franciszek Józef (28. 7. 1902)
7 Jerzykiewicz Witold (3. 9. 1901)
8. Mondzielewski Leon (27. 7. 1902)
9. Melnyk Stefan Włodzimierz (10.7.1902)
10. Wnuk Bernard Alfons (5. 12. 1902)
11. Pawłowski Adam (4. 12. 1902)
12. Zieliński Bolesław Marjan (1. 11. 1901)
13. Dziewicki Edward Tadeusz (11-10.1899)
14. Keipper Rudolf Karol (24. 11. 1901)
15. Jeleń Stanisław, mr. (24. 10. 1901)
16. Jurewicz Cezary (22. 12. 1902)
17. Zawistowski Antoni (1. 12. 1902)
18. Rolkę Zdzisław (11. 2. 1902)
19. Boroń Emil Ludwik (11. 8. 1901)
20. Meyer Hugon Edmund (2. 9. 1902)
21. Karzycki Stefan Euzebjusz (22.3.1901)
22. Grot Stefan (27. 11. 1901)
23. Jaciów Roman Leon, inż. (25. 2. 1902)
24. Nagiel Samuel (14. 7. 1901)
25. Nadler Wilhelm (6. 9. 1902)
26. Pniewski Mieczysław (21. 7. 1901)
27. Witkowski Bohdan (14. 1. 1902)
28. Woś Jan (12. 6. 1902)
29. Błaut Zygmunt (17. 4. 19Q2)
30. Kral Józef (24. 1. 1901)
31. Rempalski Szczepan (25. 12. 1902)
32. Wiese Georg Bruno (27. 10. 1902)
33. Okonek Jan (11. 6. 1900)
34. Warzeszkiewicz Tadeusz Juljan (14. 5. 1902)
35. Kiełkiewicz Czesław Emiljan (3-4.1901)
36. Krysta Otton Jan (27- 9- 1902)
37. Krakowiak-Krakowski Izaak (15-8.1900)
38. Chodowaniec Michał (27. 8. 1902)
39. Lipiński Edmund (28. 9. 1901)
40. Walkowski Roman (11. 2. 1902)
41. Jandl Romuald (4. 1. 1902)
42. Mauthe Bernard (21. 3. 1902)
43. Ziarnik Lucjan (13. 1. 1900)
44. Dobosz Eugenjnsz (17. 12- 1902)
45. Aryko Teodor (17. 7- 1899)
46. Affek Juljan (27. 12. 1902)
47. Pizło Zygmunt (11. 12. 1902)
48. Grzędzielski Jan Kazimierz (15.6.1902)
49. Birman Pinchas Wolf (30. 6- 1902)
50. Figiel Józef (7- 1. 1901)
51. Myc Aleksander (12. 9- 1902)
52. Malczewski Ryszard (2. 5. 1903)
53. Deja Edward (9. 12. 1902)
54. Lichtensztadt Józef (6. 8. 1902)
55. Kapliński Tadeusz (18. 7. 1902)
56. Szweryn Oswald (9. 3. 1902)
57. Staszewski Stanisław (1- 8. 1902)
58. Łazowski Stanisław (11. 8. 1902)
59. Skrzymowski Jerzy (26. 6. 1902)
60. Gremlic Stanisław Marjan (2. 9. 1902)
61. Nikiel Alojzy (2. 7. 1902)
62- Wąsowicz Mieczysław Mateusz (21. 9- 1902)
63- Szczyciński Stanisław (19. 9. 1902)
64. Wieczorek Antoni (6. 12. 1902)
65. Ważyński Henryk Bonifacy (15.5 1902)
66. Borucki Zygmunt Wiktor (21. 5. 1902)
67. Grzywacz Stanisław (3. 11. 1901)
68. Węgierkiewicz Erazm Stanisław (25. 5. 1901)
69. Bodnarowski Aleksander (24. 6. 1902)
70. Lubański Jan (2. 9. 1902)
71. Komorowski Lucjan (11. 2. 1901)
' 72. Bodendorf Antoni Tadeusz (28. 10. 1900)
73. Smoleński Feliks (14. 1. 1902)
Starszeństwo z dniem 1-go czerwca 1927 r.
1. Ryniejski Kazimierz (4. 3. 1901)
Starszeństwo z dniem 15-go sierpnia 1927 r.
I. Winiarski Edward Antoni Leszek (14. 2. 1907)
Starszeństwo z dniem 1-go stycznia 1928 r.
1. Tarnowicz Aleksander (2. 9. 1899)
2. Płaza Dominik (4. 8. 1897)
3. Bork Marjan Józef (20. 11. 1901)
4. Kabza Marceli (10. 1. 1901)
5. Woźny Marjan (27. 5. 1901)
6. Świderski Karol (3. 11. 1901)
7. Wełdycz Tadeusz Edmund (19. 1. 1901)
8. Josefsberg Lischa (26. 7. 1901)
9. Cywiński Jan (15. 8. 1902)
10. Siwiec Jan Władysław (9. 6. 1902)
II. Kestenbaum Maks (11. 9. 1902)
12. Arcinowski Tadeusz (23. 9. 1902)
13. Romański Czesław Jan, mr. (8. 10. 1902)
14. Katz Majer Leon (3. 5. 1902)
15. Kisielewicz Bolesław (9. 10. 1902)
16. Dublanycia Bohdan (17. 6. 1902)
17. Fausek Alojzy Karol (22. 3. 1902)
18. Schultz Jan Robert Ferdynand (17. 11. 1902)
19. Obrułowicz Sylwester (23. 3. 1903)
20. Cyburt Ludwik Stanisław (7. 7. 1903)
21. Wawer Edmund (29. 9. 1903)
22. Szwedowski Franciszek (29. 8. 1903)
23. Breuning Willy Reinhold (14. 2. 1903)
24. Strzelecki de Jastrzębiec Tadeusz Aleksander (22. 2. 1902)
25. Żuraw Zygmunt (19. 12. 1902)
26. Żabokrzecki Juljan (6. 2. 1902)
27. Lachowicz Feliks Michał (23. 9. 1902)
28. Kapczyński Zenon Adam (21. 12. 1902)
29. Blicharski Czesław Józef (8. 8. 1902)
30. Karyszkowski Zdzisław (18. 12. 1900)
31. Kowacki Feliks Marjan (13. 10. 1902)
32. Kucharczyk Jan (14. 7. 1902)_
33. Krzyński Mieczysław Andrzej (20. 11. 1901)
34. Dorfler Feliks Alojzy Rudolf (18.5.1902)
35. Chojacki Henryk (22. 1. 1902)
36. Matuszewski Czesław (19. 7. 1900)
37. Rawicz Bolesław (29. 12. 1902)
38. Krakowski Czesław Władysław (14. 10. 1902)
39. Hodiow Paweł i(11 6.. 1900)
z dniem 1-go stycznia 1929 r.
1. Wojtczak Kazimierz (14. 12. 1902)
2. Madej Józef (7. 2. 1900)
3. Krzeczkowski Grzegorz Antoni (17. 11. 1903)
LISTA STARSZEŃSTWA OFICERÓW REZERWY PIECHOTY — PPOR.
4. Gerlach Erwin Michał (18. 7. 1900)
5. Kubacki Mieczysław (14. 10. 1903)
6. Chruszcz Alfred (14. 12. 1903)
7. May Karol (20. 5. 1903)
8. Schatzker Henryk, inż. (10. 1. 1903)
9. Malejka Stanisław (14. 1. 1903)
10. Morkowski Feliks, mr. (6. 11. 1901)
11. Seidel Kurt August (2. 12. 1899)
12. Jerzewski Wawrzyniec (30. 7. 1900)
13. Hans Marjan (3. 4. 1900 )
14. Warszawski Emil Zygmunt (18. 4. 1904)
15. Wąsowski Władysław (30. 5. 1903)
16. Serkes Eustachy (2. 10. 1901)
17. Kaszubowski Józef (14. 4. 1903)
18. Wolański Eugenjusz (4. 10. 1903)
19. Hopko Antoni (15. 1. 1901)
20. Łypacewicz Stanisław (13. 12. 1901)
21. Timiraziew Józef (16. 1. 1901)
22. Hosaja Józef (11. 8. 1901)
23. Czerniawski Wiktor (14. 1. 1901)
24. Oleś Ludwik (22. 8. 1904)
25. Niniewski Aleksander (14. 12. 1904)
26. Cytryn Nuta Nusym (5. 12. 1903)
27. Jarmółkiewiez Władysław (19. 12. 1902)
28. Kaszubski Mieczysław (12. 9. 1902)
29. Raczkowski Jerzy Zacharjasz (6. 9. 1900)
30. Skup Jan (29. 11. 1904)
31. Biss Ignacy (1. 6. 1902)
32. Pasieczny Edward Wiktor (11. 9. 1902)
33. Konopka Czesław (22. 10. 1900)
34. Kuchta Jan (26. 10. 1903)
35. Iwański Adam Marjan (23. 2. 1903)
36. Dykas Tomasz Stanisław (11. 10. 1904)
37. Truchalski Rudolf Józef (25. 2. 1903)
38. Chyliński Józef (17. 12. 1900)
39. Szpoper Franciszek Józef Antoni (6. 2. 1899)
40. Chojnowski Mieczysław (14. 12. 1903)
41. Karczmarewicz Jan (29. 9. 1902)
42. Kwiatkowski Epifanjusz Antoni (7. 4. 1901)
43. Fluhr Artur (3. 5. 1902)
44. Kołakowski Zygmunt (5. 2. 1902)
45. Mruk Zygmunt (7. 2. 1902)
46. Przybylski Karol Antoni (3. 11. 1903)
47. Brauner Juljan, mr. (7. 2. 1900)
48. Bochiński Jan Mieczysław (27.3.1903)
49. Sobieszczak Bronisław Alojzy (21. 6. 1904)
50. Targowski Piotr (10. 1. 1903)
51. Wondziński Karol (14. 3. 1903)
52. Chorąży Franciszek (7. 1. 1903)
53. Antonowicz Jan Franciszek (23.6.1899)
54. Masłowski Konstanty (9. 1. 1898)
55. Kruszyński Piotr Paweł (23. 7. 1904)
56. Chełmicki Stefan Adrjan (24. 6. 1903)
57. Huczewski Marjan Walerjan (25. 11. 1903)
58. Baras Zygmunt (29. 10. 1902)
59. Cygańczuk Marjan Tadeusz (10. 10. 1904)
60. Czekański Zygmunt (16. 5. 1902)
61. Klingbejl Eliejzer (1. 12. 1901)
62. Nowaliński Leon (7. 4. 1904)
63. Skowron Władysław (23. 8. 1903)
64. Piotrowski Adam Walerjan (15.12.1900)
65. Kaczorowski Ludwik (22. 8. 1901)
66. Schapira Mozes (1. 4. 1900)
67. Beder Józef (24. 9. 1900)
68. Roszczynialski Karol Marja Józef (12. 9. 1902)
69. Wahn Marjan Zbigniew Adolf (22. 8. 1902) -
70. Elkner Michał (23. 2. 1900)
71. Rogowski Jan Maciej (27. 5. 1903)
72. Kozakowski Stanisław Antoni (25. 4. 1903)
73. Finkler Dawid Edmund (14. 12. 1903)
74. Bogajewicz Leonard (3. 10. 1903)
75. Małecki Kazimierz Otto (11. 1. 1902)
76. Koszałkowski Zygmunt Kazimierz (9. 1. 1903)
77. Kupfer Tadeusz (29. 11. 1904)
78. Kamiński Romuald (1. 2. 1903)
79. Szymiec Zygmunt (10. 7. 1903)
80. Klimczyk Henryk Wincenty (11.7.1901)
81. Florkowski Stanisław (21.10.1902)
82. Wolman Henryk (24. 4. 1902)
83. Wroniak Stanisław (9. 7. 1899)
84. Hornik Albert (18. 12. 1901)
85. Muller Ewald (19. 10. 1902)
86. Chechliński Tadeusz Wenanty (5. 2. 1902)
87. Łazarczuk Tadeusz Mścisław (29- 7. 1902)
88. Miluśki Bolesław (8. 4. 1901)
89. Welter Franciszek (16. 2. 1903)
90. Mroziński Józef Marcjan (10. 1. 1903)
91. Bigelmajer Zygmunt Kazimierz (6. 4. 1903)
92. Bielawski Karol (9. 10. 1903)
93. Łodziński Tadeusz Witold (25.10.1902)
94. Pucek Czesław (28. 12. 1901)
95. Freiwillig Maurycy (8. 12. 1903)
96. Perkowski Jerzy Kamil (3. 4. 1902)
97. Perz Piotr (7. 7. 1903)
98. Lang Stanisław Michał (30. 8. 1902)
99. Zimnawoda Juljan (4. 5. 1903)
100. Brzeziński Salomon X4. 9. 1903)
101. Huj Fryderyk (14. 7. 1903)
102. Targowski Jan Kazimierz (27. 5. 1903)
103. Bromberg Moszek (20. 1- 1899)
104. Arcichowski Aleksander (17. 7- 1904)
105. Grubner Henryk (17. 5. 1904)
106. Soszyński Ignacy (20. 7. 1901)
107. Pizło Władysław (13. 10. 1901)
108. Nagórski Wacław Michał (29- 9- 1902)
109. Starczewski Stanisław (14. 2. 1903)
110. Regenstreif Leopold (11. 4. 1901)
111. Bardach Józef Fryderyk (2. 12. 1900)
112. Stankiewicz Bolesław Zygmunt (13. 8. 1901)
113. Koczela Edward (28- 2. 1901)
114. Ziętek Jan (11. 4- 1903)
115. Rinno Karol Hubo (16. 10- 1900)
116. Schubert Emil Władysław (18. 6. 1902)
117. Kluk Franciszek (17. 1. 1904)
118. Didkowski Stanisław (19. 11. 1900)
119. Kołodziejczyk Stanisław (8. 10. 1903)
120. Sęczkowski Stefan (13. 8. 1900)
121. Piechowski Augustyn (20. 9- 1900)
122. Felczyński Edward (2. 3. 1902)
123. Łyskanowski Ignacy (30. 1. 1903)
124. Tuszyński Wacław (24. 10. 1902)
125. Borkowski Leonard Eugenjusz (6. II. 1901)
126. Ciechanowski Feliks Zygmunt (18. 5. 1900)
127. Kiszakiewicz Jan Eljasz (3. 10. 1900)
128. Biernacki Bolesław (30. 7. 1902)
129. Gubiński Ber (5. 8. 1903)
130. Pawłowski Ryszard Władysław (13. 8. 1902)
131. Kurowski Juljan (27. 1. 1903)
132. Makiłła Czesław (28. 8. 1902)
133. Biegański Jan Stefan (8. 3. 1903)
134. Formanowski Antoni (24. 12. 1905)
135. Gadzinowski Stefan (15. 8. 1902)
136. Nowicki Tomasz (31. 7. 1901>
137. Władyka Zbigniew Kazimierz Zygmunt (8. 10. 1904)
138. Zywert Michał (18- 9. 1903)
139. Bydołek Franciszek (8. 1- 1904)
140. Kunert Stanisław Józef (28. 4. 1902)
141. Złotowski Stanisław Wojciech (22. 4. 1900)
142. Wilczyński Dyonizy (22. 11. 1901)
143. Siemieniuk Michał (14. 2- 1899)
144. Mises Oskar (6- 10. 1901)
145. Michałowski Jan (7. 6. 1899)
146. Kopeć Władysław (28. 5- 1902)
147. Choroszyński Michał (27. 9. 1900)
148. Dornstrauch Maurycy (15. 8. 1901)
149. Twaróg Leopold Jan (29. 8. 1904)
150. Stark Izaak, mr. (28. 5. 1902)
151. Smulski Stanisław (14- 11. 1902)
152. Holzmann Joel, dr. (14. 8. 1903)
153. Stażewski Wacław (25- 5. 1903)
154. Chmurzyński Gustaw (28. 5. 1901)
155. Zcligman Izrael (25. 11. 1903)
156. Kannenberg Ludwik (31- 3. 1902)
157. Pstrokoński Stanisław Józef Edward
(10. 3. 1898) 158- Ziółkowski Stefan (8- 8. 1903)
159. Zieliński Stanisław (8. 12. 1903)
160. Piotrowski Tadeusz Konrad (17.9.1904)
161. Kopeć Antoni (14. 1. 1904)
162. Olejnik Jan (21. 6. 1903)
163. Kozak Juljan (16. 7. 1901)
164. Poznański Leon (14. 5. 1899)
165. Jasiński Tadeusz Eligjusz (14. 1. 1904)
166. Kasprzak Tadeusz Wiktor (17.10-1903)
Starszeństwo z dniem 1-go września 1929 r.
1. Dobrowolski Romuald (4. 4- 1893)
2. Ciempiński Ferdynand Jan (26. 10. 1899)
3. Leszczyński Stanisław Kazimierz (30. 10. 1897)
4. Baraniecki Zdzisław Feliks (30- 5. 1895)
5. Poźniak Tadeusz Dyonizy (9-10.1898)
6. Michałek Antoni Stefan (23. 9. 1901)
7. Bartoszczyk Jan (3. 12. 1901)
8. Piotrowicz Karol Ludwik, dr. (23- 10. 1901)
9. Radlicz Jerzy (11. 11. 1901)
10. Zawadzki Stanisław Kazimierz (27. 2. 1901)
11. Stypiński Bohdan Bronisław (30. 3. 1902)
12. Żaczek Bronisław, inż. (26. 8. 1902)
13- Szabuniewicz Mirosław (4. 2- 1903)
14- Lebedowicz Józef (24. 1. 1901)
15- Benken Gustaw Adolf (3. 10. 1889)
16. Kośmider Jan (31. 7. 1889)
17. Nowakowski Bronisław Stefan (2. 9. 1890)
18. Majewski Adama (20. 11. 1891)
19. Rajewski Antoni (26. 5. 1891)
20. Kubiak Wincenty (15. 7. 1891)
21. Kalinowski Michał (28. 9. 1892)
22. Kalinowski Ludwik (17. 8. 1892)
23. Lisowski Franciszek Jan (12- 9. 1892)
24. Piątkowski Stanisław (3. 11. 1892)
25. Wisławski Stanisław (15. 3. 1892)
26. Sokolnicki Jan Ignacy Kazimierz Stefan (9. 6. 1892)
27. Mieczysławski Stanisław Witold Leszek (8. 5. 1893)
28. Nowakowski Stefan (22. 11. 1893)
29. Bartos Aleksy (20. 8. 1893)
30. Karczmarek Stanisław (6. 9. 1893)
31. Małaszyński Władysław Ignacy (25. 7. 1893)
32. Sarnecki Antoni (27. 4. 1893)
33. Leonowicz Michał (8. 8. 1893)
34. Loroch Piotr (3. 7. 1893)
35. Olinkiewicz Michał (26. 8. 1893)
36. Jamroży Wacław (17. 8. 1894)
37. Kłosowicz Edward Michał (29.9.1894)
38. Borzym Władysław (29. 11. 1894)
39. Rusek Eugenjusz (12. 4. 1894)
40. Uruski Bazyli (28. 12- 1894)
41. Białek Edward Michał (18. 9. 1894)
42. Łaziński Aleksander Ludwik (9. 2. 1894)
43. Dobrzeniecki Wiktor (14. 12. 1894)
44. Krakowski Antoni (13. 5. 1894)
45. Łuczak Adam Wacław (26. 9. 1894)
46. Mogiła-Lisowski Stanisław (22.9.1894)
http://www.wbc.poznan.pl/dlibra/doccont ... 3&dirids=1
Avatar użytkownika
jerzy
Kreator Forum
Kreator Forum
Medale: 2
Twórca indeksów (2)

WP- Oficerowie Rezerwy 1934 r. (14)

Postprzez jerzy » 11.02.2010

LISTA STARSZEŃSTWA OFICERÓW REZERWY PIECHOTY — PPOR.
47. Stańczuk Edward (7. 10. 1894)
48. Ciesielski Władysław (2. 11. 1895)
49. Sauernann Walenty Kazimierz (13. 2. 1895)
50. Sawicz Mieczysław Tadeusz (3.8.1895)
51. Dembowski Jan (20. 6- 1895)
52. Chojnacki Bronisław (14. 12. 1895)
53. Marski Henryk Leon (2. 11. 1895)
54. Augustyn Teodor Piotr (17. 4. 1895)
55. Bondareńko Leon Bolesław (11. 4. 1895)
56. Lizak Stanisław Walenty (9. 10. 1895)
57. Łapiński Czesław (17. 4. 1895)
58. Sulczyński Jan (13. 9. 1895)
59. Kozub Mieczysław Antoni (23. 8. 1896)
60. Kochanek Józef (15. 3. 1896)
61. Krystyjan Marjan Florjan (11.8.1896)
62. Makowski Tadeusz (1. 10. 1896)
63. Uruski Włodzimierz Bolesław (2. 2. 1896)
64. Kumor Rudolf Jan (11. 10. 1896)
65. Witkowski Jan (7. 7. 1896)
66. Skurski Antoni (21. 1. 1896)
67. Boczar Bronisław Karol (5. 10. 1896)
68. Dubois Józef Mikołaj (8. 11. 1896)
69. Pietrzak Józef (26. 1. 1896)
70. Stachurski Stanisław (2. 4. 1896)
71. Szyndrowski Andrzej (1. 12. 1896)
72. Badek Antoni (2. 5. 1896)
73. Lehnert Edward Rajmund (3. 8. 1896)
74. Młyński Leon (5. 1. 1896)
75. Wołoszynowski Bolesław (30.12.1896)
76. Zyskowski Piotr Paweł (29. 6. 1896)
77. Szperka Czesław (4. 8. 1897)
78. Okonek Zygmunt (8. 2. 1897)
79. Michalewski Kazimierz (4. 5. 1897)
80. Kamionko Józef (2. 9. 1897)
81. Ludwiczyński Antoni (13. 6. 1897)
82. Białowąs Andrzej (29. 1. 1897)
83. Chiliński Bronisław Józef (22.10.1897)
84. Myśliwiec Franciszek (12. 4. 1897)
85. Banach Edward (9. 8. 1897)
86. Chmielewski Adam Henryk (25. 9. 1897)
87. Kwiatkowski Sylwester Wiktor (22. 11. 1897)
88. Michalak Ignacy (10. 7. 1897)
89. Nieciejowski Ludwik (14. 12. 1897)
90. Rusecki Konstanty (4. 2. 1897)
91. Sadowski Stanisław Franciszek (13. 4. 1897)
92. Taff Leon Józef (27. 5. 1897)
93. Krawczykiewicz Franciszek (1. 11. 1897)
94. Łużny Bartłomiej (22. 8. 1897)
95. Veidt Romuald Edwin (7. 12. 1897)
96. Wunschik Henryk Aleksander, dr. (8. 7. 1897)
97. Tomczyk Marjan (21. 11. 1897)
98. Adamski Józef (1. 9. 1897)
99. Mironowicz Antoni Brunon, inż. (6. 11. 1897)
100. Ossowski Stanisław, dr. (22. 5. 1897)
101. Pawłowski Roman (12. 7. 1897)
102. Sobolewski Jan (13. 2. 1897)
103. Wołoszczuk Wojciech (30. 8. 1897)
104. Ziemba Wincenty (14. 6. 1897)
105. Kośla Jan (10. 4. 1897)
106. Pielachowski Leopold Rudolf (2. 2. 1897)
107. Siwek Stanisław (15. 4. 1897)
108. Trafas Walerjan (4. 9. 1898)
109. Wieczorek Kazimierz Juljan (16. 2. 1898)
110. Lurski Kazimierz (27. 4. 1898)
111. Melniczyn Włodzimierz (26. 7. 1898)
112. Dobrowolski Ryszard (27. 11. 1898)
113. Brzozecki Jan (14. 12. 1898)
114. Kohutyński Wincenty (22. 1. 1898)
115. Bator Franciszek (9. 6. 1899)
116. Bukietyński Wojciech Maksymiljan (2. 1. 1898)
117. Iwanicki Marjan Józef (7. 9. 1898)
118. Orlik Edward (13. 3. 1898)
119. Pawulski Marjan Józef (16. 3. 1898)
120. Sablik Antoni (13. 1. 1898)
121. Syta Stanisław (31. 10. 1898)
122. Szurowski Franciszek (4. 9. 1898)
123. Kąkol Leon (19. 9. 1898)
124. Kirschke Stefan. (2. 9. 1898)
125. Kleindienst Jan Karol (19. 10. 1898)
126. Kroskowski Mieczysław (28. 12. 1898)
127. Kurz Henryk (13. 8. 1898)
128. Nowakowski Stanisław Władysław (15. 1. 1898)
129. Pęcherek Stanisław Marcin (3. 11. 1898)
130. Święch Jan (7. 6. 1898)
131. Szorsz vel Schorsch Franciszek Jan Paweł (12. 8. 1898)
132. Zieliński Władysław (25. 9. 1898)
133. Argasiński Józef (3. 4. 1898)
134. Brylski Lucjan (14. 6. 1898)
135. Lenard Paweł Jan (18. 1. 1898)
136. Łesak Tomasz, inż. (23. 12. 1898)
137. Mazur Eugenjusz Władysław (18. 11. 1898)
138. Pasztyka Tadeusz Józef (21. 11. 1898)
139. Potocki Ferdynand (30. 6. 1898)
140. Śleszyński Tadeusz Grzegorz (17. 11. 1898)
141. Talacha Stanisław (8. 2. 1898)
142. Wojnar Franciszek, dr. (9. 9. 1898)
143. Zasada Antoni (29. 5. 1898)
144. Trojanowski Tadeusz (28. 10. 1898)
145. Załęski Stefan (11. 12. 1898)
146. Grabowski Władysław (20. 2. 1898)
147. Lipiński Władysław (28. 11. 1898)
148. Bykowski Stefan (28. 8. 1898)
149. Dudkiewicz Edward (27. 9. 1898)
150. Gołębiowski Lucjan (7. 1. 1898)
151. Grochowski Stanisław Tadeusz, inż. (31. 7. 1898)
152. Irzyk Ignacy Jerzy (31. 1. 1898)
153. Kłopotowski Józef (21. 3. 1898)
154. Kraśnicki Juljusz (26. 12. 1898)
155. Malczyk Witold (1. 11. 1898)
156. Malicki Jan (11. 11. 1898)
157. Maleszewski Bolesław (15. 11. 1898)
158. Niepokojczycki Henryk (12. 1. 1898)
159. Pawlak Józef (18. 3. 1898)
160. Siwiński Aleksander Szczepan (13. 12. 1898)
161. Światecki Władysław Stefan, mr. (1. 8. 1898)
162. Wiśniewski Serafin (9. 5. 1898)
163. Wyrwa Józef (13. 2. 1898)
164. Jaskorzyński Kazimierz (20. 2. 1899)
165. Fabrycy Ludomir Marjan (27. 6. 1899)
166. Gałecki Stanisław (17. 11. 1899)
167. Krzemiński Zygmunt Paweł (11. 1. 1899)
168. Kędzierski Henryk Walerjan (27. 1. 1899)
169. Kołodziejczyk Stanisław Michał (16. 9. 1899)
170. Kossakiewicz Adam Jan Walenty (10. 9. 1899)
171. Musiał Jan Karol (22. 10. 1899)
172. Piotrowski Szczepan (26. 12. 1899)
173. Wicherski Tadeusz Jerzy (27. 5. 1899)
174. Łuczyński Dyonizy Tertuljan Franciszek (9. 10. 1899)
175. Andrzejak Szczepan (19. 11. 1899)
176. Biały Witold Tadeusz (13. 2. 1899)
177. Borek Władysław Jan (24 6. 1899)
178. Chmielnicki Jan (12. 6.*1899)
179. Chowański Franciszek (10. 10. 1899)
180. Dobrowolski Jan Adam, mr. (6. 6. 1899)
181. Donten Zygmunt Bolesław (1.10-1899)
182. Garboś Piotr (23- 10. 1899)
183. Kamieniarz Henryk (15. 7. 1899)
184. Kędra Władysław (20. 10. 1899)
185. Kraszewski Ludwik (16. 6. 1899)
186. Krzysztof Jan Tadeusz (2. 2. 1899)
187. Kupkowskl Władysław Antoni (8. 6. 1899)
188. Podbielski Antoni Tadeusz (8-7.1899)
189. Szmidel Aleksander (8- 10. 1899)
190. Wanat Juljan (6. 5. 1899)
191. Wasilewski Edward (20. 11. 1899) .
192. Wiewiórski Mieczysław Franciszek (2. 4. 1899)
193. Anglik Stanisław (22. 4. 1899)
194. Berger Aleksander (8. 7. 1899)
195. Korniłow Grzegorz (23. 7. 1899)
196. Blum Ludwik (15. 1. 1899)
197. Bator Franciszek (9. 1. 1898)
198. Hyc Jan (28. 5. 1899)
199. Malik Jan (15. 12. 1899) 200- Marynowski Tadeusz Józef (25. 11. 1899)
201. Michałowski Stefan (23. 8. 1899)
202. Misiaczek Wiktor Jakób (26.6.1899)
203. Ruhm Bolesław Piotr (1- 8. 1899)
204. Skorupski Cezar (20. 8. 1899)
205. Szulc Czesław Teodor (24. 5. 1899)
206. Ślusarek Ignacy (30. 6. 1899)
207. Urbański Ryszard (30. 1. 1899)
208. Ważyński Antoni (14. 11. 1899)
209. Zegadło Jan (18. 1. 1899)
210. Borkowski Kazimierz (15. 5. 1899)
211. Chaciński Roman (22. 1. 1899)
212. Gierlach Stanisław (6. 5. 1899)
213- Gierwicki Franciszek (3. 2. 1899)
214- Głowacki Franciszek (19. 10. 1899)
215. Górski Józef (16. 9. 1899)
216. Klas Jan (15. 6. 1899
217. Korboński Stanisław (26. 4. 1899)
218. Kosiński Leopold (18. 11. 1899)
219. Krzywicki Bolesław (12. 2. 1899)
220. Piesiecki Bolesław (22. 1. 1899)
221. Repelowski Stanisław (30. 9. 1899)
222. Strzelecki Bronisław, inż. (29. 1. 1899)
223. Szwed Stanisław (8. 5. 1899)
224. Terlikowski Antoni (29. 5. 1899)
225. Wojtowicz Władysław (15. 10. 1899)
226. Zawałkiewicz Ignacy Stanisław (20. 1. 1899)
227. Kostka Leon Władysław (29. 5. 1900)
228. Pięta Władysław (27. 7. 1900)
229. Baczyński Zenon (12. 12. 1900)
230. Flasza Józef (13. 1. 1900)
231. Kurzeja Stanisław (2. 5. 1900)
232. Ściebora Józef (14. 2. 1900)
233. Cisek Kazimierz Stanisław (30- 10. 1900)
234. Czernicki Leon (11. 4. 1900)
235. Acker Julian (11. 5. 1900)
236. Argasiński Roman Stanisław (21. 2. 1900)
237. Badioczek Maksym (29- 5. 1900)
238. Empacher Stanisław Pankracy (12. 5. 1900)
239. Freyman Jan (22. 10. 1900)
240. Godecki Feliks Henryk (29. 8. 1900)
241. Gorczyński Władysław (29. 11. 1900)
242. Jemczura Tomasz (24. 3. 1900)
243. Jędrzejczyk Stanisław (29. 10. 1900)
244. Karwasiecki Michał (31. 8. 1900)
245. Keller Jan Zygmunt (30. 5. 1909)
246. Kiryelejza Leon (30. 3. 1900)
247. Kocaj Zenon (5. 10. 1900)
248. Liebfeld Alfred (29. 4. 1900)
249. Olasik Adam (7. 11. 1900)
250. Podhorski Bronisław Michał (26. 8. 1900)
251. Podoba Stanisław (9- 11. 1900)
252. Pokrzywnicki Henryk Apolinary (9. 2. 1900)
253- Potemkowski Jerzy, inż- (17. 10. 1900)
254- Pszonka Eugenjusz (29. 11- 1900)
LISTA STARSZEŃSTWA OFICERÓW REZERWY PIECHOTY — PPOR.
255. Skrzat Feliks Piotr, inż. (24. 11. 1900)
256. Tulczyński Stanisław (17. 4. 1900)
257. Tuszyński Lucjan (27. 5. 1900)
258. Tuziński Stanisław (28. 4. 1900)
259. Wojtowicz Edward (13. 12. 1900)
260. Zgaiński Tadeusz Stefan, dr. (21. 8. 1900)
261. Żerdzicki Marcin Stałanisław (21.11. 1500)
262. Banicki Stefan Władysław (4. 9. 1900)
263. Bielecki Stanisław (27. 3. 1900)
264. Cieślak Stanisław (8. 11. 1900)
265. Feiner Władysław (21. 3. 1900)
266. Jareinkiewicz Marjan Włodzimierz (15. 8. 1900)
267. Kostrzewa Jan (2- 9. 1900)
268. Kruger Michał (13. 9. 1900)
269. Kuleszyński Zygmunt Mikołaj (10. 9. 1900)
270. Śnieszko Kazimierz (10. 9. 1900)
271. Starczewski Mieczysław Wiktor (4. 1. 1901)
272. Warpechowski Leon (12. 9. 1900)
273. Wieczorek Mieczysław (21. 9. 1900)
274. Turno Edward (19. 9. 1900)
275. Filipiuk Stefan (17. 8. 1900)
276. Grabowicz Bolesław (14. 1. 1900)
277. Jezierski Ignacy (4. 4. 1900)
278. Kubaczka Adam Wiktor (12. 12. 1900)
279. Łach Władysław (20. 6. 1900)
280. Obarski Tadeusz (9. 9. 1900)
281. Zawadzki Bronisław (7- 12. 1900)
282. Bujwid Stanisław (21. 11. 1900)
283. Frelichowski Mieczysław Mikołaj (6. 12. 1900)
284. Śliwiński Stanisław (7. 11. 1900)
285. Chrzaścik Józef (12. 12. 1900)
286. Celiński Józef (2- 1. 1900)
287. Drozdowski Zenon (9. 2. 1900)
288. Dyczkowski Feliks Karol (11.11.1900)
289. Gan Jan (19. 10. 1900)
290. Janikowski Marjan Mieczysław (1. 1. 1900)
291. Kallenbrum Zygmunt Bronisław (13. 5. 1900)
292. Kaszycki Bronisław (23- 9. 1900)
293. Sowiński Stanisław (10. 4. 1900)
294. Wieliczko Józef (1. 4. 1895)
295. Kicior Jan (28. 12. 1900)
296. Kruś Antoni (26. 5. 1900)
297. Okoń Franciszek (25. 8. 1900)
298. Sadowski Józef (8. 12. 1900)
299. Sankowski Marjan Symforjan (22. 8. 1900)
300. Śmigielski Manswet (7. 10. 1900)
301. Szac Bronisław (1. 7. 1900)
302. Ząbek Kazimierz Henryk (16.1.1900)
303. Zdabłasz Stanisław (6. 2. 1900)
304. Ziemian Franciszek Józef (7. 8. 1900)
305. Królikowski Stanisław Józef (17. 11. 1900)
306. Tyszkiewicz Janusz Maria (28.7.1900)
307. Marczewski Stanisław Andrzej (4. 2. 1901)
308. Kalicki Kazimierz (7- 1. 1901)
309. Szawłowski Zygmunt Mieczysław (1. 3. 1901)
310. Brzezowski Franciszek Wojciech (1. 8. 1901)
311. Bytomski Alfred Władysław (29. 11. 1901)
312. Cynkutis Edward (13. 6. 1901)
313. Czerwiński Jan Henryk (21. 6. 1901)
314. Dzindecki Władysław Leon (2.61901)
315. Goślicki Jerzy Wacław (27. 9. 1901)
316. Grabczak Kazimierz Jan (29. 8. 1901)
317. Hałasowski Karol (3. 10. 1901)
318. Hanyż Andrzei (3. 10. 1901)
319. Jasiński Jan (11. 7. 1901)
320. Kasiński Lucian (7. 7. 1901)
321. Kurzelewski Józef (5. 12. 1901)
322. Laskowski Henryk, mr. (12. 9. 1901)
323. Mas Jan (29. 1. 1901)
324. Mazur Edmund Józef (20. 10. 1901)
325. Pańczak Stanisław (26. 5. 1901)
326. Pawlak Stanisław (5. 10. 1901)
327. Połczyński Jan (25. 4. 1901)
328. Pudło Marian Tomasz (15. 10. 1901)
329. Rak Stanisław (7. 4. 1901)
330. Schneider Stanisław Franciszek (2. 12. 1901)
331. Skowronek Jan Franciszek (25. 32. 1901)
332. Skowroński Marian (26. 11. 1901)
333. Dąbrowiecki Wilhelm (17. 5. 1901)
334. Trojan Włodzimierz (23- 5. 1901)
335. Zinimer Feliks Antoni (13. 10. 1901)
336. Woźniak Michał Józef (24. 9. 1901)
337. Zimodro Stanisław (16. 1. 1901)
338. Zobolewicz Mieczysław Teofil (20. 12. 1901)
339. Zygar Józef (4. 2. 1901)
340. Żahicki Kazimierz (11. 12. 1901)
341. Oboszyński Alfred Marjan (4.9.1901)
342. Sielicki Antoni, mr. (6- 9. 1901)
343. Brzeziński Marceli (26. 4. 1901)
344. Chodynicki Tadeusz (30- 1. 1901)
345. Godlewski Marjan (14. 11. 1901)
346. Karwceki Michał (22. 5. 1901)
347. Kozubal Franciszek (13. 6. 1901)
348. Kruk Czesław Ludwik (1. 11. 1901)
349. Legocki Tolimir Leo (12. 7. 1901)
350. Nawrot Józef (5. 9- 1901)
351. Prokopiuk Józef (23. 9. 1901)
352. Sawicki Czesław (20. 1. 1901)
353. Sitkowski WiktorJan (18. 12- 1901)
354. Sucharski Czesław (26. 11. 1901)
355. Sularz Antoni (23. 10. 1901)
356. Walczewski Edmund Roman (10. 10. 1901)
357. Abraszewski Stanisław (14- 11. 1901)
358. Błoński Kazimierz Władysław (4. 7. 1901)
359. Chudkicwicz Andrzej Tadeusz (28. 11. 1901)
360. Gołębiowski Januarjusz Mateusz (19. 9- 1901)
361. Kalbarczyk Aleksander (21. 3. 1901)
362. Kopankiewicz Józef Marjan (12. 9. 1901)
363. Kowalik Ignacy (8. 11. 1901)
364. Kulwicki Stefan (13. 12. 1901)
365. Parol Stanisław (20- 3. 1900)
366. Łotowski Lucian (21. 1. 1901)
367. Pawłowski Edmund (29. 10. 1901)
368. Podkanowicz Jan (1. 12. 1901)
369. Pokrzywiński Mieczysław Jan (16. 5. 1901)
370. Rogalczyk Walenty (26. 1. 1901)
371. Sokołowski Bolesław (25-1. 1901)
372. Świrniak Józef (15- 1. 1901)
373. Szarnfin Leon (6. 1. 1901)
374. Szurogajło Jakób (22. 4. 1901)
375. Walicki Kazimierz (12. 1. 1901)
376. Winierki Władysław (20. 12. 1901)
377. Wróliel Aleksander (14. 11- 1901)
378. Andrvehowski Władysław (30. 4. 1901)
379. Antosink Michał (23. 9. 1901)
380. Banach Czesław (15. 12. 1901)
381. Bartnikowski Tadeusz Konstanty (11. 3. 1°01)
382. Białkowski Bolesław (26. 5. 1901) 383. Bloch Wawrzyniec (9. 8- 1901)
381. Cieśla Edward (18. 10. 1901)
385. Cieszyński Kazimierz Wojciech (22. 4. 1901)
386. Dobrowolski Jerzy Władysław (27. 6. 1901)
387. Dutkiewicz Mieczysław (21. 11. 1901)
388. Englert Bronisław Marjan (15.12.1901)
389. Gdnla Andrzej Stanisław (30-11.1901)
390. Gołębiowski Henryk Stefan (30- 9. 1901)
391. Grodź Władysław (24. 4. 19011
392. Hałas Jan Augustyn (8. 11. 1901)
393. Janccwicz Zygmunt (15. 2- 1901)
394. Janiczak Stanisław Czesław (20. 7. 1901)
395. Kalita Wilhelm (5. 3- 1901)
396. Kubala Franciszek (27. 11. 1901)
397. Kuźmiński Maciej (7. 2. 1901)
398. Łosicki Leon (20. 10- 1901)
399. Młynarczyk Jan (30. 11. 1901)
400. Pik Stanisław (15. 8. 1901)
401. Rymarczyk Antoni (2. 6. 1901)
402. Słomski Władysław (1. 5. 1901)
403. Sobczyk Wacław (7. 9. 1901)
404. Ulrichs Otto (17. 9. 1901)
405. Wahn Edmund Marian Józef (6. 4. 1901)
406. Weingarten Juljan (30. 6. 1901)
407. Wodzinowski Stanisław Ludomir, inż. (24. 3 1901)
408. Zawiślak Tadeusz (22. 10. 1901)
409. Żechowski Daniel Wincenty (3. 1. 1901)
410. Keczmer Stanisław (18. 10. 1901)
411. Grossmann Stanisław Bolesław (4. 10. 1902)
412. Augustyński Franciszek (25. 9. 1902)
413. Bielobradek Tadeusz Wojciech
(27. 10. 1902) 414- Borucki Tadeusz (5. 5. 1902)
415. Chrust Leon (11. 6. 1902)
416. Dembski Alojzy (19- 6. 1902)
417. Dmochowski Antoni (21. 6. 1902)
418. Domaradzki Władysław (13. 12. 1902)
419. Dunin-Borkowski Alfons (10. 4. 1902)
420. Dyl Stefan (13. 11. 1902)
421. Grabarczyk Henryk (8. 12- 1902)
422. Grabowski Kazimierz Roman (23. 2. 1901)
423. Hetmanek Władysław (22. 7. 1902)
424. Hubar Włodzimierz (18. 11. 1902)
425. Jakobschy Jan Gabryel (28. 3. 1902)
426. Jakubowski Jan Michał (21. 6. 1902)
427. Karpowicz Wiktor (15. 2. 1902)
423. Kik Lucjan (17. 6. 1902)
429. Kikosicki Franciszek (22. 3. 1902)
430. Kwiatkowski Władysław (1. 4. 1902)
431. Łazurski Stefan (2. 9. 1902)
432. Łuczywek Władysław Klemens (15. 12. 1902)
433. Machowski Donat Piotr (17. 2. 1902)
434. Nawrocki Antoni (4. 12. 1902)
435. Olszyński Roman (17. 8. 1902)
436. Osuch Ignacy'Karol (27. 10. 1902)
437. Skorupka-Pdlewski Jerzy Adam (24. 12. 1902)
438. Pieczyński Ireneusz (21 .3. 1902)
439. Sarnecki Józef Maciej (24. 2. 1902)
440. Siedlecki Rajmund (26. 2. 1902)
441. Sobota Feliks Antoni (8. 6. 1932)
442. Stępniewski Józef (10. 3. 1932).
443. Turek Stanisław (1. 5. 1932)
rzvrzvn Wincenty (23. 1. 1902)
445. Zięta Józef (4. 3. 1902)
446. Adamski Edmund (27. 7. 1902)
447. Augustyn Józef (9. 3. 1902)
448. Czarkowski Stanisław Marceli (9. 1. 1902)
449. Jaworski Józef Marjan (7. 7. 1902)
450. Lamparczyk Alojzy (16. 4. 1902)
451. Mierzwa Aleksander Franciszek (20. 6. 1902)
452. Oberleitner Jan Leon (23. 10. 1902)
453. Szenk Franciszek (21. 12. 1902)
454. Szwarc Edward (28. 1. 1902)
455. Wolski Konstanty (4. 9. 1902)
456. A\mnnn Jan Józef (16. 3. 1902)
457. Błażek Bronisław (19. 12. 1902)
458. Ciemnoczołowski Edmund (8.10.1902)
459. Fiala Tadensz Korol (27. 7. 1902)
460. Lehmann Leon Florjan (20. 3. 1902)
461. Łotuszko Władysław (16. 2. 1902)
462. Maćkowiak Szczepan (19. 12. 1902)
LISTA STARSZEŃSTWA OFICERÓW REZERWY PIECHOTY — PPOR.
463. Majkut Kazimierz Stanisław (4. 2. 1902)
464. Treger Mieczysław Jan (20. 1. 1902)
465. Wojciechowski Alfons (21. 2. 1902)
466. Olszewski Stanisław Dominik Antoni, dr. (17. 1. 1902)
467. Babczyński Władysław (27. 6. 1902)
468. Bednarski Stefan Edward (19. 7. 1902)
469. Brydak Juljan Jan (5. 3. 1902)
470. Dłuszyński Władysław Leon (25. 6. 1902)
471. Dobrzeniecki Stefan Jerzy (14. 11. 1902)
472. Filipkowski Stanisław (9. 6. 1902)
473. Goszczycki Witold Władysław (18. 7. 1902)
474. Kalinowski Józef (14. 3. 1902)
475. Kilarski Edward (24. 9. 1902)
476. Kowalski Marjan (24. 8. 1902)
477. Kubec Roman Stanisław (28. 3. 1902)
478. Łazarczyk Antoni Norbert (5.6.1902)
479. Maciagowski Edward (20. 8. 1902)
480. Mandecki Józef (20. 2. 1902)
481. Michałowski Roman Michał Leon (31. 8. 1902)
482. Mikuła Antoni Władysław (6.6.1902)
483. Moszczyński Karol (21. 3. 1902)
484. Olechowski Kazimierz Jan (7.8.1902)
485. Orluk Feliks (14. 5. 1902)
486. Osękowski Jan (7. 6. 1902)
487. Pałysiewicz Jacenty (17. 8. 1902)
488. Paszkiewicz Stefan (17. 4. 1902)
489. Pęczalski Stefan (1. 9. 1902)
490. Piwowar Józef (7. 3. 1902)
491. Ratyński Jerzy Jan (26. 6. 1902)
492. Rudolf Kazimierz (30. 1. 1902)
493. Rumianek Szczepan (20. 12. 1902)
494. Rusin Bolesław (31. 3. 1902)
495. Stanio Franciszek Paweł (7. 1. 1902)
496. Szczupaczyński Franciszek Józef (9. 10. 1902)
497. Ways Tadeusz Władysław (25.8.1902)
498. Wąsowicz Ignacy Bolesław (8. 8. 1902)
499. Więckowski Jan (5. 12. 1902)
500. Wiśniowski Marjan Kazimierz (8. 9. 1902)
501. Wolf Stefan Jan (9. 12. 1902)
502. Zawada Władysław Jan (5. 7. 1902)
503. Gołąb Mieczysław Leon, mr. (25. 11. 1902)
504. Buniakowski Bronisław Leopold (3. 9. 1903)
505. Czerniewski Stefan Marjan (15. 8. 1903)
506. Dąbrowski Albin (1. 3. 1903)
507. Gasowski Jan (27. 3. 1903)
508. Kucza Józef Eugenjusz (12.12.1903)
509. Kujawski Alojzy Wit (30. 5. 1903)
510. Majewski Kazimierz (27. 5. 1903)
511. Merle Józef Jan (1. 9. 1903)
512. Mickiewicz Tadeusz (31. 1. 1903)
513. Morawski Jan Władysław (26. 3. 1903)
514. Nowak Stanisław (18. 9. 1903)
515. Ozga Stanisław (9. 5. 1903)
516. Tokarzewski Jerzy Józef (4.12.1903)
517. Wyrzykowski Zygmunt Konrad (19. 7. 1903)
518. Zaczkiewicz Apolinary Jerzy, dr. (20. 7. 1903)
519. Dziarkowski Tadeusz (4. 8. 1903)
520. Jezierski Walenty Kasper (3.1.1903)
521. Malawski Tadeusz Aleksander (25. 3. 1903)
522. Mazur Józef (25. 3. 1903)
523. Tur Seweryn Hipolit (8. 1. 1903)
524. Guzenda Józef Kazimierz (21.2.1903)
525. Malarewicz Władysław (23. 5. 1903)
526. Nowicki Justyn (18. 9. 1903)
527. Piekarski Stefan Adam (18.12.1903)
528. Szewczyk Walenty (4. 2. 1903)
529. Tomala Edmund (19. 10. 1903)
530. Załustowicz Kazimierz (4. 3. 1903)
531. Chimiak Eugenjusz Jan (27. 1. 1903)
532. Czyźewicz Juljan (16. 2. 1903)
533. Delanowski Kazimierz Józef (21. 2. 1903)
534. Donigiewicz Władysław Bohdan (21. 1. 1903)
535. Dorożyński Antoni Michał (5. 6. 1903)
536. Estrejch Stanisław Witold (1. 3. 1903)
537. Fischer Maksymiljan (18. 7. 1903)
538. Gorzucliowski Ksawery (18. 4. 1903)
539. Jach Kazimierz (3. 3. 1903)
540. Jakuszka Antoni (4. 1. 1903)
541. Kerncr Eugenjusz (18. 11. 1903)
542. Klimek Stanisław, tir. (10. 10. 1903)
543. Kiawacki Leon (2. 6. 1903)
544. Kutko Franciszek (5. 6. 1903)
545. Kwiatkowski Leonard (17. 3. 1903)
546. Laskowski Adolf Jakób (24. 7. 1903)
547. Nowak Leon (15. 6. 1903)
548. Pietkiewicz Ignacy Stanisław, inż. (14. 4. 1903)
549. Podbaniuk Jan (4. 2. 1903)
550. Przybylski Zdzisław Tadeusz (14. 1. 1903)
551. Schick Franciszek (22. 2. 1903)
552. Sokołowski Zygmunt (1. 1. 1903)
553. Świszrzewski Karol (5. 11. 1903)
554. Szabo Gwido Rudolf, inż. (14.3.1903)
555. Wasilewski Czesław Bonifacy (2. 6. 1903)
556. Wojciechowski Czesław (6. 11. 1903)
557. Stojanowski Michał (20. 4. 1904)
558. Bogdanowicz Czesław (22. 11. 1904)
559. Hofman Leon (29. 3. 1904)
560. Przysiężny Edward (18. 7. 1904)
561. Bober Mieczysław Franciszek
(1. 1. 1904) 562- Kowalski Franciszek (1. 12. 1904)
563. Skwara Władysław (26. 6. 1904)
564. Wydra Wojciech (21. 3. 1904)
565. Skulski Adam Henryk (13. 7. 1904)
566. Balcerak Eugenjusz Franciszek (9. 10. 1904)
56". Kostrzanowski Bolesław (25-1.1904)
568. Piałucha Piotr (23. 2. 1904)
569. Piotrowski Zdzisław (28. 1. 1904)
570. Świeściak Mirosław Konrad (19. 2. 1904)
571. Ways Bolesław Ferdynand (24. 1. 1904)
572. Łabęcki Józef Marjan (27. 10. 1904)
573. Więckowski Franciszek (22. 1. 1905)
574. Konstantynowicz Kazimierz Robert (1. 3. 1905)
575. Groszewski Czesław (20. 4. 1905)
576. Cieślar Jan (30. 4. 1906) .
577. Kryszczyński Jan (29. 8. 1883)
578. Ostrowski August (12. 1. 1886)
579. Morawski Wiktor (17. 10. 1888)
580. Mielczarek Edmund (10. 11. 1891)
581. Madejski Zbigniew Teodor (1. 4. 1891)
582. Dereziński Bolesław (17. 6. 1892)
583. Sobieraj Jan (14. 5. 1892)
584. Kończak Stanisław (13. 4. 1892)
585. Biwan Adam Edmund (19. 10. 1892)
586. Kochański Alojzy (12. 12. 1892)
587. Michalski Hilarv Eustachjusz (20. 9- 1894)
588. Szczęsny Jan (20. 6. 1893)
589. Neścior Stanisław (4. 11. 1893)
590. Składziński Jerzy Lucjan (11-2.1894)
591. Kiedyk Eugenjusz (30. 8. 1893)
592. Krepski Władysław (20. 12. 1894)
593. Silarski Tomasz (11. 9. 1895)
594. Gorzkiewicz Józef (18. 2. 1895)
595. Niewolański Ferdynand (19. 8. 1896)
596. Ziółkowski Jan (7. 3. 1896)
597. Gómol Józef (7. 3. 1896)
598- Domański Dominik Michał (29. 3. 1896)
599. Wierzbowski Stefan (4. 4. 1896)
600. Chajęcki Stanisław (27. 8. 1896)
601. Sęczkowski Feliks (1. 11. 1896)
602. Kozielski Czesław Jan (13- 7. 1896)
603. Benedyktowicz Jan (2. 7. 1896)
604. Orzechowski Bolesław Marceli (28. 7. 1896)
605. Bielec Wincenty (21. 3. 1897)
606. Jodko Leonard (16. 4. 1897)
607. Dąbrowski Antoni (15. 6. 1897)
608. Korzeniowski Aleksander, inż. (12. 12. 1896)
609. Kaczmarkiewicz Franciszek (31. 10. 1897)
610. Lubin Stanisław (1. 12. 1897)
611. Berendt Stanisław Józef (4. 12. 1897)
612. Pilarski Tadeusz (18. 8. 1896)
613. Stępnik Franciszek (16. 11. 1897)
614. Włodarkiewicz Jan Józef (23. 6- 1897)
615. Schollenbcrger Artur Jan (16. 5. 1897)
616. Turek Mikołaj (6. 8- 1897)
617. Gnatowski Aleksander (16. 10. 1896)
618. Grażewicz Bronisław (2. 12. 1898)
619. Guz Edward (17. 12. 1898)
620. Nolberck Roman (22. 10. 1898)
621. Starzyński-Starzeński Adam Franciszek (14. 6. 1898)
624. Wiosna Stefan (20. 10. 1898)
625. Cytryniak Stanisław (9. 11. 1898)
626. Gogolewski Henryk (20. 9- 1898)
627. Miszewski Roman Apolinary, mr. (7. 8. 1898)
628. Miłkowski Kamil (2. 1. 1898)
629. Panasiewicz Adam (23. 11. 1898)
630. Sosenkiewicz Bogusław (28. 8. 1898)
631. Kulesza Michał (22. 9. 1898)
632. Wieczorek Jan Wacław (25. 9. 1898)
633. Kamiński Konstanty Zygmunt (2- 12. 1899)
634. Mordasiewicz Kazimierz (3. 3. 1899)
635. Halik Włodzimierz (21. 7. 1899)
636. Słupski Stanisław (13. 4. 1899)
637. Zboiński Teodor (8. 11. 1899)
638. Augustynowicz Aleksander (2.7.1899)
639. Krzywda Józef (17. 3. 1899)
640. Smalc Henryk Juljan (7. 1. 1899)
641. Sierakowski Edward (5- 12. 1899)
642. Stefaniuk Włodzimierz Teodor, inż (1. 5.1899)
643. Faryno Stanisław (15- 6. 1899)
644. Kowalewski Piotr (3. 7- 1899)
645. Mazur Leon Antoni (7. 7. 1899)
646. Fritz Roman Teofil (3. 3. 1900)
647. Ośko Marjan (16. 7. 1900)
648. Podgóreczny Józef (28. 10. 1900)
649. Pohorecki Roman (20. 3. 1900)
650. Siegmuller Edmund (25. 10. 1900)
651. Szempliński Zygmunt (11. 2. 1900)
652. Tomaszewski Szymon (17. 3. 1900)
653. Tomczuk Edward Wacław (5. 9. 1900)
654. Wałecki Franciszek Ksawery, mr. (28. 2. 1900)
655. Waliszewski Józef (18. 4. 1900)
656. Baraniecki Kazimierz (16. 2. 1900)
657. Bużyński Stanisław (1. 1. 1900)
658. Hauptman Majer (29. 11. 1900)
659. Hube Marjan (25. 3. 1900)
660. Kapa Jan (4. 12. 1900)
661. Konopnicki Bronisław (18- 8. 1903)
662. Kordasz Stanisław (31. 8. 1900)
663. Łukaszyk Edmund (14. 11. 1900)
664. Marjański Józef (2. 6. 1900)
665. Czech Antoni (16. 10. 1900)
666. Klepacki Bolesław (13. 5. 1900)
667. Wójcik Jan (18. 6. 1900)
668. Zajączkowski Mieczysław (26. 7. 1900)
http://www.wbc.poznan.pl/dlibra/doccont ... 3&dirids=1
Avatar użytkownika
jerzy
Kreator Forum
Kreator Forum
Medale: 2
Twórca indeksów (2)

WP- Oficerowie Rezerwy 1934 r. (17)

Postprzez jerzy » 17.02.2010

USTA STARSZEŃSTWA OFICERÓW REZERWY PIECHOTY — PPOR.
534. Winnicki Wacław Aleksander (27. 3. 1903)
535. Zawistowski Marjan Stefan (15.8.1903)
536. Gaworski Stanisław (3. 4. 1903)
537. Winograd Markus (18. 5. 1903)
538. Halkiewicz Wacław (5. 9. 1903)
539. Mrozek Wiktor (12. 9. 1903)
540. Nazaruk Stanisław (13. 10. 1903)
541. Biernacki Michał Witold Antoni (30. 3. 1903)
542. Raba Józef Mieczysław (1. 5. 1903)
543. Śpiewak Stanisław (30. 4. 1903)
544. Rudkowski Kazimierz (29. 10. 1903)
545. Rosiński Stanisław (27. 5. 1903)
546. Kowalski Stanisław Eugenjusz (12. 5. 1903)
547. Kotecki Antoni (22. 5. 1903)
548. Sobczyński Józef Bolesław (20.3.1903)
549. Rudzki Hubert Wilhelm (3. 11. 1903)
550. Wencel Jan (4. 7. 1903)
551. Malicki Stanisław Henrvk Jan (7. 10. 1903)
552. Plinkiewicz Tadeusz (16. 6. 1903)
553. Kamiński Eugenjusz Marcin (12. 11. 1903)
554. Kiełbik Władysław (26. 5. 1903)
555. Herrmanns Bruno Gustaw (27.4.1903)
556. Chwcdczuk Bronisław (1. 1. 1903)
557. Cennere Jan Wacław (28. 7. 1903)
558. Deskowski Maksyniiljan Alfons (7. 10. 1903)
559. Dobrowolski Leonard Oław (29. 7. 1903)
560. Goldberg Karol Bolesław (19.5.1903)
561. Klimek Jakób (25. 7. 1903)
562. Kizierowski Antoni Władysław (10. 6. 1903)
563. Gostański Marjan (18. 1. 1903)
564. Grodzicki Ignacy (2. 7. 1903)
565. Jędrkowiak Władysław (17. 5. 1903)
566. Barcewicz Jan Kazimierz, mr. (10. 10. 1903)
567. Błaszczyk Adam (9. 12. 1903)
568. Borkiewicz Jan (1. 1. 1903)
569. Siemiński Henryk Antoni (19.12.1903)
570. Berkowicz Emil (31. 7. 1903)
571. Osiński Stefan Michał (29. 9. 1903)
572. Ratoń Stanisław (22. 2. 1903)
573. Chabiór Władysław (19. 11. 1903)
574. Kraucki Czesław (3. 7. 1903)
575. Ożarowski Marjan Józef (4. 12. 1903)
576. Dobraczyński Wincenty (19. 7. 1903)
577. Drzymała Władysław (7. 8. 1903)
578. Fordoński Ignacy (25. 2. 1903)
579. Grodzicki Jan Leonard (18. 10. 1903)
580. Juszkiewicz Karol Kazimierz (5. 9. 1903) z
581. Kurzatkowski Wacław (30. 11. 19(jf)
582. Pindela Józef (29. 4. 1903)
583. Przybyłowski Wiktor (24. 8. 1903)
584. Sekura Czesław Ludwik (11. 6. 1903)
585. Szwajgier Kazimierz (20- 8. 1903)
586. Waroński Tadeusz Edward (9.10.1903)
587. Wrocławski Jakób (31. 1. 1903)
588. Wrodarczyk Jan Bernard (14. 8. 1903)
589. Zaleśkiewicz Teofil (20. 12. 1903)
590. Zauberinan Alfred, dr. (25. 4. 1903)
591. Zylherberg Mojżesz Joel (25. 1. 1903)
592. Laguna Henryk Antoni (31. 5. 1903)
593. Kruszec Jan (17. 2. 1903)
594. Piekarski Feliks Stanisław (18.5.1903)
595. Dobrowolski Edward Władysław (11. 10. 1903)
596. Bernat Gwido Miron (22. 11. 1903)
597. Chałubiński Józef (16. 10. 1903)
598. Krzyżanowski Jan Franciszek (27. 1. 1903)
599. Mokrzycki Tadeusz Stanisław (19. 10. 1903)
600. Duda Emil Kasper (5. 1. 1903)
601. Tarchalski Tadeusz Michał (8.9.1903)
602. Husak Konrad (30. 9. 1903)
603. Kaj Antoni (4. 12. 1903)
604. Kaliszewski Rajmund (1. 11. 1903)
605. Konieczny Brunon (28. 3. 1903)
606. Kowalski Wacław (13. 9. 1903)
607. Kraszewski Jan (29. 7. 1903)
608. Balcar Alfred (20. 6. 1903)
609. Nadowski Franciszek (22. 5. 1903)
610. Krzesłowski Kazimierz (1. 9. 1903)
611. Domeracki Jan (28. 8. 1903)
612. Goździkowski Franciszek Jan (11. 11. 1903)
613. Bidas Marjan Benedykt (14. 3. 1903)
614. Ławecki Aleksander (5. 6. 1903)
615. Majcher Stanisław (15. 3. 1903)
616. Płoński Stanisław Ignacy (1. 2. 1903)
617. Rudny Witold (17. 11. 1903)
618. Drescher Marjan Władysław (2. 8. 1904)
619. Niemiec Józef, mr. (15. 8. 1904)
620. Kraszewski Tadeusz Stanisław (25. 10. 1904)
621. Trzaski Stanisław (19. 8. 1904)
622. Bursa Jan (11. 8. 1904)
623. Niebcrding Jan Henryk (5. 2, 1904)
624. Litterer Włodzimierz (17. 10. 1904)
625. Onuichel Józef (1. 1. 1904)
626. Lebioda Marcin (20. 9. 1904)
627. Kwarciński Zygmunt Sergjusz (22. 2. 1904)
628. Gwara Antoni (13. 6. 1904)
629. Szafarz Juljan (28. 1. 1904)
630. Żaruk Antoni (10. 5. 1904)
631. Pradzyński Jerzy Felicjan (16.5.1904)
632. Czerski Leon (18. 2. 1904)
633. Krupa Marjan Kazimierz (9.8.1904)
634. Kaczmar Ludwik (6. ll. 1904)
635. Trejgell Stefan Jan (26. 12. 1904)
636. Kujawski Antoni (7. 5. 1904)
637. Ciepiela Feliks Jan (8. 8. 1904)
638. Schmager Gustaw Marja (21. 11. 1904)
639. Rodański Fryderyk (15. 10. 1904)
640. Marcol Jan (4. 9. 1904)
641. Niczko Bolesław (29. 10. 1904)
642. Dabiński Marjan (22. 3. 1904)
643. Tarka Jan (26. 11. 1904)
644. Pietraszuk Ignacy (14. 8. 1904)
645. Warsicki Michał (24. 9. 1904)
646. Szafiejew Henryk Klemens (17.4.1904)
647. Dobrucki Władysław (14. 12. 1904)
648. Mikos Teofil Michał (27. 9. 1904)
649. Gasiński Marjan (6. 9. 1904)
650. Szymczyk Józef (15. 10. 1904)
651. Tymczak Wiaczesław (14. 9. 1904)
652. Wolski Franciszek (16. 8. 1904)
653. Bystrzycki Józef (15. 2. 1904)
654. Szymański Stanisław (6. 5. 1904)
655. Ościk Józef (17. 3. 1904)
656. Wachowicz Czesław (20. 7. 1904)
657. Zawadzki Józef (30. 10. 1904)
658. Redlich Ryszard (20. 11. 1904)
659. Waseńczuk Mikołaj (1. 5. 1904)
660. Kolago Wiktor (29. 1. 1904)
661. Siwek Jan (18. 6. 1904)
662. Kokoszyński Władysław Jan (2. 7. 1904)
663. Plewa Franciszek (29. 9. 1904)
664. Piotrowski Stanisław Antoni (19. 3. 1904)
665. Lisicki Czesław (9. 10. 1904)
666. Ulewicz Stanisław (3. 2. 1904)
667. Niedzielski Józef (17. 9. 1904)
668. Zięba Józef (14. 7. 1904)
669. Frączak Władysław (15. 7. 1904)
670. Kostrzewa Antoni (16- 1. 1904)
671. Grabau Wacław (25. 3. 1904)
672. Chochlewicz Jan (20- 11. 1904)
673. Siemienowski Józef (26. 8. 1904)
674. Prussak Alfred (3. 8. 1904)
675. Zatoński Stanisław (15. 1. 1904)
676. Święcicki Władysław (21. 11- 1904)
677. Cholewiński Józef (30. 3. 1904)
678. Lipka Jan (24. 7. 1904)
679. Pronobis Stanisław (27. 2- 1904)
680. Wawrzyniak Stanisław (10. 11. 1904)
681. Szopa teofil (25. 9. 1904)
682. Kempfi Jan Tadeusz (23. 3. 1904)
683. Chrzanowski Andrzei Jan (1. 12. 1904)
684. Rerak Józef (6. 8. 1904)
685. Bartoszewicz Tadeusz Wacław (12. 1. 1904)
686. Gajdzik Józef Gabryel (18. 3. 1904)
687. Kiliński Marjan (2. 7. 1904)
688. Niewiara Józef (5. 4. 1904)
689. Cyba Józef (19. 10. 1904)
690. Blumenfrucht Seweryn (26. 6. 1904)
691. Gołębiewski Longin (10. 3. 1904)
692. Kotwicki Kazimierz Marjan (16. 10. 1904)
693. Perliński Mieczysław (4. 7. 1904)
694. Anders Henryk Bruno (19. 10. 1904)
695. Haak Alfred Romuald (13. 10. 1904)
696. Łuszczewski Adam Gabryel Celestyn (6. 4. 1904)
697. Stelmach Stanisław Józef (28. 4. 1904)
698. Jencz Paweł (6. 11. 1904)
699. Sabak Bronisław (28. 7. 1904)
700. Nowak Wojciech (18. 4- 1904)
701. Langner Artur Wilhelm (29.12.1904)
702. Tomiński Edward (11. 10. 1904)
703. Kołbuk Aleksander (26. 2. 1904)
704. Zaręba Bohdan Franciszek Adolf (6. 3. 1904)
705. Neugebauer Stefan (5. 7. 1904)
706. Koperczyński Tadeusz Marjan (18. 9. 1904)
707. Olszewski Bolesław Franciszek Jerzy (14. 7. 1904)
708. Adamczyk Stanisław (4. 9- 1904)
709. Bugaj Adam (19. 12. 1904)
710. Grodowski Stanisław (30. 9. 1904)
711. Dmochowski Eugenjusz (30. 7. 1904)
712. Sawicki Stefan Władysław (17. 12. 1904)
713. Lubraniecki Józef (9. 10. 1904)
714. Kojzar Szczepan (25. 12. 1904)
715. Malessa Karol Feliks (9. 6. 1904)
716. Spalony Bronisław (11. 2. 1904)
717. Rzemek Jan (27. 5. 1904)
718. Stanisławski Stefan (27. 3. 1904)
719. Kołodziejski Władysław (20. 11. 1904)
720. Olszewski Tadeusz Franciszek (20. 10. 1904)
721. Kruk Bolesław (16. 9. 1904)
722. Lisowski Zygmunt (17. 4. 1904)
723. Wzorek Feliks (29. 7. 1904)
724. Sodolski Władysław (11. 5. 1904)
725. Kluczyński Kazimierz Józef (16. 3. 1904)
726. Nowakowski Euzebjusz (1. 7. 1904)
727. Zabłocki Antoni (26. 7. 1904)
728. Zajda Włodzimierz Piotr (28-6.1904)
729. Ludkiewicz Aleksander (7. 9. 1904)
730. Zieliński Zygmunt Kazimierz (10. 4- 1904)
731. Krzyżanek Franciszek (7. . 1904)
732. Szperliński Władysław (27. 1. 1904)
733. Piwowski Wacław (17. 8. 1904)
734. Selzer Hirsch (18. 7. 1904)
735. Żechowski Antoni Piotr (24. 7. 1904*
736. Kozubal Karol (28. 1. 1904)
737. Remiszewski Józef Stanisław (4. 7. 1904)
738. Hupa Feliks (28. 5. 1904)
739. Szyller Jan (20. 10. 1904)
740. Lis Marjan (10. 12. 1904)
741. Kondratowicz Jan, mr. (12. 9. 1904)
742. Sobolewski Zenon (8. 4. 1904)
743. Trzęsimiech Zdzisław Marcin (11. 11. 1904)
744. Leszczyński Stanisław (11. 11. 1904)
745. Sokołowski Stanisław (26. 5. 1904) 66
LISTA STARSZEŃSTWA OFICERÓW REZERWY. PIECHOTY — PPOR.
746. Dąhrowski Ludwik (30. 7. 1904)
747. Jarzembowski Wincenty (19- 7. 1904)
748. Szczęsny Marjan (2 .2. 1904)
749. Gryca Franciszek (19- 9. 1904)
750. Tarlach Jan (23. 8. 1904)
751. Urbański Stanisław (2. 5. 1904)
752. Sochacki Otto Antoni (12. 6. 1904)
753. Waga Ignacy (26. 6. 1904)
754- Tomawski Jan (15. 8. 1904)
755. Walczak Józef (26- 1. 1904)
756. Szczepka Władysław Wojciech (23. 4. 1904)
757. Pietrasiak Jan (9. 10. 1904)
758. Mirecfci Czesław (15. 6. 1904)
759. Truchin Henryk (3. 7. 1904)
760. Piechowski Józef Paweł (15. 1. 1904)
761. Siemianowski Ignacy (1. 2- 1904)
762. Chmielewski Stanisław (21. 12. 1904)
763. Balcer Edmund (29. 9. 1905)
764. Jabs Oskar (18. 4. 1905)
765. Jgdrasik Antoni (23. 4. 1904)
766. Krauze Edward (15. 10 1904)
767. Bierzwiński Józef (24. 3. 1904)
768. Szyszkowitz Józef Roman (29. 2. 1904)
769. Kęsiak Marjan (30. 8. 1904)
770. Ołtarzewski Ludwik Stefan (22.8.1904)
771. Bajszczak Stanisław (4. 5. 1904)
772. Chudy Władysław (8. 5. 1904)
773. Gural Feliks (14. 11. 1904)
"74. Mazur Fryderyk Edward (3. 2. 1904)
775. Bajon Czesław (17. 7. 1904) .
776. Kunz Władysław (21. 12. 1904)
777. Domania Jan (25. 11. 1904)
778. Łysakowski Jan (4. 11. 1904)
779. Sobocki Baltazar (1. 1. 1904)
780. Lewicki Leon (23. 5. 1904)
781. Szymonowicz Marjan Ignacy (2. 10. 1904)
782. Frankiewicz Marcin (19-11. 1904)
783. Ignaszak Jan (17. 12. 1904)
784. Bocian Antoni (7. 6- 1904)
785. Filipowicz Jan Wirgiljusz (15. 10. 1904)
786. Ewiak Jan (7. 11. 1904)
787. Knapik Feliks (30. 10. 1904)
788. Kaczyński Tadeusz (8. 9. 1904)
789. Przeździecki Wacław (18. 4. 1904)
790. Koszałkowski Jerzy Eugenjusz (1. 1. 1904)
791. Dec Władysław Jan (17. 6. 1904)
792. Roguz Józef (21. 6. 1904)
793. Tkaczuk Stefan (1. 7. 1904)
794. Czapla Henryk (10. 8. 1904)
795. Koźluk Antoni (5. 7. 1904)
796. Dużyński Stanisław (8. 3. 1904)
797. Lewy Leo (8. 7. 1904)
798. Szapiro Izaak (12. 10. 1904)
799. Bogacz Adam Juljan (14. 12. 1904)
800. Dębski Zygmunt Wiktor (25. 4. 1904)
801. Pękała Aleksy (1. 9. 1904)
802. Wasiak Władysław (20. 11. 1904)
803. Dziuk Stanisław (29. 8. 1904)
804. Tuszyński Stanisław (21. 5. 1904)
805. Mierzwa Bolesław Artur Józef (21. 2. 1904)
806. Galas Tadeusz (4. 11. 1904)
807. Gladała Jan (15. 6. 1904)
808. Bieszczad Jan Kazimierz (21. 9. 1904)
809. Godawa Józef (10. 11. 1904)
810. Hoffmann Karol Witold Jan (7. 3. 1904)
811. Flankowski Marjan (2. 10. 1904)
812. Salinger Feliks (14. 5. 1904)
813. Osmielak Władysław (2. 9- 1904)
814. Kmiecik Stanisław (7. 10. 1904)
815. Krakauer Jakób Eljasz (23. 9. 1904)
816. Mincberg Henryk Sylwester (1 .1. 1904)
817. Ważyński Aleksander (22. 4. 1904)
818. Wiśniewski Jan Józef, dr. (16. 10. 1904)
819. Brons Edmund Eustachy (19. 9-1904)
820. Kowalewski Edward (15. 8. 1904)
821. Samburski Władysław (10. 9. 1904)
822. Maczka Stanisław (6. 10. 1904)
823. Girul Stanisław (25. 9. 1904)
824. Popiołek Eugenjusz (27. 11. 1904)
825. Izydorczyk Józef (30. 11. 1904)
826. Miaczyński Mieczysław (27. 3. 1904)
828. Korzennik recte Korn Abraham (19. 7. 1904)
829. Andrzejewski Antoni (15. 2. 1904)
830. Żak Władysław (9- 5. 1904)
831. Kowalczyk Leon (21. 8. 1904)
832. Błeszyński Marjan Klemens (21. 1. 1904)
833. Czubryj Jan (26. 6. 1904)
834. Majkowski Bolesław (14. 6. 1904)
835. Mackę Wilhelm (24. 11. 1904)
836. Wronenberg Abraham Dawid (20. 1. 1904)
837. Leszczyński Stanisław Marek (25. 4. 1904)
838. Żmija Eugenjusz Daniel (3. 1. 1904)
839. Bryniarski Antoni (8. 1. 1904)
840. Uniowski Józef (18. 3. 1904)
841. Dębicki Stefan (28. 4. 1905)
842. Betlej Juljan Józef (6. 7. 1905)
843. Orman Bartłomiej (13. 5. 1905)
844. Kukieła Zygmunt (29. 10. 1905)
845. Szymański Zygmunt Ignacy (23. 7. 1905)
846. Starzycki Tadeusz (24. 8. 1905)
847. Bagiński Władysław (23. 12. 1906)
848. Suchorski Edward (15. 2. 1905)
849. Ułaszewski Herbert Ryszard Adolf (14. 4. 1905)
850. Konopacki Czesław (26. 7. 1905)
851. Oświęcimski Augustyn Józef (16. 9- 1905)
852. Burakowski Bolesław (28. 11. 1905)
853. Świtalski Eryk Hugon (12. 10. 1905)
854. Wieciński Jan (8. 3. 1905)
855. Kanarek Jan (20. 3. 1905)
856. Biernat Stanisław (16. 4. 1905)
857. Fereniec Antoni (20. 3. 1905)
858. Jerzmanowski Stanisław Stefan (7. 4- 1905)
859. Radziszewski Jan (19. 11. 1905)
860. Postuła Stanisław (20. 5. 1905)
861. Hodor Józef (14. 10. 1905)
862. Lewandowski Bolesław (8. 4. 1905)
863. Lipiński Antoni (24. 2. 1905)
864. Bartosik Feliks (19. 11. 1905)
865. Markowski Jakób (21. 7. 1905)
866. Jaszczak Henryk (19. 4. 1905)
867. Luxenburg Jan Andrzej (12. 2. 1905)
868. Cwilewicz Bolesław (4 .8. 1905)
869. Kordylewski Wincenty (30. 3. 1905)
870. Czajka Stefan (19. 8. 1905)
871. Romanowski Bolesław (1. 5. 1905)
872. Kowalski Wiktor Jerzy (20. 5. 1905)
873. Niedziałkowski Otto Wiktor (11. 3. 1905)
874. Kilanowski Franciszek (15. 7. 1905)
875. Wawrzyniak Jan (7. 12. 1905)
876. Radomski Stanisław (15. 4. 1900)
877. Gottschalk Ludwik Wilhelm (22. 1. 1905)
878. Sawwa Jerzy (26. 10. 1905)
879. Sobański Jan (15. 2. 1905)
880. Kołek Marjan Adolf (14. 6. 1905)
881. Szybka Czesław (2. 9- 1905)
882. Kazimierczak Franciszek (18. 4. 1905)
883. Urban Stanisław (6. 10. 1905)
884. Kwiecień Józef (14. 7. 1903)
885. Mirkowski Marjan (5. 4. 1905)
886. Dombrowski Franciszek (9. 10. 1905)
887. Mierzyński Mieczysław (28. 7. 1905)
888. Kruszewski Jan (1. 7. 1905)
889. Sajdakowski Stanisław (23. 7. 1905)
890. Niesobski Wacław (2. 8. 1905)
891. Roszko Roman Karol (26. 7. 1905)
892. Raczycki-Siniawski IIenrvk (16. 2- 1905)
893. Pajonk Augustyn Ignacy (8. 2. 190.">>
894. Fiszerów Maksymiljan (8. 8. 1905)
895. Husar Kazimierz (7. 11. 1905)
896. Stachura Emil Juljan (1. 6. 1905)
897. Piotrowski Władysław Jan (30. 12. 1905)
898. Białek Stefan (24. 8. 1905)
899. Charak Andrzej (3. 3. 1905)
900. Czwojdziński Roman (15. 12. 1905)
901. Dębski Tadeusz (25. 10. 1905)
902. Stachak Edward Józef (25. 2. 1905)
903. Lieske Karol Maks (12. 7. 1905)
904. Kopeć Franciszek (31. 8. 1905)
905. Ziółkowski Marjan (4. 12. 1905)
906. Horowicz Joachim, mr. (16. 3. 1905)
907. Pąchel Eugeniusz Stanisław (12. 6. 1905)
908. Plenkiewicz Feliks Piotr (18. 5. 1905)
909. Strzelczyk Anastazy (17. 8. 1905)
910. Piwowar Ferdynand Stanisław (3. 5. 1905)
911. Danyłyszyn Dymitr (2. 11. 1905)
912. Nawrocki Kazimierz (1. 3. 1905)
913. Rogowski Rudolf (22. 12. 1905)
914. Więcek Andrzej (22. 11. 1905)
915. Paradowski Edward (9. 10. 1905)
916. Werner Józef Ignacy (31. 7. 1905)
917. Jankowski Zygmunt Jan (28. 9- 1905)
918. Korona Franciszek (9. 10. 1905)
919. Bartosik Władysław Franciszek (11. 11. 1905)
920. Niziołek Józef (16 .10. 1905)
921. Nowak Mieczysław (25. 12. 1905)
922. Piątek Marjan Damazy (10. 12. 1905)
923. Nadobnik Leon (4. 4. 1905)
924. Ceneel Wacław Wincenty (28. 9- 1905)
925. Leśniak Józef (5. 10. 1905)
926. Siwicki Zdzisław (14. 5. 1905)
927. Stankowski Franciszek (26. 7. 19C-5)
928. Pudlik Stefan Jan (22. 3. 1905)
929. Biernacki Antoni (5. 7. 1905)
930. Buchholz Karol (12. 5. 1905)
931. Obrębski Jan (9. 5. 1905)
932. Lesser Henryk Marjan (4. 2. 1905)
933. Kubski Tadeusz Edward (15. 1. 1905)
934. Oziemkiewicz Jan (27. 12. 1905)
935. Bucki Władysław Franciszek (18. 10. 1905)
936. Ristau Willi Fryderyk August (24. 4. 1905)
937. Rumież Bazyli (8. 2. 1905)
938. Guhs Franciszek (15. 6. 1905)
939. Bojarski Stanisław Saturnin (28. 11. 1905)
940. Wróblewski Bolesław Sylwester (8. 12. 1905)
941. Rzepczyński Witold (20. 4. 1905)
942. Tews Jan Henryk (7. 12. 1905)
943. Niewieczerzał Mirosław Karol (30. 11. 1905)
944. Zelent Aleksander (18. 10. 1905)
945. Dworakowski Stanisław (21. 4. 1905)
946. Rucki Paweł Jan (15. 1. 1905)
947. Majchrowski Edmund Stanisław (14. 10. 1905)
948. Kamiński Edward (13. 10. 1905)
949. Kamiński Antoni Bronisław (20. 1. 1905)
950. Pikulski Kazimierz Feliks (2. 5.1905)
951. Bielecki Tadeusz (28. 9. 1905)
952. Karlicki Benedykt (21. 3. 1905)
953. Reiff Wilhelm Helmut (22. 3. 1905)
954. Eljasiak Tadeusz (2. 8. 1905)
955. Szwaja Stanisław (6. 4. 1905)
956. Foremniak Adam (7. 7. 1905)
957. Grunwald Józef Gabryel (18. 3. 1905)
958. Wolnik Wacław (25. 9. 1905)
959. Trzeciak Józef (1. 6. 1905)
LISTA STARSZEŃSTWA OFICERÓW REZERWY PIECHOTY — PPOR.
960. Tokarski Aleksander (23. 2. 1905)
961. Zaleski Stefan (19. 4. 1905)
962. Woźniak Jan Henryk (28. 6. 1905)
963. Maciejewski Mieczysław (20.12.1905)
965. Pasik Franciszek (2. 12. 1905) '
966. Figiel Józef (4. 3. 1905)
967. Szac Ber (24. 5. 1905)
968. Manirzyński Jan (4. 9. 1905)
969. Wende Jan Walter (29. 9. 1905)
970. Rjnio Stanisław (29. 3. 1905)
971. Miller Józef (24. 2. 1905)
972. Jordan Gerhard Gustaw (20. 8. 1905)
973. Gerent Edward (5. 8. 1905)
974. Czarnoinski Józef (10. 11. 1905)
975. Trynka Henryk (24. 1. 1905)
976. Wąsowski Ildefons Zygmunt (23. 1. 1905)
977. Żebrowski Czesław Maksymiljan (13. 4. 1905)
978. Droszcz Zbigniew Leon (12. 11. 1905)
979. Stępiński Jan (16. 9. 1905)
980. Zaborowski Władysław (16. 12. 1905)
981. Sucharzewski Feliks (24. 11. 1905)
982. Szelwachowski Kazimierz (25.1.1905)
983. Wypchło Czesław (10. 10. 1905)
984. Pechkranc Józef (31. 12. 1905)
985. Matheis Wilhelm (21. 5. 1905) ¦
986. Senio Michał (26. 4. 1905)
987. Siejko Bronisław Tomasz (1.12.1905)
988. Dobak Ludwik Karol (21. 8. 1905)
989. Paszt Stanisław (8. 11. 1905)
990. Pawłowski Bernard Marjan (15. 8. 1905)
991. Stangrecki Alfons Antoni (2. 6. 1905)
992. Korona Stanisław Jan (5. 12. 1905)
993. Kwaśniewski Leszek (23. 9. 1905)
994. Taler Stefan Leopold (24. 2. 1905)
995. Tarchalski Józef Gabryel (18. 3. 1905)
996. Skrzypek Leon Marjan (25. 3. 1905)
997. Bylica Stefan (26. 10. 1905)
998. Paszyński Lucjan Stanisław (13. 12. 1905)
999. Scheliga Jerzv Szymon (1. 6. 1905)
1000. Klamut Piotr (23. 5. 1905)
1001. Charkiewicz Włodzimierz Mikołaj (27. 2. 1905) .
1002. Kruk Wincenty (31. 5. 1905)
1003. Adamek Józef (24. 3. 1905)
1004. Wójcikiewicz Karol Stanisław (30. 8. 1905)
1005. Landau Mojżesz (15. 12. 1905)
1006. Ostrowski Kazimierz Józef (30.1.1905)
1007. Frenkiel Szyja (22. 12. 1905)
1008. Zawidzki Bronisław (6. 10. 1905)
1009. Butkiewicz Wincenty (5. 4. 1905)
1010. Wojtyś Ludwik (4. 6. 1905)
1011. Próchnicki Mieczysław Włodzimierz (30. 11. 1905)
1012. Rączka Stanisław Andrzej (28.10.1905)
1013. Wasilewski Antoni (3. 12. 1905)
1014. Zykubek Stanisław (13. 5. 1905)
1015. Badowski Tadeusz (4. 6. 1905)
1016. Łakomy Kazimierz Mikołaj (10. 9, 1905)
1017. Łukaszczuk Paweł (18. 6. 1905)
1018. Chludziński Czesław (22. 6. 1905)
1019. Szpilczyński Jan Kazimierz (24. 6. 1905)
1020. Kwiatkowski Witold (15. 5. 1905)
1021. Sowa Antoni (14. 6. 1905)
1022. Waszczuk Bolesław Paweł (23.3.1905)
1023. Woźniak Zygmunt (4. 11. 1905)
1024. Elektorowicz Tadeusz Marjan (6. 7. 1905)
1025. Zaremba Zygmunt Jan (8. 2. 1905)
1026. Elgiet Adolf (5. 6. 1905)
1027. Janowski Witold (11. 7. 1905)
1028. Pańczak Władysław (4. 6. 1905)
1029. Zieliński Tadeusz (15. 5. 1905)
1030. Mizgajski Feliks (30. 5. 1905)
1031. Grabowski Adam (8. 3. 1905)
1032. Guzowski Albin Juljan (20. 12. 1905)
1033. Jabłoński Mieczysław Henryk (22. 1. 1905)
1034. Książek Stanisław (29. 7. 1905)
1035. Tazbir Piotr (15. 6. 1903)
1036. Kawiak Marjan (27. 10. 1906)
1037. Koryciński Jan (3. 2. 1906)
1038. Schultz Willy Hugo (6. 2. 1906)
1039. Kubica Władysław Jan (16. 12. 1906)
1040. Wojtulewicz Teodor Henryk (1. 4. 1906)
1041. Redwan Marjan Eugenjusz (17. 12. 1906)
1042. Hawliczek Czesław Marjan (22. 6. 1906)
1043. Pegza Henryk (10. 1. 1906)
1044. Kwiatkowski Damian Zenon (26. 4. 1906)
1045. Bartkowiak Józef (1. 1. 1906)
1046. Koteria Juljan Piotr (29. 9. 1906)
1047. Weroniczak Roman (24. 12. 1906)
1048. Łukomski Alfred Leonard (4.12.1906)
1049. Malczyk Józef (18. 9. 1906)
1050. Czarnecki Zygmunt Ryszard (6. 1. 1906)
1051. Włodarkiewicz Józef (22. 7. 1906)
1052. Mielżyński Mieczysław (6. 8. 1906)
1053. Pyiia Franciszek (29. 11. 1906)
1054. Pohl Czesław (3. 6. 1906)
1055. Ostapowicz Mieczysław (31. 12. 1906)
1056. Ostrowski Konstanty Antoni (17. 6. 1906)
1057. Sleinbach Emanuel (31. 5. 1906)
1058. Donaj Kazimierz (5. 2. 1906)
1059. Grzegorczyk Kazimierz (27. 1. 1906)
1060. Brenk Ludwik (1. 8. 1906)
1061. Świerczewski Edmund (29. 11. 1906)
1062. Rutkowiak Wojciech (23. 4. 1906)
1063. Sroka Konrad (23. 8. 1906)
1064. Chamczyk Józef (27. 7. 1906)
1065. Woziwodzki Józef Kazimierz (20. 2. 1906)
1066. Grzesiak Józef (5. 3. 1906)
1067. Świątczak Adam (24. 8. 1906) .
1068. Śmietana Czesław Józef (19-7.1906)
1069. Białkowski Włodzimierz Leon (8. 1. 1906)
1070. Błaszczak Jan (27. 4. 1906)
1071. Prcjs Kazimierz (27. 3. 1906)
1072. Starczyński Ludwik Marjan (9. 2. 1906)
1073. Czajkowski Stanisław (6. S. 1906)
1074. Rylski Marjan Mikołaj (6. 12. 1906)
1075. Śledziewskj Józef (15. 10. 1906)
1076. Suchan Marjan Karol (4. 11. 1906)
1077. Stasiak Wacław (23. 8. 1906)
1078. Riess Leopold Franciszek (29. 11. 1906)
1079. Sieroń Juljan Kazimierz (6. 1. 1906)
1080. Rzeźniczek Antoni Wincenty (16. 1. 1906)
1081. Jaroszewski Edward (24. 9- 1906)
1082. Schenk Artur Jan (28. 6. 1906)
1083. Jotkowski Roman (12. 2. 1906)
1084. Kubacki Józef (16. 3. 1906)
1085. Konerski Tadeusz (1. 5. 1906)
1086. Kwapisiewicz Franciszek (20. 9. 1906)
1087. Schultz Rajmund Jan (31. 8. 1906)
1088. Plnciński Bogdan Walenty (10. 2. 1906)
1089. Majewski Jan (8. 6. 1906)
1090- Unkiewicz Tadeusz Leon (29.12.1906)
1091. Grzeszczyk Piotr (17. 6. 1906)
1092. Włosek Jan .(20. 6. 1906)
1093. Geyer Tadeusz Kazimierz (26. 9. 1906)
1094. Osmycki Alfred (2- 10. 1906)
1095. Frikke Roman Jerzy (25. 4. 1906)
1096. Boniecki Wacław (18. 11. 1906)
1097. Stolarski Wojciech (15. 4. 1906)
1098. Dyląg Józef (7. 7. 1906)
1099. Brożkiewicz Piotr Józef (23. 3. 1906)
1100. Granoszewski Kazimierz (25. 11. 1906)
1101. Maniewski Janusz Bohdan (1 .1. 1906)
1102. Jabłkowski Zygmunt (7 .7. 1906)
1103. Dąbrowski Jan Lambert (26. 3. 1906)
1104. Świątek Wincenty (26. 8. 1906)
1105. Mróz Alojzy (11. 6. 1906)
1106. Fijałkowski Tadeusz (24. 10. 1906)
1107. Kruczała Stanisław (30. 4. 1906)
1108. Jeleń Antoni Jan (29- 8. 1906)
1109. Wiese Bernard (28. 3. 1906)
1110. Sajdak Henryk (1. 1. 1906)
1111. Hmielewski Józef (24- 11. 1906)
1112. Kiełczewski Kazimierz (2. 2- 1906)
1113. Rutkowski Stanisław (9. 5- 1906)
1114. Florczykowski Józef (4- 7- 1906)
1115. Gawlas Antoni Paweł (14. 1. 1906)
1116. Gołenibiowski Jan (29. 10. 1906)
1117. Więcek Stanisław Franciszek (20. 4. 1906)
1118. Trembiński Jan Stanisław (12- 7. 1906)
1119. Zając Seweryn (9. 4. 1906)
1120. Dziarnowski Alojzy Alfons v-(1. 9- 1906)
1121. Więcław Mieczysław (28. 8. 1906)
1122. Miąc Hieronim (14. 11. 1906)
1123. Hauser Zygmunt (30. 3. 1906)
1124. Mydlarz Stefan (23. 8. 1906)
1125. Wawrzynkiewicz Jan (17. 12. 1906)
1126. Kaźmierczak Feliks (18. 5. 1906)
1127. Mosielski Józef (25. 2. 1906)
1128. Dzierżyński Stanisław Józef (28. 4. 1906)
1129. Tabaka Włodzimierz (8. 2. 1906)
1130. Kanik Michał (17. 8. 1906)
1131. Falęcki Eligjusz Marjan Mieczysław Zbigniew (15. 1. 1906)
1132. Gorączko Edward Stanisław (3. 1. 1906)
1133. Satora Władysław Franciszek (27. 3. 1906)
1134. Żywicki Henryk (19- 10. 1906)
1135. Sibirski Stanisław Kazimierz (3. 3. 1906)
1136. Pindor Czesław Jan (16. 5. 1906)
1137. Jacek Czesław (11. 7. 1906)
1138. Kęsiak Zygmunt (5. 9. 1906)
1139. Strzelecki Wacław Stefan (24. 2. 1906)
1140. Kozłowski Jan. (22. 11. 1906)
1141. Luboiński Kazimierz (10. 2. 1906)
1142. Żurek Piotr (22- 10. 1906)
1143. Zdzienicki Włodzimierz (15. 1. 1906)
1144. Wrześniak Władysław (25- 6. 1906)
1145. Małusecki Stanisław Władysław (22. 4. 1906)
1146. Żebro Feliks (31. 1. 1906)
1147. Śmielewski Feliks (5. 9. 1906)
1148. Frydrychewicz Tomasz (10. 2. 1906)
1149. Mańkowski Antoni Jan (10. 1. 1906)
1150. Dzikowski Edmund Antoni (4. 11. 1906)
1151. Krasiński Wiktor (6. 3. 1906)
1152. Kowalski Edward Ferdynand (30. 5. 1906)
1153. Kurcoń Zygmunt Rudolf (15.3.1906)
1154. Bagieński Jerzv Wiesław (21. 11. 1906)
1155. Mateuszczyk Józef (20. 10. 1906)
1156. Wanecki Stefan (4. 9. 1906)
1157. Bloch Stanisław (7. 3. 1906)
1158. Dukowicz Marjan (21. 8. 1906)
1159. Górny Marjan Antoni (4. 9. 1906)
1160. Windyga Czesław Szczepan (25. 12. 1906)
1161. Kozłowski Antoni Jan (26. 5. 1906)
1162. Zieliński Mieczysław (24. 3. 1903)
1163. Kasprzycki Aleksy (16. 7 1905)
1164. Staś Jan (18 .6- 1906)
1165. Cieplak Witalis Stanisław (15. 11. 1906)
LISTA STARSZEŃSTWA OFICERÓW REZERWY PIECHOTY — PPOR.
1166. Szczepski Lncjan (8. 12. 1906)
1167. Jelski Stefan (3 .1. 1906)
1168. Bryński Jan Władysław (15. 10. 1906)
1169. Fiut Adam Feliks (20. 11. 1906)
1170. Prywes Judka Lejb (10. 10. 1906)
1171. Szemlej Jakób Zygmunt (12. 7. 1906)
1172. Babs Edmund (10. 8. 1906)
1173. Bogusławski Witold (5. 7. 1906)
1174. Piliński Władysław Józef (14. 2. 1906)
1175. Tereszkiewicz Juljan Józef (12. 2. 1906)
1176. Cliodkowski Edward (4 .2. 1906)
1177. Kołodziejczyk Stanisław (6. 11. 1906)
1178. Kamiński Jan (24. 6. 1906)
1179. Cybulski Antoni (7. 6. 1906)
1180. Dłubak Wieńczysław Stanisław (16. 5. 1906)
1181. Weglowski Bolesław (7. 1. 1906)
1182. Paczos Kazimierz (3. 3. 1906)
1183. Janicki Florjan Edmund (30.4.1907)
1184. Tarnawa Józef Walenty (27. 1. 1907)
1185. Żytkowicz Władysław Jan (15.1.1907)
1186. Urban Władysław (12. 8. 19071
1187. Ciesielski Władysław (17. 5. 1907)
1188. Jernajczyk A!fred Maksymiljan (12. 6. 1907)
1189. Kubiezek Antoni Roman (28. 5. 1907)
1190. Fischer Józef Tomasz (12. 1. 1908)
1191. Wiśniewski Marjan Józef (2. 3. 1908)
1192. Bieńkowski Adam (25. 3. 1908)
1193. Matysiak Józef (5. 1. 1908)
1194. Bajko Henryk (2. 10. 1908)
1195. Czarkowski Henryk (16. 7. 1908)
1196. Demski Władysław (18. 12. 1908)
1197. Gędzikiewicz Zbigniew (30. 10. 1908)
1198. Hajdasz Edward (23. 9. 1903)
1199. Sobczyk Stanisław Grzegorz (12. 3. 1903)
1200. Mejster Leopold (26. 10. 1903)
1201. Kocurek Józef (30. 4. 1904)
1202. Kotarski Edward (20. 8. 1906)
1203. Baluk Sergjusz (7. 10. 1899)
1204. Schreyer Otto (24. 11. 1900)
1205. Sochań Grzegorz, mr. (4. 2. 1900)
1206. Kędzierski Leon (29. 10. 1902)
1207. Garbowski Mieczysław Dyonizy (9. 10. 1901)
1208. Mańkowski Zygmunt Bartłomiej (27. 1. 1902)
1209. Plewiński Bogusław (14. 10. 1903)
1210. Bachów Aleksy (1. 3. 1903)
1211. Krajterkraft Adam, inż. (9. 10. 1899)
1212. Kobylański Józef (11. 3. 1903)
1213. Konieczny Bronisław (21. 10. 1903)
1214. Flisowski Emil Aleksander (18.8.1906)
1215. Peisach Mendel Leib (13. 2. 1903)
1216. Wajs Zygmunt Izydor (4. 4. 1903)
1217. Nolting Tadeusz Karol (28. 1. 1906)
1218. Strzelec Stanisław, inż. (16. 2. 1899)
1219. Harasymowicz Eugenjusz Antoni (30. 11. 1903)
1220. Gajdo Jan Antoni (8. 12. 1902)
1221. Matula Jan (23. 1. 1903)
1222. Cherasko Henryk (18. 8. 1904)
1223. Bilewicz Mikołaj (6. 12. 1902)
1224. Rostowicz Juljan (1. 5. 1904)
1225. Ziobroń Wojciech (15. 4. 1901).
1226. Golarz Karol Edward (3. 11. 1903)
1227. Szukszta Antoni, inż. (24. 8. 1900)
1228. Ernest Antoni (13. 6. 1904)
1229. Oleksy Kazimierz Wiktor (21. 1.1900)
1230. Ekiert Czesław Jan, mr. (20. 3. 1903)
1231. Voise Rudolf (4. 1. 1903)
1232. Tarnawski Michał (25. 1. 1905)
1233. Pfeiffer Henryk (3. 9. 1905)
1234. Pakuła Władysław (16. 1. 1902)
1235. Nałódka Władysław Jan (10. 1. 1903)
1236. Skrobacz Franciszek (7. 8. 1901)
1237. Korner Adolf, mr. (1. 3. 1903)
1238. Grossman Izrael, dr. (8. 10. 1902)
1239. Krzywiec Michał Marjan (30.10.1902)
1240. Kedrowski Jan Marjan (7. 9. 1903)
1241. Janiszowski Stanisław (10. 12. 1904)
1242. Latawiec Mieczysław Stanisław (11. 4. 1904)
1243. Gnap Józef (11. 3. 1902)
1244. Mękarski Jerzy Kazimierz, inż. (17. 1. 1903)
1245. Krawczyk Stefan Józef (18. 8. 1900)
1246. Nieciecki Wiktor (16. 9. 1900)
1247. Pollak Władysław Jan (23. 6. 1903)
1248. Kowalski Józef (19. 3. 1904)
1249. Janca Izydor (22. 5. 1904)
1250. Grochowicz Ignacy (19. 1. 1906)
1251. Polakiewicz Piotr Paweł (29. 6. 1902)
1252. Furmański Władysław (15. 5. 1902)
1253. Paszcza Jan Maksymiljan,- inż. (14. 6. 1901)
1254. Ludwikowski Juljan (14. 10. 1905)
1255. Gut Stanisław (9. 6. 1906)
1256. Korwin-Dzbański Adam Juljusz, inż. (11. 12. 1903)
1257. Sokołowski Jakób (11. 10. 1904)
1258. Borkowski Ludwik Filip (23.8.1906)
1259. Złoczower Abraham Majer (1. 2. 1901)
1260. Skowroński Mieczysław Seweryn (8. 1. 1900)
1261. Kuraciński Bolesław (18. 11. 1900)
1262. Wassercug Mieczysław (28. 9. 1901)
1263. Pacyna Łukasz (18. 10. 1901)
1264. Birn Bronisław Marjan (11. 1, 1.902)
1265. Ukrzyski Stanisław Wincenty Ferdynand (23. 1. 1902)
1266. Zmorzyński Henryk (15. 7. 1902)
1267. Lasota Władysław (7. 9. 1902)
1268. Kulawik Włodzimierz Edmund (29. 4. 1903)
1269. Szewczuk Jan Jarosław (27. 5. 1903)
1270. Ziejewski Stanisław Mieczysław (21. 8. 1903)
1271. Jaśkiewicz Wincenty (12. 9. 1903)
1272. Pankowicz Franciszek (22. 9. 1903)
1273. Budziosz Kazimierz (30. 10. 1903)
1274. Bajer Jan (24. 11. 1903)
1275. Hubert Zbigniew Karol Juljusz (17. 3. 1904)
1276. Pachelski Włodzimierz Stefan (11. 5. 1904)
1277. Schołtysek Józef (8. 8. 1904)
1278. Flis Roman (22. 11. 1904)
1279. Wilczek Stanisław (8 12. 1904)
1280. Daszkiewicz Kazimierz (1. 3. 1905)
1281. Hellwig Edward Maurycy Fryderyk (14. 3. 1905)
1282. Czeski Bronisław (14. 4. 1905)
1283. Zajączkowski Tadeusz Roman (18. 5. 1905)
1284. Głowacki Karol (10. 10. 1905)
1285. Kotkowski Ludwik (14. 3. 1906)
1286. Guzikowski Zbigniew Antoni (28. 3. 1906)
1287. Jakubowicz Paweł (6. 6. 1906)
1288. Jaworowski Zygmunt Władysław (10. 8. 1906)
1289. Maciejewski Zygmunt Bolesław (13. 8. 1906)
1290. Błaszczyk Marjan (7. 10. 1906)
1291. Kuźmiński Władysław (10. 6. 1906)
1292. Sessler Salomon (19. 1. 1900)
1293. Kłymko Eugenjusz Roman (18. 10. 1904)
1294. Bergmann Maurycy, mr. (3. 5. 1900)
1295. Fein Herman, dr. (26. 8. 1900)
1296. Diduszko Włodzimierz, mr. (13. 3. 1901)
1297. Lisiecki Stanisław Paulin (22.4.1901)
1298. Niederle Marjan Władysław Jan (8. 12. 1901)
1299. Muhlberg Leib (12. 4. 1901)
1300. Klasura Władysław (21. 1. 1902)
1301. Łabuda Aleksander Roman (9.2.1902)
1302. Hujtur Jan (6. 7. 1902)
1303. Kucharek Józef (17. 7. 1903)
1304. Świętoński Edward Jan (13.10. 1902)
1305. Sajenczuk Aleksander (18. 10. 1902)
1306. Jankowski Lucjan Juljan (4. 12. 1902)
1307. Grześkowiak Antoni (6. 1. 1903)
1308. Ornatowski Albin (1. 3. 1903)
1309. Rafiński Kazimierz Zenon Jan (26. 3. 1903)
1310. Kluczyński Franciszek Albin (14. 4. 1903)
1311. Wincenciak Ludwik (25. 8. 1903)
1312. Majblum Simon (18. 9. 1903)
1313. Weychert Jan Andrzej (30. 11. 1903)
1314. Czernyszewicz Bolesław (27. 12.1903)
1315. Boniecki Leon (6. 2. 1904)
1316. Dittmajer Wilhelm Jan (5. 3. 1904)
1317. Przybyszewski Jan (26. 4. 1904)
1318. Bielicki Andrzej (15. 6. 1904)
1319. Kasperski Józef (7. 7. 1904)
1320. Rudawski Henryk Aleksander (9. 7. 1904)
1321. Migielski Michał Bronisław (3. 9. 1904)
1322. Batko Wacław (25. 9. 1904)
1323. Mikołajczyk Stanisław (26. 9. 1904)
1324. Rek Władysław (21. 10- 1904)
1325. Kowalewski Adam (24. 10. 1904)
1326. Jaderny Kamil Marjan (5. 11. 1904)
1327. Trembiński Apolinary Seweryn (7. 1- 1905)
1328. Kosonocki Jan Jarosław (15. 1. 1905)
1329. Kazimierczak Władysław (15. 3- 1905)
1330. Trzęsicki Czesław (12. 7. 1905)
1331. Jaki Rudolf (24. 8. 1905)
1332. Pleśniarowicz Jan Kazimierz (28. 8. 1905)
1333. Wirth Leopold Michał (4. 9. 1905)
1334. Szydlik Bronisław Bolesław (19. 9- 1905)
1335. Stachniewicz Tadeusz Michał (27. 9. 1905)
1336. Kotowycz Zenon Michał (29. 9. 1905)
1337. Seroka Aleksander (29. 11. 1905)
1338. Synowiec Mikołaj (5. 12. 1905)
1339. Masłowski Stanisław (19. 1. 1906)
1340. Kurczab Rudolf Piotr (22. 1. 1906)
1341. Rościszewski Maciej Ryszard (23. 2. 1906)
1342. Limanowski Bronisław Wacław (5. 3. 1906)
1343. Rościszewski Józef Leopold (6. 7. 1906)
1344. Pyciński Aleksander (17. 7. 1906)
1345. Schołtysek Stanisław (6. 10. 1906)
1346. Grabowski Tadeusz Marceli (26. 10- 1906)
1347. Sniechowski Leon (15. 11- 1906)
1348. Zukerman Marek (8. 9. 1900)
1349. Hammer Tadeusz Roman (17.12.1901)
1350. Markiewicz Tadeusz Hijacent (11. 9. 1904)
1351. Emerich Franciszek (28. 9- 1906)
1352. Prus Jan (15. 11. 1906)
1353. Cunge Stanisław (16. 1. 1900)
1354. Eisler Erazm Mikołaj (30. 3. 1900)
1355. Bal Jan (1. 8. 1900)
1356. Kowal Florjan (16. 10- 1902)
1357. Hryńków Jarosław Jerzy (24. 4. 1902)
1358. Kubacki Marceli Mieczysław (1. 1. 1903)
1359. Horski Lndger Michał (22. 3. 1903)
1360. Rzepecki Teofil (22. 4. 1903)
1361. Sawicki Florjan (30. 7. 1903)
1362. Twaróg Michał Jan (26. 10. 1903)
1363. Hołyński Leon (21. 4. 1904)
1364. Kazimierczak Michał (13. 9. 1904)
1365. Lisikiewicz Józef Marjau Herman (7. 4. 1905)
1366. Hasiec Włodzimierz (17. 6. 1905)
1367. Magalas Eugenjusz Emiljan (10. 10. 1905)
http://www.wbc.poznan.pl/dlibra/doccont ... 3&dirids=1
Avatar użytkownika
jerzy
Kreator Forum
Kreator Forum
Medale: 2
Twórca indeksów (2)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zbiory nazwisk, listy osób